LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Padovanotas gyvūnas

Aprašymas:

Vilniuje, Juozapavičiaus gatvėje blaškėsi graži, prižiūrėta kalytė, panaši į auksaspalvį retriverį. Dabar ji yra laikinoje globoje. Pavadinta ji Meškės Majos vardu. Kalytė labai prisirišusi prie žmogaus, meili, mėgsta dūkti vandenyje, gražiai vaikšto su pavadėliu, ramiai važiuoja mašinoje. Tiesiog - PUIKI DRAUGĖ. Ieškome jai namų ir mylinčio žmogaus. Jai geriau gyventi namuose arba bute, kur nėra daugiau šunų. Tvarkinga. Sterilizuota, paskiepyta ir turi pasą. Teirautis: 869946887.
Daugiau nuotraukų: http://www.skelbiu.lt/skelbimai/grazuole-meske-maja-iesko-namu-12989582.html
http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.25164

http://www.gyvunugloba.lt/lt/found/g.41055

Bruožai: sportiškas, sargus, reikalauja daug dėmesio, žaismingas, tinka gyventi lauke, tinka gyventi tik namuose, draugiškas, skiepytas
Gyvūno vardas: Meškė Maja
Gyvūno rūšis: šuo
Gyvūnų skaičius: 1
Veislė: Mišrūnas
Lytis: patelė
Lytinis aktyvumas: atlikta kastracija/ sterilizacija
Amžius: 1-3 metai
Ūgio kategorija: vidutinio ūgio (30-60 cm ties ketera)
Kailio tipas: trumpaplaukis
Spalva: smėlinė, smėlinė
Vietovė: Lietuva, Vilniaus m., Vilniaus rajonas
Skelbimą įdėjo: Birute-j

Skelbimo numeris: 41334
Sukurta: 2012-01-04 | atnaujinta: 2014-01-12 | išimta: 2014-01-12
Peržiūrėjimų skaičius: 104364
Buvęs gyvūno statusas: Rastas ir dovanojamas

Komentarai

Birute-j (2016-01-10) (foto)
Meškė Maja-širdelė gyvena numylėta, prižiūrėta. Jau įveikė savo baimę ir nulipa metaliniais laiptais. Su mašina dar vis nelabai nori važiuoti, bet per Naujus metus vis dėlto išvyko į Varšuvą. Ten ji irgi labai laukiama. Eina pasivaiščioti į parką, kuris yra šalia Majos šeimininkės tėvų namų. Džiaugiuosi, kad Majai pasisekė, o mums pasisekė susipažinti su labai įdomiais ir mielais žmonėmis.
Ghole (2015-02-18)
Skaitau tokias naujienas ir širdy taip šilta, šilta :)
Birute-j (2015-02-18) (foto)
Prieš savaitę į svečius buvo atvykę Majos šeimininkai, bet gaila, kad be Meškės Majos. Jaunasis Majos draugas atsivežė tik gražias nuotraukas kur jie abu karstosi po medžius. Nežinau kas atsitiko, bet Maja po to kai ją grąžino iš Kauno, labai bijo važiuoti mašina, todėl šeimininkai negali jos nusivežti į gamtą ar į svečius. Šiaip Meškė Maja gyvena puikiai, mylima, prižiūrėta, dienas leidžia su šeimininke namuose, išmoko kaulyti skanėstų, puikiai sutaria su berniuku, nors mažų vaikų ir labai nemėgsta. Visa išgražėjusi, išmaudyta, išlepinta, na tiesiog, Majai labai pasisekė.
Ghole (2014-01-30)
Na va kokia poniutė patapo - pasas, komandiruotės :)
Birute-j (2014-01-20) (foto)
Meška jau tyri čipą ir trečiadienį išvažiuoja paviešėti į Varšuvą.
Ghole (2014-01-13)
:) Fantastika. Tikiuosi, kad viskas bus gerai, pamirš savo šuniškus draugus ir išmoks žaistu su berniuku, bus patys, patys geriausi draugai.
Birute-j (2014-01-13) (foto)
Šį kartą noriu tikėti, kad Meškei Majai pasisekė. Išrinkome jai namus Vilniuje, puikioje šeimoje, kuri gyvena dideliame name, šalia skulptūrų parko. Gyvena ji kartu su 6 -rių metų berniuku. Man atrodė, kad Majai reikia ramių, šiltų namų, minkštos lovos, nes taip ji pas mane gyveno, tačiau kai nuvažiavau Majos aplankyti, pamačiau, kad ji labai ilgisi šunų draugystės, pasilakstymų, pasiautėjimo. Atrodė liūdna. Pasiūliau Majai važiuoti atgal ir ką jūs manote: apsisuko ir lapat, lapat, nulapatavo į kambarį, atsigulė į savo guolį, išdidžiai susikryžiavo prieš save letenas, nutaisė poniūtės miną ir tuo leido suprasti, kad niekur iš čia nevažiuos. Naujuose namuose Meškė Maja yra labai mylima, šeimininkai deda daug pastangų, kad ji kiek galima geriau jaustųsi, be to jie Mają pasiėmė sergančią ir nepabūgo.
Ghole (2014-01-12)
Ooo, kokios naujienos! :) Birute-j, kas, kaip, kur? Bent ką nors atskleiskit.
Ghole (2013-03-30)
Meškute Maja, gerai, kad bent pas puikią globėją grįžti. Matyt, nemoka šeimininkė būti tau autoritetu, užtat ir leidi sau pasilakstyt, kiek širdis geidžia. O kai visos apylinkės tavo, su visais gyventojais, tai nebelieka dėl ko ir lot, kai kas nors į kiemą užsuka.
Birute-j (2013-03-29) (foto)
Meškę po Velykų reikia parvežti iš Kauno į Vilnių. Gal kas važiuosite!
Birute-j (2013-01-12) (foto)
Vis dėlto panašu, kad Meškei Majai reikės ieškoti kitų namų, nes ji visai neklauso šeimininkės, pabėga pas kaimynų šunis ir po to sunku ją prisišaukti ( sodyba neužtverta). Kita bėda yra ta, kad Meškė Maja, anot šeimininkės, visai nesargauja. Aploja tik ožkas, kates, karves, o kai atvažiuoja į sodybą svetimi žmonės visai neloja. Man gana keista, nes pas mane ji buvo labai sargi, net Egidijus norėjo ją dėl sargumo pasilikti. Tai kas tau nutiko išdykėle, Meške Maja?
Birute-j (2012-06-22) (foto)
Jau mėnuo kaip Meškė Maja gyvena viename priekaunio vienkiemyje su ožkom, ožiu, karvėm, arkliu ir mažu šuneliu. Sunku Majai apsiprasi su gyvenimu voljere. Ji - laisvės mylėtoja (tikriausiai vandenė). Šeimininkė dar vis abejojo pasilikti Mają ar grąžinti, nors abejonės vis mažiau ir mažiau prasiveržia. "Vaikams ji labai patinka, myli jie ją" - sako šeimininkė-" o aš nesusitvarkau." Pati šeimininkė yra labai geros širdies, myli gyvuliukus. Maja lepinama maistu, leidžiama per dieną du ar tris kartus palakstyti po pievas, erdves, padūkti su ožkiuku. Voljeras yra erdvus, grindys cementinės, namelis didelis, pašiltintas, į kurį atsisveikinimui įklojau jos kilimėlį, kad šilčiau ir jaukiau būtų. Keičiu vilnietės Meškės Majos likimą į "padovanota", tikiuosi, kad neteks parsivežti atgal, o gražiai ir laimingai gyvens, bus gera sargė ir draugė. Būk mylima Meške Maja!!!
Ghole (2012-04-17)
Oi kaip džiugu skaityt tokias geras naujienas! Tikrai būtų nerealiai, jei ir naujuose namuose taip pasakiškai gyventų. Ačiū Jums, kad taip rūpinatės Maja!
Birute-j (2012-04-16) (foto)
Meškė Maja gyvena puikiai, pasitaisysiu - labai puikiai. Linkiu, kad ji surastų tokius namus, kuriuose dabartinė gyvenimo pasaka nesibaigtų. Maja labai gera sargė, mėgsta laiką leisti lauke. Dabar net naktimis lauke miega. Turi puikų apetitą, daug laksto, žaidžia. Paguli prieš saulutę ir vėl žaidžia. Su Lora ir Šiaušiumi išardė bebrų užtvanką. Darbo turėjo gal tris savaites. Dabar tik rytais nubėga patikrina ar bebrai vėl neatėjo statyti namų ir greitai parbėga visa dumbina, purvina, bet jos unikalus kailiukas greitai vėl tampa švarus ir lygus. Turiu ir daugiau Meškės Majos nuotraukų, bet, gaila, kad čia tik tris galima patalpinti, todėl parinkau tokias, kurios labiausiai atspindi jos charakterį: šelmiška, išdidi ir sargi. Dar reikėtų vienos nuotraukytės, kuri parodytų kokia Maja yra švelni, kaip ji moka apsikabinti, padėti galvą ant kelių ir nutaisyti dėkingumo išraišką. Maja visiems labai patinka :)
Ghole (2012-04-15)
Gal turite naujų Majos nuotraukų? Kaip jai sekasi?
Ghole (2012-03-15)
Maja atrodo labai laiminga, džiaugiasi saule ir gera kompanija :)
Birute-j (2012-02-01) (foto)
Majai šiandiena išimti siūlai, paskiepyta kompleksiniu skiepu, gavo pasą ir tapo Lietuvos pilietė. Šita riebuilė meškutė turi jėgos :). Ne taip lengvai susitvarkėme, bet po visų procedūro labai gražiai padėkojo veterinarui.
Ghole (2012-01-23)
:D Gerai aprašėt. Labai džiugu, kad Majai gerai.
Birute-j (2012-01-23) (foto)
Majai po operacijos, atrodo, viskas gerai. Jau daugiau nori pabūti lauke, turi gerą apetitą. Per šias dienas labiau susipažinau su Maja ir galiu pasakyti, kad tai tikrai įspūdinga kalytė ir labai graži. Jai labai reikia žmogaus. Visais būdais bando prisimeilinti. Paklusni. Nesudaro problemų perrišant pilvą. Įdomu tai, kad labai mėgsta gulėti ant lovos. Įsitaisė dvigulėje lovoje ir nieko neįsileidžia- tai MANO ir viskas. Nemėgsta mano takso, o tas, užpakalį suraukęs, ratus vaikšto ir vaidina kavalierių. Majai tokiai puikiai šunei nereikalingas toks pinčiukas.
Ghole (2012-01-22)
Kaip Maja laikosi po operacijos?
Judita 1 (2012-01-19)
Kiek kainuoja šuns kastracija?
Birbė (2012-01-19)
Pavydu žiūrėti kai šunys sniege dūksta, tikrai pavydu. Mano zanūda tik sėdi ir dairosi, "v gordom odinočestve", sargė atsirado. O taip norėtūsi, kad mokėtų žaisti, dūkti kaip visi normalūs šunys :((
Čip (2012-01-18)
Ot Kūčka, prie visų gerumų dar ir lazaretą-haremą gavo :)))))
Ghole (2012-01-18)
O, geros žinios :)
Birute-j (2012-01-18) (foto)
Maja šiandiena taip pat sterilizuota Kaune už 120 Lt. Rytoj atvažiuoja pas mane. Bus tikra ligoninė: keturios sterilizuotos kalytės ir Kūčius.


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 155

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

11.18 Kai vienas lauke - ne karys
11.11 Labai reikia namų...
11.10 Apie tai, kas neaišku ir neapibrėžta arba dar vienas iššūkis... (2)
10.04 Katytė Tija ieško nuolatinių namų
09.16 Tokia Uodegytės be uodegytės istorija... (5)
09.10 Čipė ir Deilas: burundukų kelionė namo (namai rasti, bet labai... (15)
08.27 Šeškinės katinėliams maisto ( Nebetruksta) (205)
07.13 Išgelbėta nuo mirties mažylių šeimynėlė (1)
07.13 Dovanojami kačiukai (Kaunas) (2)
07.13 Ligoniukė Kycė (1)

Komentarai

Polio-mama (19:18) >>
Tokia žavinga kačiukė nieko nesudomino? Neįtikėtina! Kaip supratau, kitos mažylės rado...
Narys14567 (13:46) >>
Ieškantiems geriausių pasiūlymų aplankykite https://www.superaugintinis .lt/akcijos Pasiūlymai...
Diroma (22:44) >>
Daugiau mažylių nuotraukyčių rasite šioje nuorodoje...
Vilmante (9:04) >>
Na, bet jei nieko nedarysim, niekaip negalėsim katuliams padėt:( LABAI PRAŠOM PAGALBOS
Vilmante (9:03) >>
Raseiniškiai, būkit geri, pagalvokit, gal atsirastų vietelė paglobot kokį katulį? Mes Kaune,...
Kasia777 (11:17) >>
Lapkricio 11 d. turetu pasiimti si kaciuka su broliuku, kadangi prioritetas rasti namus abiems...
Kasia777 (11:17) >>
Lapkricio 11 d. turetu pasiimti si kaciuka su broliuku, kadangi prioritetas rasti namus abiems...
Kasia777 (11:16) >>
Atnaujinimas: turime rade seimininkus, turetu paimti abu kaciukus ketvirtadieni, lapkricio 11d. Kol...
Alusia (17:51) >>
Edita labai, labai DĖKOJU Jums už paramą!!! Labai skauda, mažas angelėlis mus paliko......
Karolis3215 (12:23) >>
Tikiuosi kačiukas ras šiltus namus :) visos prekės katėms...
Alusia (6:32) >>
Gitana B. DĖKOJU Jums labai už paramą!!!
Ukl (11:13) >>
https://www.thepornsitelist s.com There was once a blind man who had so fine a sense of...
Kriste0 (23:28) >>
Dar turite katyte?