LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Padovanotas gyvūnas

Aprašymas:

Spėju, kad šunėkas nudrėbtas iš baseto ir stafordšyro veislės šunų. Motinai gamtai pavyko sukurti labai įspūdingą šunį: stambų, trumpomis kojomis, nelabai vikrų, didele galva su nudribusiomis pažandėmis ir labai juokingą. Dribsiui yra kokie 6 metai. Šuo yra gero būdo, labai prieraišus žmogui, nebėga ieškoti nuotykių, moka pasisveikinti paduodamas didelę leteną, maistui neišrankus, ėda obuolius, morkas, arbūzus, turi sodrų balsą, todėl gali neblogai sargauti, gerai sutaria su kalytėmis, bendraujant su patinais. pats į konfliktą nelenda, bet jeigu jį išves iš kantrybės kitas šuo, tai jis taps jam priešu visą gyvenimą. Dėl Dribsiaus teirautis: 869946887

Bruožai: myli vaikus, reikalauja daug dėmesio, lėtas, tinka gyventi lauke, tinka gyventi tik namuose, draugiškas, skiepytas
Gyvūno vardas: Dribsius
Gyvūno rūšis: šuo
Gyvūnų skaičius: 1
Veislė: Mišrūnas
Lytis: patelė
Lytinis aktyvumas: atlikta kastracija/ sterilizacija
Amžius: 4-8 metai
Ūgio kategorija: mažas (iki 30 cm ties ketera)
Kailio tipas: trumpaplaukis
Spalva: juoda, ruda
Vietovė: Lietuva, Vilniaus raj., Adomaičiai
Skelbimą įdėjo: Birute-j

Skelbimo numeris: 71822
Sukurta: 2014-09-09 | atnaujinta: 2015-12-09 | išimta: 2015-12-09
Peržiūrėjimų skaičius: 16300
Buvęs gyvūno statusas: Dovanojamas gyvūnas

Komentarai

Birute-j (2016-01-11) (foto)
Prieš Kalėdas suruošiau Dribsiui ir jo šeimynai dovanėlę ir paprašiau Neringos (Nenis), kad nuvežtų. Dribsius Neringą pasitiko labai džiugiai, lyg šimtą metų pažinotų, aprodė savo valdas, bliūdą prikrautą skanėstų ir dar jo mėgiamą žaisliuką pademonstravo. Išmylavo Neringa Dribsių, išglostė ir atsisveikino. O čia jau sudirbo Dribsiaus kaip šuns-namų sargo instiktas. Neringos nebeišleidžia iš kiemo. Kanda į mašinos padangas, loja ir niekur nesitraukia. Kai papsakojau Dribsiaus šeimininkei, tai ji skaniai pasijuokė-" toks jau tas Dribsius-įleiti įleidžia, bet išvažiuoti iš kiemo be šeimininkų sutikimo niekas negali".
Birute-j (2015-12-09) (foto)
Ilgai Dribsius ieškojo namų, apsuko kelis ratus Kaunas-Vilnius- Kaunas-Vilnius, bet galop, vis tiek namus rado prie Kauno, nors jau buvau davusi žodį, kad Dribsiaus į Kauną nedovanosiu, bet nuo likimo nepabėgsi. Kai nuvežiau Dribsių, labai abejojau ar jis sutars su maža, aršia pekinuke Pupa. Vieta, kur Dribsius turėjo apsistoti dar tik kūriama, vyksta statybos, tvoros nėra, bet nusprendėme surizikuoti ir atsisveikinti vienas su kitu. Kai paskambinau naujai Dribsiaus šeimininkei, tai primiausia ji pasakė tai, kad Dribsius labai gražiai sutaria su Pupa. Ji įsitaiso jo papilvėje ir abu kartu guli. Niekur jis neina iš kiemo, laksto laisvai ir gerai sargauja, taip gerai, kad atvažiuojantys svečiai žino, kad Dribsius negailestingai kanda į mašinų ratus tol, kol svečias neišjungia mašinos variklio. Štai toks mano mielas didžiagalvis Dribsius! Sėkmės tau, mano drauge!
Birute-j (2015-04-13) (foto)
Dribsius šeštadienį pasiskiepijo, turi pasą, bet kiek vargom su juo kol įkėlėm į mašiną. Kaip mes su Neringa jį Kaune įkėlėme, nesuprantu, bet kol iš Kauno jį parsivežiau buvo kažkos košmaras. Dribsius neįpratęs važiuoti mašina: malasi, lipa per sėdynes, lenda ant kelių ir turko vairuoti. Tačiau labiausiai bijojau skiepijimo, bet viskas pavyko neblogai. Atsipirkome su pora sardelių ir Dribsius jokio pasipriešinimo neparodė. Labai mielas šuo. Reikia tik pamatyti Dribsio akis ir galima ištirpti, kokios jos geros ir pilnos gailesčio.
Agakira (2014-10-15)
Iš karto atkreipiau į jį dėmesį. Tikrai gražus šunelis, mielas, stipriai sudėtas. O jei dar ir elgesys, kaip rašėte, įdomus! Tokio tipo šunys man labai patinka. Tuoj parašysiu vaikiškai: norėčiau jį įsišuninti. Bet namie jau gyvena 4 irgi stambūs, storom letenom ir taip kaip Dribsius tyrinėjantys ir rausiantys duobes šuneliai. Linkiu Dribsiui surast puikius namus, supratingus ir gerus šeimininkus.
Birute-j (2014-10-15) (foto)
Agakira, Dribsius ne tik simpatiškas, bet labai gražus ir labai įdomus šuo. Duobių jis kasti nemėgsta, čia tik patikrina Vėtros iškastas duobes, bet jau meilintis ir visur dalyvauti tai - pirmutinis. Be to laba gražiai prašo maistą, tiesiog negaliu jam neduoti kasnelio: tos akys, trepsinčios kojytės ir nudribusios žandenos užburia.
Agakira (2014-10-14)
Simpatiškas šuo! Iš nuotraukos matosi, būtų puikus pagalbininkas sodinant medelius: duobes rausia užtikrintai, susikaupęs:)
Birute-j (2014-09-23) (foto)
Dabar kai Dribsius apsiprato mano namuose, galiu dar prie aprašymo pridurti tai, kad jis labai nemėgsta mašinų: kanda į padangas, loja, pyktinasi net nesistengdamas išlaikyti saugų atstumą. Gražiausiai yra tai kuomet jis su ilgakoja Vėtra vejasi pravažiuojančias mašinas: Vėtra greita, jos šuoliai įspūdingi, o Dribsius bėga kiek tik įkabindamas jo trumpos kojytės nerangios, o prieš vėją dar labiau atsivėpusios žandenos jam daugiau pasiratnauja kaip stabžiai. Gražus tas Dribsius! Labai mėgsta kai jį glosto, tiesiog ištirpsta. Viena bėda yra tai, kad visai nesutaria su Entšteinu.


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 151

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

11.18 Kai vienas lauke - ne karys
11.11 Labai reikia namų...
11.10 Apie tai, kas neaišku ir neapibrėžta arba dar vienas iššūkis... (2)
10.04 Katytė Tija ieško nuolatinių namų
09.16 Tokia Uodegytės be uodegytės istorija... (5)
09.10 Čipė ir Deilas: burundukų kelionė namo (namai rasti, bet labai... (15)
08.27 Šeškinės katinėliams maisto ( Nebetruksta) (205)
07.13 Išgelbėta nuo mirties mažylių šeimynėlė (1)
07.13 Dovanojami kačiukai (Kaunas) (2)
07.13 Ligoniukė Kycė (1)

Komentarai

Polio-mama (19:18) >>
Tokia žavinga kačiukė nieko nesudomino? Neįtikėtina! Kaip supratau, kitos mažylės rado...
Narys14567 (13:46) >>
Ieškantiems geriausių pasiūlymų aplankykite https://www.superaugintinis .lt/akcijos Pasiūlymai...
Diroma (22:44) >>
Daugiau mažylių nuotraukyčių rasite šioje nuorodoje...
Vilmante (9:04) >>
Na, bet jei nieko nedarysim, niekaip negalėsim katuliams padėt:( LABAI PRAŠOM PAGALBOS
Vilmante (9:03) >>
Raseiniškiai, būkit geri, pagalvokit, gal atsirastų vietelė paglobot kokį katulį? Mes Kaune,...
Kasia777 (11:17) >>
Lapkricio 11 d. turetu pasiimti si kaciuka su broliuku, kadangi prioritetas rasti namus abiems...
Kasia777 (11:17) >>
Lapkricio 11 d. turetu pasiimti si kaciuka su broliuku, kadangi prioritetas rasti namus abiems...
Kasia777 (11:16) >>
Atnaujinimas: turime rade seimininkus, turetu paimti abu kaciukus ketvirtadieni, lapkricio 11d. Kol...
Alusia (17:51) >>
Edita labai, labai DĖKOJU Jums už paramą!!! Labai skauda, mažas angelėlis mus paliko......
Karolis3215 (12:23) >>
Tikiuosi kačiukas ras šiltus namus :) visos prekės katėms...
Alusia (6:32) >>
Gitana B. DĖKOJU Jums labai už paramą!!!
Ukl (11:13) >>
https://www.thepornsitelist s.com There was once a blind man who had so fine a sense of...
Kriste0 (23:28) >>
Dar turite katyte?