LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

"Valanda su Rūta" žiūrėkite DABAR

http://www.lnk.lt/laida/3627/valanda-su-ruta

Pamestinukas Džekas visai neseniai tapo aktoriaus Mariaus Jampolskio ir Renatos Uzialkaitės įnamiu. Mažą šunytį Renata aptiko gyvūnų globos namuose. Nors jos ir Mariaus namuose jau gyvena malamutų veislės gražuolė kalė Luna, jie nusprendė priglausti ir Džeką.

Iš pradžių Renata jį pasiėmė laikinai globai, norėjo pažiūrėti, ar gyvūnai sutars tarpusavy, bet jau veždamasi šunytį namo, jam žadėjo: „Tu daugiau ten negrįši“. Pažadas įtvirtintas – Džekas meiliai žaidžia su kelis kartus didesne Luna, yra  mylimas ir lepinamas. Be to, jis, skirtingai negu didžiosios žaidimų draugė – puikus namų sargas.

Pati Renata jau seniai svajojo tapti savanore, padedančia prižiūrėti gyvūnus globos namuose. Jos neatbaidė nemalonūs kvapai, darbas be poilsio prižiūrint gyvūnus ir liūdnos jų istorijos. „Baisiausia, kai žmogus laiko šunį, kasdien pro jį praeina, bet nesugeba pašerti, kai šuo iš bado laižo akmenis“.  Gyvūnų globotojai kasdien susiduria su žiauriais atvejais. Į LNK laidos „Valanda su Rūta“ studiją atėjo ne tik jie patys, bet atsivedė ir savo globotinius.

„Gyvybės vagonėlių“ savanorė atsivedė Grantą, šunį, kurio sukrečianti istorija nuskambėjo per visą Lietuvą: šeimininką praradusiam šuniui sadistai perpjovė gerklę. Bet su savanorių pagalba Grantas ne tik išgyveno, pasveiko, dabar jis gyvena laikinos globėjos namuose ir yra puikus šuo – namuose ramus ir paklusnus, lauke – žaismingas išdykėlis. Granto ir Džeko istorijos „Valandoje su Rūta“ – ne vienintelės. Neseniai visus sujaudinusios iš bado krentančių žemaitukų žirgų istorijos tęsinys – apie tai kaip jie gelbėjami, kaip statomi ant kojų. Daugybė mielų istorijų kaip mylimi ir netgi lepinami gyvūnai žinomų žmonių namuose.

Tiesa, atvykusius laidos dalyvius buvo labai nelengva susodinti ant studijos sofučių, kol buvo suderinta draugija: pavyzdžiui, kad smaugliai neprarytų ant iliuzionisto Manto Wizard peties tupinčių papūgėlių. Aikštingiausias, žinoma, buvo Radži šuo Baronas, kuriam studijoje, kaip ir gyvenime, buvo leidžiama viskas. „Juk jis Baronas“, – sako Radži. Šuo į laidą atvyko pasipuošęs džinsais, marškinėliais ir auksu puoštu antkakliu.

„Papuošalai pirmiausia perkami Baronui, o aš jau stengiuosi neatsilikti. Be to jis turi kailinius, verstos odos batukus, aišku krokodilo odos batams dar reikia truputį padainuoti...“, – pasakoja Radžis apie savo draugą, kuris jį lydi per visus koncertus.

Apie  mūsų gyvenimo draugus, duodančius žmonėms savo meilę ir atsidavimą, apie žmones, pasiryžusius atiduoti jiems  visą savo laisvalaikį, kad liūdnos mūsų keturkojų istorijos turėtų laimingas pabaigas – šį ketvirtadienio vakarą „Valandoje su Rūta“ 19.30 val.

 

 


Sukurta: 2013-05-02 | atnaujinta: 2013-05-03
Naujienos numeris: 33711
Peržiūrėjimų skaičius: 6914

« grįžti

Komentarai

Zet (2013-08-12) (foto)
Judita ir Rita, pasikartosiu: Neprivalo. Bet... Kol gyvūnas vaisingas jis turi, bent potencialiai, galimybę daugintis ir niekas negali garantuoti, kad visi pridauginti jo palikuonys nugyvens laimingą gyvenimą. Aišku, yra tokių šeimininkų, kurie savo nesterilizuotas kales ir kates sugeba prižiūrėti taip, kad jos netaptų nėščios, bet juk čia kaip tik kalbama apie "daugybą". Be to, nei vienas žmogus nėra amžinas... Kad ir koks geras šeimininkas žmogus bebūtų, jei jam atsitinka nelaimė (tarkim patenka į ligoninę ar miršta) kas atsitinka su jo augintiniais? Gerai, jei yra kam jais pasirūpinti. O jei nėra? O jei jie dar ir nesterilizuoti? Yra apie ką pagalvot.
Vesta (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2013-08-12)
Reik ja supazindint su Gyvuno globos, laikymo ir naudojimo istatymu.
Rita R. (2013-08-12)
Pritariu Juditai 1. Mūsų pačių viena katytė dėl tam tikrų priežasčių nėra sterilizuota. Pavasarį jai bus treji, bet kačiukų nebuvo ir tikrai nebus.
Zet (2013-08-12) (foto)
Neprivalo, bet tokia galimybė visada lieka kol gyvūnas yra vaisingas...
Judita 1 (2013-08-12)
Nesuprantu,kodėl nesterilizuotas gyvūnas privalo turėti palikuonių?Jei žmogus nenori,to niekada ir nebus.
Zet (2013-08-11) (foto)
Dovanodamas gyvūną, nežinai ar jis gyvens ilgai ir laimingai, dovanodamas nesterilizuotą gyvūną - dovanoji aibę jo palikuonių kartu... Kaip užtikrinti jų laimingą gyvenimą? Niekaip...
Day (2013-08-11)
Lankytojas pašalino komentarą
NeRamune (2013-08-11) (foto)
Esu prieš dauginimą gyvūnų, tačiau ar tikrai tragedija jei žmogus suves savo kalytę, tuo labiau, kad yra norinčių paimti šuniukų. Ne visi žmonės beširdžiai. Aišku, gražu būtų, kad geriau paimtų iš prieglaudos, bet..
Judita 1 (2013-08-11)
Ypač tokių šuniukų,kad neatsirastų gatvėje,ar matėte įvykį Klaipėdoje,stafukas jau prieglaudoje :((
Zet (2013-08-11) (foto)
Išdovanos savo draugams ir gerbėjams... Esmė ne ta, kokie šuniukai ir kiek jų bus, o tai, kad tiesiog neverta užsiimt dauginimu... Mažylių ir taip yra daug...
Judita 1 (2013-08-11)
Ji nekvaila,gal supras,kad klysta dėl šuniukų dauginimo,juk tai ne pekinukai...O jei jų kalytė atsives daug,kur juos dės?
Zet (2013-08-11) (foto)
Iš įvairiausių komentarų, kuriuos Štukytė gal skaito, gal ne, turbūt nedaug naudos tebus, o štai jei su ja pasikalbėtų kas nors, kieno nuomonė jai atrodo verta dėmesio, naudos galėtų būt...
Moira (2013-08-11)
Lavina nuomonių jau plaukia komentaruose po straipsniu, kuriuos p.Štukytė, ko gero skaito, nes straipsnis apie ją ir jos kalę. O nuomonės čia GG tėra tik nuomonės ir bereikšmiai pasirašinėjimai:)
Zet (2013-08-11) (foto)
Pritarčiau Gruodinukui - geriau vienas pokalbis su taktišku ir protingus argumentus pateikiančiu žmogum, nei lavina visokiausių nuomonių, reiškiamų įvairiausiais būdais...
Gruodinukas (2013-08-11)
tai ne, aš manau, geriau kažkam vienam pasikalbėti, nes jei visi užspamins į FB, tai tik įsižeis, kaip sakoma 'duskit, pavidoliai'.
Moira (2013-08-11)
Yra Aušra Štukytė-Vilma FB, todėl, kam rūpi, galite jai parašyti asmeniškai į FB:) Gal susiprotės, kuo aš labai abejoju:( O gal:)
Gruodinukas (2013-08-11)
ir dar su kuo, su stafu...
Zet (2013-08-11) (foto)
Vertėtų pabandyt, jei dar ne per vėlu...
Gruodinukas (2013-08-11)
gal RasaiM kas nors tą str. parodytų, o vdrug paprotintų?:)
Zet (2013-08-11) (foto)
Taigi... Gal šeimininkei vertėtų pamatyt kaip miršta nuo ligų maži šunyčiai "grindose" arba pamatyt dar nenustekentus, "ką tik iš namų", o paskiau sužinot, kad "užmigdyti", nes niekam nereikalingi... Gal susimąstytų ar tikrai verta "gaminti" naujus...
Gruodinukas (2013-08-11)
ne, na čia jau tikrai... "Aušra yra numačiusi ir kitokį scenarijų maždaug trejų metų Eurekai – šeimininkė norėtų, kad augintinė atsivestų palikuonių. Pirmos vados jauniklių laukia draugai, norintys auginti šuniukus. Artimiausiu metu tikimasi mišrūnę sukergti su Stafordšyro terjero veislės patinu. „Juodu vienas kitam tinka, todėl turėtų būti gražūs šuniukai“, – dėl patino parinkimo Eurekai neabejojo šeimininkė." kartais žmonės būna geros širdies, bet silpno protelio... gaila, nespėjo "Grinda" kalytės sterilizuoti...
Egleee (2013-08-11)
Šį savaitgalį lrytas kaip tik vėl ir rašė apie A. Štukytę ir Eureką http://augintinis.lrytas.lt/pamatyk/aktores-a-stukytes-svajone-suni-padaryti-filmo-z vaigzde.htm Gal ir nieko būtų straipsnis, bet ta vieta apie planuojamą kalytės nėštumą..liūdna
Judita 1 (2013-05-09)
Ar Grantukas dar neatrado naujų šeimininkų po rodytos laidos?
Cherry (2013-05-06)
Grantas buvo įspūdingas. Savo žvilgsniu galėtų ir akmeninę širdį ištirpdyti. Ar nieko nežinoma apie bylos eigą arba baigtį? Granto pristatytoja neužsiminė apie tyrimą, bet gal kas nors žino? Ir kaip ta merga, užsakiusi nužudymą?
NeRamune (2013-05-03) (foto)
Labai smagu skaityti tokias geras zinias:)
Daina1 (2013-05-03)
:))) kaaaip faina :))
Edda (Gyvunugloba.lt) (2013-05-03)
O cia jau galima "Valanda su Ruta" vakarykste laida perziureti: http://www.lnk.lt/video-perziura/5396/valanda-su-ruta-2013-05-02
Edda (Gyvunugloba.lt) (2013-05-03)
O cia jau galima"Valanda su Ruta" vakarykste laida persiureti: http://www.lnk.lt/video-perziura/5396/valanda-su-ruta-2013-05-02
Wilmante (2013-05-03)
kaip smagu iš tikro, dėkui, Rasa, už rūpestį ir tokią gerą naujieną:)
RasaM (2013-05-03)
Ką tik kalbėjau telefonu su Aušra (ačiū Edda, tik tavo dėka tai pavyko). Aušra "apšalusi" tikra ta žodžio prasme, klausė kvapą sulaikiusi savo Eurikos klajonių istorijos iki patekimo pas ją į namus. O kad Eurika tikrai yra buvusi grindinukė 596 reg. nr. patvirtina auskaras-pasirodo ji-dar jį turi, nes kai mano pasakojimas palietė detalę, jog kalytė į grindą 2011m. 06 mėn. pateko segėdama vieną auskarą ausyje, p. Aušra net sušuko iš nuostabos: ji ir dabar jį turi. Trūksta žodžių... Keičiu jau seniai nuėjusį 596-osios likimą iš "nežinomo" į žinomą ir labai laimingą. Susitarėme su P. Aušra susiskambinti dažniau, pasakiau, kad persiųsiu jai el. p-u Eurekos nuotraukas iš grindos, kur ji liūdėdama narve dar net neįtaria, kad prireiks virš metų klajonių iki ji mėgausis minkšta garsaus Lietuvoje žmogaus namų sofute. Happy end.
RasaM (2013-05-03)
Vesta, Birzai, Daina1, Eglee ačiū labai už nuomones, rasiu vis tiek kaip su Aušra susisiekti.
RasaM (2013-05-03)
Yes, nereikia net Aušrai skambinti, dar vieną žymę radau-balti pirštei ant kojų-ant užpakalinių didesnis plotas baltumo, o ant priekinių-vos vienas kitas pirštas baltas-idealiai sutampa. Išstudijavau kiekvieną Eurekos kūno lpinėlį ir sulyginau su grindos nuotraukomis. TAI JI. Viešpatie, kaip gera žinoti, kad ji saugi, kad atsirado. Tik įdomu, kas išsegė jos auskarą iš vienos ausies. Grinda sakė, kad įspūdingas buvo, kaip deimančiukas. Išsegė turbūt tie vaikinai, kurie paliko ją lauko kavinėje. Įdomu, ar jie ir pavogė kalytę iš uždaro kiemo Užupyje, ar prie jų ji tiesiog priklydo. Vis tiek labai noriu parašyti aktorei, ji taip vargšė intensyviai ieškojo pradžioje kalytės šeimininkų, reikia jai nors dalelę praeities jos dabartinės augintinės papasakoti, nes ji taip domėjosi ir ieškojo tos praeities. Tik teks nuvilti ją vienu aspektu, ji galvoja kad jos Eurekai 6 mėn., nieko panašaus: ji jau grindoj pabūvojo 2011m. birželį ir jau tada nebuvo kelių mėnesių, grinda davė jai iki 2 m., na tarkim buvo metai, tai šiuo metu apie tris turėtų būti. Jauna, žaisminga šunė. Dėl tokių atradimo akimirkų-darosi labai smagu. Kaip iš mano kiemo pabėgusią Verbą net po dviejų metų pažinau GG iš nuotraukos, taip ir ši seniai pradingusi, atsirado. Fantastika-aptikti gyvų sveikų pradingėlių pėdsakus.
Daina1 (2013-05-03)
Rasa, jūs seklys Morka :DD man tai ta pati kalytė. :)
Egleee (2013-05-03)
A. Štukytė turi savo paskirą fb, rašo, kad ši tikra, gal galima taip pamėginti susisiekti? Aišku nežinia ar tikrai tikra, na bet.. https://www.facebook.com/stukyte.ausra?fref=ts
RasaM (2013-05-03)
Pasigooglinau, norėdama rasti p. Ašros kontaktus, jų neradau, bet radau laidos "Duok labas" įrašą, kuriame gerai matosi Eurika ir P. Aušra pasakoja kalytės atsiradimo pas ją istoriją. Atradimas tame, kad P. Aušra ją RADO UŽUPYJE, būtent, o grindinukė ir buvo dingusi iš savo naujų namų Užupyje http://www.youtube.com/watch?v=v7L3frgp7Ak
Birzai (2013-05-03)
Na, Rasa, Tu Dievo apdovanota tokia atmintimi, įžvalga, kad oi. Ot gera detektyvė būtum. Jeigu tai ta pati kalytė-tai jai labai pasisekė.
Vesta (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2013-05-03)
Panasu, kad ta pati
RasaM (2013-05-03)
Noriu kitų akylų ekspertų nuomonės: atrodo atradau 2011 m. vasaros pradingėlę, tigrinę kalytę grindinukę, kuri iš grindos buvo padovanota 2011 m. 06.01 ir po savaitės pabėgo ar buvo pavogta (ten buvo neaiškios aplinkybės, nes šeimininkė sakė, kad atsisegti grandinės ji pati negalėjo) iš savo naujosios šeimininkės namų Užupio mikrorajone. Tada įkėliau šį skelbimą http://www.gyvunugloba.lt/lt/fates.search/g.34266 bet jos pėdsakai-kaip į vandenį buvo. Niekada nebuvau jos pamiršusi, nuolat ieškojau jos kur nors prie rastinukų skelbimų (net grindos gaišenų skelbimus nuolat tikrinau)-ir nieko niekada nepastebėdavau, dar galvojau-na gi išskirtinės išvaizdos ji-negali taip be pėdsakų pradingti. Vakar žiūrėdama laidą "Valanda su Rūta" buvau šoke: aktorė Aušra Štukytė, pristatydama savo kalytę Euriką, pasakė, kad rado ją gatvėje (kaip supratau senamiestį), bandančią įeiti į restoraną. Liudininkai jai aiškino, kad ją paliko po stalu miegančią neva tai jos girti šeimininkai, kažkokie vaikinai. Eurika-gryna ši grindinukė, net nuotraukas jos šiandien pasididinau-baltumas po kaklu-karpytas toks pat, ausys didelės ir galai nulinkę, tigrinis kailiukas, ant nosies-lygiai toks pat baltas dryžis, platėjantis į apačią kairėje pusėje. Pažiūrėkit, prašau, ar jums ji-ne ta pati? Jei čia ji-tai dar vienu nežinomu likimu bus mažiau. Duok dieve, o gal nusiųsti p. Aušrai šios grindinukės nuotraukas, kad sužiūrėtų visus požymius. Reikia tik jos el. p-ą rasti kur nors.
Vesta (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2013-05-03)
Cia jau prodiuseriu reikia klaust, Denas yra Nadios suo, jis paimtas dogoterapijai.
NadiaM (SOS gyvūnai) (2013-05-03)
Nesusipratimas :) Denis jau rado namus ir siuo metu ruosiamas sunu terapijos uzsiemimams :)
Flowere (2013-05-03)
Vesta, o kodėl tuomet jis pristatytas kaip ieškantis? Buvo galima kitą šuniuką nuvesti :)
NeRamune (2013-05-02) (foto)
Tik kodel ten Radzis buvo tai nesupratau:) jau visi pamirso istorija su sarpejumi ir kaip geras zmogus rodomas:)
Vesta (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2013-05-02)
Denis is tikruju namu neiesko, jis jau senai juos turi ir yra is musu prieglaudos.
Egleee (2013-05-02)
Manau tikras ras:)) visi trys tokie fainuoliai atrodė
Flowere (2013-05-02)
Na, ar ras Grantukas, Denis ir Braškė namus? :) O gal ir daugiau kas ras? :)
Egleee (2013-05-02)
Dabar dar rodo ją per tv, bet manau vėliau ar ryt turėtų įkelti į lnk puslapį:)
Justė (2013-05-02)
Paprotinkit prašau kaip peržiūrėt laidą?
Egleee (2013-05-02)
Šaunuolė Rūta, įdomi laida


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 198

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

10.16 Prašau patarimų, rekomendacijų
10.13 Pastebėta raina katė
10.11 Kaip gauti pigių sterilizacijų? (1)
10.10 Kas žinote? Padėkite rasti! Vilnius. Prie Bigo. S. Nėries g. (1)
10.04 Padėkite rasti namus jaunam katinui/ arba suteikite laikiną globą (1)
10.01 Istorija apie kačiukus ,kuri nenustebins ,bet realiai tai...
09.30 Prašau padėti atsivežti biokraiką (1)
09.27 15 geriausių gyvūnų mylėtojų darbų?
09.17 Katinukas Mamonis globa rasta (2)
09.17 Gimę tą pačią dieną... (1)

Komentarai

AisteIgn (12:58) >>
atsimenu as ta katina, kazkur net nuotrauka turejau, toks megstantis pasneketi :/ nu tikiuosi, kad...
P.nijole (21:14) >>
Lesės, Sos'ų klinikos. O Grinda?
Vyta (19:13) >>
Dalinuosi ispudziu iš namų ...
Egle_vis (15:02) >>
Alusia, panašūs - bet, deja, ne tas pats
Alusia (11:18) >>
http://www.gyvunugloba.lt/l t/missing/g.136053
Alusia (11:03) >>
ne šis kartais?: http://www.gyvunugloba.lt/l t/help/news.57020
Airine1111 (10:28) >>
Didelis ačiū mergaitėms, kad atsiliepė ir atvežė kraiką.
Vyta (19:34) >>
Katinukas Mamonis jau atsigaves , pralinksmejes ir nepaprastai grazus ...
Edda (21:59) >>
Kontaktų reikėtų.
Diroma (1:35) >>
Vienareikšmiškai - Diržinauskas (Y)
Diroma (1:34) >>
Smagu skaityti :-) (Y)
Alusia (19:04) >>
Vaisas šiandien gavo 50 Eur paramą!!! Polio-mama, Vaisas Jums dėkingai murkia ir siunčia...
Alusia (10:20) >>
Edita D. labai labai esame dėkingos!!! Už gautą paramą 15 Eur nupirkti antibiotikai, pradžiai...