LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Padovanotas gyvūnas

Aprašymas:

Esu jaunas, energingas, linksmas ir gražus šunius. Nors man tik 2 metai, bet jau turiu turiu iškeliauti iš antrųjų savo namų. Tikslios savo gyvenimo istorijos nežinau. Galiu pasakyti tik tiek, kad nuo mažens gyvenu kaime. Ko gero, nieks per daug manęs neauklėjo, nedresavo, todėl gyvenu man patinkantį gyvenimą. Vaikau, kiek galėdamas kates, įkandau šeimininko kumelei (iki šiol mes baisiausi priešai). Bet su vaikais man patinka lakstyti. Ant žmonių nepykstu (beveik neloju). Šeimininkui esu paklusnus ir geras šuo. Išėjus į mišką grybaut, stengiuosi nuo jo neatsitraukti nei per žingsnį. Deja, nors ir nebaru žmonių, bet palaidas būnu su antsnukiu, kadangi daugelis bijo manęs, kaip didelio šuns.
Galbūt, mano gyvenimas ir toliau tekėtų sena vaga, bet sunkiai susirgo mano šeimininkas, todėl privalau ieškoti naujų namų. Noriu tavęs Žmogau! Aš būsiu geriausias tavo draugas! O jeigu norėsi manęs su kitokiu charakteriu, prižadu išmokti visas tavo "pamokas", nes esu jaunas, paklusnus ir protingas.P.s.: pavasarį skiepytas nuo pasiutligės.

Bruožai: myli vaikus, reikalauja daug dėmesio, neišauklėtas, žaismingas, tinka gyventi lauke, draugiškas
Gyvūno vardas: Toras
Gyvūno rūšis: šuo
Gyvūnų skaičius: 1
Veislė: Mišrūnas
Lytis: patinėlis
Lytinis aktyvumas: neatlikta kastracija/ sterilizacija
Amžius: 1-3 metai
Ūgio kategorija: didelis (daugiau nei 60 cm ties ketera)
Kailio tipas: vidutinio ilgumo plaukas
Spalva: juoda, ruda
Vietovė: Lietuva, Varėnos raj., Varėnos raj.
Skelbimą įdėjo: Mune58

Skelbimo numeris: 38038
Sukurta: 2011-09-28 | atnaujinta: 2011-10-08 | išimta: 2011-10-08
Peržiūrėjimų skaičius: 15626
Buvęs gyvūno statusas: Dovanojamas gyvūnas

Komentarai

Virgau (2014-10-16) (foto)
tikras gaspadorius:)
Mune58 (2014-10-16) (foto)
praėjo 3 metai, kai padovanojome Torą. Jis sveikas ir laimingas. Gavau kelias foto iš namų http://www.part.lt/perziura/d5418b7eebbd637102d1d76fc791325c993.JPG
Skaja (2011-11-13)
Antakalni, kaip malonu skaityti tokius šiltus šeimininkų atsiliepimus! Širdis džiaugiasi, kad vis dar yra tokių nuostabių Žmonių, kurie taip atsakingai rūpinasi priglaustu gyvūnu, kaip Jus su savo šeima! Ačiū Jums labai už tokią meilę šiam nuostabiam vilkui! Mune58, labai palaikau Jūsų džiaugsmo ašaras, ir linkiu, kad Jūsų gyvenime būtų tik tokios ašaros! O Antakalniui linkime, kad jo ir jo šeimos draugystė su šiuo gražuoliu vis stiprėtų ir stiprėtų! Visada būtų malonu gauti Jūsų atsiliepimus apie Jūsų draugą Torą!
Virgau (2011-11-03) (foto)
tai kad ir as apsiasarojau:)))kaip saunu,kai naujieji seimininkai pradziugina zinute apie augintini ir mus,kad supranta kaip tai svarbu,kaip kelia nuotaika,padrasina,paskatina nenuleist ranku,nenusivilt ir tt...ACIU Antakalni, daug graziu metu bendravimo su nuostabiu draugu.Kazkodel galvoju kad sios veisles sunys lydes jus visa likusi gyvenima,nes jie stebuklingi:)
Mune58 (2011-11-03) (foto)
skaitau ir verkiu, kaip arklys... iš džiaugsmo:) Iš tiesų, man Toras labai rūpėjo iki šios minutės, pakol nesužinojau, kaip jam sekasi naujuose namuose. Buvau per Vėlines kaime. Nuėjau pas brolį į svečius. Kieme nieks man nepavizgino uodegėle, stovi dar jo pasilikusi tuščia būda ir matosi dar neužsnigta ištrypta žemė nuo jo ištisinio lakstymo ratais, kiek tik leisdavo jo grandinė:( Klausiau visų šeimos narių tel.Nr. naujojo šeimininko, kad galėčiau paskambinti. Deja, jie tel.Nr. neišsisaugojo. Ačiū jums, Antakalni, kad atsiliepėte. Šokinėti iš džiaugsmo jis buvo mėgėjas. Brolis man pats rodė, kaip Toras atsistoja ant 2 kojų, atsiremdamas į krūtinę, kad galėtų "išbučiuoti" šeimininkui veidą. Beje, jo ūgio bijodavo ne tik vaikai, bet ir kai kurie suaugusieji, todėl, kai lakstydavo palaidas, būdavo su antsnukiu. Saugokite jį, kad nepabėgtų. Apsidraudimui prie antkaklio galėtumėte prisegti kokį nors pakabuką su adresu ar tel.Nr. Nors brolis yra sakęs, kad palaidas jis būdavo visą laiką "prisisegęs" prie pat jo. Bet, kaip žmonės sako "čem čiort nešutit". Pamatys kur nors katę ir nurūks. Na, o aš visada jį prisiminsiu kaip didelį, galingą, bet kartu dar nesubrendėlį "vaiką" .Sėkmės Torui ir visai jo šeimai:)))
Edda (Gyvunugloba.lt) (2011-11-03)
Muuune, paskaitykit cia:-) Nukrisit:DDD
Birbė (2011-11-03)
Šaunu, sėkmės jums visiems. Na o vaikams teks užaugti didesniems už Torą :D
IlonaKolit (2011-11-03)
Valio naujai TORO šeimai. Linkiu ilgo, džiugaus gyvenimo, būkit sveiki ir tvirti :)
Aquamarine (2011-11-03)
Labai ačiū, Antakalni. Taip smagu sulaukti žinių iš naujų šeimininkų!
Antakalnis (2011-11-03)
Sveiki, čia rašo naujasis Toro savininkas :) Praėjo kažkur mėnesis po Toro namų pakeitimo, tad manau, galiu parašyti šį bei tą apie šį ,,karį"! Išties noriu pirmiausia padėkoti buvusiems šeimininkams, ir nors prisipažinsiu anksčiau su šunimis nieko bendro neturėjau ir niekad nelaikiau, bet manau, kad Toras užaugintas rūpestingai ir sveikas. Kaip ne specialistas :) galvoju, kad Toras nedaug arbai visai nenutolęs nuo tikrojo VA ir labai džiaugiuosi, kad ryžausi važiuoti tokį kelią, iš tikrųjų ieškojom patelės, bet dabar visai nesureikšminu šito dalyko, gal net geriau, kadangi kol kas Toras neturi voljero, tad gyvena kaip ir anksčiau, dalį laiko praleisdamas pririštas, bet ... tai laiko klausimas, tikiuosi ilgai netrukus turės visas galimybes lakstyti nepririštas. Tiesa, su auklėjimu ir įgūdžiais truputį sunkoka :) tad kompensuojant pririšimo nepatogumus, nerečiau kaip kas antrą dieną turim rimtas treniruotes ir pasivaikščiojimus po kaimą. Na kol kas dar kyla problema, kad vaikai bijo Toro, nes patys yra dar mažiukai, o Toras didelis ir jo noras kiek suprantu žaisti dar didesnis, tai iš to noro žaisti jis šoka ir verčia vaikus, o tie bėga išgąsčio pilnom akim :) galvodami, kad jiems įkasti nori :) tad reiks palaukti kol išmoks suprasti vieni kitus, bet kuriuo atveju, manau. kad viskas yra tikrai gerai ir pačio Toro kaip vilko išvaizda man atperka beveik viską, kartais net jį vadinu vilku-riteriu, tokia man bent jo didinga išvaizda :) Įspūdžių tikrai daug, tad dar kada prisėsiu parašyti kaip mums sekas :)
Skaja (2011-10-08)
Mune58, šaunuole, atsakingai Toriuką padovanojote! Džiugu labai! Sėkmės jam ir naujiems šeimininkams!
IlonaKolit (2011-10-08)
Kuo didžiausios sėkmės :)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2011-10-08)
Sekmes Torui naujuose namuose!
Alex666 (2011-10-08)
Labai dziaugiuosi uz sita suneli, sekiau jo likima, nes kaip ne kaip mano zemietis. Manau, kad viskas jam bus gerai, nes tik gerus zmones sunys pripazista.
Mune58 (2011-10-08) (foto)
iškeliavo mano Meilė į naujus namus:))) Atvažiavo šeimininkas su visa šeimyna (sužmona ir 2 vaikais) net iš Kaišiadorių rajono (ne iš Varėnos). Šunelis iškart pripažino savo naująhį šeimininką, išbučiavo, išlaižė visą veidą. Gyvens aptvertoje teritorijoje, galės laisvai lakstyti į valias:) Labai džiaugiuosi dėl jo. Atsisveikinimui už padovanotą "turtą ir grožį" paliko medaus ir kvietė prie progos atvažiuoti į svečius, pasižiūrėti, kaip jų buvęs augintinis gyvena. Na, o šiuose namuose šiandien liūdesys:( Brolio sūnūs su gailesčiu atsisveikino, bet toks gyvenimas, kai nėra kito pasirinkimo. Beje, ir brolis nuo 08.09 jo nematęs, o grįš tik po savaitės į namus, kai jo Toras jau iškeliavęs:( Bet Torui geriau, nes jis prie šeimininko buvo labiausiai prisirišęs, tad iškeliaujant į kitus namus, jam mažesnis stresas. Būk laimingas, mano dički:*)
Virgau (2011-10-06) (foto)
Kad tik myletu,kad tik nesitiketu jog gerkle laidys ant lenciugo pasodintas.Kai bus reikalas tai jis apgins savo namus ir seimininkus konkreciai ir aiskiai,be dideliu sneku.Mano brangusis draugas isvis neturejo mados lot,per ilga gyvenima zmogu puole pora kartu,be jokiu perspejimu.Praejo bemaz pora desimtmeciu,bet po siai dienai vaizdelis akyse stovi...
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2011-10-06)
kad tik jam pasisektu!
Mune58 (2011-10-06) (foto)
ačiū, LauraV, už pasiūlymus, bet mūsų galiūnas jau REZERVUOTAS žmogui iš Varėnos. Nors šuniaus gimtinė Vilnius, bet nuo mažens gyvenęs Dzūkijoje, ko gero, joje ir pasiliks:)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2011-10-06)
jei skambins kazkas ir pergyvens del atstumo, informuokite, kad organizuotume pervezima.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2011-10-04)
Gal jis nenori buti sarginiu:-) Jeigu kas pamena suneli, kuri paeme mano kolege (http://www.gyvunugloba.lt/lt/fates/user.9442;g.29323), galiu paskayti, kad sargas is jo nekoks. Laksto sau po kiema laisvai su senbuve kalyte. Jeigu tik praeina kas pro sali, Maira (kalyte) loja net springdama, o Favoritas skuodzia sveikintis su visais, pazistamais ir nepazistamais;-)
Mune58 (2011-10-04) (foto)
įdėjau skelbimą į "Skelbiam.info", dar pabandysiu įkelti į "Lt.sunys.lt."
Mune58 (2011-10-04) (foto)
Ačiū, Edda, jums už pagalbą:) Skambino, domėjosi mūsų gražuoliu daug norėtojų iš įvairių Lietuvos kampelių: iš Lazdijų, iš Veiverių, netgi iš Utenos. Vienus atstumas baugina, kiti nori pikto sarginio šuns. Deja, kol kas jis piktas tik ant kitų gyvūnų, bet žmonėms daugiau yra gerietis. Buvau savaitgalį kaime, nuėjau jo aplnakyti. Pamatęs įeinant į kiemą, sulojo 2 kartus, bet pradėjau kalbinti ir pasibaigė "sargo" darbas, nors jis mane mato gan retai. Tikiu, kad atsiras žmogus, kuris jį priims į savo namus kaip gerą draugą, o VA yra protingi šunys, tad turėdami kantrybės, išmokys jį to, ko norėtų:)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2011-10-04)
Idejau skelbima i "Varene".
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2011-10-04)
kodel niekas nesidomi siuo grazuoliu:(
Mune58 (2011-09-29) (foto)
klaida "mūsų galiūnu":D
Mune58 (2011-09-29) (foto)
dėjau skelbimus gal į kokius 5 portalus ir galvojau, kad mūsų galūnu nieks nesidomi:( O pasirodo, buvo norėtojų, ir ne vienas, bet rimto - šnipštas:( Lauksime dar, to vienintelio, kuriam šis šunius bus brangus:)
Skaja (2011-09-28)
Labai gražus šunelis! Gerų jam naujų namučių!
Mune58 (2011-09-28) (foto)
aišku, dėl to, kad bus padovanotas. Nes parvažiuoju gana retai:( Tarp kitko, šeimoje buvo kalba apie prieglauda (artimiausia yra Alytaus Nuaras). Įkalbėjau, kad padėsiu dovanoti iš namų.
RasaM (2011-09-28)
Mune58, kaip suprasti tokią liūdną gaidelę- "galiu nebepamatyti", o dėl ko, kad padovanotas bus, ar, kad gręsia kokie negeri dalykai, jei neras naujų namų?
Mune58 (2011-09-28) (foto)
tai mano brolio gražuolis. Su skaudančia širdimi įdėjau šį skelbimą:( Jaučiu, kai atvažiuosiu į kaimą, jo jau galiu nepamatyti:( Deja, gyvenimas kartais susiklosto ne taip, kaip mes norėtume:(
Virgau (2011-09-28) (foto)
koks grazuolis!geru tau nauju namuciu


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 130

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

11.27 Globa rasta!!! Maldauju pagalbos!
11.15 Vilnius: Skubiai ieškau Gamavit (nebeaktualu)
11.12 (Grįžo namo)Skaidiškės, kur jūsų sąžinė? (1)
11.08 Pagalbos .Naujininkuose dingo katinukai
11.03 Prašau padėti išgelbėti karališką katuką (3)
10.16 Prašau patarimų, rekomendacijų (2)
10.13 Pastebėta raina katė (5)
10.11 Kaip gauti pigių sterilizacijų? (1)
10.10 Kas žinote? Padėkite rasti! Vilnius. Prie Bigo. S. Nėries g. (1)
10.04 Padėkite rasti namus jaunam katinui/ arba suteikite laikiną globą (1)

Komentarai

Day (18:43) >>
Skelbime nenurodyta, kad katinas, vedžiojamas su pavadėliu, išsinėrė išsigandęs šuns, prie...
Day (18:33) >>
Manau, kad įlindo į radijo stoties sodo teritoriją. Ta sodo teritorija labai didelė, galėjo...
PauleVit (20:06) >>
Dovanojamas su Utenos prieglaudos sutartimi, tačiau šiuo metu yra globoje Vilniuje. Numeris...
Alusia (13:47) >>
Šiandien ryte vėl mačiau valkataujant, kaip užburta, bet globos nulis:(
Diroma (13:43) >>
Iškeliavo į katukų rojų :-(
Diroma (13:42) >>
Padovanota
Diroma (13:42) >>
Padovanotas
Diroma (13:35) >>
Kalytė jau turi namus
Mune58 (2:18) >>
šaunuolės. Ačiū už geras naujienas.
Altair (17:55) >>
Ačiū, Mune58, jau pagavom. Būtent tą katę, kuri buvo iššokusi iš 5a. Dabar abi laimingos su...
Alusia (8:17) >>
Deja, šita katytė grįžusi su savo draugu namo, vėl pabėgo, vėl ir vėl rasdavau savo kieme...
RadLin (16:19) >>
Atsiprašau, įkeliu čia, nes nemoku suformuoti naujo skelbimo: Galiu atiduoti pusę 75 mg...
Mune58 (23:36) >>
Turiu "samadelkiną" gaudyklę. Gal su mano pavyktų pagauti. Jeigu ką, prašau kreipkitės,...