LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

SOS!!!SKUBU! Pririštas ir paliktas šuo.Padovanotas. (trūksta 8 EUR)

Ką tik sulaukėme skambučio iš moters, pranešusios apie lauke pririštą ir paliktą nedidelį šuniuką. Šuniukas anot moters draugiškas. Visai neturime kur jo padėti net vienai nakčiai. Bet ką daryti? Taip ir palikti? Išduotą ir paliktą pririštą prie medžio? Vienintelė mintis dabar esanti galvoje paimti bent nakčiai, o tada į Grindą ir iš ten ieškoti namų.....Bet gal kas nors jį galėtų priglausti? Bent trumpam?

Nežinau...per dvi pasutines paras 8 val miego, bet keliuosi ir važiuoju jo pažiūrėti ir paimti...Nežinau nei į kur, nei kaip...

 

Jei galite pasiūlyti jam bent nakvynę labai jūsų prašau paskambinkite 8 623 51424

 

VŠĮ Lūša

Vilnius

 

Papildyta

 

Šunelį įkurdinom vonioje, bent jau trumpam laikui, kol atsiras geresnė išeitis. Į kiekvieną praeinantį žmogų jis žiūri su viltimi - "gal tai jo šeimininkas? Prisiminė ir sugrįžo pasiimti?".

Žmonėms jis draugiškas, bet kitų šunų nemėgsta (bent jau patinėlių). Į kates reaguoja smalsiai. Su pavadėliu vaikšto be priekaištų. Yra protingas - kartą įkėlus į mašiną ir parodžius, kad joje nieko baisaus nenutiks, kitus kartus jau pats noriai lipo. Matosi, kad yra dar jaunas, aktyvus. Pavadinome jį Mailo.

 Jei galite pasiūlyti Mailo namus ar laikiną globą, susisiekite 8 623 51424.

 

Labanakt Mailo, miegok ramiai, daugiau tavęs jau niekas neišduos....

 

Papildyta 2014-04-30

Pirmadienį Mailo, jei neatsiras ilgalaikė globa, keliaus į Tautmilės prieglaudėlę. Dėl to norėčiau iki to laiko jį dar parodyti veterinarams, nuparazitinti. Nes kasosi vargšelis nuolat. Jei galite paremti finansiškai vaistukus Mailo ir mes būtume labai dėkingi. Tikslią reikiamą sumą žinosiu tik po vizito pas veterinarus.

Pavedimo nurodymas: Mailo
Organizacija: VŠĮ „Lūša“
Įmonės kodas: 302981035
Banko sąskaita: LT457300010134296813 (Swedbank)

 

 Papildyta 2014-05-03

Vakar Mailo lankėsi pas veterinarus apžiūrai. Veterinarai sakė, kad jam maždaug 2-3 metai. Sveikas šuniukas, tik parazitų turi, bet nuo jų jau gavo vaistukų. Suduoti vaistai nuo kirminų, kurių kol kas jis neturi. Veterinarams už vaistus ir apžiūrą likome skolingi 25 Lt.

Mailo, tai šuo, kuris pradžiugina kiekvieną dieną. Jis net "labas" moka duoti:) Grįžęs iš lauko su mielu noru plaunasi ir šluostosi pėdutes. Tikras naminukas. Gal kas nors galite jam namų globą iki padovanojimo pasiūlyti? Jam tik namuose vieta, jis taip stipriai myli žmones...

 

Trūkstama parama: 8 EUR
Surinkta parama: 0 EUR

Sukurta: 2014-04-29 | atnaujinta: 2014-05-17
Naujienos numeris: 38622
Peržiūrėjimų skaičius: 4329

« grįžti

Komentarai

Piranija (2014-05-05)
Nereikia reikalauti, o kiekvieną kartą kai žmogus ima gyvūną pasiūlyti prisidėti. Jie prisideda, beveik visada. Ir čia jūs gi ne paramą renkate, o prašote padengti konkrečias išlaidas, susijusias su konkrečiu gyvūnu, kurios nėra didelės ir jas galėjo padengti patys šeimininkai. Sumažėtų tų naujienų, renkant po kelis litus iš tų, kurie gal paaukotų kitam, šeimininko dar neturinčiam gyvūnui...čia tik patarimas iš patirties.
Er_nesta (2014-05-04)
Piranija, niekada iš imančių gyvūnus nereikalauju pinigų. Paramą žmonės tiek imantys gyvūnus, tiek skaitantys naujienas skiria tik savo noru. Tokių atvejų, kad padengtų išlaidas bent jau pas mus beveik nėra...Vieną konkretų, kai padengė sterilizacijos išlaidas pamenu. Gal gerai pamasčius atsiminčiau ir dar kokį vieną atvejį...O gal tik tas vienas ir tebuvo :)
Piranija (2014-05-04)
Vienas klausimėlis - negi naujieji šeimininkai negalėjo padengti 25 lt išlaidų? Kiek teko dovanoti savo globotinių, visi bent 30 Lt prisidėdavo prie savo imamų gyvūnų apturėtos priežiūros ar sterilizacijos, visi, net ir mažiausius kačiukus imantys.
Er_nesta (2014-05-04)
Mailo šiandien iškeliavo į SAVO naujus namus. Gyvens sodyboje, nuosave name su dideliu kiemu ir netoliese tekančiais upeliais, prie kurių nusivesti jį pažadėjo naujieji šeimininkai. :) Liko tik nepadengta skolelė veterinarams.
Er_nesta (2014-05-03)
Hop, hop mūsų Mailo į viršų :) Taip norisi jam rasti namų globą. Žinau, kad pas Tautmilę jam irgi bus gerai. Bet jis toks namų šuo, kad globa namuose iki padovanojimo, būtų taip gerai.
Er_nesta (2014-05-01)
Sima, taip šiandien vakarinio pasivaikščiojimo metu perfotografuosiu jį kokioj pienių pievoj:) Norėjau prieš darant naujas nuotraukas jį išmaudyti ir iššukuoti, o tai buvo pilkas pabaisiukas:) Dabar jau švarus ir net blizga :) Nu tikra kino žvaigždė. Nuotraukas persiųsiu jums el.paštu.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2014-05-01)
O gal galima būtų gauti naujas jo nuotraukas, iš namų ar lauke, šviesoje?
Er_nesta (2014-05-01)
Šiandien Mailo jau išmaudytas - maudynėms leidosi su mielu noru:) O po maudynių sekė ilgas šukavimas, kuris, panašu, irgi patiko.Labai jis fainas šuniukas, tikras žmogaus draugas:) Pakalbėjus su trimis fabijoniškių gyventojais paaiškėjo Mailo gyvenimo istorija. Blaškosi jis vienas Fabijoniškėse jau maždaug dvi savaites. Kadangi draugiškas visiems, tai vieni ar kiti vaikai jį pavedžioja, klausinėja žmonių, kieno šis šuniukas. Tie patys vaikai matyt ir pririšo nakčiai jį prie to medžio. Radome ranka rašytą skelbimą apie dingusį šį šuniuką, paskambinus nurodytu numeriu - atsiliepė vaikai....
Er_nesta (2014-04-30)
RasaM, šunelis buvo rastas pririštas Stanevičiaus gatvėje. Taip pat noriu padėkoti vaikinukui dar vakar naktį pasiūliusiam trumpalaikę globą šuniukui. Mailo pirmadienį iškeliaus į Tautmilės prieglaudėlę. Tikrai labai jiems dėkoju, kad nepaliko mūsų ir šuniuko bėdoje. Tiesa, trumpalaikės globos nebereikės, iki pirmadienio šuniukas pagyvens mūsų viešbutyje - vonioje. Ankštą vietelę atperkame ilgais pasivaikščiojimais. Manau taip jam bus mažiau streso. Galbūt kas nors galėtų pasiūlyti ilgalaikę globą - iki padovanojimo? Tai būtų idealu. Iki pirmadienio laiko yra, tad neprarandame vilties:)
Mbagira (2014-04-30)
Tai ir sulauke nuo kitu pagalbos kurios neturi prieglos kur laikyti gyvunu o sos -gyvunai net nieko nepasiule ir dar pasakie kam to gyvuno gaila tiegul tas ir pasiima nakciai.
Cherry (2014-04-30)
Rasa, kažkur tekste ar komentaruose buvo minimos Fabijoniškės.
RasaM (2014-04-30)
Ernesta, o kurioje Vilniaus vietoje jis buvo pririštas, kokia gatvė, baiminuosi dėl to, kad čia gali būti šis šunelis http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.38605 apie kurį rašiau jau užvakar. Patikslinkit labai prašau.
Cipsia (2014-04-30)
Mačiau, kaip jaunas vyrukas kas rytą vedžiodavo labai panašų šuniuką takėliu per kalną ties L.Giros 110-106 namais (Fabijoniškės) į mišką ir atgal, šuniukas labai judrus buvo, šeimininkas jį mokindavo komandu, tikrai mylintis šuniuką, rupestingas šeimyninkas. Gal jis jį paleido palakstyti ir šuniukas pabėgo, o kas nors rado ir pririšo. Dar pora panašių šuniukų mačiau pievoje už Grindos, kur daug kas šunys vedžioja, bet ten lyg raselai buvo.
Er_nesta (2014-04-30)
Ilka, nesupratau, kas ten ir kaip ant jūsų rėkė...Nesvarbu iš tiesų, svarbu, kad šunelis išgelbėtas ir dabar reikia jam surasti namus.
Ilka (2014-04-30)
Labas rytas, Ernesta, kai galiu stengiuos padeti ir net nereik spaudimo, tik tas vakar ir uzkabino, kad visi kam buvo paskambinta liko suprasti, tik ne as, kai paaiskinau, kad reik sulaukti ryto ir negaliu parsinesti i namus dar vieno gyvuno, kaip bebutu, bet ir mano seimoje yra ribos. Jei turiu bedu, visada islaukiu kada galiu trukdyti zmones ir tik tada jiems skambinu nulenkus galva ir prasau pagalbos. Jei dirbi priglaudoje, tai nereiskia, kad visada sugebesi atsakyti i kiekviena pagalbos prasyma ir visada istiesi pagalbos ranka, juo lab, kad ismestu gyvunu skaicius dideja valandom. Kaip jaustis, kai as prasau palaikyti iki ryto ir lieku apsaukta, o kita organizacija paims po 4 d ir tada viskas gerai. Linkiu siam suneliui surasti tinkama globa ir aisku mums visiems supratingumo. Nezinau skambinusio vyro vardo, po to moters. I sia svetaine ateinu dazniausiai padeti kuriam nors gyvunui, bet si karta tenka rasyti butent tai, kad butume teisingai suprasti.
Er_nesta (2014-04-29)
Ilka, skambinusi moteris namuose turi kovinės veislės šunį ir keturias kates, tad kur padėti rastą irgi neturėjo...Jie iškabins rytoj skelbimus Fabijoniškėse, gal kas pasigedo šio mažylio...Nors labai abejoju, kad atsiras jo tikrieji šeimininkai... Taip pat sulaukėme pagalbos pasiūlymo iš P. Aldonos, deje išlipus iš mašinos iš karto paaiškėjo, kad nieko nebus, nes p.Aldona taip pat turi šunį, o vos vienas kitą pamatę jie pajautė abipusę antipatiją. Šunelį nakčiai įkurdinai mažame vonios kampelyje...Deje, bet nieko geriau negaliu jam pasiūlyti. Jį radę žmonės apskambino ne vieną prieglaudą ir minėjo, kad Tautmilės prieglaudėlė galėtų jį paimti po 4 dienų. Tiesa, patys su Tautmile dar nekalbėjome. Bandysime susisiekti rytoj.
Ilka (2014-04-29)
Kai randu gatveje suniuka, o ypac prirista, net negalvodama parsinesu i savo namus. Niekam neskambineju ir pakeltu tonu nereikalauju, kad kas nors tuoj pat ta gyvuna is manes pasiimtu. Todel, esu nustebinta, kad sitaip galima netureti pagarbos, kodel pas viena zmogu gali buti 10 gyvunu, o kitas turedamas viena, negali nakciai priglausti dar vieno, kol isaus rytas ir tada bus galima ieskoti realios pagalbos. Suprantu, kai gyvunas mirtinam stovyje ir tik nuo manes vienos priklausytu jo likimas, bet juk salia realus zmones ir gali lygiai vienodai priimti, kaip ir kiti. Ir dar skambinusiai moteriskei noreciau pasakyti, kad man labai gaila gyvunu, bet negaila zmoniu, kurie nenoredami problemu ir rupesciu savo namuose, perkelia jas ant kitu ir visiskai nusispjaut, kaip ten bus. Jei vieni kitiems neturesim elementarios pagarbos, gyvunai nesulauks reikiamos pagalbos, tiek kiek imanoma duoti, kai yra tarpusavio supratimas.
Er_nesta (2014-04-29)
Maldauju pagalbos. Suteikit bent nakvynę šuniukui.


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 133

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

11.18 Kai vienas lauke - ne karys
11.11 Labai reikia namų...
11.10 Apie tai, kas neaišku ir neapibrėžta arba dar vienas iššūkis... (2)
10.04 Katytė Tija ieško nuolatinių namų
09.16 Tokia Uodegytės be uodegytės istorija... (5)
09.10 Čipė ir Deilas: burundukų kelionė namo (namai rasti, bet labai... (15)
08.27 Šeškinės katinėliams maisto ( Nebetruksta) (205)
07.13 Išgelbėta nuo mirties mažylių šeimynėlė (1)
07.13 Dovanojami kačiukai (Kaunas) (2)
07.13 Ligoniukė Kycė (1)

Komentarai

Polio-mama (19:18) >>
Tokia žavinga kačiukė nieko nesudomino? Neįtikėtina! Kaip supratau, kitos mažylės rado...
Narys14567 (13:46) >>
Ieškantiems geriausių pasiūlymų aplankykite https://www.superaugintinis .lt/akcijos Pasiūlymai...
Diroma (22:44) >>
Daugiau mažylių nuotraukyčių rasite šioje nuorodoje...
Vilmante (9:04) >>
Na, bet jei nieko nedarysim, niekaip negalėsim katuliams padėt:( LABAI PRAŠOM PAGALBOS
Vilmante (9:03) >>
Raseiniškiai, būkit geri, pagalvokit, gal atsirastų vietelė paglobot kokį katulį? Mes Kaune,...
Kasia777 (11:17) >>
Lapkricio 11 d. turetu pasiimti si kaciuka su broliuku, kadangi prioritetas rasti namus abiems...
Kasia777 (11:17) >>
Lapkricio 11 d. turetu pasiimti si kaciuka su broliuku, kadangi prioritetas rasti namus abiems...
Kasia777 (11:16) >>
Atnaujinimas: turime rade seimininkus, turetu paimti abu kaciukus ketvirtadieni, lapkricio 11d. Kol...
Alusia (17:51) >>
Edita labai, labai DĖKOJU Jums už paramą!!! Labai skauda, mažas angelėlis mus paliko......
Karolis3215 (12:23) >>
Tikiuosi kačiukas ras šiltus namus :) visos prekės katėms...
Alusia (6:32) >>
Gitana B. DĖKOJU Jums labai už paramą!!!
Ukl (11:13) >>
https://www.thepornsitelist s.com There was once a blind man who had so fine a sense of...
Kriste0 (23:28) >>
Dar turite katyte?