LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lithuania | Latvia | Estonia
 
 
 
Add news   

Kėdainiai: Prašau finansinės pagalbos mažiesiems globotiniams

Labai reikalinga parama sergančiam kačiukui. Kačiukų yra penki, buvo šeši, bet vienas jau padovanotas. Katytė naminukė atsivedė vaikučius po balkonu. Pati katė ir jos vaikučiai labai meilūs, jaukūs ir draugiški. Visi kačiukai išoriškai sveiki, išskyrus vieną. Noriu paprašyti, gal kas galite nors menka suma prisidėti prie šios šeimynos ligoniuko gelbėjimo. Jei nors keliais eurais prisidėtumėte, būčiau labai dėkinga, nes kačiukai akytę ko gero teks šalinti. Kačiukai mažiukai, jiems apie 1,5 mėnesio, bet jau patys mokosi ėsti. Nuotraukose jie atrodo didesni nei yra realybėje. Jei galite pagelbėti, rašykite man asmeninę žinutę. Kačiukai yra Kėdainiuose. Jei kas norėtų priglausti nors vieną, atvežimą derintume. Mama bus sterilizuota.

Papildyta 07 29. Vakar nieko nerašiau, nes buvo nutikęs pats blogiausias dalykas. Ryte radau kačiukų namelį sulaužytą, maistuką, indelius išspardytus. Kačiukų nebebuvo. Katė mama pasitiko mane pasimetusi, išsigandusi. Pašėriau ją ir pradėjau ieškoti mažylių. Niekur jų nebebuvo. Mano pagalbininkės taip pat jų visur ieškojo. Vakare moteris, kuri man padėdavo juos prižiūrėti, visas aplinkui esančias šiukšiadėžes apžiūrėjo, nieko nerado.

Šiandien ryte sulaukiau skambučio, kad moteris vedžiojo šuniuką ir rado mažus kačiukus. Nulėkiau žiūrėti ir radau visus 5 mažylius išsigandusius, pasimetusius. Vos surankiojau aš juos tose didelėse žolėse. Matyt, žmonės, kurie jau ne kartą buvo kačiukų namus suardę, juos pačius buvo uždarę be mamos dar aklus be maisto, sugalvojo šį kartą galutinai jais atsikratyti.

Man nieko kito neliko kaip neštis juos namo. Parisnešti parsinešiau, bet be kitų pagalbos sunkiai išsiversiu. Namuose be 5 mažylių jau yra dar nepadovanota žiemą rasta katytė, nebedovanojama buvusių šeimininkų psichiškai traumuota katė ir 4 savi. Mažiuko operacijai ir gydymui užteks SaksRoz07 paaukotų pinigėlių. Ačiū jai labai už tokią didelė pagalbą.


Papildyta 07 31 .Ligoniuko šiandien laukia operacija.Bet turim bėdą, susirgo pats mažiausias berniukas.Vangus,nieko neėdė,nosytė užsiburbuliavusi.Tad ir jis šiandien keliauja į veterinariją.Pagalbos vis dar labai reikia.

Labai reikėtų pinigėlių mažylių vaistukams nuo išorės ir vidaus parazitų. Suprantu, kad dabar labai sunku visiems, nes nelaimėlių labai daug, bet jei kas galite paaukoti šiai šeimynai nors po kelis eurus, būčiau labai dėkinga.

Papildyta 08 16.Nuo 08 10 dienos globoju dar keturis mažylius.Juos reikėjo gelbėti,nes kačiukų gyvenomo dienos po mašina buvo suskaičiuotos.Vienas iš keturių labai greitai rado namus.Liko trys:berniukas ir dvi mergytės.

Kaupiame pinigėlius kačiukų skiepams.Nuolaidą veterinarijoje gausime,bet kadangi kačiukai 7,tai pinigų suma nemaža.Žinoma dalį pinigų skirsime iš savo šeimos biudžeto.Bet kačiukai auga,jiems ir maistuko daugiau reikia ir kraiko,tai net euras šiuo metu yra didelė parama. Būsime dėkingi.

Mano sąskaita:
SEB nr. LT347044000441612456
Violeta Jankauskienė

Ačiū labai!


Source:  viole

Posted: 2015-07-25 | updated: 2015-10-15
News ID: 42621
Announcement views: 9898

« back

Comments

Viole (2015-09-28)
Didelis dėkui Ssimonyte:))Šeši katukai iš visos didelės kompanijos jau rado namučius,liko dar šeši,nes prisidėjo visiškai mažytė kruopytė Barborytė.Rasta vienui viena pievoje.Sušalusi ,alkana ir išsigandusi.Jos broliukas rastas pasmaugtas.
Ssimonyte (2015-09-28)
+15eu katinukams, aukit sveiki! ;)
Viole (2015-08-18)
Mus vėl užpuolė bėdos.Susirgo Toriukas.Rodos pats stipriausias ir didžiausias iš visos vados,o liga išlindo po trijų savaičių globos.Vakar vakare pastebėjau,kad kačiukas nedūksta su kitais,o miega.Maniau prisidūko ,tai miega.Šiandien ryte jis jau vangus buvo,mažai ėdė,tik ištisai lakė vandenuką.Nuėjome į veterinariją,pamatavo temperatūra aukšta. Akytės negražios buvo,nosytė labai sausa.Paskyrė gydymą.Panašu,kad mano vizitai į veterinariją nesibaigs.Jau trys savaitės kaip kasdien ten einu:))Pagalbos vis dar reikia.Kačiukai auga,valgūs, kraiko sunaudojam daug.Mano atlyginimas į pabaigą.Kas galite paremkite mus.Ačiū.
Viole (2015-08-17)
Grįžome iš veterinarijos.Flintukas sveikas.Tik viena bėda,tas daugiau kaip dvi savaitęs praleido narvelyje.Dabar nebemoka bendrauti su kitais mažiukais.Pasidarė kaip išprotėjęs ,visus tiek niurko,kad mažyliai slepiasi,rėkia,bijo jo.Tai Flintas gyvena su mano nuosavom katėm.Puikiai sutaria. Gainiojasi Pončkutę globotinę.Žaidžia abu.Tikiuosi,kad Pončkutė , tiek lakstydama ,nors kiek svorio numes:))
Viole (2015-08-17)
Comment deleted by user
Viole (2015-08-16)
nepasikeitė nuotraukos.Jei kas pagelbės būsiu dėkinga:))
Viole (2015-08-16)
Pirmos šeimynėlės mamytė sterilizuota ir rado namučius:))Antros šeimynėlės mamytė yra išsekusi,ją operuoti būtų pavojinga.Ji dabar maitinama pačiu geriausi maistu.Laukiame kada bus galima sterilizuoti.
Viole (2015-08-10)
Naujienos apie ligoniuką.Šiandien lygiai 10 dienų kai kačiukui išoperuota akytė.Šeštadienį veterinarijoje pasidžiaugėm,kad gerai gyja,o šiandien vėl šlapuoja operuota vieta.Siūlus išėmė,o gydymas antibiotikais tęsiamas toliau.Bet bėda viena nevaikšto.Šiandien gelbėjom dar mažesnius kačiukus.Visai jauna katytė atsivedė keturis vaikučius.Ir žinoma nabagė atsivedė juos netinkamoje vietoje.Tame rajone yra labai arši moteriškė,kuri laiko didelį šunį ir tą šunį siundo ant benamių kačių.Vienas laukinukas jau laksto perkastu kaklu.Jo pagauti neįmanoma,kitam katinui sužalota kojytė.O mažiukai kačiukai tame rajone labai greitai dingsta.Pati moteris demonstratyviai teigia,kad nekenčia kačių.Tai istorija tokia,kad katė mama vaikus atsivedė tarp mašinų.Kadangi viena mašina ten stovi ilgokai,tai po ja kačiukus augino tol ,kol jie patys neišropojo.Pastebėjo juos benamiukus šeriančios pensininkės.Ir vėl klausimas ką daryti.Jos žinojo,kad aš turiu jau paėmusi globoti mažiukus,tai manęs pagalbos neprašė.Kreipėsi į gyvūnų globos organizaciją,kad nors vaikučius priglaustų.Pagalbos nesulaukė.O pavojai mažiukams kasdien didesni.Vaikai su pagaliais tuos kačiukus vaiko,o jie nabagai kol kas neturi saugumo jausmo.Kuo ilgiau lauksime,tuo didesnė tikimybė,kad mažiukai ten neišgyvens.Tai aš ,kaip kokia beprotė vėl apsiėmiau padėti.Du mažyliai jau pas mane.Šiandien vakare juos parsinešiau.Kiti du po mašina.Nepagavom.Ryt bandysiu eiti anksčiau,nes dabar jau temti pradėjo,tai jie pasislėpė.Nuotraukas įkelsiu ryt.Labai gražus ilgesnio plauko siamo mišrūnas ir ilgaplaukė balta su dėmelėmis katytė(man taip atrodo,kad katytė).O kita katė praėjusią naktį atsivedė kačiukų tiesai ant pievos priešais daugiabutį.Ten šunų pilna,tai katė mama mažiukus bandė pernešti po balkonu.Naujagimiams ir mamai reikia ramybės,bet kaip jai padėti aš nebežinau.Gerai,kad savivaldybė pagaliau susiprotėjo sterilizuoti benames kates,nes kitu atveju tai tik kova su vėjo malūnais.
Viole (2015-08-07)
Šios dienos naujienos.Tučiui šiandien baigė antibiotikų kursą.Kas įdomiausia iš visos vados buvęs mažiausias kačiukas ne tik ,kad pasivijo brolius ir sesės,bet baigia ir paralenkti juos savo svoriu.Kai pradėjom gydymą Tutis svėrė tik 500 gramų,o šiandien pasvėrė ,tai jis jau 850 gramų.Nieko sau vaikinas per nepilnas dvi savaites gerokai svorio priaugo.Beakis Flintukas priaugo 100 gramų,nes prieš operaciją svėrė 700,o šiandien pasvėrė,tai 800.Flintukui gydymas vis dar tęsiamas.Akies vieta turi gerai sugyti,o kitą savaitę tikimės ,kad išims siūlus.Apetitas geras, katinėlis žaismingas ,guvus,tik nesiseka jam suderinti žaidimą su žaisliukas.Jei kojytėmis žaislą pasičiumpa,tai įkąsti jam nesugeba,nes gaubtukas trukdo.Labai jį saugau ir prižiūriu.Paleidžiu palakstyti tik su mano priežiūra,katinėlis kaip vijurkas.Juk mažius nori dūkti, lakstyti,o gaubtukas neleidžia.
Viole (2015-08-05)
Dalinuosi naujienomis apie šeimyną.Ligoniukams dar visą šią savaitę bus leidžiami vaistai.Kačiukai auga kaip ant mielių:))Gražūs ,žaismingi ir labai valgūs.Jau triauškina sausiukus,tai pilvukai bus sotesni,nes koncervai tokio sotumo neduoda.Gauna ir virtos vištienos,jogurto su varške,laka vandenuką.Ryt sužinosim kada bus išimami siūlai iš mažylio akytės.Beje,kačiuką siūlė migdyti,o dabar jis tapo pačių veterinarių numylėtinis.Labai nori žaisti,bet su gaubtuku jam sunkoka.Kai išėmė kateterį,tai mažiukui daviau žaislinė pelytę.Reikėjo matyti kaip jis džiaugėsi,net drebėjo visas,tai jam reikia žaidimų.Šiaip labai mielas.Visada praneša kada laikas keisti palutes.Didelio narvo neturiu,o ir labai mažylį saugau,kad tik operuotos vietos neužsigautų,tai daro ant vienkartinių palučių.Jam ir gaubtuką sunku buvo nulaikyti,bet dabar jau priprato.Kartu su juo laukiu tos dienos,kai mažiukas galės žaisti,dūkti su kitais kačiukais.O akytės nebuvimas pilnaverčiui gyvenimui visai netrukdo.
Viole (2015-08-01)
Visai neblogai būtų.Laukių patarimų asmenine žinute:))
Gruodinukas (2015-08-01)
Viole, gal dienoraštuką jiems užveskite kokį internete:) manau, bus skaitančių.
Viole (2015-08-01)
Šiandien pirma diena po mažiuko operacijos.Vakar buvo baimės,nes reikėjo maitinti šaukšteliu.Įdėtas drenas,kurį išims turbūt antradienį.Kasdien leidžiami vaistukai.Ašaros byra,kai pamačiau,kad kačiukas kokių retą.Veterinarijoje glaustėsi,murkė ,pilvuką išvertė prieš vet.gydytoją.Pats trynėsi į ranką ,kad paglostytum.Ir tokį meilų ir ramų kačiuką siūlė migdyti.Vargas jam su tuo gaubtu,maitinu kaip kūdikėlį.Taip nori pažaisti,bet nėra kaip.Jis žaismingas,tai labai trūksta jam dūkimų su kitais.Tutis šiandien jau ėdė pats.Veterinarijoje parodė savo gražų balsą:))Labai nepatiko,kad jį kažkas bado.Bet ko gero įsigijau mamyčiuką,nes Tutis nuo manęs nesitraukia.Visi dūksta ,o tas prilipęs prie manęs.Taip pat džiugu,kad Šebutė puikiai ėda sausą maistą ir moko savo broliukus ir sesę jį ėsti.O tie mėgdžioja,nes Šeba gaujos vadas:)Visur pirma,viską išbandžiusi ir su dičkiais pati pirma susidraugavo.Kačiukams daviau truputį kalakutienos faršo,tai patiko,net į pirštą man įkando.Taip pat kačiukai gauna vitamininės pastos.Beje ligoniukus pasvėrė tai abiejų svoris po 500gr.
Birmanukas (2015-07-31)
Laikykitės, Viole, jūs puikiai tvarkotės. Sveikatytėms mažuliukams!
Viole (2015-07-31)
Parsinešiau kačiuką po operacijos.Už operaciją mokėjau 50 eurų.Ačiū SaksRoz07.Čia visi jos paaukoti pinigėliai.Už kito mažiuko gydymą dar nemokėjau.Net nežinau kiek bus.Ryt pasakys,nes nešiu kačiukus į veterinariją.Tutis jau kiek žvalesnis.Beveik visą dieną pratupėjo dėžutės kamputyje.Net į kraiko dėžę nėjo,sisiojo ant paklotuko.Dabar jau mačiau dėžutėje kapstėsi.Duok dieve,kad kiti nesusirgtų,o su šitais kaip nors išsikapstysim.
Dinka (2015-07-31)
...čia jau loterija, vitaminais palepinkit kitus. O maitint reikia, aš pvz po ne daug (kad nesupykintu) bet dažnai, laikykitės
Viole (2015-07-31)
Ačiū už patarimą.Maitinsiu per prievartą.Paštetuko turiu.Vakar jis dar puikiai ėdė.Man iki veterinarijos 5 minutės kelio.Jie mažiukai ,nėra sunkūs.O eiti vistiek reikės,nes reikės nešioti kitą kačiuką,kuris po operacijos.Dabar bijau,kad tik likę trys sveiki būtų.
Dinka (2015-07-31)
Viole. tokiam mažiui reik būtinai lašinių jei neėda....geriausia aišku kateteris po oda... arba būtina maitint pert prievarta9jei nevemia) pvz, kokį paštetuką gurmet ar pan. praskiesti vandenuku ir su švirktuku vis "pagirdyti" . Ir dar klausimas o pati nenorit pabandyti leist vaistukus ? tikrai nesudėtinga, o kiek rūpesčio atpuls kasduien vežioti
Viole (2015-07-31)
Jis toks nabagiukas šiandien.Nieko neėdė,tik dėžutės kamputyje tupi susigūžęs.Akytės ašarotos,nosiukas apsiburbuliavęs.Vaistus suleido,tai dabar turėsiu nešti kasdien ,kol pagis.Daviau vitamininės pastos,kad nors truputį apetitas pagerėtų.Verdu vištieną mažiukams.Gal ir ligoniukas ės.O tas katinėlis,kurį šiuo metu operuja,tai puikiai ėdė,žaismingas buvo ,lakstė dūko su visais.Tik ta jo akis jau labai baisi buvo.Na,bet nieko.Vakare parsinešiu,tai du ligoniukus teks nešioti į veterinariją.Svarbu,kad abu pasveiktų.Katė mama vis dar ieško mažylių.Kasdien ją lankau,pašeriu.Ji mane net iš tolo pamato.Taip ir tupi ten po balkonu.Širdis plyšta ją matant.Tokia gera katytė.Kitą savaitę ją sterilizuos.Gaila,kad negalėjau ir jos priglausti.Mano Rudis nuo mažiukų nesitraukia.Taip ir būna su jais.Šebutė vis taikosi pas jį įsirangyti ir atsigulti.Kačiukai fantastiški,tokie geri,kad tarsi dėkotų už tai ,jog juos priglaudžiau.Vyras labai nepyko,tik paklausė ar jam namuose vietos dar liko:))
SaksRoz07 (2015-07-31)
Laikykis mažiuli,pergyvenam kad tik viskas būt gerai.Esi gerose rankose.Ačiū Viole.
Viole (2015-07-31)
Tučiui paskirtas 10 dienų gydymo kursas antibiotikais.Kitas kačiukas šiuo metu operuojamas.
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-07-31) (foto)
pabandykit duot ką nors imuniteto pastiprinimui, jei virusinis vienas, tai ir kiti taip pat, tik kad skirtingas atsparumas ir reakcija į virusą
Viole (2015-07-31)
Pakelkit prašau šią naujieną.Ačiū:))
Viole (2015-07-31)
Matyt virusą turėjo ir Tutis,nes jau vakar jo akytės kažkaip keistai blizgėjo.Bet vakar jis dar ėdė,o šiandien jau tik tupi,nosis užburkusi,toks nelaimingas mažas spirgiukas.Eisim į veterinariją apžiūrai ir žiūrėsim kas mažyliui yra.Pagalbos vis dar reikia.Priimam ir kraiką ,ir maistuką.Bijau,kad kiti mažyliai nesusirgtų.Nors dabar kol kas jokių požymių dar nesimato.
Viole (2015-07-30)
Naujos kačiukų nuotraukėlės.Nėra tik ligoniuko.Ryt jo laukia operacija, tad nuotraukos nebus,nes labai jau negraži ta jo akytė.Kačiukai labai gerai jaučiasi namie,gana ramūs.Apetitu nesiskundžia.:))
Viole (2015-07-29)
Ačiū labai Ritai R. , Vidmantei Šilinskaitei Navickienei, Linai Burbaitei už didelę pagalbą.Vaistukai nuo blusų jau sulašinti,nes kačiukai labai kasėsi.Bet kokie jie fainučiai.Niekada nebuvę namie,o kraiko dėžute visi puikiai naudojasi nuo pirmos minutės.Viena juodukė mergytė tuoj nusitvėrė mano katinų pelytes ir kamuoliuką,tai tiek žaidė,net gražu buvo žiūrėti.Vienas kačiukas labai valgus, gal todėl ir didžiausias iš visų.Kačiukai gražučiai,labai meilūs ir tokie mieli,kad neįsivaizduoju kaip galima tokių mažylių nekęsti,išspardyti jų namuką ,išmėtyti indelius ir maistuką.Dabar pas mane kačių ferma:mažiukai valgo,miega ,valgo ,žaidžia,paskui miega,o dičkiai stebi, daro bijau bijau.Net Lėja ,beveik 7 kg gražuolė ir ta tiek išsigando,kai pati mažiausia iš kačiukų šnypštelėjo ant jos.Kaip nors su jūsų pagalba rasiu jiems gerus namus,nes jie to nusipelnė.Ačiū visiems ,kas prisideda prie mažiukų gyvenimo.Laukia sunkus etapas mažylio gydymas,nes akytė visai išpuvo,bet tikiu,kad viskas bus gerai.
Rita R. (2015-07-29)
O vargeli. Na, patys badu jau nenumirsim. +50 iš SEB Ačiū Jums, p.Violeta, kad nepalikot jų ir suradot ekstra kampelį
Viole (2015-07-29)
Šiems mažyliams labai reikia pagalbos.Džiaugiuosi,kad radau juos gyvus,kad niekur nenuskandino ar dar blogiau ko jiems nepadarė.Man juos išlaikyti tikrai nebus paprasta.Kursiu kiekvienam atskirus skelbimukus ir dovanosim iš namų.Tik ligoniukui reikėtų palinkėti sėkmės.Penktadienį jam operacija,bus šalinama akytė.Jie tokie mažiukai,telpa į delną.Nuotraukose atrodo didesni.Trys berniukai šiek tiek didesni,o dvi mergytės dar visai kruopos.
Viole (2015-07-27)
Šitam ligoniukui jau nebepadės.Veterinarijoje pasakė,kad jo akytė išpuvo visai.Teks daryti operaciją.Kitų akytės švarios.Aš jiems gentomiciną ir lašinau,bet šitam liga jau buvo pažengusi.Gaila mažylio,bet kitos išeities jau nebėra,teks išimti akytę.
Nindze28 (2015-07-27)
į akytes lašinkite Gentomicino - padės.
Viole (2015-07-27)
Šeimyna dar kol kas laikosi neblogai.Turiu tokias šaunias pagalbininkes mergytes,kurios ir sutvarko kačiukų namelį,prižiūri mažiukus.Šiandien mačiau kai viena moteris iš to namu kur yra kačių šeimynėlė atnešė kačiukams ir mamai koncervų.Maisto jiems netrūksta.Mamytė nėra išsekusi,nors maitino 6 leliukus.Na , o ligoniukui nėra labai gerai.Buvom veterinarijoje.Akytę teks šalinti ir mažylis keliaus pas mane į globą.Laukia gydymas.Į lauką atgal aš jo jau nebepaleisiu,tad kai pasveiks bus dovanojamas iš namų.Esu labai dėkinga už finansinę pagalbą SaksRoz07 ,nes be jos pagalbos būtų sunku išsiversti gydant mažylį.Visi mažiukai labai ramūs ir švelnučiai.Matyt paveldėjo mamytės genus.Mama labai protinga katė ir labai rūpestinga kačiukų mama.Mama užrašyta sterilizacijai.Aišku ,tokiai katei labai reiktų namų,nes tokius geriečius dažnai nuskriaudžia.


Comments can be left by signed-in users only.


Statistika Online: 126

News

08.28 Ieškoma kate Maša/Markiza Vilnius Naujininkai
08.25 kicutė (1)
05.03 Saldi porelė ieško namų su šeimininku
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)
11.18 Kai vienas lauke - ne karys
11.11 Labai reikia namų... (1)
11.10 Apie tai, kas neaišku ir neapibrėžta arba dar vienas iššūkis... (2)
10.04 Katytė Tija ieško nuolatinių namų

Comments

Jeepaspe (11:19) >>
While there is life there is hope. https://www.mallprai se.com
Altair (18:17) >>
Kica naminė. "Pavojus" atšaukiamas.
Evelina1987 (23:31) >>
Katinas jau namie. Ačiū neabėjingėms žmonėms!!!
Vyta (15:55) >>
Ir dar viena foto noriu pasidalinti . Tai tiems kas buvote kartu su istorija Nulepausis ir Mona....
Vyta (15:50) >>
Visus tuos metus nuo 2013 m. Gile gyveno Kruonyje. Visa laika bendravome su seimininke. liepos 7 d....
Bestblogsan (10:29) >>
also visit my net web page - https://www.bestblogsandart icles.com
Myxsider (10:01) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 2013-03-04 - 2022-07-08
Myxsider (9:57) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 20213-04-03 - 2022-07-08.
Alinakiu (17:32) >>
Labai dėkoju p. Violetai už paramą, jau visi pinigėliai surinkti, skola padengta. Be galo...
Vyta (14:26) >>
Kokia sena istorija, ir kaip liudna kad ji baigesi labai blogai...
Sandra0193 (23:35) >>
Pabėgo Naujininkuose, Brolių g.
Villi (9:36) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.138394
Villi (9:30) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.140572