LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lithuania | Latvia | Estonia
 
 
 
Add new   Print   

Adopted pet

Description:

Pūkas atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje. Prieš du mėnesius mirė jo šeimininkas ir geras draugas. Pūką prižiūrėjo šeimininko tėvas, tačiau pagyvenusiam žmogui dviračiu važinėti iki Pūko ir vežioti maistą 7 kilometrus darėsi vis sunkiau. Pūkas labai sunkiai išgyvena šeimininko netektį. Jį pažinoję kaimynai apibūdina kaip labai protingą, paklusnų, sargų, tačiau labai gerą šunį. Pūkas yra grynaveislis kaukazo aviganis, kirptomis ausimis, gal 5 metų amžiaus, įspūdingo dydžio tik apleistas, neiššukuotas. Gyvena jis Vilniaus rajone. Jeigu kas norėtumėte tapti naujuju Pūko draugu, o kartu turėti ir gerą sargą, skambinkite - 869946887

Features: watchful, aggressive, needs much attention, untrained, playful, can live outside
Pets name: Pūkas
Pet species: dog
Number of pets: 1
Breed: Caucasian Ovtcharka
Sex: male
Sexual activeness: not neutered/ spayed
Age: 4-8 years
Height category: big (more than 60 cm above ridge)
Hair type: medium long-haired
Color: grey, black
Locality: Lithuania, Vilnius City, Lietuva
User: Birute-j

Advertisement ID: 47674
Posted: 2012-07-30 | updated: 2012-12-29 | deactivated: 2012-08-16
Announcement views: 15133
Previous pet status: Waiting for adoption

Comments

Cherry (2017-01-10)
Taip. Liūdna. neilgai pasidžiaugė Ir aš nenoriu skambinti niekam, kai sužinojau, kad žuvo dvi iš padovanotųjų. O dar viena - niekaip nepasiekiama, o šeimininkė Anglijoj. O ketvirtosios šeimininkė turi problemų su galva.
Birute-j (2017-01-10) (foto)
Šiemet kažkaip nesinori ir aprašinėti gyvūnų gvenimo istorijos, nes vis dažniau išgirstu jas liūdnas. Pūko irgi nebėra. Iškeliavo jis rugpjūtį. Šeimininkė rado ryte negyvą. Nei sirgo, nei kokių požymių nebuvo, kad jaustųsi blogai, tiesiog vieną naktį išėjo. Į tuos namus Pūkas nukeliavo prieš 4 metus rugpjūčio 15 dieną. Jam galėjo būti jau kokie 10-11 metų.
Birute-j (2016-01-10) (foto)
Pamiršau laišką prikabinti "Laba diena, Birute Aciu uz sveikinima. JUs mane lepinat demesiu, Jusu pirma ziema atsiusta mini prozektoriuka su suniuko atvaizdu dar dabar naudoju. Simba rudeni savaite lyg ir sirguliavo, buvo mieguistas ir prastesnes nuotaikos, bet paskui viskas susitvarke. Dabar vel puikiai jauciasi, kol kas net senejimo pozymiu nepasteniu. Tikiuosi dar ilgai jis bus su mumis. Puikus draugas. "
Birute-j (2016-01-10) (foto)
Pūkas_Simba sargauja sodyboje. Turi dar du draugus Kaukazo aviganius, todėl sumažėjo jo saugomos teritorijos plotas. Pūkui jau 9 metai, tai gali ir atsipūsti.
Dinka (2015-06-02)
Sakyčiau nuskilo šeimininkams :)
Friske (2015-06-02)
Tai nuskilo dičkiui su šeimininkais :0) smagu skaityt tokias naujienas :)
Birute-j (2015-06-02) (foto)
Pūkas-Simba puikiai gyvena. Dabar turi naujas pareigas, saugo perinčias antis ir žąsis , nes kažkas buvo pradėjęs kiaušinius vogti. Prieš kelias dienas šeimininkė parodė tik ką išsiritusį mažylį ančiuka, tai jis žviegė iš laimės :). Jis dievina visus mažus cypsinčius. Pernai su viščiukais gulėdavo apsikabinęs. Štai tokios naujienos iš Pūko gyvenimo.
Birute-j (2014-01-02) (foto)
Pūkas-Simba arba anot šeimininkės, nuostabiausias draugas pasaulyje turi naują būdą ir ne bet kokią, o su langeliais. Oi kaip norėčiau tave, Pūkeli, pamatyti. Kaip mes abu gražiai draugavom!
Birute-j (2012-12-29) (foto)
Pūkas dabar vadinamas liūtas karalius Simba. Dvi paskutinės nuotraukos patalpinau iš naujo jo gyvenimo. Pūkas puikiai sargauja ir globoja savo šeimininkę. Kai slidu eina kartu atsinešti vandens: šeimininkė įsikabina Pūkui į gaurus, o jis neskubėdamas padeda jai saugiai nueiti iki šulinio ir parsinešti vandens. Išmoko sugaudyti antis ir nasruose atnešti jas į aptvarą. Liūdėti ir nuobodžiauti Pūkui visai nėra kada, nes turi pusės metų draugę, taip pat kaukazo aviganę, kurios tėvas pats didžiausiais Rusijos kaukazo aviganis. Turi ją išmokyti visų šuniškų gudrybių. Pūkas paskiepytas ir jau turi pasą. Šeimininkė labai džiaugiasi, kad įsigijo tokį protingą, darbštų ir ištikimą draugą. Manau, kad Pūkas nebenorėtų nei už ką grįžti į senuosius namus. Pažiūrėkite koks jis gražuolis, koks švytintis kailis. "Malonus rūpestėlis" - kaip sako jo šeimininkė.
Friske (2012-09-20)
Ne tik gerus namus, bet ir deficitinį dalyką - darbą Pūkas gavo :) smagu skaityti, kad dičkiui gerai sekasi
Birute-j (2012-09-20) (foto)
Jau mėnuo kaip Pūkas gyvena naujuose namuose. Šeimininkė papasakojo, kad Pūkas dabar yra jos didysis pagalbininkas, nes jau pradėjo anksti temti ir jai sunku tamsoje susitvarkyti su ožkomis. Kiekvieną vakarą ji kartu su Pūku keliauja melžti ožkų, o Pūkas jas parvaro namo. Be to jis dar prižiūri vištas, mažus šuniukus, naktimis saugo teritoriją. Laisvalaikiu žaidžia su viena kalyte, drybso prieš saulutę arba maudosi prūdelyje. Štai tokia Pūko kasdienybė!
Birute-j (2012-08-28) (foto)
Keletas sakinių apie Pūką. Pasirodo, Pūkas turėjo bėdą: galinėje kojoje nagas įaugo į mėsą ir kuomet jis daugiau pavaikščiojo, nagas išsijudino ir supuliavo. Šeimininkė ryžosi išoperuoti Pūkui koją. Nerašysiu detaliai kaip viskas sekėsi, bet pasakysiu tik tiek, kad Pūkas leidosi uždėti antsnukį, nukirpti nagą ir sutvarkyti žaizdą. Anot šeimininkės-dabar aš jam esu Dievas: nei per žingsnį nesiskiria, vaikšto šalia, stebi ir meilinasi. Šiap Pūkas labai rimtas, protingas šuo, gražiai sutaria su kitais šunimis, stebi ožkas, loja tik tada kai reikia, maudosi prūde, vaikšto laisvas, praėjo lakti ožkų pieną.
Myxsider (2012-08-18) (foto)
šiaip įrenginėjant voljerus, patarimas, būdas statyti voljero išorėje, kad tik landa į būdą būtų voljere, taip susitaupo vis keli kvadratiniai metrai voljero ploto :))
Viena (2012-08-18)
Nors kartą esu parašius pozityviai :D Šiaip man užkliuva ne konkrečiai šio šuns dovanojimas, o nuolat išlendantis požiūris apie rišimą, tad Birute-j, asmeniškai daugiau nereaguokit :) Tai ta proga ir įdomu, ar gyvūnų mylėtojams toks voljeras atrodo gerai, tai yra - ar tikrai geriau nei pririštas su normalia grandine??? Tik jau nepradėkim apie vergus ir žmonišką požiūrį. Tada voljere - kaip kalinys vienutėj ;D Ir šiaip, nedideliam voljere kas belieka - tik gulėti, jeigu vietos vos ne tik aplink save apsisukt. Mūsų VA pririštas 5m grandine - realiai gaunasi 10 x 5m plotas. Ir dar kaip jis bėgioja, žaidžia, žaisliukus nešiojasi. Bet vien tas faktas - grandinė, būda - vistiek kai kam automatiškai blooogai, ane? :D Vat šitas absurdiškas įsitikinimas ir pykdo ir juokina. Ir dar kas be ko - žinokit grandinės prie kaklų nepriauga, lygiai taip pat galima paleist kaip ir iš voljero.
Mune58 (2012-08-17) (foto)
o ką, katinai kitokie? Kiek jie laiko praleidžia narvuose? Ir pasaulis dėl to nesugriuvo. Pvz. mes, kai tvarkomės (o tvarkomės 3-4 val), išleidžiam, kiek leidžia galimybės iš narvų pasimankštinti, išsidūkti ir jiems to užtenka. Išeinant uždarom į narvus, o kitus paleidžiam iš narvų iki sekančio atėjimo. Lygiai tas pats ir šuns voljeras. Jeigu šunelis nebūna uždarytas jame ištisai, o išleidžiamas išsilakstyti, nieko blogo tame nematau. Sėkmės šitam dičkiui galiūnui:)))
NeRamune (2012-08-17) (foto)
As linkiu Pukiui kuo didziausios sekmes:) Juk ne voljero dydis svarbiausia, o seimininku meile. Gal jis laisvai lakstys o voljere tik nakti bus. Svarbiausiai, kad jam tikrai geriau bus nei buvo.
Birute-j (2012-08-17) (foto)
Viena, nei Jūs būvot, nei matėt tai ir nepliurpkit. Parašykite nors kartą pozityvų komentarą. Pūkui suradau namus, įdėjau daug pastangų jo pervežimui ir labai džiaugiuosi, kad jis dabar turės nors ir mažesnį voljerą nei turėjo , bet jo gyvenimo sąlygas bus daug kartų geresnės: žmogaus draugystė, pasivaikščiojimai, pasikalbėjimai, įvairių gyvūnų draugijos, ožkos pienas, sultingi kauliukai, švarus, beblusis ir iššukuotas kailis.... Be to ir voljeras su stogu, su pietų pogulio gultu , VA TAIP! Todėl prašau, nebesikabinėkite, geriau palinkėkite Pūkui sėkmės!
Rita R. (2012-08-17)
Man tai vien grandinės pakabinimas prie kaklo kažkaip baisiai atrodo. Lyg vergui kokiam. Gerai dar jei ta grandinė lengva, bet dažniausiai būna vos ne kaip arklio "lenciūgas", kurį tas vargšas šuo nežinia už kokias nuodėmes tampo visą gyvenimą. O voljeras, jei iš jo gyvūnas reguliariai ir ne 5 min išleidžiamas pabėgioti, kažkaip žmoniškiau skamba, be to, gyvūnas jame dažniausiai miega arba gulėdamas ar stebėdamas stebi aplinką, o ne krosą laksto. Bet tai nuomonei, kad jei šuo turi voljerą, kad ir patį erdviausią, tai jau jo pasivaikščiot vest ar pabėgiot po aptvertą teritoriją nereikia, nepritariu taip pat, kaip ir grandinėms.
Viena (2012-08-17)
Erdvus???? Kokie jo išmatavimai maždaug? Nuotraukoj į plotį tai labai ne kažką atrodo. Dėl ko man užkliuvo - nes čia daugumos yra nusistatymas, kad rišamas šuo prie būdos - siaubas, košmaras, o voljeras - super. Bet pala, pažiūrim kiek erdvės, kiek judėt gali šuo su grandine normalia ir kiek tokiam voljere?
Birute-j (2012-08-17) (foto)
Normalus, erdvus voljeras. Be to Pūkas išleidžiamas pasilakstyti po didžiulę aptvertą teritoriją.
Viena (2012-08-16)
Voljeras atrodo labai mažas kaip tokiam šuniui :(
Birute-j (2012-08-16) (foto)
Sunkiai. Sulašinau 150 lašų ir nieko: dūksta, laksto, bet važiuojant jautėsi, kad truputį buvo mieguistas. O į mašiną įlipo netikėtai, tad vežėme be antsnukio ir be pavadžio.
RasaM (2012-08-16)
Birute-j, vat neužteko Jums to, kad paverkėt abu su Pūku, būtina buvo ir mane pravirkdyt, ar ne? Ačiū labai Jums už jį. Ar suveikė "xstress" nors kiek.
Birute-j (2012-08-16) (foto)
Vakar Pūkas atsisveikino su savo tėviške ir, didžiai susikaupęs, išvyko į Kaišiadorių rajoną. Apsigyveno naujame voljere (paskutinė nuotrauka). Šiandiena buvo paleistas apžiūrėti teritorijos, susipažino su ožkomis, žąsimis ir krūva meksikiečių plikųjų šuniukų. Viena "dama" net išdrįso ryte įlįsti į Pūko voljerą ir su juo pražaisti keletą valandų. Apžiūrėjęs naujus plotus, Pūkas prisnūdo ant teresos. Štai taip mielas, didelis ir grėsmingas žvėris vardu Pūkelis pradėjo naują savo gyvenimo etapą, o galėjo baigtis liūdnai..... Atsisveikinom su Pūku, išsibučiavom, abiem riedėjo ašaros- džiaugsmo ir atsisveikinimo skaudulio ašaros. Būk mylimas Pūkai, saugok savo naujuosius, geruosius šeimininkus!
Birute-j (2012-08-12) (foto)
Skaja, tėvo jis visai neprisileidžia, o aš jau jį išvedu iš voljero, pasivaikštome, pažaidžiame, bet bėda tai, kad jis niekaip nelipa į mašiną. Jo jau laukia nauji šeimininkai, dabar tik reikia įsodinti. Šeimininkai iš Kaišiadorių rajonų, pėstute per toli nupėdinti :) reikia vežti, o jis gudruolis - net su skanėstais nesuvilioju. Suėda tiek kiek pasiekia užsidėjęs pirmas letenas ant "kabluko" galo..
Skaja (2012-08-11)
Galima būtų paprašyti Grindos atstovų, turinčių lazda su kilpa, pagalbos, juk šuo voljere, o tai labai palengvina jo sugavimą. Gaudyme galėtų pagelbėti ir buvusio šeimininko tėvas, kurį šuo pažįsta (bent suviliotų arčiau prie tvoros/durų, kad lengviau kilpą galima būtų uždėti). Gražus šuo.
Xiri (2012-08-06)
oi,nenumarinti,o uzmigdyti,kad uzdeti antsnuki ir ikelti i masina
Xiri (2012-08-06)
uzmigdyti ji reikia
Birute-j (2012-08-06) (foto)
Jis irgi neįeina į voljerą.
Mune58 (2012-08-06) (foto)
tai gal šeimininko tėvas pagelbėtų jį pervežant?
Birute-j (2012-08-06) (foto)
Dėl mašinos tai problemos nebūtų, paimčiau iš darbo kabluką Caddy ir su langu:), bet kaip iš voljero išvesti, antsnukį uždėti?
Mune58 (2012-08-06) (foto)
Birute-j, tokį dramblį nelabai su lengvuoju automobiliu pervešite. Mano sesė turėjo kaukazą Baksą. Kai reikėjo jį vežti iš Varėnos raj. į Kauną, jos sūnus suorganizavo dičkį automobilį, tokį, kaip mikrius (tik be langų). Vargšelis:( Saugojo pikčiurniukas įmonės teritorijoje padangų aikštelę ir pasimirė ten nuo babeziozės. O gal vagonėliai sutiktų pervežti su savo kabluku (ar kokią jie ten mašiną turi)?
Birute-j (2012-08-06) (foto)
Jau pradedu nerimauti!!! Kaip ir yra norinčių šį milžiną Pūkelį paaimti ir suteikti jam saugius namus, tačiau išlieka pervežimo problema: kaip jį paimti iš voljero, įkelti į mašiną ir t.t. Gal kas turite patirties ir minčių?
Birute-j (2012-08-03) (foto)
Šiandiena šitą milžiną ištepiau vaistais nuo blusų. Šioks toks pasiekimas:)


Comments can be left by signed-in users only.
   


Statistika Online: 153

News

11.18 Kai vienas lauke - ne karys
11.11 Labai reikia namų...
11.10 Apie tai, kas neaišku ir neapibrėžta arba dar vienas iššūkis... (2)
10.04 Katytė Tija ieško nuolatinių namų
09.16 Tokia Uodegytės be uodegytės istorija... (5)
09.10 Čipė ir Deilas: burundukų kelionė namo (namai rasti, bet labai... (15)
08.27 Šeškinės katinėliams maisto ( Nebetruksta) (205)
07.13 Išgelbėta nuo mirties mažylių šeimynėlė (1)
07.13 Dovanojami kačiukai (Kaunas) (2)
07.13 Ligoniukė Kycė (1)

Comments

Polio-mama (19:18) >>
Tokia žavinga kačiukė nieko nesudomino? Neįtikėtina! Kaip supratau, kitos mažylės rado...
Narys14567 (13:46) >>
Ieškantiems geriausių pasiūlymų aplankykite https://www.superaugintinis .lt/akcijos Pasiūlymai...
Diroma (22:44) >>
Daugiau mažylių nuotraukyčių rasite šioje nuorodoje...
Vilmante (9:04) >>
Na, bet jei nieko nedarysim, niekaip negalėsim katuliams padėt:( LABAI PRAŠOM PAGALBOS
Vilmante (9:03) >>
Raseiniškiai, būkit geri, pagalvokit, gal atsirastų vietelė paglobot kokį katulį? Mes Kaune,...
Kasia777 (11:17) >>
Lapkricio 11 d. turetu pasiimti si kaciuka su broliuku, kadangi prioritetas rasti namus abiems...
Kasia777 (11:17) >>
Lapkricio 11 d. turetu pasiimti si kaciuka su broliuku, kadangi prioritetas rasti namus abiems...
Kasia777 (11:16) >>
Atnaujinimas: turime rade seimininkus, turetu paimti abu kaciukus ketvirtadieni, lapkricio 11d. Kol...
Alusia (17:51) >>
Edita labai, labai DĖKOJU Jums už paramą!!! Labai skauda, mažas angelėlis mus paliko......
Karolis3215 (12:23) >>
Tikiuosi kačiukas ras šiltus namus :) visos prekės katėms...
Alusia (6:32) >>
Gitana B. DĖKOJU Jums labai už paramą!!!
Ukl (11:13) >>
https://www.thepornsitelist s.com There was once a blind man who had so fine a sense of...
Kriste0 (23:28) >>
Dar turite katyte?