LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Viešpatie, ką daryti? Reikės priimti žiauriai humanišką sprendimą, jeigu neatsiras globa

Tai tik dar vienas beviltiškos pagalbos šauksmas. Situacija tokia tragiška. Šiandien ką tik (prieš porą dienų) grįžusi į Lietuvą apžiūrėjau apie mėnesio mažylius. Jie keturi, ir ATRODO JŲ AKYTĖS BEVILTIŠKAI PAŽEISTOS. Mama juos pernešė per tris vietas, po svetimu balkonu. Mano situacija namuose taip pat tragiška - 15 namuose, tarp jų šeimynėlė su mama, vietoj dovanojimo jiems prasimušęs grybelis, gydomi. Namuose dar viena itin sunki ligonė, ir katyčių mama, kuri dar žindo, negeru pilveliu...Ir pati šiuo metu esu sunkiai apsirgusi.

Tiesiog nebepajėgiu visko išspręsti. Jau kaimynai balkone pradėjo šnypšti, ką čia naktį veikiame...Mažiukams sulašinau paskutinį gentomiciną, drebančiomis rankomis...

Gal kas turi vaistų - injekcijų, gal kas šiaip galėtų padėti ar patarti, ar jau situacija tokia beviltiška? Visų akytės tik mėsos gabaliukai, tik atrodo, du dar turi po vieną kažkiek matančią... Baisu pagalvoti, kokia ateitis laukia mažiukų. 

Gal įmanoma jiems padėti? Apmokėčiau visus gydymus, viską. Gal juos galėtų priimti kokia nors prieglaudėlė?

PRAŠAU, PADĖKITE GELBĖTI MAŽIUKUS

 

 2015 07 03 Naujienos

 Šiandien surinkome mažylius (Babadukus Antruosius, 3 savaičių), tiesa, tik tris, ir nuvežėme į Filaretų vet.kliniką. Labai ačiū man labai padėjusiai Inesai, taip pat mažajai Kamilai, džiuginančiai savo  žaviu čiauškėjimu. Taip pat "Mažajai Lizai", suteikusiai nuolaidas ir į pagalbos šauksmą atsiliepusiems Vilmai ir Kęstui. Ketvirtojo mažylio neradome.

Klinikoje mažylės (atrodo, tai mergaitės) buvo apžiūrėtos ir paliktos kelioms dienoms stacionare. Beje, po mano pirmojo naktinio akyčių praplovimo iš ryto iš šešių akelių į mus žvelgė jau dvi. Yra vilties, kad mažylės turės bent po vieną akutę. Klinikoje gavau gana solidžią sąskaitą.

Netrukus draugas išieškojo ketvirtąjį Babaduką - ėjo į nežinią ties konteineriais nieko nematydamas. Dabar jis pas mane -  negalėjau tokios būklės palikti su mama. Man atrodo, jo akytės pačios prasčiausios. Rytoj tikiuosi mažylį nugabenti pas sesutes į kliniką. Mažiukas nevalgo, tad bandau maitinti ožkos pienu (šiuo metu ką turiu geriausio ir įperkamo). Esu taip išmaitinusi savo mažąją Anais Anais. Teoriškai galėčiau kelioms dienoms prijungti prie Babadukų Pirmųjų mamos (mažyliai juk pusbroliai), tačiau ten grybelis...

Dabar mažiukas namuose gydomas kaip ir sesutės - gentomicinu - hypromeloza - corneregel tepaliuku.

Tad dabar situacija tokia: pagerėjus akytėms mažiukai bus išnešti atgal pas mamą, jeigu neatsiras globa. O gydyti juos lauko sąlygomis bus sudėtinga, reikės eiti penkis kartus, bet ar mažiai neišsibarstys?

 

Tad čia LABAI REIKIA GLOBOS.  GAL BENT VIENĄ - DU? Jie greitai turėtų pradėti valgyti patys.

Net nuotraukas visų užmiršau padaryti. Tik kelios Babaduko Antrojo iš namų.

 

 

2015  07 05 PAPILDYMAS

  Visi 4 mažyliai klinikoje. Akyčių būklė sunki. Dar turi grybelį. JEIGU NEATSIRAS GLOBA ARTIMU METU, TURĖSIME PRIIMTI SPRENDIMĄ DĖL MAŽIUKŲ EUTANAZIJOS. Širdis plyšta, bet neberandame išeities. Tokių kruopelių paleisti į lauką negalima - tai reikštų kančią ir pražūtį. Pirma puoselėjau optimistiškesnį scenarijų - kad akelės greitai pagerės, paleisiu pas mamą, prižiūrėsiu. Dabar suvokiu, kad be globos niekaip. Tas grybelis, neaiškios akelių prognozės. 

MALDAUJU, PADĖKITE GELBĖTI MAŽIUKUS PASMERKTUOSIUS. Gal kas juos priimtų globai ir gydymui - po vieną ar kelis? Akeles reikėtų apdirbinėti 5 kartus per dieną lašiukais ir tepaliuku. Grybelį - vilgyti kas tris dienas imaveroliu. Tai nėra neįmanoma. Nereikia bijoti, nes visa tai pareikalautų tik meilės, rūpesčio ir kantrybės. Esu ir daug akelių prigydžiusi, ir grybelių. Mažyliai jau valgo, labai veržiasi iš narvelio, be galo sunku jiems būti pasmerktaisiais.

Padėkite prašau sumažinti šią skaudžią nepakeliamą naštą.  Aprūpinsiu vaistais, maistu, viskuo, ko jiems beprireiks. Pinigai man jau nebesvarbu, paskutines kalnes atiduosiu. Ateityje reklamuosime, dovanosime. NELEISKITE VARGŠIUKAMS PRAŽŪTI, MALDAUJU. 

2015 07 10 naujienos 

 Kasdien lankau mažiukus, suku galvą, nemiegu naktimis ir tikiuosi geriausio. Šiandien radau rėkiančius, besiveržiančius iš narvelio, ištroškusius gyvenimo...Akytės geresnės, labai tikiuosi, kad iš 8 reikės išimti vieną, o ne daugiau. Tik berniukas turbūt nemato, dar neaišku, ar bus visiškas akliukas...jis ir vangesnis, prasčiau valgo ir paviduriuoja.

Pirmą kartą išdrįstu prašyti paramos. Tiesiog supratau, kad šios išlaidos vienai nepakeliamos, kiek bebūčiau apsiėmusi. Galimybės ribotos, o visi šaltiniai senka.

Šiai dienai už mažiukus sumokėjau 48,71 eurų, praeitą kartą virš 42 eurų. Šiai dienai liko virš 51 eurų. Taigi, iš viso už savaitę virš 140 eurų. Ir kasdieną kapsi skola už stacionarą, dar ateityje laukia operacija ir neaiški globos perspektyva. Visiška nežinia.

Rytoj nešiu mažiukams maistelį - maltą vištieną, taupymo sumetimais. Gal kas gali aplankyti šiuos varguoliukus? Jie Filaretų klinikoje. 

Būtume labai dėkingi už bet kokią paramą, piniginę ir kitokią. Pinigus galima pervesti į VŠĮ "Mažoji Liza" sąskaitą.

  LT27 7044 0600 0779 9964 VŠĮ "MAŽOJI LIZA"

 

REIKALINGA ILGALAIKĖ GLOBA IKI PADOVANOJIMO. APRŪPINSIU NARVU, VAISTAIS, JEI REIKĖS - MAISTU, KITAIS REIKALINGAIS DALYKAIS. 

 

  P.s. įdėtos naujos foto iš paskutinio apsilankymo pas mažylius

 Asta Glorija

Vilnius, Architektų gt.

860525238


Sukurta: 2015-07-02 | atnaujinta: 2015-07-14
Naujienos numeris: 42440
Peržiūrėjimų skaičius: 12908

« grįžti

Komentarai

Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-09-22) (foto)
kuo čia baigėsi?
Amarile (2015-07-17)
Marikuku, labai labai ačiū už paramą. Šiandien katinukai paimti iš klinikos ir nuvežti į namų globą. Jaučiuosi lyg išlošusi milijoną autobuso bilietu:)). Be galo dėkinga Ievai, kuri apsiėmė globoti mano ligoniukus. Jų akytės tikrai labai prastos, ypač dviejų, grybelis dar neapleidžia. Berniukas nemato. Tokie suvargę, purvini, išsikankinę...bet tokie nuostabūs ir gyvybingi, trokštantys gyvenimo ir meilės... Labai tikimės, kad namų globoje, rankų šilumoje mažiukai atkus. Sąskaitą pateikė didžiulę. Per 2 savaites apie 230 eurų. Jūsų paramos dėka galėsime padengti skolas. Gydyti varguoliukus didžiulė prabanga, plėšia kišenę...tačiau labiau žeidžia kai kurių cinizmas ("pas mus altruistų nėra", citata iš klinikos). Na, tikiuosi paties geriausio.
Marikuku (2015-07-16)
Šiandien 30 € iš SEB, nuoroda Amarilei, į ML sąskaitą
Amarile (2015-07-14)
Mažyliai vis dar stacionare. Beveik kasdieną nešu pagamintą maistuką, išprašiau, kad leistų daryti procedūras imaveroliu, vis taupymas. Vienu žodžiu, į Filaretus keliauju kaip į darbą. Mažyčiai tokie aktyvūs, taip veržiasi iš narvo, taip verkia, vargšiukai. Visi išsimozoję maistu, tokie monstriukai...Svarbiausia - atsirado globa dviem mažyliams, susitarėme su p. Ieva iš "Tautmilės prieglaudėlės". Labai tikiuosi, kad viskas bus gerai. Jiems taip reikia namų šilumos, o ne šalto ligoninės narvo...Prašau, atsiliepkite kas nors. Reikalinga ilgalaikė globa bent vienam ar dviem mažyliams. Žinoma, kainos už stacionarą kasdien katastrofiškai auga. Per du paskutinius vizitus sumokėjau virš 90 eurų. Dar liko didelė skola. kurios dalis bus padengta iš paaukotų pinigų. Ačiū visiems palaikantiems darbais ir/ar žodžiu.
Amarile (2015-07-10)
Edda, ačiū, tik dabar pamačiau. Rytoj paskambinsiu žmogui. Narvą, vaistų turiu. Pakalbėsiu.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-07-10)
Komentaras FB: "Galiu paimti vieną ar du laikinai, jei kas duotų narvą juos izoliuoti - nes pas mane dvi suaugusios katės. Maisto, kraiko turiu, tik su vaistais reiktų pagalbos. 867628303"
Amarile (2015-07-10)
Naujoke, ačiū labai labai. Tik Jūsų visų palaikymas jiems padės (iš)gyventi. Popiet važiuosime pas mažiukus.
Naujoke (2015-07-10)
Katinėliams 100 Eur. Linkiu stiprybės ir sveikatėlės visiems kuo greičiau pasisemti.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2015-07-10)
Vakar uz tuos pinigelius nupirkau 4 koncervus katinukas i/d ar a/d, neisidemejau. Mazyliai labai nori gyventi, jiems kasdiena reikia po kelis tokius konservukus. O kur visa kita - laseliai, vitaminai, imuverolis ir pan. Padekite Amaralinei finansiskai, ji tikrai daro be galo daug, siems katineliams atsiradusi vilties, nenumarinkite jos. labai prasau.
Amarile (2015-07-09)
Dėkojame 5 eurus mažiukams paaukojusiai p. Daivai Ivanickienei. Visiems, palaikantiems morališkai.
Amarile (2015-07-08)
Egleee. Tiesiog nedrįstu sąskaitos duoti, niekada neprašiau, žymiai greičiau pati aukoju. Gal "Mažosios Lizos" Laura pateiktų. Žinoma, sąskaita nebus džiuginanti, o gydyti tikrai manome. Nepakilo ranka nuosprendžiui. Šiai dienai už viską sumokėjau virš 42 eurų už pirmąjį vizitą, plius virš 20 už liziną. Stacionaras kasdien kapsi, operacijos laukia...tad finansinė parama būtų tikrai labai reikalinga...pačios biudžetas tuštėja. Kad tik atsirastų globa, bent vienam - dviem bėduliukams.
Egleee (2015-07-08)
Amarile, o nenorite parašyti savo sąskaitą? Juk jei kalbam apie katulių gydymą, tai čia tikrai kosminės sumos turėtų būti:(
Amarile (2015-07-08)
Šiandien turėjo atvykti du žmonės, norintys dviejų manųjų Babadukų Pirmųjų. Nė vienas neatvyko, nors buvo susitarta labai konkrečiai...Savo gyvenimo laimę prarado. Labai nervinga diena. Tik trečiasis - pilkutis Benjiro - rezervuotas. Moteris su berniuku jau trečią kartą atvyko, laukia, kol galutinai pagydysiu (beje, pirmieji tai sveiki). Labai tikiuosi ir matau, kad tai geri žmonės ir mano Babaduko neišduos.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2015-07-08)
Liudna tikrai liudna, vakar maciau katinukus, tokie mazyliai, tokie jau vaikai... Jiems reikalinga tikrai globa, zmogaus kuris butu patyres ir kuris turetu jegu. Sunkus vasaros laikas tesiasi:(
Amarile (2015-07-08)
Ne tik gentamicinas: šiuo metu gentomicinas - hypromeloza - corneregel tepaliukas. Dar ateityje reikėtų operacijos akelėms. Neaišku, kelių ir keliems.
Friske (2015-07-08)
Akių gydymui tikrai gentamicino neužtenka :( ilga pasaka su akimis...ir brangi pakankamai.
Amarile (2015-07-08)
Tyla kelia neviltį. Atsiliepkite kas nors, prašau, nors vieną mažiuką apsimkite globai. Juk jau kelis kartus apdirbtas grybelis neutralizuotas, taigi nebepavojingas. Beliktų tik apdirbti imaveroliu kas tris dienas, dar porą savaičių. Be to, medikai sakė, kad ne visi serga, tik vienas ar du. Taigi, yra sveikų katyčių, kurių problema tik akytės. Vakar buvome klinikoje, tai mažyčiai su blogiausiomis akytėmis miegojo, tad neapžiūrėjau.
Amarile (2015-07-07)
Čia tyla, o mažyčiai taip laukia. Vakar sužinojau, kad dviem sesytėms reikėtų išimti po akytę, vieninteliam berniukui blogiausiu atveju gresia aklumas, prognozės dar neaiškios. Grybelis sėkmingai gyja, juo, atrodo, serga tiek vienas ar du, apdirbinėjami visi. Mažieji Babadukai Antrieji taip kovoja, taip anksti valgyti pradėjo, taip veržiasi iš ankštos patalpos, tapusios jų - pasmerktųjų - namais. Širdis pilasi krauju. Maniejii nesidovanoja http://gyvunugloba.lt/lt/main/g.78173. Rezervuotas tik vienas mažiukas, tačiau dar gydomas, todėl neaišku, ar būsimi šeimininkai tikrai išlauks, kai toks gražuoolių mažylių bumas aplinkui.
Amarile (2015-07-06)
IlonaKolit, labai ačiū už gerą žodį, man svarbus bet koks palaikymas. Na, laukiu ir viliuosi. Šiandien šventės. gal atsilieps kas bent po jų...
IlonaKolit (2015-07-05)
Dieve, kaip sunku. Ir štai tokie rašymai, kaip mano visiškai beprasmiai, juk pasiūlyti nieko negaliu. Bet taip norisi palaikyti ir padrąsinti. Mieloji, jei teks priimti tą skaudųjį sprendimą, niekas nepasmerks, kiekvienas suprantame apie ribotas galimybes ir puikiai suvokiame kokia ateitis jų būtų laukusi jei ne jus.
Amarile (2015-07-05)
Pas mus grybelis prasinešė pernai vasarą, sėkmingai gydžiau beveik visus suaugusius. Ir labai greitai visi pagijo apdirbti imaveroliu. Pas kai kuriuos buvo vos vos ausų krašteliai, kurie greitai pagijo. Po kurio laiko grybelį pasigavo nauja mažylė...ar ta zaraza buvo užsilikusi namuose, ar parsinešta iš lauko, nenustatysi. Ji taip pat spėriai pagijo tepama imaveroliu. Dabar vėl...Bet manau, čia ta pati forma, gydoma imaveroliu, nes Babadukų šeimynėlės juk yra giminaičiai ir ten pat gyvena. O naminiai Babadukai vėlgi gerai gyja (tfu tfu tfu). Bet jų mamos tai neserga. Apskritai reikėtų įsigyti tą medicininę kvarco lempą ir tą, nustatančią grybą. Vis neprarandu vilties dėl mažuliukų. Gal bent atsirastų globos pažadas? Tada, kai grybelis būtų neutralizuotas ir matytųsi kokie nors rezultatai dėl akyčių?
Goda Smilgė (Naminukai) (2015-07-05) (foto)
Kalbant apie grybelį, žiūrint kaip pažiūrėsi, teoriškai nemirtina ir pagydoma, reiškia kaip ir nebaisu. Praktiškai tie, kurie esam turėję ar turim, bijom to grybo kaip velnias kryžiaus, nes be ilgalaikio terliojimosi "imaveroliu", (kuris ir tai ne visada visas formas veikia ir dažnai į pagalbą reikia pajungt dar ir gydymą tabletėmis), žinom koks jis yra gajus ir ką reiškia pasiėmus vieną tokį, užkrėst ir kitus (nepaisant higienos ir taisyklių laikymosi), plius ilgas gydymo laikas, negalėjimas dovanot ilgai ir t.t. Iš tiesų aš nepamenu ar nors kartą gyvenime mums yra pavykę grybinukams rasti globą, po ilgų paieškų galiausiai vistiek likdavo arba stacionaras arba imti patiems.
Amarile (2015-07-05)
Nežinau, ten mano dukra viename forume susirašinėjo. Moteris iš toli, iš Šakių rajono. Bet bėda ta, kad tie katuliukai taip pat gydomi nuo grybelio. Visi tepami, nors du jo neturi, atrodo. Visgi žmogus būtent to grybelio ir išsigando, nes turi kačių ir t. t.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2015-07-05)
Gal tie kas siule globa paimtu Jusu sveikus katuliukus.
Amarile (2015-07-05)
Turiu vilties, kad nereikės daryti nuosprendžio. Išplatinome visur. Netgi buvo lyg globa pasiūlyta, bet paskui persigalvota dėl grybelio. Juk tas grybelis visiškai nebaisu, tinkamai apdirbtas juk praeina, katuliai sustiprėja ir dažniausiai įgyja jam imunitetą.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2015-07-05)
Liūdnuma, tikra liūdnuma. Kodėl kai kuriems taip nesiseka:( Čia tikrai gyvybiškai skubi situacija. Globa reikalinga sveikesniems katukams, kuo skubiau, tuomet atsiratų šansas šiems.
Goda Smilgė (Naminukai) (2015-07-05) (foto)
Amarile, tai gal tikrai paprasčiau būtų ieškot jūsiškiam globotiniam globos perėmimo, kurie jau yra dovanoti, kad jūs pati galėtumėt pasiimti globoti šiuos? Nes skirtumas globėjams tikrai milžiniškas, ar imti dovanotinus, ar imti mažylius, kurie dar kaip minimum kelis mėnesius turės būti globoj ir gydomi.
Amarile (2015-07-05)
Prašau, atsiliepkite į šį pagalbos šauksmą. Nebegaliu daugiau - nebevalgau ir nebemiegu. Jeigu pasidovanotų manieji Babadukai Pirmieji, jeigu išeitų išleisti jų mamytę, galėčiau apsiimti bent du. Jie be proto gražūs, aktyvūs ir jau dovanotini http://gyvunugloba.lt/lt/mypets/user.7016390;g.78173...Gal galite kas paplatinti šį pagalbos šauksmą, nes nesu facebooke.
Amarile (2015-07-03)
Tikrai svajonė, kad kas paimtų šeimynėlę. Ką tik mažylį išnešiau į lauką. Jis visiškai nenorėjo valgyti, purtėsi duodamo pienuko. Pagalvojau, pažiūrėsiu, kaip elgsis mama. Labai nervinausi, kad nereaguos ir užmirš vaikus. Parodžiau mamai iš tolo ir padėjau į senąjį namuką po savo balkonu, kur jie ir gimė. Ten du namukai, dar tvorele esame aptvėrę mažą sklypuką, kad tokie mažiukai neišliptų. Slapta stebėjau ir nervinausi, nes mama iš pradžių nėjo. Po kokio pusvalandžio pažiūrėjau - ogi maitina savo vaikutį, tik, deja, vėl išnešus iš mūsų teritorijos. Vėl turbūt pas tuos įtariuosius kaimynus. Gera mama. Bet, kvailiukė, nesupranta, kad mūsuose žymiai saugiau ir geriau. Bėda ta, kad mūsų pabalkonė pernelyg atvira - ten kažkada buvo jaukios džiunglės, bet kaimynų, saulės maniakų, dėka netikėtai tapo dykyne. Net didelį medį sugebėjo nukirsti. O mūsų desperatiškas bandymas užsodinti baigėsi fiasko. Nesu sodininkė...Na, rytoj ieškosiu mažylio akyčių apdirbimui.
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-07-03) (foto)
Lankytojas pašalino komentarą
Amarile (2015-07-03)
Jų mama bailiukė. Tačiau turiu namuose jos sesutę - mamą, kuri taip pat buvo bailiukė ir labai greitai prijuko. Dabar glaustosi meiliai.
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-07-03) (foto)
Lankytojas pašalino komentarą
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-07-03) (foto)
Lankytojas pašalino komentarą
Friske (2015-07-03)
Pamiršau parašyt, kad po "pietinio" akių valymo reikia gentamicino sulašinti.
Friske (2015-07-03)
Globojau mazgius baisiom akim, kurias tikrąja to žodžio prasme plėšti reikėjo, tiesa, po pakankamai ilgo gydymo nė vienas akių neprarado, bet tas gydymas tik namų sąlygom veiksmingas :( Gyd. Lino receptas: akis išvalyti fiziologiniu ir sulašinti ciloxan, po pusvalandžio tetraciklino tepalu išterlioti. Procedūrą kartoti ryte ir vakare, jei yra galimybė fiziologiniu ir per pietus akis pravalyti+ vakare synulox'o injekcija.
Kodel (2015-07-03)
manau be šansų tokius lauko sąlygom išgydyti:(( kai pagalvoju kokia skausminga jiems kiekviena diena ir kiekviena valanda..Amarile, kažin ar prieglaudos spėja čia sekti naujienas, reikia būtinai siųsti visoms info į el.paštus ar skambinti. Labai praverstų ir nuotraukos, nes kai žmogus mato pats, tai ir "skauda" labiau
Amarile (2015-07-03)
Ačiū už palaikymą ir gerą žodį, merginos. Gal kas žinote, ar įmanoma išgelbėti tragiškas akeles lauko sąlygomis? Jeigu nebūtų tokių didelių bėdų, paimčiau mažiukus į namus, tačiau jau nebegaliu. Gal kas atsilieps į šį pagalbos šauksmą? Jie tokie gražučiai, o tokie pasmerkti...Bent persineščiau po savu balkonu, tačiau mama juos jau iš ten išnešė, tad bijau, kad apskritai nepaliktų.
Birmanukas (2015-07-03)
Mielieji, atsiliepkite į Amarilės pagalbos šauksmą, kas galite...ji visada globoja beviltiškus ir nesigarsindama remia finansiškai.
Birmanukas (2015-07-03)
Lankytojas pašalino komentarą
Amarile (2015-07-03)
Nežinau, kodėl čia išėjo tiek skelbimų pasikartojimų. Net nežinau, kaip ištrinti


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 112

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

07.09 Koncervai katems(atiduota)
07.01 papildas Hyaloral sanariam katem/sunim . Gal kam?
06.23 JONAVA. Dovanojama šunytė (Pasiliko sau)
06.22 JONAVA. Dingo šuo
06.08 Globa RASTA Globos ryžam katinėliui (11)
06.05 TIUTĖ ir SIMUTĖ (papildyta) (10)
06.03 Atiduodu maistą katėms (6)
06.02 Dingo katytė Ausyte , Vilnius Kapsų g Grizo (1)
05.25 Arnikos bėdos (18)
05.12 JONAVA. Ieškomi namai katytei Pilkei

Komentarai

Wilmante (14:25) >>
vakar Simutę parsivežėm namo, nepadeda niekas, rodikliai nemažėja, tik blogiau:( Jei jau lemta...
Alusia (12:26) >>
Edita, laikomės, dėkoju!!! Po vakar suleisto steroido apetitas pagerėjo ženkliai, nors jis...
Edda (12:13) >>
Ala, Subačiuk, laikykitės mielieji ❤️
Alusia (19:50) >>
Pas mus viskas labai blogai, eritropoetinas kaip aš įtariau visiškai nepadeda, anemija dar...
JurgitaKo (16:07) >>
Sveiki, ar kačiukas dar ieško namų?
Wilmante (17:29) >>
ačiū labai Linai R. - 50 eur. Simutė labai stresuoja palikta klinikoj, pyksta, į maistą...
Alusia (17:48) >>
Irene, 2 savaičių manau tikrai pakaktų, jei ji stresuotų anksčiau paimčiau paleisti,...
Irene (16:11) >>
Alusia, o kiek laiko reiketu perlaikyti? Ji laukinuke? Stacionare negalima butu perlaikyti?
Wilmante (14:38) >>
tiesa, dar darė vakar echoskopą, visi organai pagal amžių kaip ir nieko, išskyrus inkstų,...
Wilmante (14:31) >>
dėkui, Alusia,kad domitės, pas mus nieko gero, vakar Simutę nuvežėm į stacionarą, kasdien...
Alusia (12:12) >>
Aš duosiu priemones, maistą, kraiką tik pagelbėkite su vieta, prašau
Alusia (10:56) >>
Probleminiame kieme atsirado galimai nėščia katė, labai, labai ieškau pagalbos perlaikyti ją...
P.nijole (19:33) >>
Mindrajos puslapyje pakomentuota taip: Mirė 2020.06.24.