LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Eldorado jau namų globoje. Prašome finansinės paramos. (Parama gauta)

Nuo rugpjūčio pradžios Eldorado, mūsų ir Jūsų gelbėtas katinėlis, vėl stacionare. Pas paskutinįjį globėją Rimą, kuriam labai dėkojame už suteiktą globą, katukas išeidavo į lauką, taip buvo pripratęs. Bet nežinia kur įkišo letenytes - grįžo nudirta oda, pažeistais minkštais audiniais - įtariama, kad kojos buvo pervažiuotos! Teko gabenti į gydyklą. Laimei, lūžių nėra. Šiuo metu gydomas, perrišimai, vaistai, stacionaras. Vaizdas tragiškas, kailio, raumenų nėra, reikia tikėtis, kad audiniai kažkaip gis ir kojos nebus peršviečiamos - dabar atrodo, kad kaulai tik kokia plėvele dengti. Dar vis kraujuoja, dar vis šlapiuoja. Eldorado tikrai labai skauda. Bet nuotaikos geros jam nestinga, tik prieik, paglostyk, tik pabendrauk. Fantastiškas katinas, labai drąsus pasidarė (matyt, ta drąsa ir pakišo koją... ). Eldorado - super katinas, kurio linkėtum pačiam artimiausiam ir mylimiausiam žmogui. Esame tikri, jis ir su vaikais sutartų. Po gydymo jam labai reikia globos!
Gaila, Eldorado negalės grįžti atgal pas globėją, todėl labai ieškome naujojo globėjo.
Eldorado - puikus katinas, geras draugas, sutaria su kitais gyvūnais, protingas, linksmas, meilus - ko gi dar reikia??? Na, bent jau laikinos globos pradžiai, iš kur jam ir toliau ieškosime nuolatinių namučių.

Taip atrodo kojytė: http://postimg.org/gallery/e7ip1e4y/

Būsime dėkingi, jei padėsite finansiškai - reikalinga parama gydymui. Kiek, sunku pasakyti, nes reikės mokėti tol, kol nerasime globos. Mėnesio pabaigoje ateis pirmoji sąskaita.
Ačiū visiems už pagalbą.

________________________________________________________________________________________________
Medininkai (čia Eldorado buvo paimtas kaupėjos ir ilgai sirgo) - Pilaitė ( gydyklos stacinaro narve praleisti ilgi mėnesiai) - Lazdynai (laikina globa pas Iriną) - Vilniaus centras (laikina globa pas Rimą). Čia kaip toj užstalės dainuškoj: "Stot, sėst, kairėn, dėšinėn...." Tik čia norisi nelinguoti iš džiaugsmo, o klykti iš nevilties. Eldorado mėtomas vėtomas jau nuo neatmenamų laikų. Atgal pas savo "gelbėtoją" kaupėją grįžti negali, o dėl įvairiausių priežasčių nuolatinės, pastovesnės globos nepavyksta rasti. Priežastys nė kiek nesusijusios su gyvūno charakteriu ar būdu - tai asmeniniai globėjų rūpesčiai ir įsipareigojimai.

Eldorado - švelnus, mielas, ramus katinėlis. Kastruotas, jam maždaug 1,5 metų amžiaus. Moka prisitaikyti naujoje aplinkoje, linkęs prisirišti prie vieno žmogaus, sutaria su kitais gyvūnais, nepiktybinis. Tvarkingas, maistui neišrankus. Mielas, geras, draugiškas jaunas gyvūnas, kuriam šiame pasaulyje tereikai žmogaus meilės. Moka ir nori bendrauti, kai tik prisiriša... Deja, prisirišti ilgensiam laikui prie žmogaus Eldorado neturi progos. Vis tenka kraustytis kitur. Šiandien Eldorado neturi kur keliauti - reikalingas laikinos globos perėmimas.

Prašome atsiliepti galinčius padėti. Negalime traumuoti gyvūno ir kišti jį į stacionaro narvą, o ir nėra už ką tai daryti. Organizacijoje keliasdešimt sunkių ligonių, kurie dienas leidžia mokamuose gydyklų stacionaruose ir dar virš šimto koordinuojamų, išlaikomų.

Prašome pagalbos - laikinos globos Eldorado iki jam surasime namus. Ačiū.

Galintys padėti, prašome skambinti (arba jei neatsiliepiam, rašyti sms, perskambinsime):

     Tel.: +370 615 58898, +370 689 73782     SKUBU!!! 

susijusi naujiena: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/69023„Rainiukas“ VšĮ
info@rainiukas.lt
+370 615 58898, +370 689 73782
LT 56 7300 0101 3075 8928
http://www.rainiukas.lt
Trūkstama parama: 0 EUR
Surinkta parama: 95 EUR
Organizacijos pavadinimas: Rainiukas
Įmonės kodas: 302733794
Banko sąskaita: LT 56 7300 0101 3075 8928
Pavedimo nurodymas:
PayPal sąskaita:

Šaltinis:  „Rainiukas“ VšĮ
Nuoroda į šaltinį: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/70897
Organizacija: Rainiukas

Sukurta: 2015-03-20 | atnaujinta: 2015-11-21
Naujienos numeris: 41668
Peržiūrėjimų skaičius: 12874

« grįžti

Komentarai

DaivaVa (2015-08-18)
As turiu telefone nuvezimo dienos nuotraukas, vaizdas kraupus, atsiu i pasta
O.V. (Rainiukas) (2015-08-18)
Vakar lankiau Eldorado. Čia tai gavau šoką, kokio nesitikėjau!!! Net naujieną paredagavau. Jo abi kojos yra pervažiuotos arba buvusios kažkur įstrigusios. Arba oda, audiniai dėl patirtų traumų nupuvo arba jis visus juos nusidirė. Vargšas katinėlis. Net nesitikėjau, kad vaizdas toks kraupus. Dabar, anot gydytojų, jau "gėlytės", jis jau sveiksta. Tai kaip turėjo atrodyti, kai jis buvo atvežtas į gydyklą? Fotografė Aušra nenufotografavo - tai galinės abi kojos. Siaubo filmas - kitais žodžiais nepavadinsi. Viena laimė, kad apetitu nesiskundžia ir tapo pats draugiškiausias katinas visatoje - jau meilumas, jau mandrumas ir linksmumas! Akivaizdu, išdrąsėjęs, pasitikintis savimi, smalsus, bendraujantis - esu tikra, šios savybės ir nuvedė nelaimės keliais.. Labai prašome paramos ir ieškome globos šiam tobulam katinui. Tikrai, nesitikėjau, kad traumos tokios rimtos ir kad Eldorado charakteris taip pasikeitė į gerąją pusę. Labai prašome siūlyti laikiną globą - užtenka tą katulį trumuoti. Patikėkite, kas neturite augintinio, privalote su juo susipažinti.
O.V. (Rainiukas) (2015-08-14)
Pakelkite, prašau, naujieną. Vėl labai aktualu. Dėkui. Eldorado stacionare. Prašome ir globos, ir finansinės paramos. Močiutė Medininkuose rami - milijonas katinų paimta. O kad ji visi dar vis globoje, serga, nesidovanoja, kam gi rūpi. Esu tikra, naujų prisinešus ir vėl netrukus skambins.
O.V. (Rainiukas) (2015-05-13)
Labai prašau pakelti šią naujieną. Eldorado reikia paimti.
Rimas7 (2015-04-17)
ELDORADO - su juo viskas gerai, linksmas, judrus ir ėdrus, o akytė po procedūros (jau dvi savaitės) ir gentomicino lašinimo atrodo sveika, nešlapiuoja. Taigi be panikos, tikėkimės, kad ir toliau viskas bus OK. Rimas, katinėlis šiuo metu pas mane.
DaivaVa (2015-04-03)
ai randuotas, bet man kazkaip isimine kad nera. nu vistiek jis neveiksnus bet kokiu atveju.
Gintarėlė (Makatukai) (2015-04-03)
Eldorado ašarų latakas yra visas randuotas, tai gali būti traumos arba ilgos ligos pasekmės, kas greičiai yra antras variantas.
DaivaVa (2015-04-03)
jooo, tik vieno, Gintarei Linas rode net kaip atrodo kur yra ir kaip kur nera.
Gruodinukas (2015-04-03)
bet tik vieno nėra? tai geromis sąlygomis turėtų pamažu susitvarkyti. paremkim ta proga Eldoradą:)
DaivaVa (2015-04-03)
Eldoradas vakar jau buvo pas veterinara, kanalo nera, ar uzauges ar kaip ten, bet kaip gydytojas pasake ir parode, kad jo nera. lasinamas gentamicinas ir pakartotinas vizitas po svenciu. todel idealiausia pagalba butu paremti Rainiuka ir kad kuo greiciausiai sitas grazuolis rastu namus.
Gruodinukas (2015-04-03)
matot, yra toks skirtumėlis - jūsų minimos katės turi mylinčias šeimininkes, jus:) o Eldoradas dar be namų, ir sutikit, kad kruvinai apsiverkęs katinas juos rasti turi labai mažai šansų... tai palinkėkim, kad jam viskas baigtųsi gerai ir be rimtų invazijų.
AisteIgn (2015-04-03)
Mano katinui po rino irgi akys truputi asaroja, bet cia ne tas pat, Eldorado teka labai smarkiai, reikia surast priezasti. Tomukui irgi kazkiek traiskanoja, kai tik parsiveziau po poros dienu viena akis labai uzpuliavo, bet patepliojau opticloxa ir praejo, dabar nedaug tetraiskanoja, tik kad dar ir nosi biski trauko. Globeja jam lasino gentamicina, nekiek nepadejo, cia kazkas kito. Jei chlamidijos, reiks ir Tomui tada gydymo kursa praeiti, nes tai reiks, kad bet kada puliavimas gali atsinaujinti. Nustekenti medininkuciai, ju imunitetas dar labai silpnas, mes dar ir su kailio parazitais vis dar kovojam.
Friske (2015-04-03)
100 proc. Ghole pritariu. Maniskei tuoj 7 m., taip pat baisiu rinu sirgo, kiek zinau, vienintele is vados isgveno ("Lesej" gimus). Su viena akim tokios pacios bedos, ir gyd. Linas del operacijos visai ta pati sake. Zodziu, visiskai tokia pati situacija.
Ghole (2015-04-03)
Prisijungsiu prie pasidalijimo patirtimi. Mano kicė, būdama trijų mėnesių, prasirgo sunkiu rinotracheitu, ašarojimas iš abiejų akių ilgai negijo, buvom ir pas Liną, ir dar pas kažkokią gydytoją, abu sakė tą patį, operuoti galima, bet po kiek laiko surandės ir vėl bus tas pats. Tai nepasiryžom, juolab, kad katei tas ašarojimas gyventi ypatingai netrukdo. Dabar jai jau devyni metai, ir visą tą laiką ji ašarojo rusvomis/rausvomis ašaromis, kartais lyg su "snargliuku", kelis kartus buvo atsiradusi lengva infekcija, kuri praeidavo dažniau pavalius arbata, tik vieną kartą prireikė gentamicino. Tiesa, dėl nuolatinės drėgmės kažkiek dirginasi oda, todėl prie išorinių akių kampučių, siaurame ruoželyje, prapliko kailis (bet tai pastebiu tik aš, nes baisiai myliu savo pupą, ir veterinarė kartą atkreipė dėmesį, šiaip nesimato). Kam daugiausiai nepatogumų sukelia katės ašarojimas, tai svečiams, visiems iškart užkliūna, kad ji "verkia", "ar jai viskas gerai?". O katė su tuo apsiprato, išmoko dažniau pasipraust, turi netgi specialų stiprų sumirksėjimą, kad ašaros žemėn nukristu :)
AisteIgn (2015-04-03)
Lina, apsimoka tik jei prasiplauna, bet tai irgi nelabai saugi procedura, galima uznest infekcija. Jei uzauges, kanalo daryti neapsimoka, nes jie uzrandeja, cia Aleksandras is Filu taip sake. Kad neuzrandetu, kol kas niekas taip negali padaryti.
JR (2015-04-03)
Butent, nuspes Orinta ir globejai. Cia tik musu pastabos apie tokias probemas, su kuriomis esame susidure ir rezultatai.
Gruodinukas (2015-04-03)
dėl persiukų nesutiksiu, persų katinų šeimininkams - normaliems - gal ir nesudaro, bet patiems persams sudaro, juk ašarų latakai jiems įlaužti ir išvis nefunkcionuoja, jei nepavalysi, ašaros kaupiasi po akimis, nenubėga ir nieko čia gero... o šiaip tai manau, Orinta nuspręs kaip geriau, o daktarai - bet kokie - ne dievai ir visko 100 proc. niekada negali garantuoti.
JR (2015-04-03)
Nuimdavau tuos snarglius pastoviai. Isbandeme visus vaistus kurie tik buvo del akiu , plaudavau Dyzelio akis spec tirpalais. Niekas nepadejo! o laikas ejo. Ir laikas padare savo ! Dabar jau kokie 1 metai praejo, kai nei vienos kruvinos asaros nemaciau Dyzelio akyse. Taigi labai patarciau pagalvoti ar tikslinga katineli nuodyti narkoze ( kurios jam gyvenime reiks patirti ne karta ateityje) del labai abejotinos sekmes del asarojimo problemu sutvarkymo. Persu veisles katinai nuolat asaroja ir tai problemu nesudaro seimininkams, moka pasiutusius pinigus uz katinelis :)
Gruodinukas (2015-04-03)
o gal yra skirtumas, kur kanalas užakęs (užaugęs?), o kur užsikimšęs? jei ten tik išskyrų kamštis susidaręs, gal ir padės. o va daryti naują kanalą tikrai neapsimoka, nes juk būna, kad jų nebūna. (pas Fėją (čia tokia katė) vienoj aky vieno kanaliuko nėra, iš pradžių negražiai ašarojo (vienas daktaras, pirštais nerodysiu, puolė chlamidijų ieškoti, nors net man matėsi, kad greičiau jau kanalo problema, bet būna daktarų, kurie labiau mėgsta tyrimus negu apžiūrėti gyvūną:) nerado, aišku.) bet jai buvo toks uždegimėlis nuolat, gavom deksametazono lašinti. pas Aniutą globoj jai pamažu gerėjo, gerėjo, nes nestresavo; vis akytes pavalydavo, kartą nuėmė tokį kaip "snarglį" iš akies, ir po to labai pagerėjo, jei paašaroja, tai nieko ypatingo ir nesimato. čia šiaip - irgi iš patirties, kuri greičiausiai visai nenaudinga Eldoradui, bet gal kam netyčia aktualu.)
JR (2015-04-03)
Apie akiu kanalu valyma - turiu katina Dyzeli, jis yra gyvas mano pavyzdys, kad tokios proceduros daryti neverta. Dyzeliui is akiu begdavo tokios kruvinos asaros, pastoviai begdavo, labai gausiai. Vazinejome pas Lina Jakovo klinikoje daznai , ilgai ir nuobodziai. Isbandeme visus vaistus o tas tekejimas kruvinu asaru nepraejo nei dienai. Galiausiai Linas pasiule akiu kanalu valymo procedura. Kadangi sis vetas buvo gana gerai pazistamas, paklauseme koks sekmes procentas tokios operacijos. Atsakymas buvo toks - gal pradzioje ir pades bet tai gali buti labai trumpalaikis efektas. Supratome su Polio mama, kad nereikia katino kankinti ir palikime ji ramybeje, bus taip kaip bus. Teks akis kartas nuo karto pavalyti ir tiek. Pradzioje valydavau Dyzelio akis kelis kart per diena toliau viena kart per diena. Paskui tas asaru tekejimas visai dingo, po keliu savaiciu atsirasdavo. Paskui tie intervalai taip isilgejo kad jau pradejau skaiciuoti menesiais. Dabar irgi tos iskyros kartais pasirodo bet labai retai. Ir labai dziaugiuosi, kad tuomet su Jurga - Polio mama priemem toki sprendima - nemigdyti Dyzelio . Jei ir pasirodo viena kruvina arba ruda asarele per kelis menesius - manau nieko cia baisaus nera tiesiog paiimu svaria servetele paimu katina ir sakau " Leisk man nuvalyti tavo asarele"
Rimas7 (2015-03-22)
Zr. mano komentara prie DOVANOJU Eldorado.
IlonaKolit (2015-03-22)
Ar yra kokių naujienų dėl Eldorado?


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 130

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

10.16 Prašau patarimų, rekomendacijų (2)
10.13 Pastebėta raina katė
10.11 Kaip gauti pigių sterilizacijų? (1)
10.10 Kas žinote? Padėkite rasti! Vilnius. Prie Bigo. S. Nėries g. (1)
10.04 Padėkite rasti namus jaunam katinui/ arba suteikite laikiną globą (1)
10.01 Istorija apie kačiukus ,kuri nenustebins ,bet realiai tai...
09.30 Prašau padėti atsivežti biokraiką (1)
09.27 15 geriausių gyvūnų mylėtojų darbų?
09.17 Katinukas Mamonis globa rasta (2)
09.17 Gimę tą pačią dieną... (1)

Komentarai

Edda (21:47) >>
Vyta, ačiū.
Karoselis (21:16) >>
prasau istrinti skelbima. aciu.
Vyta (19:55) >>
Radau tokią info, kuri pakankamai svarbi manau: Naudoti ribotą baltymų kiekį turinčią, daug...
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
Day (22:23) >>
Kaip jautriai ir taikliai parašėte:)
Kaštonas (20:17) >>
Antrosios Kaštono metinės. Rastas 20181018. Dabar žiūrint į jį, man be galo skaudu...
Edda (8:18) >>
Nepraraskit vilties, merginos ❤️
Diroma (23:01) >>
https://www.youtube.com/wat ch?v=CUWuWBFodFQ
Alusia (20:10) >>
Taip, Edita, ačiū, reikės atnaujint nuotraukas ir vėl bandyt. Tik kai nesuskaičiuojamai...
Edda (16:45) >>
Gal galima juos pakartoti? Kartoti ir dar kartą kartoti...
Edda (16:42) >>
Ar katytės skelbimai feisbuke buvo?
Alusia (13:52) >>
paleisti atgal nebėra kur, kaimynai užpuolė maitinančią moterį ir ji nebemaitina katinų,...