LT | EN | RU | LV | PL | EE    Leedu | Läti | Eesti
 
 
 
Add news   

Katinėlio Rudi pagalbos prašymas

 

Tekstas ilgas, bet perskaitykite, manau rasite ir dalelę savęs, savo keturkojų draugų. 
Kiekvienas pažįstame tuos kurie tyliai gelbėja benamiukus, neprašo nieko, bet ateina ta diena kai tikrai reikia ryžto paprašyti, o mums belieka padėti... Nebūkime abejingi.

Labai prašome prisidėti nors po kruopelytę, kad esanti galimybė ir šansas katei Rudi būtų suteikti.
Uz Julija galiu garantuoti 100%, kils klausimų rasykite tiek man tiek tiesiai jai fb Julija Jan arba kelyjesusavimi@gmail.com

Toliau JULIJOS IR RUDI istorija (teksto autorė Julija)

Rudis buvo rastas suaugęs, su užtrauktu statybiniu diržu ir kilpa ant kaklo viename iš mikrorajonų. Beveik lavoniukas, jis bijojo net prašyti maisto ar prieiti, maistą iš jo atimdavo, bijojo žmonių, pakeltos rankos, kojų, pagalys ar akmenys, karšta kava jam buvo gerai žinomi.

Deja tai ką jam teko patirti liko jo atmintyje, jam reikėjo savito supratimo ir priėjimo ilgus metus, kad jis išmoktų pasitikėti ir nebijoti žmogaus. Keli metai praėjo kol jis nustojo ryti maistą, prašyti bulvių ar bananų lupenas. Taip jis tapo MANO DRAUGU, IŠTIKIMIAUSIU DRAUGŲ, kokiais ne visi mes žmonės mokame būti. Būna taip, kad vienas gyvūnas tampa mums labai ypatingas, paliečia širdį visam gyvenimui. Tikiu, kad daug kas mane supras....

Esu daug kartų girdėjusi, kad geriau padėčiau vaikams, žmonėms, seneliams ar iš neturėjimo ką veikti eičiau ravėti laukų. Turiu ką veikti, padedu ne tik gyvūnams ir savus "laukus" raviu. Neturiu tikslo išgelbėti viso pasaulio ar visų gyvūnų, tiesiog negaliu praeiti pro svetimą skausmą ir darau ką galiu pati. Esu išgelbėjusi ir sėkmingai padovanojusi ne vieną dešimtį gyvūnų už savo lėšas, tai niekada nebuvo klausimas. Esu daug ką padariusi dėl svetimų, kitų...

Turėjome daug problemų, nes sunkus gyvenimas lauke daro savo, bet sėkmingai kovojome su visomis. Rudi prieš 1,5 metu buvo nustatyta skydliaukės lyga - hyperteroizmas, buvo gydytas vaistais. Deja gydymas nepasiteisino ir šių metų vasario mėnesį buvo atlikta skydliaukės šalinimo operacija. Atėjo skausminga žinia, biopsija parodė karcenoma - vėžys.

Priėmiau sprendimą, kad turiu dėl savo draugo padaryti viską ką galiu ... IR ŠIEK TIEK DAUGIAU.

Rudi džiaugiasi kiekvieną gyvenimo akimirka, net sergant, turi tiek noro gyventi! Jis gali gyventi be skydliaukės, taisosi po operacijos. Užsienyje gyvūnams yra taikomi gydymai, kurie padeda tokiais atvejais, piktybinio darinio ląstelės būtų pašalintos ir jis galėtų gyventi. Lietuvos, Vokietijos, Suomijos veterinarai patvirtina vienbalsiai, kad gydymas radioaktyviuoju jodu yra tinkamiausias jo ligai ir suteikia pakankamai optimistines prognozes (net apie 95%). Rudi yra atlikti visi tyrimai, jis atsistato po operacijos ir pagal visus tyrimus šis metodas jam gali būti taikomas. Rudi turi šansą gyventi!

Dėl kitų negailėjau niekada nei pinigų, nei laiko, nei pastangų. Turime daug išlaidų jau dabar, tyrimai, echoskopijos, operacija, po operacinis atsistatymas, įvairus specialistai, taip pat yra reikalingas pasiruošimas kelionei ir gydymui. Taip pat kelionės ir savaitės gyvenimo sąnaudos. Gydymas su visais naujausiais tyrimais tokiame centre kainuoja 1400 eurų. Bet ar tai brangu už draugo gyvybę?

Tinkamiausias gydymas jam galėtu būti suteiktas Suomijos gydymo centre - Vet4Cat Kissaklinikka Jokipohjantie 18, 33800 Tampere. Artimiausias gydymo kursas į kurį mes spėtume kovo 6 dieną.

Niekada neteko prašyti tokios pagalbos. Nežinau ar suprasite mane, labai prašau palaikymo apmokant gydymą Suomijos centre - 1400 eurų. Turbūt drąsu? Taip. Bet tikiu stebuklai kartais įvyksta. Ar jis galėtu būti pirmas, kuris turėtų galimybę gauti pagalbą užsienyje ir pratęsti gyvenimą?
Jis tikrai yra to vertas.

Labai prašau palaikymo.

Jeigu mus apsiimtų kuruoti kokia nors gyvūnų prieglaudą būčiau dėkinga.
Kol kas galiu prašyti paramos tik į asmeninę sąskaitą.

Julija Januleviciute
SWEDBANK
LT267300010147090679
Mok. paskirtis: parama Rudi


 


Lisatud: 2013-01-21 | ajakohastatud: 2019-03-08
News ID: 32050
Announcement views: 19568

« tagasi Susijusios naujienos:

(Padovanota) Trispalvytė prašo bent laikino kampelio Jūsų namuose
Reikalinga pagalba pagaunant. (katinukas pagautas) Priklydusiam ryžiukui skubiai reikalingi namai arba globa iki padovanojimo
Katinėliai autoserviso parkavimo aikštelėje (Rainiuko likimas nežinomas, ryžiukė - padovanota)


Kommentaarid

Wilmante (2019-04-18)
baisu ir klausti, bet... kaip laikosi Rudi?
Wilmante (2019-03-08)
Mielieji, artėja Velykos - atgimimo šventė, pabandykim visi kartu padaryt ŠVENTĘ GYVENTI Rudi. Jau tiek daug surinkta, jau tiek pastangų įdėta, tetrūksta, kad kiekvienas, kuris abejojo, pasiryžtų ir paaukotų bent po nedaug, bent po truputį ir ta didžioji šventė įvyks, ir visiems bus gera širdy, kad padarėm kartu nuostabiai didelį darbą - padovanojom gyvybę tam, kuris buvo pasmerktas mirčiai... Būkit geri...
AisteIgn (2019-03-08)
tai kol kas truksta mazdaug puses sumos dar...
AisteIgn (2019-03-08)
Visas naujienas skelbsiu būtinai po šiuo postu, taip pat pateiksiu išsamią finansinę ataskaitą, mūsų gydymo ir sveikimo naujienas. Dėkoju Jums už palaikymą iš visos širdies. Pradėjo kreiptis žmonės, kurie neranda pagalbos savo augintiniams Lietuvoje. Aš tikrai pasidalinu gydytoju kontaktais, padedu išversti, pasidalinu patarimu kur pasikonsultuoti, sukontaktuoju pati su klinikomis ar veterinarais. Kažkam yra nedrąsu, kažkas nežino kalbų, kažkas nežino kur kreiptis. Pasidalinsiu viskuo, planuotis kartu yra drąsiau ir atrodo yra įmanoma.
AisteIgn (2019-03-08)
Busiu dėkinga visiems kas dar gali prisidėti prie gydymo. Taip pat visiems kas palaikis už mus kumščius, geru žodžiu ar mintimis. Rudi vardu, visos mano šeimos vardu ir aš asmeniškai nuoširdžiai dėkoju aukojantiems gydymui žmonėms. Palaikymas mane sugraudina iki ašarų, nesitikėjau, kad tiek nuostabių žmonių yra. Nuoširdžiai dėkoju už palaikymą, už palaikančius žodžius, už finansinę paramą. Žmonės pavedimo paskirtyje rašo palinkėjimus, palaikymo žodžius ir tai yra neįtikėtina, žmonės visgi tikrai yra nuostabus. Negaliu pasakyti kiekvienam asmeniškai, kam galiu būtinai pasakau, dėkoju mintimis kiekvienam prisidėjusiam, nepraėjusiam "pro šalį". Kiekvienas iš Jūsų neliko nepastebėtas ir kiekvieno iš Jūsų palaikymas yra labai svarbus.
AisteIgn (2019-03-08)
atnaujinta informacija, ikelsiu dalimis, netilps turbut kitaip: ATNAUJINTA 2019.03.08 SURINKTA PARAMA 2019.03.08 dienai yra 942,20 eurai. GYDYMO KAINA: 1800 eurų Vasario 28 dieną padarytas pakartotinas tiroksino tyrimas išgąsdino visus, hormono parametrai padidėjo iki neišmatuojamų skaičių. Buvo kartotas kelis kartus keliuose klinikose, nes negalėjome tuo patikėti. Išvados, kad gali augti nauji dariniai, todėl veikti reikia nepakenkiant, bet nedelsiant. Kovo 6 dieną vykti į Suomiją buvo pavojinga, nes taip šoktelėjus tiroksinui labai padidėja spaudimas ir širdies ritmas. Palaikome ryšį su Suomijos kliniką, jodo dozė Suomijoje turėtų būti padidinta ir stacionare Rudi turės išbūti ne 4-5, bet 10 dienų. Dėl šios priežasties yra padidinta kaina už gydymą ir stacionarą iki 1800 eurų. Vykti reikia kuo greičiau, klinika mus priima individualiai be grupės kovo 13 dieną. Gera naujiena tai, kad šiandien Rudi jaučiasi gerai, per 7 dienas pavyko sumažinti hormonus, stabilizuoti spaudimą, jis ėda, jau net žaidžia. Vakar buvo atlikti tyrimai ir mes galime keliauti. Laiku atliktas radioaktyvusis jodas pašalintų net naujus piktybinius darinius. Labai gerai, kad jis buvo stebimas mėnesį po operacijos, nes mažesnė dozė nebūtų tokia efektyvi.
Wilmante (2019-03-06)
šiandien jau 6 d., ar pasisekė katuliui Rudžiui surinkti pinigėlius gydymui?
Polio-mama (2019-02-21)
+50 nuo mūsų visų. Kaip sekasi rinkti paramą?
Lilia (Rainiukas) (2019-02-20)
Katuliui Rudi nuo Ryzo ir Fifos ir Kekso - 20.00Eur. Mazoka, bet kiek galim. Tik nepasiduokite, prasau. Pries 8 metus mano Ryzas ir Fifa buvo paimti is Grindos ( tiesiog pamaciau ir negalejau nepaimti), o kittta diena namie- kraupi zinia, tada ir prasidejo.., Filaretuose ir Aleksandras ir Laura vienbalsiai sake, reikia migdyti, nieko nebus, bet ne, panaudojau pinigus, kurie buvo skirti atostogoms, tai pat paemiau papildomai savaite atostogu, ir tai su savo Ryzu ant ranku , ir diena ir nakti , gydymes. Lasalines, homeopatiniai vaistai, serumas ( gavau is Rusijos) . ko tik nebuvo.. Bet musu Ryzas gyvas, pasveiko ir Fifute. Po to atsirado ir keksas ( is po ratu- dubens kaulu luziai) visko buvo. Bet.. ateinam namo ir musu trejetas mus pasitinka. Ar gali but kitaip :0 Bandykite ir nepasiduokite, kovokite iki galo, nes Jusu draugas Rudi to vertas. Patikekite. Tikrai tikiu, kad viskas bus gerai.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2019-02-19)
Ačiū, atrodo pavyko.
Alusia (2019-02-19)
Edda, kopinant ištrinkit emociukus, būtent po paskutinio išsaugoto žodžio FB tekste yra emociukai
Edda (Gyvunugloba.lt) (2019-02-19)
Gaila, leidžia įkelti tik teksto pradžią. Dingo net ir senasis tekstas :-(
Wilmante (2019-02-19)
Būtų gerai, kad ir prie šio straipsnelio būtų įrašytas sąskaitos Nr., ne visi turi FB, nuoroda man sunkiai atsidarė. Suremkim pečius, padėkim Rudi išlikti, tiek prisikentėjęs katulis, o jei yra bent maža viltis padėti jam išgyventi, padėkime kartu, visi po truputį, laiko iki kovo 6 d. tikrai nedaug, suma labai didelė, betgi kartu galim, juk tikrai galim, ne vieną kartą įrodėm... Nuostabiam kovotojui katuliui Rudi nuo Gailės 20 EUR ir kruopelė nuo manęs - 10. Laikykitės, nepasiduokit, tikrai tikiu, kad viskas bus gerai
Nifty04 (2013-02-26)
Susipazinkite su svaresniu Rudi:) siek tiek sukudome, bet taisosi sveikata jau ir prisiauginsime lasinuku daugiau, ir kailiuka atsiauginsime grazesni. Vargsiukui buvo israuti dantukai, o juos jis ir taip turejo ne visus, budamas maziukas ju neteko. Bet grauzia jis skaniai ir sausa maisteli, tas jam netrukdo dabar. Maziukas patyre gan sunku gyvenima lauke, kaip jis galejo valgyti nesuprantama, be to turejo ir zarnyno beda. O ka jau kalbeti apie tai kas taip ji ibaugino. Jo gyvenimas po truputi taisosi. Kol kas jis dar nepriprato tinginiauti ir ziuredams i langa dar nervuojasi. Bet po truputi atsipalaiduoja, vis labiau pasitiki ir atsiskleidzia. Nuotraukos turbut to perduoti negali, bet Rudi yar labai charizmatiskas vyrukas.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-02-26) (foto)
Fainuolis:)
Nifty04 (2013-02-26)
Daugiau katinuko nuotrauku https://picasaweb.google.com/111739711791287811370/Rudi#
Judita 1 (2013-02-09)
Skauda į jį žiūrint,jis labai panašus į mano Barnį,tarsi būtų broliai.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-01-30) (foto)
Viskas gerai, ačiū Jums, kad rūpinates beglobiukais, kuo daugiau tokių Žmonių. Labai lausksiu žinių dėl tryspalviukės, man ji kai ką primena, kai ką labai skausmingo:(
Nifty04 (2013-01-30)
Neuzpykite, buvo naujas Erikos J komentaras, atjungiau komentarus kad nebutu painiavos. Judita1 nemaciau Jusu komentaro. Jeigu turetumete koki patarima visada visiems buciau tikrai dekinga, parasykite prasau asmeniskai, nes komentarai po skelbimas kartais klaidina.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-01-30) (foto)
O skelbime nebuvo, todel ir pastebejau. Kai uzdaromi komentarai tai nekoks zenklas, niekas nepucia, tiesiog pasidomejau, turiu tam teise.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2013-01-30)
O jeigu idemiau skaitytumet, tai butumet pastebeje, kad naujienoje parasyta, jog ryzius kastruotas.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2013-01-30)
Nematau nieko keisto... sioje svetaineje yra galimybe nuimti komentavima, zmogus tuo pasinaudojo. Ar reikia pusti is to problema?
Judita 1 (2013-01-30)
Kas ištrynė komentarus,aš neseniai ir rašiau,ir tikrai komentarų neliko.Įdomu..
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-01-30) (foto)
Ka praleidau? Kodel po mano komentaro jo skelbime, kad butu gerai kastruoti "koemntarai negalimi" http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.50764 ???
Nifty04 (2013-01-24)
Net nezinau kas jam buvo nutyke, bet nepanasu kad buvo pririse, nors gerkle yra perspausta ir vietoj miaukimo graudus garselis. Nuo bet kokio siek tiek staigesnio judesio susispaudzia ir turi toki pat tika kaip ir musti zmones, primerkia akis kad lyg jam tuoj suduosi.
Emenbeka (2013-01-24)
Man tai panašiau, kad jis pririštas buvo... Lyg šuo... Bet kuriuo atveju aišku, kad jam reikia kantraus žmogaus meilės ir švelnumo sielos žaizdų išgydymui..
IlonaKolit (2013-01-22)
Mažulis, kad skaniai miega. Bijo virvių - tai gal jį net ir pakarti bandė.
Nifty04 (2013-01-21)
labai labai dekoju uz patalpinta naujiena, labai graziai aprasyta:)
Linata (Gyvunugloba.lt) (2013-01-21)
Kažkur matytas Ryžiukas:-)... Juk tai buvęs Lazdynėlių varguolėlis, o dabar toks mielas pūkuotukas..


Kommentaare saab vasakul logis sisse kasutajatele.


Statistika Siseloginud: 179    

Uudised

09.17 Katinukas Mamonis ieško globos (1)
09.17 Gimę tą pačią dieną...
09.14 Parekomenduokit vet akių specialistą (2)
09.01 KVIETIMAS (3)
08.26 JONAVA. Dovanojami katinėliai
08.19 Rytinė laimingai pasibaigusi istorija (3)
08.14 Skubiai ieškome globos 4iems trijų sav. katukas su mama (2)
08.05 Pagalbos prašymas mirus šeimininkei liko 7 kates ..likimas... (9)
08.04 Atiduodu Epato Plus pastą (Vilnius)
08.01 Kas paėmė ryžą katiną nuo Bigo Maximos? Vilnius

Kommentaarid

Alusia (21:13) >>
Mūsų su Simba ir visomis jos sesėmis bėdos nepraleidžia. Polipo šalinimas ir skirti skirtingi...
Vyta (22:14) >>
Mamoniui šiandien ištraukti 3 dantys.Padarytas nosies rentgenas,nes katukas čiaudejo krauju...
RadLin (8:32) >>
Maitinkitės į sveikatą ir naudokit kam tik reikia be jokių ataskaitų, lenkiu galvą prieš...
Wilmante (11:44) >>
labai reikia namų katuliui, broliukas jau apsigyveno šalia manęs kaiminystėj, ir liko...
Wilmante (11:39) >>
tiesa, kvietimas galioja ir kitiems savaitgaliams, tai labai prašom prisijungti:)
Wilmante (11:23) >>
nuoširdus dėkui Linai R. už paramą 50 eur, jau užsakiau maišą Joseros ir spalio pradžioj...
Wilmante (11:19) >>
šią savaitę Argui perveš gerą apšiltintą būdą, žmonės atiduoda savo mirusio vilkšunio,...
Wilmante (11:14) >>
labai smagu, kad talka praeitą šeštadienį ir sekmadienį vistik įvyko:) Padaryta tikrai...
Wilmante (11:13) >>
iš šių vienas katinas-teroristas padovanotas, nuoširdus ačiū Irmantui už pagalbą. Pas mane...
Wilmante (11:09) >>
Ilgai nerašiau, katulę po kiek laiko pagavau ir parsinešiau namo. Atsirado šeima, kuri ją...
Mune58 (15:59) >>
pati asmeniškai lankiausi pas šį akių specialistą su globojamu ryžu Medučiu iš šios...
Mune58 (15:49) >>
Evaldo Diržinausko vet.klinika. Adresas: Liepų g.7, Ringaudų k., Kauno raj. Tel.869889896
Vyta (20:42) >>
Katyte jau beveik 3 sav kaip naujose namuose.Ji dabar Maša. Buvo visko šios katytes gydyme ir ...