LT | EN | RU | LV | PL | EE    Leedu | Läti | Eesti
 
 
 

Stayed with me

Kirjeldus:

Kas aš? Aš - Feliksas, pats meiliausias katuliuskinas pasaulyje. Ir visiškas gerulis, na, toks absoliutus. Imkit mane ir glostykit, taip sakant. Dar aš rainis. Rainis gauruotapėdis. Geras, ar ne?

Norintieji mane pamatyti "gyvai", kai buvau nugaurintas, prašom čia: http://s1353.beta.photobucket.com/user/lauravaicek/media/Baisa_zps45181c28.mp4.html O norintieji mane pamatyti su ataugusiais kailiniais, prašom žiūrėti nuotraukas kairėj pusėj.

Išoriškai gal ir nesimato, bet aš sergu, mano širdutė nedirba taip, kaip turėtų. Pagedusi truputį, ką padarysi. Sutaisyt, sako, jau nebepavyks, naujos irgi niekas neįdės, bet kol kas man ir su tokia gerai. Gyvenimas pats savaime jau yra dovana, aš džiaugiuosi juo tokiu, koks yra. Kiekviena diena. Džiaukis ir tu!

Linkėjimai,

Feliksas

Loomade omadused: nõuab tähelepanu, kohaldatakse ainult elada kodus, sõbralik, vaktsineeritud
Looma nimi: Feliksas
Liigid: kass
Arv lemmikloomi: 1
Sort: Crossbreed
Sugu: Mees
Seksuaalne aktiivsus: Teostatavad kastreerimine/steriliseerimist
Vanus: 4 - 8 aastat
Juuste tüüp: pikad juuksed
Värv: tabby, tabby
Piirkond: Leedu, Vilnius City, Vilnius
User: Rita R.

Advertisement ID: 53224
Lisatud: 2013-02-02 | ajakohastatud: 2014-11-02 | deaktiveeritud: 2013-10-12
Announcement views: 56591
Eelmine staatus loomade: Ootel

Kommentaarid

LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-01-17)
Ojei:( atsidariau gg ir tokia naujiena:( be galo gaila:( as juk ji dar globojau, toks mielas katinukas jis kai prisimenu... Laikykites, be galo liudna zinia.
Vyta (2017-01-17) (foto)
Baisiai gaila katiniuko...
Rita R. (2017-01-17)
Ačiū. Vis dar negalim susitaikyt...
Polio-mama (2017-01-17)
Labai liūdna... Užjaučiu :(
Rita R. (2017-01-17)
Nebėra Feliksiuko, turėjom paleisti...
Rita R. (2016-12-05)
Feliksui SKUBIAI reikia TRANSPORTO! Meiliuskinui inkstai streikuoja (kreatininas beveik 700, proteinuremija), užrašytas šįvakar į "Vetą" 20.15 Maršrutas Belmontas-Vetos vet. klinika Kalvarijų g.-Belmontas. Labai labai prašom pagalbos! Jeigu galite padėti, susisiekite 8 620 20 929 (Asta).
AisteIgn (2014-11-02)
Reikia padalint laikotarpi kelioms auklems :D
Rita R. (2014-11-02)
Ne, Feliksėlis, kaip ir iš nuotraukos matyti, dar gyvena malkinėje, kol nešalta. Mano sesė bijo, kad jam labai stresas bus (tiek dėl narvo, tiek dėl mūsiškių naminių, iš kurių bent bernai tai tikrai nekaip reaguos į naujoką, tiek dėl pačios namų aplinkos, nes iš visų globėju, pas kuriuos buvo, Feliksas gerai jautėsi tik ten, kur gyveno ne bute/namuose, t.y., katilinėje (pas LaurąV) arba malkinėje (pas mus)). Greičiausiai bandysim perkraustyt tada, kai aš prieš Kalėdas grįšiu. Jeigu grįšiu, nes kol kas niekaip negaliu rast, kas Kniazių ilgesnį laiką pažiūrėtų, kad galėčiau išvykt. Kalėdos, šventės, visi į namus ar į svečius išvažinėja, niekas nenori eit katino lankyt. Į jokį kačių viešbutį nekastruoto ir tiek agresyvaus kitoms katėms parazito priduot irgi negaliu, reikia privačios auklės, kurį pas mane į namus ateitų "vaiko" apruošt.
AisteIgn (2014-11-02)
Gal jau pavyko ji kambarin isudyti? :))
Rita R. (2014-11-02)
F5. Feliksėlis irgi KATINAS! :)
Rita R. (2014-10-08)
Labai prašyčiau mano mamai sms parašyti, o ne skambinti. Jos telefono mikrofonas sugedęs, nežinau, ar jau pataisė, jeigu dar galima pataisyti.
Rita R. (2014-10-08)
Ačiū, p.Irena! Be abejo, pirmiausia Feliksiukas būtų narve, be narvo net negalvojam, nes per daug rizikinga būtų. Be to, iš pradžių katukui paties kambario būtų baisu, nekalbant apie kitus kacus, o narveliuose Feliksas saugiai jaučiasi (ir sandėlyje ilgą laiką iš narvelio niekur neidavo, nors durelės visad būdavo atdaros, ilgai užtruko įtikinti, kad reikia "eksploatuoti" abu sandėlio aukštus). Bėda ta, kad pas mus yra tik vienas nepereinamas kambarys, kuriame visi naminiai kacai, išsk. į lauką leidžiamą vyriausiąją katę, būna paliekami per dieną, kad nesimaišytų po kojom mano kačių nemėgstančiai močiutei ir ji jų per neapsižiūrėjimą neišleistų laukan. Ir tik tame kambaryje galim statyt narvą (vėlgi dėl močiutės ir dėl vyr. katės, kuri negali pakęsti jau ir tų keturių turimų naminių, nekalbant apie dar vieną). Užtat bandom sugalvoti, kaip išvengti to, kad Rumpis urgztų ir šnypštų kiaurą dieną aplink narvą vaikščiodamas, kaip buvo su Mau, kai jam inkstų nepakankamumas kirto ir skubos tvarka katinas buvo paimtas į vidų. Mau blogai jautėsi, jam Rumpio burbuliavimai tada mažiausiai rūpėjo, bet Feliksiukas tai labai stresuot gali.
Moiros (2014-10-08)
Administrator kustutatud kommentaari
Dinka (2014-10-08)
....nepastebėjau jokio jo poveikio...:( bandžiau n+1 katinui įvairiose situacijose...lašas dar likęs, bet Kaune
Rita R. (2014-10-08)
Gal kas netyčia turi ne(be)reikalingo Feliway ir galėtų pasidalinti? Bandom, tik kol kas nesėkmingai, įtikinti mūsų keturis suaugusius naminius škacus priimti į savo gretas Feliksėlį, kad galėtume jį, ligoniuką, per žiemą šiltai viduj, o nebe sandėliuke laikyti. Rainiai brolis ir sesė Kirkiai lyg ir nieko prieš, kita rainiukė sunku pasakyt, na bet juodbaltis storulis Rumpelštickinas tai nei už ką. O Feliksėlis - absoliutus gerulis, labai nesinori, kad jį nuolat terorizuotų. Gal Feliway padėtų, bet jis irgi ne visada būna veiksmingas, o vien tam, kad išsiaiškintume, veikia mūsų kacus ar ne, nesinori pirkti visos naujos pakuotės.
Rita R. (2014-09-19)
Jie visi trys taip gražiai sugyvena, lovytėm, narveliais-nameliais, maisto indukais dalinasi, net saulutėj šildosi kartu sugulę :) Džentelmenas Feliksėlis ir dvi jo damos :) Net nenoriu prisiminti, kas dėdavosi sandėly, kai ten vietoj Feliuskino gyveno Kvazas ir kuo toliau, tuo labiau terorizavo tiek abi katytes, tiek tuo metu pas mus globoj buvusią Tetą.
Rita R. (2014-09-19)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Rita R. (2014-09-19)
F5 :) Mano sesė parsisiuntė į naują išmanųjį kažkokią programėlę fotkoliažams "lipdyti", tai žaidžia dabar nesustodama su Feliksėlio nuotraukom. Antrame koliaže gerulio Feliuskino lovyte mėgaujasi ir jo kambariokės Rainulė (foto viršuje) bei Gražuolė (foto dešinėje).
Rita R. (2014-09-14)
Gera naujiena iš kovos su Feliksėlio liga fronto: po naujų rusiškų homeopatinių vaistukų kurso Feliksėliui jau ištisus tris mėnesius nebesikaupia skysčiai pilvuke :) Dabar gauna Solidagą, po to vėl kartosim tuos rusiškus. Begalinė padėka gydytojui Aurimui iš Senamiesčio vet. klinikos, kuris, užuot nekvaršinęs sau galvos ir tiesiog reguliariai tiekęs furozemidą, konsultavosi dėl Feliksėlio atvejo su kolegomis užsienyje ir nenuleisdamas rankų vis ieškojo gydymo alternatyvų, kol surado veiksmingą.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2014-07-08)
Kaip gera girdeti, kad Feliksiukas mylimas ir turi tokius rupestingus namucius:)
Rita R. (2014-07-08)
Feliksėlis pasitaisė :) Inkstai pamažu normalizuojasi, o be šlapimo išsiskyrimą skatinančių vaistų (kad skysčiai pilvo ertmėj nesikauptų) išbūnam jau ir dešimt dienų ar net dvi savaites. O jau kacas meilė-seilė visiškas, tokio dar paieškot reikia :) Sunku patikėt, kad kažkada pati abejojau, ar jis pakankamai sujaukės, kad su žmogum galėtų gyvent.
Judita 1 (2014-07-04)
Koks patenkintas naujame šiltame guolyje :)
AisteIgn (2014-07-03)
Pas mane katinai nauju tapkiu bijo, o cia guoliukas, nejuokai :D
Rita R. (2014-07-03)
F5 arba Feliksėlis Gauruotapėdis naujoj lovelėj :) Iš pradžių jos bijojo, o dabar nebeišlipa :)
Rita R. (2014-06-18)
Feliksėliui šiek tiek nesveikuoja inkstai (kreatininas buvo pakilęs iki 256), bet tai, deja, su jo liga normalu :( Pakeitėm maistuką, pradėjom bendrą imunitetą stiprinančių priemonių kursą, parūpinom karališką gultą-namelį, kad maloniau ir lengviau sveikti būtų, ir tikimės, kad inkstai susitvarkys. Prognozės neblogos, o Feliksiukas kapoja savo maistelį net nekramtydamas. Gal pavyks ir gerulio fotosesiją naujam namuke surengti.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2014-03-22)
Taip jautru, taip gera matyti jį atsigavusį... ir žinau, kad tiek atsidavimo, tiek besąlyginės meilės jiems reikia...ir jei ne tai, šio gražuolio likimas būtų jau visai kitoks. Ačiū už viską globėjoms, dabar jau šeimininkėms. Nuostabi akimirka suvokti, kad esi kažkam reikalingas, tuomet ir sveikata taisosi:)
Rita R. (2014-03-22)
F5 arba Feliksėjaus Gauruotapėdžio popietė malkinės palėpėje :) Vartėsi šiandien vienoj iš ten įrengtų gulyklų ir labai mielai pozavo. Aačioj, kur malkos, malkinė kaip malkinė, o palėpėj mes, įkvėptos SOS Gyvūnų pievelės Oze pavyzdžio, tokį neva "vaikų kambarį" su pagalvytėm, lovytėm, namuku-narveliu, kilimėliais ir žaislais įrengėm, kad Feliuskinui, Gražuolei ir Rainytei jauku būtų (kitas trejetukas nuolatinių globotinių kitame mažesniame sandėliuke irgi kažką panašaus turi, tik ten geriau, nes langas didesnis ir sandėliukas apšiltintas). Tai Gražuolė su Rainyte dūko besikarstydamos malkomis ir skraidydamos kopėčiomis iš palėpės žemyn ir atgal per malkas į viršų (kopėčiom ir nulipt, ir užlipt neįdomu), o Feliuskinas su mano sese draugavo. Tokio gerumo katinėlio ir su tokiom gauruotom pėdom dar reikia paieškoti :)
Rita R. (2014-03-21)
Galite mus pasveikinti - Feliksėjus jau dvi savaites be furozemido, o pilvas visai neišsipūtęs, kaip normalaus katino, skysčiai pakankamai pasišalina savaime su šlapimu. Užteko vos vieno Biodyl preparato kurso ir jau turim rezultatą. Dabar poros savaičių pertrauka, po to vėl kartosim (leidžiama kartą per dieną septynias dienas iš eilės). Kiek daug visgi reiškia geras veterinaras :) Jau ir mano šuns, ir Mau, ir mūsų katytės Coliukės, dabar dar ir Feliksėlio gyvybė jo sąskaitoj, nekalbant apie mano buvusią globotinukę, kurią beveik jau mirusią nuo kalicivirozės (kūno t buvo kritusi iki 35 C, kai šeimininkai mano prisakymu atvežė kitoj klinikoj sštiek nugydytą katytę) atgaivino ir pamažu tiek atstatė, kad net jokių pasėkmių neliko.
Rita R. (2014-03-17)
Feliksėjus buvo skiepytis savaitgalį, tai net veterinarus savo gerumu sužavėjo :)
Rita R. (2014-03-14)
Feliksėlis - fantastiškas katinukas :) Visiškai apsiprato, jau drąsiai po visą malkinę per abu aukštus gastroliuoja, po pietų į palėpę pas Gražuolę ir Rainulę užlipa, kur visi trys sugulę mėgaujasi popietine saulėkaita. Toks visiškas šimtaprocentinis gerietis tas Feliksėlis, tiek su kitais gyvūnais, tiek su žmonėm. dar neteko tokio taikaus katinėlio sutikt. Tapo didžiausias mano sesės numylėtinis. Toliau kas savaitę leidžiam furozemidą, pilvas vis tiek truputį pasipūtęs, bet bent jau nebetrukdo nei kvėpuoti, nei šuoliuoti kopėčiomis aukštyn žemyn.
Rita R. (2013-11-22)
Felikso fronte naujienos geresnės: be furozemido jau išbūnam dešimt dienų, o ir po to normaliai katuko būsenai palaikyti pakanka vienos injekcijos vietoj dviejų kas dieną iš eilės, kaip iki šiol. Nuotaika bei apetitu nesiskundžiam, auginamės šventinius kalėdinius kailinius ir šiaip vartomės pusę dienos nuo šono ant šono priešais radiatorių. Tik niekaip nesugalvoju, kaip įkalbėti Feliksą patį išeiti "pasižmonėti" iš narvelio. Baisu jam už narvelio ribų ir gana. Išsinešu vis, ant kelių palaikau paglostau, bet vos paleidžiu, šiaušia tekinas atgal į narvuką ir tada jau laimingas minko lapcėm savo avikailį ir kviečia žaisti.
MarinaK (2013-11-04)
kodėl šitas skelbimas nuolat keliamas į viršų? klaidina... galvoju, va, dar vienas laimingasis... o čia tas pats kiekvieną dieną:)
Rita R. (2013-11-03)
Vakar kedenomės plunksnas, t.y., kailius. Greitu metu rengsim fotosesiją ir girsimės, kaip išgražėjom :) :) :)
Rita R. (2013-11-01)
Šiandien pas mus buvo konservų vakaras, tad ir Feliksėlis sukirto vakarienei beveik visą dėžutę TroVet hepatinio konservo. Kuo jau kuo, o apetitu tai nesiskundžiam :) Labai džiaugiuosi, kad po šios savaitės furozemido injekcijų katinukas atrodė jau kaip normalus kicius, šoniukai buvo visai nebeišsipūtę
Rita R. (2013-10-28)
Feliksui dar kai ko trūksta iki laimės - tai galimybės laisvai pasivaikščioti po malkinę, prasimankštinti, nes kol kas narvelio režimu gyvena. Užstrigo kažkur mūsų grybelio pasėlio atsakymai, šiandien eisiu į kliniką teirautis. Jei grybelio nėra, su priežiūra bus galima išleisti. Vieno ne narvuke nepalikinėsim, nes per daug pavojinga: kai širdis nesveika, ir fizinės jėgos mažesnės, gali kur belipdamas ar savo "sugyventines" bevaikydamas nukrist, tą skysčių prisikaupusį pilvuką užsigaut, o tada ir liūdnai baigtis gali.
Monika_Miau (2013-10-28) (foto)
Tikrai atrodo labai laimingas... Pasisekė katukui, linkiu ir toliau stiprėti ir sveikti :)
Airine1111 (2013-10-28)
Feliksai, fainuoli, tai ir džiaukis gyvenimu:) Ir mums džiugu, kad tau geriau:) Ačiū gerąjai Ritai.
Xiri (2013-10-28)
super skelbimukas...ir gauruotapedis
Gedvika (2013-10-28) (foto)
Jau taip skaniai miega:). Toki grozi tik glostyt ir glostyt:)
Rita R. (2013-10-28)
Feliksas prašė ne tik jo nuotraukas, bet ir skelbimo tekstuką atnaujinti, sakė, kad jau rado atsakymą į klausimą, kas jis yra :)
Rita R. (2013-10-27)
Tai kad Feliuskinas miega didžiąją dienos dalį, užtat jam šiltos ir patogios lovos reikia. Ir didelės, kad galėtų vartytis, ražytis, va taip kojytes ištiesti ir pan.
Xiri (2013-10-27)
koks fainulka pukuotas rainius....o jau guoliukas koks super
Rita R. (2013-10-27)
F5 - didžiapėdis Feliksas :) Nors gal gauruotapėdis greičiau. Ir garbanos jau pilnai ataugo. Antardienį vėl laukia furozemido "terapija".
Airine1111 (2013-10-22)
Labai gera:) Ačiū, Jums, Rita!
Rita R. (2013-10-22)
Geras katuliuskinas tas Feliksėlis - nei cypt nei pypt, kai furozemidą šiandien leidau. Kad taip visi maniškiai šitokie supratingi vaistų klausimu būtų. Gavo katinaitis už gražų elgesį papildomą porciją savo skaniojo Virbaco ir papildomą pusvalandį glostymų bei pilviuko kasymo. Nuotaika jo puiki, apetitu irgi nesiskundžia, murkia burzgia vos pamatęs - atrodo, kad Feliuskinui tikrai bent jau neblogėja ir skaudėt nieko neskauda.
Gedvika (2013-10-20) (foto)
Manau kad viskas kartu. Vienas lauke ne karys. Ne karta tai esu patyrus. Juk Ciukas isgyveno tik geru zmoniu deka. Kas veziojo i klinika,kas pinigais,kas geru zodziu padejo. Matytumet ta fainuoli dabar:). Net nepagalvotum kad sis zdraica balansavo ties givybes ir mirties riba.
Linata (Gyvunugloba.lt) (2013-10-20)
Fainuolis tas Feliksiukas:-)... Buvau jį mačiusi, kai buvo pagautas lauke, tai tada ir kailiuko spalva rodos kita buvo, ir pats kailiukas susivėlęs.. O dabar, nors katinukui nustatyta rimta liga, jis man daug geriau atrodo.. Visgi labai svarbu žmogaus rūpestis ir meilė..
Rita R. (2013-10-20)
Nors gal čia Gedvikos radiatorius ir Linos apsilankymas padėjo :)?
Rita R. (2013-10-20)
Bijau per anksti džiaugtis, bet Felikso šonai šiandien tikrai mažiau išsipūtę. Ir kvėpuoja bėdulis lengviau, nebetrūkčioja visa krūtinyte. Ačiū Dievui ir daktarui Aurimui, panašu, kad dar pagyvensim :)
Xiri (2013-10-16)
ir as linkiu sveikt kuo greiciau...turi razinka sitas katinukas,kuri neleidzia jo nepastebet
Airine1111 (2013-10-16)
Oi kaip linkiu jums laikytis! Jau labai mažius įlindo į širdį. Dar sveikite, dar reikia! Linkiu!
Rita R. (2013-10-15)
Vėl buvom klinikoje, suleido pakartotinai furozemido. Rytoj vešiu vėl, dirbs pats mūsų gydytojas, pažiūrėsim, ką pasakys. Kvėpuoja katinukas lengviau, nebėra to tokio trūkčiojimo visa krūtinės ląsta įkvėpiant, nors tų skysčių pilve vis tiek dar nemažai. Valgo Feliksas už du ir labai džiaugiasi naujai patiestu avikailiu: murkia, mina, vartosi ant jo kaip vikšrelis, pilvuką vis nori, kad paglostytum. Mielas katinėlis iki negalėjimo, taip gaila, kad jam šitaip su sveikata negerai :(
Rita R. (2013-10-13)
Feliuskinui lyg ir truputėlį geriau: tapo aktyvesnis, "peliuką" priekinėmis lapcytėmis gaudė net ant nugaros išsivertęs, paskui šildėsi rudeninės saulutės spinduliuose, kai ši į jo narvelį atsisuko. Šonai vis dar išsipūtę, bet gydytojas ir sakė, kad po truputį prisikaupę skysčiai ir pasišalint gali tik po truputį, tad laukiam ir tikimės. Jei kas gali mums padovanoti Virbac Intestinal sausiuko, būsim labai dėkingi.
Rita R. (2013-10-12)
Gal yra galinčių ryt suvežioti 12 valandai Feliksą pas gydytoją ir atgal (tradiciškai Belmontas-Liejyklos g.-Belmontas)?
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2013-10-12) (foto)
Vargsas Feliksiukas :(( Net negalvojau,kad tokia diagnoze buna pas katinukus.. Laikykites, tik laikykites
Rita R. (2013-10-12)
Keičiu į "pasilikau sau", nes nepagydomo ligonio niekam nedovanosim.
Rita R. (2013-10-12)
Ką tik grįžo sesė su Feliksu iš gydytojo, tad turiu tikslią diagnozę: portalinės venos sutrikimas ir ascitas kaip pirmojo pasėkmė. Nepagydoma, liga įsisenėjusi, tik skysčiai anksčiau nesikaupė. Bandysim kažkiek normalizuoti būklę, per savaitę turėtų paaiškėti, turim dar šansų gyventi (ne pasveikti) sąlyginai normaliai ar ne. Feliksas nuostabiai geras katinas, ir dabar murkia narvelyje pėdutėm minkydamas paklotėlį, žiūri didelėm gerom akim - kol dar jis laikosi, vilties yra.
Skaja (2013-10-12)
Dažnai paskaitau naujienas apie šį katulį ir visą laiką tikiu, kad viskas jam bus tvarkoje. Labai liūdna. Laikykitės.
Day (2013-10-12)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Rita R. (2013-10-12)
Feliksui labai labai blogai, pilvo ertmėjė kaupiasi skysčiai, labai silpna širdutė ir plaučiai jau atsisako...
Rita R. (2013-10-05)
Naujienos tiems, kam rūpi Felikso likimas: katukas šiandien buvo nublusintas ir išpurkštas antiseptiku, nes tiek apdraskytas, kad kitaip visų žaizdelių dezinfekuoti nebuvo įmanoma. Užtat atrodo dabar kaip ežiukas sulipusiu kailiu. Gavo antibiotikų nuo peršalimo, o kai baigsim kursą ir atsigausim, teks dar iš vidaus nusiparazitinti. Feliksas jau apsiramino, vėl šneka, nori draugauti, daug ėda, daug geria (jam taip kaskart būna kelias dienas po aplinkos pakeitimo) ir daug miega. Dabar laukiam tyrimo rezultatų - po savaitės ar kiek daugiau bus aišku, serga vyrukas mikrosporija ar ne.
Rita R. (2013-10-04)
Kol nepadarė pasėlio, nesu įsitikinusi niekuo. Grybelį įtariu tik pagal tai, kaip tie išplikimai atrodo. Dėl šventos ramybės būtų gerai Ecocid'as. Gal kas turite netyčia atliekamo?
Moira (2013-10-04)
Ecocido 1/3, ne kaip instrukcijoje:) Šiaip jau Domest'as jama grybą, nejama pirmuonių, todėl,jei esate įsitikinus, kas ten tik mikrosporija, pakanks Domest'os:)
Rita R. (2013-10-04)
Gal kas patyręs gali patarti, kaip po galimai grybinio katino išsterilinti boksą? Pakanka Cifo ir karšto vandens ar reikia dar ko nors?
Rita R. (2013-10-04)
Pagavau Feliksą :) Valio. Ačiū už sėkmės linkėjimus - padėjo tiesiai į dešimtuką. Katinas baisus pažiūrėti, susivėlęs, visas apsislogavęs ir apsiašarojęs tiek, kad net valerijono neužuodžia :( Teko "čiuprinį" metodą pritaikyt, bet jau nusiramino narvely, uždėdė šiltos virtos žuvies filė su sultiniu ir įsitaisė miegot. Ryt laukia vizitas pas gydytoją.
Polio-mama (2013-10-04)
Linkim - SĖKMĖS! :)))
Rita R. (2013-10-04)
Palinkėkit man sėkmės, bandysiu šįvakar čiupti šitą jaunikaitį. Veltis kailis jau vėl ėmė, kai glosčiau, visur vien šašai nuo muštynių jaučiasi - negerai Feliksui lauke, miega vargšas po tuja :( Jei neis "ant valerijono", tada prievartiniu būdu už čiupros, nes su gaudykle beviltiška. Kas ten per išplikimai jam ant nugaros sunku pasakyt (vis dar naiviai tikiuosi, kad ne grybelis), bet jei pasiseks pagauti, ryt mausim tiesiu taikymu pas gydytoją pasėlio imti. Na gal vis tik ne grybas, tfu tfu tfu...
Čip (2013-09-09)
Rita, geriau tel. 861322686
Rita R. (2013-09-09)
Labai ačiū, Čip, už pasiūlymą, tik pirmiau reikia šitą bernaitį pagauti, o jis į gaudyklę eiti nenori. Jei tik reikės, būtinai kreipsiuosi į Jus per a/ž.
Čip (2013-09-09)
Rita R., jei kartais prieiktų ne imaverolio, o Biopiroxo (irgi nuo grybo, tinka ir katėms), tai turiu visą buteliuką, mielai perleisčiau. Purkšti reikia kas 3 dienas (jei vetai nenurodytų kitaip)
Rita R. (2013-09-09)
Feliksui ant nugaros ir prie uodegos mama pastebėjo keletą apvalių pleiskanojančių išplikimų. Gali būti odos grybelis, bet kai pati nemačiau, sunku pasakyti. Kokia dabar situacija su stacionarais? Rekso gydykloj maras? O gal kas žino, kaip Endemiko stacionaras? Vetai ten ne kažin kokie, bet gal sugebėtų imuveroliu katiną patepliot, jei pagavus ir padarius pasėlį pasitvirtintų grybelio įtarimas? Namuose nebūtų kur jo atskirti, o rizikuoti užkrėsti dar tryliką kačių, šunį ir žmones negalim, gydymas paskui per brangus būtų.
Airine1111 (2013-08-27)
Na eik, durniuk, į šilumą! Juk bus gerai:)
Rita R. (2013-08-27)
Šitas ponas vakar niekaip nenorėjo į gaudyklę lįsti. Trynėsi į gaudyklės tinklą, glaustėsi aplinkui, bet į vidų nė pro kur. Šiandien bus antras dublis, tikėkimės, sėkmingesnis. Labai jau intensyvus eismas mūsų gatve, kol orai neatvėso, o Feliksas drožia per gatvę nieko nežiūrėdamas, tad baisu, kad po ratais nepapultų.
Airine1111 (2013-07-12)
Jūs jį pagausit, tikrai pagausit. Pakvėpuos oru katinėlis. O dėl daugumo tai viskas visai aišku:( Sėkmės Jums ir mažiau vargšų katinėlių visur!
Rita R. (2013-07-12)
Blogai, Airine. Feliksas taip ir nebuvo pas gydytoją, nes pabėgo dar prieš vežamas. Mano sesė buvo išsileidusi į lauką kitas dvi katytes, su kuriom Feliksas namuką dalinasi, ir nepastebėjo, kaip jis išsmuko. Mato jį, laikosi pas mus teritorijoj, pas kaimynus darže, tik lauke jis labai bailus. Maisto paliekam, ateina, pavalgo. Laukiam gaudyklės, gal pavyks pagauti. Kažkoks košmaras - iš pradžių Liusė pabėgo, dabar Feliksas :( Matyt, norėdamos padėt visiems, būsim apsiėmę daugiau, nei fiziškai įmanoma - su pabėgėliais namuose keturiolika kačių (viena ligota, po operacijos, o Kvazimodas su savo charakteriu ir poreikiais dešimt kačių atstoja) ir šuo, mama su sese jau pervargusios, tai va taip ir gaunasi...
Airine1111 (2013-07-10)
Tai jau praėjusį penktadienį ar ateinantį? Jeigu buvo, tai kaip fainuoliuko reikaliukai?
Rita R. (2013-07-03)
Ačiū, Daiva-Simba, transportas į kliniką rastas, nebereikia. Penktadienį Feliksas ir Badytė važiuoja į Senamiesčio vet. kliniką. Kai bus naujienų, parašysiu.
Daiva-Simba (2013-07-01)
Ar dar reikia transporto, rytoj po 11 val. galiu pavezti, tik dar reiktu paderinti laika.
Airine1111 (2013-07-01)
Fainuolis mano mylimukas:) Tikrai, jis bus jau visai greitai ilgaplaukis. Labai gražus veidukas:) Mažutis nori pasivaikščioti, oi kaip nori...
Rita R. (2013-07-01)
Mums vis dar labai reikia transporto į kliniką, tik maršrutas sutrumpėjo: Belmontas - Liejyklos g. - Belmontas, iki 13 h ryto. Ar tikrai niekas negalėtų pagelbėti? Gal yra dirbančių centre ir galinčių paaukoti vieną pietų pertrauką? Kartu pas gydytoją važiuotų ir mūsų globojama Badytė su pakartotinai nuoperuota ausyte (deja, Badytės reikalai prasti, toj negyjančioj ausy gydytojas rado vėžinių pakitimų :( ).
Day (2013-07-01)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Rita R. (2013-07-01)
F5 arba naujos Baisiuko-Mončio-Felikso nuotraukos iš globos pas mus. Sesė prižadėjo padaryti gražesnių skelbimams, bet besidomintiems, kaip šiam rainiui sekasi, gal bus įdomios ir šios.
Rita R. (2013-06-30)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Rita R. (2013-06-26)
Baisiukui-Mončiui labai reikia transporto kitą savaitę iš Naujos Vilnios į Liejyklos g. (prie Krašto apsaugos ministerijos) ir atgal. Noriu parodyt katiną veterinarui, nes per pusmetį nuo nuskutimo jam beveik neataugo kailis, vos vos truputėlį, nors turėtų jau kailiniuotas kaip reikalas būti.
Rita R. (2013-06-23)
Niekas prieglobsčio vargšui Mončiui taip ir nepasiūlė, o globos laikas baigėsi, tad katukas buvo atvežtasir paliktas pas mus :( Atsitiko taip, kaip dažniausiai kad atsitinka: galiausiai lieki vienas su apsiimtu gelbėti gyvūnu ant rankų ir dėk jį kur nori, sukis kaip išmanai, nes katinas gi jau saugus, ligos, mirtis jam nebegresia, tad niekam jis ir nebeįdomus daugiau. Nežinau, ar čia likimo pirštas, ar dar kas nors, bet prieš porą savaičių mano sesė ganydama lauke drąsias katytes netyčia paleido mūsų globotą laukinukę (ją labai skriaudė gausi jos gyvenamojo kiemo vietinė katinija, tad po vaikiukų padovanojimo ir sterilizacijos nebepaleidom atgal), kurios nuo to laiko vis ieškom, tik kol kas nesėkmingai. Tad kol kas įkurdinom Montį vietoj jos kačių namelyje su kitom dviem draugiškom katytėm. Mažai ten jam asmeninės vietos, vos šioks toks gana tamsus kampelis su gultuku ir dėžute atitvertas, kad kitos katytės prie jo nelįstų, bet nieko geresnio neturim. Ne dėl to, kad noro trūktų, bet kad su dvylika kačių jau tikrai vietos namie nebėra. O dar Gražuolė grąžinama po savaitės... Labai reikia Mončiui globos, LABAI...
Airine1111 (2013-06-19)
Jam, vargšyčiui, ir yra liūdna :((((
Rita R. (2013-06-19)
F5. Pašviesinau nuotraukas, kiek buvo galima kontrasto neprarandant.
Rita R. (2013-06-19)
Pakeičiau vardą, pakeičiau foto. Man asmeniškai šitos nuotraukos per tamsios skelbimui atrodo, o ir katinas jose kažkoks liūdnas, bet tebūnie.
Gruodinukas (2013-06-19)
aš jau seniai sakiau dėl vardo, bet...
Airine1111 (2013-06-19)
Jo, vardą reikia keisti. Ir pačioj naujienoj kitų nuotraukų reikia.
Sonata7 (2013-06-19)
Noreciau manyti,kad jo kailis atauges.Tada reik nauju foto.Ir tas varda Pabaisiukas.Nu skamba taip itartinai.nesuprasi ka norima tuo pasakyti,ar katinas pabaisa,ar teroristas,ar dar kas.Potencialiam noretojui uzklius sitas Pabaisiukas.Nes kai pati pirma kart perskaiciau,tai mintys tikrai ne sviesios buvo.
Airine1111 (2013-06-19)
Mažutėli, na kur namai, na padėkite, kas bent kiek galite! Juk katinėlis labai nelaimingas, o mes (ir aš) tokių gailime ir padedame:( Jau tikrai liūdna dėl šito vargšelio :((((
Rita R. (2013-06-17)
Laikas sparčiai senka, o pagalbos pasiūlymo nei vieno... :(
Rita R. (2013-06-14)
Baisiukui liko tik vos septynios dienelės naują prieglobstį susirasti...
Rege (2013-06-06)
Vakar kalbėjau su dabartine MONČIO (toks dabar Baisiuko vardas) globėja, pas kurią jis glaudžiasi jau 1 sav. Katinukas apsiprato, nors dar nedrąsus. Mėgsta sėdėti ant palangės ir žiūrėti pro langą. Poguliui pasirinko vietą ant spintelės prie arbatinuko (kates mėgsta gulėti kur nors ant paaukštinimo, kad geriau matytų aplinką). Globėja valgė sumuštinį su sūriu, tai ir Montis panoro būti pavaišintas, nors šiaip ėda daugiausiai sausą maistą. Labai reikia globos perėmimo nuo birželio 21 d., nes dabartinė globėja dirba mokytoja, o mokslo metai jau baigiasi ir prasidės atostogos ne tikm mokiniams, bet ir mokytojams...
Rita R. (2013-06-02)
Šitas mano vargelis murkė, kai globėja jį į lovą atsinešė, ir pilvuką pakasyti ir paglostyti leido. Geras jis katinėlis, tik, matyt, po labai nelaiminga žvaigžde gimęs...
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-05-29)
kapsi laikas siam mazyliui.
Rita R. (2013-05-26)
Baisiukas šiek tiek pobailis, nėra toks rankinis murkalas kaip Kvazas, kurį gali imti ir neštis kaip pagalvę, dėl to baisu Baisiuką dovanoti. Nežinia, kiek laiko gali tupėti po spinta, vos aptikęs kokį plyšį gali pasprukti laukan... Tokių katinų nelabai kas nori, o ir atiduoti galima tik išties patikimiems žmonėms, kurie mokės susitvarkyti, o ne išleis laukan pirmai progai pasitaikius :( Jo dovanojimo (ne globos paieškų, bet dovanojimo) skelbimai sudėti daugelyje skelbimų portalų dar tada, kai jis stacionare buvo. Nepaisant iškėlimų, paryškinimų ir visų kitų mokamų reklaminių triukų, kuriuos tik buvo galima užsakyti, katinu beveik niekas nesidomėjo :( O dabar, Kai mažylių sezonas, šansai rasti namus tik dar sumažėjo, užtat vis ir virkauju, jog jam globos reikia, kad bent stogą virš galvos turėtų, nes globą rasti lengviau nei namus "su visam".
Gruodinukas (2013-05-25)
o jam būtinai reikia globos (ypatingos priežiūros), ar gali būti dovanojamas? gal reikia į tai koncentruotis? aprašyme vis dar parašyta, kad jis stacionare gyvena.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-05-23)
Oi mazyli mazyli, tu irgi be vietos, kaip ir duguma kitu. Ka su tavim sugalvoti. kad globa butu bent keliom savaitem, na kad po truputi kazkaip bendrom jegom tave isglobotumem.
Rita R. (2013-05-22)
Žmonės gerieji, labai prašau, padėkite, labai labai reikia globos. Pas mane namuose dvylika kačių, kai birželį grąžins Gražuolę, bus trylika, o aš pati Vokietijoj - na, neikaip negaliu dar Baisiuko kur nors įkišti. Tiesiog nebėra nei vietos, nei laiko, nei prižiūrėtojų tiek :(
Rita R. (2013-05-22)
Baisiukui vėl reikia naujos globos. Globėja birželį kraustosi į kitą butą, deja, katuko kartu paimti negalės :( Baisiukui IR VĖL reikia ieškotis naujo prieglobsčio. Labai labai prašau, paplatinkite jo pagalbos prašymą, šitam vargšui taip nesiseka, kad net verkti norisi...
Pokemon (2013-05-20)
kaip Baisiukas gyvena?vis pas globeja?
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-04-24)
Taip, Minties g. Jei ka, parasiau a/z tikslu adresa ir duociau tel.
Rita R. (2013-04-24)
Tiksliai nežinau, bet atrodo, kad Žirmūnuose.
Wiwi (2013-04-24) (foto)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Rita R. (2013-04-24)
Wiwi, aš Vokietijoj, niekaip negaliu jo nufotografuoti. Jo dabartinė globėja dirba per du darbus, kad tik kaip nors buto nuomą susimokėtų, grįžta vėlai ir dar namuose apsiruošti turi, o katinukas naujoj vietoj dar neapsipratęs, daugiau slepiasi kur įlindęs ir tikrai nepozuoja išsiteisęs ant sofos, užtat ir nėra nuotraukų. Jei kas galėtų jam fotosesiją suorganizuoti, būtų labai šaunu. Laura man rašė, kad kailiukas jo tik vos vos paaugęs, taigi kardinaliai kitaip jis neatrodo.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-04-24)
Rita isvykus, globea neturi fotoaparato, as nedavaziuoju. Gal kas galite anksciau nei suplanuotas sekmadienis?
Wiwi (2013-04-24) (foto)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Rita R. (2013-04-15)
Šiuo metu sėdžiu Vokietijoj ir neturiu reguliarios prieigos prie interneto, tad trumpai: katinukui šiaip ne taip suorganizavau globą pas buvusią mamos kolegę, kuri galės palaikyti iki birželio, nes tada baigaisi jos nuomos sutartis. Kadangi pati nebegaliu užsiimti aktyvia katinuko reklama, labai prašau visų prijaučiančių pagalbos platinant info, keliant skelbimus ir pan. Iki birželio nedaug beliko, o katinukas sunkiai pakelia aplinkos pasikeitimą, būtų labai šaunu jau vėl nebe globos desperatiškai ieškoti, o į naujus namus išlydėti. Ačiū už pagalbą!!!
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-04-10)
Baisiukas tures drabuziuka (aciu labai ALdonai:). Gal atsirastu galinciu pagloboti ji labai normuotai kokias 2 savaites nuo pentadienio kol oras pasidarys normalesnis palepei? Tuomet butu galima vezti pas Irena.
Moira (2013-04-10)
Tiesa, diedas dar to nežino:D, bet jei kas, Baisą galiu paimti po "normaliai" tinkamos temperatūros, aš jį paimsiu į palėpę:) Nu nesušals gal?:) Ten jau pratupėjo ne viena exstra kacka, tik va, pratupėjo šiltuoju metu.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-04-10)
kailiukas jo dar neuzauges, bet gal kas turi paskolinti jam megztinuka arba gali numegzti? :)
Moira (2013-04-10)
Pagaliau radau vietelę, kur komentarai "nenuplaukia":D Turiu nešildomą palėpę Rokantiškėse, ten nusikraustysiu po šildymo sezono pabaigos Vilniuje. Kada tai bus, nežinau, nes ponia Gamta mūsų Tėvynę šiemet skriaudžia:D Jei tinka, jei kacas jau apžėlė gaurais, galiu jį palaikyti virš garažo iki birželio, ar kada ten:)
Rita R. (2013-04-09)
Nuo penktadienio (04.12)Baisiukas nebeturi kur dėtis :( Labai reikalinga pagalba globa - išlaikymui dar sukrapštyčiau, bet vietos neturiu visai - namuose šunelis ir dvylika kačių, o pati dar kaip tyčia išvažiuoju rytoj. Gelbėkite, labai labai prašau!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Katinukas gaus ir maisto, ir kraiko, ir guolį, ko tik reiks, jei jam tik atsirastų ramus saugus šiltas kampelis. Tiek Baisiuką globojusi LauraV, tiek Pokemon patvirtins, kad katinukas ramus ir geras, nepiktybinis ir nekeliantis problemų. Atraskite jam kas vietelę, labai prašau, nepalikite mūsų bėdoje vienų kapstytis, kaip išmanom...
Rita R. (2013-04-04)
Nebent Pokemon (arba Laura, kai katukas grįš pas ją) nuotraukų padarys. Aš nespėju jo net aplankyt, nes prieš išvažiavimą darbe vos kvėpuoju (tik šiandien truputį laisviau, bet ir tai tuoj turėsiu eit, nes mėginių inkubacijos laikas baigsis).
Polio-mama (2013-04-04)
Rita, gal katinėlio "kasos" jau ataugusios? Gal vertėtų nuotraukytes pakeisti? Spėlioju, kas galėtų susidomėjimą juo paskatinti :)
Rita R. (2013-04-04)
Niekas, visiškai niekas nesidomi katinėliu :( Kaip ir Teta. O juk abu tokie mieli ir simpatiški.
Xiri (2013-04-01)
gal jau laikas Baisiukui virsti i koki Rainiuka?...gana jau prasivardziuot...:)
Rita R. (2013-03-23)
Kasutaja kustutatud kommentaari
IlonaKolit (2013-03-23)
BAISIUKAS sudėtingoje padėtyje :(
Rita R. (2013-03-22)
Na ką, viltis, kvailių motina, ir ta mirė paskutinė. Teks kraustytis kacukui į atgal į stacionarą :(
IlonaKolit (2013-03-12)
Labai skaudu dėl Baisiuko...
Rita R. (2013-03-12)
Labai prašau paplatinti Baisiuko globos prašymą per savo profilius socialiniuose tinkluose - laikas nenumaldomai tiksi, o katulis kol kas neturi jokios alternatyvos. Labai ačiū visiems, kas padedate ieškoti plikšiui katinėliui kito šilto prieglobsčio!
Rita R. (2013-03-08)
Baisiukui būtinai reikalingas globos perėmimas nuo kovo 18 d.!!!!!
Rita R. (2013-02-18)
F5 arba pažiūrėkit, kokie super ūsai :)
Emenbeka (2013-02-03)
Katine, o kodėl tokį vardą pasirinkai? Kodėl Baisa? Ar tu labai savikritiškas, ar, atvirkščiai, tai reiškia, kad esi BAISIAI gražus? :) man atrodo, kad labai labai, tiesiog baisiai gražus!:) net "pasfinksintas"... O kai ataugs kailis, būsi tiesiog karališkas:) sėkmės tau ieškant geriausių namų! :)
Rita R. (2013-02-02)
Na, gal taip į Baisiuką žmonės daugiau dėmesio atkreips :)


Kommentaare saab vasakul logis sisse kasutajatele.


Statistika Siseloginud: 96    

Uudised

09.16 Tokia Uodegytės be uodegytės istorija... (2)
09.10 Čipė ir Deilas: burundukų kelionė namo (namai rasti, bet labai... (14)
08.27 Šeškinės katinėliams maisto ( Nebetruksta) (205)
07.13 Išgelbėta nuo mirties mažylių šeimynėlė (1)
07.13 Dovanojami kačiukai (Kaunas) (2)
07.13 Ligoniukė Kycė (1)
07.13 Padėkite Princiukui (1)
07.13 Mažylis - dar viena nekalta užgimusi gyvybė (1)
07.12 Gelbėkit! Reikia globos.
06.18 Dovanoja senus patalus

Kommentaarid

Vilmante (12:29) >>
jau iš juodulė išvyko į namus Vilniuje:) Sėkmės, mažyle:)
Vilmante (12:24) >>
Klinikoj penktadienį katulę apžiūrėjo ir labai pasidžiaugėm, kad Uodegytė sparčiai...
Vyta (17:06) >>
Kas nutiko Lizai?
Vilmante (14:59) >>
šiam katuliukui paakota 35 eur, ačiū labai Jūratei K. (15) ir Jonei J. (20)
Vilmante (14:57) >>
Kycė jau sveika ir paleista atgal į laisvę
Vilmante (14:56) >>
iš šių mažųjų likusi viena juoda gražuolė panteriukė:)
Vilmante (8:58) >>
Mes sveikstam:) Miela ir jauki katulė, sveika ji, tik uodegytės neturi, bet taip gaila bus...
Pookis (6:23) >>
Neveikia nuoroda, kuri padeda gyvūnams dėl
Pookis (6:20) >>
Kartais
Vilmante (8:55) >>
Gal kas norėtų priglausti savo namuose Princulį? Jis jau visai sveikas, stiprus, jaunas katinas....
AisteIgn (0:08) >>
Iskeliavo svelnioji kantrioji Liza ten is kur nebegriztama, geru tau medziokles plotu, mazutele,...
Alinakiu (23:25) >>
Didelis dėkui p. Elenai už paramą, skola mažėja!