LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

pagalba pagauti ir psp perlaikymo globa, fin. parama vilniuje, rinktinės g. skriaudžiamiems katukams. 2 šiltų namelių! (parama gauta)

„RINKTINUKŲ MAFIJOS" LIKUSIEMS KIEMINUKAMS REIKIA 2 ŠILTŲ NAMELIŲ. IDEALIAI - VISI „MAFIJOS" KATINUKAI LAUKIA MYLINČIŲ ŠEIMININKŲ. TELIEKA SIAUBŲ KIEMAS TUŠČIAS! 

2015.07.13: Liko nesterilizuotos 2 katytės (viena iš jų dingo), o to pasėkoje +8 naujai gimę katukai (3 iš jų surado globą). 
* 5 MAŽYLIAMS, (JIEMS 3 MĖN.)  KURIE SAVARANKIŠKAI VALGO IR DŪKSTA TIESIOG PO MAŠINŲ RATAIS, SKUBIAI IEŠKOME NAMŲ AR BENT GLOBOS IKI PADOVANIOJIMO (BUS ĮKELTOS MAŽYLIŲ NUOTRAUKOS). 
* LIKUSIAI NESTERILIZUOTAI PŪKUTEI LABAI REIKALINGA 2-3 SAVAIČIŲ PERLAIKYMO GLOBA, ANTRAIP NEGALIME JOS STERILIZUOTI. 
Kelios savaitės pralėks akimirksniu, o fantastiško jausmo, žinant, kad išgelbėjote dešimtis būsimų benamiukų, o katę - nuo sveikatos sekinimo vadomis,  nenusipirksite!

ŠIE 2015.04.12-22, 2015.07.09 ir 2015.09.18 KASTRUOTI RINKTINUKŲ MAFIJOS" NARIAI KATINUKAI YRA DOVANOJAMI  (IŠSKYRUS KUR PAŽYMĖTA KITAIP); VISI SVEIKI, PASKIEPYTI, SULAŠINTA NUO IŠORĖS IR VIDAUS PARAZITŲ, TVARKINGAI NAUDOJASI KRAIKO DĖŽUTE IR NAGŲ DRASKYKLE, SUTARIA SU KITOMIS KATĖMIS, O TRYS - IR SU KATĖMS DRAUGIŠKA VOKIEČIŲ AVIGANE:

MORINJA (MORRIÑA) (1,2 foto), 1,5 metukų, ilgaplaukė, „mažos veislės“, mėgstu kai žmogus ramiai prieina prie manęs ir glosto - tada įjungiu traktoriuką, mėgstu būti kalbinama ir atsiliepiu į savo vardą. Esu graži, juodai-balta katytė, o mano vardas - iš Lotynų Amerikos novelės apie katę. Esu padūkusi, žaisdama galiu ššokti į metro aukštį ir ypatingai miauksiu, moku žaislinę pelę užgraužti. Išduosiu paslaptį: murkiu kaip užsukta", kai žmogus mane giria ir glosto smarką, galvytę. 
SIM-SIM (3 foto), Pliusai: man 13 mėnesių, esu  „kalbanti“, „mažos veislės“ meškutis, kaip iš reklamos graži, labai žaisminga ir draugiška su katėmis, mėgstu žaisti su žmogumi, esu neatskiriama nuo Mamytės-Meimos (mano mama) arba nuo Saikso (mano slapta meilė), todėl mane dovanos į vienus namus su Mamyte-Meima (o dar geriau būtų su Saiksu!). Ypatingi sugebėjimai: nemiaukiu, bet kalbu katėms suprantama kalba (lietuviškai: kurkimas-purkimas). .Jeigu žmogus tą kalbą pamėgdžioja, atsiliepiu. Minusai: tik vienas, t.y. dar vis pabėgu, kai nori mane glostyti - bet kantrus žmogus mane išmokys nebijoti jo rankos, o jei neišmoksiu, mylės ir lepins visvien.
MS. DŽIAGER-MAMYTĖ-MEIMA (4 foto). Mano pliusai: aš trispalvė katytė - nešu sėkmę, ryškiomis smaragdo spalvos akimis, man max. 5 metai, o moku žaisti kaip kačiukas.  Moku sumiaukti bliuzo dainininkės balsu (kai įkvėpimas užeina), moku kalbėti-kurkti su dviem savo aukščiau aprašytomis dukromis, esu nedidukė, meili, labai mėgstu kai man pakaso nugarą (prisipažink, mėgsti ir Tu). Minusai: o kas yra minusai?
NIBELUNGAS (5 foto yra jo identiško dvynio Kaštono, Nibelungo naujos foto - vėliau). Man tik 14 mėnesių, turiu pusilgio plauko gražiai blizgantį tamsų kailiuką, kuris vasarą įgauna šooladinį įdegį. Mėgstu žaisti su žmogumi ir kitomis katėmis. Moku susiglaudęs minkštai miegoti  su vokiečių avigane. Moku miegoti žmogui ant pilvo. Aišku, kad turiu įtaisytą murkimo varikliuką. Minusai: gerai pagalvojus, tik vienas - kartais taip garsiai dūkstu, kad atrodo, jog bėgioja trys katinai, o ne du. 
KAŠTONAS (5 foto). Pliusai: man 14 mėnesių, pusilgio plauko, ilgakojis, kaštono spalvos, smaragdinėmis akimis. Esu visiškas gerietis, ir mandagus, ir švelnus, ir glaustūnas, jau nekalbant apie įstabų grožį. Esu pats drąsiausias iš mūsų mafijos narių, todėl, kaip ir pridera, meilinuosi net nepažįstamiems žmonėms. Netikite? Paskambinkite mums, pamatyste. Minusai: katės minusų neturi. 
SEILINUKAS (6 foto). Manau, turiu tik pliusus: esu apie metukų laiko, be galo mielas kačiukas su baltu seilinuku ir uodegos galiuku (lempute"), visiškas rankinukas, esu globoje. Kieme vyresni mane vydavo nuo indelių. Dabar paaugau ir pastorėjau - globėja sako, kad mane reikia perfotografuoti. Tiesą sakant, katiniška nuojauta man sako, kad šiame skelbime manęs tuoj nebus (jei suprantate, ką turiu omenyje). 
STELLA (10 foto). Man apie 13 mėnesių, esu Seilinuko sesytė. Kai patekau į namus, iš pradžių išsigandau, bet dabar verčiu pilvukus glostymui, globėjai einu ant rankų, esu švelni, sutariu su kitomis katytėmis ir draugiška vokiečių avigane.. Moku nutaisyti įžūlią arba „nuskriaustą“ snukučio išraišką, Minusai: visi mano minusai liko praeityje, dabar aš moku ir noriu būti švelni, rami, naminė katytė.
AKSAJUS
(7 foto), Mano pliusai: esu 1 metų, nuostabus pusilgio šilkinio kailio rainas gražuolis (pagyrų perdaug nebus), šiek tiek drovus, bet moku garsiai bliauti, kai noriu išsireikalauti „ko nors skanaus“. Gerai sutariu ir žaidžiu su kitais katinais ir vokiečių avigane, kuri myli kates. Akytė buvo nepagydomai pažeista rinotracheito komplikacijos, todėl man ją pašalino - kieme gyvenant dar ne to nutinka, gerai, kad gyvas likau. Man visai netrukdo, kad turiu vieną akytę, tik kartais pasisaugau, kad kiti katinukai manęs neapėstų (vertimas: taip ir tykau, ką apėsti...ir kuo greičiau). Svajoju būti vienintelis augintinis, bet mielai  draugausiu su kita kate ar draugišku šuniuku. Savo žmogų labai mylėsiu. Minusai: tuštumos jausmas, apimantis, kai lėkštelėje nieko nėra.
MISS RAINYTĖ (8 foto), Smiltės, Stellos ir Seilinuko mama. jaunutė, sveikutė, blizgančiu kailiuku,  2,5 metukų. Sterilizuota,
jai sulašinta nuo išorės ir vidaus parazitų, paleista atgal į gimtąjį kiemą. Jos 4 gražūs vaikeliai katinukai ieško namų.
SMILTĖ-SMĖLINUKĖ (9 foto), 1,8 metukų, labai graži katė: vario-smėlinės spalvos fone rainas raštas, kojytės smėlio spalvos, švelnus smaragdinių akelių žvilgsnis, narve be galo stresavo. Sterilizuota, jai sulašinta nuo išorės ir vidaus parazitų, paleista atgal.
BETA (paskutinė foto) padovanota 2014.11. Pliusai: visi, kaip ir kiekvienos katės. Minusai: nėra. 

Nors katinukai ir yra mafukai", jiems kieme buvo be galo nesaugu, agresyvūs „žmonės“ prieš juos kelia rankas ir pagalius  „kam ant mašinų tupi“, pjudo šunimis („kai paleisiu vilkšunį, rytoj nei vienos katės neliks“), kėsinosi sužaloti šėrėją. Ar galime paleisti šiuos murkiančius, taikius mafijukus" į gatvę, kur jie ims sirgti, kęs alkį, tirtės nuo šalčio ir be užuovėjos pasislėpti? Ne ateitis, o pražūtis. Sveiki, paskiepyti, tvarkingi ir jaukūs katėkai nori jaustis reikalingais ir mylimais šeimos nariais. Savo žmogų katinukai kasdien pasitiks grįžtantį namo, be galo mylės, pradžiugins žaidimais, murkimu ir laisvaisiais kačių pratimais, suteiks ramybės jausmą, o namams jaukumo. Dovanojami gyvenimui tik namuose, atsakingiems ir rūpestingiems šeimininkams nuo 21 m. amžiaus, kurie juos mylės, lepins ir niekada neišduos. Jei jaučiate, kad galite ir norite išgelbėti Rinktinukų mafijuką" skambinkite tel: +370 609 93294 ar rašykite  el.paštu: jurateka@yahoo.com   arba  VšĮ „Rainiukas“  tel.: +370 615 58898, +370 689 73782. Ačiū Jums!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Rinktinės 35, 37, 41, 45 namų laiptinėse išplatinta, o gyventojams, įskaitant agresorius iš 37 ir 41 namo, išplatinta pašto dėžutėse 4 lapų Įspėjamoji Informacija iš Policijos, Savivaldybės ir LGGD, kurioje pabrėžta LR BK ir ATPK atsakomybė ir bausmės už žiaurų elgesį su gyvūnais, Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo straipsniai, PSP programa, šunų vedžiojimo taisyklės ir vietos šioje seniūnijoje.

REIKALINGA PARAMA 14 KAČIŲ STERIL/KASTRACIJAI:
* gaudyklės ir transporto (gaudymui, gydyklai);
* trumpalaikė globa perlaikymui po operacijos (2-3 sav.), nes stacionarai labai brangūs ir perpildyti sunkiais ligoniukais;
* finansinė parama sterilizacijoms, skiepams, nuparazitinimui, rinotracheito, akytės gydymui;
* skubiai reikalingi namai ar bent globa penkiems 3-4 mėnesių mažyliams
* idealiai - namai visiems Rinktinukams. 
Planuojamos minimalios išlaidos katinukų gelbėjimui: 450 eurų; beveik visi katukai serga sloga, kai kurie sunkiai kvėpuoja, vienai šlapimo takų uždegimas, todėl galutinė suma keisis dėl papildomų gydymo išlaidų. Papildyta apytikslė reikalinga suma: 600 eurų.

Mielieji, atsiliepkite, nelikite abejingi skriaudžiamiems katinukams. Padėkite juos sterilizuoti ir išgydyti. Mokėjimo paskirtyje nurodykite: Rinktinukams.

Katinukai dovajami gyvenimui tik namuose, atsakingiems ir rūpestingiems šeimininkams nuo 21 m. amžiaus, kurie juos mylės ir lepins. Paskambinkite mums! T: +370 609 93294 (Vilnius) E: jurateka@yahoo.com ir „Rainiukas“ VšĮ kontaktai.


VšĮ „Rainiukas“  
Tel.: +370 615 58898, +370 689 73782
El. paštas: info@rainiukas.lt
www.rainiukas.lt   
Paramos gavėjo kodas: 302733794
Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928, Paypal„Rainiukas“ VšĮ
info@rainiukas.lt
+370 615 58898, +370 689 73782
LT 56 7300 0101 3075 8928
http://www.rainiukas.lt
Trūkstama parama: 0 EUR
Surinkta parama: 600 EUR
Organizacijos pavadinimas: Rainiukas
Įmonės kodas: 302733794
Banko sąskaita: LT 56 7300 0101 3075 8928
Pavedimo nurodymas:
PayPal sąskaita:

Šaltinis:  „Rainiukas“ VšĮ
Nuoroda į šaltinį: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/71886
Organizacija: Rainiukas

Sukurta: 2015-04-09 | atnaujinta: 2015-11-21
Naujienos numeris: 41784
Peržiūrėjimų skaičius: 16641

« grįžti

Komentarai

Friske (2015-11-19)
Ponaitis Aksajus jau iš darbo grįžtančios pasitikti atlinguoja :) :) uodega lubas remdamas, lašiniais vaizdą užstodamas :D :D Nibis - tikras vyras: jam moteriškė tik lovoj reikalinga, pasaulinio lygio priegulas pasidarė :) Stela - ramus padarėlis, turintis paslėptą dūkimo aparačiuką. Užbanguoja jai kartais "brolius" paniurkyt :) Net rėkia iš pykčio jeigu priveikt tų, gerai įmitusių kumeliokų, nesigauna :)
Birmanukas (2015-10-08)
Nibelungas+Tibra = Saiksas+Meima :). Nibelungas gi koks bailys buvo...
Friske (2015-10-05)
Juodasis Nibelungas tiek drąsus, kad mielai leidžia vokiečių aviganei po savo ausis ližės dydžio liežuviu makaluoti :)
Birmanukas (2015-09-22)
Iki 2015.09.18 yra sterilizuoti 16 „Rinktinukų mafijos" narių (iš šio skaičiaus 5 patinukus 2015.08 kastravo Grinda). Liko nesterilizuota Pūkinukė ir 5 jauni (4 mėn amžiaus) katukai: vienas Pūkutės vaikas ir keturi Miss Rainytės, kurie kovo mėn. jau atsives savo vadas, jei nebus steril/kastruoti.
Birmanukas (2015-09-22)
Miss Rainytė šiandien paleista atgal, nes narve siaubingai stresavo, nieko neėdė nei negėrė. Labai bijojome, kad bus nusilpusi, bet po pietų jau mačiau ant žolės prie namo, nunešiau pavalgyti, tai pabėgo mane pamačiusi, vargšiukė. 3 sluoksniai siūlių, suleisti ilgalaikio veikimo antibiotikai ir nuskausminantys. Viskas turi būti gerai, labai tvirtos sveikatos, graži katukė.
AisteIgn (2015-09-18)
Jurate/Birmanukas be interneto, prase parasyti - dar viena pagaliau pavyko priciupti, Miss Rainyte sterilizuota, sulasinti vaistai nuo isores ir vidaus parazitu. Sveiksta namu globoj. Buvo jau vel nestuke. Liko dar Pukute ir ju abieju vaikuciai.
Birmanukas (2015-09-05)
OK, Friske, pakeisiu Aksajaus prezentaciją. Geras pastebėjimas :D :D
Friske (2015-09-03)
Akasajus. 'Kartais pasisaugau, kad kiti globėjos katinukai neapėstų manęs"...melas ir dezinformacija ;) ;) turetu buti "taip ir tykau, ka apesti...ir kuo greiciau" ;DDD Net su vokiete prie jos bliudo pasistumdau, ypac, kai ten vistkakliai uzsiveisia ;DD
Birmanukas (2015-08-05)
2015.08.03 Aksajus (be akytės) paskiepytas kompleksiniu skiepu.
Birmanukas (2015-08-05)
2015.07.25 paskiepytos kompleksiniu skiepu Morinja, Sim-Sim ir Ms. Džiager-Mamytė-Meima.
Birmanukas (2015-07-26)
Kaštonas paskieptytas nuo pasiutligės ir paleistas.
Birmanukas (2015-07-10)
2015.07.08 RINKTINUKAI Morinja sterilizuota, Kaštonas (Nibelungo išvaizdos dvynys) kastruotas. Abu sveiksta laikinoje globoje.
Birmanukas (2015-06-11)
Kaip rinktinukai sujaukėjo, Friske. Čia Mamytė-Meima tik glostymų prašosi, net ir SimSim išrdąsėjo, nekrūpčioja nuo kiekvieno piršto pajudinimo, abi jau vakare ant sofos įsitaiso, žaidžia, murkia-burkia, kalbasi, atsako į mano klausimus. Sąžinė ir kaltės jausmas mane graužia, kad sujaukėjusius reikės paleist į tą kiemą.
Friske (2015-06-11)
Ramusis Aksajus kaip reikalas atkuto :) O jau kokis baublys pasidarė - dėl kiekvieno skanesnio kąsnelio baubia :) Pastoviai balto sūrio, kotletų, grietinės ir kitokio žmogiško maisto išsireikalauja. Nibis - zdraica dūkinys. Kaip kipšas po butą duodasi. Stela - pati ramiausia ir kukliausia nors, užėjus "bzikui", gero palakstymo ir su kompane padūkimo neatsisako :)
Birmanukas (2015-06-04)
Vakar rinktinukai Nibelungas is Stella paskiepyti keturvalente vakcina. Seilinukas paskiepytas gegužės mėnesį.
Birmanukas (2015-06-01)
Lankytojas pašalino komentarą
Birmanukas (2015-05-27)
Jesus Christ, kas čia per katė...:((. Sugriebiau už "čiuprynos", jau kelsiu į suspaud. narvą - pasimuistė ir atia, vėl metro atstumu trinasi aplink. Gaudymo patirties stoka. Neišsigando, palydėjo (pirmą kartą gyvenime) per judrią Rinktinės g. perėją iki pat laiptinės durų (su pabėgiojimais pirmyn-atgal), teko "reguliuoti eismą", mašinos laukė, kol ji pereis gatvę - per pusę perėjos stabtelėjo, ėmė galvoti, apsisuko grįžti, paskui vėl paskui mane. 2 k. lydėjau ją atgal į jos kiemą, 3-ą k. turėjau pritūpusi per žolę pabėgti per kitą kiemo pusę. Nes seka iš paskos, nors tu ką, o pagauti - iššūkis. Tuoj vėl ruja užeis...ką daryti?
Birmanukas (2015-05-26)
Na ką--vėl einu mėgint gaudyti rinktinukės Morinjos. Palydi vos ne iki perėjos, o pagauti--mission impossible XII.
Birmanukas (2015-05-23)
Friske, wow :). Pasuksiu tau rytoj. Ilona, labai gaila ir man. Tačiau agresoriai yra teisėsaugos akiratyje. Katukės ten gyvens nameliuose ir maitinsis oficialiai, oficialių šėrėjų irgi bus keletas, padėtis stebima. Savivaldybės atsakingo skyriaus vadovas taip pat informuotas apie šį problematišką kiemą ir jo agresorius. Katukėms iešome namų dabar, bet tęsme paieškas ir tada, kai/jei bus paleistos atgal.
Friske (2015-05-22)
Gavo vakar kolektyvas (maniškės ir rinktinukai) vištos kaklų dantims pramankštinti :) Net balkonas nuo urzgimo, kol valgė, drebėjo :) :)
IlonaKolit (2015-05-22)
Kaip man baisu tas atgal paleidimas... Tik jokiu būdu nepamanykite, kad kažką negero noriu jums pasakyti. Aš čia apie save rašau; kažkaip skausmingas tas dalykas man, kai paleidi ten, kur vėl pavojai, šaltis, badas, ligos. Nors suprantu, kad kartais tiesiog nėra kitos išeitis, kai telieka ašaroti ir paleisti į nežinią ir baimę. Aš čia tik guodžiuosi :(
Birmanukas (2015-05-21)
Labai gaila, kad jau taip prijaukintus rinktinukus reikės atgal paleisti. Seilinukui iki spalio globa bent jau--gal namus suras iki tol.
Friske (2015-05-21)
Vakar Nibis su šuniu užpakalius sukišę gulėjo :) tik po kurio laiko, tas juodas šmikis apsižiūrėjo prie ko prisiglaudęs guli ir į kojas dėjo :) :) Stela skanėstus iš rankos imti pradėjo, tik dar labai atsargiai. Aksajus - "grubijanas" - skanėstus imdamas, pirštus nutarkuoja.
Birmanukas (2015-05-20)
SimSim su Mamyte-Meima paryčiais kaip puola siautėti, man er galvą šokinėja ir bumpsi kaip arklių tabūnas, viskas girdisi per ausų kamštukus (be jų jau seniai negaliu miegoti). Jos abi ne miaukia, o kurkia kaip varlytės ir taip "šnekasi" abi :). Labai mielai ir juokingai: kurrr--urrr, įvairiai dinamika, intonacija ir, sakyčiau, tikrai melodingai :). Akselis panašiai "kurkdavo. Sunku verbalizuoti, reikia išgirsti.
IlonaKolit (2015-05-20)
Šaunuolis Nibelungas :)
Birmanukas (2015-05-20)
Neįsivaizduju Aksajaus miaukiančio visa gerkle dėl skanaus kąnio :))). Gal jau ir fotografuotis išlįstų Aksajus su Nibiu ir Stella.
Friske (2015-05-20)
Nibis ir Aksajus labai gražiai skanius kąsnelius iš rankos paimti moka, Stelutė kažkodėl to daryti nedrįsta :( bernai net duetu padainuoja kai šaldytuvą varstyt pradedu, kad, neduok D, jų nepamirščiau :) Panelės Stelos ramumą "prie bliūdo" atsveria nuoširdus siautėjimas paryčiais :) :)
Birmanukas (2015-05-20)
Nibelungas Šmikelandželas ieško namų. Ypatingi talentai: moka piešti angelus mataruodamas kojelėmis. Kur žmogus, vertinantis tokius talentus?
Friske (2015-05-19)
Ponas Nibis Šmikelandželo pravardę užsidirbo :) :) labai pamėgo po išsibarsčiusį kraiką voliotis ir "angelus" kojom mataruodamas piešti :)
GitaN (2015-05-18) (foto)
Aiste,Irena as Juratei minejau,kad kaimynai kai kurie keisti,mazai ko domisi,o jei reikia pinigine atverti,tai gali ir iskoneveikti.
GitaN (2015-05-18) (foto)
Mielkiui patinka katinai,jeigu pamaitina.Niekada nebuciau pagalvojus,kad mano kieme tokie dalykai vyksta.
Daina1 (2015-05-18)
tai gal tuose namukuose ir gyvena? :DD Miekius, kildinu nuo žodžio mielkij( rusų k. ) - smulkius, smulkmeniškas, smulkus. Bet susireikšminimas, tai kaip Krupkiaus ( krupnyj) - stambus, didelis :DD
Moiros (2015-05-18)
Administratoriai pašalino komentarą
Polio-mama (2015-05-18)
"globokit savo tuos katinus, kisat ziuriu visiems per prievarta, nenuostabu kodel poto gatvese tiek katinu". Po tokių žodžių gana sunku patikėti anksčiau išsakytais teiginiais: "visad atnesu, padedu mesytes", "niekas neskriaudzia tu katinu, nei kart nemaciau". Abejonių kyla ir dėl to, ar visų tekstų autorius yra tas, kuo prisistato - "draugiskas kaimynas Mielkius", prieš tai rašęs (rašiusi?), kad "kilus is kauno tai nereiskia, jog negaliu gyventi vilniuj". Pavartota forma ("kilUs") lyg ir reikštų, kad Mielkius yra kaimynė, ne kaimynas. Tai kas gi Jūs esate, Mielkius? Kita vertus, tai nesvarbu, nes prisijungimo ir komentarų tikslas atrodo gana aiškus - pasisvaidyti kaltinimais, įžeidimais ir pasibarti.
Daina1 (2015-05-18)
Ahahahha- Aldona, jūs , kaip visad- į centrą :DDD Gal žmogus kelio neranda kaip išeiti, o gal jau bėga žiūrėti, kaaaaip gi čia tas Birmanukas kates maitina- su šaukšteliu ar su samteliu :DDDD- oi, košmaras- na nepatinka , kas čia diskutuojama- tai drožk, niekas gi nelaiko priklijavęs :DDD
Cherry (2015-05-18)
Mielkiau, ar aš Jums kokį blogą žodį pasakiau? Aš netgi katinų negloboju (mea culpa, mea maxima culpa). Man tik gaila, kad Jūs taip piktai, tai, sakau, pasiūlysiu. O arbatų aš negeriu, bet vistiek ačiū.
Aldona T. (2015-05-18) (foto)
Taigi jau prieš gerus penkis komentarus, Mielkau, grasinotės palikti šitą, kaip Jūs pavadinote, bobinčių. Ko taip ilgai užtrukote?
Daina1 (2015-05-18)
:DD tai gal chlabeščinkite tą arbatėlę patys, a? Ir gal nemokykite mūsų gyventi, tai mes nesakysime kur tamstai nueiti ir ką ten nuėjus padaryti. Ir gal neskaičiuokite pinigų, kurie išleidžiami ne tamstos reikmėms. Bankininkas atsirado :DD
Mielkius (2015-05-18)
kai pacios pamatysit kaip tas Birmanukas maitina katinus, tada kazka ir sakykit. as asmeniskai niekada nemaciau, pudrina jum visom smegenis, o jus kaip visteles tikit. viso gero
Mielkius (2015-05-18)
gal kiekvienai po metu arbatos maiseli padovanot?:D tuoj sudraskysit ziuriu uz savo tuos katinus.
Mielkius (2015-05-18)
eikit ir globokit savo tuos katinus, kisat ziuriu visiems per prievarta, nenuostabu kodel poto gatvese tiek katinu.
Cherry (2015-05-18)
Mielkiau, matau, esat nagingas žmogus, gal pagelbėtumėt su tais nameliais? O dabar kaip išeina - vienas žodį, kitas du - ir įsiplieskia vos ne barnis. O Jūs verčiau savo suprojektuotą namelį - šmaukšt. Matysit, visos "nemąstančios" ir neturės ką pasakyti. Argi ne puiku?
AisteIgn (2015-05-18)
taip žiūrėjo, taip žiūrėjo, o suniokotų namelių nespėjo pamatyti.... kažkoks netikras kgb
AisteIgn (2015-05-18)
į kurį komentarą įsiskaityti? :)))
Mielkius (2015-05-18)
vieninteliai ligoniai akyvaizdu, kad esat jus(y) niekas neskriaudzia tu katinu, nei kart nemaciau, tikit kiekvienos bobeles sapalionem
Daina1 (2015-05-18)
o jūs tai , turbūt , tik bėgiojate po Vilnių ir tikrinate kokie gi čia namukai stovi ir kiek jie kainavo? Tai jau tamstos šikna juda be perstojo? Tik tikrinate ir sąrašus darote kas šeria, o kas ne, o prieš šerdami turi pas jus atsižymėti? Kaip jums ne gėda- nei jūs žinote kiek žmonės daro , darė ir darys, ne dalyvavote vilniečių veikloje. Atvarot čia su savo įsitikinimais ir puolate visus auklėti ir įžeidinėti.Tai jei tokie razumni, tai paimkite, priglobkite, gydykite, sterilizuokite, neprašydami pinigų. Pristatytkite namukų kokių tik sugebėsite- kas gi trukdo?
AisteIgn (2015-05-18)
tai jau palikit, palikit :) ačiū :)
Mielkius (2015-05-18)
aiste apie jus kazkas kalbejo? isiskaitykit pirmiausia i mano komentara, jusu vardas niekur nebuvo paminetas tai gal nereikia taip susireiksminti?:D
Mielkius (2015-05-18)
palieku jus moterys vienas, apmastymams(y). geros likusios dienos. draugiskas kaimynas Mielkius:)
AisteIgn (2015-05-18)
akivaizdu, kad Birmanukas tiesą rašė, pilnas kiemas ligonių. Kažkaip, Mielkius, jums informacija nesusiriša. Jei aš vežiau skelbimus, tai nereiškia, kad aš ten maitinu, turiu maitinamų prie savo namų, maitinu iš savo algos ;p tik va ką ten jūs veikiate, man iš jūsų komentarų niekaip nepaaiškėja :)) sėdit ir komentuojat :)))
Mielkius (2015-05-18)
paverkia viena, paverkia kita ir jau atsiranda keletas zmogeliu kurie paaukoja, gerai sukates:D isivaizduoju kiek jau buvo pririnkta per pora metu, jau ne namelius, o pili vidury stadiono galima buvo pastatyti.
Mielkius (2015-05-18)
tai jei zinojot ko nestatot? maciau facebooke kokius uzsimane namukus statyti, ten ne namukai, o rumai, uz tuos pinigus galima puse zirmunu kaciu pramaitinti, kiek metu gyvena po balkonais sitos kates, virs 5 tai tikrai, niekam ju nereikejo, niekam nereikalingos buvo, dabar sumaste kaip is to pinigu pasidaryti. ne kart nemaciau kito zmogaus maitinant(cia apie birmanuka) apart moteri vardu berots Rima jei neklystu ir sviesiaplauke moteri vedziojusia anksciau spanieli... sedi visos sulipusios i GG ir komentuoja, komentatores, amzinai viskuom nepatenkintos, jei pinigu gyvunam truksta, tai siknas pajudinkit.smile emotion.
Polio-mama (2015-05-18)
Mielkius, labai sudominot, kai paminėjot "fantastiniu filmu apie katinus prisiziurejusios". Gal galima būtų kokį nors fantastinio filmo apie katinus pavadinimą? P.S. "Katino Leopoldo nuotykių", "Batuoto katino" ar kokių "Buratino nuotykių" (ten gi - katinas Bazilijus) prašau nevardyti, nes juos žinau. Ačiū :)
AisteIgn (2015-05-18)
tikriausiai nėr variantų, kaip padaryti pigesnius :))))
AisteIgn (2015-05-18)
Daina, ką tu, žmogus žino tik namelius po du tūkstančius :)))))))
Daina1 (2015-05-18)
oi, gaip gerai, kad pamokėte, nes mes nežinojom , kad tokios dėžės yra ir kad jas katinams galima pastatyti katinams. :DD
AisteIgn (2015-05-18)
nieko, Mielkiau, mes suprantam, pilnatis stojo jau :)))) geros fazės :))
Mielkius (2015-05-18)
pustascio dezes pastatykit, o ne namelius po 2tukstancius, kaune ne viena maciau is pustplascio nameli ziema ir katinai laimingi juose gyvena.:)
Mielkius (2015-05-18)
ziurekit, parasiau ir visos subego pasidraskyti:D
Mielkius (2015-05-18)
o ko cia pavydeti jums kaciu myletojoms? susensit su savo katem ir verksit, kad puse gyvenimo jom pasventet. kad kilus is kauno tai nereiskia, jog negaliu gyventi vilniuj:DD matosi, kad pas jus logikos nulis, pagalvoti labai sunku, fantastiniu filmu apie katinus prisiziurejusios suvaikejot jau:) nepazistat manes, o vadinat paviduoliu, gaila jusu
Moiros (2015-05-18)
Administratoriai pašalino komentarą
GitaN (2015-05-18) (foto)
spausdinau ir meciau i savo namo kaimynu pasto dezutes
GitaN (2015-05-18) (foto)
Irena(Moira),kaimyne esu as,nes lankstynukus meciau i pasto dezute.Bet kas yra Mielkius tai nezinau
AisteIgn (2015-05-18)
Lapke, o ka, Vilnius ir Kaunas ne kaimynai? :))))))
Moiros (2015-05-18)
Administratoriai pašalino komentarą
Lapke (2015-05-18) (foto)
Kadangi Mielkius savo anketoje nurodo esąs kaunietis, tai visai įdomiai atrodo jo žodžiai: "visad atnesu, padedu mesytes,kaimynai irgi atnesa padeda. kas lankstinukus spausdino ir dalino i pasto dezutes???? mano kaimyne!!!! "
Friske (2015-05-18)
Stabdis Aksajus pagaliau žaisti pradėjo :)
Moiros (2015-05-18)
Administratoriai pašalino komentarą
AisteIgn (2015-05-18)
Lankytojas pašalino komentarą
Mielkius (2015-05-18)
uoj kaip jum ziuriu blogai!!!! gal susirinkit savo tuos katinus, namo parsitempkit, bo amzinai verkiat ziuriu, pasiskaiciau komentarus juokinga darosi kaip pudrinat smegenis, kad pinigu nusukti. kam katinam tie nameliai? gal geriau namus surAskit?! ir kas idomu nemaitina ju cia???? visad atnesu, padedu mesytes,kaimynai irgi atnesa padeda. kas lankstinukus spausdino ir dalino i pasto dezutes???? mano kaimyne!!!! tai, kad nereikia visu nuopelnu sau prisiimti, laikas valerijonkes isgert ir atsipalaiduoti, nes nuo savo neapykantos kaimynam tuoj nusprogsit, juokinga moteriske jus ziuriu:DDDD
Birmanukas (2015-05-16)
Seilinukas labai atsigavo ir tapo labai jaukus pas nuostabius globėjus Dianą ir Yuhi. Jam labai reikia namų, nes globa baigiasi birželio pabaigoje. Jei neatsiras namai, teks jau visiškai jaukų ir naminuką Seilinuką paleisti atgal į siaubų kiemą, kur jis, anksčiau ar vėliau pražus. Pasidalinkite Rinktinukų skelbimu ir Seilinuko dovanojimo skelbimu. Seilinukas tiktų ir šeimai su mažais vaikais. http://www.rainiukas.lt/lt/animal/view/id/41859
Dianajac (2015-05-14)
Mūsų gražuolis globotinis Seilinukas jau ieško namučių: http://www.rainiukas.lt/lt/animal/view/id/41859 Jis jau sveikas kaip ridikas, išmoko ką reiškia murkti ir dabar mėgsta atsukti pilvuką glostymams. Nelabai mėgsta būti ant rankų ir iš pradžių gali būti bailokas, bet duokit jam laiko ir jis prie visko pripras. Jam tikrai tiktų namai kur jau yra augintiniai, nesvarbu ar šuniukai ar katinėliai :) Jis puikiai sutars su visais gyvūnais. Seilinukas yra labai žaismingas ir judrus katinas, žaidžia su viskuo ir su pelytėm ir su kamuoliukais, net šiaip popieriukais ir smulkiais daiktais. Valgo daug ir neišrankus, ir sausiaką ir konservus ir šiaip mėsytę mėgsta pakramsnot. :) Dar mėgsta žiūrėti televizorių, ypač kai ten rodo paukščiukus :)
Gruodinukas (2015-05-14)
na, kaip jūs žinot, pakanka ir vieno katino, kad pažadintų:D mano ryžikas išalksta prieš šešias, tai nereikia nei dūkti, nei ko, užtenka rėplinėti ir cypti...
Friske (2015-05-14)
Matyt, kažkokia siautėjimui tinkama mėnulio fazė :) per miegus juos "kroksais" apmėčiau, bet 0 reakcijos :) :) Teko keltis ir kamuolį paslėpti :)
AisteIgn (2015-05-14)
Friske, nežinau kas čia šiandien buvo, maniškiai irgi labai anksti siautėti pradėjo :/ nepadėjo net kai pagrasinau, kad pusryčiams kotletukus kepsiu :/
Friske (2015-05-14)
Pasirodo, globoju beveik pusę futbolo komandos :) 4 val ryto chebrytė - Deira, Nibis, Stela ir Pepsė nusprendė turnyrą surengti :) Linksminasi vaikai, tik galėtų pavakariais, o ne paryčiais siautėti :D
Friske (2015-05-12)
Ryte ponaitis "atisileidęs" buvo :) Dešrą iš rankos, kepšėdamas man per pirštus, valgė :) :) Tiesa, kepšėjo švelniai, savo "suomiškų peilių" į darbą nepaleido :)
Birmanukas (2015-05-12)
Oho, Friske, tavo įgūdžiai superiniai. :)). Gal yra kokių raminamų katėms, kad bent minutei jos ramiai pabūtų atsipalaidavę? Nes nepavyksta SimSim sulašinti Broadline, ji kaip vijurkas, reakcija kaip nindzės. Kiekgi lauks to skiepo? Morinją lauke vakar lauke pažaidinau pelyte ir plunksnomis po Lordo Pilkio & Co. fotosesijos Žirmūne, mėgisniu žaislais prisivilioti į boksą/suspad. narvą. Aksajui jau galima Broadline, po antibų savaitė praėjo, taip? Pasuksiu rytoj (šiandien). Ačiū tau, mieloji!!
Friske (2015-05-11)
Pagaliau caraiciui Nibiui broadline sulasinau :) kaip puse pragaro velniu kolektyvo vyras pasipiktines buvo....net desrytes kavalkas pykcio neapmalde :) :) Dbr sdi po suolu ir urzgia ant viso pasaulio :)))))
Friske (2015-05-11)
Kuklusis Aksajus jau gerklę laido kai skanesnio kąsnelio nori :) :) Nibį-juodą šmikį truputį pačiupinau, Stelutė - ramulė, glostyti galima, tik nuo rankų į laisvę veržiasi.
Birmanukas (2015-05-07)
RINKTINUKAMS psp katukams reikia 5 namelių. Kas gali? ADMIN'ai, palaikykite viršuje, ačiū!! Namelių reikėtų medinių apšiltintų, padengtų nedegia medžiaga/dažais, skardiniu stogeliu, su 2 angom. Jei žinote lentpjūvę, meistrą ar žmogų jau gaminusį/turintį patirties, atsiųskite jų kontaktus į a.ž. Pasidalinkite savo FB sienose. Ačiū visiems neabejingiems!!
Birmanukas (2015-05-07)
Lankytojas pašalino komentarą
Birmanukas (2015-05-05)
Gut, skaičiuojam 7-10 dienų ir važiuojam skiepytis. Kad taip Nibelungui ištaikyt sulašint--mission possible? :-)
Friske (2015-05-05)
Vakar Stelusiai Broadline sulašinau :)
Birmanukas (2015-05-04)
Šnd. sudaviau Morinjai synulox tabletę. Nors tik 1 per dieną, vietoj 2jų, gal bent kiek padės nuo švokštimo, užkimimo ir slogos/snarglių. Vartėsi ant žolės, trynėsi į krūmelius, rujos balsu miaukė truputį. Tai vėl ruja? O katukų nėra gyvų? Niekaip nepavyksta jos pasekti, o ir snausti įsitaisė po balkonu, vaikštinėja sau pievelėje, tikrai neskuba pas kokius nors katukus.
Birmanukas (2015-05-04)
Oho, Nibis susirado draugę :). Mama Friske, ar pavyko Broadline Stellai ir Nibiui sulašint? Kitą savaitę juos vežtume skiepyti tuomet. Pas mane SimSim ir toliau baikšti, nesileidžia glostoma, nors smalsi ir viską tyrinėja ir su Mamyte-Meima murkia-kalba non-stop. Smiltę išleidau parai iš narvo, ėmė langų stiklais lipti, stresuoti, miaukti falcetu vargšė, teko atgal į uždangstytą narvą sugrąžinti, ten jai ramiau--ją skiepysiu šią sav. ir po 2 sav. paleisiu, o graži neapsakomai. Morinjos katukų, stipriai įtariu, nėra, nes ji daug būna lauke. Vakar vėl pavyko jai suduoti synulox tablę ir paglostyti ir truputį pračiuopti 2 spenelius stovinčiai ant visų 4 kojyčių - tikrai ne kieti, vos vos "pakilę" (ar vos "nukarę" ar koks teisingas žodis?). Jei tikria žinočiau, kad nėra katukų, pakuočiau ją steril. Ji liko viena siaubų kieme, o vienas iš "tėvų" (2as buvo pūkuotis Mikutis, kastruotas, jei dar gyvas "Fauste") aplink ją vėl sukiojasi.
Friske (2015-05-04)
Nibis, nenaudėlis, nė pro kur glostomas nesileidžia....bet kaip su mažliziuke-triufeliuke Deira siaučia, net grindys dunda :) Stela vis atvaro į kambarį ant palangės patupėt ir ūkį patikrinti :) Aksis - kuklumas nesvietnas....net prie bliūdo paskutinis, kai kiti jau pilvus prikimšę būna.
Katinas Miau (2015-05-03)
viena moteris pastoviai kiekviena ryta 7.30 valgydina.
Birmanukas (2015-05-03)
Aiste, Morinja vakar neapatiška, netgi linksma buvo ir pamačiusi mane ėmė trypčioti ir minkyti letenėlėmis, murkti, vertėsi ant šonelio neva pilvukus glostyti, bet nuo paglostymo vis išsisukdavo vakar. Ir nori, ir "bijo". Tad pilvuką pažiūrėt šansų beveik nėra. Vakar 20 h nepavyko suduoti synulox tablės - ir sutrintą dėjau į žuvį (kaip Irena patarė) ir visą tablę į vištos širdį - ji gudri ir supranta, kad kažką rezgu. Be to, vakar kažkokie "žmonės" ar "žmonių vaikai" subėrė jos sausą maistą į pilną indelį vandens - tyčia, piktybiškai lindo, ištraukė iį už kartondėžės paslėptą sausiuką, kad katė neturėtų ką valgyti. Ji ištisai žiūri į langus moters, kuri jiems per langą mėtydavo ryte ir vakare vištų širdukes, ilgisi jos, nes moteris išvykusi, šiandien turėtų grįžti. Be to, ji liko viena tame siaubų kieme, jos šeimynykščiai laukia prieš-skiepo stadijoje pas mane ir pas Friskę. Bet neduoda ramybės klausimas: Kaip ji, esant tokiam šaltam orui, išbūna po porą valandų (kiek matau) ne pas katukus ir kaip katukai, kuriems šiandien t.b. savaitė--jei jie apskritai gyvi--nemiršta iš šalčio būdami kelias val. vieni? Vakar apie 21:40 h jos jau nebuvo po lenta po balkonais. Tai gaudyt ją ar laukt katukų pasirodymo? Taip, Ilona, silpnapročių kiemas ten - per švelniai pasakėte.
Zet (2015-05-03) (foto)
jei vaikai gyvi, ji turėtų pas juos eiti, jei tikrai neina, o visą laiką praleidžia kieme tai...
IlonaKolit (2015-05-02)
Manau, kad reikia ją griebti ir gydyti, lauko sąlygomis tai beprasmiška, ypač tokių silpnapročių apsupty.
AisteIgn (2015-05-02)
Jeigu ji nuolatos kieme, gali buti, kad kaciukai neisgyveno (ar gime negyvi), kazi jai koks mastitas neprasidejo? Jei ji apatiska ir leidzias ciupinejama, gal iseitu pilva paciupineti?
Birmanukas (2015-05-02)
RINKTINUKAI: Morinją užvakar paglosčiau! Gialiai verkė, nevalgė net širdučių ir strimelių, jai taip blogai, kad net leidosi glostoma. Užužvakar ir vakar pavyko suduoti antibiotikų, tačiau toks nereguliarumas kažin ar padės. Ją kartais (neaišku kuo) pašerianti moteriškė iš to namo atsisako pagelbėti katytei suduodant vaistus (esą "tegu man neaiškina kaip ir kada šerti katę"). Susireikšminimas beribis, nesupranta, kad vien išėdų gabalą numesti katei negana. Siaubų kiemai šis Rinktinės 35, 37, 41, 45 namų blokas. Vakar mačiau kaip vienas, kuriam trūksta pagrindinio organo, tiesiai į katinuką važiavo 41 ir 45 kieme. Argi tai normalu? Užrėkiau, pristabdė. Nufotografavau jo geldą.
Birmanukas (2015-04-30)
PATARIMO!!!: Vakar Morinjai pavyko suduoti synulox tabletę įdėjus į vištos širdį. Katytė gulėjo susigūžusi, visa liūdna po lenta po balkonu, užkimusi miaukė, verkė, dar blogiau nei užvakar. Pavalgiusi vėl ėjo ant pievutės ir ten tupėjo. Eidama atgal maždaug po 40 mins (buvo beviek tamsu) pro tą kiemą, mačiau Nibelungo dvynį ir SimSim dvynį/ę prie mašinos tupinėjančius. Pakalbinau, atsitūpiau, žiūriu po mašina - Morinja!!! Tai kur tie jos katukai, jeigu ji prie jų nebūna? Gal jau negyvi? Katyte išsekusi po gimdymo ir pati serganti. Ką daryti??? Ieškoti katukų (jei gyvi, jiems 7adienį bus savaitė) ar greičiau pakuoti Morinją ir gydyti, po to steril, kol dar nevėlu ir galima išgydyti? .........................Friske, tavo naujienos labai geros, nelapyginsi su Morinjos. Smiltė vakar išėjo iš narvo, prikakojo ant palangės, dabar pasislėpusi namelyje, naktį girdėjau "kurrrr-murrr", "ūūū" ir pan.
Friske (2015-04-30)
Vakar vakare Nibis ir Stela lauko teniso kamuolį po visą miegamąjį dundino, vėliau vaikinukas net "už kasų" mane patampė už lovos atlošo tupėdamas :):) :) Išdrąsėjo rupūžiukai :) :)
Friske (2015-04-28)
Stela su šuniu apsiprato :) sienom-lubom nebelipa, nebesišiaušia :) vakar maždaug 10 cm atstumu prasilenkė ir suprato, kad nieko blogo nebus, tik prie prie žemės labiau prigludo :) Aksajus - kantrus kacas (užknisu aš jį akies valymais). Paurzgia ir pasispjaudo, bet paimtas ant rankų nurimsta, su saboku nosis sukišę apsiuosto. Nibis dar vis urzgalas-burzgalas-keikūnas :) Migruoja balkonas-virtuvė-miegamasis, šuva ir kita katinai jam nekliūva, o glostomas nesileidžia. Turiu vilties, kad "išaugs" iš žmonių nekentėjų kailio :)
Birmanukas (2015-04-27)
GELBĖKITE: Morinja rėkia-verkia, čiaudi taškosi per metrą, snarglys, švokščia, vakar/užvakar (04.25-26) atsivedė katukus kažkur po lapitais ar rūsyje. Morinjos dėl perlaikymo pagalbos nebuvimo nespėjome sterilizuoti. Pas mane 18 kv m 4 katės (1 priglausta kieminukė ir 3 to kiemo perlaikomos {viena narve}. Jai ir tiems katukams verkiant reikia namų globos, paskui sterilizuosiu. Apie grožį nesakau, patys viską matote, katė gera, po savaitės būtų rankinė. Pavalgiusi širdžių susigūžė ir po balkonu ir užsnūdo, snukutį ir traiškanojančią akį įbedusi į purviną žemę. Grįždama iš pard. daviau kitten konservą, visko neusėdė, nuėjo ir susigūžė ant pievutės, tiesiai visiems agresoriams prieš langus ir prie pat (nelegaliai) atidengto gilaus garažų ventiliacijos šulinio. Aiškiai išsekinta gimdymo... :((( Būkit žmonės, bent laikinai 1 mėn. globai priimkite.
Zet (2015-04-27) (foto)
ir netgi reikia, norint, kad kačiukai išgyventų ir užaugtų sveiki
It (2015-04-27)
Jei serga mama, didelė tikimybė, kad sirgs ir vaikai, net jei dar neprasimerkę, akys gali būti pakenktos. Reikia gydymo.
Zet (2015-04-27) (foto)
synulox galima
AisteIgn (2015-04-27)
čia katastrofa, Jūratė/Birmanukas prašė parašyti: SKUBU: Morinja (1-a foto) pagimdė katukus (laiko paslėpusi kažkur po laiptais ar rūsyje), išėjusi siaubingai miaukia, čiaudo ir snargliojasi. Reikalinga skubi pagalba priglausti katę mamą ir katukus. Reikalingas patarimas: ar galima leisti katei mamai antibiotikus nuo slogos? katė mama prieina arti. :( snarglys iki žemės, užpūliavo jau ir viena akis....
Birmanukas (2015-04-23)
Friske, jis taip ir kieme darė: urzgia ir murkia vienu metu, nugarytę riečia, glaustytis apie kojas nori, bet mėginant glostyti nugarą "įriečia" prie žemės :) Tik išpūtęs savo gražias akis iš kaštoninį kailį pašiaušęs pasiurgzdamas valgydavo su kitais prie indelių, ypač su Simsim, Mornja ir Mamyte-Meima. Smiltė-Smėlinukė pavalgė - lengviau atsikvėpiau. Simsim vakar glosčiau, labai švelnus kailiukas. :)
Friske (2015-04-23)
Nibis nė pro kur nemeilus...kol kas net paglostomas nesileidžia, tikras mušeika-batareika :) Po butą migruoja, su kompane nesipeša, šuns nebijo, o mane kolioja :D :D Taip įdomiai - vienu metu ir urzgia, ir burbuliuoja :)
Birmanukas (2015-04-22)
Smiltė-Smėlinuke vakar pagauta ir šiandien sterilizuota. Per 11 dienų steril/kastravome 7 kates. Smiltė perlaikoma pas mane. Simsim (2 foto) vakar išėjo iš narvo, iš baimės užlipo užuolaida iki lubų. Supratusi, kad bijoti nėra ko ir niekas į jos "parkour" nekreipia dėmesio ir nelaido komentarų, nulipo nuo užuolaidos ant palangės. Šiandien Ms. Džiager-Mamytė jai prausė kojeles, abi apsikabinę guli už sofos. Vieta narve su kartono nameliu viduje užleista Smiltei, po "kačių ligoninės". Smiltė-Smėlinuke labai graži katė, bus foto. Labai ačiū Gintarei už pagalbą vakar pagaunant (jos super įgūdžiai!), Skaidrei už transportą ir Godai už graibštą, be kurio nebūtume nieko padarę. Pūkuotoji Morinja (1 foto) atpažįsta gaudyklę, graibšto iškart ėmė vengti, nors trypčioja metro atstumu aplink savo trumpomis storomis lapcytėm, murkia ir miauksi. Moriña, venga por favor...!
Friske (2015-04-21)
Įdomus padaras tas Nibis :) vakar iš balkono iki miegamo atvarė, ant palangės "nutūpęs" visus apibaubė ir kažkur išdidžiai nuėjo :) :) Aksajus rankinis kai pagaunu, o kol pagaunu šnypščia ir letenom mojuoja, Stelutė - grynas nuostolis...nepatinka jai viduj :( vis taikosi palubėm pavaikščioti...tiesa, paglostyti galima, jei "į kampą" įsispraudžia.
Birmanukas (2015-04-20)
SKUBU: kas gali pagauti katę su graibštu Rinkitnės g. 41 Vilniuje, kuria skubiai reikia steril?
AgnieteD (2015-04-20)
Bet nu ir tūpi žmonės... Aš tikiuosi policija padės. O tą diedą, kuris su pagaliais daužė katinus, tai išvis į psichiatrinę uždaryt reiktų.
Birmanukas (2015-04-19)
Nusikaltimą nufilmavome, viską matė ir paliudys policijai vieno minėtų namų gyventojai.
Birmanukas (2015-04-19)
VILNIUS: Agresorė suniokojo gaudyklę, negalime tėsti PSP: Šiandien, toliau vykdant PSP programą Rinktinės g. 45, 41, 37, 35 namų kiemuose, 37 namo gyventoja pribėgusi pakėlė ir trenkusi į žemę suniokojo nuotolinio valdymo gaudyklę. Gaudyklė neveikia, nebegalime toliau tęsti PSP programos ir humaniškai mažinti beglobių kačių populiacijos. Parašytas pareiškimas Vilniaus miesto I-ojo PK viršininkui dėl svetimo turto suniokojimo ir vandalizmo, ko pasėkoje negalime tęsti PSP programos. Iš maždaug 15-kos minėtų namų kiemų benamių katinukų 6 yra pagauti 2015.04.11-15 dienomis ir sterilizuoti bei gydomi. Katytė 1-oje foto buvo išgąsdinta minėtos gyventojos ir liko nepagauta, šią savaitę atsives katinukų. Dėl minėtos gyventojos nusikalstamos veikos vėl padidės benamių kačių skaičius minėtuose kiemuose, kur benamės, šių kiemų gyventojų į gatvę išmestos katelės pjudomos šunimis, gąsdinamos išnuodyti, išspardomi nameliai, atiminėjamas maistas.
IlonaKolit (2015-04-19)
Sunku ką ir beparašyti... O tos nusikaltėlės veiksmus įrodyti kažkaip pavyks?
Birmanukas (2015-04-19)
Lankytojas pašalino komentarą
Birmanukas (2015-04-18)
Vakar kastr/steril. 3: Betos sesytę (2 foto), Aksajų (6 foto, ligota akyte, jis, pasirodo, berniukas) ir Seilinuko sesytę Stellą (pastelinių spalvų rainiukė). Aksajui pašalinta akytė, gydytojas nustatė, kad tai sena rinotracheito komplikacija, virš metų Aksajus gyveno kęsdamas skausmą. Sekmadienį (04-19) reikalingas transportas nuvežti Aksajų ir Stellą antibų injekcijai ir išimti dreną iš akytės, maršrutu: Karoliniškės--"Veta" Kalvarijų g. - Karoliniškės, nes abu kol kas labai stresuoja ir bijo, ypač vargšė Stella, naktį vonioje darė "parkour" iš baimės, net operacijos siūlės įsitempė ir paraudo, globėjai Ievai gali nepavykti suleisti vaistus. Pas Ievą globoje ir Nibelungas - jau išlindo iš po vonios ir pasirinko vasaros rezidenciją įstiklintame balkone tarp draskyklių ir lentynos. Ievai reikalinga parama maistu (sausas Josera Sensicat ar kitas kokybiškas ir vištų širdys, katukai tik prie įpratę) ir kraiku. Betos sesytė globoje pas mane, ramiai sėdi narvuke, labai graži pūkuotė stambiomis trumpomis lapcytėmis ir didelėmis žaliomis akimis. Missis Džiager jaukiai įsitaisiusi ant palangės, tyrinėja panoramą, murkia, prašosi glostoma. Liko pagauti Betos sesytę (1 foto), kurią vakar 2 kartus mėginau gaudyti, nesėkmingai. Pasimetusi, nesuprasdama, kodėl ji liko viena lauke, katytė trepsėjo letenėlėmis, merkiama lietaus ir košiama stipraus vėjo ir nėjo į suspaudimo narvuką, nei į kelioninį kačių krepšį. Labai reikia gaudyklės nedelsiant, nes šią savaitę gali pagimdyti. Nedrąsioji Rainiukė (9 foto) jau dingo. Labai ačiū visiems prisidedantiems prie Rinktinukų gelbėjimo. Dar noriu padėkoti ir Ritai J., kuri vienintelė iš agresorių namo prisidėjo finansiškai ir prisideda toliau, taip pat padeda nudirbti žiaurumo prevencijos darbus minėtame name. Visi katukai bus dovanojami atsakingiems, rūpestingiems žmonėms, nes tame kieme jiems pasilikti nesaugu. Norintys įsikatinti susisiekite skelbime nurodytais tel. nr. ar el. paštu.
Birmanukas (2015-04-18)
Lankytojas pašalino komentarą
Birmanukas (2015-04-17)
Labai ačiū Friskei už globą, AisteiIgn už transportą, ir, žinoma, Tadui iš VšĮ "Lūša", be kurio geranoriškos pagalbos ir super gaudyklės - nė žingsnio.
Birmanukas (2015-04-17)
Juokaujate, P. Nijole, toks aukštasis pilotažas - tikrai ne man! :). Nuopelną priskirti reikia 3palvytei Missis Džiager (4 foto) - ji gražiai bendradarbiavo, protinga katytė, nesimuistė.
Birmanukas (2015-04-17)
Čia liko 2 (+2 nenufotografuotos, viso virš 10): juoda/balta labai nėščia pūkuotukė (1 foto, mėginsiu šiand vėliau su boksu) ir super labai nėščia nelabai drąsi Rainiukė (paskutinė foto). Pastarosios jau pora dienų šėrėja, to namo kaimynė nei aš nematome, galimai pasislėpė ir atsivedė katukų. Tame pačiame kiemų bloke (ta pati šėrėja p. Rima) neatėjo fotografuotis dar kelios katinukės patelės, iš jų min. 2 nėščios išsipūtusiais šoneliais - viena Rinktinės 35 rainiukė pusilgio kailiuko, kita - juoda laibakoje baltom pirštinėm tuoj gimdys. Labai reikia 2 mergytėm perlaikymo globos, susimylėkite. Visos šios katės stresuoja tik pirmą dieną, paskui prašosi dėmesio ir glostymų, nes jų tėvų geri genai: Mikutis Džiageris (Fauste, tikiuos, dar gyvas) užsilipo pernai vasarą man ant kelių, ėmė praustis ir užmigo, kai pirmą k. gyvenime jį pamačiau ir pašėriau ir Missis Džiager - mylinti, protinga 3palvytė. Todėl nesibaiminkite perlaikymo.
P.nijole (2015-04-17)
Birmanukas, palaukit, tuoj ir i raumeni dursit ;)
AisteIgn (2015-04-17)
pagal aprašymą buvo 8, sugauti iš viso šeši, tai jei gerai suskaičiavau, turėtų būti likę 2
Siguliuxxxx (2015-04-17)
O kiek dar ten liko ju?
AisteIgn (2015-04-17)
ai, parašė jau, neperskaičiau žemiau :)
AisteIgn (2015-04-17)
Jūratė nespėjo dar parašyti, šian dar tris sugavo :)
Birmanukas (2015-04-17)
Orinta, tai tau didžiausias ačiū. Gerasis ištikimasis "Rainiukas" tikrai Nepalieka Bėdoje. Bet - žmonės!!! Statausi sau paminklą - pirmą kartą gyvenime suleidau katinukui vaistus!!! Tikrą "ukolą". Antibiotikų. Į paodį. Negavau infarkto. Ranka nedrebėjo. Missis Džiager sau valgė toliau kaip niekur neko. All quiet in cattern front :).
O.V. (Rainiukas) (2015-04-17)
Čia taip pat norėčiau padėkoti Jūratei už ryžtą ir savarankiškumą dirbant Rinktinės g. (ir ne tik). Labai džiugu, kad patirties turintys žmonės panaudoja savo gebėjimus, organizuoja, gelbėja, sterilizuoja ir mažina beglobių kačių populiacija. Jūratė labai stengiasi ir išgyvena dėl kiekvieno gelbėjamo. Taip pat dėkoju Jūratės pagalbininkams, žmonėms, kurie prisideda finansiškai ir dirba drauge siekdami kilnių tikslų. Jūrate, tau ir tavo pagalbininkams linkiu stiprybės, kantrybės ir sėkmės. Ačiū, kad pradėjai ir tęsi nelengvus darbus.
Birmanukas (2015-04-17)
Tikrai geros naujienos, Friske :), kokia pažanga! Šiand. ryte pagavome dar 3: pūkuotą rainiukę/ą sužalota akyte (6 foto), juodai/baltą pūkuotuką/ę (2 foto) ir Seilinuko broliuką (mažas pastelinis rainiukas baltom letenėlėm). Visi trys yra 8-9 mėn. amžiaus paaugliukai. Verkiant reikia trumpalaikės perlaikymo globos pasteliniam raniukui (patinukas), bent kelias dienas. Gal kas nors susimylės?
Friske (2015-04-17)
Pas mane taip pat neblogos naujienos. Nibis pats iš vonios išėjo ir į balkoną vėdintis nukeliavo, atsibodo vaikiui povoninėj tamsoj tupėt ir visokias chemijas uostyt. Pakeliui šunį apšnypšti ir apugzti spėjo, sunkoka jam, šunimis pjudytam, bus suprasti, kad mano vokietka visai kitais tikslais prie kacų lenda. Tikiuosi, kad kolektyvas išmokys šunų (ar bent jau šito) nesibaidyt. Bijau-bijau triufelinė Deira juk išmoko :) Ryte vaikinas šlapiankės pakapojo :) reiškia apetitas niekur nedingo :)
Birmanukas (2015-04-16)
Admin'ai, kai galėsite/matysite, pakoreguokite, prašau, sumą. Labai labai ačiū už paramą Aušrai Keršienei ir dar kartą nuoširdžiai ačiū - p. Natalijai. Aplankiau šiandien Seilinuką, globėjai suleido jam 2ą (iš 3jų) injekciją antibiotikų, burnytę papurškėme prevenciškai Hexoraliu, rytoj - šaltalankiu. Burnytė graži. Konservų nevalgė, todėl globėjas ėjo jam pirkti vištienos širdelių. Kaip puolė ryti! Apetitas geras, globėjai Seilinuką jau ant rankų nešiojo, tik dar nedrąsus su namų šeimininku katinuku Lili (toks patinuko vardas). Pas mane esanti Missis Džiager visiška gerietė, pilvukus verčia glostymui, murkia non-stop, reikalauja dėmesio, gavo formalų paukšt nuo Murkutės (tik 1 kartą), kai staiga išėjusi iš narvo įsitaisė į Murkutės operą prie radiatoriaus. Pasitraukė praustis už sofos. Dabar turiu susikaupti ir pirmą kartą gyvenime leisti katei vaistus (į paodį). Palinkėkite, kad ranka ir širdis iš baimės nedrebėtų. Rytoj gaudome dar 2.
Friske (2015-04-16)
Pakelkit, kas galit. Ačiū
Birmanukas (2015-04-15)
Friske, ačiū už info :). Jo sesytė Beta (savo namuose jau nuo 2014.12) - savaitę gyveno po vonia. Gerai, kad į dėžutę daro. Dar jei pavyktų jį paglostyti, ot būtų šaunu - jis lauke meilus buvo. Missis Džiager po steriliacijos, ilsisi narvelyje, apetitas geras, labai meili, letenėlėm minko net pagalvę pakeldama. Liko pagauti dar penki, iš jų juodai/balta pūkuota ir rainiukė nėščios. T.p. katingos pūkuota rainiukė prie Rinkitnės 35 ir juoda trumpaplaukė prie 41 namo, prie pastarojo ir super graži tamsiai kaštoniniu kailiu ir žaliomis akimis ilgaplaukė katė/katinas.
Friske (2015-04-15)
Juodasis Nibis niekaip iš po vonios išlįsti nenori (ištraukti jo iš ten nepasiekiu), bet valgo puikiai, į dėžutę taip pat vaikšto :) Viskas, ką leidžia pamatyti - pusė korpuso ir uodega po vonia dingstantys. Bet vaikis jau drąsinasi - į kolektyvą dairosi, vonion įbėgusio šuns neapšnypščia, kalbinamas markstosi, bet lauk nelenda.
Birmanukas (2015-04-14)
Naujausios žinios: Ms. Džiager ir Seilinukas iki steril/kastr. buvo virš paros pralaikyti stacionare, o Seilinukui įtariama kalicivirozės pradžia arba pabaiga (sunkus virusinis susirgimas, kurio metu visoje burnoje ir ant liežuvio atsiranda skausmingos žaizdos, gyvūnas negali valgyti, o negydomas gali ...), buvo suleisti ilgo veikimo antibiotikai, todėl už 2 katinukų parą stacionare ir antibiotikų injekcijas atsirado nenumatytų išlaidų. Labai prašytume nepamiršti rinktinukų, dar 5 liko laukti lauke - susigūžę, įbauginti vargsta ant pliko cemento po balkonais, iš jų - Rainiukė storukė ir Sesytė (1 foto) jau nėščios, jas verkiant reikia sterilizuoti, kol nevėlu.
Birmanukas (2015-04-12)
Šiandien pagavome ir besilaukiančią 3palvytę Missis Džiager (4 foto) ir Seilinuką drūtuką (5 foto). Žmonės gerieji, paremkite šitų katukų vet. išlaidas, nes reikia būtinai visus kastruoti ir paskiepyti bei vargšelius išlaisvint nuo blusyčių ir kirminų. Rainiukė storukė (9 foto) pasirodė po pietų, jau tik ant šonelio guli, vos vaikšto, baisu pagalvoti, kad tuoj-tuoj atsives į šį siaubų kiemą katukus :((. Verkiant reikia perlaikymo globos. Labai ačiū Tadui iš VšĮ "Lūša" už daugkartinę pagalbą pagaunant.
Birmanukas (2015-04-12)
Palaikykite viršuje, prašau. 2015-04-11 (vakar) katinukų šėrėjai trenkė per galvą su lazda senis iš Rinktinės 37 namo, 78 metų moteris vos sėjo išsisukti nuo smūgio. Seinis grąsino išnuodyti ir užmušti kaitinukus (ant mašinų laipioja), garsiai šaukdamas įžeidinėjo ir koliojo moterį. Viską stebėjo Senio laiptinėje gyvenanti ir su p. Rima visada pasisveikinanti jauna pora su šuniu tuo metu stovėjo šalia ir žiūrėjo, p. Rimos nuo agresoriaus net nemėgino ginti nei jo sugėdinti, po to nuėjo. Jis vienintelis įtarimasis pernai lazdomis užmušinėjęs katinukus tame kieme, Iš 8 pernai uždaužytų pagaliais ir negyvai užpjudytų šunimis, p. Rima, pati buvusi zootechnikė, kelis palaidojo su sulaužytais stuburiukais. Visų jautirų žmonių prašau prisidėti gelbėjant katinukus nuo nusikaltėlių.
Birmanukas (2015-04-10)
Labai ačiū Friske už pasiūlytą perlaikymo globą!!! Lauksiu žinios apie Nibelungą-Juodus Kailinukus :).
Birmanukas (2015-04-10)
Širdingai Ačiū aukojusiems geradariams už finansinę paramą!
Friske (2015-04-10)
Garžūs žvėriūkščiai :)
Friske (2015-04-10)
Nus, atvažiuos "vyras" po lova patupėt kol su kompane apsipras :)
Birmanukas (2015-04-10)
Friske, vakar dienos nuotraukos Nibelungo ir Missis Džiager: https://www.facebook.com/jurate.kajokaite
Friske (2015-04-10)
O, gražuolis juodulys pagautas :)
Birmanukas (2015-04-10)
Labai labai ačiū už finansinę paramą Ritai J., Natalijai, Karolinai Z! Skaidrei B. už dėkoju už visokeriiopą paramą šiems katukams.
Birmanukas (2015-04-10)
Juodą berniuką Nibelungą (3 foto) pagavau, nuvežiau šiandien kastracijai. Visas išsigandęs, net apsiseilėjo nabagas iš baimės bokse. Begaudant kates iškišo savo galvą per balkoną agresorė ir pradėjo savo juodą darbą - spiegti, keiktis (pasiimkit lauk visas!!), išbaidė visas katės. Policininkui neprisikambinu, gal po naktinės pamainos ilsisi. Šaip ar taip, kviesiu policiją LGGD vardu oficialiai, tegu tramdo. Nuėjusi į kitą namo pusę, kur laiptinių durys, tos bobos išgąsdintą labai nėščią katelę 3palvytę Missis Džiager (4 foto) po ilgų "įkalbinėjimų" pavyko prisivilioti iki suspaudimo narvo, į kurį ji beveik visa įėjo, bet su viena ranka nesugebėjau įstumti katelės iki galo ir uždaryti narvelio durų, nes katė buvo ne iš "mano" pusės, o esu kairiarankė :(. Su maistu, aišku, būčiau pagavusi, bet 14:30 steril buvo užrašyta, tad negalėjau maitint. Taigi, laikykime kumščius, kad Nibelungui pavyktu kastracija gerai, o Misssis Džiager gaudysim 7adienį, pagelbės VšĮ "Lūša" - iš anksto labai ačiū Tadui ir Ernestai. Sterilizuos ją 2adienį, nes 1adienis užimtas klientais. Labai ačiū AisteiIgn už Nibelungo parvežimą šnd vakare iš gydyklos.
Birmanukas (2015-04-09)
Lankytojas pašalino komentarą
Birmanukas (2015-04-09)
Lankytojas pašalino komentarą
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-04-09)
Tai kad ikeltos dvi naujienos: http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.41778
Irmulia (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2015-04-09)
Jei administraotrius panaikintų komentarą, būtų parašyta, kad administratorius panaikino/ištrynė komentarą (nepamenu kaip ten tiksliai rašo). Jei komentarų nėra, gali būti iš naujo įkelta naujiena.
Birmanukas (2015-04-09)
Admin'ai, kodėl komentarai dingo po šiuo skelbimu? Palaikyite, labai prašau, viršuje šį skelbimą, nes per naktį jis nuslinko labai žemyn. Ačiū.


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 127

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

10.16 Prašau patarimų, rekomendacijų (2)
10.13 Pastebėta raina katė
10.11 Kaip gauti pigių sterilizacijų? (1)
10.10 Kas žinote? Padėkite rasti! Vilnius. Prie Bigo. S. Nėries g. (1)
10.04 Padėkite rasti namus jaunam katinui/ arba suteikite laikiną globą (1)
10.01 Istorija apie kačiukus ,kuri nenustebins ,bet realiai tai...
09.30 Prašau padėti atsivežti biokraiką (1)
09.27 15 geriausių gyvūnų mylėtojų darbų?
09.17 Katinukas Mamonis globa rasta (2)
09.17 Gimę tą pačią dieną... (1)

Komentarai

Edda (21:47) >>
Vyta, ačiū.
Karoselis (21:16) >>
prasau istrinti skelbima. aciu.
Vyta (19:55) >>
Radau tokią info, kuri pakankamai svarbi manau: Naudoti ribotą baltymų kiekį turinčią, daug...
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
Day (22:23) >>
Kaip jautriai ir taikliai parašėte:)
Kaštonas (20:17) >>
Antrosios Kaštono metinės. Rastas 20181018. Dabar žiūrint į jį, man be galo skaudu...
Edda (8:18) >>
Nepraraskit vilties, merginos ❤️
Diroma (23:01) >>
https://www.youtube.com/wat ch?v=CUWuWBFodFQ
Alusia (20:10) >>
Taip, Edita, ačiū, reikės atnaujint nuotraukas ir vėl bandyt. Tik kai nesuskaičiuojamai...
Edda (16:45) >>
Gal galima juos pakartoti? Kartoti ir dar kartą kartoti...
Edda (16:42) >>
Ar katytės skelbimai feisbuke buvo?
Alusia (13:52) >>
paleisti atgal nebėra kur, kaimynai užpuolė maitinančią moterį ir ji nebemaitina katinų,...