LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Pasilikau sau

Aprašymas:

Beisė niekada nežinojo kas yra draugystė su žmogumi, kas yra meilė, kas yra ramūs pasivaikščiojimai, kas yra nubusti šiltame ir minkštame guolyje ir rasti bliūdelyje skanią sriubą ir sultingą kauliuką. Beisė į pasaulį atėjo graži šunytė ir kaip visi šuniukai buvo labai miela. Gyvenimas be žmogaus, be meilės, kasdieniniame pavojuje Beisę pažeidė fiziškai: ji neturi vienos akytės, žandikaulis iškreiptas, dantukai išlindę, bet jos širdelėje virpa meilė ir palankumas, noras būti gerai ir mylimai. Norinčiam susidraugauti su Beise reikia pasiruošti didelei kantrybei, meilei, ilgiems pokalbiams ir nuolatiniams paglostymams, padrąsinimams. Beisė labai bijo vyrų. Bandome vaikščioti su ja laisvai, tik pavadėlis velkasi, rodau jai įvairias dar nematytas vietas, drąsinu draugystei su kitais šunimis. Vieną dieną ji išsinėrė iš petnešų ir pabėgo, bet toli nenubėgo, sustojo ir laukė manęs atpuškuojant. Namuose nieko nepridaro, o laukia kada išvesiu į lauką ir laukia labai kantriai. Ėda daugiausiai naktimis :). Štai tokia širdelė Beisė!
Daugiau nuotraukų: http://www.skelbiu.lt/skelbimai/dovanojama-beise-16854681.html

Bruožai: bailus, reikalauja daug dėmesio, neišauklėtas, lėtas, tinka gyventi tik namuose, draugiškas
Gyvūno vardas: Beisė
Gyvūno rūšis: šuo
Gyvūnų skaičius: 1
Veislė: Mišrūnas
Lytis: patelė
Lytinis aktyvumas: atlikta kastracija/ sterilizacija
Amžius: 1-3 metai
Ūgio kategorija: vidutinio ūgio (30-60 cm ties ketera)
Kailio tipas: vidutinio ilgumo plaukas
Spalva: ruda, juoda
Vietovė: Lietuva, Vilniaus m., Vilniaus rajonas Lavoriškių sen.
Skelbimą įdėjo: Birute-j

Skelbimo numeris: 54167
Sukurta: 2013-03-09 | atnaujinta: 2018-01-27 | išimta: 2018-01-27
Peržiūrėjimų skaičius: 362552
Buvęs gyvūno statusas: Dingęs gyvūnas

Komentarai

Birute-j (2018-01-27) (foto)
Suėjo trys metai kai Beisė negrįžta ir tikriausiai jau nebegrįš. Akivaizdu, kad ją, kaip ir Bonytė, nušovė medžiotojai. Pavasarį pasodinau eglutę netoli nuo Bonos kapelio, ant kurio irgi auga eglutė. Tai bus prisiminimas apie keistuolę Beisę. O likimą keičiu į "Pasilikau sau". Ji juk nebuvo benamė, turėjo savo namus(naują būdą), nors mėgstamiausia jos vieta buvo išrausta duobė po malkine. Turi ir savo kapelį.
Cpokundra (2016-06-25)
Kaip užjaučiu jus Birute...Ir aš laukiu savo rubuilio, linksmojo katinėlio, ir vilties jau nelabai turiu, nors kartais dar sukirba tas "o gal..." Gal iššoks iš krūmų, gal pasitiks pareinančius iš pasivaikščiojimo savo draugelius šunis, gal sukniauks kur krūmuose savo garsiu balseliu.Gal.
Birute-j (2016-01-09) (foto)
Šiandiena lygiai metai, kaip dingo Beisė :(
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-02-09)
Keiskit i Dingo, o ne i Likimas nezinomas.
Birute-j (2015-02-09) (foto)
Šiandiena lygiai mėnuo kai Beisė negrįžta namo. Vilčių, kad dar kada nors pamatysiu Beisiukę nebeturiu, bet vis dėlto širdyje dar liko mažas Tikėjimas, kad ji yra gyva, kad dar ją pamatysiu atsargiai parbėgančią arba prašančią pakasyti pilvuką. Gal kartais, kada nors, kas nors praneštų į kokią prieglaudą, kad rado vidutinio ūgio kalytę, kuri neturi vienos akies ir vienas dantukas stipriai išsikišęs, paskambinkite. Mano namuose jai visada bus vietos. Ech, Beise, kaip nesinori keisti tavo likimo į nežinomas, o gal dar palaukti?
Cherry (2015-01-20)
Beise, mergyte, pareik namo gyva ir sveika.
Birute-j (2014-02-01) (foto)
Jūs tikriausiai, Daiva_B, turite galvoje lūšis? Lūšis -labai gražus gynūnas. O šitoje pirmoje nuotraukoje (ir antroje) Beisės viražai šiek tiek atspindi jos būdą. Išoriškai Beisė yra negraži, bet kai žinai jos gyvenimo istoriją, kaip ji pratinosi prie žmogaus, kaip dabar jai svarbu turėti namus ir šeimininką, tai jos išorinis negražumas visai nepastebimas. Štai pirmoje nuotraukoje: ji atsikėlė ir rąžosi taip ypatingai, kad per lašinius, net šonkauliai matosi. O antroje nuotraukoje - šitaip raitydamasi pasitinka mus gržįtančius. Beisė - šunytė su angelo sparnais.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-01-28)
O jus nenoretumet pagrindines nuotraukos pakeisti? As kiek pamatau, tai man kaip kokia lusis atrodo, o suniukas juk ganetinai grazus kaip matau is kitu nuotrauku...
Birute-j (2014-01-01) (foto)
Beisė sveikina visus su Naujais metais. Dabar aš esu nutukusi, kailiukas vėl spindi visom vaivorykštės spalvom, visus labai myliu ir džiaugiuosi kiekviena diena. Linkiu visiems gyvūnų mylėtojams ir visiems gyvunėliams tokio kaip mano gyvenimas.
Zet (2013-11-29) (foto)
Lankytojas pašalino komentarą
Ghole (2013-11-29)
Oi, užmatys medžiotojai, nušaus... O ir šiaip negerai, gal kokias stirnaites miške vaiko ar kitus gyvūnus, juk šunys medžiotojai, ypač kai susispiečia į "gaują", neturėtų šlaistytis be priežiūros.
Birute-j (2013-11-29) (foto)
Zet, tai Jūs pabandykite 10 šunų užaryti, kai turiu tik du voljerus ir nameliuką. Beisė prabuvo voljere savaitę, tai dabar nei su pagaliu nebeįvarau. Be to darbe aš praleidžiu po 10 valandų.
Zet (2013-11-29) (foto)
Lankytojas pašalino komentarą
Linata (Gyvunugloba.lt) (2013-11-29)
Smagu skaityti tokias naujienas apie Beisę:-)... Tai gal ji dar ir gaujos vadė:-), į mišką eina su draugeliais pasivaikščioti... O dėl namų...spėju, kad Beisė jus pripažino savo šeimininke ir namus kaip savais laiko... O čia tokia laisvė ir nėra ko baimintis, kad kas nuskriaus..
Birute-j (2013-11-28) (foto)
Beisė gyvena puikiai, pakeitė kailiuką ir jis vėl tapo vaivorykštinis. Pariebėjo, tačiau bėda su tuo bėgimu į mišką. Susitaiso kompanija: Šiaušius, Boni, Beisė, Meškė Maja ir iškeliauja kokioms 5-6 valandoms. Ką jie ten veikia nesuprasi, bet kartais grįžta maurini, prisisagstę varnalėšų, šlubuodami, apsibrpzdinę, bet vistiek ir toliau eina. Tai dabar Beisės šonas nugremžtas, labai rami, guli po voljeru ir išeina tik paėsti. Pas mus atsirado vilkų tai dabar neramu man dėl šunų. Šiap ji išdrąsėjo, miega terasoje ant sofkutės, į namus dar neina, bet jau prie durų trypčioja. Miela ji labai. Nori būti glostoma, paniurkoma. Tik namučių jai neatsiranda.
Guste.mi (2013-11-22) (foto)
laiminga Beisė, kaip jai sekasi? :)
Birute-j (2013-07-05) (foto)
2013-07-04 Beisė streilizuota. Gurbeisiukų ir beisguriukų nebebus :)))
Egleee (2013-06-25)
Kokia fainuolė ta Beisė:))
Birute-j (2013-06-25) (foto)
Šita Pagirių "bomželė" tapo visai sociali ir, svarbiausia, labai greitai mokosi, adaptuojasi. Dabar ji yra pilnavertė Lietuvos šunytė: paskiepyta, turi pasą. Dar įdomu tai, kad ji išmoko gyventi būdoje:). Būdavo tik įbėga į voljerą, įlenda į būdą, patupi ir, mane pamačiusi, išbėga. Dabar labai išdidžiai sėdi, o, tuomet kai prieinu, pažiovauja, pasirango ir taip išdidžiai sėdi būdoje, kad galima "mirti iš juoko". Visi nori turėti namus!!!!. Kita didžiulė pažanga yra tai, kad ji jau prieina prie mano vyro. Ankščiau ji ratais jį ir kitus vyrus apeidavo, o dabar prislenka prie jo, jis atkiša ranka, ji tik labai greitai liežuvio galiuku jam tik lyžt ir patenkinta, šokinėdama, visiap raitydamasi nubėga.
Birute-j (2013-05-21) (foto)
Beisė parodė balsą :). Gal taps sargine šunyte?! Tik va jau su sterilizacija reikia kažką daryti. Beisė labai gražiai draugauja su Guru. Visi jie pas mane susiporavę: Šiaušius su Bonyte, Kitas su Linda, Muchtaras su Džine, Reksis su Meške Maja. Beisė rytą - vakarą Lydi Gurą pasivaikščioti, bijau, kad beisguriukų ar gurbeisiukų neprisiveistų.
Birute-j (2013-04-25) (foto)
Man tai ji šitoje nuotraukoje į bebrą panaši :))). Lina, čia tik man keliaujant atrodo, kad praėjo daug laiko, o jie per tą savaitę net gerai ir nesusigaudė kas atsitiko. Gal daugiausiai streso buvo Gurui. Labiausiai pasiilgę buvo Džinė ir Kitas. Bičas tapo labai savarankiškas, jau vienas laisvas vaikštinėja. Reksis išpuiko, nes nebuvo Guro ir galėjo laivai bėgioti po teritoriją. Muchtaras tapo vagių vagimi. Šiaušius liūdnas, Bonytei svarbu, kad gavo paėsti, o Linda prie visų valdžių ir šeimininkų moka prisitaikyti. Meškės dar neparsivežiau.
Linata (Gyvunugloba.lt) (2013-04-25)
Beisei taip gera pas jus, Birute, kad net nesinori jos niekur vežti:-)...Kadangi dėl t.t. priežasčių išvykimas pas naująją šeimininkę nusikėlė, tai spėju, kad ir Beisė nelabai nuliūdo. Na kur ji kitur ras tokią laisvę ir medžioklės plotus, kaip pas jus:-)... O kaip kiti jūsų augintiniai, ar labai pasiilgę buvo jūsų ?
Birute-j (2013-04-25) (foto)
Įdėjau naują Beisės nuotrauką (vidurinė). Pažiūrėkite kaip ji šėlioja, kokius išsiraitymus padaro :)))
Birute-j (2013-04-23) (foto)
Beisė šaunuolė: kai manęs nebuvo gražiai elgėsi, nepridarė jokių problemų. Bet reikėjo matyti kaip šįryt ji pasitiko mus sugįžusius iš kelionės: šokinėjo, vartėsi kūliais, o uodega taip greitai dirbo tarsi malūnas stipriam vėjui pučiant.
Birute-j (2013-04-03) (foto)
Beisė dar pas mane. Vakar kalbėjau su Gintare, tai atrodo niekas nesikeičia - Beisė keliaus į namus tik dar tiksliai neaišku kada, bet iki mano išvažiavimo (04-15) šita linksmuolė turėtų jau būti savo namuose.
Birbė (2013-04-03)
nu, žadėjo iškeliauti į namus kovo pabaigoje, ar apsigalvojo? O gal transporto nerado
BenignaB (2013-04-03) (foto)
tai jos nepaeme?
Zet (2013-04-03) (foto)
Lankytojas pašalino komentarą
Birute-j (2013-04-03) (foto)
Beisė šiąnakt iškrėtė pokštą: vakar vakare kaip dingo, kad net ryte radau dar jos guolį tuščią. Na, manau, viskas! Einame ryte su Guru pasivaikščioti, žiūriu, kažkoks žvėris iš miško iššoka - tai buvo Beisė. Išsidavė visą naktį dabar miega kojas užvertusi.
Linata (Gyvunugloba.lt) (2013-03-21)
Joooo....labai džiugios rytinės naujienos:-)... galima ir iškristi ant sniego iš to džiaugsmo :-)...
Lapke (2013-03-21) (foto)
Nuo pirmo sakinio tai infarktą galima gaut;-)
Birute-j (2013-03-21) (foto)
Šiandiena Beisė ištrūko pro praviras duris ir nubėgo laukais be antkaklio, be pavadėlio. Maniau, kad bus amen - nepagausiu, o ji kelis ratus apskuodė, apsivertė kūliais, pakalbino lauke stovinčius šunis, pakvietė juos pažaisti ir kaip kulka nėrė atgal į savo guolį. Ech ta Beisė!
Birute-j (2013-03-19) (foto)
Šiandiena Beisė atsikėlė labai geros nuotaikos: ryte pasitiko linksma, vizgindama uodegą, o jau lauke ką išdarinėjo: kalbino Reksį, vartėsi kūliais, kvietė žaisti, šokinėjo, prašė pakasyti pilvuką..... Beisė labai sunkiai išeina į lauką, kiekvieną kartą turiu išnešti ant rankų, o ji vis riebėja, sunkėja ir aš jau greitai jos nebepakelsiu. Ėda ji tik naktimis. Jos kailiukas išgražėjo atsiskleidė visomis vaivorykštės spalvomis.
Birute-j (2013-03-11) (foto)
Beisė važiuos į namus kovo pabaigoje. Įdėjau jos skelbimą vien dėl to, kad man visada bus įdomu kaip Beisė gyvena, o čia galėsime parašyti.
Inga13 (2013-03-10)
Pamacius tokias Beises nuotraukas.... net sirdis apsalo. Labai gera. Stai ka daro Birutes terapija :)
BenignaB (2013-03-10) (foto)
tai ta moteris jos neima,jei dovanojama?
Linata (Gyvunugloba.lt) (2013-03-10)
Beisė-tokia neatpažįstamai pasikeitusi. Ir nors, Birute, minėjote, kad Beisė labai pamažu jaukinasi, bet matyti ją tokią ramią ir nepririštą sniegynuose... labai labai smagu:-)..


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 134

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

11.18 Kai vienas lauke - ne karys
11.11 Labai reikia namų...
11.10 Apie tai, kas neaišku ir neapibrėžta arba dar vienas iššūkis... (2)
10.04 Katytė Tija ieško nuolatinių namų
09.16 Tokia Uodegytės be uodegytės istorija... (5)
09.10 Čipė ir Deilas: burundukų kelionė namo (namai rasti, bet labai... (15)
08.27 Šeškinės katinėliams maisto ( Nebetruksta) (205)
07.13 Išgelbėta nuo mirties mažylių šeimynėlė (1)
07.13 Dovanojami kačiukai (Kaunas) (2)
07.13 Ligoniukė Kycė (1)

Komentarai

Polio-mama (19:18) >>
Tokia žavinga kačiukė nieko nesudomino? Neįtikėtina! Kaip supratau, kitos mažylės rado...
Narys14567 (13:46) >>
Ieškantiems geriausių pasiūlymų aplankykite https://www.superaugintinis .lt/akcijos Pasiūlymai...
Diroma (22:44) >>
Daugiau mažylių nuotraukyčių rasite šioje nuorodoje...
Vilmante (9:04) >>
Na, bet jei nieko nedarysim, niekaip negalėsim katuliams padėt:( LABAI PRAŠOM PAGALBOS
Vilmante (9:03) >>
Raseiniškiai, būkit geri, pagalvokit, gal atsirastų vietelė paglobot kokį katulį? Mes Kaune,...
Kasia777 (11:17) >>
Lapkricio 11 d. turetu pasiimti si kaciuka su broliuku, kadangi prioritetas rasti namus abiems...
Kasia777 (11:17) >>
Lapkricio 11 d. turetu pasiimti si kaciuka su broliuku, kadangi prioritetas rasti namus abiems...
Kasia777 (11:16) >>
Atnaujinimas: turime rade seimininkus, turetu paimti abu kaciukus ketvirtadieni, lapkricio 11d. Kol...
Alusia (17:51) >>
Edita labai, labai DĖKOJU Jums už paramą!!! Labai skauda, mažas angelėlis mus paliko......
Karolis3215 (12:23) >>
Tikiuosi kačiukas ras šiltus namus :) visos prekės katėms...
Alusia (6:32) >>
Gitana B. DĖKOJU Jums labai už paramą!!!
Ukl (11:13) >>
https://www.thepornsitelist s.com There was once a blind man who had so fine a sense of...
Kriste0 (23:28) >>
Dar turite katyte?