LT | EN | RU | LV | PL | EE    Leedu | Läti | Eesti
 
 
 

Stayed with me

Kirjeldus:

Mis Trispalvybė sveikinasi su Jumis! Daugybe talentų ir nepaprastu grožiu apdovanota eks-kieminukė Gražuolė dairosi naujų namučių, kuriuose būtų ne vien puošmena, bet ir pilnateisis šeimos narys, kuriam nieko negailint būtų skiriama daug daug daug dėmesio, meilės ir priežiūros, kokios tik ir kada tik prireiktų. Ir varge, ir džiaugsme, taip sakant :)

Gražuolė smalsi, žaisminga, kiek padūkusi ir nerealiai murkli :), tačiau jokiu būdu ne žaislas, ir juo labiau ne vaikams, nes turi aštrius nagus ir prireikus juos panaudoja. Ypač mėgsta viską ir visus kepšenti, krapštyti, kartais ir nagučius parodo, tad jei naujos užuolaidos ar tapetai Jums mielesni už besiglaustančią apie kojas murkiančią pokštininkę, ne čia pataikėte ir Gražuolė tikrai ne Jums. Ne, nesupraskite neteisingai, Gražuolė kaip pasiutusi sienomis nelaksto, moka naudotis draskykle, bet kartais gali ir kokį stalčių iškraustyti ar į sofos kampą nagus pagaląsti, tad perspėju iš karto.

Katytė nėra baili, mėgsta, tiesą pasakius, labai mėgsta būti glostoma ir kasoma, murkia, trinasi į rankas, pati snukutį tiesia. Kur kas mažiau mėgsta būti imama ant rankų, bet ausų nenugrauš, jei paimsite :) Šiai trispalvei brangenybei reikalingi kantrūs, švelnūs, rūpestingi ir su gyvūnu užsiimti mėgstantys žmonės, kurie sukurtų jai saugią ir ramią aplinką, padėtų priprasti prie žmonių buitį lydinčių garsų ir kasdienybės. Taigi jei Jūs būtent tokie ir rimtai apgalvoję visus galimus "už" ir "prieš" norite apdovanoti save šia nuostabia gražuole, nesivaržydami kreipkitės nurodytais kontaktais. Ilgi glostymai ant kelių ir miegas ant pagalvės privalomi :)

P.S.: katytė dovanojama su sutartimi, kurioje privalu įsipareigoti: niekam jos neperdovanoti ar kitaip neperduoti jokiam kitam asmeniui be mano žinios ir sutikimo; šerti tik kokybišku pašaru (jokių Whiskas, Friskies ir kitų maksiminių maistų - katytę tikslingai išlepinau jų neėsti); rūpintis reguliaria sveikatos profilaktika (skiepais, antihelmintikais) ir gydymu; sudaryti katės poreikius atitinkančią, švarią, komfortabilią ir saugią gyvenamąją aplinką (jokių be priežiūros paliktų atdarų langų ir orlaidžių, pasivaikščiojimų iš lauko pusės ant palangės ar langų atbrailų, jei gyvenate daugiaaukštyje,nestiklinto balkono kraštų ir pan.); neprieštarauti, kad pirmiausia atvyksiu į svečius pažiūrėti, kaip ir kur katė gyvens, bei vėliau kontroliuosiu, ar jai viskas gerai. Jei visi šie reikalavimai Jūsų neišgąsdino ir tvirtai tvirtai nusprendėte, kad Gražuolė - Jūsų svajonių gyvūnas, mielai pakviesiu pirmiausia susipažinti su katyte prieš galutinai prisiimant atsakomybę už jos tolesnę laimę ir jei meilė bus abipusė, sveikinu, tikrai nepasigailėsite :)

Loomade omadused: nõuab tähelepanu, vallatu, kohaldatakse ainult elada kodus, sõbralik, vaktsineeritud
Looma nimi: Gražuolė
Liigid: kass
Arv lemmikloomi: 1
Sort: Crossbreed
Sugu: Naine
Seksuaalne aktiivsus: Teostatavad kastreerimine/steriliseerimist
Vanus: 1 - 3 aastat
Juuste tüüp: lühikesed juuksed
Värv: trikoloor, liiv
Piirkond: Leedu, Vilnius City, Vilnius
User: Rita R.

Advertisement ID: 49826
Lisatud: 2012-10-08 | ajakohastatud: 2013-12-01 | deaktiveeritud: 2013-12-01
Announcement views: 30651
Eelmine staatus loomade: Ootel

Kommentaarid

Rita R. (2013-07-03)
Gražuolė vėl pas mus Belmonte. Murkia, trinasi, šneka - matyt, nepatiko emigracijoj.
Rita R. (2013-05-13)
Gražuolė birželio pabaigoj grįžta atgal pas mane į Lietuvą. Ko tik nedarė naujoji šeimininkė, niekaip per pusę metų nepavyko iš puslaukinukės padaryti naminukės.
Rita R. (2013-02-24)
Sulaukiau naujienų iš Gražuolės fronto: kelionė praėjo ramiai, katytė elgėsi puikiai, o naujoji šeimininkė sužavėta mažyle :) Net atostogų pasiėmė savaitę, kad visą laiką galėtų skirti katytei, kol ši apsipras naujuose erdviuose namuose, kur bus vienintelė augintinė ir numylėtinė.
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2013-02-24) (foto)
Pagaliau isauso laiminga diena ir Grazuolei :)
Linata (Gyvunugloba.lt) (2013-02-23)
Emigruoja ne tik žmonės, bet ir katės:-)... Sėkmės Gražuolei lietuvaitei naujuose namuose !
Rita R. (2013-02-23)
Gražuolė šiandien emigravo į Švediją.
Moira (2013-01-25)
Na gerai:) Jūsų valia:)
Rita R. (2013-01-25)
Tegu nerimsta, nereikia miegoti :)
Moira (2013-01-25)
Nereikia rašyti rezervuota, visi kiti jautrūs, potencialūs norėtojai, gali sunerimti:)
Rita R. (2013-01-25)
Rezervuota.
Fotas (2012-12-13)
Štai ir pavyzdys,kaip turi būt dovanojamas gyvūnas.Šaunuolė
Polio-mama (2012-12-13)
Ir kaip sugebėjau iki šiol tokio puikaus "P.S." nepastebėti... :) Kaip sakoma, respect'as.
Rita R. (2012-12-13)
Aš saviškes šeriu Josera SensiCat'u ir Arion'u, alergiškas - Fish4Cat, o inkstininką Kvazimodą - Virbac'u. Apie RC man tą patį, ką Jūs, Wiwi, parašėte, sakė tiek veterinaras, kuriuo labai pasitikiu, tiek internetinės zooprekių parduotuvės vadybininkė, iš kurios anksčiau pirkau RC, kol jis dar Prancūzijoj buvo gaminamas.
Rita R. (2012-12-13)
Tikiu, kad yra tokių katinų, Myxsider, bet nebenoriu daugiau rizikuoti. Dar dėl ano katinėlio, kurį labai labai mylėjau, sąžinė graužia. Atrodo, norėjom gero, kad skaniai pavalgytų, laimingas būtų, o įvarėm nepagydomą ligą. Pati tada dar maža buvau, galiu pasiteisinti bent tuo, kad tikrai nežinojau. Bet dabar žinau. O kadangi dar fiziologijos, biochemijos pagrindų paskaitas teko klausyti, tai išvis.
Wiwi (2012-12-13) (foto)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Myxsider (2012-12-13) (foto)
ir visgi yra katinų, kurie sėkmingai tą prastą maistą ėda visą gyvenimą ir jokios zarazos prie jų nekimba.. bet mažuma tokių. o šiaip aš manau,kad nedideliais kiekiais niekas nėra labai pavojinga. mano katinas tai kaip pamišęs dėl kitekato lakstydavo, ten kažkas panašaus turbūt į mcdonaldinį maistą, kuris vis traukia ir traukia ragauti. o į supersveikus konservus nei nežiūrėdavo :D teko rinktis kažką per vidurį, kai norisi palepinti, kad ir šiek tiek sveikiau, ir skanu būtų :)) Sėkmiaus dovanojant ;) puiki Gražuolė ;)
Rita R. (2012-12-12)
Kaip bebūtų keista, skambučių buvo, ir ne vienas, tik P.S.'o pilnai niekas neatitiko, užtat Gražuolė vis dar pas mane. Esu padovanojusi šešias kates, ir visas tik į tokias sąlygas, kokios aprašytos P.S.'e. Nei vienos negrąžino, su visų šeimininkais palaikau ryšį, periodiškai nuotrauką vieną kitą gaunu ir ramiai miegu žinodama, kad joms dabar geriau nei buvo pas mane. Aš labai prisirišu prie savo globotinių ir, jei jau patikiu jas/juos kam nors, turiu būti visiškai užtikrinta, kad neteks paskui gailėtis. Surašiau tokį gal ką ir šokiruojantį P.Są tam, kad išvengčiau ieškančių kačiuko vaikams patampyti, norinčių tą pačią dieną leisti į lauką, manančių, kad Kitekat'as yra sveikas ir puikus maistas, ir t.t. O šlapių whiskasų ir kitekatų vengiu kaip velnias kryžiaus, nes nuo jų mano ankstesnis katinas, nors ir nekastruotas, tokį inkstų nepakankamumą įsivarė, kad jau pagalbos nebelabai buvo. Pas krūvą vetų buvo neštas, visi sakė tą patį - kalti whiskasai ir kitekatai, kuriuos katinas labai mėgo ir ėsdavo vos ne kasdien po pakiuką pusryčiams. Užtat dabar savo augintiniams ir globotiniams geriau nuperku gabalėlį kitą mėsos ar kokių širdelių negu konservų - ir maistingiau, ir pigiau, ir bijoti nereikia.
Gruodinukas (2012-12-12)
jo, jei su tokiu P.S. kas nors atsilieps, tai bus įdomu paklausyti. jeckau, Rita, paimk ir mano katinus, aš juos šlapiu whiskasu šeriu prie sauso RC:D
IlonaKolit (2012-12-12)
Labai šauni katulė su šauniu pristatytu. O už "P.S." rašau aukščiausią balą.


Kommentaare saab vasakul logis sisse kasutajatele.


Statistika Siseloginud: 93    

Uudised

09.16 Tokia Uodegytės be uodegytės istorija... (2)
09.10 Čipė ir Deilas: burundukų kelionė namo (namai rasti, bet labai... (14)
08.27 Šeškinės katinėliams maisto ( Nebetruksta) (205)
07.13 Išgelbėta nuo mirties mažylių šeimynėlė (1)
07.13 Dovanojami kačiukai (Kaunas) (2)
07.13 Ligoniukė Kycė (1)
07.13 Padėkite Princiukui (1)
07.13 Mažylis - dar viena nekalta užgimusi gyvybė (1)
07.12 Gelbėkit! Reikia globos.
06.18 Dovanoja senus patalus

Kommentaarid

Vilmante (12:29) >>
jau iš juodulė išvyko į namus Vilniuje:) Sėkmės, mažyle:)
Vilmante (12:24) >>
Klinikoj penktadienį katulę apžiūrėjo ir labai pasidžiaugėm, kad Uodegytė sparčiai...
Vyta (17:06) >>
Kas nutiko Lizai?
Vilmante (14:59) >>
šiam katuliukui paakota 35 eur, ačiū labai Jūratei K. (15) ir Jonei J. (20)
Vilmante (14:57) >>
Kycė jau sveika ir paleista atgal į laisvę
Vilmante (14:56) >>
iš šių mažųjų likusi viena juoda gražuolė panteriukė:)
Vilmante (8:58) >>
Mes sveikstam:) Miela ir jauki katulė, sveika ji, tik uodegytės neturi, bet taip gaila bus...
Pookis (6:23) >>
Neveikia nuoroda, kuri padeda gyvūnams dėl
Pookis (6:20) >>
Kartais
Vilmante (8:55) >>
Gal kas norėtų priglausti savo namuose Princulį? Jis jau visai sveikas, stiprus, jaunas katinas....
AisteIgn (0:08) >>
Iskeliavo svelnioji kantrioji Liza ten is kur nebegriztama, geru tau medziokles plotu, mazutele,...
Alinakiu (23:25) >>
Didelis dėkui p. Elenai už paramą, skola mažėja!