LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 
   

Komentarai

(2020)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >  >>
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2020-07-07) >>
Kažkaip liūdnokai skamba likimas nežinomas. Gal vis tik kam nors įdomus jo tikrasis likimas. Jis buvo padovanotas man. Taigi, jis nuostabus, linksmas ir labai meilus. Mėgsta ne tik vištieną, bet ir antieną, kalakutieną, jautieną, avieną, kiaulieną, arklieną, žuvį, jogurtą, ledus ir arbūzus. Žodžiu valgo skaniai, gyvena linksmai, miega minkštai. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3340674412655975&id=100001403466300
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2017-05-20) >>
paskelbta buvo daug kur, jau net radau vietą 4 šunims, bet panašu, kad nebeprireiks. Šiandien buvome nuvažiavę į tą kaimą, bet visi sutikti gyventojai sakė, kad šunys turi šeimininkus ir benamių nėra. Yra tik paleidžiami pabėgioti. Ir ką mes galėjome padaryti... Tiesiog perspėjome kaimo žmones, kad pasaugotų šunis nuo galimo nunuodijimo ir palikome viską kaip yra. Žinau, kad yra tame kaime prieš šunis nusiteikęs, pagaliais juos gainiojantis ir apie jų nužudymą svarstantis minimum vienas asmuo, bet kaip priversti žmones kaime prižiūrėti savo augintinius. Labai tikiuosi, kad po paskleistos žinios apie planuojamą nuodijimą, nors kažkas pagailės savo augintinio...
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-10-08) >>
JutaB, ačiū labai
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-10-07) >>
Nuo tada kai surašiau ataskaitą naujienos tekste, veterinarui skola nei kiek nesumažėjo, todėl tenka ir vėl prašyti pagalbos. Žinau, kad prašymų daug ir, kad niekam pinigais nesninga, tik va veterinaras jau laukti nebenori, jam reikia atsiskaitinėti už vaistus ir t.t. Taip pat mums baiginėjasi kraikas. Maisto dar šiek tiek yra, bet irgi nelabai daug. 6 labiausiai sirgę mažyliai jaučiasi jau neblogai, bet jų labai silpnas imunitetas, buvo atkritę, tai dabar stiprinam imunitetą Fohow preparatu. Veterinarė jį rekomendavo kaip labai gerą. Tikiuosi jis tikrai sustiprins pakankamai mažylius, kad jie galėtų būti dovanojami. Apetitas pas visas kates geras, jau nei viena nebeviduriuoja, betrūksta namų.
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-10-02) >>
Telefoną išsidžiovinau, veikia. Tobio šeimininkė atsirado, paskambino iškart kai tik rado skelbimą laikraštyje. Jis jau namie. Perdaviau šeimininkei visus veterinarės paskirtus vaistus ir nurodymus ką kada leisti. Ryt skambinsiu klausti kaip jaučiasi. Tikiuosi viskas jam bus gerai.
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-09-24) >>
P.S. biškelį ne į temą parašysiu. Savaitgalį buvau varžybose ir įkritau į Nemuną, todėl sušlapo mano telefonas. Su kuo bendraudavom telefonais, parašykite man savo numerius, nes nebeturiu. Jie visi liko tame sušlapusiame telefone...
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-09-24) >>
Partrenkto mažylio būklė gerėja. Kai paėmiau tik gulėjo liežuviuką iškišęs ir į nieką nereagavo, tik traukuliai karts nuo karto tampė mažą bejėgį kūnelį, nežinojau ar davešiu gyvą iki Panevėžio. Davežiau. Bevežant jis pradėjo atsigavinėti ir net pabandė kandžiotis, todėl teko uždėti antsnukį. Kai nuvažiavome jis jau bandė sėdėti, nors ir svyruodamas. Padarė tris rentgeno nuotraukas, bet lūžių niekur nerado. Šuneliui sutrenktas kaklas ir galvytė. Taip pat stiprus sumušimas dubens srityje, dėl ko smarkiai neklauso galinės kojelės. Dabar jau laka vandenuką, nors ėsti dar nenori. Gavome daug švirkštų ir instrukcijas kada kuriuos leisti. Na ir stebėsime kas bus toliau. Tikimės geriausio.
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-09-18) >>
Žinau, kad visiems reikia, bet nepamirškite mūsų, veterinarui reikia atsiskaityt, bet nėra iš ko... Trūksta dar, o veterinaras jau prašo
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-09-12) >>
Na aš jo nelaikiau niekada ilgesnį laiką, visada darausi tik tam kartui, bet tai labai nepqtogu, tai pagalvojau, kad gal galima pasidaryt ilgesniam laikui, bet jei keičia spalvą, tai turbūt negalima. Tiesiog niekur neradau parašyta kiek laiko tirpalas veiksmingas
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-09-12) >>
Tiesa, vienas klausimas ramybės neduoda. Kambariuką, boksus, narvus, dezinfekuoju ekocidu, vis darausi naują tirpalą ir vežiojuosi per visus. Kiek laiko išlieka veiksmingas ekocido tirpalas? Gal galima pasidaryti kiekvienuose namuose po bambalį ir laikyti ten, o ne darytis kaskart naują?
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-09-12) >>
Užsilaksčiau, tai nebespėju atsakyti. Apie mažylę yra papildyta prie jos aprašymo naujienos tekste. Čiupinėjant jos pilvelis buvo labai panašus į peritonitinį, bet padarius echoskopiją, diagnozė nepasitvirtino. Jai tiesiog labai kaupėsi dujos. Paskyrė angliuką ir probiotikus. Pilvelis tvarkosi. Probiotikus tiesa paskyrė visoms katytėms, nes jų žarnynai nualinti antibiotikų ir dėl to jos viduriuoja. Akytės taip pat gražėja, nors veterinarė ir perspėjo, kad gydymas užsitęs kelias savaites. Padovanojau Amsę, tai į tą kambariuką parsivežiau tris sveikesniuosius mažius. Jie tik biškiuką pačiaudo, visa kita neblogai. Manau neužilgo galės namų dairytis.
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-09-12) >>
Amsytė išvažiavo pas Debesėlį į Panevėžį. Iš pradžių vienas ant kito šiaušėsi, bet smalsumas ir noras žaisti nugalėjo. Gyvens dviese. Debesėlis tiesa jau turi kitą vardą. Dabar jis Marsas. Auga kaip ant mielių, maistas jau lieka bliūdukuose ir iš žmonių rankų nebetraukiamas. Amsė kol kas ne visada saiką jaučia tai pirmas veiksmas buvo įsisukti į Marso bliūdelius, bet jis už tai nesupyko, leido damai paėsti. Gruodžio mėnesį abiejų dar laukia vizitas pas veterinarą, kad netaptų jaunais tėveliais. Ir tegul gyvena ilgai bei laimingai :)
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-09-09) >>
Ačiū labai kažkam, kas užsakė maisto ir kraiko. Šiandien kurjeris atvežė dvi dėžes. Maisto 14kg, kraiko didelis maišas, dar nepažiūrėjau kiek. Ačiū visiems aukojantiems ir labai prašome dar, nes neužtenka :( Įkėliau ataskaitą apie išlaidas ir ją pildysiu kai tik kas keisis. Apetitas pas jas žvėriškas, suėda labai nemažai.
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-09-07) >>
taip, šitai mažylei teko daug pergyventi, buvo apnikta visokiausių parazitų, pririšta, ėdė kukurūzus, vienos ausies galiukui sunku pasakyti kas nutiko, bet mažylė jo nebeturi. Nepaisant to, šnypštė ant mūsų tik pirmąsias porą dienų, po to pasidarė labai labai meili ir draugiška. Tokio meilumo katytės dar neteko matyti.
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-09-07) >>
Amsės skelbimas http://www.gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.71737 Ji tikrai išaugs į gražią katę, tikiuosi, kad gerus namus greitai ras. Tokia faina ir meili katytė, nesinori ilgai prieglaudoj marinuoti :)
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-09-07) >>
Ačiū labai, apetitu jos nesiskundžia :)
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-09-07) >>
Penktadienį vežiau mažylę, kuriai buvo įtariamas peritonitas ir rainę, kuri ilgai ant kraikdėžės tupi, pas kitą veterinarą, kur yra daugiau aparatūros. Taigi, clamidijos patvirtintos, paliktas gydymas antibiotikais ir akių lašais, peritonitas atmestas. Pilvas iš apčiuopos sakė labai panašus į peritonitinį, bet echoskopas to nepatvirtino. Tai džiugu, bet mažylei kažkodėl labai kaupiasi dujos pilvelyje, tai jai paskirtas papildomai angliukas. Rainei rado kristalus šlapime, struvitus. Paskirta nošpa, vandenį girdyt pirktinį, tichė sakė pirkt jai ir spec maistas reikalingas. Spec maisto kol kas nenupirkau, labai trūksta pinigų kol kas. Katė labai meili, labai gera, glaustosi, murkia, tik nenori, kad būtų liečiamas pilvas ir uodega, turbūt skauda. Bet nedreskia, nekanda, tik urzgia. Kol neliečiamos draudžiamos zonos, labai džiaugiasi dėmesiu.
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-09-07) >>
Amsė, neskaitant liesumo, jau visiškai sveika katytė. Apetitas žvėriškas, tai manau tuoj ir svorio normalaus bus. Nuparazitinta, išmaudyta ir laukia naujų namų. Tuoj įkelsiu jos skelbimą.
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-09-03) >>
taip, viena deja pabėgo, nepagalvojom, kad per tokį mažą tarpelį gali išlįsti, bet ji ieškoma, tikimės rasti. Apie pabėgimą naujienos tekste yra.
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-09-03) >>
sakot negalima vienu kartu taip nuparazitint? Veterinaras pats visus vaistus sudavė/sulašino/suleido. Na kol kas jie jaučiasi neblogai. Mažyliai mažiau čiaudo, akelės dar negražios (nėr ko norėt per vieną dieną), bet jau šiek tiek mažiau pūlių. Kirminų kraiko dėžutėse šiandien matėsi. Kai kurie padaro skysčiau, bet nei vienas netriedžia visai skystai. Ėda visi su didžiuliu apetitu. Buvau savo katei nupirkus 10kg maisto maišą, tai padalinau, jau beveik nebėra. Peržiūrėjau sąskaitas, tai paaukota 660Lt ir 40Eu per paypalą, bet iš ten dar negryninau, nes paypalas keičia nepalankiu kursu ir dar du eurus pasiima už išgryninimą. Išleidau 107.43 Lt kurui, 27,56 kraikui, veterinaro sąskaita net 663Lt. Į šitą sąskaitą įskaičiuoti visi vaistai. Taigi dar trūksta 138Lt apmokėti sąskaitai. Maistui neliko, bet tenka jį užsakyt, kad katės nebadautų, tikiuosi labai į skolas neįlįsiu...
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-09-02) >>
jei neaugo, tai turbūt turėjo kažkokių problemų su sveikata vis tik...
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-09-02) >>
ačiū už nuorodą, už pasakojimą telefonu ir až. Dabar man jau aiškiau kas tas peritonitas ir rytoj skambinsiu kitam veterinarui, kad patikrinti diagnozės teisingumą. Pasistengsiu nuvežti kuo greičiau ir įsitikinti. Labai tikiuosi, kad šita baisi diagnozė bus paneigta.
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-09-02) >>
koronos testo nedarė, bet pagal pilvą pasakė mažiukei pūkuotai trispalvytei. Siūlė migdyt, nesutikau neišklausiusi kitos nuomonės, nenoriu skubėt, nes nematau, kad jai skaudėtų. Paskubėjus atimti gyvybę, jos nerbesugražinsiu, todėl to nedarysiu
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-09-02) >>
bandysiu būtinai gauti kito veterinaro nuomonę, nes migdyti neįsitikinus tikrai nesiruošiu. Jei gyvūnas beviltiškai nesikankins, nei už ką nemigdysiu nei vieno.
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-09-02) >>
ne, dingusi katytė smulki, balta su trispalvėmis dėmėmis. Dėmėse sakyčiau daugiau ne pilkos, o rudos spalvos, bet daugiausia jos kailiuke baltos spalvos.
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-09-02) >>
dėl sterilizacijos/kastracijos tai baltas ir juodas patinėliai akivaizdžiai kastruoti, kirptaausė irgi sterilizuota, nes ausytė tipiškai pakirpta, dėl kitų neaišku. Sakė yra kažkokie testai tam išsiaiškinti, bet jie nėra pigūs, geriau svarbesnius testus atlikt jei kils kokie įtarimai. Kai apsidėliosim finansus tada žiūrėsim ką daryt. Dabar net nežinau kas sąskaitose dedasi, mačiau vienoj, kad buvo pinigų įkritę, tai už 100Lt kuro įsipyliau, nes važinėt daug teko, nupirkau maisto ir kraiko pirmai pradžiai ir laukiu veterinaro sąskaitos. Veterinaras jau nebesuskaičiavo šiandien, nes su tokiu kiekiu sudariau jam eiles. Tai skubėjo kitus klientus priimti, sakė sąskaitą atsiųs rytoj. Ryt ramiai peržiūrėsiu sąskaitas ir parašysiu finansinę ataskaitą.
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-09-02) >>
Vis tiek ieškosime tos dingusios katytės, maža kas, gal sėdi kur išsigandusi
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-09-02) >>
Dabar man galvosūkis dėl septintosios kačiukės. Veterinaras sakė, kad jai peritonitas ir, kad tai mirtina, papasakokit daugiau apie jį, nelabai suprantu kas tas yra, ar tikrai nekankinu mažylės, nesutikusi jos užmigdyti? Kokius tyrimus verta daryti, kad įsitikinti diagnozės teisingumu? Ar visai nėra šansų pasveikti?
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-09-02) >>
na ji naktimis dažnai tranzuodavo, ne vienas ją matęs kelyje ir pirmą, trečią nakties. Tiesiog iki Vilniaus tikrai toli, o ji kas kelios paros būtinai keliaudavo ten. Man atrodo yra jos kačių ne tik Preičiūnuose... Aišku aš tiksliai nežinau, bet turiu tokį įtarimą, nes kitaip ko lakstyt taip nuolat pirmyn atgal
Kukusas (Gyvybės stotelė) (2014-09-02) >>
Dėl savo reputacijos aš nei kiek nesijaudinu, nes ji užsidirbama savo darbais. Pakruojiečiai mane jau pažįsta ir sulaukiu jų palaikymo. Kai kada skundžia man Agnę, tada "pasibėdavojam" ir toliau galvojam ką daryt.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >  >>
   


Statistika Prisijungę: 50

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

05.03 Saldi porelė ieško namų su šeimininku
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)
11.18 Kai vienas lauke - ne karys
11.11 Labai reikia namų... (1)
11.10 Apie tai, kas neaišku ir neapibrėžta arba dar vienas iššūkis... (2)
10.04 Katytė Tija ieško nuolatinių namų
09.16 Tokia Uodegytės be uodegytės istorija... (5)
09.10 Čipė ir Deilas: burundukų kelionė namo (namai rasti, bet labai... (16)

Komentarai

Sandra0193 (23:35) >>
Pabėgo Naujininkuose, Brolių g.
Villi (9:36) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.138394
Villi (9:30) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.140572
Villi (9:29) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.141118
Villi (19:58) >>
RUDIS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:32) >>
Šuns Grindoje nėra, tik koks jo likimas, negaliu atsekti
Villi (11:32) >>
MARLIS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:31) >>
GRUNTAS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:31) >>
NERLIS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:30) >>
Šuns Grindoje nėra, tik koks jo likimas, negaliu atsekti
Villi (11:30) >>
LITAS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:30) >>
Šuns Grindoje nėra, tik koks jo likimas, negaliu atsekti
Villi (11:29) >>
JUODIS vis dar laukia naujų namų