LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Baltukų Pienių šeimynėlė. Neatsakingi šeimininkai, gatvė, palikuonys... Skubiai reikalinga laikina globa ir finansinė pagalba! (Prašymas uždarytas)

2015 06 26:
Naujienos čia tokios:

Neapsikentę namo gyventojai, išsikvietė kažkokias tarnybas ar patys antradienį (birželio 23d.) užpurškė makrofleksu paskutinę šeimynos pastogę-rūsio langelį. Pastatas, kuriame glaudėsi šeima yra apleistas, net neaišku kam jis priklauso.
Šiandien kieme vis dar glaudėsi katė ir vienas kačiukas, kitų dviejų katinėlių likimas nežinomas. Į kiemą nuėjusiai savanorei nieko kito neliko, kaip nuplėšti makrofleksą, nes rūsyje galėjo likti mažyliai. Deja, bet kviečiant jie nei atsiliepė, nei pasirodė. Bandome kontaktuoti su gretimo namo gyventojais, kad kurį laiką rūsio langelį paliktų neužpurkštą ar neužkaltą, tačiau situacijos tai nesprendžia. Katė blaškosi, neranda kur prisiglausti, atrodo išsekusi ir pavargusi.Mažam kačiukui toks kiemas irgi ne vieta.
Labai reikia laikinos globos katei-mamai ir jos vaikeliui. Taip pat reikia finansinės paramos jų apžiūrai veterinarinėje klinikoje ir maistui. Be šios paramos, mes negalėsime žengti nei žingsnio. 
Nėra mažos aukos, kiekvienas euras šiems benamiams gali suteikti šansą naujam gyvenimui. Labai prašome padėti!


"Mano katė, sterilizuoti nesutinku, aš savo draugės neišduosiu ir prieš gamtą neisiu." Tokios va buvo kalbos siekiant prikalbinti žmogų sterilizuoti savo katę mūsų organizacijos lėšomis prieš maždaug 1 metus. Šiandien sulaukiame skambučio, kad nuo žiemos valkatauja balta, sulysusi, labai meili, draugiška katė. Tiesa, dabar ji turi du (o gal ir daugiau) vaikiukus. Išsiaiškinome, kad tai tos pačios moters, kurią įkalbinėjome sterilizuoti augintinius, katė. Tik dabar išgirdome,kad  "ji jau ne mano, pati paliko butą, o vietoje jos gyvena jos katė-dukra, kuri irgi atsivedusi kačiukų." Sunku kažką bepridurti. Kate ir kačiukais rūpinasi ten dirbantys ar kartais užsukantys žmonės. Pirksime maisto, kad bent pašertų, kol ieškosime globos. Bet ar tai išeitis? Tikrai ne. Kačiukai gražūs, pūkuoti, balti, mamytė taip pat baltutė, labai švelni, lipa į glėbį. Tiesa, nuo gyvenimo rūsyje jie jau murzini. Šalia judri gatvė, o vakarais pilnutėlė automobilių aikštelė, tie 2 mėn. mažiai lekia akis išdegę, bet kada gali papulti po ratais ar žūti po automobilių variklių dangčiais...
 
Reikalinga laikina globa. Ši šeima turėtų ilgai neužsibūti - mažyliai tikrai greitai pasidovanos, katytė greičiausiai rudenį. Sunku pasakyti.
 
Jei tik galite pasiūlyti globą, rašykite mums. Ačiū.


„Rainiukas“ VšĮ
info@rainiukas.lt
+370 615 58898, +370 689 73782
LT 56 7300 0101 3075 8928
http://www.rainiukas.lt
Trūkstama parama: 0 EUR
Surinkta parama: 65 EUR
Organizacijos pavadinimas: Rainiukas
Įmonės kodas: 302733794
Banko sąskaita: LT 56 7300 0101 3075 8928
Pavedimo nurodymas:
PayPal sąskaita:

Šaltinis:  „Rainiukas“ VšĮ
Nuoroda į šaltinį: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/75246
Organizacija: Rainiukas

Sukurta: 2015-06-16 | atnaujinta: 2015-07-09
Naujienos numeris: 42293
Peržiūrėjimų skaičius: 5852

« grįžti

Komentarai

Rūta N (Rainiukas) (2015-07-04)
Baltų likimas nežinomas, noriu tikėti tos moters pasakojimu,kad kažkas juos pasiėmė.Liko marga katytė ir katė.Ten vargų vargelis, o globos jokios :( nežinau kiek dar tie gyventojai ten kęs juos.
O.V. (Rainiukas) (2015-07-02)
Tai kad jau baltų nesimato, liko trispalvytė, balti kažkur prapuolę. Rūta daugiau pakomentuos.
Friske (2015-07-02)
Taigi sakiau, kad vieną baltą pirskutį pajamsiu :) Juolab, kad Katrė coroną turi ir su kompanija, tos zarazos neturinčia, negalėtų gyventi.
Linata (Gyvunugloba.lt) (2015-07-02)
Orinta (2015-07-01) Ačiū už paramą, kraitelis jiems kaupiamas. Kaip ten bebūtų, tikrai turėsime katytę sterilizuoti. Taip pat ten paliekame maistelio netoliese dirbantiems žmonėms, kad šertų šeimyną. Ačiū Jums už paramą. Kad tik pajudėtų reikalai - nesidovanoja gyvūnai, globėjai perpildyti, visi bijo imti naujų globotinių. Bet vasara juk vieną dieną baigsis... Drąsiau! Svarbu, kad globa būtų be įtampos, t.y. ne tik mums, kurie kasdien galvą suka kur padėti tą, aną, kuri grąžina, kurio jau nebeglobos, o ir gyvūnams, kuriems vietą keisti yra kaskart didžiulis iššūkis.
Linata (Gyvunugloba.lt) (2015-06-30)
Orinta (2015-06-30) Labai reikalinga laikina globa. Ačiū visiems už paramą - kraitelį, ruošiamą šiai šeimynai. Deja, kol nebus globos, negalime jų paimti ir gelbėti. Stacionaruose jau turime nemažai gyvūnų. Pažymėtina, kad globa reikalinga ilgalaikė, tol, kol gyvūnų nepadovanosime. Kitoks variantas netiks - ribotos laikinos globos kasdien baigiasi, neturime globos perėmėjų bent 10 gyvūnų artimiausiu metu. Vasara - labai sunkus metas, o pagalbos laukiančių tūkstančiai.
Rūta N (Rainiukas) (2015-06-29)
Čia reikės sterilizuoti dvi kates, nes pas tą buvusią "šeimininkę" yra dar viena jaunutė katė,kuri vedasi kačiukus. Jei ją taip paliksime, to kiemo varguoliai niekada nepasibaigs. Su ta moterimi kaip ir įkalbėjau dėl sterilizacijos, bet tada mūsų išlaidos padidėja. Ir be abejo, reikia globos. Pinigai kaip ir renkasi, bet globos variantų jokių :((( Pakelkite prašau šį pagalbos prašymą.
Rūta N (Rainiukas) (2015-06-27)
Turime kažkiek lėšų vet. klinikai, bet neturime globos pasiūlymų, be jos tos šeimynos imti negalime :( Labai reikia globos iki padovanojimo! Padėkite jiems ištrūkti iš nedraugiško kiemo!
Rūta N (Rainiukas) (2015-06-26)
Paskutinė nuotrauka daryta šiandien.
Rūta N (Rainiukas) (2015-06-26)
Reikia ir katei vietos ieškoti, visa nelaiminga, bet vis dar švelni. Eina iš paskos, kniaukia. Čia mums reikia globos ir finansinės paramos, nes kitaip nė žingsnio :( Skambino buvusi šeimininkė iš to kaip ji "orientuojasi" situacijoje, tai neapsikentusi padėjau ragelį. Nežinau kiek tiesos, bet ji sakė,kad vieną baltą katinėlį kažkas paėmė.
Friske (2015-06-26)
Blogiausiu atveju tą vaiką padabočiau... gaila, bet tik "kampą" chebros pašonėj pasiūlyt galiu
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-06-26) (foto)
trys dienos be maisto ir vandens, vargšai mažyčiai...
Rūta N (Rainiukas) (2015-06-26)
Šiandien radau šios šeimynos paskutinę pastogę-rūsį užpurkštą makrofleksu. Lauke radau tik katę-mamą ir vieną kačiuką, kur dar du, neaišku :( Kalbėjau su grožio salono merginomis, kurios buvo apsiėmusios pamaitinti šeimyną. Pasakojo,kad makrofleksu kažkokie santechnikai užpurškė antradienį.Daugiau nieko nežinojo. Tas pastatas yra apleistas, priklauso Turto fondui ir niekas juo nesirūpina. Kaip patekti į rūsį, minčių neturiu. Nuėjau ir atplėšiau tą landą, bet mama-katė tik šalia tupi ir kviečia, bet nieko nesigirdi ir nesimato. Katė mama visai išsekusi, surijo konservus akimirksniu. Apvaikščiojau visus kiemus,pakrūmes, nieko nesimato :(((( pakelkite prašau šį pagalbos prašymą!
O.V. (Rainiukas) (2015-06-19)
Labai prašau atkreipti dėmesį į šią šeimyną. Baltutėliai katulėliai, aišku, dabar nešvarūs ir nuostabi balta, meili mamytė. Mažyliai žus išvažiavę su automobiliais - jau nardo po variklių dangčiais! Katytė mamtytė vargsta, neturi kur tų vaikų padėti ir kaip juos prižiūrėti. Net jei ūgtels, balti tikrai pasidovanos rudenį. Tie, kas dvejojate, bijote, patikėkite, šis variantas - tikrai ne keliems metams. Nedelskite, be Jūsų niekas nepadės. Pagalbos prašymų milijonai, žmonės vasarą nereaguoja į gyvūnų kančias, nes turi bent kartą per metus pagalvoti apie savo ir artimųjų poilsi. Nenusisukime.
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-06-17) (foto)
tai gal jam tiesiog daugiau reklamos reikia, kad kas 'kailio fobijos' neturintis užmatytų... Kas galit padėt 'kvietkui' pasireklamuot?
Friske (2015-06-17)
Pas mane irgi "visokios mosties" kudlų būna :) Po 2 kartus dienoj grindis šiūruoju :D
Edžis (2015-06-17)
Aš jau tik kudlų vėpūtinius pasieniais surenku kasdien, plaunu rečiau.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-06-17)
Tai gal tik sfinksai ir nesiseria. As namuose ryte pravalau grindis su slapiu skuduru, po darbo grizus galiu jau siurbli jungt, nes kudlu visur, kur tik nori rasi.
Edžis (2015-06-17)
Krokas buvo ir Vilniuje, ir Marijampolėje, ir grįžo, nes šeriasi.
Friske (2015-06-17)
Ruonis irgi į "provinciją" - Marijampolę, po Alytaus apylinkes pablūdijęs, išvažiavo :)
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-06-17) (foto)
Edži, galbūt taip yra dėl to, kad esat ne Vilniuj (provincija turi savo ypatumų) arba tiesiog trūksta reklamos ir Kroko 'skirtasis' jo neranda... Arba Krokas jau rado puikius namus ir niekur kraustytis nenori :)
Edžis (2015-06-17)
Na Kroko niekam nereikia, nors ir geras, ir gražus, ale va šeriasi... Pradedu galvot, kad tik aš viena pamišus dėl baltų pūkuočių.
Friske (2015-06-17)
Šitie tikrai neužsibūtų, net dičkiai baltukai globoj nelabai užsibuvo


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 163

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

12.04 JONAVA. Rastas šunelis (1)
11.26 Nemėžio Markizas (5)
11.26 Pagalbos šauksmas iš Kauno!!! (4)
11.26 JONAVA. Rasta katytė, kuriai reikia laikinos globos
11.25 JONAVA Du katukai lyg klevo lapukai
11.23 Vilnius.Rinktines g.beduliai (11)
11.20 Putoplasto namukas katytei (7)
11.19 Labai reikalingas transportas Kaune (nebereikia) (1)
11.18 JONAVA. Drovioji Musė: istorija be istorijos
11.17 Gal žinot ką apie Raseinius? (7)

Komentarai

Usnė (13:58) >>
Parsivežėm vakar atgal. Jau dabar tikrai nė vieno neatiduosiu į šeimą su mažais vaikais....
GintareZ. (11:44) >>
Mirė :(
GintareZ. (11:44) >>
Mirė :(
GintareZ. (11:44) >>
Padovanoti :)
GintareZ. (11:42) >>
Padovanota :)
GintareZ. (11:42) >>
Mirė :(
GintareZ. (11:41) >>
Padovanota :)
GintareZ. (11:41) >>
Padovanota :)
GintareZ. (11:41) >>
Padovanota :)
Polio-mama (20:07) >>
Manau, gali. Mažylio balsas aukštų dažnių. Ir kalba - daugiau padriki sąskambiai. Labai...
Usnė (14:17) >>
Prieš gerą savaitę atidaviau Auksuolę į naujus namus Apsiprato, puikiai sutaria su šuneliu,...
Vyta (21:22) >>
As sekmad.galiu nueit paxiuret kur ta kate ir kaip ji atrodo.jei rasiu tik ja.nes vieta zinau
Airine1111 (18:57) >>
Nepatikslinau, kad bobutė apie 10 gruodžio išvažiuoja į slaugos ligoninę...