LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Padovanotas gyvūnas

Aprašymas:

Išmesta iš namų jauki katytė po daugiabučio namo balkonu maždaug prieš du mėnesius atsivedė kačiukus, tačiau gyvi liko tik du jos mažyliai: trumpaplaukis pilkai baltas katinėlis ir ilgesnio plauko rudai balta katytė. Kačiukai labai žavūs ir žaismingi, mama-katė juos aršiai saugo nuo visų kitų kačių. Mažyliai jau savarankiškai valgo, todėl jau gali keliauti į naujus namus pas rūpestingus šeimininkus ar į globą.
Lauke po balkonu mažiukams ne tik šalta, bet ir gresia didelis pavojus, keliamas nepatenkintų gyventojų, kurie planuoja kviesti Grindą ar patys susidoroti. Be to, kačiukai jau pradeda pažinti pasaulį ir išlenda ant važiuojamos kelio dalies ir žiopliukai gali būti suvažinėti.

Kačiukai, kaip ir jų mama, vizualiai atrodo sveikučiai, todėl juos iš lauko reikia kuo skubiau gelbėti, kad nesusirgtų ar kitaip nenukentėtų.

Pirmoje nuotraukoje maža katytė su mama kate, antroje - mažylės broliukas, trečioje - broliukas su sesute.

Gyvūno rūšis: katė
Gyvūnų skaičius: 3
Veislė: Mišrūnas
Lytis: patelė
Lytinis aktyvumas: neatlikta kastracija/ sterilizacija
Amžius: 1-6 mėnesiai
Kailio tipas: ilgaplaukis
Spalva: pilka, balta
Vietovė: Lietuva, Vilniaus m., Vilnius
Skelbimą įdėjo: Skaja

Skelbimo numeris: 62313
Sukurta: 2013-10-16 | atnaujinta: 2013-11-04 | išimta: 2013-11-04
Peržiūrėjimų skaičius: 12335
Buvęs gyvūno statusas: Dovanojamas gyvūnas

Komentarai

Skaja (2013-11-17)
Suaugusi katytė buvo sterilizuota, po sterilizacijos reabilitavosi Sos gyvūnų prieglaudoje, tačiau stipriai stresavo, prastai valgė, todėl buvo priimtas sprendimas ją paleisti atgal į lauką, ką ir padarėme šiandien neseniai. Katytės laukė šiltas, kailiukais apklotas namukas, šiltas maistas ir jai artima meili aplinka. Jei matytumėte, kaip ji apsidžiaugė grįžusi ,,namo", visi klausimai dėl per ankstyvo paleidimo į lauką po sterilizacijos iš karto atkristų, man jau atkrito. Ji laiminga ten, kur gyveno ilgus metus, o prieglauda jai buvo vos ne pražūtis, nors ir laikina. Ačiū labai, 3om, kad finansavo, ir tuo pačiu, paskatino šios katytės sutvarkymą, ačiū labai, Ilonai, kad katytę sutvarkė ir perdavė mums sveiką, gražią katulę, kurią globosime ir toliau bei niekam skriausti neleisime (pakalbėjus su namo gyventojais, paaiškėjo, kad šį katytė ten gyvena apie 5 m, yra ir nepatenkintų, bet Grindą norėjo kviesti tuomet, kuomet nebuvo sterilizuota, dabar, manyčiau, viskas pasikeis gerąja linkme, tuo labiau, kad balkono, po kuriuo yra jos namelis, savininkai neprieštarauja, kad ji ten ir toliau gyventų, nes mes palaikome švarą). Ačiū visiem, kuriems rūpėjo ir rūpi šios katytės likimas, kurie mus palaikė.
Skaja (2013-11-06)
3om, ačiū labai už finansinę pagalbą šiai katulei! Jei aš bučiau patyrusi katininkė, sugavimas tikrai neužimtų tiek laiko. Pirmą kartą patalpinta į boksą ji paspruko, o paskui jau pagalvojau, kad nepagausiu visai, nes ji išsigando ir nubėgo, bijodama prisiartinti net prie kvepiančio valerijonu bokso. Ilona ką tik pranešė, kad katytė sėkmingai sterilizuota ir jau yra prieglaudoje Sos gyvūnai. Ačiū labai, Ilona!
3om (2013-11-06)
Skajos atkaklumas neturi ribų - 3 val! per lietų! bet pavyko! Padariau pavedimą kaip ir tarėmės telefonu. Ačiū visiems.
Skaja (2013-11-06)
Katytė pagauta ir pristatyta Ilonai. Pagavimo operacija užtrūko 3 val. Artimiausiu laiku šiandien bus sterilizuota. Ačiū visiems už patarimus ir pagalbą. Daina, jei nepatartum išteplioti transportavimo bokso valerijonu (turėjau tik širdies lašų, kuriais ir ištepliojau boksą), pagauti būtų dar sunkiau.Dabar lauksime žinių iš Ilonos ir tikimės, kad viskas vyks sklandžiai.
Skaja (2013-11-05)
Rytoj ryte (7.30 val) pagaunu šią katytę ir pristatau Ilonai, kuri organizuos sterilizacijos atlikimą. Po sterilizacijos katytė keliaus į prieglaudą, kurioje praleis ne mažai laiko iki paleidimo atgal į lauką. Jei atsirastų norinčių ir galinčių katytę rytoj iki sterilizacijos perimti (pati pristatyčiau katytę Vilniuje į bet kurią vietą), ir visas susijusias su šios katytės tvarkymu procedūras atlikti namų globoje, būtų puiku.
Judita 1 (2013-11-05)
Gerai,kai yra toks nuostabus žmogus,kaip p.Ilona.Jos širdis atvira visiems nelaimės ištiktiems gyvūnėliams.Ačiū Jums.
Daina1 (2013-11-05)
žmogus beveik mėnesį raudojo pagalbos ir patarimų. Kas trukdė padėti? Dar yra laiko iki rytdienos. Tai maloniai prašom!
Ilka (2013-11-05)
Katyte ryt vaziuoja sterilizacijai. Zymiai veliau bus paskiepyta. Skaja konsultavosi su gydytoja ir visus informavo. Smagu, kad tiek daug patarimu ir nuomoniu, tik kas taikoma naminem salygom, nera taikoma prieglaudom. Ir reik nepamirsti, kad kai vyksta psp programos gyvunai yra ta pacia valanda ir skiepijami ir sterilizuojami ir net is kart i lauka paleidziami. Jei tik yra norinciu ir galinciu katyte priimti i namu globa ir absoliuciai viska padaryti pagal visas rasytas taisykles, manau, kad Skaja tikrai nepriestaraus. Kas gali butu geriau uz namus, kai ten esi vienas gyvunelis ir visas rupestys tik tau:).
Moira (2013-11-05)
Teko Mora žado, teko:)) Darbo šindei daug buvo:) Aš esu susukta perfekcionistė ir taip neatsakingai su gyviu nesielgčiau. Pvz, vet klinika, kur aš lankausi ir nesutiktų sterilizuoti penktą dieną po skiepo, o jei labai reikalautum, gautum pasirašyti tokį lapą, kad, jei penktą dieną po skiepo, sterilizuota katė nustips nuo poskiepinių komplikacijų, vetai čia ne prie ko. Sterilizacijos kainos vetklinikose skiriasi nes skiriasi operacijos metu naudotinų medžiagų kaina, o ne pats darbas. Kai peroperavome Barborytę, kuriai atgrubnagiai pilve vidines siūles susiuvo storais šuniniais siūlais, norėjosi tiems atgrubnagiams, ne tik snukin įšvantalinti. Ir labai teisingai čia daug kas pastebėjo - mes turime teisę abejoti tokiu "gelbėjimu" ir niekas tos teisės iš mūsų neatims:)
3om (2013-11-05)
Sakitau komentarus....visai pasimečiau nuomonių įvairovei. Net Moira žado netęko, tik piešia :))
AisteIgn (2013-11-05)
ale žiūriu pokštininkės jūs moterys. jei katė turės kirminų (kas yra labai didelė tikimybė gyvenant lauke), skiepas net nesuveiks, bus išmesti pinigai, bus tas pats kas neskiepyta. Nukirmint katę iš lauko reikia mažiausiai 2 kartus su 10 dienų tarpu Tai yra 10+10 dienų prieš skiepą), tik tada skiepyti. Po skiepo galima sterilizuoti tik po 14 dienų, nes tik per tiek susiformuoja imunitetas toms ligoms, nuo kurių skiepijama. O į prieglaudas vetai sako iš viso du kartus skiepija su mėnesio pertrauka.... jums ji tiesiog kojas pakratys nuo tiek chemijos iš karto. Arba nusilpus imunitetui po narkozės ir išlįs kuri nors iš tų ligų nuo kurios skiepysit. Ką jums pasakys veterinaras tik iš pamatymo be kraujo tyrimų? "katė vizualiai sveika"? tai ką nors sako? nu ką gi, pirmyn....
Skaja (2013-11-05)
Įvertinusi visus Jūsų pasiūlymus ir pastabas, pasitarusi ne su vienu veterinaru bei atlikusi tam tikrus veiksmus, padariau išvadą: katytė penktadienį bus pristatyta į vet.kliniką, kurioje, įvertinus katytės sveikatos būklę, bus nuspręstų apie tolimesnius veiksmus. Ačiū visiems, kad nesate abejingi šios katulėsl likimui.
Polio-mama (2013-11-05)
Galima "postringauti", galima "važiuoti toliau". Abejojantys negali uždrausti visko atlikti ypatingos skubos tvarka. Jie tik nori atkreipti dėmesį į skubos rizikas. Bent jau aš tai ir bandžiau padaryti.
Daina1 (2013-11-05)
tai tada sėdime ir postrigaujame: kas būtų, jeigu būtų. O koškė tuo tarpu perisi toliau... Skaja, suderinai? ir gerai, važiuojam toliau. Pirmoje eilėje sugavimas ir sterilizacija. O tada sprėsite klinikoje kaip elgtis toliau- skiepyti ,neskiepyti, paleisti ar dovanoti.
Skaja (2013-11-05)
Atsiprašau, bet aš nesu kačių specialistė, konsultavausi šiandien ne su vienu veterinaru ir viską parašiau, ką sužinojau, ir kas buvo padaryta. Gal katytę palikti tame kieme tol, kol jos nesurasime? Visai nesinori paskui aiškinti, kur dingo katytė ir tuo labiau, nesinori iš vis jos nesurasti tame kieme.
Judita 1 (2013-11-05)
Gal taip greitai visko į vieną nesudėti,atlikti su pertraukomis.Skaičiau čia,kai katytės po skiepų susirgo,nes nusilpo imunitetas.
Dinka (2013-11-05)
Vitamininė pasta nuo kirminų suaugusiai katei?..manau, kad efektas nulinis, ta pasta visiškiems mažiams nelabai veiksminga....čia tik pastebėjimas iš patirties apie vit. pasta nuo kirminų
Polio-mama (2013-11-05)
Skaja, gal neteisingai mane supratote. Aš - už skiepus "visom keturiom". Ypač, kai gyvūnas gyvena padidintos rizikos sąlygomis. Bet toks aktyvus "baladojimas" per katytės imuninę sistemą - nukirmėlinimas+skiepas+narkozė+chirurginė intervencija - per rekordiškai trumpą laiką gali ją tiesiog pribaigti arba paversti totalia paliegėle. Gal ji ir neatrodo ligota, bet realiai niekas nežino, kokia, kaip Jūs pati teigiate, nebe pirmos jaunystės katytės sveikata. O šitoks organizmo šturmas gali pažadinti net ir nežymius lėtinius procesus. Bus labai liūdna, jei ių didelio noro padėti katytei, jai bus pakenkta. Gal mano žodžiai skamba kategoriškai, bet "PSP bet kokia kaina" man neatrodo didžiausia siekiamybė.
Skaja (2013-11-05)
Ačiū, Polio-mama, už pasiūlymą atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus. Polio-mama, katytė sveikata tikrai nesiskundžia, puikiai maitinama ir puikiai atrodanti, yra vidutinio amžiaus pagal išvaizdą (ne jauniklė). Tariausi su veterinare, kuri pasakė, kad į prieglaudą neskiepytos negalima talpinti. Tikiu, kad viskas bus tvarkoje ir, manyčiau, kad geriau paskiepyti ir po skiepo 5 d. laikyti stacionare, o ten bus matyt, negu patalpinti be skiepo į prieglaudą, o paskui nuo maro kokio gydyti.
Polio-mama (2013-11-05)
Skaja, o tas skiepas tikrai būtinas? Imunitetas nesusidaro per penkias dienas. Bijau, kad per daug "smūgių" katytės organizmui - skiepas, narkozė, chirurginė intervencija. Ar atlaikys katytė visa tai? Juk ji - benamė, kažin, ar pasižyminti puikia sveikata. O dar nuolatinio veisimosi nualinta.
Skaja (2013-11-05)
Šiandien paskambinau į kai kurias klinikas, tai net su Dainos nuolaidų kuponu Filaretų ir Žvėryno klinikose brangiai būtų sterilizuoti, ir net su prieglaudoms suteikiamas nuolaidas irgi brangiai - apie 100 Lt tik už sterilizaciją. Paskambinau Ilonai į Sos gyvūnus, tai jie turi bendradarbiavimo sutartį su Naujininkų vet. kliniką, į kurią paskambinus suderinau visus klausimus: šiandien katytei su maistu suduotas vaistas nuo kirminų (turėjau tik Vitaminthe pastos, kuri pasak veterinaro irgi tinka), po 2 d., t.y. šį penktadienį katytė bus Naujininkų klinikoje paskiepyta, dar po 5 d. (trečiadienį) bus sterilizuota, paskui dar 3 d. bus laikoma stacionare, t.y. iki šeštadienio (iš viso stacionare katytė bus 8 d.) Už laikymą stacionare mokėti nereikės, už sterilizaciją ir skiepus reikės sumokėti maždaug 105 Lt. 3om, kai vešiu katytę penktadienį į kliniką, paskambinsiu. Ačiū Ilonai ir visiems kitiems už pagalbą.
Moira (2013-11-05)
:))
Daina1 (2013-11-05)
Na va, ir susiderino reikaliukai. Tereikia tiesiog imti ir daryti. :)) Ačiū suprantantiems, padedantiems. Taipogi dėkavoju išrutuliojusiems diskusiją- be diskusijos neįvyktų stebūklai. Ačiū dar kartą. Skaja , Ilona, sėkmės jums kuo dideliausios.
Skaja (2013-11-04)
Ačiū, Ilona. Kol kas, Judita, manyčiau, reikia galvoti apie pagrindinius dalykus: sterilizacija, kurią apmokėtų 3om, ir laikymas tam tikrą laiką po sterilizacijos laikinoje pasiūlytoje globoje, paskui - paleidimas atgal į lauką. Yra, aišku, tam tikrų niuansų po praleidimo kitoje aplinkoje ir paskui paleidimu atgal į lauką, kaip pvz., jos dabartinio namuko užėmimo kitais katinukais ar namuko išmetimo gyventojais, kol katės nebus ten, ir balkono skylės ,,užslopinimo" ir t.t., bet geriau dabar galvoti apie pagrindinius-pirmaeilius šiuo metu dalykus. Darome Jūsų visų pagalba ir palaikymu pirmus žingsnius, o paskui bus matyt. O gal ir stebuklas įvyks ir katytė bus padovanota, na, būna gi taip, kaip ir su buvusiu grindinuku šuneliu Romenu iš čigonų taboro, atkeliavusiu į Sos gyvūnų prieglaudą, atsitiko: atrado savo Žmogų. Tikėkime, kad viskas šiai katulei bus tvarkoje, nes ir būti kitaip negali, jei jai tiek pagalbos rankų ištiesiama.
Rita R. (2013-11-04)
O čia jau, ko gero, nuo katytės priklausys :) Aš tos prieš du metus sterilizuotos visiškai laukinės pikčiurnos nebesugebėjau atgal į gatvę grąžint, kaip ji man į širdį krito. Iš pradžių ketinau paleisti pavasarį, kai jau kailis ant pilvuko bus ataugęs ir šilta gražu visur, bet kai atėjo laikas, taip gaila pasidarė, kad vėl bus kitų katinų mušama (ji visai už save pakovot nemokėjo), blusuota ir pan., kad atidėjau paleidimą dar truputį. Po to dar. Ir po dviejų metų turiu jau visai nebe pikčiurną, o draugišką, nors vis dar kiek bailoką murkliukę (nuo svetimų žmonių ji slepiasi), kuri glostoma murkia mina ir, kuo labai džiaugiuosi, leidžia lašint vaistukus į akis (jai chlamidiozė buvo, vis atsinaujina orams atšalus). Bus didelė šventė šiemet, kai važiuosim skiepytis, nes pirmą kartą kelionei pas veterinarą nebereikės suspaudimo narvelio (pradžioj jos kitaip nebuvo įmanoma paskiepyt). Sunku paleist tas PSPsines kates...
Judita 1 (2013-11-04)
Ačiū ,jums ,kaip gerai,kad katytei neteks šalti lauke.
Ilka (2013-11-04)
Jei katukei patiks, be abejo as jos i lauka neisleisiu, bet kaip Skaja raso, kad jau pripratusi prie savo teritorijos ir gal nores i ta pacia vieta. Nors pas mus zalio namuko gyventojai laisvai iseina i laukuti kada nori ir vel pareina, kada atsibosta buti lauke:). Skaja, viskas bus gerai, tiesiog suspaude sirdi. Ryt susiskambinkim. Gero vakarelio:).
Judita 1 (2013-11-04)
O gal per žiemą galės katytė pabūti pas p.Iloną Sos-uose?
Rita R. (2013-11-04)
Na va, ir globa katulei atsirado kuriam laikui. O gal ir namus katytei per tą laiką pavyks rasti arba globos perėmimą... Juk turi būt kokia nors išeitis negrąžinti jaukios katytės gatvėn.
Skaja (2013-11-04)
Ačiū, Ilona už ištiestą, kaip visada, pagalbos ranką. Rytoj paskambinsiu.
Ilka (2013-11-04)
Skaja, jei kalba eina, kur palaikyti katyte po sterilizacijos ir kai sustipres ja vel grazinti i jos vieta, tai pasistengciau padeti. Sian kaip tik vienas karantinuojamas katulis isvyko per stebukla i namus. O kitas kuris buvo rastas kalvariju 9 a ir nuveztas Giedres i gydykla, ko gero bus laikomos klinikos stacionare.
Skaja (2013-11-04)
Taip, Daina, esi teisi, kad mano pačios problema yra ta, kad pasidaviau ,,provokacijomis" ir ,,nupėdinau" į svetimą kačių ,,fermą", bet jei jau ten užsukau, tai ir bandau dabar ,,staugti", prašydama pagalbos šiems nelaimėliams iš visų dar turimų jėgų, kurios jau gerokai išsenka, nes ne pirmos jaunystės ir ne ,,šviežios" sveikatos esu. Taigi, ir aš jau šiandien pasitraukiu nuo diskusijų, gana man jų jau šiai dienai. Rytoj pranešiu, ką ir kaip sutariau su veterinarais. Pasakys, kad dabar negalima sterilizuoti šios katės, klausimą paliksiu atviru.
Cherry (2013-11-04)
Ir paskritai, jei Skaja imasi ką nors globoti, tai būna padaryta atsakingai ir iki galo. Laimingi patekę į jos globą.
Daina1 (2013-11-04)
Aš tuoj kompą sudaužysiu ir stengsiuos lange skylę pražiūrėti, gal debesys išsilakstys ir geriau visi miegos.
Skaja (2013-11-04)
O prie namuko ši katulė dar ir kilimėlį, kaip matote nuotraukoje, turi, kad į namuką purvo neneštų ir prie namuko šilčiau tupėti būtų O namukė ir kailiukas be visų ,,pričandalų" patiestas. Ir šiltas maistas nuolat nešamas, ir nebadauja ji visai. O rytoj dar jos sterilizacijos būtent šiuo metu klausimus aptarsiu su veterinarais. Ačiū, Daina, jei mažylius grąžins atgal į lauką, kaip nors kartu jų tolimesnio likimo klausimus derinsime.
Moira (2013-11-04)
O kur tu, Daina, matei, kad tupintys gg nesigadintų savo niarvų?:) Taip jau yra, arba globoji ir gadini niarvus, arba ramiai gyveni, žiūrėdamas pro langą, į mėlyną tolį:))
Daina1 (2013-11-04)
Ir deja, abi ,,brigados,, toli gražu ne Skajos patvory, o gerokai toliau, už kelių kiemų. Ir laksto kaip nuo kiaušų nutrūkusi , kad nors pašerti... Velnias tave , Skaja, nešė į šitą galerą- būtum nemačius, nepradėjus, ramiau gyventum, norsd po 10sykių aiškinti to paties per tą patį nereikėtų. Vsio, diskusiją baigiau.
Daina1 (2013-11-04)
nieko aš negasdinu, pobalkonei pagalbos reikia, o ne Skajos nervų gadinimo.
Daina1 (2013-11-04)
atsiprašau, ne 8 aukšte o 5, bet tai didelio skirtumo nesudaro- lifto nėra.
Moira (2013-11-04)
Tik nereikia mūsų gąsdinti su skaičiavimais, Daina:) Tiesiog, jei mano "patvoryje", šiuo metu atsirastų laukiantys pagalbos, įšeitį visada galima rasti, kaip kad ir tavo Triksei:) Tiesiog šiuo metu yra, kaip yra ir manau, kad šie debatai bus tik į naudą Skajos "balkonistams":)
Skaja (2013-11-04)
RitaR, man irgi neapibrėžtumas nepatinka, bet šiuo atveju galiu pasiūlyti tik tą, ką galiu, priimdama bet kokią pagalbą. Aš negaliu pažadėti, kad laukinė katytė laikinuose ar nuolatiniuose namuose elgsis taip, kaip norėtųsi, taip pat negaliu pažadėti jos ilgalaikio išlaikymo, nes jau prisižadėjau dėl trijulės, esančios šiuo metu stacionare. Šiuo metu galiu tik pažadėti, turint finansinę 3om pagalbą, sugauti katę ir nugabenti į kliniką (geriau, aišku, kad klinika būtų arčiau, kad man su problematišku stuburu netektų tampyti jos per visą miestą su perlipimais į kitus autobusus, na, čia jau ne problema, išspręsiu kaip nors) savo asmeniniame bokse, o paskui grąžinti su liemene, kad nesušaltų, į tą kiemą bei ją maitinti, ji turi namuką po balkonu.
Daina1 (2013-11-04)
O todėl negali kačių iįgloboti namie, kad 8aukšte, 2 kambarių bute aporort Skajos, jos vyro ir sūnaus gar gyvena 3 šunes, gana nemaži ir katė, besa sterilizuota, kad nesiperėtų!, todėl, kad besitasydama su suluošinta kalyte, liko be sveikatos, nuo stuburo skausmų balsu staugė, (Rufytė galų gale ne koks jorkšyriukas)ir be miego, ir su kaimynais aiškintis reikėjo, ir be finansų, kiek galėjo, savo lėšom rėmė tiek Rufytę , tiek Faitą ir dar ne vieną ir ne du... Galų gale , jūs puikiai žinote, kad klinikos nelabai linkę laukti skolų, o ypač Jakovo- visi žinote kokia tada buvo situacija. Ir po perkūnais, kiek galima ėsti žmogų, kuris beveik mėnesį pagalbos prašo ir kas antrą komentarą įrodinėja, kad jis ne kupranugaris! Ar pasiutote? Ar vėlių mėnuo stogus rauna? Juk aiškai parašė- po balkonu yra įrengtas namelis su šiltais paklotais ir bus pastovus maitinimas. Ar kalbėsim, kad tik kalbėti , ar imam ir darom! Kuo ilgiau diskuruojama bus, tuo daugiau laiko prarandama ir daugiau nervų sugadinama. GAl vietoje to , kad čia špilkuotis, imam ir padedam? Skaja, jei katinėliai atsiras vėl, atvežk pas mane, kad durnų kalbų mažiau būtų. Pagalbos neprašysiu, kaip nors. Nes jau užkniso durni įtarinėjimai ir skaičiavimai!
Moira (2013-11-04)
"Profesionalas" persikraustė, pusei metų, į butą mieste, tipo Vilniuje, kur pasirašė su trisdešimt penkis metus turimu diedu (labai myliu ) sutartį, kad bute svetimų katinų, be mano penkių parazitų, nebus:D Sory, jei gyvenčiau sode name, šie katukai, jau būtų pas mane, Skaja. Dabarties yra, kaip yra:((
Skaja (2013-11-04)
Moira, ypač pagal šios dienos Jūsų man užduotus klausimus ir t.t. matau, kad labai norite su manimi pabendrauti. Galime susitikti ir gyvai viską aptarti, net galėtume kartu eiti pas tuos vaikus tikrinti paimtų šių dviejų kačiukų gerovę. Gal tada Jums nekils tiek daug klausimų? Be to, esate patyrusi katininkė, kuriai ir aš norėčiau ne mažai klausimų užduoti, bet nenoriu teršti ,,eterio". Tokiu atveju tikiu, kad ir man mažiau klausimų viešojoje erdvėje atkristų. Aš rimtai.
Rita R. (2013-11-04)
Aš tai mielai, p. Skaja, bet pas mane jau tiek, kad pati neseniai dejavau, priklydėlei globos prašydama...:( Laimei, globa atsirado. Gal atsirastų ir šitai katytei, tik kad dabar pačiam skelbime net neprašoma globos katei. Gal pabandykite konkretizuoti (kokiam laikui prašoma, kas bus duodama kartu, į kur galite nuvežti ir pan.), žmonės dažnai bijo neapibrėžtumo, kad "užsikraus" gyvūną ant savo galvos ir bus palikti vieni daryti su juo, ką išmano.
Judita 1 (2013-11-04)
Moira,esate profesionalas katinukų auginime,gal tikrai galėtumėte juos priglausti.
Skaja (2013-11-04)
Iš šio kiemo gyventojų sužinojau, kad katė ši jau ne vienus metus lauke gyvena ir kačiukus veda, bet visą laiką vados buvo ,,sutvarkomos" pasamdytų asocialių žmonių. Tik šį kartą buvo palikti du vados kačiukai. Aš ieškau globos trims kitiems, buvusiems netoliese šios šeimynos, kurie sergantys išgelbėti nuo gyvenimo ant stogo gyvenimo, kurie pagydyti laikomi klinikos stacionare, už kurį mokėti reikia, o pinigėlių surinkti nepavyksta, nors ir pati finansiškai nesėdžiu visai nuošali bei siūlau atsiradus globai juos maitinti ir kraiku aprūpinti , taip pat siūlau paskolintą MeiLLi narvą. O dar reikia likusius ant stogo sergančius tvarkyti. Jei atsirastų ilgalaikė globa šiai katei, man, be abejo, būtų ramiau, tada galėčiau ir pavasario laukti, kol orai žymiai atšils. O šiaip, aišku, galiu visai nieko nedaryti ir nesukti sau galvos, kuri jau pakankamai apsukta rūpesčiais dėl ne mano ir net ne mano kiemo katinų, bet kuriems reikia pagalbos, tačiau prašau pagalbos ir bet kokią pagalbą nuoširdžiai priimu ir teigiamai vertinu. Rytoj dar tarsiuosi dėl šios katės sterilizacijos artimiausiu laiku su ne vienu veterinaru.
Moira (2013-11-04)
Keista, kodėl man globai?:) Skaja, išglobojote suvargusią kalytę ir fin aukojote ir pan:) Kodėl savo rajono patvotiniai kačiukai t/b vežami kažkam kitam?? Ar jie mažiau "nusipelnę" negu suvargusi kalytė? Tiesiog klausiu ir tiek?
Skaja (2013-11-04)
Moira, jei vaikų tėvai lieps vaikučiams šiuos paimtus mažylius atgal atnešti, juos pasiimu ir vežu Jums globai. Ar tinka toks variantas? Tada Jums, net neabejoju, bus ramu, nors ramu buvo kai pagalbos jiems prašiau,įskaitant Jūsų, bet nesulaukiau. Katė į lauką po sterilizacijos nebūtų paleista po 10 d. reabilitacijos, jei kas nors iš Jūsų paimtų katę į savo globą tam tikram laikotarpiui iki paleidimo atgal į lauką. O gal Jūsų globoje ir padovanota būtų, bet reikia turėti omenyje, kad lauko katė, nors ir buvusi kadaise naminukė, jau prisitaikiusi prie lauko sąlygų, įskaitant ir elgesį. Po sterilizacijos ir tam tikros reabilitacijos katė būtų aprengta. Aš garantuoju visų klausimų, susijusių su sterilizacija, sprendimą, pinigai beveik jau yra. Rytoj dar su veterinarais, kuriems skambinsiu, pasitarsiu. Judita, jei mažyliai būtų grąžinti, o katės tuo metu nebūtų, galioja pirmas pasiūlymas pagal Moiros pritarimą/sutikimą. Nesu patyrusi katininkė ir finansiškai stipri, todėl ir prašau šių klausimų sprendimo pagalbos.
Cherry (2013-11-04)
Na, galima ir nediskutuoti, ar palikti katę toliau po balkonais vesti niekam nereikalingus kačiukus, ar ją sterilizuoti, rizikuojant komplikacijomis, bet tikintis, kad atsiras globa - ar bent jau orai tragiškai neatšals. Beje, kai kartą iš savo taksės nasrų ištraukiau kačiuką (ačiū aukščiausioms jėgoms, gyvą ir nesužalotą), daugiau kačiukų globoti negaliu ryžtis.
Moira (2013-11-04)
Aišku nėra apie ką diskutuoti:( Tai tik maži kačiukai - nustipę, nukankinti ar pan:(Ramiai ir "glogėjiškai" Chery") Kokios abejonės, kai kažkas pametėjo "kapeiką" katės sterilizacijai? Visa bėda, kur katės vaikai, tokie, kaip pati, Chery, dabarties globoji? Graudžai įdomu, kur dingo katės mamos vaikai ir nė vienai GG "skruzdelaitei" neįdomu???
Rita R. (2013-11-04)
Mano galva, paleist katę nuskustu pilvu "ant" lietaus ir ateinančių šalčių, tai praktiškai tas pats, kas jau dabar kurti dar vieną pagalbos prašymą gelbėti sunkiai sergančią katytę, kuri persišaldžius gavo pilvo ertmėj esančių vidaus organų uždegimą. Apie tai Moira ir rašė kažkuriam komentare, tik kitais žodžiais. Bent pabandykit globą rast, tikrai nėra misija neįmanoma, žiauru paleisti ją pliku pilvuku. Prieš dvejus metus visai laukinukę teko sterilizuoti panašiu metu vėlai rudenį po to, kai vaikučius išdovanojom, tai tikrai kailis su žiemine povilne normaliai ataugo tik po beveik dviejų mėnesių.
Cherry (2013-11-04)
Tai kad čia nelabai yra apie ką diskutuoti. Jei 3om finansuoja katės streilizaciją ir stacionarą, o Skaja viską organizuoja, kokios dar dvejonės? mažai tikėtina, bet gali atsirasti ir ilgesnė globa sterilizuotai naminei katytei. Ir nereikalingų kačiukų nebus.
NeRamune (2013-11-04) (foto)
Moira savo kates turiu namie, kurioms globos nereikia, o ši katė nėra mano, bet ieškau jai pagalbos, kaip ir Skaja su šautuvu nesėdžiu. Katytė dingusi deja.
Moira (2013-11-04)
Ramune ir ne, turite savo katę:? ar ne, kuriai reikia gobos? http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.36515
NeRamune (2013-11-04) (foto)
Tai gal reiktų katę sterilizuoti ir bandyti rasti globą? Na beveik beviltiška, bet nėra to blogo kas neišeitų į gerą. Ką manot? Padaryti gerų foto ir ieškoti namų. Sterilizuotai naminukei tikrai yra galimybė.
Moira (2013-11-04)
Na na:))
3om (2013-11-04)
Moterys, jūs tarkitės kaip geriau - ar stabdom būsimų kačiukų atėjimą ir gal būt galime pakenkti mamai, ar susitaikom su mintim, kad atsiras nauji nabagėlai -"žaisliukai", kurie pavasario tikriausiai nesulauks, bet mamai bus mažesnė rizika.
Moira (2013-11-04)
3om, ryt stagiai paklausiu(kur reikia, nusicopinus:)), kur reikia, ar Jūsų komentaras galėtų būti įžeidžiaitis???:)
Renatka (2013-11-04)
Bet jau šalti orai prasideda, o mama-katė po sterilizacijos bus paleista su nuskustu pilvuku, o kol kailis normaliai ataugs geri 1,5-2 mėnesiai praeis. Nesušals katytė su pliku pilvuku?
NeRamune (2013-11-04) (foto)
Tikriausiai Skaja su šautuvu ir žvake nesėdi ir nesaugo kačiukų, o ieško pagalbos taip kaip moka ir padeda kaip gali.
3om (2013-11-04)
Gal Moira išgėrėte " ant drąsos"? O ryt už galvos susiimsite? Labanakt.
Skaja (2013-11-04)
Moira, o kodėl Jus jų pati nepasiėmėte pagloboti? Jei pasiimtumėte, kai labai prašiau, tokie klausimai garantuotai Jums nekiltų. Ačiū labai, 3om, rytoj bandysiu tartis su klinika ir pinigėlius galėtumėte pervesti tiesiai į klinikos sąskaitą iš karto po katės nugabenimo ten (jei, aišku, toks variantas Jums būtų priimtinas). Daina, sakei, kad Filaretuose turi nuolaidų kortelę. Vienu žodžiu, rytoj ieškosiu, kur pigiau ir su stacionaro galimybe, jei globos tam tikram laikui nesurasime.
Moira (2013-11-04)
Kas juokauja, p.Judita? Aš nejuokauju, aš tiesug klausiu - kur dingo mamos katės kačiukai?:((( Klausiu, nes "sušik...tas...." gelbėjimas būna su...šik....SoryL((
Judita 1 (2013-11-04)
Moira,baik juokauti..čia jau žiauru.
Moira (2013-11-04)
Nereikia Daina klaustuko, suvalgė ar ne:D Tiesiog reikia aiškumo:?
Daina1 (2013-11-04)
Turbūt Skaja juos suvalgė, blyn! Kiek galima?
Moira (2013-11-04)
Su kate mama beveik išsiaiškinome:) Klausimuks, p. Skaja, kur mamos katės kačiukai???? Šiaip įdomu?:)))
Judita 1 (2013-11-04)
O jei mažiukai vėl atsiras,o mama bus globoje?
3om (2013-11-04)
Gerai, Skaja, parašykite į AŽ sąskaitos numerį, pervesiu dabar 160 lt, tikiu, kad ja pasirūpinsite ir sukursite jai atskirą prašymą globai. Ačiū
Skaja (2013-11-04)
Kalbėjau su vienos prieglaudos atstovu, kuris pasakė, kad jei su prieglaudos nuolaida tam tikruose klinikose sterilizacija kainuotų 60 Lt, bet tokiu ne šiltu oru kelių dienų laikymui stacionare po sterilizacijos neužteks, reikia laikyti apie 10 d., (kainos laikymui stacionare skirtingos net su nuolaidomis). Preliminariai sterilizacija su 10 d. laikymu stacionare kainuotų apie 160 Lt., jei po sterilizacijos neatsiras galinčių palaikyti katę pas save iki paleidimo atgal. Kitas variantas - sterilizuoti pavasarį, atšilus orams, bet katė vėl gali atsivesti kačiukus. Katė ši po balkonu gyvena jau ne pirmus metus, vados buvo ,,sutvarkytos", bet aš sužinojau apie šią katę ir kačiukus tik spalio viduryje ir tik tada praėjau prašyti pagalbos. Labai liūdna pasidarė, net ne pykta, kai sužinojau apie ,,savo priperėtus" katinus, kuriems iš visų turimų jėgų pagalbos praėjau prašyti,nors ir galėjau užsimerkti apie juos sužinojus ir pamačius, bet tegul tokie pasakymai/nuomonė lieka žmonių širdyje, ir linkiu tokiems žmonėms tik viso ko geriausio.
Moira (2013-11-04)
Jau einu ramiai miegotiL:(((( Tipo nelies ir t/t.... graudu, jei nebūtų juuodai graudu... Ir lies ir t/t/t ir pakatotinai "papjaus"....liūdna, jei nebūtų graudžiai linksma , jei tipo Moiroms nereikėtų peroperuoti...
Skaja (2013-11-04)
3om, tuoj paskambinsiu į prieglaudą ir viską sužinosiu bei čia pranešiu. Po sterilizacijos šią katę su kirpta ausimi (Grinda jau nelies jos atvažiavusi) galima būtų išleisti ten pat, kur dabar gyvena, mes jai paarėme namuką po balkonu su šiltais paklotais, kuriame ji puikiai gyvena, ir maisto visą laiką gautų. Šio buto su balkonu savininkai nieko prieš, jei katė ten liktų gyventi. Visiems sakysiu nuolat, kad katės neliestų, nes ji sterilizuota.
Moira (2013-11-04)
Ką reiškia pajuokos objektu? Arba myli "sūskius" arba ne n:)? Arba aukoji sūskiams, arba ne.....
3om (2013-11-04)
Skaja, kiek reikia, gal galima pritaikyti prieglaudos nuolaida?
Skaja (2013-11-04)
Be abejo, Rita, reikia sterilizuoti, bet nesiruošiu daugiau būti pajuokos objektų dėl ,,savo priperėtų" katinų. Jei kas nors paaukotų pinigų šios katės sterilizacijai ir kelių dienų stacionarui po sterilizacijos (stebėjimui), aš šios katės sterilizacijos reikalais užsiimčiau.
3om (2013-11-04)
Baisus likimas, kai užtapmpys ir iškankins tie, kuri nesupranta, kad ir šis bejiegis kūnelis jaučia skausmą ir baimę....Tada tikrai reikia pakeisti statusą, kad uždaryti šią temą, kol likusi mama atsives naujų "žaisliukų"....graudi istorija...
Moira (2013-11-04)
Manau, kad yra, kaip yra:((((.....Duok D jiems....
Moira (2013-11-04)
Nemanau, kad vaikai pasiėmė....Manau, kad labai negerai:(((
RITA11 (2013-11-04) (foto)
Gal reikėtų tą jaukią katytę-mamytę sterelizuoti ir jai ieškoti namų ar nors laikinos globos, juk blogai toms jaukioms naminukėms lauke.
Skaja (2013-11-04)
Mažylius pasiėmė į namus vaikai. Tikiuosi, kad negražins atgal, kaip visada gražindavo. Taigi, statusas keičiamas į ,,Padovanotas" Bukite laimingi, mažiai!
Skaja (2013-11-01)
Ryte mažylių jau nebuvo, pamaitinau tik mama. Tikiu, kad jiems nieko neatsitiko, o tik vaikai, kaip visada, pasiėmė namo dienai pažaisti ir vakare grąžins. Šiems mažyliams pavojinga ne tik Grindoje atsidurti, bet ir būti klinikos stacionare, nes jau ne vienas atvejis yra, kuomet tokie sveikučiai pateko į stacionarą, iš kurio jau neišėjo ar gydyti ilga ir brangiai po jo teko, nes apsikrėtė. Be to, net į švariausią nuo ligų stacionarą niekas nepasiūlo patalpinti šių mažylių ir už stacionarą apmokėti bent dalinai, kaip ir iš vis nieko nepasiūlo. Kiek galiu ir galėsiu, jais rūpinsiuosi lauke, jei, aišku, jie atsiras.
Daina1 (2013-11-01)
Skaja, o kaip dėl šitų? Tyku ramu?
Daina1 (2013-11-01)
kažkaip Skajos prašymas, kaip šauksmas tyruose...
Skaja (2013-10-31)
Jei šiems mažyliams artimiausiu laiku nesurasime nuolatinių ar laikinų namų, šio namo gyventojai žada kviesti Grindą ar kitaip su jais susidoroti. Aš jau nepajėgiu kiekvieną dieną, šliaužiodama su savo gamybos maistu po balkonu, ant stogo ir kitur prašyti net ne savo namo gyventojų pakentėti iki šių ir kitų mažylių padovanojimo ar laikinos globos atsiradimo bei atskirai prašyti pagalbos visur kitur (pvz., jau buvo ne vienas norintis pasiimti šiuos mažylius iš po balkono, bet ,,išgaravo" taip pat greitai, kaip atsirado. Pati turiu mažame bute virš 100 kg gyvo svorio nuosavų šunų ir katę, šeimą, kuriais irgi reikia rūpintis, tiesioginį darbą ir dar prastą sveikatą, todėl mano visos galimybės (fizinės ir finansinės) jau išsenka. Talpindama pagalbos prašymus šiame tinklapyje, visada manau, kad šis portalas yra vienas iš svarbiausių bei veiksmingiausių, nes čia lankosi pagrindinė dalis patyrusių gyvūnų gelbėtojų, galinčių ištiesti pagalbos ranką gyvūnams. Ačiū labai ,,Rainiukui" , kuris atsišaukė į mano pagalbos šauksmą ir padeda toliau spręsti klausimus dėl sergančių laukinių kačiukų, gyvenančių ant stogo (irgi ne mano kieme), tačiau prašyti jų pagalbos ir dėl šių mažylių tiesiog negaliu, jau ir taip per daug ,,pakabinau" rūpesčių. Padėkite, prašau, sutvarkyti šiuos mažylius po balkonu, kurie iš vis nėra problematiški rankinukai, kol jie dar neatsidūrė Grindoje, kuri jiems gali tapti galutine jų gyvenimo stotele.
Skaja (2013-10-31)
Moira, ,,parapija patvoriais" ir po šiuo balkonu yra viena. Tik su dideliu skirtumu, todėl ir laipiojama, bet ir po balkonu šiuo kasdien šliaužiojama. Moira, gal pagelbėsite šiems mažyliams?
Skaja (2013-10-31)
Moira, o gal atvežti šiuos Jums? Bučiau labai dėkinga už pagalbą.
Moira (2013-10-30)
Skaja, gal belaipiodama "patvoriais", pamiršote, kad Jūsų "parapijoje", t/y Jūsų gyv vietoje yra laukiantys pagalbos???? Na, šiaip paklausiau?:))) Tiesiog keista - panosyje kažkas stimpa, o kažkur..laipiojama sienomis????
Skaja (2013-10-30)
Mažyliai pamėgo šildytis automobilio, į kurį įlenda pro dugną, viduje, turbūt prie variklio. Tiesiog baisu, nes puikiai žinoma, kas gali atsitikti. Visi kačiukų norėtojai kol kas tyli, mažylių nepasiima, kačiukai šąla lauke, bet dar laikosi, nesuserga, valgo savarankiškai mūsų pasiūlytą maistą su dideliu apetitu, šilto pieno nenori, matyt, dar jų mama jo turi. Kačiukai visiškai rankiniai ir labai žaismingi, bet tuoj atšals orai... Širdį dėl jų plyšta...
Skaja (2013-10-27)
Kačiukai jau savarankiškai valgo, todėl jau gali keliauti į namus. Šie žiopliukai pradeda intensyviai pažinti pasaulį būtent ant važiuojamos kelio dalies, nes mama - katė jau nebespėja jais tinkamai pasirūpinti. Penktadienį atėmėme kačiukus iš vaikų, vedžiojusių lauke mažylius pririšę virves ant jų kakliukų, vaikams pagrasinome policija, atrodo, išsigando ir mažylių daugiau neliečia. Kačiukai yra visiškai rankiniai, nieko nebijo ir jiems kuo skubiai reikia namučių ar globos kol nesusirgo ar kitaip nenukentėtų.
Skaja (2013-10-22)
Ačiū labai, Pociun už pagalbą!
Pociun (Gyvunugloba.lt) (2013-10-22)
Įdėsiu šiandien į gyvybės vagonėlių FB šiuos meilučius
Skaja (2013-10-22)
Taip, Pociun, labai labai gražūs! Ir sveikučiai kol kas, ir linksmi, ir rankiniai visai, bet, deja, be namučių, bet labai tikiu, kad namučiai jiems atsiras.
Pociun (Gyvunugloba.lt) (2013-10-22)
Kačiukai labai gražūs. Tokie minkštučiukai mažučiukai.
Skaja (2013-10-22)
Šiems mažyliams labai reikalingi namučiai ar namų globa. Jiems po balkonu labai nesaugu. Jau pradėjo stebuklingai dingti iš savo vietos ir ,be abejo, ne be žmonių pagalbos (aplinkiniai žmonės sako, kad vaikai tampo namo pažaisti, o paskui grąžina atgal po balkonu). Mama-katė visur juos ieško, kai dingsta, bei panašu, kad jau pradėjo ieškoti vietos, kurioje mažyliams būtų saugiau. Po kačiukų padovanojimo galvosime apie mamos-katės sterilizaciją. Tuoj pradės šalti ir kačiukai gali greitai susirgti, reikia juos iš ten traukti kuo skubiau, kad nebūtų per vėlu.
Skaja (2013-10-19)
Ačiū labai, Rita, už palaikymą! Šie mažyliai iš vis itin rankinukai, nes kasdien ant rankų imami, net nesipriešina visai. Ir mama jų neprieštarauja, kad ant rankų imtume juos. Imame ant rankų, kad nesulaukėtų iki išsigelbėjimo bei vėliau puikiai sutartų su žmogumi. Tikiu, kad šeimynėlė sulauks pagalbos.
RITA11 (2013-10-19) (foto)
Gal kas nors suras kampelį ir priglaus nors laikinai šią šeimyną, nes lauke šalta ir nesaugu. Kas bijo kad katinukai išdykaus, tai nėra taip baisu, nes ir aš šiuo metu turiu mamytę su kačiuku (tai buvo pirmas kartas ir buvo baisu), gyvena virtuvėje. Po keletos dienų katinėlis tapo rankinis ir visai nebailus, turi savo žaisliukus (kuklius), guoliuką ir juos dievina, o svarbiausiai, kad šalia yra mamytė ir jei ji naminukė, tai šeimyna suteikia daugiau malonumo, negu rūpesčių. Tad nebijokite ir priimkite šią šeimyną. Dėkoju, Skaja, kad Jūs taip gražiai rūpinatės žmonių nuskriaustais katinukais ir šuniukais. Stiprybės Jums ir sveikatos.
Skaja (2013-10-19)
O man iki šiol matosi tik per F5. Na, ne svarbu, svarbiau, kad ši nuostabi šeimyna pagalbos laiku sulauktų. Tikiu, kad sulauks.
Judita 1 (2013-10-19)
Puikiai matosi be F5
Skaja (2013-10-19)
Naujo foto kol kas per F5.
Skaja (2013-10-19)
Mažyliai jau paaugo, pradeda lakti dubenėlyje šiltą pienuką, atrodo sveikučiai. Mama katė puikiai maitinama, pati pienuko, greičiausia, ne mažai ir geros kokybės turi, todėl mažiukai-storuliukai irgi nebadauja bei net neturi poreikio papildomai žmogaus siūlomo maisto valgyti, bet tuoj dar labiau šalti pradės ir mažyliai gali susirgti, jiems reikia kuo skubesnė pagalba. Mamą-katę reikėtų sterilizuoti (pinigų tam ieškočiau), o po sterilizacijos galima būtų ir atgal paleisti, jei neatsirastų norinčių priglausti, kad netupėtų nuolat po balkonais, po kuriais būti labai pavojinga dėl nepatenkintų kaimynų, prižiūrėtume toliau, o tokie gražūs sveiki mažiukai tikrai greitai namučius iš namų globos surastų. Aišku, geriau būtų iš karto į naujus namučius mažyliams keliauti, kol dar nesusirgo, kad jais rūpintųsi tikrieji šeimininkai, bet skubi pagalba su globa - irgi jiems būtų išsigelbėjimas. Mažyliams turėtų jau būti apie 2 mėn. Berniukas energingesnis už savo sesutę, bet pastaroji dėl savo puošnaus kailiuko atrodo stambesnė. Labai labai žavūs vaikučiai, ir jų mama kelerių metų didelė rami gražuolė. Pakeičiau pirmą foto, kuri daryta šiandien. Naujoje pirmoje nuotraukoje mažylė šiandien su mama- kate. Šiai šeimynai reikia Jūsų supratimo ir pagalbos, gelbėkite!
Skaja (2013-10-16)
Atkreipkite, prašau, dėmesį į šią nuostabią šeimynėlę, kuriai reikia ar namų globos, ar naujų namučių. Vaikučiai- gražučiai, linksmi, žaismingi, žaidžia sau ant dar esamos žolytės ir net nenutuokia, kad šalia slypi didžiausias pavojus jų ir jų mamos gyvybei. Per daug nepatenkintų gyventojų šalia, važiuojamoji kelio dalis už kelių metrų ir t.t. Jie gyvena dideliame pavojuje, gelbėkite, kol dar nevėlu!


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 129

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

10.16 Prašau patarimų, rekomendacijų
10.13 Pastebėta raina katė
10.11 Kaip gauti pigių sterilizacijų? (1)
10.10 Kas žinote? Padėkite rasti! Vilnius. Prie Bigo. S. Nėries g. (1)
10.04 Padėkite rasti namus jaunam katinui/ arba suteikite laikiną globą (1)
10.01 Istorija apie kačiukus ,kuri nenustebins ,bet realiai tai...
09.30 Prašau padėti atsivežti biokraiką (1)
09.27 15 geriausių gyvūnų mylėtojų darbų?
09.17 Katinukas Mamonis globa rasta (2)
09.17 Gimę tą pačią dieną... (1)

Komentarai

AisteIgn (12:58) >>
atsimenu as ta katina, kazkur net nuotrauka turejau, toks megstantis pasneketi :/ nu tikiuosi, kad...
P.nijole (21:14) >>
Lesės, Sos'ų klinikos. O Grinda?
Vyta (19:13) >>
Dalinuosi ispudziu iš namų ...
Egle_vis (15:02) >>
Alusia, panašūs - bet, deja, ne tas pats
Alusia (11:18) >>
http://www.gyvunugloba.lt/l t/missing/g.136053
Alusia (11:03) >>
ne šis kartais?: http://www.gyvunugloba.lt/l t/help/news.57020
Airine1111 (10:28) >>
Didelis ačiū mergaitėms, kad atsiliepė ir atvežė kraiką.
Vyta (19:34) >>
Katinukas Mamonis jau atsigaves , pralinksmejes ir nepaprastai grazus ...
Edda (21:59) >>
Kontaktų reikėtų.
Diroma (1:35) >>
Vienareikšmiškai - Diržinauskas (Y)
Diroma (1:34) >>
Smagu skaityti :-) (Y)
Alusia (19:04) >>
Vaisas šiandien gavo 50 Eur paramą!!! Polio-mama, Vaisas Jums dėkingai murkia ir siunčia...
Alusia (10:20) >>
Edita D. labai labai esame dėkingos!!! Už gautą paramą 15 Eur nupirkti antibiotikai, pradžiai...