LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lithuania | Latvia | Estonia
 
 
 
   

Comments

(89)
1 2 3 >  >>
JutaB (2019-06-11) >>
Ilsėkis ramybėje, Pypse. Pralaimėjai metų ir dešimties mėnesių atkaklią kovą su vėžiu. Protingesnio ir draugiškesnio šuns už tave nesu mačiusi. Esu dėkinga tiems pirmiems tavo šeimininkams, kad išmetė tave ir atvedė pas mane. Tu išmokei mane besąlygiškai mylėti,džiaugtis gyvenimu ir kovoti už gyvybę.Antrą parą raudu, kad tokia fainuolė taip sunkiai sirgo. Išgyvenome babeziozę, du autoįvykius, bet vėžys buvo stipresnis. Nepadėjo niekas. Liūdniausia , kad JAV toks vėžys išgydomas :( Paleidau tave, kai pamačiau, kad tikrai kankiniesi. Net pas veterinarą vizginai uodegą, o kaip džiaugeisi, pas jį važiuodama...Turbūt gyvenime nebesutiksiu tokio meilės kamuolio.
JutaB (2017-09-29) >>
atsiprašau dėl klaidų- rašiau be lietuviškos klaviatūros...
JutaB (2017-09-29) >>
Visgi įis straipsnis turi vertės, nes per jį perskaičiau ir kitą, ankstesnį Valio straipsnį FB apie Dainos A. globą. Jis labai dalykiškas ir svarbus bendruomenei. Tik reikėjo jį rašyti kovo mėnesį, o ne birželį...Kas mane šokiravo: to straipsnio anotacija buvo ir GG, o po juo buvo komentarai, kad visi tyliai seniai žinojo apie Dainos A. globą. Tai jei žinojot, kurių galų tylėjot ? Ir kuo viskas apskritai baigėsi? Ar ne apie tai, kas pasikeitė toje istorijoje, buvo verta Valio parašyti? Čia dažnai triukšmaujama šiaip sau, be naudos ir prasmės, be tęstinumo. Aš- geras, visi kiti- blogi. Jei Valio sukilo pyktis dėl to, kad verkšlenančios (ne -ia) susirenka daugiau paramos, reikėjo dar kovo mėnesį skambinti visais varpais apie Dainos A. marinamus katinus, nes 2 proc. rinkimas kovo pabaigoje ir baigėsi. Bet - vieni geriau moka gelbėti, kiti moka graudenti ir pinigus rinkti. Tai kodėl jums nesusibūrus į vieną organizaciją, o ne į šimtą jų?Ar gelbėjimo standartai tokie skirtingi? Gal gyvūnų globos organizacijos norėtų sukurti ir pasirašyti elgesio su gyvūnais ir kitomis organizacijomis kodeksą? Man kartais atrodo, kad GG labai mažai bendrų vardiklių. Gal kas norėtų imtis vaidmens- sukurti etikos standartą GG organizacijoms. Yra veterinariniai reikalavimai, bet to neužtenka, be to VMVT nelabai ir prižiųri to laikymosi...Patys turite prisižiūrėti, bet tam reikėtų GG organizacijų asociacijos, kuri kalbėtų visų vardu, užtikrintų savikontrolę tarp narių. Dėl ko taip rašau, dėl ko to reikia- pati mačiau, kaip vienos gerai žinomos GG organizacijos filialo provincijoje vadovė "gydė", "dovanojo" ir t.t. Jeigu žmogus neturi žalio supratimo, o organizacijos vadovas nemato reikalo tikrinti jo veiklos ar per porą metų apsilankyti filiale, labai greitai diskredituojama ir organizacija, ir pati veikla kaip tokia. Todėl reikalingi ne nuoskaudų liejimai, o diskusijos apie tai, kaip visą GG organizacijų kategoriją pakelti į aukštesnį lygį, kelti visuomenės pasitikėjimą jomis.
JutaB (2017-09-26) >>
Ir kam dabar nuo tokios naujienos geriau? Kam čia taip palengvėjo ? Ar čia Ala tokia bloga ir Valio tokia gera, ar atvirkščiai? Perskaičius iš šalies, nepažįstant žmonių, visokių minčių kyla.Kai šią svetainę užpylė spammas ir panašaus pobūdžio naujienos, beveik čia nebesilankau. Geriau sekti 2-3 prieglaudų naujienas FB - tuos, kurie nesivelia į klaviatūros kovas- Utenos prieglaudą,Naminukus ir pan. Ir taip, AisteIgn- kuo daugiau VšĮ ir privačių globėjų, tuo mažiau lėšų tenka kiekvienam jų. Tas aukotojų ratas nėra beribis ir labai mažai plečiasi, netgi gal traukiasi, ypač po euro įvedimo, ir ypač GG.Todėl aukotojai linkę išsirinkti vieną prieglaudą ar asmenį, stebėti jo veiklą ir remti. Ir tie stebėtojai kartais atstovauja netgi įmones, ir netgi privalo stebėti, mat nei viena įmonė neskirs lėšų neskaidriai organizacijai. Paverkšlenimais nieko neįtikinsi šiais laikais. O tokiais pasistumdymais juo labiau.Visi gyvūnus globojantys žmonės daro daugiau,nei aplinkiniai, tad visi labai vertingi. Rašykit prašymus įmonėms, darbais įrodydami, kad jūsų veikla reikalinga, netgi būtina.Bet turėsite atsiskaityti už gautus pinigus, o to gal kartais ne visiems norisi. Dabar prisijungę 421 žmonės, kai kurie gal net parems, bet jų bus tikrai nedaug. Greičiau tuos pinigėlius susirinksite per FB. Padarykite šį portalą tvarkingu, labiau skaitomu dėl čia esančios informacijos vertingumo ir išskirtinumo, ir voila- pinigai patys ateis, nes žmonės, ieškodami ne tik gyvūnų, bet ir patarimų, už gerą patarimą atsidėkos. Portalo turinį kuriate patys. Deja...
JutaB (2017-07-19) >>
Jei čia tas pats, lengva nebus. Visas Panevėžys jį žino...Vieną gatvę visč supirkęs ir absoliučiai nesukalbamas veikėjas. http://www.delfi.lt/verslas/nekilnojamas-turtas/dauguma-butu-daugiabutyje-supirkes-a smuo-zlugdo-gyventoju-nora-gyventi-tvarkingai.d?id=41926477 https://jp.lt/vasario16_gatve/
JutaB (2017-06-29) >>
Erkems istraukti pats geriausias įrankis iš mano turimų: https://www.youtube.com/watch?v=lM5ibEu1-QA Jo Lietuvoje kai pirkau nebuvo, ir dabar nėra :http://guffis.lt/prekes-sunims/otom-tick-twister-erkiu-traukiklis Bet tikrai visiems gyvūnų turėtojams rekomenduoju. Lengvai išsiima, gyvunas net nejunta. Panašų galima sekmingai pasidaryti iš plastmasinio šaukšto https://www.youtube.com/watch?v=h_El0jJPULY (nebandžiau) arba iš tokios siauros kieto plastiko juostelės, kuria uždaromos duonos pakuotės. Gaila, neberandu video, bet sulenkti reikia nepilnos S forma ir ikirpti gala (Padaryti reikia panasu i tick twister). Pakisi po erke ir pasuki kelis ratukus bet kuria kryptimi- kartais uzrenka 1,5 apsukos.
JutaB (2017-02-23) >>
Taip, Moiros teisi.Kaip teisios yra ir Alusia, ir Valio. Alusia nedirbo gydykloje ir neturi Valio patirties, tiesiog gal mažiau patirties tokiais atvejais. Valio prisipažino irgi kadaise besimokiusi iš SAVO klaidų. Šis atvejis yra pamoka visiems. Vieni gal sužinojo daugiau ir ateityje spaus vetgydytojus, kiti gal supras, kad reikia atrodyti nepriekaištingai, jei nori rėmimo, tad savo pastabas kitiems paramos gavėjams išreikš ne taip agresyviai ir arogantiškai, kaip tai padarė Valio. Kažkaip choleriškai gavosi. Bet,nors ir nelabai maloni, ši diskusija naudinga šiam portalui ir visiems, kurie ją perskaitys.Kuo daugiau žinai, tuo mažiau klysti. Tad valio, kad taip čia gavosi- diskusijose negimsta tiesa, tiesiog daugiau sužinoma. Mano šuo nebuvo užmigdytas labai sunkios babeziozės atveju, kai kepenų ir inkstų rodikliai buvo kaip mirtino ligonio, ir tuo labai džiaugiuosi. Nors atrodė, kad tuoj tuoj mirs, po 3,5 metų mane vis dar džiugina vetgydytojo sprendimas neeutanazuoti, nors išleista krūva pinigų išsikapstymui. O kaimynai saviškį eutanazavo tokioje pat situacijoje prieš dvejus metus, ir dar šiandien negali atsigauti ir kito šuns neima.Ir, beje, pinigai turėjo esminę įtaką jų tuomečiam sprendimui, bet šiandien jie pasielgtų kitaip.
JutaB (2017-01-29) >>
Negaliu sau atleisti.Žiūrėjau į šitą šunelį, norėjau pasiimti, nors namie ir taip gyvūnų pilna, tarsi nujausdama jo likimą. Kažkas svarbaus buvo tose jo nuotraukose FB. Bet tuomet sirgau, o jį šast ir padovanojo per kelias dienas. Šaltis dabar krečia...
JutaB (2016-08-17) >>
Kiek esu pastebėjusi prieš gerus trejus metus, statusas "likimas nežinomas" atsiranda, jei koks nors skelbimas pusmetį neatnaujinamas. Netgi PSP bei padovanotų gyvūnų likimai tampa"nežinomi"... Čia didelė šios svetainės programavimo bėda.Pusmetis tikrai nėra didelis laiko tarpas. Ne visi moka savo skelbimus atnaujinti.
JutaB (2016-07-19) >>
o neostomosan nepadetu? istrynus dar apsvaiginta. nesiulyciau skusti-iki rudens kailis nespes ataugti. sals. geriau tuos kuokstus iskirpti.o nuo kirmeliu tobulas yra profender, bet panevezyje siuo metu nerandu. vezasi fitoveta.
JutaB (2016-06-14) >>
Nuoširdžiai užjaučiu. Visgi jūsų minėtas šuniukas mirė nuo babeziozės, o ne nuo inkstų nepakankamumo. Nes kepenys ir inkstai turi perfiltruoti ne tik žuvusias babezijas, bet ir milžinišką kiekį jų jau suardytų eritrocitų. Tik labai sveikos kepenys ir labai sveiki inkstai visa tai atlaiko. Arba priežiūra turi būti beprotiška: stacionaras, ištisai lašinės. Bet ir ji nėra garantija. Organizmui apkrova milžiniška. Turiu labai gyvenimišką pavyzdį-mano tėvas apdegė prieš 31 metus, o mirė nuo inkstų nepakankamumo.Per didelė buvo toksinų apkrova inkstams. Šunį išgydžiau keistai- kinišku kordicepsu. Lašelinės negydė, tik palaikė gyvybę. Negerėjo. Tad ryžausi eksperimentui, jis pasiteisino. Ir dėkinga esu šeimininkei to VA, kuris buvo ką tik atsistojęs ant kojų ir sveiko-žinojau mintinai ligos požymius. Vienas jų- temperatūra. Pamiršau ją paminėti. Tuo pradinėje stadijoje babeziozė skiriasi nuo eilinio apsinuodijimo "kažką lauke užkrimtus".
JutaB (2016-06-14) >>
Na, maniškė buvo su antkakliu ir buvo trys savaitės po pesticidų sulašinimo, bet pasigavo 3 erkes(tiek įsisiurbė, dalį nurinkau), gavo babeziozę. Tai nuo to laiko (2013 gegužės) chemijos nebenaudoju. Pažįstama rieš kelis mėnesius buvo veterinarams skirtame seminare. Reziume, nors nelabai vieša: erkių chemija nebeatbaido, naujos erkių vados vis atsparesnės. Galvokit visi savo galva.
JutaB (2016-06-14) >>
asmeniškai Moiros: verta paskaityti postą iki galo, prieš jį komentuojant. Niekas nekalba apie babeziozės gydimą, rašoma apie erkių prevenciją, kuri yra pamatinis dalykas, mat erkės perneša šunims ir Laimo ligą, ir erlichiozę, ir kt.ligas. Nors, beje, matau, kad tas aliejus labai gerai vertinamas net gydant žmones. Tik ne smūginė, o nuolatinė dozė. O tiems, kurie nebepasitiki lašinamais ant kailio pestidicais, pravers papildoma informacija: black cumin aliejaus veiksmingumą atsitiktinai pastebėjo vokiečių moksleivis (Jurgen ar Jorgen)- jis kasdien duodavo jo savo labradorui imuninei stiprinti (mat turi labai daug gerų savybių), ir atkreipė dėmesį, kad šuo niekuomet neparsinešdavo jokių erkių. Susidomėjo, kodėl nėra tų erkių, pradėjo eksperimentuoti,kažkur paskelbė/parašė, užsikabino kažkas iš mokslininkų... Darė tyrimus. Dabar jau pilna JAV rinkoje net kapsulių šunims nuo blusš bei erkių, kurių sudėties pagrindas black cumin oil. Principas, kiek skaičiau, toks: jei kaskart suduodami 2 lašai aliejaus į ėdalą, poveikis pasireiškia po 2 mėn(atsiranda mums nejuntamas, bet erkėms nepatinkantis kailio/odos kvapas), jei didesnės dozės duodamos- po mėnesio. Tik nežinau, kokio dydžio šuniui ta dozė skaičiuota- dar labai nauja informacija, labai jos mažai internete. Visgi aš eksperimentuosiu, o kada nors pasidalinsiu sėkme/nesėkme. Ir net katėms bandysiu, nes irgi rašo, kad gerai veikia, mat mano mėgiamas šuniui naudojamas natūralus eterinis aliejus joms netinka.O kam reikia greitos apsaugos- kokoso aliejus ant kailio, žmogui irgi gerai pasitepti, einant į mišką(ant savęs bandžiau prieš porą metų- neparsinešiau tuomet iš miško anei vienos- juokėmės tuomet, kad tiesiog nuslydo turbūt). Erkės nekenčia kokoso aliejuje esančios lauro rūgšties kvapo. Tik kailį labai suriebalina, bet kailiui visumoje toks maitinimas naudingas. Apie lauro rūgštį ir kitus repelentus : Krober Bourquin & Guerin 2013 PBP A standardised in vivo and in vitro test method for evaluating tick repellents.
JutaB (2016-06-13) >>
Babeziozės išgydymo sėkmė priklauso nuo daugelio dedamųjų: kokiame etape ji nustatyta, kiek stiprus šuns imunitetas, kepenys bei inkstai. Dažnai neužtenka vien nužudyti babezijas, reikia ir kasdienių lašelinių, stiprinančių organizmą, nes šuo sirgdamas nieko neėda, o jeigu ir ėda, išvemia viską. Šuo, didelė tikimybė, pateko pas šeimininkus jau sirgdamas babezioze (sprendžiu pagal ligos eigos ir mirties laiką). O tie nepažino požymių ir negydė...Požymiai ne visiems būna visiškai vienodi, bet apetiko stoka, vėmimas ir šuns silpnumas, greitas pavargimas yra tipiniai, vėliau reiškiasi galūnių šlubčiojimai, o šlapimas ruduoja jau vos ne paskutinėje stadijoje. Gera naujiena šunų augintojams: juodgrūdės (google black cumin oil tick) aliejus kasdieniniame šunų maiste atbaido erkes. Vakar atsitiktinai perskaičiau viename tarptautiniame žurnale, o kadangi radau ką tik įsisiurbusią erkę(chemijos po persirgimo babezioze kelis metus nenaudojame, nes kenkia kepenims), tai vakare paieškojus internete radau netgi pirkti kapsulių su tuo aliejumi, gilinsiuos dabar į dozavimą. Aišku, tokia neįsisiurbusi erkė gali būti parnešta į namus, todėl kailio apsaugai naudojame kitas priemones, tik kartais pamirštam užpurkšti, tuomet rezultatasbūna 1-2 erkės. pernai pasigavome vis 1, šiemet gal jau 6-7.
JutaB (2016-05-06) >>
Katė(pusiau laukinė) parnešta namo kandžiodavosi, tai iškart gaudavo per nosį arba sprigtą į pakaušį kita ranka, net abiem kartais(pakaitom)-net atšokdavo iš netikėtumo. Irgi užteko kelių kartų, nebesikandžiojo. Svarbu tuo kandimo momentu sukelti šuniui nepatogumą arba nukreipti jo dėmesį kitur. Pykinimas, žandikaulio laikymas jam pradės asocijuotis kažkuo nemaloniu. Šuniui asociacijos greitai sukuriamos ir dažnai išlieka visą gyvenimą, jei nėra sąmoningai perkuriamos. Šie metodai veikia efektyviau, nei nebebendravimas/ignoravimas, nes fiksuojasi pasąmonėje, ne sąmonėje. Šuns ignoravimas, nebebendravimas toje situacijoje yra tik sprendimas tam momentui- kitąsyk vėl gali bandyti kąsti. Kuo anksčiau išgyvendins šeimininkai tą "žaidybinį" elementą, tuo paprasčiau bus ateityje, kai šuo užaugs ir įkandimas bus tikrai skausmingas. Kitas biaurus šunų įprotis - šokinėjimas ant žmonių. Tai kai šuo(netgi didelis) bando atsiremti tau į pečius, suimi letenas į delnus ir smarkiai suspaudi.Jam taip nemalonu/skausminga, kad naujai asociacijai sukurti irgi užtenka kelių kartų. Ant manęs mano šuo nepaprastai retai , o jei šoka, nustumiu ranka, imituodama kandimą krūtinės zonoje(Cezar Milano video yra parodytų daug pavyzdžių, kaip tai daryti). Bet tai individualu- ant kitų žmonių jis šokinėja, net jei jie pasisuka šonu(čia vienas iš metodų)- vadinasi skausmingos pamokos labiau įsitvirtina pasąmonėje, nei mandagus ignoravimas. Letenų stiprus suėmimas nėra labai skausmingas, tik nemalonus šuniui. Taigi padėtų ir kandimo atvejais.
JutaB (2016-05-06) >>
Daviau šį patarimą šeimai, kurioje jaunas 2-3 mėn. džeko raselas kąsdavo visiems, o ypač vaikui. Šuniukas iš esmės žaidžia, nesupranta, kad kažkam skauda, bet jei toks žaidimas toleruojamas, vėliau tampa grėsmingu... Tik reikia, kad mergaitė nebijotų. Užtenka paprastai 3-4 kartų. Kai šuo kanda, pvz., į ranką, reikia kuo giliau kišti ranką į gerklę. Šuniuką pykina, pradeda nepatinkti, jis po kelių kartų nustoja kandžiotis.Nebandžiau pati, nes neturėjau tokios problemos, kažkur skaičiau, patariau, padėjo.
JutaB (2016-05-03) >>
Įdėkit tokius šeimininkus į juodą sarašą- nes, dingus katinui, žmonės jo ieško, o ne naują iškart į namus ima. Gal jiems, pvz., tik maži kačiukai patinka: paaugusių, kai subręsta ir pradeda žymėti, atsikrato, kad nereiktų leisti pinigų kastracijai, ir vėl mažiukus ima.
JutaB (2016-03-08) >>
Comment deleted by user
JutaB (2016-03-08) >>
+30 €
JutaB (2016-03-04) >>
jei lašinėje yra ir gliukozės, nelabai pati ės... Smegenys sočios. Bent jau taip su maniške buvo. Kol gaudavo kokteilį su gliukoze- į maistą net nepažvelgė.
JutaB (2016-03-03) >>
Pažįstamas vaizdelis...
JutaB (2016-03-03) >>
Prausiasi- ramina save. Nebėra streso- prasideda gijimo procesai. Vien tai, kad iš įprastos aplinkos- gatvės- ji atsidūrė kitoje aplinkoje, kur visi ją badė ir kitaip "skriaudė", buvo didelis stresas, galbūt iškėlęs į paviršių įsisenėjusias ligas. Ramioje aplinkoje turėtų pasveikti. Kaip kad nepakankamai įvertintas placebo afektas alopatinėje ar homeopatinėje medicinoje, taip nepakankamai įvertinama streso įtaka fizinei organizmo būsenai ir sistemų darbui, nes tai sunkiai pamatuojama.
JutaB (2016-03-03) >>
Priimti turėtų tik skiepytus...Jūs iš dalies teisi dėl sterilizacijų ir skiepų santykio, bet tik iš dalies. Pilna žmonių, kurie kasmet skiepija, bet nesterilizuoja dėl savito religinio ar pan. supratimo: „ką dievas davė- negalima atimti". Nuolat tokius sutinku: vargsta dėl rujos, guodžiasi, bet pasiunta, kai užsimeni apie sterilizaciją... Interneto tokie neturi, o kur daugiau jiems sužinoti apie sterilizacijos naudas? TV nerodo, laikraščiai nerašo, kunigai iš sakyklų nemoko. Per mažai propagandos ta linkme. Ir šio skelbimo patys tie, kuriems labiausiai reikia, nematys,nes jis internete...Keista, kad dar tokių yra: mano mama išmoko dirbti kompiuteriu 62 metų, dabar jai 73. Bet tikrai yra, net jaunesnių, kurie nesinaudoja nei kompiuteriu, neri internetu.Ir sterilizacija jiems baubas ne tik pinigine prasme.
JutaB (2016-03-03) >>
sako, kad visi šunys mėgsta riešutų sviestą, tad ir su juo galima rizikuoti maišyti. Tik nepadauginti- riebus produktas. Maniškė tikrai labai mėgsta, o dėl tų skystų skanėstų visi (šuo ir katės)pešasi, nors duodu tik ligoniams.Gal pirma reiktų išbandyti su konkrečiu šunimi.Visgi grindoje streso veiksnys didelis.
JutaB (2016-03-03) >>
tada reikėtų maišyti Gamavit su skystu skanėstu, kurio, deja Lietuvoje nebegaunu pirkti: Vitakraft dog liquid snack ir suduoti sulaižyti peroraliai kelis kartus. Bet tinka šunims ir kačių skysti skanėstai, netgi labiau patinka: http://www.vet1.lt/pfc-skanstai-creme-snack-katms-n8.html. Apskritai po šių skanėstų, o ypač užlašinus jų ant maisto, atsiranda apetitas, valgo ir tai, ką šiaip ignoruoja. Kai buvau atostogose, o mano šuo dėl to- strese, mama maišė šuniui sausą kaistą su tuo skanėstu, antraip visai nieko neėdė iš ilgesio.
JutaB (2016-03-03) >>
Vis vien geriau, nei nieko.
JutaB (2016-03-03) >>
Cherry, ir nuosėdų neturi būti, ne tik spalva nepakitusi. Dar skaitau, kad labai gerai toksikozių nuėmimui po dehelmintizacijos, vadinasi gerai esant bet kokioms toksikozėms. Netgi apsinuodijus nuodais pirmoji pagalba iki patenkant pas veterinarą- Gamavit. Netgi stresą sumažina gyvūnui. Bent tiek.Labai daug pagyrimų vartotojų, daug istorijų rusiškų. Reiks būtinai išbandyt, nors geriau būtų, kad neprireiktų.
1 2 3 >  >>


Statistika Online: 149

News

08.05 Pagalbos prašymas mirus šeimininkei liko 7 kates ..likimas... (9)
08.04 Atiduodu Epato Plus pastą (Vilnius)
08.01 Kas paėmė ryžą katiną nuo Bigo Maximos? Vilnius
07.22 Paramos Darsei (17)
07.20 Noriu dar kartą padėkoti Vestai :) (2)
07.20 Rasta kate Vilniuje.Ieškoma globa (4)
07.16 Atiduodu vaistus, papildus (1)
07.16 Šlapia nosytė prašo paramos
07.16 Baltas angelėlis tarp degėsių (2)
07.15 Nauji juoduliai katukai, gal kam dingo Kaune, Žemuose Šančiuose? (1)

Comments

Wilmante (15:48) >>
ačiū, Jurgita, maitinat mus eilinį kartą:)
Polio-mama (14:50) >>
Išsiubagavot :) Skanaus!
Wilmante (14:20) >>
vel ubagausiu... gal kas galėtų paaukoti maišui Joseros gatvės katuliams? Jų padaugėjo,...
Alusia (22:20) >>
Rita Ž. labai Jums dėkinga už paramą ir palinkėjimus Simbai❤️
Alusia (14:42) >>
Čia lankiau po operacijos...
Vyta (14:40) >>
Gal turit klinikų rekomendacijų dėl echoskopo katei? Kates kraujo tyrimas praeitą savaitę...
Alusia (14:24) >>
Su Simbute grįžome namo, ji dar silpnoka, valgyt nenori pati, nuolat miega, bet džiugina, kad...
Wilmante (10:02) >>
Gitana B., ačiū Jums nuoširdžiai, kad palaikot mus, kad ir visiškai beviltiškas (25 eur)....
Wilmante (9:55) >>
kaip Simbukė? Tiek bėdų mažam vaikui:(
Vyta (20:57) >>
Katinu likimas nezinomas Мы определили котиков уже дали временно...
Alusia (10:45) >>
Vargšę Simbą, Arnikos vaiką nuvežiau į Jakovo kliniką operuoti polipo, ji labai blogai...
Vyta (13:20) >>
Vilmante as tik dalinuosi , realiai info turiu labai mazai , prašiausi kad isileistu i butą...
Wilmante (13:07) >>
Vyta, tai įrašykit savo sąskaitą skelbime, na, manau, tikrai atsiras aukojančių žmonių,...