LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lithuania | Latvia | Estonia
 
 
 
Add new   Print   

Stayed with me

Description:

Istorijos pradžia: http://www.gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.62360

Mersis - didelis, stambus, senas šuo. Vilties, kad jam surasiu namus visai neturiu, bet vis dėlto .... Mersis visiškai aklas, tačiau ne aklume problema, o problema tame, kad jis yra labai senas: beveik neturi dantų, silpna klausa, sunkiai orientuojasi aplinkoje, bet galva dar veikia kaip jauniklio. Labai mėgsta pasivaikščioti: ryte kaip išeina, tai keliauja visą dieną. Suplukęs, nuilsęs susiranda kieme būdą, nusnaudžia trupučiuką ir vėl eina. Jeigu pakeliui pasipainioja koks indas (puodas, bliūdas ar vazonas) padaužo į jį savo didele, didele letena ir garsiai pareikalauja - "na įdėkite ką nors skanaus, jau mielai sukirsčiau". Štai toks senelis Mersis!

Features: needs much attention, untrained, can live outside, friendly
Pets name: Mersis
Pet species: dog
Number of pets: 1
Breed: Crossbreed
Sex: male
Sexual activeness: neutered/ spayed
Age: more than 8 years
Height category: big (more than 60 cm above ridge)
Hair type: smooth-haired
Color: black, brown
Locality: Lithuania, Vilnius City, Vilniaus raj.
User: Birute-j

Advertisement ID: 65974
Posted: 2014-02-17 | updated: 2014-05-26 | deactivated: 2014-05-26
Announcement views: 10441
Previous pet status: Waiting for adoption

Comments

Cherry (2014-11-27)
Net ir dabar, nors Mersiuko jau nėra, skaitant Jūsų pasakojimus, norisi šypsotis. Šviesiai šypsotis, tarsi klausant apie išmintingą šimtametį senolį, kuriam tiesiog atėjo laikas išeiti. Taip ir įsivaizduoju jį, vis keliaujantį ir keliaujantį kažkokiomis minties akimis regimais takais. Laisvėje. Ypatingas šuo.
Birute-j (2014-11-27) (foto)
Cherry, aš tą dičkį, storakojį irgi Mersiuku vadindavau. Prisimenant Mersį, tai įdomu buvo tai, kad vyras labai mėgo su juo žaisti (gal tiksliau jį tyrinėti): numeta jam po kojom obuolį, o jis tik išgirsta "bumt" ir šauna tiesiai į būdą, visai nesvarbu kaip toli būtų nuo jos nupėdinęs. Aklas, o savo būdą bet kada surasdavo. Jam labai Linda patikdavo: pasikiša ją po pilvu ir juda. Linda išeidavo, o jis vis galvodavo, kad ji yra. Žiūrint iš šono - mirk iš juoko.
Cherry (2014-11-27)
Sudie, Mersiuk. Galima sakyti, nugyvenai du gyvenimus, ir paskutinysis etapas buvo tikrai laimingas. Kiek dėl tavęs nerimauta, kaip džiaugtasi. Ilsėkis.
Wilmante (2014-11-27)
ilsėkis ramiai, Mersiuk, Birute, Jūs nuostabus žmogus, dėkui Jums
Birute-j (2014-11-26) (foto)
Lapkričio 23 dieną Mersis paliko šį pasaulį. Pastaruoju metu jau buvo sunku į jį žiūrėti. Vis dažniau ateidavo mintis - gal reikia migdyti, tačiau nuvežti jį iki veterinarų galimybės neturėjau vien dėl to, kad negalėjau įkelti į mašiną. Kasdien duodavau nuskausminačių vaistų. Prardo uoslę, mažai vaikščiodavo, bet ėsdavo už du. Pakasėm Mersį šalia kitų senukų: Kūčiuko ir Bičo. Manau, kad tie 10 mėnesių praleistų mano sodyboje jam buvo patys sočiausi, ramiausi, saugiausi, gyveno laisvėje, buvo mylimas, iškedentas, padūkdavo su Žuliku ir baisiai pykdavo ant Entšteino. Kaip jis jį gaudydavo :)!!!!!!
Birute-j (2014-04-18) (foto)
Mersis sulaukė svečių (trečia nuotrauka) !!!! Labai dėkoja viešnioms ir svečiui už skanėstus. Šveitė apsiputojęs, net Žulikui šiek tiek paliko :))))
Cherry (2014-04-07)
SasasanA, nepamiršau, kaip Anželika juo rūpinosi ir pas daktarus vežė kraujo tyrimų daryti :) mersis ypatingai krito į širdį Nat. ir man. Todėl ypatingai džiaugiamės kiekviena gera žinia. O dabar jis dar ir gali sau laisvai vaikštinėti, kur nosis veda :) Ori senatvė - ar ne tokios žmonės norėtų?
Linari (2014-04-07)
Man tai baisiausia, ką su juo buvo padarę anksčiau žmogystos...juk tai sveikas, normalus šuo, neturintis jokių problemų dėl maisto įsisavinimo. Ir kad šitaip buvo nuvarytas...pamenu, kaip Anželika jam tiesiogine ta žodžio prasme iš užpakalio traukė kažkokius didelius gumos gabalus. Taigi tie gabalai turėjo kažkaip per burną jam pakliūti. Tai kuo jis buvo maitinamas? Kokiu mąstu jis buvo kankinamas??? Brrrrr... Ačiū Birute, kad dabar Mersis taip gyvena.
SasananA (2014-04-07) (foto)
Cherry, negailestingai jis buvo atvežtas į Grindą, o vagonėliai jį perėmė, atmaitino iki dručkio, o dabar pas Birutę jis toliau palaiko įgytą „formą“, jeigu net ne dar labiau ją pasitobulino. :D Pamenu, jog paskutinėm dienom vagonėliuose jį jau sunku ir išlaikyti buvo. Pražydo iš naujo kaip gėlytė, jėgų įgavo kaip koks sportininkas, atsigavo labai Mersis. :)
Rozocka (2014-04-07)
Cherry, žinoma nuostabu:) jejgu visiems senučiukams taip pasisektų.
Cherry (2014-04-07)
Neįtikėtina ir labai smagu. Jei nežinočiau, kad čia tas pats paliegęs senučiukas, į vagonėlius atvežtas tik ramiai numirti... Nuostabu.
Rozocka (2014-04-07)
Birute-j, nuoširdžiai dėkojame Jums už tai, kad jau daug metų prisidedate prie mūsų veiklos ir ne vienam šuneliui esate padėję. Iš pradžių Džinė, o po to Grantas surado Jūsų šeimoje meilę ir švelnumą, o po to daugelis kitų, tarp jų ir senučiukai: mūsų Linda, Kūčiukas, Mersis ir kiti šuneliai. Ačiū Jums labai už meilę ir rūpestį:) O Mersiui pas Jus labai gerai ir man rodos jis pas Jus dar daugiau sustorėjo:)
Birute-j (2014-04-07) (foto)
Kai pažiūriu jo istorines nuotraukas tai neįtikėtina, kad Mersis taip atkuto. Oho koks jis dabar smarkuolis. Anądien pasigavo sauso maisto maišą ir į kojas, noriu atimt- neduoda, kad susibarėm abu...., bet turėjau jam nusileisti. Po kiemą vaikšto mintinai, beveik niekus neužkliūna, tik kai supyksta tai pradeda šokinėti ant visų keturių kojų kaip pabaidytas arklys. Mirk iš juoko!!!
DaivaPu (2014-04-06)
Nežinia koks Mersio gyvenimas buvo, bet dabar...Kad ir nejauniklis, bet gyvens jis dar ilgai, kai tokios sąlygos :)
Birute-j (2014-04-05) (foto)
Tikrai milzinas;)
DaivaPu (2014-04-04)
Oho koks galingas šuo :) O kokios akys, žvilgsnis tikrai ne kaip akliuko, neįtikėtina. Bėgdamas toks milžinas turbūt žemę drebina :) Birute-j, tuoj norėtojų neatsiginsite :)
Cherry (2014-03-06)
Taigi, o sako, tik pasakose būna stebuklų. Iš suvargusio senučiuko, kuris, atrodė, jau į amžinosios medžioklės plotus visai pasiruošęs... štai :)
Linari (2014-03-06)
Tokia transformacija kaip Mersio- apskritai iš fantastikos srities...Ir jeigu jis per savo kankinantį gyvenimą užsitarnavo tokią orią senatvę, kad ir praradęs regėjimą, nemanau, kad prabilęs gailėtųsi savo ankstesnių kančių. Ai, nusifilosofavau :) Labai labai džiugu dėl Mersio ir tiek...
Kristin (2014-03-06)
Nu tikras rojus senoliui :))))))))))
Birute-j (2014-03-06) (foto)
Štai ir prabėgo mėnuo kai Mersis atvažiavo pas mane. Per tą laiką išpuiko, pastorėjo, kad jau net du kartus turėjau jam antkaklį atlaisvinti ir sakiau trečio karto nebebus, nes tokio svorio jo senos kojos nebeatlaikys. Ėda jis labai rimtai. Jau susipažino su teritorija ir visai nebenori gyventi voljere. Bet kuo geriau jis gaudosi aplinkoje, tuo daugiau nerimo man. Vieną dieną per prūdą išėjo į mišką, o sugrįžti kelio neranda. Tris valandas ieškojome. Radome :). Kitą kartą įkrito į prūdą ir išlipti nebegalėjo. Kuo toliau, tuo blogiau! Pradžioje buvo atsargus, prie prūdo visai neidavo, o dabar - "erelis". Šiaip jis labai geras senukas. Čingis jį visaip erzina, kanda į kojas, atima kauliukus, bet jis visai į jį nekreipia dėmesio. Labiausiai jo atsiradimu buvo nepatenkinta Beisė, bet ir ta jau susitaikė. Pakeičiau trečią nuotrauką, kurioje jis po ilgų pasivaikščiojimų, galop, prigula po obelim.
Nat. (2014-02-18)
Ačiū! Pagaliau džiugi žinia apie Mersį! Nors išpradžių buvo visai neramu kai jis netikėtai dingo iš akiračio.
Cherry (2014-02-18)
Dėl Mersio ypatingai džiugu. Kaip Birutė ir rašė, maža vilties, kad atsiras jam nauji namai, o ir kur būtų geriau? Užtat iki paskutinių dienų bus laimingas.
Birzai (2014-02-18)
Ačiū Jums Birute-j už tai, kad Mersis gali gyventi laisvai judėdamas, sotus, turėdamas savo būdą, turėdamas Jus. Sveikatos Jums.
Birute-j (2014-02-18) (foto)
Mersis dabar turi stiprias kojas, laksto kaip pasiutęs :Figaro šen-Figaro ten", tik kai pasimeta, tuomet pradeda ratais eiti. Dabar jam 1,5 ha teritorijoje yra kas veikti. Voljere tik nakčiai uždarui, bet ir tai labai nenori. Žiauriai mėgsta košes, tiesiog lapnoja (dantų tai neturi).
Cherry (2014-02-17)
Tai jau tikrai Anželika jį ant kojų pastatė. O ateis pavasaris, sužaliuos žolė, kurios jis gal neregės, bet užuos...Ir galės vaikščioti, vaikščioti.
Settle (2014-02-17) (foto)
Taip, atsimenu, kaip pirmosiomis dienomis Anželika vis skambindavo ir sakydavo „tu tik prieš kitus vesdamas, paduok Mersiui košės, o išvažiuodamas vėl pašerk“. Atsimenu ir kaip jis vos ant kojų pastovėdavo, tikrai atrodė panašus į tokį, kurio dienos suskaičiuotos. Bet diena po dienos Anželika jį vis tik sugebėjo pastatyt ant kojų. Ne tik pastatyt ant kojų, bet ir sugrąžint pilnumą: paskutinėmis jo dienomis prieglaudoje jau sakė, kad tuoj bus sunku jį išlaikyti vedžiojant. O dar kai rudenį kailį pakeitė ir senąjį iššukavom - visai nauju šunimi patapo.
Cherry (2014-02-17)
Tikrai gražuolis, lyginant su pirmosiomis nuotraukomis. Visai prastai atrodė, o paaiškėjo, kad kraujo tyrimai - kaip jauniklio. Birutė rašo, kad ir galva - kaip jauniklio. Pamenu, kaip Anželika džiaugėsi, kad daktarai nieko pikto nerado.
Settle (2014-02-17) (foto)
Aha, nesublogęs. Toks pats, kokį paskutinį kartą prieglaudoje ir mačiau. Reiks kada nors susiorganizuoti savanoriams ir nuvažiuoti aplankyti, nes nė atsisveikinti su juo neturėjom galimybės.
DaivaPu (2014-02-17)
Mersis vis gražėja ir gražėja, sunku jau ir atpažint :)


Comments can be left by signed-in users only.
   


Statistika Online: 47

News

07.01 papildas Hyaloral sanariam katem/sunim . Gal kam?
06.23 JONAVA. Dovanojama šunytė (Pasiliko sau)
06.22 JONAVA. Dingo šuo
06.08 Globos ryžam katinėliui (11)
06.05 TIUTĖ ir SIMUTĖ (papildyta) (6)
06.03 Atiduodu maistą katėms (6)
06.02 Dingo katytė Ausyte , Vilnius Kapsų g Grizo (1)
05.25 Arnikos bėdos (17)
05.12 JONAVA. Ieškomi namai katytei Pilkei
05.08 Iš širdies - į širdį...

Comments

Polio-mama (22:08) >>
Taigi, čia pastelinė marmurytė :) į
Alusia (14:06) >>
Čia Ex Žaibo, silpniausio Arnikos kačiuko video, dabar ji Sagutė, suklydau aš, galvojau visi...
Vyta (21:02) >>
ok, norejau tik patarti
Alusia (20:33) >>
Vyta, aš puikiai suprantu kam skirtas eritropoetinas, rašau kad nepadeda, turiu galvoje, kad...
Vyta (19:51) >>
Iš patirties...eritropoetinas .. atstato kraujo rodiklius.Bet tikrai ne katino liga panaikina....
Irene (17:40) >>
Kol kas svarbiausia, kad valgo. Mums eritropoetinas irgi nepadejo, svelniai tariant...
Alusia (17:05) >>
Kol kas taip pat, tuštintis didžiulė problema, valgo, daug geria ir atrodo baltai...:( man toks...
Irene (16:03) >>
Alusia, džiaugiuosi, kad užsirašėte pasikonsultuoti dėl dar vienos nuomonės, tai tikrai...
Alusia (10:30) >>
Kaip Simutė?
Alusia (10:29) >>
Ralfas paskiepytas, čipuotas išvyko į laikiną globą, dėkojame Gabijai! Ralfas pagaliau kaip...
Alusia (10:22) >>
Užsirašėme pas onkologą Viktorą Jakovo klinikoje šeštadienį 13:30 val., dar vienai nuomonei...
Alusia (9:21) >>
Dėkoju nuostabiam žmogui Liliai K. už palaikymą ir paramą Subačiuko gydymui +30 Eur!!! Ačiū...
Alusia (16:16) >>
Arnikos naujos nuotraukos, už poros savaičių bus sterilizuota ir laabai ieškos tikrų namų!