LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Kai nesiseka nuo pat gimimo - beakytė Nikė... Nikutės jau nebėra:(

Gimus rūsyje, is visu broliuku ir sesuciu isgyveno tik Nikute (kiti mire arba dingo, kaip ir daznai daugelis benamiu mazu katineliu). Nuo pat mazu dienu ja persekioja bedos: akies trauma, kuri ateme jos kaire akyte http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.25403. Laimei, ja laiku pastebejo geroji Irena, priziurinti ir maitinanti daugeli Senuju Traku gyvuneliu. Nikutei lyg ir pasiseke, bent jau globa rado - pas Irena namuose. Ja paskiepyjom, sterilizavom, netgi ir noretoju skambuciu karts nuo karto sulaukiam.

Bet! Pries keturias dienas Nikutei staiga pablogejo - nustojo valgyti, zaisti, pasidare vangi, daugiausia guli ant radiatoriaus ir laka vandenuka. Jos ir taip minimalus svoris dar labiau nukrito. Gaisti nebegalejom - si ryta traukiniu Irena atgabeno Nikute i Vilniu ir lekem i klinika. Kaip ir patare vakar Irena (Moira) jai patikrino dantenas, ismaige pilvuka, ismatavo temperatura - termometras parode net 40,6 :( Paeme krauja tyrimui - Nike vel uzpuole kazkokia virusine infekcija (gydytojas paaiskino, kad tai gali buti nuo nusilpusio imuniteto). I kateteri suleido skysciu, i paodi temperatura mazinanciu vaistu, antibiotiku. Vaistuku dave Irenai dar penkiom dienom, paskui liepe pasirodyti vel. Gavom gydytojo pazada, kad Nikute atsigaus. Klinikoj sumokejom 103 Lt, busim labai dekingi, jei kas galetu prisideti prie islaidu sumazinimo, o islaidu dar tikrai bus:(

 

Trūkstama parama: 0 EUR
Surinkta parama: 28 EUR
Organizacijos pavadinimas: Mažoji Liza (neturi prieglaudos)
Įmonės kodas: 302705033
Banko sąskaita: LT27 7044 0600 0779 9964
Pavedimo nurodymas:
PayPal sąskaita:

Organizacija: Mažoji Liza (neturi prieglaudos)

Sukurta: 2012-04-07 | atnaujinta: 2012-04-08
Naujienos numeris: 27013
Peržiūrėjimų skaičius: 8687

« grįžti Susijusios naujienos:

Nikutės nėra..., galbūt galima išgelbėti dar gyvus? (laikina globa radom, LABAI ieškom saugios vietos, kur galėtume gyventi kartu:)
Senųjų Trakų katinėliai (atnaujinta).
(Sulaukė pagalbos) Kai esi vienas lauke karys... (labai reikia pagalbos mažai katytei)


Komentarai

Moira (2012-04-16)
Aš manau, kad nereikia savęs plakti (ir kitų:)). Yra begalė priežasčių peritonitui atsirasti, nuo mutavusios koronos iki stafilokokinio ar streptokokinio užkrato. G/b ir nuo širdies nepakankamumo, deja:( Katė galėjo pati turėti stafilokoką (gal ir net auksinį) ar tai streptokoką, o operacija visada yra tokia invazija, kuri tuos kokus sujudina ir labai greitai padaugina, kas baigiasi, kaip baigėsi. Rašėte, kad vetas išmaigė Nikės pilvą ir nieko nerado. Jei jau tada būtų peritonitas, pilvas būtų skausmingas ir katė tikrai labai kniauktų. Pati turiu auksinio stafilokoko suėstą katę, kuri po poros metų, būdama jauna, praras visus dantis, nes auksinis pažeidė katės pastovių dantų šaknis. Ir ką čia kaltinti, yra kaip yra ir nieko nepakeisi.
Ilonaziu (2012-04-16)
Aiva, visa beda, kad ir suprantant, ilgokai reikia laukt kol isaugs tos bakterijos paselius, kad tikslei nustatyti ja veikianti antiba. ( gal net savaite). O peritonitas labai greit plinta. Del to ir antibai apgraibomis skiriami. Platesnio spektro.
Aiva (2012-04-16)
Lankytojas pašalino komentarą
Aiva (2012-04-16)
Lankytojas pašalino komentarą
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-16) (foto)
Aiva, suprantu, kaip sunku jums dabar, nuosirdziausia uzuojauta del vargses Nikutes :(
Moira (2012-04-16)
Negana to, kad Swed'ą "anonimus" užlaužė (prasėdėjau, kaip durnė 1,5h ir tik tada pasakė "neveikia el bankinė sist", svoločiai:D), tai ir čia:( Kaip galėjo garbinga d.Žilinskienė nustatyti "iš akies" peritonito kilmę, jei vien tik bakteriologiniai tyrimai trunka min 10dienų. Jau tada, kai siūliau vežti Nikę į kliniką, rašiau apie pilną kraujo ir kraujo chemiją. Merginos, labai jau nekompetentinga taip tvirtinti, nes "ne vpervoj raz zamužem", nu sory.
Aiva (2012-04-16)
Lankytojas pašalino komentarą
Virgau (2012-04-16) (foto)
kiekviena operacija yra rizika.Sterilizacija yra rimta operacija,labiausiai siurpina ta tiesiog extaze,kad siandien operacija,ryt paleista i gatve,ciumpam griebiam,pjaunam paskutinese dienose ir paleidziam ir paleidziam...kiek gyvu kateliu liko,kas cia zino.Nieko nepadarysi,sterilizacija reikalingas dalykas,bet gal ir saikas reikalingas.Man priimtinesnis uzmigdymas,nei nusikankinimas kiauru uzpuliavusiu pilvu.
Aiva (2012-04-16)
Lankytojas pašalino komentarą
Cherry (2012-04-16)
Mano šunei po komplikuotos cezario-sterilizacijos operacijos dėl galimai prasidėjusio peritonito buvo skirti antibiotikai, tiesa, silpni, nes jai reikėjo maitinti mažylius (operuota 2-ojoj minimoj klinikoj). Gavo ir vitaminų. Kai uždegimas neaiškios kilmės, tai ir antibiotikai plataus spektro, nors gal yra kokie nors specifiniai, nežinau. Tiesiog ieškau analogijų, gal nebuvo kieno nors kaltės ar klaidų. Man tada buvo pasakyta, jeigu išsivystys peritonitas - bus blogai.
Polio-mama (2012-04-16)
Aiva, neturėtumėte jaustis kalta. Prieš kiek mažiau nei du metus susidūriau su analogiška bėda - peritonitu. Nepaisant to, kad jis buvo diagnozuotas gana anksti, taikyti visi, kokie tik buvo įmanomi, gydymo būdai ir metodai, pasveikti, deja, nepavyko... Tegaliu užjausti :((
Aiva (2012-04-16)
Lankytojas pašalino komentarą
Aiva (2012-04-16)
Lankytojas pašalino komentarą
Ilonaziu (2012-04-16)
Aiva, antibai nuo bakterijos ir nera blogai. Nes kaip tik antibai ir veikia bakterija. Bet tam tikri antibaiima tam tikras bakterijas. Buna ir platesnio spektro antybai. Bet kad suprast, kokia ta bacila, reikia paselius kokias 3 dienas augint. Po to galima jau tiksliai nustatyti kuris antybas tikslingas.
Polio-mama (2012-04-16)
Aiva, o kokius tyrimus atliko klinikoje Nr.1? Tik morfologinius? Ar ir biocheminius? Jei biocheminiai nebuvo atlikti, nebuvo ir galimybės matyti, kad inkstų ir kepenų veikla sutrikusi. Pagal simptomatiką neįmanoma tiksliai nustatyti diagnozę, nes panašūs ar tokie pat simptomai būdingi ne vienai ligai. Kai kuriose užsienio šalyse (pvz., Italijoje) veterinaras net nesiima apžiūrinėti gyvūno, kol neatlikti išsamūs kaujo tyrimai.
Aiva (2012-04-16)
Lankytojas pašalino komentarą
Aiva (2012-04-16)
Lankytojas pašalino komentarą
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2012-04-16)
Kiek pamenu 1-oje vet. klinikoje buvo daryti kraujo tyrimai - kokie buvo rodmenys?
Aiva (2012-04-16)
Lankytojas pašalino komentarą
Moira (2012-04-16)
Kačių korona negydoma, kaip šunų:(, gydomos sukeltos pasekmės. Turėjau koroninę katę su skysčiais pilvo ertmėje (išsiurbė), nustatė sterilizacijos metu. Gydymas buvo labai drąstiškas, taip vadinamais anabolikais, ar kaip jie ten (užkrito, kaip visada:)) Jokių vilčių niekas neteikė, nes koroninė katė ir skysčiai pilve, kaip nuosprendis:( Na išgyveno, ir dabar gyvena:), bet tai tikrai retas atvejis:(
Ilonaziu (2012-04-16)
O korona pavojinga ne tik sunims bet ir katems?
Moira (2012-04-16)
Vargšė mažoji Nikė:( Žinau, kad skauda, bet merginos, ar jūs testuojate paimtas kates? Vėlu kalbėti, bet kačių peritonitas yra mutavusios koronos pasekmė, nors ne visada, bet to, patys testai nėra 100% patikimi ir reikia ieškoti antrinių ligos požymių, nors šiuo atveju jau vėlu, bet bent ateičiai.
Aiva (2012-04-16)
Lankytojas pašalino komentarą
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-14) (foto)
Bijau, kad tai buvo prasidejes peritonitas, labai kankinosi vargsiuke tikriausiai :(
Dinka (2012-04-14)
Erika, siaubingai liūdna, bet inkstai, kepenis.....mirtis labai skausminga, bet spręsti jums. vargšiukė Nikutė :((
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-04-14) (foto)
Nike siuo metu pas Dr.Zilinskiene, padare kepenu ir inkstu testus, echoskopija. Kepenys ir inkstai beveik neveikiantys, pilvas issiputes, daktare daro isvadas, kad tai inesta per sterilizacija infekcija. Nebematau per asara klaviaturos, nes musu praso priimta ta sprendima.... :(
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-04-13) (foto)
Irena, tfu tfu..
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-04-13) (foto)
Apie Nikes mama paraset labai tiksliai, butent taip ji ir gyveno ir gyvena:( Ir Nike yra vienintele isgyvenusi is visu. Ok, ziuresim ryt, ka sakys Dr. Pranesiu.
Aiva (2012-04-13)
na jei jau taip bus, tai pagal tai kaip Nikute dabar atrodo - vieni kauliukai, ir ka besiulyciau nieko nevalgo, tai turbut jau neilgai...:(((
Moira (2012-04-13)
Jei tai susiję su labai silpna imunine sistema (katė yra kraujomaišos vaikas, mama katė būdama nėščia ir maitindama kacukus badavo ir t/t), nieko nepadarysi, taip bus:( Šiaip jau kacai serga tuo pačiu, kaip ir mes:( Visai nesenai pamiro jaunas, gražus ir neaišku nuo ko, po skrodimo buvo nustatyta širdies yda, kažkokia ten širdies pertvara ar membrana buvo tokia, kad buvo keista, kaip kacas aplamai gyveno:( Nenoriu gąsdinti, bet kartais ligos gyvūnui ir neįmanoma nustatyti, tik post factum:(
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-04-13) (foto)
Testai atlikti visi. Dabar galvoju tik apie kepenu/inkstu. Gal ne:( Nikute neislenda is kliniku, tai akis, tai skarandis, tai dar kas nors, susimaisiau jau. Ligos klinikianiai pozymiai - tik tempa ir nevalgymas.
Moira (2012-04-13)
Kai leidote antib, ar davėte katei su maistu fermentus, kas yra būtina su antib. Be to, antib kursą reikia kartoti ir keisti pačius vaistus. Be to, ar katė pratestuota FIV ir Felv ir kraujo tyr kepenų/inkstų funkcijai nustatyti. Ir bendrai, kokie buvo katės ligos klinikiniai požymiai: sloga, viduriavimas, vėmimas, ar tik tempa ir nevalgymas?
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-04-13) (foto)
Tikejom ir tikejomes, kad jau nebereikes prasyti pakelti, deja... Nikutei po praeito sestadienio apsilankymo pagerejo, bet turbut tik leidziamu vazitu deka, dabar vel blogaiu. Jua nebezinom, ko griebtis, visi tyrimai atlikti, lyg ir nera prie ko prisikabinti, bet mazei negereja:( Ji tesveria 1,5 kg savo beveik 8 men amziui:( Rytdienai Irena ves ja vel ir Senuju Traku, tik si karta pas Dr.Zilinskiene. Nes jau neviltis kazkokia:(
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-04-09) (foto)
Nikute siandiena dar linksmesne ir gyvesne, po truputi pradejo valgyti, zaisti. Irena laiminga, neliudina jos net ir tai, kad taip ilgai globoj lieka ir noretoju nesulaukiam. Nes mes tikejom, tikim ir tikesim:) Anuszka, dar karta ACIU LABAI.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-04-08) (foto)
Anuszka, ACIU JUMS LABAI, jau skambinu pradziuginti ir Irena - Nikute po truputi atsigauna, leidziami vaistai, duodamas geriausias maistelis:)
Anuszka (2012-04-08)
Nikutei 100 Lt svenciu proga.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-04-08) (foto)
Iskelkit, prasau, labai prasau!
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-04-07) (foto)
Pakelkit, prasau, padekit mums padeti Nikutei.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-04-07) (foto)
Nike vakare jau biski pavalge, matyt, pradejo veikti suleisti vaistai. Irenai net nuotaikos kitos jau:)
Egleee (2012-04-07)
Nikute, laikykis ir sveik! Mačiau tave tada pas rumunus, tikrovėje tu dar įspūdingesnė ir gražesnė:)


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 159

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

11.27 Globa rasta!!! Maldauju pagalbos!
11.15 Vilnius: Skubiai ieškau Gamavit (nebeaktualu)
11.12 (Grįžo namo)Skaidiškės, kur jūsų sąžinė? (1)
11.08 Pagalbos .Naujininkuose dingo katinukai
11.03 Globa rasta!!! Prašau padėti išgelbėti karališką katuką (6)
10.16 Prašau patarimų, rekomendacijų (2)
10.13 Pastebėta raina katė (5)
10.11 Kaip gauti pigių sterilizacijų? (1)
10.10 Kas žinote? Padėkite rasti! Vilnius. Prie Bigo. S. Nėries g. (1)
10.04 Padėkite rasti namus jaunam katinui/ arba suteikite laikiną globą (1)

Komentarai

Alusia (20:56) >>
Edita, beprotiškai dėkinga!!! +10 Eur. Mes kovosim kiek galėsim!!!
Alusia (21:46) >>
Jau globoje pas Naminukų savanorę, labai DĖKOJU!!!
Alusia (19:02) >>
Jūratė, katuką sutiko Naminukai kuruoti, bus ir nuotraukos, aš tikrai negalėjau jų padaryti,...
Birmanukas (18:24) >>
Kokia daili katytė Simba. Mažuliukė...laikykitės.
Birmanukas (18:22) >>
Ala, gal dienos metu įmanoma foto padaryti, gal šėrėja galėtų? Fantastiško grožio katinas,...
Alusia (11:15) >>
Simba niekada nebus dovanojama, šiandien gavome negailestingą atsakymą iš laboratorijos, mažam...
Day (18:43) >>
Skelbime nenurodyta, kad katinas, vedžiojamas su pavadėliu, išsinėrė išsigandęs šuns, prie...
Day (18:33) >>
Manau, kad įlindo į radijo stoties sodo teritoriją. Ta sodo teritorija labai didelė, galėjo...
PauleVit (20:06) >>
Dovanojamas su Utenos prieglaudos sutartimi, tačiau šiuo metu yra globoje Vilniuje. Numeris...
Alusia (13:47) >>
Šiandien ryte vėl mačiau valkataujant, kaip užburta, bet globos nulis:(
Diroma (13:43) >>
Iškeliavo į katukų rojų :-(
Diroma (13:42) >>
Padovanota
Diroma (13:42) >>
Padovanotas