LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Padovanotas gyvūnas

Aprašymas:

dovanojama maždaug 7 mėn. be galo žaisminga rastinukė. Nukirminta, nublusinta, paskiepyta, sterilizuota. Sutaria su kitais gyvūnais, tiek su katėmis, tiek su globėjos šunyte. Maistui neišranki. Naudojasi draskykle. Dovanojame žmonėms, suprantantiems, kad paaugliukai gali krėsti išdaigas, turintiems kantrybės, žinantiems, jog gyvūną reikia ne tik maitinti, bet prireikus ir gydyti, pasiryžusiems rūpintis augintiniu ne vienerius metus. Susijusi naujiena http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.42561

Gyvūno vardas: Šela
Gyvūno rūšis: katė
Gyvūnų skaičius: 1
Veislė: Mišrūnas
Lytis: patelė
Lytinis aktyvumas: atlikta kastracija/ sterilizacija
Amžius: 7-12 mėnesių
Kailio tipas: trumpaplaukis
Spalva: raina, balta
Vietovė: Lietuva, Kauno m., Kaunas
Skelbimą įdėjo: Mune58

Skelbimo numeris: 80930
Sukurta: 2015-08-10 | atnaujinta: 2015-10-29 | išimta: 2015-10-29
Peržiūrėjimų skaičius: 15922
Buvęs gyvūno statusas: Dovanojamas gyvūnas

Komentarai

Mune58 (2015-11-07) (foto)
niekaip nesulaukiau jokių žinių iš namų, kaip laikosi Šelutė, nors kiekvieno atvykusio norėtojo primygtinai prašau ir visi prižada nepamiršti mūsų. Vakar pati išdrįsau paskambinti. Šelutė ir toliau šėlsta, jau nuvertė kelis vazonus, o svarbiausia, kad graužia lapus. Oj bijau bijau, kad prisiragavusi vazoninių gėlių, neapsinuodytų:((( Pasakiau, kad vedžiojant Čikutę, kasdien parnešdavau katinėliams žolytės, Šelutė taip pat ją skaniai kramsnodavo. Pažadėjo parnešti iš kiemo. Pavasarį žada leisti į lauką (gyvena nuosavoj valdoj), gal ten bent jau išsidūks. O ta gatvė, kur ji gyvena nėra labai judri, tikiuosi, kad viskas bus gerai.
IlonaKolit (2015-10-29)
Labai džiugu už Šelutę :)
Mune58 (2015-10-29) (foto)
Šelutė išvyko į savo nuolatinius namus. Boksas sugrįžo atgal tuščias. Ačiū Wilmai, atsiuntusiai norėtojus būtent rainiukės. Ir tie norėtojai gyvena visai netoli mūsų, tame pačiame Žaliakalnyje. Būsime su Šela kaimynės. Būk laiminga, mažyle:) Lauksiu naujienų ir foto iš namų.
Edžis (2015-10-26)
Dantukai pradeda keistis nuo 5 - 5,5 mėn.
Mune58 (2015-10-25) (foto)
Šelutė išmoko iš dėdės Pikučio mindžikuoti letenėlėmis. Kasdien minko pledą, net prisimerkusi ir murkdama iš malonumo:) Vakar radau pamestą 1 iškritusį kažkurį tai dantuką. Kiek jai maždaug galėtų būti laiko, kai keičiasi dantys?
Rita R. (2015-10-24)
Norint išvengti dulkių, pakaktų pakeisti kraiką (greičiausiai naudojamas bentonitinis, tas tai tikrai dulka, ypač dar jeigu visai smulkus). Maksimoj galima visai nebrangiai (ypač akcijų metu) nusipirkti sušokančio augalinės kilmės biokraiko katėms iš kukurūzų pluošto ar kažko panašaus. Jis taupiai naudojasi, beveik nedulka, o ir katės mielai į jį eina. Kas dėl alergijos, tai pati turiu III kategorijos alergiją katėms jau nežinau, kiek metų, bet savo gyvenimo be kačių neįsivaizduoju. Iš patirties galiu pasakyt tik tiek, kad nors didžioji dalis alergologų iškart liepia pašalint alergeną, t.y., katę, tai tik labai laikinas problemos sprendimas. Tiesiog mūsų sveikatos apsaugos sistema dažniausiai funkcionuoja taip, t.y., šalina simptomus, bet ne priežastis. Katė nėra alergijos priežastis. Alergiją sukelia organizmo imuninės sistemos hiperreakcija, kuri pati dažniausiai yra sąlygojama padidėjusio kortizolio kiekio (ypač jei jis ilgalaikis) ir/ar detoksifikacinės sistemos problemų, ypač kepenų ir žarnyno. Žinoma, yra žmonių, kurių alerginės reakcijos yra genetinės kilmės, bet tokiais atvejais jos pasireiškia stipriai (III, IV kat.) bei nuo vaikystės, tad tokie žmonės niekada negalėtų kačių globa užsiimti. Yra priemonių, kaip galima bandyti desensibilizuoti organizmą, bet tai, žinoma, tikrai ne toks greitas procesas kaip tiesiog pašalinti alergeną. Deja, bet vien pašalinus alergeną, imuninė sistema dažnai ima hiperreaguoti į ką nors kita, ir taip pasaka be galo. Bet, žinoma, čia jau kiekvieno žmogaus individualus sprendimas.
Mune58 (2015-10-24) (foto)
štai jums įrodymas, kodėl primygtinai prašau jai globos http://www.part.lt/perziura/dd93fb2dcb9cac86ea6555723b3952dc62.jpg
Mune58 (2015-10-24) (foto)
Pagaliau Šelutė neliko nepastebėta, reitingai pakilo:) Tik naivuoliai patikėjo, kad galėčiau ją kažkur ištremti. Kaip įrodymą personai Birmanukui įkeliu nuorodą, kur pačiuose pirmuose komentaruose rašoma apie Nuarą http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.41618 . O ši zdraica ir dabar dūksta namuose ir vargo nemato. Deja,kas liečia dulkes, nemelavau, neišgalvojau, tik nenorėjau pripažinti alergijos, o galbūt, bijojau išgirsti tiesą. Bet ta tiesa kur kas baisesnė, negu maniau:(
Birmanukas (2015-10-18)
Šita persona Mune58, ką tik telefonu man pasakė, kad "o kur man ją dėti, kiek aš čia ją galiu laikyti, man alergija, duklės kyla". Kai paklausiau, ar staiga nuo šitos katės alergija, ji atsakė, "nežinau, nuo ko, išsitirti reikia. Mano sprendimas, mano katė. Nuare bent jau pasirūpins ja, o aš negaliu". Paklusta, kodėl iškart iš gatvės tuomet neneįė į Nuarą, šita persona padėjo ragelį. Tiek žinių. Kaip jums tokios "gelbėtojos"?
Birmanukas (2015-10-18)
Mune58, kodėl šantažuojate ir terorizuojate? Juk ne vakar gimėte ir puikiai žinote, kas katytės laukia Nuare. Gertrūdos g. 2 savaitė,s paskui numarinimui į gyvulių gardus Užliedžiuose, kauriom šaltų plytų sienom, kiauri stogai, paromis nešerti gyvūnai. Visi globėjai turi po n gyvių patalpoje, su dulkėmi, mažesniais/didesniais vaikais, etc, etc. Reklamuokite katę normaliai, o ne čia grasinkite, kad vešite į Nuarą jei jau naudojatės internetu.
AisteIgn (2015-10-18)
O kam jus juos is kiemo imat, jei paskui vistiek i sanitarine pridavinejat? Tai gaunas, kad bereikalinga gaisatis ir islaidos.
Mune58 (2015-10-18) (foto)
labai liūdna ir apmaudu, kad jaunai, sveikai, sterlizuotai ir paskiepytai katytei neatsiranda vietos po saule:( Jokio globos pasiūlymo nei namų neturime. O globot iki begalybės nebegaliu. Anksčiau ji naktį praleisdavo narve, o dabar jos narvas užimtas. Visą parą būname kambaryje, kur dar su mumis gyvena šunytė ir dėdė katinas. Kraiko dėžė praktiškai prie lovos, dulkės nesibaigiančios, apie 2 val.nakties prasideda dragai. Aš su dukra praktiškai be poilsio:( Bet yra patarlė "Nėra to blogo, kas neišeitų į gera". Bandysiu ją ruošti kelionei į Nuarą.
Wilmante (2015-10-07)
ir Šelutė liūdnai žiūri, kur tie šeimininkai užkliuvo...:(
Mune58 (2015-09-17) (foto)
šiandien pirmas norėtojo skambutis ir nesėkmingas. Kažkodėl dovanojimo sutarties pasirašymas išgąsdina nekuriuos žmones:(
Mune58 (2015-09-11) (foto)
šiandien savo meilę nuskriaudžiau (nunešiau sterilizuoti). Kol kas dar narve, kadangi šlitinėja po visas pakampes, tai laikau uždarytą. Liko pati svarbiausia užduotis - rasti gerus šeimininkus.
Viole (2015-09-07)
Net labai gražios,neišsigalvokit:))Tiesiog kažkoks keistas laikas,nes labai vangiai kačiukai dovanojasi.Pas mane trys berniukai rado namus,o mergičkos,nors ir super mielos taip ir laukia.Verks mano piniginė,nes iš savo kišenės reikės jas sterilizuoti.Bet į gatvę nemesiu.Sakau gal paskiepytas ir sterilizuotas padovanosiu,juk būsimiems šeimininkams tik mylėti jas ir beliks.Bus sutvarkytos panelytės.
Mune58 (2015-09-07) (foto)
o mūsų niekam nereikia, turbūt, negražios? O gal, kad mergaitė? Gal sterilizuoti ir padėti ten, kur radau?:D
Mune58 (2015-09-04) (foto)
gal kas galite pašalinti šį komentatorių, nes čiukčių kalbos čia nieks nesupranta:D
Mune58 (2015-09-01) (foto)
mano mieloji princesytė jau gerokai paaugo, bet kol kas jos nieks nenori, ani ni ni vieno skambučio:( O aš taip skubu, nes šilti orai eina į pabaigą ir esu nusižiūrėjusi vėl ką gelbėti.
Mune58 (2015-08-30) (foto)
šiandien mazgė paskiepyta kompleksine vakcina, tik nuo pasiutligės skiepo veterinarė dar susilaikė, kadangi kacka ilgokai sirgo. O aš taip norėjau to skiepo nuo "pasiutimo", kad būtų biškiuką ramesnė, bet mano planas-chuliganas neišdegė:D Ką darysi, siautėsime ir siaubsime namus toliau:D
Mune58 (2015-08-13) (foto)
mažylė pasveikusi jau tapo per daug šustra. Neduoda ramybės nei katinui, nei šunytei. Aniems karšta, jie išvis nenori dūkti, o ji ištisai vaiko tai vieną, tai kitą. Tokios siautėjančios globotinės aš dar neturėjau, gal rainiai visi tokie? Ko gero, reikės dabar daryt bakst nuo pasiutimo:D
Mune58 (2015-08-10) (foto)
pasigrožėkite mano zdraica. Ji ne Šela (dukra pakrikštyjo), ji tikra Šelma - šelmė, šėlsta be paliovos. Net dabar per didžiausius karščius lekuodama vaiko ir katiną, ir šunytę, abiem segasi su dantimis į klešnes. Kiekvienas daiktas jai žaidimas. Iš Čikutės indelio krapšto su letena sausiukus ir ridinėja po grindis (turiu užkelti aukščiau, bet Čikutė nepasiekia pakramsnoti). Kraiko dėžė jai pirmiausiai yra žaidimų smėliadėžė, suka ratus, gaudydama savo uodegą. Kai kraikas byra ant grindų į visas puses, tada jai dar smagiau. Kai prisižaidžia į valias, tada tupiasi reikaliukui dideliam arba mažam. Vakar labai sėkmingai pagavo mūsę, bet vos tik prasižiojo, musė laiminga nuskrido savais keliais:)


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 135

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

08.05 Pagalbos prašymas mirus šeimininkei liko 7 kates ..likimas... (9)
08.04 Atiduodu Epato Plus pastą (Vilnius)
08.01 Kas paėmė ryžą katiną nuo Bigo Maximos? Vilnius
07.22 Paramos Darsei (17)
07.20 Noriu dar kartą padėkoti Vestai :) (2)
07.20 Rasta kate Vilniuje.Ieškoma globa (3)
07.16 Atiduodu vaistus, papildus (1)
07.16 Šlapia nosytė prašo paramos
07.16 Baltas angelėlis tarp degėsių (2)
07.15 Nauji juoduliai katukai, gal kam dingo Kaune, Žemuose Šančiuose? (1)

Komentarai

Vyta (20:57) >>
Katinu likimas nezinomas Мы определили котиков уже дали временно...
Alusia (10:45) >>
Vargšę Simbą, Arnikos vaiką nuvežiau į Jakovo kliniką operuoti polipo, ji labai blogai...
Vyta (13:20) >>
Vilmante as tik dalinuosi , realiai info turiu labai mazai , prašiausi kad isileistu i butą...
Wilmante (13:07) >>
Vyta, tai įrašykit savo sąskaitą skelbime, na, manau, tikrai atsiras aukojančių žmonių,...
Vyta (12:51) >>
Pridursiu tik tiek kad manau jie badavo realiai didele laiko dali :( nes moteris kuri mire du metus...
AisteIgn (12:50) >>
panasu kad parnese, neatrodo kad butu ju sumazeje labai
Vyta (12:39) >>
Aš platinau vakar FB. Pries pora metų buvo pas ją Grinda, dali isveze , dalies nepagavo. Paskui...
AisteIgn (11:56) >>
ta melyna katuli reiketu Mykolui atgal isudyti, jis ji atgrudo pas ja is Seimyniskiu gatves
AisteIgn (11:55) >>
siaubas koks, as esu pas ja buvusi, ji tada daugiau ju turejo pries kelis metus...
Wilmante (8:13) >>
o jetau, kaip baisu:( Kur joms dingti:( Gal kas paplatintų FB visuose puslapiuose kur įmanoma,...
Alusia (16:23) >>
Pagaliau sudėjau skelbimus ir Arnikos vaikų, susipažinkime: Vanilė, bet ji jau pavergė jaunos...
Alusia (15:50) >>
Rytoj Arnika bus sterilizuota, labai labai ieškau jai bent laikinos globos, pas mane su daug...
Alusia (15:14) >>
Laimingo gyvenimo, tikiuosi kad dabar jau radai savo laimę:)