LT | EN | RU | LV | PL | EE    Leedu | Läti | Eesti
 
 
 

Adopted pet

Kirjeldus:

Katinukas apie 4 m. amžiaus, kastruotas. Labai mielas ir meilus, labai pasitiki žmogumi. Šaunuolio kailiukas labai gražiai rainas. Katinukas labai tikisi būti išgelbėtas. Tokiam šauniam katinukui ne vieta šaltame narve su mirtininko pakabuku ant kakliuko. Katinukas papuoš bet kokius namus ir bus geras draugas. Mažylis taip nori gyventi ir taip su viltimi žiūri žmogui į akis. LGGD Vilniaus skyrius padės katinuką paskiepyti. Katinuko reg.nr. 921

Looma nimi: Šaunuolis reg.nr. 921
Liigid: kass
Arv lemmikloomi: 1
Sort: Crossbreed
Sugu: Mees
Seksuaalne aktiivsus: Teostatavad kastreerimine/steriliseerimist
Vanus: 4 - 8 aastat
Juuste tüüp: lühikesed juuksed
Värv: tabby, tabby
Piirkond: Leedu, Vilnius City, Vilnius
  
Omaniku nimi: LGGD, Vilnius branch animal shelter
Aadress: Skydo g. 44A, Naujoji Vilnia
Koduleht: Beglobis.com
Bank account: LT047300010002464463
Company code: 125535218
Donate for shelter:

Advertisement ID: 24149
Lisatud: 2010-08-27 | ajakohastatud: 2010-09-15 | deaktiveeritud: 2010-09-01
Announcement views: 11470
Eelmine staatus loomade: Ootel

Kommentaarid

Wilma (2010-10-02) (foto)
Omanda ačiū už katinėlio foto. Gražuolis:) Ir svarbiausiai džiaugiasi laisve.
Omanda (Grinda) (2010-10-02)
Neimanoma jo ramiai nufotkinti, nuolat juda, vaikšto, bėgioja :D http://img137.imageshack.us/img137/8105/img8273s.jpg http://img811.imageshack.us/img811/8918/img8269.jpg
Omanda (Grinda) (2010-10-01)
Zivivi, na bereikalo Jus cia tokius moralus rasote. Tuo sakiniu apie "jei butume zinoje, butume neeme", norejau pasakyti, kad tuo metu butume neeme, o ne taip tiesiog. Puikiai žinau, kas yra gyvunas, ar ką reiškia ji auginti n metų, o ne atsibodus išmesti, kaip kiti daro ir t.t. Ir nuotraukas žiūrėjau ne šiaip susižavėjus, kaip mažas vaikas žaislu. Atvirkšiai neskubėjau ir nepuoliau šaukti, kad noriu jo, noriu..Kaip jau minėjau, pati gyvenu kitam mieste, būčiau buvusi, bučiau nuvežusi jį pati pas veterinarus, šeimai kasdieną zyziau, bet priversti negalėjau, galų gale, Jūsų forume dėka vos ne vos įkalbėjau šeimą priglauti katinėlį..Visi norėjo pasiimti mažą benamiuką ir auginti, o ne suaugusi katiną, bet įkalbėjau. Aš visada už gyvunų gelbėjimą ir t.t. Tėvai irgi labai myli gyvunus, nuo jaunų dienų augina katinėlius ir šunis, tad kažkodėl giliai širdyje pasitikėjau jų nuojauta ir tuo atsisakymų vežti jį, aišku pasmerksit tuoj mane, nors jau pasmerkėt, kaip kokia mažvaikę gyvunėlių kankintoją..Bet būtent jų ilgamete patirtimi ir pasitikėjau, nes jie jį stebėjo, bendravo, slaugė, manau, jei būtų pastebėję, kad jis silpsta, tikrai būtų nuvežę kaip nors, nes ne iš tų žmonių, kuriems nusispjauti, negalėtų ir tikrai nežiūrėtų kaip gyvunėlis miršta. Savaitgali įdėsiu jo nuotraukų, kaip žadėjau ir galit nurimti, gyvena jis puikiai, tikiuosi gyvens ilgai ir laimingai, ir nebeteks čia užsukti daugiau.. Kartais turbūt yra geriau saldus melas, nei karti tiesa, vat pasidalink nerimu, realybe ir pasmerks, nesvarbu, ką besakytum ar darytum. na nesvarbu, šaunios esat, didžiausia pagarba Jums už Jūsų veiklą, tikrai nuoširdžiai žaviuosi Jumis, nors Jūs ir nepatikėsit turbūt :)
Vyta (2010-09-30) (foto)
Zivivi pritariu 200 proc, ka besakytu dabartine seimininke
Zivivi (2010-09-30)
Dziaugiuosi dėl katinėlio. Bet... gal ir nederėčiau pamokslauti, bet vis tik, imti augint gyvūną nepagalvojus, kad jam gali prireikti veterinaro pagalbos, na sorry.. Jis juk ne daiktas. Katinai irgi serga, sensta, reikalauja ir maisto, ir priežiūros. Suprantu, emocijos sužaidė, nuotrauka sužavėjo ir katinėlis atsidūrė naujuose namuose. Bet imt tik dėl to, kad "manėm jis sveikas, jeigu būtų ligotas, būtumėm neėmę".. Neturiu žodžių. Ir leiskite pabrėžti, kad dabar, kai katinas yra jūsų globoje - sunki finansinė padėtis yra ne rodiklis katinui susirgus nesikreipt pas veterinarus. Taupykit tada. Kas mėnesį po 2 litus meskit į kiaulę taupyklę ir ateičiai turėsit, kai po daugel gražaus gyvenimo metų pasenęs katinėlis pareikalaus rimtesnio gydymo ar neduok die vėl nustos lakt ir valgyti. Galų gale žmonės šitam forume geraširdžiai, suaukotų tuos varganus litukus, kad tik atiną išgelbėt.. Nesuvokiamas man žmonių abejingumas.
Omanda (Grinda) (2010-09-30)
Nuostabu, kad jis gerai jauciasi ir viskas gerai, siandien mama "skundesi" kad daug eda, net nakti karta uzkanda :) Ryt, poryt jau bus ir nuotraukos, nes pati namo vaziuosiu :)
Dinka (2010-09-30)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Omanda (Grinda) (2010-09-30)
Sveiki, bus nuotraukos si savaitgali, praeita nevaziavau namo, tad ir nuotrauku nera. O jau jauciasi tikrai gerai, na pamatysit is nuotrauku :)
Vyta (2010-09-26) (foto)
Omanda laukiam nuotrauku katinelio. O svarbiausia ziniu apie jo sveikata
Vyta (2010-09-18) (foto)
Na ir keisti pastebejimai Omandos ....
Omanda (Grinda) (2010-09-18)
Na va, šiandien katinėlis išvis gerai jaučiasi, su tėtuku kaip šuniukas vaikšto visur, sakė darosi nepasotinamas :)
Omanda (Grinda) (2010-09-17)
Valgo katinas valgo ir ne todel, kad reik pas veterinara vesti. Vakar pavakary pradejo esti, juk rasiau, o linksmesnis dar dieną prieš buvo.. Jei manote, kad meluoju ar kazka trinu, po savaites grizus namo, idesio sio grazuolio foto namuose, kaip gyvena ir kaip eda, kad butu ramiau..Juk neslepiau, kad negaluoja, neėda. Linux111, mes nieko negelbejom, tiesiog zmones manė pasiims gyvuleli ir laimingai augins, nieks net negalvojo apie veterinarus ir vezima, nepagalvojo tiesiog, kad gali to prireikti, butu zinoje, butu neeme, nes namie labai sunki finansine padėtis.. Kiek ankščiau esam turėję katinėliu, nei vienas nesirgo, pas veterinarus niekad neteko važiuoti, tik vaistų nuo kirminų..Būčiau pati ten, nuvežčiau, bet negaliu aš nieko priversti to padaryti.. Niekada nesam susidurę su Grinda ir jos ligomis ir t.t. Esmė, kad pradėjo ėsti, atsigauna ir prašau nustokit abejoti ir spausti.. Namuose katinėlis prižiūrimas, maudomas, mylimas. Artimiausiu metu parašysiu, kaip jam sekasi..
Linux111 (Penkta Koja) (2010-09-17)
As seku sio katinelio likima dar kai jis bvo grindoje ir niekaip nesuprantu-isgelbeti katineli nuo mirties ir taip kankinti.Kuriam mieste tas katinelis???Ji butinai reik parodyti veterinarui!!!!
Vyta (2010-09-17) (foto)
Omanda as tai taip ir nesuprantu ar katinelis valgo ar ne? kai reikia pas daktara vezt Jus sakot kad jau valgo, kai pasakojat apie katinuka tai pasirodo kad jis vis dar nevalgo, nors lygtai linksmesnis.
Virgau (2010-09-17) (foto)
ten Princese su pirmagimiu:) turiu 4 grozius namie,4 protinguolius(deje atrodo tik 2 beliko:(((() ir nuostAbiai protinga vilksune,nedrystu vadint VA:)
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2010-09-17) (foto)
Virgau, paklausiu asmenisko klausimo, tikiuosi, Omanda nesupyks - o kas per du groziai pas jus nuotraukoje (jusu anketoje)? :)
Virgau (2010-09-17) (foto)
siulau-Baltakaklis.Mano globotinis labai panasus,tiesiog identiskas.Vienu momentu jau buvau pasiryzus i Grinda lekt issipirkt.Bet per pati priglaudimo ikarsti maniskis parsirado,gerai uzkando ir vel dingo.Begioju pakrumem su prozektorium ir deje ...motina su broliu yr,Baltakaklio ner:( jaunas stiprus kacas,matyt susirado drauge,bet man liudna,protinguolis buvo nerealus.
Omanda (Grinda) (2010-09-17)
Tikėkimės, kad pats išsigydė :) Žiūrėsim kaip toliau bus, ar atsigaus normaliai, kolkas labai džiaugiames, kad ėsti pradėjo, nors linksmesnis jau vakar buvo, bet dar neėdė.. O maisto įvairiaus siūlė, bet jis tiesiog nusisukdavo arba net nežiūrėdavo į jo pusę, nors kas keista, energijos turėjo, nes po kiemą lyg sveikas vaikštinėjo.. O vardo dar neturi, kolkas katulis, katukas, katinelis ;) gal su laiku prilips koks ;)
Wilma (2010-09-17) (foto)
Būtų rimtai sirgęs, tai kažin ar be gydymo būtų pasveikęs. Svarbu, kad jau valgo ir geriau jaučiasi. Gal kartais jis buvo prie kitokio maisto įpratęs, negu jūs maitinate.
Virgau (2010-09-17) (foto)
tikekimes viskas bus gerai,rainius pats save isgydys ir gyvens ilgai ir laimingai.Beje,kaip kovotoja pavadinot?
Omanda (Grinda) (2010-09-16)
Viduriuot isvis neviduriavo, pradzioj paveme, o dabar jau sake, kad laka vandeni ir valgyt pradejo pats.. Nesmerkit, kad nenuvezam pas veterinara, buciau pati ten tikrai nuvesciau, bet kitu zmoniu priversti negaliu, kad ir kaip bandau..
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2010-09-15) (foto)
O ar laka vandeni? Vemia, viduriuoja?
Dinka (2010-09-15)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Omanda (Grinda) (2010-09-15)
Nebuvom, jei per šiandien nieks nepasikeis, rytoj tėtis pažadėjo nuvešti. Ir toliau nevalgo, bet vaikštinėja kieme, šiandien sakė linksmas, šunį gazdino..
Vyta (2010-09-13) (foto)
Omanda kaip katinelis ???? jau neramu darosi.
Wilma (2010-09-12) (foto)
Omanda ar buvote su katinuku pas veterinarą?
Omanda (Grinda) (2010-09-12)
Griš brolis namo, pagirdys per prievartą, o ryt nuveš į kliniką.
Virgau (2010-09-12) (foto)
tikekimes kad cia klasikine Grindos infekcija,vetai ja greit sutvarkys.Bet butinai parodykit daktarams ir priverskit pagert.Pabandykit zalios mesytes kystelt,paprastai katineliai tokiam patiekalui neatsilaiko.kazkada mano baltoji labai viduriavo,veme,vetu priskirti pastetai jos visiskai nedomino,tai pasiuliau zalios mesos,po truputi po truputi atsigavo,viskas atsistate.
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2010-09-12) (foto)
Kad asaroja ar paciaudi, tai cia nera didele problema - antibiotiku kursas pagydys, po to visai turi tai praeiti, kai sustipres imunitetas. O kad pavemia ir nieko needa/nelaka, tai tikrai yra del ko susirupinti, reikia nustatyti priezasti
Omanda (Grinda) (2010-09-12)
Jo, čiaudėja pastoviai, akyte vis paašaroja..
Virgau (2010-09-12) (foto)
as pagalvojau apie klizmute,jei nepakakoja.Gali but kad kirminai nuo Grindos vaistu isstipo ir zarnyna uzkiso,dabar ten puna ir del to intoksikacija,vemimas...zolyte jis grauzia noredamas skranduka isvalyt,tas yra gerai.Paprastai is Grindos gyvuneliai serga rinotracheitais,varva nosiukai,akytes,koseja,nevalgo nes gerklyte skauda,viduriuoja.Gal yra kas is tu pozymiu?
Omanda (Grinda) (2010-09-12)
Tik vakar tai jis išvis apatiškas buvo, o vakare pradėjo daugiau dairytis, ražytis, toks vaizdas, kad atsigavinėjo..
Omanda (Grinda) (2010-09-12)
Vat, kad i tualeta eina, tai tikrai, pati mačiau..Nieko negerdamas vistiek sisiuką daro, nors mažai, bet daro..Brolis rytoj nuves į Jeruzal.
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2010-09-12) (foto)
Omanda, prasau kaip ir pataria Virgau, duokite jam per prievarta vandenuko, kitaip bus blogai
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2010-09-12) (foto)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Virgau (2010-09-12) (foto)
jei eina i lauka,tai ko gero del kakucio nezinot kaip ten jam.kas link Zirafos,tai ju pagalba apie 150kainuos,syki skambinau del suns.Bandykit vandenuka pasaldinta medum per prievarta pilt,pilkit ir viskas,taip jus jam gyvybe gelbejate,nesvarbu kad bus nepatenkintas,o ryte negaisdami pas vetus,kitaip prarasit murkliuka.
Vyta (2010-09-12) (foto)
Omanda as suprantu kad Zirafa tai jau brangoka
Omanda (Grinda) (2010-09-12)
Vyta, Žirafa ne mūsų kišenei, kad ir kaip gaila katinuko, bet namie 3 bedarbiai iš keturių, tai bandysim ryt i Jeruzalę
Skaja (2010-09-12)
Irgi rytoj dirba nuo 9 iki 15 val.: http://www.zoovet.lt/contents/cat,3274/Veterinarijos-klinika.html Bet čia dar neteko lankytis.
Vyta (2010-09-12) (foto)
Zirafa - greitoji pagalba.Zinau net i namus vaziuoja jei labai reikia
Rrrenatukas (2010-09-12)
Jeruzalės dar klinika dirba sekmadienį, o kiek žinau, viena Vilniuje buvo ir dirbanti visą parą, pavadinimas kažkaip su žirafa susijęs.
Virgau (2010-09-12) (foto)
dirba ir Jeruzales klinika nuo 10val berods iki pietu.
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2010-09-12) (foto)
Omanda, geriau veskite i Filaretus (Filaretu g.), ten siek tiek pigiau, nei pas Jakova, jie dirbs iki 18val. rytoj.
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2010-09-12) (foto)
Omanda, Dievuleliau, jei katukas nieko nelaka, jam kuo skubiau reikia laseline pastatyti ir paskirti gydyma! Negalima laukti, prasides dehidratacija ir... :(( Veskite ji kad ir rytoj, nelaukite pirmadienio, sekmadieni dirba Filaretai, Jakovo klinika, dar kazkurios kitos klinikos, tik nelaukite, prasau
Vyta (2010-09-12) (foto)
Omanda tas skiepas nesiskaito. Reikia skiepo nuo visu kitu baisiu ligu. Zinoma tada kai jis pasveiks .
Omanda (Grinda) (2010-09-12)
Mes neskiepijom, tik žinau, kad Grindoj skiepijo nuo pasiutliges ir davė vaistų nuo kirminų... ir nyksta akyse. Jei viskas ok, ryt nuveš brolis i vet. kliniką....
IlonaKolit (2010-09-11)
OMANDA, pritariu pasakymams, kad reikalinga skubi vet.pagalba. Skubėkit rytoj iš pat ryto.
Vyta (2010-09-11) (foto)
Omanda o tai Jus paskiepijot? nes juk grindoje tai neskiepija ,iskyrus pasiutlige
Skaja (2010-09-11)
Kai mano katės namie ėsdavo augalą draceną, o paskui vemdavo žaliai, teko tą draceną iš namų iškeldinti ir ,,apgyvendinti" laiptinėje. Lauke juk irgi yra nuodingų žolių, kuriomis galima apsinuodyti, be to, lauke yra ir kitų dalykų, nuo ko katukas galėjo apsikrėsti. Skubiai aplankykite veterinarą. Pritariu labai Wilmai, kad jam dabar per prievartą reikia vandens suleisti su švirkštu ar kitu būdu.
Omanda (Grinda) (2010-09-11)
Jis skiepitas ir gaves vaistu nuo kirminu...lauke jis tik šalia namų vaikštinėja..dabar daugiausiai miega pasislėpęs..
Jolka (Utena Shelter) (2010-09-11)
Omanda, cia ne stresas-jam kuo skubiau reikia lasalines statyt, skyscius, vitaminus lasint. per prievarta galima svirkstu supilt kiausinio baltyma sumaisyta su kokiomis nors zarnyno bakterijomis, pvz., BIFOVAL. Bet cia tik prie lasaliniu kaip papildymas...jei tik galit nelaukit pirmadienio kad nebutu per velu...
Vyta (2010-09-11) (foto)
O jis neskiepytas turbut , tai i lauka gal ir be reikalo leidziat
Vikikute (2010-09-11)
Dirba ir Filaretai... iki 18-00... Pigiau turetu but nei Jakove... Ir eile mazesne...
Vyta (2010-09-11) (foto)
Nuo zoles gali vemti. paprastai vemia katinai jos priede. taciau turi valgyti maista ir gerti
Wilma (2010-09-11) (foto)
Visiems iš Grindos paimtiems prireikė vetarinarų pagalbos. Geriau nuvežkite ryt, kad nepavėluoti.
Omanda (Grinda) (2010-09-11)
Į lauką jis eina, pabuna, žvalesnis pasidaro..bet ėsti, tai nieko jis ten nepriėda, tik nebent žolės, kurią išvemia...
Vyta (2010-09-11) (foto)
Sioje klinikoje nuo 40 iki 60 lt
Vyta (2010-09-11) (foto)
Omanda Vilniuje Jakovo klinika dirba sekmadieni iki velaus vakaro
Omanda (Grinda) (2010-09-11)
Gal žinot kurios ir kiek apžiūros kainuoja?
Wilma (2010-09-11) (foto)
Leidžiate į lauką?Gal ten ko privalgo?Vis tiek reikia pas veterinarą. Bent jau vandens per prievartą pagirdykite su svirkštu be adatos.
Skaja (2010-09-11)
Omanda, Vilniuje kai kurios vet.klinikos dirba ir sekmadieniais.
Omanda (Grinda) (2010-09-11)
Pirmas dienas buvo linksmas, draugiškas, truputi ėdė, bet mažokai, o dabar net vandens nelaka..nieko.. jau sukudo labai..
Omanda (Grinda) (2010-09-11)
Žolę, ne žėlę
Skaja (2010-09-11)
Manyčiau, kad iš Grindos paimtas bet koks gyvūnas turėtų būti parodytas veterinarui.
Omanda (Grinda) (2010-09-11)
JIs visiškai nieko neėda, tik želę ir kasdieną pavemia grynai žalsvai, be jokio maisto, nes jau kokias 5 dienas nieko neįsiūlom..Maisto viso įvairiausio siūlėm, bet jis net nereaguoja, tik miega, guli ištisai, liūdnas visas... galvojom, kad stresuoja, praeis, nes ant rankų ir prie mūsų būna, bet maisto niekaip...... iki pirmadienio niekur nieks nedirba.. kažin ką daryt..
Skaja (2010-09-11)
Bet kažkiek ėda? Gal jis tiesiog nepripratintas buvo ėsti jūsų duodamo ėdalo? Gal reikėtų jam kitą maistelį pasiūlyti. O jei jis ėda tik šlapią ėdalą, tai vandens gali ir negerti. O ar yra kokių nors ligos požymių, pvz., ar viduriuoja, vemia ir t.t.? Mažai ėsti pradžioje, aišku, gali ir dėl streso.
Vikikute (2010-09-11)
Jei katinas nevalgo ilgiau nei para visada reikia keliauti pas veterinara.
Vyta (2010-09-11) (foto)
Omanda kuo greiciau kreipkites i daktarus.
Omanda (Grinda) (2010-09-11)
Merginos!!!! patarkit, ką daryt?? Katinėlis jau savaitę beveik needa visiškai, net vandens nelaka...... ar jis čia dar stresuoja ar ką pasigavęs bus??
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2010-09-02) (foto)
Omanda, labai dziugu, kad jam taip pasiseke!
Omanda (Grinda) (2010-09-02)
Šiandien jau tikrai viskas labai gerai, miegojo ramiai, uostinėjasi ir visi laimingi :D Susidraugavo jau su namiškiais, buvo įšėjęs kieman trumpam, lipa vonion, nori maudytis turbūt, tik teks manęs palaukt ;) Dabar jau super!!!!!
Omanda (Grinda) (2010-09-01)
Vyta, pas tėvus jis, aš atskirai gyvenu.. žinom, kad stresuoja dabar, nurims iki nakties gal, susiras vietelę ramiai pamiegot ir viskas bus ok :)
IlonaKolit (2010-09-01)
OMANDA, sveikinu pagausėjus šeimai :) Katulis dabar stresas, nes dar kartą pasikeitė aplinka, jis dar nežino, kad yra saugus ir jam reikia laiko apsipratimui. Perspėkite brolį, kad katulis gali paverkšlenti ir per naktį. Labai tikiuosi ir linkiu, kad jis ramiai užmigtų ir pailsėtų bei leistų miegoti jūsų broliui :)
Virgau (2010-09-01) (foto)
Zinoma pripras,dabar jis pasakoja ka isgyveno tik kad klausytojai dar neismoko jo kalbos:)Pamatysait koks dziaugsmelis bus,pasidalint negalesit:)tokie isgelbeti is smercio labai labai mylet savo geradarius moka.
Vyta (2010-09-01) (foto)
Omanda tai jis dar ne pas jus ?
Omanda (Grinda) (2010-09-01)
Pagal išvaizdą buvo žmonių atiduotas...kaip žmonės taip gali??????? tikiuosi pripras pas mus, nors dabar tai miauksi,net per tel girdėjau :D
Virgau (2010-09-01) (foto)
nors lasas dziaugsmo,i skausmo jura:)
Vyta (2010-09-01) (foto)
PAKEISKIT STATUSA :)) maziukas rado namus:)
Omanda (Grinda) (2010-09-01)
Nezinau, atrodo viskas gerai :)
Vyta (2010-09-01) (foto)
Omanda kaip jo sveikatyte? ar nesergantis?
Omanda (Grinda) (2010-09-01)
Katukas jau naujuose namuose, vaikšto, uostinėjasi :D
Omanda (Grinda) (2010-09-01)
Vakare, prieš septynias paims, dirba iki šešių..parašysiu čia, kai jau paims ir kaip seksis :)
Vyta (2010-09-01) (foto)
OMANDA ar paeme katuka brolis?
Kary (2010-08-31)
Jei viskas bus gerai, bus be galo džiugi naujiena.
Omanda (Grinda) (2010-08-31)
Vyta, viskas bus ok, bet aš būsiu rami ir labai džiaugsiuos rytoj vakare, kažkaip bijau iš anksto ;)
Vyta (2010-08-31) (foto)
Omanda jei Jums pazadejo tai ji paimsite.Delto maziausiai rupinkites.
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2010-08-31) (foto)
Ir as :) Geriau pasakyti "op", kai kycius jau bus naujuose namuose :)
Omanda (Grinda) (2010-08-31)
dar nesidžiaukim, kai jis jau bus Riešėj naujuose namuose, tada džiaugsimes visi, ok?? as prietaringa :D:D:D
Vyta (2010-08-31) (foto)
Omanda ACIU kad isgelbejot:) Jei reikes kokios pagalbos rasykit
Omanda (Grinda) (2010-08-31)
Laikykit :) Parašysiu viską :)
Dinka (2010-08-31)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Omanda (Grinda) (2010-08-31)
Aš dar bijau džiaugtis :D o ir pamatysiu jį tik už poros savaičių :(((((
Dinka (2010-08-31)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Omanda (Grinda) (2010-08-31)
Danutės dėka rytoj prieš septynias, brolis paims katuka :D
Vyta (2010-08-31) (foto)
Mieloji Omanda kad tik spetumem ... :((
Omanda (Grinda) (2010-08-31)
Dar paskutini kartą pavakary lemiančio balso paklausiu (kad nebutu taip, kad prisizadu ir palieku) ir skambinsiu derėtis :D Negaliu nustot į foto žiūrėt, man jis toks mielas, kad negaliu........
Wilma (2010-08-31) (foto)
Pabandykite pasiskambinti skelbime nurodytų tel.Danutei. Gal galės padėti.
Dinka (2010-08-31)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Omanda (Grinda) (2010-08-31)
Gal kas žinot, kaip su tais karantinais? jei jis karantine ir norim paimti, teks lukterti? jau 90proc, kad paimsim :D
Omanda (Grinda) (2010-08-30)
aš nenusiteikus, kad čia maniškis, manau, kad tiesog labai panašus...tik esmė, kad aš jau pati ne namie gyvenu, bet noriu į tėvų namus jo, nes pati dažnai gyv. vietas keičiu, negaliu laikyt..o tėvus reik įkalbėti, brolis beveik įkalbėtas..visi nori katuko, bet visada prieš paėmant dvejoja..užtat ir manau, kad dar pora d. ir įkalbėsiu..tikiuosi labai..labai jo gaila ir labai gržutis, toks panašus i manaji..
Apelsinas (2010-08-30)
Omanda, zinoma paimkit katineli :) negi netruksta namie katinisko jaukumo ir silumos?.. maniskis kai numire, menesio neistempiau be katino... tik nenusiteikit kad cia jusiskis. man regis sitas katinukas turi didesni balta plema ant pasmakres, nei jusiskis. nors siaip tai kaip is akies trauktas :)
Omanda (Grinda) (2010-08-30)
dar yra prunkštaujančių,bet jei per tikrai iki 6 d. ji laikys karantine, tikrai bus mūsų..manau įkalbėsiu, laikykit kumščius, jei pati bučiau vln, tikrai pasiimčiau..dabar turiu įtikinti broli, kad paimtu ji, o vėliau šeimyna tikrai juo džiaugisis, neabejoju...
Vyta (2010-08-30) (foto)
Omanda laukia jusu sprendimo katukas laba labai labai :((
Omanda (Grinda) (2010-08-30)
Manau neužilgo..
Vyta (2010-08-30) (foto)
Omanda kada Jus zinosite ar seimyna sutnka?
Omanda (Grinda) (2010-08-30)
Jei seimyna sutiks, tai paimsim..sake, kad zmones atveze, tik nepasake ar rastas, ar atiduotas....
Wilma (2010-08-30) (foto)
Tai katinukas rastas, jeigu jam yra karantinas? Gal jo kas ieško?
Vyta (2010-08-30) (foto)
Omanda o Jus ji paimtumet jei atiduotu?
Omanda (Grinda) (2010-08-30)
Skambinau, sake, kad jam 4 metai (kaip ir manajam butu) ir kastruotas, be to be rugsejo 6 d. neatiduos jo..
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2010-08-30) (foto)
Sitas kycius LABAI MEILUS, bus labai geras "naminukas"... Jei tik spes issigelbeti
Vyta (2010-08-30) (foto)
Isgelbekit si katuli , prasau :((
Kary (2010-08-30)
Toks meilus
Pociun (Gyvunugloba.lt) (2010-08-30)
L. Giros g. 131, Vilnius
Omanda (Grinda) (2010-08-30)
rimtai katinas, perskaiciau, kad rusis kate..Kokiu adresu jie laikomi?
Beliulina (2010-08-30)
Is kur istrauket kad cia katyte? tai gi parasyta, kad patinelis...
Omanda (Grinda) (2010-08-29)
Katytė čia..na bent pabandysiu šeimyną įkalbinti, bet biški abejoju, nes tada jau tikrai mūsiškis negris...
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2010-08-29) (foto)
Omanda, tos "dar vienos" nuotraukos tikrai nebus :( Geriau Jums nuvaziuoti ir isitikinti vietoje, nes nenuvaziavus, gali buti, jog niekada nesuzinosite, ar tai visgi buvo jusu katukas. Tikrai verta suteikti sansa, ir jam, ir sau, savo seimai, nepaisant to, kad bus sunku ten apsilankyti. Tik paskubekite :(
Omanda (Grinda) (2010-08-29)
Iš kur šitas katinėlis? ji pagavo kažkur? pasižiūrėkit,va maniškis.. http://www.gyvunugloba.lt/lt/mypets/user.7002452;g.24204 labai panašūs, tik turbūt ne tas..
Omanda (Grinda) (2010-08-29)
Aš dabar Kėdainiuose gyvenu :( parodysiu broliui...
Wilma (2010-08-29) (foto)
Omanda, tai nuvažiuokite ir įsitikinkite, kad tai jūsų arba ne.Ten tikrai ilgai katinukų nelaiko.
Omanda (Grinda) (2010-08-29)
Jei as ten nuvaziuosiu, tai po to kelis men miegot negalesiu... perdaug ju visu gaila bus.. bet sitas toks panasus, truksta bent vienos jo foto....
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2010-08-29) (foto)
Siaip turi buti 14 dienu, bet jei apsirgs, tai nelaikys jo tiek.. :(
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2010-08-29) (foto)
Omanda, Jums reikia nuvaziuoti i Grinda ir pamatyti katuka vietoje. Galbut galesite siam suteikti namus, juolab, kad sis kycius labai meilus :)
Omanda (Grinda) (2010-08-29)
Labai dar savojo laukiam..sapnuojam.. kiek ši laikys grindoj?
Dinka (2010-08-29)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Omanda (Grinda) (2010-08-29)
o jis nerastas? labai panašus i mano dingusi prieš metus, tik foto mažoka...
Kary (2010-08-27)
Toks žvilgsnis rainiuko.
Dinka (2010-08-27)
Kasutaja kustutatud kommentaari


Kommentaare saab vasakul logis sisse kasutajatele.


Statistika Siseloginud: 170    

Uudised

08.14 Skubiai ieškome globos 4iems trijų sav. katukas su mama
08.05 Pagalbos prašymas mirus šeimininkei liko 7 kates ..likimas... (9)
08.04 Atiduodu Epato Plus pastą (Vilnius)
08.01 Kas paėmė ryžą katiną nuo Bigo Maximos? Vilnius
07.22 Paramos Darsei (19)
07.20 Noriu dar kartą padėkoti Vestai :) (2)
07.20 Rasta kate Vilniuje.Ieškoma globa (4)
07.16 Atiduodu vaistus, papildus (1)
07.16 Šlapia nosytė prašo paramos
07.16 Baltas angelėlis tarp degėsių (2)

Kommentaarid

Dumblinis (11:24) >>
Malonu,kad dar kažkas čia pamena Frederiką. aš kažkaip prisiminiau puslapį,nes artėja ...
P.nijole (14:40) >>
Kaip tik siomis dienomis pagalvojau apie Frederika, kad seniai jau bematytas :)
Dumblinis (13:13) >>
https://a.radikal.ru/a03/20 08/04/c5d7f494e96a.jpg
Wilmante (16:33) >>
Alusia, ar mėginot tą katukų pienuką, Maximoj perku 0,87, Simutė jau visai irgi beveik nieko...
Wilmante (16:28) >>
ačiū labai, Rrenatukas:) Ir už pinigėlius, ir už palinkėjimą
Alusia (11:10) >>
Darsei blogiau:( nenori jau ir valgyt:(
Rrrenatukas (9:50) >>
+20€ Sėkmės!
Alusia (19:40) >>
Štai toks mažas nelaimėlis vakar pastebėtas Skaidiškėse, laimei dabar jis saugus VšĮ...
Wilmante (15:48) >>
ačiū, Jurgita, maitinat mus eilinį kartą:)
Polio-mama (14:50) >>
Išsiubagavot :) Skanaus!
Wilmante (14:20) >>
vel ubagausiu... gal kas galėtų paaukoti maišui Joseros gatvės katuliams? Jų padaugėjo,...
Alusia (22:20) >>
Rita Ž. labai Jums dėkinga už paramą ir palinkėjimus Simbai❤️
Alusia (14:42) >>
Čia lankiau po operacijos...