LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Kreipimasis į svetainės administratorių


Sukurta: 2013-12-01 | atnaujinta: 2013-12-09
Naujienos numeris: 37087
Peržiūrėjimų skaičius: 6490

« grįžti

Komentarai

IlonaKolit (2015-10-11)
Jums leidus prisijungsiu ir aš į šį pokalbį. Taip, šiukšlintojai be galo trukdo bendravimą, o naujai užklydusius atbaido negrįžtamai. Nežinau IT vingrybių, tad neįsivaizduoju, kaip tuos "dvasiukus" išgyvendinti iš GG. O puslapis tikrai senka. Nenoriu nieko įskaudinti, bet tikrai kažkaip svetimėjam, piktėjam... Tuo, kuo esu dabar tapti padėjo ir čia tuomet besirinkę lankytojai. Čia sulaukiau daug palaikymo, čia supratau, kad nesu kvaiša pergyvendama dėl kažkokios dvesiančios katės ar šunėko. Čia radau draugų, kurių niekada nemačiau, o gal ir niekada nematysiu. Daug ko čia išmokau, daug dar turiu išmokti, čia sulaukiau tokios pagalbos, kokios tikrai nesitikėjau sulauksianti. Tik visi kažkur prapuola, dingsta. Paskutiniu metu baisoka išsisakyti savas bėdas, nes vietoj patarimų ar palaikymo atsiranda daugiau pajuokos, patyčos. Tapome daugiau panašūs į uždarą pliurpų būrelį, nei į savitarpio pagalbos kolektyvą. ATSIPRAŠAU visų, bet kaip pasiilgau, Dieve, kaip pasiilgau paverkti kai skauda kažkam iš jūsų ar man; pasiilgau pasidžiaugti kai kažkam kažkas pavyksta, pasidalinti savu džiaugsmu.
Virgau (2015-10-11) (foto)
na,to ir reikejo tiketis.Rinkosi cia pakankamai suauge zmones ir jei jau sykis isreiske savo nuomone,jei ir pasigincijo su kazkuom,nereiskia kad reikejo tuoj trint,blokuot,visaip kaip rodyt kad esi nepageidaujamas su visa savo nuomone.Tai buvo sio tinklapio savininko noras,pageidavimas,reikalavimas.Va ir pasisalino isdidieji,liko beviltiskai suklimpe globose,su viltimi kazkaip issidovanot ir tyliai ramiai pasitraukt.Reik manyt atsiras nauju aktyviu nariu,kurie netinges valandu valandas sedet puslapyje ,stengsis kalbint uzklydusius tycia ar netycia,reaguos i kiekviena naujoko komentara,kad tik kaip nors pritraukt nauju zmoniu,nes tai skant ne tik galimas seimininkas ar globejas, o ir pinigines su turiniu turetojas,kas yra labai ir labai ne paskutinej vietoj.
Cherry (2015-10-11)
Būtų labai gaila, jei šitas puslapis numirtų. Tiek gyvūnų išgelbėta, tiek gražių žmonių atrasta. Netgi draugų. Atrodė, bendraminčių bendruomenė. ) čia buvo vienintelė vieta, kur galima dalintis naujienomis ir mintimis, kur sutelkta visa informacija apie gyvūnus, kuriems reikalinga pagalba. FB - ne tas, ten reikia "sėdėti" ištisą parą, kad atsektu, kur kas ir kaip. Deja, vieni gyvūnų mylėtojai puslapį sukūrė, o kiti, turintys tiesos monopolį, jį baigia pribaigti. Gaila. Bet visi mylėtojai.
KeriFiesta (2015-10-11)
Taip, Daina - tiesiai į dešimtuką. Lankausi šiame puslapyje tyliai, ramiai, beveik be žodžių. Kiek galiu padedu vienai gyvūnų prieglaudai, bet čia jau nesiryžtu daug reikštis, nes tikrai nepelnytai esu gavusi pylos. Ech, kažkada čia buvo linksma ir žmonės nė ką ne mažiau darė. Ką padarysi, keičiasi laikas, keičiasi ir mados.
Daina1 (2015-10-10)
:) niekas nesupranta kodėl pasitraukė puslapio senbuviai? - todėl , kad prasidėjo ir išsibujojo sąntykių aiškinimasis, ne pagarba kitaip mąstančiam, nebeliko smagios jumoro gaidelės, kuri ,,užvesdavo " bendravimo mašiną. Atsirado negražaus susireikšminimo. kaip pvz,,tu neaukoji, tai nelysk" , ,,tu negloboji, tai nerašyk " Niekas nežino ką žmonės namie turi, kas kiek ko globoja- juk yra kas globoja viešai nesiskelbdami. O ir patarimai, pamokymai sumenkinami, išsityčiojama iš idėjų, minčių.Juk visi žinome, kad ir mažytė pagalba yra verta pagarbos, nes jūra susidaro iš mažų lašelių. Tai kas norės lankytis tokiame puslapyje? Daugelis senbuvių tikrai niekur nepasitraukė- mes sekame naujienas neprisiregistravę ir jei galime padėti- padedame, o patarimai mūsų ar pajuokavimai, deja, niekam nereikalingi- tai šauksmas tyruose, tai kam aušinti burną, kai niekam to nebereikia? Smagiai vyko darbai, šaunu buvo, kai visi puldavome dalintis mintimis, idėjomis, patarimais- tai labai daug kam pravertė. Aš tikrai dėkinga daugeliui žmonių už patarimus, begalinį užtarimą ir palaikymą, ir tikėjimą manimi, jūs žinote kada. Manau neapvyliau jūsų visų. Tik, mergaitės, labai liūdna, kad daugelio ilgametė patirtis ir patarimai pasidarė nieko verti, o juk kiek galima sutaupyti lėšų ir jas skirti tikslingam reikalui. Visada mano devizas buvo- VIENYBĖJE - GALYBĖ , juo vadovavausi, vadovaujuosi ir dabar. O kad puslapis klestėtų- tereikia pagarbos vieni kitiems ir pakantumo. :) Dar reikia ir geros jumoro gaidelės. Ko visiems ir linkiu. .
Kodel (2015-10-10)
tikrai liūdna stebėt kaip ir toliau "miršta" šitas puslapis..šitiek daug gerų darbų ir stebuklų padaryta vien GG bendruomenės dėka, o dabar vos keli vargani komentarai prie kurių nekurių naujienų, aktyvumas mažas, susidomėjimas minimalus ir toliau tik mažėja. Tas nuotraukų nebuvimas prie naujienų taip pat prie to prisideda, nors aišku ir senbūviu daug išsilakstė, o naujų nelabai ir atsiranda..
Egleee (2015-10-03)
labai įdomu, ar kada nors bus sutvarkytas nuotraukų kėlimas į naujienas?
Aldona T. (2013-12-18) (foto)
Dar kanadietiški skudurai prisidėjo... Administratoriai, gelbėkit puslapį nuo šiukšlintojų.
Judita 1 (2013-12-16)
Gal tiesiog tam reikia gero išmanymo,kad jį užblokuoti.
Aldona T. (2013-12-16) (foto)
Ar niekas negali eliminuoti piktybiško lankytojo iš šio tinklalapio??? Tas/ta Afig... vėl subjaurojo vieną skelbimą ir praktiškai padarė jį neprieinamu.
Dinka (2013-12-09)
šiaip nuo tokių dalykų tikrai nesudėtionga apsaugoti puslapį... nežinau kodėl GG ttai vyksta, paprasčiausia, reikia prieš registruojantis, kokį mat veiksmą atlikti, ar pan...visi šie Afigieni, tai robotukai...
AisteIgn (2013-12-09)
pas mane aišku planšetė lieva, bet jei bandau iš jos įeit į tokias užterštas žinutes, man išvis jos neužsikrauna, tik darbinis kompas šiaip taip užkrauna....:(
Mune58 (2013-12-09) (foto)
Šaunuolės!!! "кто ищет, тот всегда найдет":D
Linata (Gyvunugloba.lt) (2013-12-09)
Tai čia estai spamina...sąmokslą rengia... O deramo atkirčio ir Lesės LT nėra...
Edda (Gyvunugloba.lt) (2013-12-09)
Lina, paieskoje uzdek Estija ir randa ta vartotoja: http://www.gyvunugloba.lt/lt/anketa/user.7018034
Linata (Gyvunugloba.lt) (2013-12-09)
Ta Atiffanyand greičiausiai spamas, nes šiaip jau išskleidus Lankytojų sąrašą, tokios dalyvės net nėra... Užtat yra daugiau "įdomių" anketų, kad ir AttaftFrucouh , Attaigonuargo , Audifeddenout , ir čia tik A raidės...
Mune58 (2013-12-09) (foto)
taigi, paspaudus ant Afigienos anketos, aiškiai matosi, kad "Estija, Penkta koja", o foto - seksas (grožis, sveikata):D
Cherry (2013-12-09)
Tikriausiai tai sudėtingiau, negu ištrinti temą/skelbimą arba užblokuoti kokį nusidėjusį lankytoją. Bet galima būtų paaiškinti, kur čia problema ir kas tas Afigenia... Gal čia ne piktybiškai išdykaujantis vaikigalis, o koks virusas, kurį galima "užnešti" į savo kompiuterius - to visai nesinorėtų. Matyt, nenusipelnėme net elementaraus paaiškinimo. Gal vienas kitas keiksmažodis sukeltų kokią reakciją? :) :)
Aldona T. (2013-12-09) (foto)
Pasirodo, kad šis kreipimasis tebėra aktualus. Kai kurie skelbimai ir naujienos lieka neprieinami, nes administratoriai niekaip neištrina Vyr. Teršėjo komentarų.
Edit3737 (2013-12-04)
Į policiją?nejuokaukit, policija neužsiims tokiais dalykais :)))
Karoselis (2013-12-03)
GAL geriau iškart policijai pareiškimą, jie IP suseks ir jiems greičiau pritaikys nuobaudas už netinkamus veiksmu, nei tie adminai ką nors padarys... Gal jie net neskaito skundų, o taisyklės gi visur (privaloma), bet deja jų ne visi laikos... Tikiuos tvarka bus :)
Rozocka (2013-12-02)
Aldona T, Jūs visiškai teisi. Lengviausia yra komentarus užblukuoti ir naujieną ištrinti, negu tą žmogų, kuris nesilaiko taisyklių, teršia prie skelbimų ir pan. Lengviausia yra iškelti Svetainės taisyklės, negu spręsti problemą. Aš irgi laukiu atsakymo į savo skundą, kurį parašiau administratoriams, bet kol kas tyla.
AisteIgn (2013-12-02)
ale nieks į šitą nekreipia dėmesio - tas afigiennas vėl sau kaba prisijungęs...
Cherry (2013-12-01)
Tas Afig...jau ne pirmą kartą teršia forumą. Gal čia koks virusas automatiškai suveikia ar yra paleidžiamas. Atsakingi administratoriai galėtų nors paaiškinti. Ačiū.
Judita 1 (2013-12-01)
Aš ir tam pritariu,rašiau tai svetainės lankytojai,prašiau,kad "nešiukšlintų"gyvūnų skelbimų,bet nė motais..Prašau atkreipti dėmesį į tokius lankytojus.
Daina1 (2013-12-01)
su tokiais pat pasijungimais yra dar bent 10 ,,užsiregistravusių,, kurių gyv. vieta nežinia kokių salų miestai. Prašome peržiūrėti lankytojų sąrašą ir pašalinti neegzistuojančius lankytojus.
Aldona T. (2013-12-01) (foto)
Prašau blokuoti svetainės lankytoją Atifanyand. Jo/jos chuliganiški techniniai išpuoliai blokuoja prieigą prie gyvūnų skelbimų, svarbių naujienų ir pagalbos prašymų. Jūs dažnai mums primenate, kad turime laikytis taisyklių, bet ignoruojate mūsų prašymus. Jau ne vienas kreipėsi dėl problemų, kurias čia sukelia Atifanyand.


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 110

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

07.09 Koncervai katems(atiduota)
07.01 papildas Hyaloral sanariam katem/sunim . Gal kam?
06.23 JONAVA. Dovanojama šunytė (Pasiliko sau)
06.22 JONAVA. Dingo šuo
06.08 Globa RASTA Globos ryžam katinėliui (11)
06.05 TIUTĖ ir SIMUTĖ (papildyta) (10)
06.03 Atiduodu maistą katėms (6)
06.02 Dingo katytė Ausyte , Vilnius Kapsų g Grizo (1)
05.25 Arnikos bėdos (18)
05.12 JONAVA. Ieškomi namai katytei Pilkei

Komentarai

Wilmante (14:25) >>
vakar Simutę parsivežėm namo, nepadeda niekas, rodikliai nemažėja, tik blogiau:( Jei jau lemta...
Alusia (12:26) >>
Edita, laikomės, dėkoju!!! Po vakar suleisto steroido apetitas pagerėjo ženkliai, nors jis...
Edda (12:13) >>
Ala, Subačiuk, laikykitės mielieji ❤️
Alusia (19:50) >>
Pas mus viskas labai blogai, eritropoetinas kaip aš įtariau visiškai nepadeda, anemija dar...
JurgitaKo (16:07) >>
Sveiki, ar kačiukas dar ieško namų?
Wilmante (17:29) >>
ačiū labai Linai R. - 50 eur. Simutė labai stresuoja palikta klinikoj, pyksta, į maistą...
Alusia (17:48) >>
Irene, 2 savaičių manau tikrai pakaktų, jei ji stresuotų anksčiau paimčiau paleisti,...
Irene (16:11) >>
Alusia, o kiek laiko reiketu perlaikyti? Ji laukinuke? Stacionare negalima butu perlaikyti?
Wilmante (14:38) >>
tiesa, dar darė vakar echoskopą, visi organai pagal amžių kaip ir nieko, išskyrus inkstų,...
Wilmante (14:31) >>
dėkui, Alusia,kad domitės, pas mus nieko gero, vakar Simutę nuvežėm į stacionarą, kasdien...
Alusia (12:12) >>
Aš duosiu priemones, maistą, kraiką tik pagelbėkite su vieta, prašau
Alusia (10:56) >>
Probleminiame kieme atsirado galimai nėščia katė, labai, labai ieškau pagalbos perlaikyti ją...
P.nijole (19:33) >>
Mindrajos puslapyje pakomentuota taip: Mirė 2020.06.24.