LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Gubernatoriukams reikia globos, namų ir finansinės paramos (Parama gauta)

Yra Vilniaus mieste kavinė skambiu pavadinimu Gubernatoriai. Kiekvienos maitinimo įstaigos šiukšlių konteineriai tampa 'klondaiku" priklystantiems laukinukams katinams. Šluba juoda katė nusprendė, kad nebus geresnės vietos jos penkiems katėkams, kaip kavinės prieigos, o tiksliau ventiliacinės sistemos įrenginiai. 

Žinia, jokioje viešo matinimo įmonėje keturkojai nuomininkai nepageidaujami, todėl, kol neįvyko nelaimė (žiurknuodžiai ir pan) katinų šerėjos šiaip ne taip sugaudė du kačiukus. Kačiukai su beprasidedančiu kačių gripu, pūliuojančiomis/ašarojančiomis akimis. Gydymas pradėtas.

Ir vėl mes stovime prieš jūs su ištiesta ranka ir tik jūsų gerumas, užuojauta ir pagalba padės Gubernatorių šeimai išgyventi ir gyventi šiltai ir sočiai. Mamą katę sugausime, sterilizuosime, kad beglobiai daugiau nesidaugintų.

Paskirtyte nurodykite: Gubernatoriams.

Ačiū.
Dėl gubernatorių: 868973782


„Rainiukas“ VšĮ
info@rainiukas.lt
+370 615 58898, +370 689 73782
LT 56 7300 0101 3075 8928
http://www.rainiukas.lt
Trūkstama parama: 0 EUR
Surinkta parama: 150 EUR
Organizacijos pavadinimas: Rainiukas
Įmonės kodas: 302733794
Banko sąskaita: LT 56 7300 0101 3075 8928
Pavedimo nurodymas:
PayPal sąskaita:

Šaltinis:  „Rainiukas“ VšĮ
Nuoroda į šaltinį: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/75887
Organizacija: Rainiukas

Sukurta: 2015-08-05 | atnaujinta: 2015-11-21
Naujienos numeris: 42704
Peržiūrėjimų skaičius: 4597

« grįžti

Komentarai

Gintarėlė (Makatukai) (2015-08-12)
Ačiū labai labai Aušrine.
Ausrine2014 (2015-08-12)
+10
Moiros (2015-08-12)
Administratoriai pašalino komentarą
Moiros (2015-08-11)
Administratoriai pašalino komentarą


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 134

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

10.16 Prašau patarimų, rekomendacijų (2)
10.13 Pastebėta raina katė
10.11 Kaip gauti pigių sterilizacijų? (1)
10.10 Kas žinote? Padėkite rasti! Vilnius. Prie Bigo. S. Nėries g. (1)
10.04 Padėkite rasti namus jaunam katinui/ arba suteikite laikiną globą (1)
10.01 Istorija apie kačiukus ,kuri nenustebins ,bet realiai tai...
09.30 Prašau padėti atsivežti biokraiką (1)
09.27 15 geriausių gyvūnų mylėtojų darbų?
09.17 Katinukas Mamonis globa rasta (2)
09.17 Gimę tą pačią dieną... (1)

Komentarai

Edda (21:47) >>
Vyta, ačiū.
Karoselis (21:16) >>
prasau istrinti skelbima. aciu.
Vyta (19:55) >>
Radau tokią info, kuri pakankamai svarbi manau: Naudoti ribotą baltymų kiekį turinčią, daug...
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
Day (22:23) >>
Kaip jautriai ir taikliai parašėte:)
Kaštonas (20:17) >>
Antrosios Kaštono metinės. Rastas 20181018. Dabar žiūrint į jį, man be galo skaudu...
Edda (8:18) >>
Nepraraskit vilties, merginos ❤️
Diroma (23:01) >>
https://www.youtube.com/wat ch?v=CUWuWBFodFQ
Alusia (20:10) >>
Taip, Edita, ačiū, reikės atnaujint nuotraukas ir vėl bandyt. Tik kai nesuskaičiuojamai...
Edda (16:45) >>
Gal galima juos pakartoti? Kartoti ir dar kartą kartoti...
Edda (16:42) >>
Ar katytės skelbimai feisbuke buvo?
Alusia (13:52) >>
paleisti atgal nebėra kur, kaimynai užpuolė maitinančią moterį ir ji nebemaitina katinų,...