LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lithuania | Latvia | Estonia
 
 
 
Add news   

Samanta ir Nika - dvi netikros sesutės ieško šiltų namų. Kai suplanuotas PSP pavirsta Globa rasta:) Skolos padengtos, Nika jau naujuose namuose:)

Samanta ir Nika - vienodas amžius, vienodas likimas.

 

Šios dvi katukės buvo paimtos sterilizacijai ir paleidimui, bet kai pamatėme jų meilūmą, jų nora būti namuose, jų vilti akytėse, nutarėm kitaip:)

Nika - paimta iš Žvėryno  www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.28251

Samanta - paimta iš vieno Karoliniškių kiemo.

Abi švarios, sterilizuotos, nublūsintos, nukirmintos, abi su viltim laukiančios namučių.

Klinikoje už Samantos stacionarą ir stronholdą liko skola (120 Lt).

Kreipiuosi į Jus su prašymu palaikyti, padėti padengti klinikos skolą, pagloboti, padėti rasti namučius.

 

Su viltim,

Erika 860014377

Missing amount: 0 EUR
Collected donations: 34 EUR
Company name: Mažoji Liza (neturi prieglaudos)
Company code: 302705033
Bank account: LT27 7044 0600 0779 9964
Payment purpose:
PayPal account:

Organisation: Mažoji Liza (neturi prieglaudos)

Posted: 2013-01-07 | updated: 2013-01-31
News ID: 31848
Announcement views: 4403

« back

Comments

Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-01-30) (foto)
Dalia, ramiai, juk Lina parase "gal kam pravers". Stronholda jai uzpirkau, tad lauksim ziniu is vetu, kada galima bus kartoti. Aciu, paneles, uz Nikos ir Samantos globas:)
Tipsiukas (2013-01-30)
Buvote pas vetus? Va kaip... Aš dėl to kvėpavimo buvau susirūpinusi, bet nurašiau stresui. :( Bet, kaip suprantu, viskas gerai? Nikutės ausytės, panašu, kad taip pat ne pačios švariausios, bet aš dar nelabai noriu jos nervuoti. Ji kasdien vis meilesnė darosi, mano dukra man net žinutę į darbą parašė, kad Nikutė leidžiasi glostoma net neduodant maisto:))) Mergaičių skolą padengsiu po algos :)))
Gruodinukas (2013-01-30)
na, papasakosiu apie Samantos ausytes, gal ir dar kam pravers. jam buvo sulašinta sausio pradžioj strongholdo, nes turėjo erkučių. bet aušyš vis tiek nešvarios, vienoj ausy šviesesnės apnašos, kitoj tamsios. paėmė jai tepinėlį. tai erkių kiaušų rado, na, tai natūralu, reikės pakartoti str., bet rado dar mielių. kaip sakė, vetas, str gydo nuo erkių, bet nešalina pasekmių, o erkės kai pridirba, tai visokie grybai, bakterijos gali užsiveisti, ir ausies uždegimas nuo to pasidaro. taigi, Samantytei reikės lašinti į ausis lašiukų. kas jai, aišku, nepatiks:) bet ausų būgnelių membranos nepažeistos, taigi, uždegimas nepažengęs. kitas dalykas, atkreipkite dėmesį, jei katė labai giliai kvėpuoja. tai gali būti ir nepavojinga (mūsų atveju - nuo kažkada buvusio uždegimo ar lervų plaučiuose - tos vietos surandėja ir sumažėja plaučių tūris), o gali būti vandenligės požymis, tada atsiranda dusuliai, širdies problemos. žodžiu, tai, kas atrodo "nieko tokio", gali būti ir "kažkas blogo". bet gali ir nebūti:)
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-01-21) (foto)
Ačiū, Dalia:)
Tipsiukas (2013-01-21)
+50 Samantai
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-01-11) (foto)
Samanta si vakara keliauja i kita namu globa:)
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-01-10) (foto)
Pakelkit, prasau, labai reik saugios globos Samantai.
Tipsiukas (2013-01-09)
Vakaras pas mus vėl linksmas ..,. mama vaiko mūsų ryžą, kad Samantos nemuštų, nes nuo Nikės jis gerai gavo į skudurus, tai rado auką- Samantą. Nesuprantu, kap Samanta išgyveno lauke tiek laiko... Ji absoliučiai nemoka apsiginti, kas per katė. Tiesa, ten ji draugavo su mano katino mama, ta taip pat švelnybė. Visos to kiemo katytės labai švelnios, praktiškai rankinės. Net baisu, kad jas kas nuskriaus, nes namelių dingimas man didelis siurprizas, nesitikėjau... Panašu, kad ten kažkas vienas dega baisia neapykanta. Samantą buvau nakčiai paėmusi į lovą, miegojo įlindusi po kaldra, po to išlipo kažko, tai prasidėjo. Pusę nakties nemiegojau. Ryte sukišau abi į narvą, tai nieko, išsėdėjo. mama sako, kad buvo ramu. Padėtis kvaila- Nikė narve, Samantą ryžas vaiko. Nėra ramybės vaikui. Mama glostė, tai ji nežino kaip besidžiaugt, ir lapcytėm minko, ir galvytę kiša, tirpsta visa. O Nikei sakau: tu ragana. Tai žiūri į mane pakreipusi galvytę savo apskritom akutėm, aš ir sutirpstu kaip tas mano katinas...
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-01-09) (foto)
Taigi, globos reik Samantai, kuria skriaudzia Nika. Pykciurna Nika Dalia pasiryzus "aukleti" pas save:)
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-01-09) (foto)
Prasau pakelti, aciu!
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-01-09) (foto)
SKUBU! Nikutei reikalinga globa, neilgai gales globeja tverti jos isdaigas ir kitos globotines skriaudima. Bijau, kad netektu priimti sprendima del PSP;(
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-01-09) (foto)
Velniava, reik kazka spresti. Dalia, davaj Nika narve laikyk tiktai, o Samanta tegul buna laisvai.
Wilmante (2013-01-09)
galiu pasakyt, kad lovoj slėptis irgi ne išeitis, pas mane ta pati situacija, tik mažesnę skriaudžia didesnis kastruotas katinas, paėmiau ją į lovą, tai naktį radau beužkasinėjančią balą, nes bijo nulipti į dėžutę, tas puola:( Sekantį kartą vėl radau, bet jau krūvą, nors iš vakaro įkeliu į dėžutę, pabūnu šalia, tai padaro viską kaip šuo išvestas, bet matyt naktį vėl užsimano ir aš pramiegu:( Dabar išskirsčiau kambariais ir užsidarom, ramu, murkia, raitosi šalia, nulipa į dėžutę ir viskas tvarkoj. Beje, jis irgi suvienijo prieš ją dar dvi draugeles, kurios vejasi vargšę, vos ši išlenda iš po fotelio:(
Gruodinukas (2013-01-08)
tai jau tikrai, jei nėra atskiro, uždaro kampelio, įsigąsdins mažė:( nusiunčiau šian vakare į delfį straipsniuką apie abi mergičkas, gal padės. imkit nakčiai į lovytę Samantą, negi krapštys iš lovos?
Tipsiukas (2013-01-08)
Kaista atmosfera namuos. Nežinau net ką daryti :(( Blogai Samantai pas mane, o ji na tokia gerietė, kad nesuprantu kaip tokių būna. Minko minko paklotėlį (mažai ją mamka - kiemo gražuolė augino). O ta ragana Nikė moteriškos konkurencijos nepakenčia. Kai tupėjo su vyresne kate, tai buvo "niže travy", o dabar :))) Šeimininkė, blyn. Mano abu kacus suviliojo, na didžiojo gal ne, bet kažkaip įkalbėjo, kad ir jis Samantos nemylėtų, nemuša kaip mažasis, bet apšnypščia. O mano mažam ryžam taip apsuko galvą, kad kitą savaitę varys vaikinas su konkoliukais atsisveikint, nes jo naktinės serenados mano fizinei būklei tikrai nepadeda (sterilizuota katė, va kur sugebėjimai). Gulėjo šiandien abu apsikabinę, nufotkinau, ryžas iš laimės net apsalęs. O Samantą MUŠA (šiuolaikinis jaunimas, mano mama taip sako :(((. Visą naktį šiandien vaikė, šnypščia ir pati mačiau kaip mušė. Tos vargšės Samantos širdutė atrodo tuoj iššoks, kvėpuoja kažkaip keistai. Bliamba, kad psichikos mergaitei nepažeistų, visą vakarą praglosčiau...
Gruodinukas (2013-01-07)
Tipsiuk:)) smagūs aprašymai, galėsiu panaudoti skelbimams portaluose.
Tipsiukas (2013-01-07)
Abi globoje dabar pas mane. Tokios katės kaip Samanta dar nesu mačius, nors turime jų nemažai. Kažkoks absoliutaus švelnumo įsikūnyjimas. Toks pasitikėjimas žmogumi, toks noras, kad ją glostytų , kasytų. Glaudžiasi gluadžiasi... Na kaip ją paleisti į kiemą, kur net nameliai katukams kažkam trukdo :((( Ji labai jaunutė, pavasarinukė - paaugliukė. Nikė. Na čia jau charakteris :))) Nuo žemės vos matosi (labai smulkutė katytė), o ragana kaip reikiant. Labai jai nepatinka būti su Samanta kartu :((( Vakar paskelbė bado streiką. Šiandien jau valgo- badas ne pusbrolis.:))) Turiu savo du, vienas 6 kg gerietis, kuris Nikę ignoruoja. Bet Samanta susižavėjęs. Kitas- chuliganas paauglys, bet toks tikras chuliganas. Jis susižavėję Nike :))), o Samanta jam nepatinka, nors augo kartu :))) Šiandien pasakiau saviškiam chuliganui, kad jį padovanosiu , o Samantą pasiliksiu (tiesą pasakius , toks ir buvo pradinis planas), taip atstatydama teisybę :))) Nebijo... :)))
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-01-07) (foto)
Labai prašau padėti mums rasti namučius šioms dviems angeliukėms:)


Comments can be left by signed-in users only.


Statistika Online: 100

News

09.16 Tokia Uodegytės be uodegytės istorija... (3)
09.10 Čipė ir Deilas: burundukų kelionė namo (namai rasti, bet labai... (14)
08.27 Šeškinės katinėliams maisto ( Nebetruksta) (205)
07.13 Išgelbėta nuo mirties mažylių šeimynėlė (1)
07.13 Dovanojami kačiukai (Kaunas) (2)
07.13 Ligoniukė Kycė (1)
07.13 Padėkite Princiukui (1)
07.13 Mažylis - dar viena nekalta užgimusi gyvybė (1)
07.12 Gelbėkit! Reikia globos.
06.18 Dovanoja senus patalus

Comments

Birmanukas (12:36) >>
Užjaučiu dėl švelnutės Lizos netekties... :((
Vilmante (10:33) >>
Šiandien ryte klinikoj siūlai buvo ištraukti, suleisti vaistai, patepta tepaliuku su sidabru (12...
Vilmante (12:29) >>
jau iš juodulė išvyko į namus Vilniuje:) Sėkmės, mažyle:)
Vilmante (12:24) >>
Klinikoj penktadienį katulę apžiūrėjo ir labai pasidžiaugėm, kad Uodegytė sparčiai...
Vyta (17:06) >>
Kas nutiko Lizai?
Vilmante (14:59) >>
šiam katuliukui paakota 35 eur, ačiū labai Jūratei K. (15) ir Jonei J. (20)
Vilmante (14:57) >>
Kycė jau sveika ir paleista atgal į laisvę
Vilmante (14:56) >>
iš šių mažųjų likusi viena juoda gražuolė panteriukė:)
Vilmante (8:58) >>
Mes sveikstam:) Miela ir jauki katulė, sveika ji, tik uodegytės neturi, bet taip gaila bus...
Pookis (6:23) >>
Neveikia nuoroda, kuri padeda gyvūnams dėl
Pookis (6:20) >>
Kartais
Vilmante (8:55) >>
Gal kas norėtų priglausti savo namuose Princulį? Jis jau visai sveikas, stiprus, jaunas katinas....