LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Buldozeriu per kates. Padėkite išgelbėti Užupio katinėlius. Katinėliai saugūs, bet reikalinga finansinė pagalba! (Sulaukė pagalbos)

Naujienos:

2015-11-20


Iš dalies galime džiaugtis,kad mūsų organizacijos dėka statybvietėje nebevargsta 7 katinėliai ir katė-mama, kuri per metus susilaukdavo mažiausiai 8 kačiukų. Visi sugauti kačiukai sėkmingai socializavosi ir kai kurie jų jau rado namus. Tačiau vis dar esame skolingi klinikai, nes visus katinėlius kastravome, sterilizavome katę-mamą, visiems buvo sulašinti vaistai nuo blusų, kirminų, visi buvo paskiepyti. Paskutinis katinėlis, kuris buvo pagautas, pasirodo serga kalicivirozė, todėl dabar yra gydomas. Labai prašome padėti mums atsiskaityti su klinika už šios gausios šeimynos gydymą, išlaikymą. Jei galite padėti, paskirtyje nurodykite-maironiukams..

Taip pat labai ačiū maitintojams Laurynui ir Sigitai, nes jų dėka šie katinėliai nebevargsta pavojingoje vietoje.


P.S. priešpaskutinėje nuotraukoje katinėlis Rondo, vis dar klinikos stacionare, o paskutinėje katė Mandala, kuri vis dar ieško namų!
Naujienos:

2015-11-09


Gatvėje liko vienintelis, praeitos vados patinėlis. Jam ir dviems esantiems stacionare - Rusnei ir Rondo - labai reikia laikinos globos. (Abu sterilizuoti). Taip pat kviečiame paremti visą šią šeimyną.  Liko paskutinį katinėlį pagauti, bet labai sudėtinga planuotis jo gelbėjimą, kai dar du jo broliukai stacionare nesulaukia pagalbos ir neaišku, kiek dar čia gyvens.

Ačiū visiems, kas prisidedate prie šių katinukų gelbėjimo.2015-10-28 Išgelbėta mama Mandala (ji sterilizuota) ir 3 kačiukai (katytė ir du patinėliai). Patinėliai yra globoje, o katytė, jau sterilizuota, dar vis stacionare. Ieškome jai globos.

 

Dar liko 2 katukai, kuriems kasdien gresia mirtinas pavojus. Jie taip pat bus gaudomi, sterilizuojami, gaus vaistų nuo parazitų ir bus ruošiami skiepams. Ieškome ir jiems globos.

 

Jau išgelbėti mažyliai 2 iš trijų be galo meilūs, draugiški, vienam reikia dar kiek laiko ir padrąsinimo. Katinėliai nėra laukiniai ar agresyvūs.

Dabar labai aktuali finaninė parama, nes juos reikia sterilizuoti, ruošti skiepams ir perlaikinėti veterinarijos gydyklos stacionare ir laikina globa dar 3 mažiukams. Nebūtina imti visus tris. Priglauskite bent vieną:). Ačiū visiems už pagalbą.

 

Pradžia:

Maironio g. vyksta grandiozinės statybos, augs didžiulis pramogų kompleksas turistams ir miestiečiams. Kažkada čia buvo apleisti pastatai, prie kurių glaudėsi beglobiukai. Paklaikę nuo statybinių įrenginių garso, kalnų griuvėsių ir šiukšlių vietos ten neranda katinėlių šeimyna. Mamytė, keturi 4-5 mėn. kačiukai ir vienas didesnis, praeitų metų vados broliukas. Viso - 6.

Katę mamą sugavome, patalpinome į stacionarą ir jau sterilizavome, kad ant griuvėsių neatsivestų dar vienos vados. Vyresnėlį žada priglausti geri žmonės, kurie ir kreipėsi į mus pagalbos (darbo dienomis jie ir pamaitina katinėlius). 4 mažiukai laukia pagalbos – šiuo metu vieni, be katės priežiūros. Pagalbos jie laukia jau nuo vasaros pradžios, deja, į pirmąjį pagalbos prašymą nebuvo sureaguota. http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/63337

Situacija yra labai komplikuota: jau 3 kartus katinėliams paliktas maistas buvo aplietas acetonu, vėliau benzinu ir kitomis, bet jau kates viliojančiomis, mirtinomis cheminėmis medžiagomis. Apėjome visą vietovę – nėra nei kur šiltadėžės pastatyti, kad pasislėptų, nei indelių su maistu -arba  gatvė, statybos į visą stačią pakalnę, arba uždari kiemai ir nepatenkinti gyventojai, sargai bei darbininkai. O kaip gi? Ar gali rūpėti kažkokie gyviai, kai vyksta neregėto masto pasaulyje pačios svarbiausios statybos! Nušluota nuo žemės paviršiaus jų buvę namai, o emigruoti tiesiog nėra kur.

Todėl visų gerų žmonių prašome pagalbos. Reikalinga globa katei mamai Mandalai ir 4 paaugliukams.  

Reikia skubėti. Dirbame be patalpų. Turėsime labai didelių išlaidų gyvūnus patalpindami į mokamą veterinarijos gydyklos stacionarą.

Visi prisileidžia maitintojus, taip, išgąsdinti, nelipa ant rankų pirmam sutiktam, nes kiekvienas bent po kelis kartus yra gavęs iš plytgalio.

Pažadame paskiepyti, sterilizuoti, sutvarkyti. Reikalinga saugi vieta iki jiems surasime nuolatinius namus.

Jei turėsite galimybę finansiškai paremti Užupio katinėlius, būsime labai dėkingi.

Pravažiuodami pro tą nelemtą vietą nenusisukime, užduokime sau klausimą, ar galime kažkuo padėti šiems likimo nublokštiesiems. Galime, tik turime pasistengti.

Skambinti: 861558898; 864534504 (jei savanoris neatsilieptų, rašykite sms žinutę, perskambinsime)„Rainiukas“ VšĮ
info@rainiukas.lt
+370 615 58898, +370 689 73782
LT 56 7300 0101 3075 8928
http://www.rainiukas.lt

Šaltinis:  „Rainiukas“ VšĮ
Nuoroda į šaltinį: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/76419
Organizacija: Rainiukas

Sukurta: 2015-10-09 | atnaujinta: 2015-12-20
Naujienos numeris: 43179
Peržiūrėjimų skaičius: 8418

« grįžti

Komentarai

Moiros (2015-11-22)
Administratoriai pašalino komentarą
Rūta N (Rainiukas) (2015-11-22)
Taip, socializavosi.
Moiros (2015-11-22)
Administratoriai pašalino komentarą
Rūta N (Rainiukas) (2015-11-22)
Ant dūšios ramiau pasidarė, kad galų gale pavyko "sutvarkyti" šią vietą. Kačiukai socializavosi, kai kurie rado namus. Belieka apmokėti sąskaitą ir rasti namus kitiems statybininkams.
Rūta N (Rainiukas) (2015-10-09)
Ši vieta kaip kokia užkeikta. Jau prieš metus buvo patalpintas pagalbos prašymas, bet taip praktiškai niekas ir nesureagavo. Ir neaišku kodėl vienos istorijos išsisprendžia pakankamai greitai, o kai kurios išvis nesulaukia beveik jokio dėmesio net tada, kai situacija tikrai kritinė unsure emoticon


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 134

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

10.16 Prašau patarimų, rekomendacijų (2)
10.13 Pastebėta raina katė
10.11 Kaip gauti pigių sterilizacijų? (1)
10.10 Kas žinote? Padėkite rasti! Vilnius. Prie Bigo. S. Nėries g. (1)
10.04 Padėkite rasti namus jaunam katinui/ arba suteikite laikiną globą (1)
10.01 Istorija apie kačiukus ,kuri nenustebins ,bet realiai tai...
09.30 Prašau padėti atsivežti biokraiką (1)
09.27 15 geriausių gyvūnų mylėtojų darbų?
09.17 Katinukas Mamonis globa rasta (2)
09.17 Gimę tą pačią dieną... (1)

Komentarai

Edda (21:47) >>
Vyta, ačiū.
Karoselis (21:16) >>
prasau istrinti skelbima. aciu.
Vyta (19:55) >>
Radau tokią info, kuri pakankamai svarbi manau: Naudoti ribotą baltymų kiekį turinčią, daug...
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
Day (22:23) >>
Kaip jautriai ir taikliai parašėte:)
Kaštonas (20:17) >>
Antrosios Kaštono metinės. Rastas 20181018. Dabar žiūrint į jį, man be galo skaudu...
Edda (8:18) >>
Nepraraskit vilties, merginos ❤️
Diroma (23:01) >>
https://www.youtube.com/wat ch?v=CUWuWBFodFQ
Alusia (20:10) >>
Taip, Edita, ačiū, reikės atnaujint nuotraukas ir vėl bandyt. Tik kai nesuskaičiuojamai...
Edda (16:45) >>
Gal galima juos pakartoti? Kartoti ir dar kartą kartoti...
Edda (16:42) >>
Ar katytės skelbimai feisbuke buvo?
Alusia (13:52) >>
paleisti atgal nebėra kur, kaimynai užpuolė maitinančią moterį ir ji nebemaitina katinų,...