LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Gyvūnai patekę į sadisto rankas. Maldaujame visų pagalbos (Pagalba suteikta)

Tai ką išvydo į Kavoliuko g. 32 namą nuvykę Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus ir VŠį „Rainiukas“ atstovai, privertė krūptelėti net visko mačiusius gyvūnų globėjus. Neįmanoma buvo sulaikyti ašarų. Trijų kambarių butas buvo paverstas kačių koncentracijos lageriu, kuriame kalinami ir kankinami nuo 2 sav. iki 1-2 metų amžiaus 36 gyvūnai. Katės atrodė klaikiai, mažieji kačiukai vietoj snukučių turėjo pūlių luobą ant akyčių, nosytės, burnytės. Beveik visi paaugliukai turėjo po vieną akytę, kita išpūliavusi ir nebematanti, dehidratavę, išsekę, viduriuojantys. Mažiukai gulėjo prisiglaudę vienas prie kito krūvelėje ant nudriskusios išmatomis ir šlapimu dvokiančios lovos tarp smirdinčių skudurų.

 Buto savininkė apie 70 m. amžiaus pilietė visą laiką atvirai tyčiojosi, užgauliojo gyvūnų globėjus, komentavo jų veiksmus ir ragino juos palikti, kad „pas ją gyventų natūraliai“. Ji  pasakojo kaip  eksperimentuoja su gyvūnais, leidžia jiems veistis, nes „juos myli“, kaip juos galabija pati, kai kačiukai sulaukia 4 mėn. amžiaus, savo rankomis, t.y. pasmaugdama, palydi į “kačių rojų“. Visą buvimo laiką bute savininkė teigė, kad tai normalu, kad ji sudarė „natūralias sąlygas“, kad specialiai tam tikslui nesterilizavo ir nekastravo kačių leisdama veistis. Tai trijų metų nesterilizuotų gyvūnų veisimosi pasekmė. Ji jų niekada negydė. Kadangi yra neprimatanti, dalį mažylių yra sumindžiusi, prispaudusi. Paklausus kuo maitinami gyvūnai, atsakė, kad bulvėmis, morkomis, atliekomis. Ant grindų matėsi tik pora indelių su perrūgusiu pienu, vieno kambario kampuose stovėjo dvi sulūžusios kraiko dėžės su šlapime plaukiojančias laikraščiais. Visame bute tvyrojo baisus dvokas, ant grindų šlapimas, išmatos.

Buto savininkės sūnus, gyvenantis kartu pasakojo, kad motina pradėjo nešti iš lauko ir veisti gyvūnus prieš 3 metus. Prieš pora metų bandė su tuo kovoti, tačiau paklausus kokias būdais, nušiurpino atsakydamas, kad kates išmetė pro aštunto aukšto buto langus. Paklausus kaip jis vertina savo ir motinos veiksmus tik trūkčiojo pečiais atsakydamas, kad gyvenime būna ir taip.

 

Perėmėme pačius mažiausius ir silpniausius: 18 jauniklių, tačiau kiek iš jų išgyvens praėję kankinimų mėsmalę sunku atsakyti. Visų paimti negalėjome, nes neturime kur jų priglausti. Bute dar liko 18 suaugusių kačių, kurių būklė geresnė, tačiau kai kuriems gydymo reikės. Didžiausia problema gyvūnų namų paieška po sterilizacijų, nes gražinti į nestabilios psichikos sadistės rankas jų jokiu būdu negalima.

 

LGGD Vilniaus skyriaus ir VŠį „Rainiukas“ atstovai kreipiasi į visas gyvūnų globos organizacijas, visus žmones turinčius galimybę priglausti nors kelias sterilizuotas kates. Galbūt turite sodybas, o galbūt galite atverti savo namų duris pragarą išgyvenusiems gyvūnams, nors vienam ar keliems, kad jie galėtų pajusti tikrą rūpestį ir globą normalių, atjaučiančių, mylinčių žmonių namuose. Vieni mes nepajėgūs visiems šiems bėduliams padėti.

 

 

Labai prašome visų, nelikite abejingi mūsų mažųjų skausmui. Padėkite, priglauskite arba išgyvenusį ir išgydytą mažylį, arba suaugusią (1-2 metų amžiaus) sterilizuotą katę ar kastruotą katinėlį. Prašome pagalbos 36 katinėliams. Likę tame bute 18 katinėlių aktyvūs ir judrūs raini, ryži, ilgesnio plauko lūšiukai, rainiukai yra pakankamai sveiki. Pakaktų kai kuriems palašinti į akytes vaistų, sureguliuoti mitybą, sterilizuoti ir ieškoti jiems namų.

(Perimti likę 14 katinėlių. 11 Všį Lesės prieglaudėlėje, 3 laikinai priglaudė p. Živilė)

Taip pat labai prašome paramos katinukų mažylių gydymui, nes tokiam dideliam kiekiui gyvūnų savarankiškai padėti negalėsime. Mažieji yra vet. klinikos stacionare. Aukoti iš sadistės išgelbėtų gyvūnų gydymui galite:

 

http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.27349

 

http://www.lese.lt/lt/leses_dienorastis/news.7000

 

Labai laukiame bet kokios jūsų pagalbos. Dėl katinėlių priglaudimo, skambinkite telefonais  865244093 Danutė, 865354521 Akvilė, 861558898 Orinta, 860036883 Irma.

Maldaujame nelikite abejingi.

  


Sukurta: 2012-04-25 | atnaujinta: 2012-04-26
Naujienos numeris: 27327
Peržiūrėjimų skaičius: 15092

« grįžti Susijusios naujienos:

Mažučiai kankiniai iš Kavoliuko g.


Komentarai

Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2014-10-24)
tik dėl tokių istorijų dar nenusvyra rankos:)
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-10-24) (foto)
Kaip gera suzinoti apie tokia laiminga istorija :) O ar yra kokiu nors ziniu apie ta "konclageri"?
Egleee (2014-10-24)
Vienas iš šios istorijos dalyvių šiandien - http://nebrisius.lt/mylimiausias-teroristas-terminatorius-ziurze/ :))
O.V. (Rainiukas) (2012-04-27)
Norėčiau visiems padėkoti už pagalbą, paramą, palaikymą ir bendradarbiavimą. Tai, kas vyko tuose namuose, yra žodžiais nepapasakojama. Tai siaubas - kai stovi ir kojas pakerta nuo supratimo, ką tas žmogus yra padaręs per metus, du, penkis... Tikimės, kad daugybės mažyčių ir didelių akytės matys pasaulį, visai kitokį. Gaila, visi išsigandę, gyvenime nematę normalių gyvenimo sąlygų ir rūpestingų žmonių. Rytoj bus naujienų.
Miglamew (2012-04-26)
Dieve, cia gi mano namas... :( Ar jau visus pavyko is ten isgelbeti/istraukti? Seip ar taip - saunuoles merginos! (o senutes man kazkaip visgi gaila kad varzteliai atsisuko... )
Morgana (2012-04-26)
Taigi buvo rasyta, kad jie gavo bauda 400lt uz per daug gyvunu. Bet kodel nieko toliau nebuvo daroma, nesuprantu... Juk turejo, bent jau Grinda konfiskuot tuos gyvunus, jei buvo skundas ir oficiali bauda!
V-i-k-a (2012-04-26) (foto)
Kaimyne galejo nezinote kad jos katinas ten. Man va kas idomu, as kaip supratau kvapas ten buvo svelniai tariant nekoks, kodel kaimynai nieko nedare. As isitikinusi kad ir jiems kvepejo. Galejo jau senai bandyti su tuo kovoti.
Morgana (2012-04-26)
Nesuprantu, kas ten per kaimyne, kuri savo!!! katina leido laikyti tame konclageryje? O po to atbego sunerimusi? Tokiai irgi negalima katinelio atiduoti!!!
Mune58 (2012-04-26) (foto)
Ačiū, jau dabar davažiavo:D Dinka, labai daug komentarų, o aš paskubom skaitau, tai vat, pražioplinau:(
Lapke (2012-04-26) (foto)
GINTARĖLĖ (Rainiukas) (2012-04-25) Vakar Orinta parsivežė 12 katinukų namo į vonią(...)
Dinka (2012-04-26)
Mune, taigi Rainiukas su LGGD pėmė pirmus 18 , reikia skaityti arba naujieną arba komentarus :)))
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-04-26) (foto)
18 uzvakar istrauke LGGD ir Rainiukas.
Mune58 (2012-04-26) (foto)
kažkaip nesuskaičuoju:( Naujienoje kalba eina apie 36 dūšeles. Vėliau Pociun rašo: 3 priglaudė Živilė, 11 yra Lesėje, o kažkur 4 paleisti į lauką ar paslėpti. Bet jeigu jų buvo viso 36, tai kur likusieji (dar 18)?
Vysniu sodas (2012-04-26)
Tai gerai, kad sunus nors bendradarbiauja ir padeda - galejo jau seniai i policija mama priduot, bet tikriausiai ir jam paciam paskui ne gyvenimas su tokia mama butu buves, jeigu jinai nestabilios psichikos... Baisiausia is tikruju yra tai, kad nestabilios psichikos zmoniu problema pas mus niekaip nesprendziama, kazkaip vis karts nuo karto iskyla visuomenej kokia skaudesne tema (kur nuzude ka nors ar suluosino psichikos ligonis), bet viskas vel aprimsta kuriam laikui... Stiprybes linkejimai drasiems savanoriams, dalyvavusiems islaisvinimo operacijoj ir visiems, kurie dabar vienokia ar kitokia forma rupinasi katukais...
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-26)
I leses FB gavom zinute: Sveiki, dėl šių katinukų http://www.facebook.com/photo.php?fbid=409340312419167&set=a.369592046393994.94966.1 14534541899747&type=1 - Pifas sakė priimtų bent kelis, reikia tik susisiekti su jais.
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-26)
http://www.lese.lt/lt/leses_dienorastis/news.7000
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-26)
Na stai, skiepu dar 4 bus. Musu komentarus skaito sunus. Sake kai/jei mama dar atsines katinu, iskart mums skambins. Viena moteris kieme pribego ir sunerimo, kad juodai baltas katinas jos. Turi buti su guziuku gale uodegytes del traumos, turim jos nr. tai bus matyt. Namie globojamas rankinis katukas tikra meile, viskas ok, tik turi biski bedu su sveikata. Musiskiai 10 sekmingai stresuoja toliau, ryzas jaunas pabego is narvo, nuverte spinta ir joje apsigyveno. Faktas, kad tik marmurinuke tikrai jauki, bent kol kas. Nezinau kaip mums seksis adaptuotis. Vakare nuvaziuosiu ir meginsiu paglostyt ir pakalbinti kycius, tada daugiau ka pasakysiu. 2 turi bedu su vienas is akiu. Vieno pavyks isgelbet, antro - klaustukas.
Polio-mama (2012-04-26)
Mano žiniomis (o jos - iš dalyvavusiojo lūpų), jokių konfliktų, ginčų nebūta. Buto savininkė tiesiog išėjo, o jos sūnus bendradarbiavo su katinėlius ėmusiais žmonėmis, padėjo juos sugaudyti. Dalis katinėlių priešinosi, todėl bent du "operacijos" dalyviai yra apkandžioti. Irmulia jau prisipažino pati :)
Levute (2012-04-26)
O ji kokio rūsio neturi, kur galėjo įkalinti?
Moira (2012-04-26)
Nu šaunuolės panos, o Irmulia tai aplamai kankinė:(, net du tokiua agresyvius skiepus gavo:( Ką reiškia išleido ar paslėpė? Gal pasmaugė ar išmetė pro langą? Tokius ėmimus tikrai reikia atlikti su policijos pagalba, gal tada praeis noras slėpti.
Pociun (Gyvunugloba.lt) (2012-04-26)
Tris katinėlius priglaudė Živilė. Labai didelis dėkui jai. Taip pat ačiū Lesei už priglaustus 11 kyciukų. Viso išeina kažkur paslėpė ar išleido į gatvę keturis: didelį kastruotą ryžą katinėlį ir dar tris.
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25)
Gyva, gavau viena skiepa nuo stabliges ir pirma nuo pasiutliges, nes 2 gerus am am teko patirt :). Leseje 11 katinu (1 100 proc. rankinukas pas savanorius namie) , pas globejus namuose,kaip supratau, nepriklausancius jokiai org. - 3. kol kas mus desimtukas susiguze kruvoj stresuoja tyliai. dvieju is ju po viena akyte nekokios, vieno, manau, isgelbesim, o antro - vargu. pradziai tiek. labos:)
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25) (foto)
Och... Vat ir "issprende" savo problema :( Kur gi dabar surasti siuos vargsiukus? Jie juk tikriausiai yra sergantys..
Kristinooshke (2012-04-25)
Reikia konteinerius patikrinti, ar nera katinu lavoneliu, kol neisveze siuksliu!!!!!!!
Irene (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25)
Pranesu, kiek suzinojau, paimta 11 katuku, kitus straipsnio "heroje" spejo isleisti i lauka...
Kristinooshke (2012-04-25)
Laukimas - vienas is geriausiu kankinimo budu. Man atrodo, be konfliktu ten neapsies. ;(
Pliushke (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25)
Visi laukiam laukiam.. Tikrai kažko daros neramu. Norisi tikėti kad sėkmigai viskas.
Moira (2012-04-25)
Merginos, kaip jūs, ar sveikos/gyvos?:) Baisiai neramu, kaip pavyko perėmimas?
Gruodinukas (2012-04-25)
(kad neatrodytų, kad aš visai idiotė, kad leidau visiems katinam bendrauti: mažiai buvo praėję gydymą ir iš pažiūros (ne mano, vetų) pasveikę, bet vėliau paaiškėjo, kad ne nuo visko. manau, ilgesnis karantinas gali šią problemą išspręsti. dabar turiu vieną neskiepytuką, tai nesuleidžiu be priežiūros.)
Vysniu sodas (2012-04-25)
Aciu uz info del ligu. P.S. Paremem gelbejimo darbams susivienijusias organizacijas. Tikiuosi, kad ir likusieji katuliai greitu laiku bus paimti is tos moteriskes siaubunes...
Gruodinukas (2012-04-25)
rinotracheito skiepas apsaugo ne 100 proc., gyvūnas po ilgo kontaktavimo irgi gali apsikrėsti (bet ligos eiga kur kas lengvesnė nei neskiepyto). ypač jei virusinis, nes maža, kad antibiotikais bacilas užmuši, virusą turi pats organizmas įveikti. galiu iš patirties pasakyti, mano suaugę reguliariai skiepyti katinai po ~2 mėn. nuolatinio bendravimo, prausimo ir pan. su mažais rino-virusinukais irgi susirgo. bet jei įmanoma išlaikyti atstumą (karantinas) ir katinų bus mažai (pas mane vienu metu buvo 6 laisvai vaikštantys, tai dalinosi virusu:)), gali ir pavykti.
Morgana (2012-04-25)
Vysniu sodas - jei Jusu katinai skiepyti, niekas jiems negresia! Pataisykit, jeigu klystu... Nebent korona (jei viduriuoja).
Dinka (2012-04-25)
jei neskiepytos- gali, reiktų laikyti ligoniukus atskirai
Vysniu sodas (2012-04-25)
Gal kas zinote, ar tie akiu uzdegimai ar viduriavimai siu katuliu gali buti uzkreciami kitoms katems - t.y. jeigu turiu dvi kates ir paimciau laikinai nors viena sia mesmale isgyvenusi maziu, ar gali mano sveikos kates kuo nors uzsikresti?
Gilanda (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2012-04-25)
Katinukai, ne laukinukai, kai glostai, nesipriešina, bet ne labai žino, ką su tuo žmogum daryti ir atrodo, gerokai jaunesni, matyt beveik nemaitinti, aš visai nežinovė, bet visai suklydau dėl amžiaus. Gerai būtu, kad bent viena akyte matytu, teks laukti...
Judita 1 (2012-04-25)
O siaubas,trūksta žodžių...Ta moterį reikia patalpinti į ligoninę,taip kankinti gyvūnus gali tik sutrikusios psichikos žmogus..:((((
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-04-25) (foto)
Galiu kolkas tik palaikyti moraliskai, laikykites, labai operatyviai sureagavot ir susivienijot!!! Aciu!! Si kraupi istorija mane tiesiog pribloske:(
Vysniu sodas (2012-04-25)
Aciu uz atsakyma, as is tu nervu jau nebedaskaiciau gerai;(
Rettaa (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25)
kiek dar ju yra pas ta moterele? ar ji sutinka visus atiduoti?
Goda Smilgė (Naminukai) (2012-04-25) (foto)
Aš apsiėmiau viešinti šią istoriją, bendrauju su kitų portalų redaktoriais, be išvardintų tinklalapių, straipsnis su rekvizitais jau paskelbtas ir balsas.lt portale (o redaktorė minėjo, kad lauks šios istorijos tęsinio ir naujienų, kurias taip pat publikuos). http://www.balsas.lt/naujiena/594698/kosmaras-sostineje-senyva-vilniete-kaciukus-gal abijo-rankomis-foto
Vikikute (2012-04-25)
Dailenaa, Rinotracheitas (liga)... Bet kad gyvūnai nuo jos turėtų tokią prastą būklę, tai reikia nieko nedaryti (nes gydant akys niekad nebus tokioj būklėje), tad tuo pačiu čia ir nepriežiūra... O turint omenyje, kad kiekvienas gyvūnas turi tas 5 pagrindines "laisves" EU, viena kurių "freedom from disease" ir dar "freedom from pain" (reiškiančios, kad esant ligai, šeimininkai turi suteikti gyvūnui būtiną pagalbą) tai čia daug problemų su ta situacija ir galima skaityti, jog gyvūnai sąmoningai kankinti (nes, kad jie serga akivaidu)...
Polio-mama (2012-04-25)
Vyšnių sode, štai citatos iš komentarų: Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2012-04-25) "Visur jau parašiau pareiškimus". "straipsnį papildę į 15 min nusiusime. Goda žadėjo į lietuvos rytą dar patalpint". Gruodinukas (2012-04-25) "str. paskelbtas grynas.lt". Pliushke (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25) (foto) "http://ikrauk.15min.lt/augintiniai/64165". Pareiškimai parašyti, paviešinta visur, kur buvo įmanoma tai padaryti.
Dailenaa (2012-04-25)
Problemos su akytemis - tai kazkokios ligos, nepriežiūros ar šita sadiste tyčia sulošino katukus?
Vysniu sodas (2012-04-25)
Sveiki, CIA ZIAURI TRAGEDIJA. KLAUSIMAS - ar kas kreipesi i policija ir ar bus viesinama sita istorija kaip nors spaudoje, TV? Nes as manau, kad reikia kalbeti apie tai, kaip TAI YRA BLOGAI, kad zmones galetu reaguoti ir matydami tokius reikalus suprasti, kad TAI YRA BLOGAI. Is anksto dekoju uz atsakyma bent jau del kreipimosi i policija.
Lapke (2012-04-25) (foto)
O iš kur gauta informacija apie šitą situaciją?
Polio-mama (2012-04-25)
Kary, namas - daugiabutis. Juolab, ir pačioje naujienoje rašoma, kaip sūnus sprendė problemą, mėtydamas kates iš aštunto aukšto. Giriūne, šiuo atveju galima bandyti spręsti tos moteriškės problemą. Blogiausia, kad ji gyvena ne viena, o su sūnumi. Manau, mane supratote, nes toliau vystyti šios temos viešai nenorėčiau. Jei reikia platesnio komentaro, galime pabendrauti per asmenines žinutes.
Kary (2012-04-25)
O tai žala gyvūnams nesiskaito? Gal ji smauglį atsitemps kitą kartą? Ką gali žinoti, jei ne visi namie.
Justė (2012-04-25)
Lankytojas pašalino komentarą
Kary (2012-04-25)
Ar ji privačiam name?
Kary (2012-04-25)
Na, bet gal galima ką nors su seniūnu padaryti. Neabejoju, kad namo kaimynai taip pat nepatenkinti.
Polio-mama (2012-04-25)
Giriūne, su psichikos ligoniais - didelė problema. Praktiškai situacija atrodo taip, kad toks ligonis pats sprendžia, reikia jam pagalbos ar nereikia. Artimieji negali nuspręsti už jį, nes, kol pilnamečio asmens veiksnumas neapribotas, o tai gali padaryti tik teismas, psichikos ligonis yra veiksnus, pats dėl savęs sprendimus priimantis asmuo. Egzistuojant tokią problemą mini ir gydytojai, ir socialiniai darbuotojai. Kol psichikos ligonis nepadarė realios žalos (ko nors nesužalojo, nepadegė ir t.t.) ar bent jau nesukėlė grėsmės, kad ta žala atsiras, visi greta jo esantys yra situacijos ir ligonio įkaitai.
Justė (2012-04-25)
Lankytojas pašalino komentarą
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2012-04-25)
mažieji kaliniai - kūdikėliai ir vaikučiai:((
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2012-04-25)
jokių draskymuisi būti negali. Iš karto noriu paprašyti nepaversti tragedijos aiškinimuisi. Straipsnis bendrinis. Jei kas tolaiu platins ir galima bus dėti rekvizitus reikai dėti visų org kurios prisidės. O mes parašysime atskirą naujieną apie mažuliukus, kurie šiuo metu visi gydomi stacionare, nes Orinta nuvežė 12, o mes dar 6. Taigi parašysime atskirai šių nelaimėlių naujieną ir kiek reikės lėšų kad padėtumėm koncentracijos stovyklos pabėgėliams. Net ir pavadinimas jau yra :IŠ KONCENTRACIJOS LAGERIO IŠGELBĖTI KALINIAI.
Goda Smilgė (Naminukai) (2012-04-25) (foto)
Polio- mama, aš šypsausi, tiesiog rašiau labai susikaupus, nes norėjau viską kuo aiškiau išdėstyti :D
Goda Smilgė (Naminukai) (2012-04-25) (foto)
Pliushke, bet juk čia niekas ir nesipeša dėl nieko, juk sutarta, kad pinigėliai bus pasidalinti draugiškai visiems, kas prisidės ir taškas:) Ši istorija tik įrodo kad kartais daug lengviau dirbti kartu!
Polio-mama (2012-04-25)
Lapke, klausimas - man? Jei spėsiu, prisijungsiu. Juolab, pusė mūsų šeimynos (gal keturkojų šįkart neverta skaičiuoti ;)) bus atstovaujama :)
Lapke (2012-04-25) (foto)
Ketini šiandien į Kavoliuko 32 eiti?
Polio-mama (2012-04-25)
Goda, nurimkit ir nusišypsokit :) Jei įskaitėte mano poste priekaištą, suklydot - jo nebuvo ;) Teisi Pliushke :))) Svarbiausia dabar - išgelbėti tuos kankinukus.
Pliushke (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25)
http://ikrauk.15min.lt/augintiniai/64165. Na būtų gerai nesusipešti dėl pinigų. Negi vėl organizacijų bendradarbiavimui vel pakiš koją pinigai ir pavydas? Gyvenkime draugiškai ir kai reikia būkime kaip vienas kumštis.
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25)
maciau, kad gryno komentaruose kazkas imete rekvizitus.
Goda Smilgė (Naminukai) (2012-04-25) (foto)
Polio-mama, kadangi šį straipsnį čia įdėjau ne aš, tai koregavimo galimybės neturiu, o straipsnius, kuriuos išsiunčiau kitiems portalams kaip ir nurodžiau, parašiau dvi sąskaitas, organizacijų, kurių vardai dominavo straipsnyje. O iš tiesų, tik mažumos portalų politika leidžia sau viešai skelbti kitų organizacijų ar įmonių banko sąskaitas, tad tuose straipsniuose, kur rekvizitų nėra- tai ne mano atsakomybė, o neįdėjo patys portalų redaktoriai.
Ajuka (2012-04-25)
O aš labai paprastai ta bobą manau reikia kokiam augalotam vyrui prie sienos priremt ir sakyt, kad nors vieną katę ji paims, pačios galva nulėks. Su tokiais žmonėm tokios ir priemonės, kelis kart dar nuvažiuot pasirodyt, kad stebima ir nedrįs.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25)
Laura, tada pats prades namo kates nesti...
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2012-04-25)
gal tam sunui galima kazka pasiulyti? cigareciu, bonkiuka uz pranesima
Polio-mama (2012-04-25)
Danute, o kaip tą stebėjimą realizuoti? Nepastatysi gi prie bobutės asmens sargybinio. O apylinkės inspektorių (iš policijos) jau nebeprisimenu, kada mačiau, nors jis periodiškai turėtų lankyti gyventojus.
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2012-04-25)
nes jos protu ji šitas kates išgelbėjo...
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2012-04-25)
Svarbiausia kad sūnus su mumis bendrautų ir perspėtų mus, kaip žadėjo, kad jei tik motina parsineš kokią katę išį karto informuos. Nes aš netikiu mūsų valst. institucijoms, kad jos užkirs jai parsinešti kates. Niekas jos nestebės iš vetų ar dar ko nors.
Polio-mama (2012-04-25)
Goda, kaip suprantu, Wilmantės pasiūlymas buvo koreguoti info čia. Juk "Lesė" dalyvauja nemenku mastu :) O su išsiųstais straipsniais turbūt jau nieko ir nebepakeisi. Beje, DELFI "Grynas" nėra jokių rekvizitų.
Gintarėlė (Makatukai) (2012-04-25)
Apie mūsų 12 katinėlių vėliau bus naujiena, dabar dar jie apžiūrimi ir sprendžiasi stacionaro kaina. Dėl paaukotų pinigėlių tai sutarta pasidalinti visiems kas prisideda prie gelbėjimo.
Goda Smilgė (Naminukai) (2012-04-25) (foto)
Straipsnius, kuriuos išsiunčiau pati kitiems portalams, nurodžiau abi sąskaitas organizacijų, kurios inicijavo gelbėjimo operaciją, tai LGGD ir VšĮ „Rainiuko".
Polio-mama (2012-04-25)
Mergaitės, suprantu, kad siūlyti labai lengva, o padaryti - kur kas sunkiau, bet rizikuosiu :) Gal vertėtų iš to pragaro išgelbėtiems gyvūnėliams ir info apie jų būklę, poreikius skirti atskirą naujieną? Komentarai čia gana greit "nuskęs" kitų gausybėje. Panašu, kad jų, komentarų, dar bus. Ir, tikėtina, nemažai.
Gintarėlė (Makatukai) (2012-04-25)
Mama katė ne aišku ar valgo, o šiaip ji sveika, turės abi akytes. Jos 4 mažiukai (1 berniukas ir 3 mergaitės) 3 sav amžiaus, o atrodo kaip 1.5 sav. Viena mergytė labai silpna, gali ir neišgyventi, 3 kačiukams reikia stebėti akis, gal ir pavyks išgelbėti, bet viena mergytė bus akla. Baltai juoda pūkuota katytė 1.5 mėn amžiaus, žaisminga, valgo, jei reikalinga namų globa. Visa šeimyna gyvena vienam dideliam narve. Dvi rusų mėlynosios su baltu katytės: viena valgo , o kita tik truputį, gali būti, kad turės tik po vieną akytę. Rainiukų porelė: valgo, jaučiasi gerai, reikia tik namų globos ir galima bus ieškoti šeimininkų. Mažesnių rainiukų porelė: mergytė neturės akyčių, berniukui gal dar pavyks padėti. Jiems taip pat reikalinga globa.
Polio-mama (2012-04-25)
Šiandieninė komanda vyriškiu "aprūpinta" :) Sėkmės visiems! Prisijungsiu pati, jei spėsiu.
Wilmante (2012-04-25)
tai gal jei tiek organizacijų prisideda prie tų vargšiukų nelaimėlių gelbėjimo, ir surinktus pinigėlius reikėtų visiems pasidalint, taip būtų teisingiau, nes pradžioj tik viena sąskaita buvo įkelta
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2012-04-25)
Labai tikiu ir meldziu, kad pavyktu isgelbeti bent po viena akele siems mazyliams.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2012-04-25)
Tai as tai viska suprantu - juk pas mane ir Drasius ir Piratas (be akytes). Bet zmoniu nuostaba ir komentarai veliau kai siulau paimti invaliduka, vilciu daug neteikia:(
Polio-mama (2012-04-25)
Šaunuoliai "Lesės" komanda, taip operatyviai sureagavusi į iš tiesų kuo skubiau spręstiną problemą ir pasiūliusi savo realią pagalbą!
Linata (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25)
LauraV, kad žmonės žinotų, kad katinukui aklumas tikrai nėra didžiausia bėda, kad aklas gyvūnėlis puikiai orientuojasi aplinkoje, yra labai draugiškas ir meilus, tada tikrai žmonės nebijotų paimti aklo gyvūno į namus. Turiu labai gerą pavyzdį - mano katinukas Ežiukas:-). Viena, ko akliukui reikia - žmogaus meilės ir ištikimybės...
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25)
Laura, as dar pabusiu optimistiskesne kol kas, nes svarbu pamatyti realia situacija. Nes yra buve ir blogesniu akyciu bedu pas musu globotinius, ir pavyko issaugoti. Ir butent ju pavyzdziai mane uzkrete optimizmu. O kad ne visiems laiku pagelbesim, kad issaugot akytes - faktas.
Kary (2012-04-25)
Šiaip tai pagalba dviguba- tokį žmogų į ligoninę, nes pats nesusigaudo kas vyksta.
Kary (2012-04-25)
Daugelis nori sveikų gyvūnų, bet tai juk ne priežastis juos sunaikinti. Tada kokie skirtumai nuo Grindos?
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25)
Lese ima daugiau. Spresime vietoje pagal situacija. Dar derinames del skaiciaus.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2012-04-25)
zinau, kad ziauri kartais esu, tad atleiskite - bet gyvunams be akyciu pasidovanoti beveik nera sansu:(
Kary (2012-04-25)
Sadizmas- beveik visos be akyčių.
Audrone66 (2012-04-25)
Lankytojas pašalino komentarą
NikaID (2012-04-25)
Jopta :O
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2012-04-25)
Moira aš irgi pasidarau paplaukusi kai pamatau tokį vaizdą. Vakar į dantis jai buvo įteiktas raštas dėl įspėjimo ir gresiančios baudos. Kadangi jau nubausta 400 lt buvo už TIK per didelį kiekį gyvūnų (niekas tada nieko nedarė, niekam nepranešė apie baisiai atrodančius gyvūnus). Apie baudą sužinojau tik iš sūnaus. Tai dabar ji tik privengia valt. institucijų, nes vėl bijo baudos. O anksčiau tai iš viso pagal sūnų šnekėjo: "man nusimyšt ant jų įstatymų"
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2012-04-25)
ir zurnalistus gal pakviesti galima?
Moira (2012-04-25)
Balionėliai glušių neima:D Šiaip jau galima iš vietinio PK skyriaus paprašyti policininko palydos:) Aš pernai, kai Minties g glušius užpuolė berods, Renatos vyrą, teiravausi, jie gali, tik pareiškimo reikia:)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2012-04-25)
Su balioneliu gerai, papurskus i akis, bent 10 minuciu suprastu kaip kencia sie mazyliai:(
Pliushke (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25)
Oi PUKUOTUKAS :)
Pliushke (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25)
Irmulia kaip mike pukuurukas keliaus su balioneliu :))) Laiksim kumscius, kad sekmnigai pavyktu misija.
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25)
As neturiu ka paimti. turiu balioneli :D
Moira (2012-04-25)
Gal jūs kokį vyriškį paimkit, bent dėl kvapo, nes babcė akivaizdžiai sunkiai paplaukus, tai gali ir pasišakoti:(
Pikta_Musyte (2012-04-25)
o dieve...... :(
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25)
Transporta turiu, boxus atsivesiu, 19.30 busim Kavoliuko g. 32. Saugausi Danutes nr.
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2012-04-25)
oi, atsiprašau čia aš parašiau:)
RasaM (2012-04-25)
Reikia tartis su tuo sūnumi, nes ta boba neįleis. Galim tartis šiandien. Aš su juo susiskambinu, važiuojame ten apie 19.30. ir paimam. Ar tinka? Galime susitikti prie Kavoliuko 32 namo ir nueiti kartu
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25)
Ot klinkt klinkt as :). skambinuosi :)
Myxsider (2012-04-25) (foto)
Irmulia, tel nurodyti naujienos apačioje, manau, joms visų pirma ir skambinkite.. "Dėl katinėlių priglaudimo, skambinkite telefonais 865244093 Danutė, 865354521 Akvilė arba 861558898 Orinta"
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25)
Lese paima 8 katinukus. Parasykite man kas nors, kaip galima butu juos is ten paimti? su ko kontaktuoti?
Ajuka (2012-04-25)
Nėra žodžių .. Šita boba yra psichiškai nesveika. Jos sūnus taip pat, būtinai reikia imtis teisinių veiksmų prieš juos, nes jie kitaip toliau ims gyvūnus iš gatvės.
Linata (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25)
Į šį prašymą reikėtų įkelti ir VšĮ "Rainiukas" rekvizitus ir banko sąskaitos Nr. Taip bus teisinga. Juk Orinta paėmė į savo globą 12 katinėlių, kuriems visiems be išimties reikalingas gydymas. O jau aukojantieji patys nuspręs, kuriai organizacijai pervesti. Aš pati prisidėsiu finansiškai. Kviečiu ir kitus paremti šiuos likimo nuskriaustus katinukus..
Polio-mama (2012-04-25)
Gal bandėte tartis su GGT Pifas? Jie turi patirties bandant "suvaldyti" tokius židinius.
Naujoke (2012-04-25)
Ir už ką gi jiems taip kentėt? Pervedu 150 Lt. Deja, padėt galiu tik taip...
Murgenas (2012-04-25)
Pervedėm 100 lt. Stiprybės.
Pociun (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25)
Yra keletas labai bailiukų, kiti tik šiaip buvo išsigandę, nes žmonių nematę. Yra ir jaukių ir labai jaukių.
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25)
Kaip ju charakteriai? ar visi jaukus ar yra laukinuku?
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2012-04-25)
straipsnį papildę į 15 min nusiusime. Goda žadėjo į lietuvos rytą dar patalpint
Edda (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25)
Ar reikia si pagalbos prasyma talpinti i 15min. ir Delfi? Gal jau kas nors patalpino?
MeiLLi (2012-04-25)
savaitgalį su transportu kažkiek galim padėt ...
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2012-04-25)
Iš ten likusių 18 atrodo 2 katinukai yra kastruoti vienas labai gražus - didžiulis, ryžas. Ta boba jį paėmė kai kaimynė atsigulė į ligoninę ir kaip supratome visam laikui. Dar kokie 6 katinukai irgi atrodo gražiai - vienas ryžas, kitas juodas, lūšiukė ir dar kokie 3 katinukai raini. Kiti persirgę rinothacheitu. Vienam tikrai nebus akytės. Likusi tik viena. Blogiausia ir tragiškiausia padėtis su mažyliais.
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25) (foto)
Ir globeju... :(
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2012-04-25)
oi vargeli.... ka daryti
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25)
Cia reiks ir finansu, ir transporto. Visko...
Moira (2012-04-25)
Kacka iš Katkaus infekcinė ta prasme, kad jai nosia varvanti ir ji priėmime su nežinau kieno labai laukinuke juoda kacka. O stacionare tik viena Gaja/Goja su skiepu, kitos visos dar nečiepytos.
Gintarėlė (Makatukai) (2012-04-25)
Vakar Orinta parsivežė 12 katinukų namo į vonią, iki 4 val ryto valė akis,lašino ir leido vaistus. Šiuo metu dar vis ji su kačiukais, 6 paaugliukai valgo, mažiukai žinda mamą, vieną pamaitino per prievartą, o likusieji nevalgo. 12val užrašyti visi į Rekso kliniką. Daugiau info gausiu po vizito. LABAI REIKALINGA PARAMA.
Wilmante (2012-04-25)
ne nu negaliu koks siaubas, galėčiau tai tą bobą savom rankom... Per Swed pervedžiau 100 Lt, dieve, kad galėčiau kaip nors padėti, namie jau per kates sunku praeit:(
Pociun (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25)
Laura, visi didžiausi ligoniukai bus klinikoje. Jei perimant likusius tame bute, tai jiems stacionaro nereikia. Nebent kokiems keliems, ašarojantiems ir viduriuojantiems. Aš įdėsiu vėliau jų foto (nevisų tik turime). Kitiems reiktų sureguliuoti mitybą, sterilizuot ir dovanot. Jie galėtų būti namų globoje. Keletas visai atrodo yra sveiki. Du katinukai labai gražūs ir yra kastruoti.
MeiLLi (2012-04-25)
į sąskaitą pervedėm 50lt
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2012-04-25)
O toje kitoje patalpoje nera vietu?, gal ta vargse is Katkaus galetu jau perkelti i bendraji (jai testai juk atlikti), o tada tuos maziukus i jos vieta (gal bent 3 ten tilptu).
Kristinooshke (2012-04-25)
Reikia paplatinti sia zinia, kuo greiciau i FB ir 15min. Juk yra ir atjaucianciu zmoniu. Kuo daugiau zmoniu suzinos, tuo didesne tikimybe, kad atsiras globeju! Juk jau puse katineliu isgelbeta, o gera pradzia - puse darbo.
Moira (2012-04-25)
Laura, neims filai į didelį narvą infekuotų:( Infekuoti visi tupi priėmime ir tik apgydžius keliami į stacionarą.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2012-04-25)
Man zinokite bloga, toks beviltiskumas apima, negaliu. Bet suprantu tuo paciu, kad reikia veikti. Gal pabandyciau paderinti dideli narva stacionare uz kokia normalia kaina, o ten butu galima 4 kycius patalpinti. Bet vienai apsiimti man per sunku, ar kas nors prisidesite finansiskai?
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2012-04-25)
Visur jau parašiau pareiškimus. BET DABAR SVARBIAUSIA PAGALBA. Orinta vakar paėmė 12 kačiukų. Visus veža pas Birutę. Mes paėmėm 6 irgi vežam, nes jie atrodo klaikiai. Su Orinta nežinom ką daryt. Išlaikymas, gydymas viskas kainuoja. Jei nepadėsite nieko nepadarysime. Nežinau rašau ir bliaunu, nes situacija atrodo beviltiška. Nukankinti, suluošinti. Neturime tiek pajėgumų. Prašome padėti pasiskirstyti našta visų organizacijų.
Kristinooshke (2012-04-25)
Negaliu, visi darbai krenta is ranku, perskaicius tokias naujienas. Ir dar raso, kad tyciojasi is savanoriu. Nezinau, galvoju gerai kad ten manes nebuvo, nes ta boba pati butu netycia iskritus is to daugiabucio. Tikras sokas, net per dideli atstuma. Bet savanores saunuoles, kad nepasiduodat.
Malancik83 (2012-04-25) (foto)
Baisu- ner zodziu.........
IndreJ (2012-04-25)
net rankos kojos nutirpo beskaitant.. tiesiu taikymu teisman, reikia kad įpareigotų ją niekada nebeįsigyti jokio gyvūno. visiška ligonė, tokią priverstinai gydyti skubiai reikia, bet juk žmogaus teisės aukščiau visko... dieve.
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25) (foto)
Baisu... O peremus katinelius, ta "myletoja" zada vel tempti katinus is gatves? Ar imanoma tai sustabdyti?
MeiLLi (2012-04-25)
Lankytojas pašalino komentarą
Goda Smilgė (Naminukai) (2012-04-25) (foto)
Danute, Orinta- Jūs šaunuolės! Tikrai darot labai labai didelį ir siaubingai sunkų darbą, palaikome jus visomis letenomis!
Pociun (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25)
Visur bus kreiptąsi, tik dabar labai reikia visų pagalbos išgelbėjant likusius tame bute 18 katinėlių ir reikalinga bus globa dabar gydomiems 18 mažylių.
Juoduke (2012-04-25)
O siaube!.. Sadistai ir ne kitaip.... ;(
Kristinooshke (2012-04-25)
reikia kreiptis del ziauraus elgesio su gyvunais ir kad butu apribotos teises isigyti kita augintini. Nu bet IS KUR tokiu atsiranda?
Polio-mama (2012-04-25)
Siaubas... Ar tiems personažams kvietėte pareigūnus? Čia gal jau ir medikų reikia...
Moira (2012-04-25)
Nu jo....
Edda (Gyvunugloba.lt) (2012-04-25)
Jezau...


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 315

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

09.23 Apie katulio Princo, nepanašų į princo, gyvenimą
09.13 Senjoras Šančiokas pasauliui praneša apie save:) (parama gauta,... (2)
09.11 Svėdasuose DINGO juodas katinas
09.10 Šeimynai reikia pagalbos (1)
09.10 Pavojingas katėms asmuo. Kuršėnai.
09.10 Pelenės istorija
09.09 Šeškinės katinėliams nebetrūksta maisto (201)
09.08 Pastebėtas juodas šuniukas
09.07 Vilniuje Kapsu g. rasta bengalisku raštų katyte grizo namo (1)
09.02 JONAVA. Ieškomi namai kačiukams (Padovanoti)

Komentarai

Wilmante (9:20) >>
Simutės skola sumažėjo 30 EUR, didelis ačiū Linai R. Simutei savaitgalį įruošinėjau naują...
Wilmante (9:15) >>
Šančioko skelbimukas http://www.gyvunugloba.lt/l t/help/news.56905
Wilmante (9:14) >>
Iš Elenos A.paaukotų pinigėlių (24 EUR) ir dar likusių Gailės (6 EUR), dengiu šią skolą,...
Wilmante (9:12) >>
Nuoširdus ačiū Elenai A. už paaukotus 24 EUR lūšnyno katukams, jei nesupyksit, Jūsų...
Kaštonas (16:34) >>
Viskas bus gerai, Kaila!
Kaštonas (16:32) >>
Šaunieji šeimininkai, pastebėkit, ir vežkitės namo mylėt! Na, nerealus juk...
Wilmante (7:57) >>
Sulašinau Tobiukui lašų nuo blusų ir erkių, kasosi ištisai. Laksto po savo gatvę, aploja kas...
Ievute007 (17:21) >>
Ištrinkit reklamą ir, jei galima, blokuokit naudotoją.
Villi (12:27) >>
pakeiskite,ši jau grįžusi namo
Diroma (22:08) >>
Liko tik vienas baltas mažylis ir jis nekantrauja susipažinti su Jumis ;-)
Gruodinukas (21:51) >>
kokiu būdu galima pamesti tokio amžiaus kačiuką? o_O
Ievute007 (18:46) >>
Ištrinkit šitą reklamą.
Diroma (23:46) >>
Dar vienas baltas mažylis rado namus. Mylinčių šeimininkų laukia jau tik du kačiukai.