LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Katytė Mėlynė - padėkite apmokėti katytės apžiūros ir tyrimų išlaidas. (Parama gauta)

Labai sunku, kai pagalbos į mus kreipiasi žmonės jau tuomet, kai gyvūnas merdi, kai jį reikia reanimuoti, kai viskas yra taip blogai, kad siekiant kažkokių minimalių rezultatų išleidžiami milijonai, sugaištama marios laiko, kurio nėra.
Vakar vakare gavome žinią iš mums pažįstamos močiutės, kad jos katė jau 3 paras negali nė vandens lyžtelti - toks stiprus burnos uždegimas. Tai kam reikėjo laukti tris paras???????? Su žmogumi neįmanoma susikalbėti.
Šiandien, 2015-06-30 13.30 val. numatytas vizitas pas gydytoją ir operacija - dantų šalinimas, galbūt kraujo tyrimai. Katė gęsta ir reikia kažką daryti. Manėme, tai gali palaukti - visoms jos namuose gyvenančioms katėms ir šalia namų kažkas būtinai yra. Šios močiutės 2 katinai jau sėdi kelias savaites stacionare - labai sunkūs ligoniai.
Šios močiutės kačių istorija: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/75342


Taip pat prašome paramos Mėlynės gydymui - visiškai neturime lėšų jau esamiems gyvūnams išlaikyti, ką kalbėti apie naujokus. Jei ši moterėlė nebūtų laukusi 4 paras, būčiau prašiusi ieškoti pagalbos kitur. Dabar laiko nebėra, katė ne dėl supuvusių dantų numirs, o iš bado. Iš darbo savanoriai negali atsiprašyti, pati močiutė tokios sveikatos katės tikrai nenugabens!
Jei tik galite padėti, labai prašome atsiliepti ir paskambinti močiutei: 852427134

Jei transportas neatsiras, močiutė katę pati bandys vežti, išeis iš namų apie 12.30. Močiutė per silpna nugabenti katytę į gydyklą – ji dūsta, turi rimtų bėdų su sveikata.

Ačiū už pagalbą.




(Įkelsime panašios katės foto  https://www.google.lt/search?


„Rainiukas“ VšĮ
info@rainiukas.lt
+370 615 58898, +370 689 73782
LT 56 7300 0101 3075 8928
http://www.rainiukas.lt
Trūkstama parama: 0 EUR
Surinkta parama: 38 EUR
Organizacijos pavadinimas: Rainiukas
Įmonės kodas: 302733794
Banko sąskaita: LT 56 7300 0101 3075 8928
Pavedimo nurodymas:
PayPal sąskaita:

Šaltinis:  „Rainiukas“ VšĮ
Nuoroda į šaltinį: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/75644
Organizacija: Rainiukas

Sukurta: 2015-06-30 | atnaujinta: 2015-09-03
Naujienos numeris: 42406
Peržiūrėjimų skaičius: 4315

« grįžti

Komentarai

B.liudmila (2015-06-30)
Skambinau, pasakė, kad tra sportas rastas.


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 135

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

10.16 Prašau patarimų, rekomendacijų (2)
10.13 Pastebėta raina katė
10.11 Kaip gauti pigių sterilizacijų? (1)
10.10 Kas žinote? Padėkite rasti! Vilnius. Prie Bigo. S. Nėries g. (1)
10.04 Padėkite rasti namus jaunam katinui/ arba suteikite laikiną globą (1)
10.01 Istorija apie kačiukus ,kuri nenustebins ,bet realiai tai...
09.30 Prašau padėti atsivežti biokraiką (1)
09.27 15 geriausių gyvūnų mylėtojų darbų?
09.17 Katinukas Mamonis globa rasta (2)
09.17 Gimę tą pačią dieną... (1)

Komentarai

Edda (21:47) >>
Vyta, ačiū.
Karoselis (21:16) >>
prasau istrinti skelbima. aciu.
Vyta (19:55) >>
Radau tokią info, kuri pakankamai svarbi manau: Naudoti ribotą baltymų kiekį turinčią, daug...
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
Day (22:23) >>
Kaip jautriai ir taikliai parašėte:)
Kaštonas (20:17) >>
Antrosios Kaštono metinės. Rastas 20181018. Dabar žiūrint į jį, man be galo skaudu...
Edda (8:18) >>
Nepraraskit vilties, merginos ❤️
Diroma (23:01) >>
https://www.youtube.com/wat ch?v=CUWuWBFodFQ
Alusia (20:10) >>
Taip, Edita, ačiū, reikės atnaujint nuotraukas ir vėl bandyt. Tik kai nesuskaičiuojamai...
Edda (16:45) >>
Gal galima juos pakartoti? Kartoti ir dar kartą kartoti...
Edda (16:42) >>
Ar katytės skelbimai feisbuke buvo?
Alusia (13:52) >>
paleisti atgal nebėra kur, kaimynai užpuolė maitinančią moterį ir ji nebemaitina katinų,...