LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Padovanotas gyvūnas

Aprašymas:

Istorijos pradžia: http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.31929

Daugiau nuotraukų: http://www.skelbiu.lt/skelbimai/ieskome-namu-6-menesiu-suniukui-kadziui-16564741.html

Bruožai: bailus, myli vaikus, reikalauja daug dėmesio, neišauklėtas, žaismingas, tinka gyventi lauke, tinka gyventi tik namuose, draugiškas
Gyvūno vardas: Kadis
Gyvūno rūšis: šuo
Gyvūnų skaičius: 1
Veislė: Mišrūnas
Lytis: patinėlis
Lytinis aktyvumas: neatlikta kastracija/ sterilizacija
Amžius: 7-12 mėnesių
Ūgio kategorija: vidutinio ūgio (30-60 cm ties ketera)
Kailio tipas: trumpaplaukis
Spalva: smėlinė, smėlinė
Vietovė: Lietuva, Vilniaus raj., Adomaičiai
Skelbimą įdėjo: Birute-j

Skelbimo numeris: 61105
Sukurta: 2013-09-09 | atnaujinta: 2014-01-02 | išimta: 2014-01-02
Peržiūrėjimų skaičius: 11729
Buvęs gyvūno statusas: Dovanojamas gyvūnas

Komentarai

I_luvsnow (2015-05-23) (foto)
vėl begaliniai apsilankymai pas veterinarus. Apie skiepus negali būti ir kalbos, kadangi pirma turime pasveikti. Po N ieškojimų, pasirodo kad JOKIOS KIRMĖLĖS NĖRA IŠVEISTOS, prasideda naujass gydymo kursas, pagaliau sveikstam, daromes skiepus jau nebepamenu, gal 6 mėnėsių? Po viso šito kiek pamenu buvau gavusi replikų, jog pati esu kalta kad taip ilgai šuns nevedžiojau į lauką, anot per prievartą jo neišleisdavau iš namų :)) Kur gi ne, tik pamiršote paminėti, kiek laiko ieškojome priežasties su TOTO klinikos gydytoja Jurgita, kuri, galima sakyti, ačiū dievui, ir išgelbėjo Kadučio gyvybę. Jau nekalbu apie tokius daiktus kaip palutės, maistas iš mano pinigų, kadangi maistui, kurį jūs tiekėte Kadžio organizmas visiškai nepriimdavo. Pamenu ir jūsų skambučius jau po kelių mėnėsių, man atidavus kadį jums, anot jūsų - nerandate skiepų paso,kuris pasimetė ar tai pas jus, ar tai penktos kojos organizacijoj, kaltinimai, jog aš šuns neskiepijau, melavau jums, nors Penkta Koja gavo visas sąs faktūras kur yra nurodyta, kada ir už ką išrašytos. Nebeturėjot argumentų tik tada, kai liepiau pasiskambinti į kliniką ir pasižiūrėti jų duomenų bazėje nes kiekvienas šuniukas ir jo gydymo istorija ten yra fiksuojama. Esu PASIBAISĖJUSI penkta koja, pirmas ir paskutinis kartas, kai turėjau reikalų su globos namais. Tikiuosi tik mano patirtis buvo tokia neigiama, bet tiek melo, ir šmeižto, kai žmonės turėtų būti dėkingi bent už visas bemieges naktis praleistas šalia ligoto šuns, niekada negalėjau tikėtis. Tiesiog juokinga, kaip yra dėkojama organizacijai, kuri praktiškai niekuo neprisidėjo, kuri dar drįsta meluoti tokius apgailėtinus dalykus, apie tariamą mano neteisingą auklėjimą ir šuns mušimą, kuomet dėl jo elgesio visuomet buvo tariamasi ir su dresuotoju, kuris užsiima koviniu veislių šunimis, ir net su veterinarais, kurie turi įvairialypės patirties, sukauptos per dešimtis darbo metų su įvairiais pacientais. Mažiau pagiežos, melo ir šmeižto jums ateityje, nes tai toli jūsų nenuves.
I_luvsnow (2015-05-23) (foto)
Sveiki, labai nemalonu iš jūsų girdėti tokius žodžius, kurie pati žinote, jog yra neteisybė. Tiek jūs, Birute, tiek penktos kojos organizacijos nariai ir buvo informuoti, jog pagrindinė priežastis dėl ko šuo negalėjo pasilikti NUOLATINĖJE globoje, o kaip ir sutarta, turėjau tik laikinoje - dėl jo agresijos priepuolių. Ir taip pat jūs puikiai žinote, jog šią problemą bandžiau spręsti, nors šuo buvo pas mane tik laikinai - vežiau pas dresuotoją S. Gračiovą, ir jis šią situaciją puikiai pamena, buvo svarstytos įvairios alternatyvos, ir globos namai buvo informuoti, jog peerlaužti agresiją galima BANDYTI, bet tai truks ne kelis mėnėsius, ir šunį reikėtų palikti, arba vežioti pas dresuotoją kasdieną, kas be o kainuotų nemažus pinigus, ir garantijos jog pavyks - jokios.Penktos kojos atsakymas buvo - Gračiovas nėra pakankamai kompetentingas, anot jūsų, netinkama nusprendį jis davė ir keliems "kaukazams", kurie po to išaugo puikūs šunys.. Tad sutarėmė, jog agresijos ir dresūros klausimo imsis globos namai. Nematau rezultatų? Apie jokį fizinį šuns "auklėjimą" kalbos net negali būti, tiesiog šlykštu iš jūsų girdėti tokius šmeižiančius žodžius, po tiek, kiek į Kadį investavau tiek laiko, tiek savo asmenininių pinigų. Nutylite ir tą faktą, jog man paimant šunį laikinai globai - "porai mėnėsiukų" tik reikės palaukti, kol ant galvos sugis siūlės, ir man pasiteraivus ar šuo tikrai sveikas, ar išveisti kirminai, kadangi turėjau antrą šunį namuose, atsakymas buvo taip, taip - nutylite ir tai, kad viskas pasisuko kita linkme? Jau kitą rytą po šuns atvežimo pas mane iš nosies bėgo pūliai, pirmasis apsilankymas pas veterinarą. Peršalimas, geriam sirupą. Šuo viduriuoja - stresas, tikinate jūs. Su veterinare dar sykį klausiame, ar tikrai išveisti kirminai? Taip taip, juk kadžio žarnyno mikrofluora ir taip sugadinta,kadangi jie išveisti, dar kišti tablečių tikrai nenorime - juk šunelis telpa į delną ir yra vieni griaučiai. Kelios dienos praeina, viduriavimas vis dar yra...
Birute-j (2015-01-09) (foto)
Kadis perduoda linkėjimus "Penktai kojai". Išaugo labai gražus, riebuilis, gyvena laisvai lauke, meilus, draugiškas šuo, labai žiaugiasi kai šeimininkė grįžta namo, apsikabina (kartais ir labai purvinom letenom), prisispaužia, tačiau yra su juo viena problema tai, kad jeigu ėda negalima prie jo eiti ar būti šalia - kanda ir negailestingai. Anot šeimininkė matosi, kad Kadis buvo labai skriaustas, muštas ir matomai jo buvusi globėja ne visada jį tinkamai lepino. Gal laikui bėgant Kadis pasikeis?
Skaja (2014-01-05)
Sėkmės, Kadžiukai, naujuose namuose, buk mylimas ir mylėk!
DaivaPu (2014-01-02)
Kadžiukas padovanotas :)))Nepažįstu jau jo, išgydytas, atmaitintas saulytė, būk laimingas :)
Birute-j (2014-01-02) (foto)
"SU Naujais metais" - sako jums Kadis ir dėkoja visiems tiems, kurie jį gelbėjo, gydė, globojo, rūpinosi ir kurie tiesiog savo gerumu ir mintimis padėjo Kadžiui atsistoti ant kojų ir išaugti gražiu šuniu. Rudis, stačiausis Kadis namus surado Rudausių gatvėje, Vilniuje :). Sunkiai, su nuotykiais ir visokiais zababonais vis dėto Kadis užkariavo naujų šeimininkų širdis ir lieka ten gyventa. Įsitaisė jis kieme, būdoje, kartu su vištomis ir triušiais ir atrodo visai nepasiilgsta šilkinių patalų. "Labai jau gudrus tas Kadis"- sako šeimininkė. Kai nori skanumynų nusineša bliūdelį prie kaimynų tvoros, pabarškina su letena, o tai reiškia, kad kaimynė turi jam kažką ardaus įdėti, pasakoja šeimininkas Su Kadžiu dar gyvena ir senutė taksytė, kuri jam labai patinka. Nežiūrint metų skirtumo, abu gražiai draugauja. Sėkmės tau, Kadi!
Skaja (2013-11-18)
Kokia puiki žinia, Birute! Kad tik jis tuose namuose kuo rimčiau įsitvirtintų! Sėkmės Kadžiui ir jo naujiems šeimininkams! Labai norisi, kad berniukui pasisektų, kad tas bandomasis laikotarpis kuo greičiau pasibaigtų Kadžiui laimingai.
Birute-j (2013-11-18) (foto)
Kadžiui dabar yra bandomasis laikotarpis jo naujuose namuose ir gal būt tai bus jo tikrieji ir paskutiniai namai. Laikas parodys.
Skaja (2013-11-18)
Kadi, kaip tau sekasi? Kas naujo tavo gyvenime?
Skaja (2013-09-26)
Kadžio kailiukas tikrai labai švelnus, o pasak buvusių globėjų Kadis labai mėgsta maudytis, tik laistymo žarnos srovė,greičiausia, jam pasirodė per stipri, nesuprato ,,humoro" berniukas. Linksma ten pas Jus!
Judita 1 (2013-09-16)
Labai gražus šuo,ir koks jis laimingas pas jus :)
Birute-j (2013-09-16) (foto)
Judita1, man taip pat buvo nuostabu, kad tas mažas, sukandžiotas, lyg garbanuoto kailiuko šuo yra Kadis. Dabar jis yra nemažo ūgio, gal daugiau nebeaugs, bet, kad sustambės ir sušunės tai tikrai. Kuomet jis bėgioja, ati atrodo lyg būtų bekaulis, tešlinis šuo: toks minkštas, drebantis lyg žėlė. Tokį tešlaininį gyvą sidabrą norisi išniurkyti.
Judita 1 (2013-09-16)
Negaliu patikėti,kad senose nuotraukose Kadis :)Negalėjo jis į tokį didelį šunį išaugti,ten toks mažas kudliukas..buvo
Birute-j (2013-09-16) (foto)
Kadis vakar "davė vaizdų"! Prisijuokiau iki ašarų. Pasileidau vandenį ir su žarna ploviau voljerus, matomai, Kadis pirmą kartą pamatė tokia didele srove šmirškiantį vandenį ir bandė ją nukąsti. Gaila neturėjau su kuo nufilmuoti - vaizdelis nenusakomas. O Kadis? Žiūri į mane didelėmis akimis ir vis prašo " na, dar...". Abu buvome šlapi ir smagūs.
Skaja (2013-09-09)
Kadžio ,,kudlos", Cherry, praeityje! Dabar laukia ,,bekudlė" ateitis!
Skaja (2013-09-09)
Ir ačiū buvusiems globėjams už pagalbą Kadžiui ir priežiūrą sunkiausiu jo gyvenimo laikotarpiu, kuomet mažai kas tikėjo, kad Kadis pasveiks bei užaugs toks gražus. Dabar jau laikas ieškoti jam nuolatinių namučių. Sėkmės, Kadi!
Cherry (2013-09-09)
O kur susivėlusios nenusakomos spalvos kudlos?
Skaja (2013-09-09)
Kadi, koks esi paaugęs, atsigavęs ir išgražėjęs! Ačiū, Birute, už pagalbą šiam šuneliui! Kadi, kuo geriausių tau šeimininkų!


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 122

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

11.18 Kai vienas lauke - ne karys
11.11 Labai reikia namų...
11.10 Apie tai, kas neaišku ir neapibrėžta arba dar vienas iššūkis... (2)
10.04 Katytė Tija ieško nuolatinių namų
09.16 Tokia Uodegytės be uodegytės istorija... (5)
09.10 Čipė ir Deilas: burundukų kelionė namo (namai rasti, bet labai... (15)
08.27 Šeškinės katinėliams maisto ( Nebetruksta) (205)
07.13 Išgelbėta nuo mirties mažylių šeimynėlė (1)
07.13 Dovanojami kačiukai (Kaunas) (2)
07.13 Ligoniukė Kycė (1)

Komentarai

Polio-mama (19:18) >>
Tokia žavinga kačiukė nieko nesudomino? Neįtikėtina! Kaip supratau, kitos mažylės rado...
Narys14567 (13:46) >>
Ieškantiems geriausių pasiūlymų aplankykite https://www.superaugintinis .lt/akcijos Pasiūlymai...
Diroma (22:44) >>
Daugiau mažylių nuotraukyčių rasite šioje nuorodoje...
Vilmante (9:04) >>
Na, bet jei nieko nedarysim, niekaip negalėsim katuliams padėt:( LABAI PRAŠOM PAGALBOS
Vilmante (9:03) >>
Raseiniškiai, būkit geri, pagalvokit, gal atsirastų vietelė paglobot kokį katulį? Mes Kaune,...
Kasia777 (11:17) >>
Lapkricio 11 d. turetu pasiimti si kaciuka su broliuku, kadangi prioritetas rasti namus abiems...
Kasia777 (11:17) >>
Lapkricio 11 d. turetu pasiimti si kaciuka su broliuku, kadangi prioritetas rasti namus abiems...
Kasia777 (11:16) >>
Atnaujinimas: turime rade seimininkus, turetu paimti abu kaciukus ketvirtadieni, lapkricio 11d. Kol...
Alusia (17:51) >>
Edita labai, labai DĖKOJU Jums už paramą!!! Labai skauda, mažas angelėlis mus paliko......
Karolis3215 (12:23) >>
Tikiuosi kačiukas ras šiltus namus :) visos prekės katėms...
Alusia (6:32) >>
Gitana B. DĖKOJU Jums labai už paramą!!!
Ukl (11:13) >>
https://www.thepornsitelist s.com There was once a blind man who had so fine a sense of...
Kriste0 (23:28) >>
Dar turite katyte?