LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lithuania | Latvia | Estonia
 
 
 
Add news   

Sigita - kritinėje situacijoje. Ieškome, kas galėtų paremti kačių maistu bei lėšomis! (Prasymas kartojamas)

Kartoju prasyma, kuri sioje svetaineje paskelbiau rugsejo 12 d. Po pirmo paskelbimo atsiliepe pora nuostabiu moteru, kurios perdave Sigitai kaciu maisto ir viena puiki moteris, kuri pervede siek tiek pinigeliu. Sigita ir as dekojame joms nuosirdziai, o taip pat visiems, kurie atkreipe demesi i si prasyma. As taip pat Sigitai perdaviau maisto, taciau parama jai yra reikalinga bent keleta menesiu, kol ji finansiskai atsistos ant koju po vasaros islaidu ir skolu. Asmeniniu duomenu, tokiu kaip pavarde Sigita nenori skelbti, todel negaliu paskelbti ir jos saskaitos numerio. Jeigu ji persigalvos, tuomet paskelbsiu.

Dekui is anksto visiems, kurie atkreips demesi i si prasyma.

Ramune

+370 685 36600 (rasykite, skambinkite)

 

Labai prašome paramos Sigitai, kuri rūpinasi 38 benamiais katinukais Vilniuje, ir kuri šiuo metu yra kritinėje situacijoje.

Sigita yra jauna, miela moteris, besirūpinanti 38 benamiais katinukais Vilniuje. Ji niekada nėra prašiusi paramos katinukų maitinimui, nes stengiasi iš paskutinių jėgų ir išteklių maitinti juos savo jėgomis. Deja, šiuo metu Sigita yra priėjusi kritinę ribą ir jau nebeįstengia to daryti. Ji nebeturi pinigų ne tik benamiukams maitinti. Per savo gerą širdį, ji nebeturi už ką net ir sau maisto nusipirkti. Todėl labai prašau padėti jai. Sigita labai džiaugtųsi, jei kas galėtų nupirkti katėms maisto, kad ji toliau galėtų savo benamiukais rūpintis tol, kol ji pati atsistos ant kojų.

Sigita maitina benamius katinukus Gaono g., Paupio g. bei Subačiaus g. Iš viso net 38 kates!

Gaono gatvėje gyvena 8 benamiai katinukai, iš kurių Sigita 4 sterilizavo su „Grindos“ pagalba, 1-ą su „Lesės“ pagalba, o likusius sterilizuos, kai sulauks 6 mėn. amžiaus. Čia katinukai gyvena apleistame pastate, kurio vartai užrakinti su spyna ir į vidų niekas negali įeiti. Jie nemato žmonių ir yra visiški laukinukai. Maistą tenka pakišti po vartais. Žmonės šių katinukų nemato ir net nežino, kad jie ten gyvena.

Paupio gatvėje gyvena 18 benamių katinukų. Beveik visi sterilizuoti. Šiais metais jauniklius kačiukus (6 mėn.) Sigitai padėjo sterilizuoti Vesta („Lesė“). Mažiems kačiukams Sigita taip pat padeda rasti namučius. Jei katinukai suserga, ji juos gydo, žinoma, iš savo lėšų. Vieną katinuką gydyti stacionare padėjo „Rainiukas“.

Paupio gatvės katinukų padėtis yra labai tragiška. Katinukai glaudžiasi po gaisro sudegusiame name ir prie jo esančiuose sandėliukuose kiaurais stogais. Aplinkinių namų gyventojai yra nepatenkinti, kad ten gyvena tiek daug benamių katinų. Jie norėtų, kad jų ten iš vis nebūtų. Ne vieną kartą Sigitai teko girdėti grasinimus, kad katinukus išnuodys. Be to, tą sklypą, kur gyvena katinukai, šį pavasarį kažkas išsinuomojo, aptvėrė tvora ir ruošiasi griauti sudegusį namą bei visus sandėliukus ir statyti naują namą. Tuomet katinukai iš vis liks gatvėje ant asfalto. Norėdama rasti bent laikiną išeitį, Sigita šiuo metu tvarko dokumentus Vilniaus miesto savivaldybėje dėl benamių katinų šėrimo vietos įregistravimo Paupio g. pagal „Bešeimininkių kačių kastravimo programą“. Pagal šią programą visi likusieji katinukai turi būti sterilizuoti (kastruoti), vakcinuoti, nukirminti, nublusinti. Sigita nori šėrimo vietoje pastatyti katinukams būdas (slėptuves), kad žiemą neliktų gatvėje ant asfalto.

Sigita deda visas pastangas, kad būtų įregistruota katinų šėrimo vieta bei pastatyti jiems nameliai. Beveik visi Paupio g. gyvenantys katinukai yra labai mieli, draugiški, visada laukia jos, o pamatę ateinančią, bėga jos pasitikti, glaudžiasi prie jos kojų. Tokių mielų benamių katinukų Sigita sako dar nėra mačiusi. Ji juos labai myli ir negaili nei laiko, nei jėgų, nei pinigų jais rūpindamasi.

Deja, Sigita gauna itin mažą atlyginimą ir nors labai stengiasi maksimaliai apriboti savo poreikius, šiuo metu jai nebeužtenka pinigų benamių katinukų maitinimui. Iš savo atlyginimo jau nebeįstengia jų išmaitinti. 

Gerieji žmonės, būtume Jums labai dėkingos, jei galėtumėte suteikti paramą Sigitai, kad ji galėtų toliau rūpintis katinukais. Su didžiausia viltimi laukiame Jūsų paramos maistu ar lėšomis. Nuoširdžiai dėkojame.

Sigitos telefono numeris 8 677 38014.

Galite skambinti ir man, Ramunei: 8 685 36600.

Sigitos vardu
Ramunė

Vilnius

 


Source:  Ramune0527

Posted: 2016-10-19 | updated: 2016-11-16
News ID: 50999
Announcement views: 21293

« back

Comments

Gruodinukas (2016-11-16)
jei skambinsit, pasakykit, kad parašytų į info@sos-gyvunai.lt paštą, kartais prisikaupia maisto, kurį galima atiduoti. gaila, kad žmogus netikrina žinučių.
Alusia (2016-11-16)
Vitalijau, gal Jus galite paskambinti tekste nurodytais telefonais, nes naujienos autore paskutini karta cia lankesi spalio 19 d., gali ilgai dar nepamatyti Jusu komentaro.
VitalijusS (2016-11-16)
o tai kaip pinigus perduoti? gal a.z parasykite saskaitos nr man?
ReginaG (2016-10-21)
Minimaliai prisidėsiu maisteliu, jau sutarėm, kaip susitiksim, po trupinuką gal dar kas?
Birmanukas (2016-10-20)
Nejau niekas neprisidės? :(


Comments can be left by signed-in users only.


Statistika Online: 195

News

04.08 Sužalotos stipriai 2 katės. Vilnius. Prie Bigo.
04.06 Liūdnas savaitgalis arba pamirštas karantinas ir Verbų... (2)
04.02 Kastruotas naminis katinas valkatauja Skaidiškėse (5)
03.24 Argas (3)
03.16 Sudraskytas kačiukas. Vilnius.
03.10 Skaidiškių sterilizacijos (8)
03.07 Pagalba Druskininkuose
03.03 JONAVA. Žavingoji Tutsi dairosi šeimininkų
03.03 Naujokėlis ligoniukas Gugucė smaragdinėm akim (parama gauta,... (12)
03.02 Rekia patarimo - blogi katės kepenų rodikliai (pralaimėjom) (9)

Comments

Wilmante (8:57) >>
Nuoširdus ačiū Mildai G. (10), Nijolei M. (7), Laimai Z. (15), Andriui V. (20), Argučio skola...
Wilmante (15:33) >>
Kalbėjau su prieglaudos veterinarijos gydytoja, Argutis jaučiasi neblogai, tik blogai, kad nori...
Wilmante (15:29) >>
Sekmadienį susidėjau padovanotą puikų antkaklį, tepaliuką žaizdoms, lašus nuo parazitų...
Birmanukas (15:46) >>
Liūdesėlis koks, ir labai gražus, drūtukas. Gal pralinksmės mažutis.
Alusia (13:19) >>
Šis milžinas dabar Šlapios nosytes globoje. Labai DĖKOJU už suteiktą šansą!
Alusia (13:01) >>
Šiandien paleisti atgal Rudulė ir Pipiras: https://youtu.be/fiwgJ8N9FV 4 gal kas turite...
Polio-mama (12:46) >>
Kokios žavingos :)
Alusia (9:03) >>
Dėkoju, Wilmante, bet pas pradingėlį virš lupos ryški balta dėmė, pas mano rastinuką nėra...
Wilmante (8:26) >>
labai mielas katulis, o tai negalėtų būt šis pradingėlis...
Alusia (23:23) >>
https://youtu.be/SS5FYPJDDH 4
Wilmante (8:55) >>
Savaigalį buvau aplankyti Argo. Niekas man nepaskambino, o šeštadienį vartai buvo uždaryti ir...
Wilmante (8:47) >>
Labai noriu pasidžiaugti, Šarpas pagaliau rado namus:) Įkėliau pirmą nuotrauką, išvykstant...
Wilmante (8:42) >>
ojej kaip liūdna... labai labai užjaučiu:(