LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Nelaimė Lvovo gatvėje. Pasveikęs katinėlis laukia savo Žmogaus. (Parama gauta)

Naujienos 2015 12 18

Lvovas iš katinų ligoninės pagaliau iškeliavo į laikiną globą, kur ramiai laukia savo žmogaus - atsakingo, mylinčio.
Lvovas dėkoja visiems už paramą, labai džiaugiasi, kad jam buvo duotas šansas. Dabar džiaugiasi gyvenimu ir turi Kalėdinę svajonę. Tikriausiai numanote kokią:).Naujienos 2015 12 04

Komentuoja Daiva:

Levukas iš klinikos išvyksta į laikiną globą. Į globą iškeliauja tvirtai stovėdamas ant keturių kojyčių (buvo lužę dubens kaulai), paskiepytas ir įdėtas mikročipas. Katinukas Levukas (Lvovukas) be galo dėkingas Jums už pagalbą gelbėjant jo gyvybę ir suteikus jam šansą gyventi dar ilgus ir gražius gyvenimo metus...

Levuko skolelė klinikai dar nepadengta, todėl jei tik galėtumėte pagelbėti, būtumėm labai dėkingi. Tik Jūsų pagalba mums leidžia gelbėti juos!

Papildyta nuotraukomis iš atsisveikinimo akimirkos su miela daktaryte, kuri taip švelniai jį laiko ant rankų:).


Naujienos: 2015 11 24

Kaip žinia, tokie bėduliai "nukrenta" iš dangaus ir nėra nei palauk, nei rytoj. Gelbėjome Lvovą, nes kitu atveju katinėlis būtų iškeliavęs į katinų dausas.
 Šiai dienai Lvoviukas iškentęs kelias operacijas, uodegos amputaciją jau gali keliauti į namų globą, klinikoje nebenori jo laikyti. O va globos tai neturime! Labai prašome priimti Lvovą į laikiną globą. Visas reikiamas priemones, maistą duosime. Lvovas nuostabiai švelnus katinas, didelis glaustūnas. Tiek prisikentęs nusipelnė šansų rasti ir namus.
Jei galite padėti, skambinkite ar rašykite sms 8 615 58898 arba info@rainiukas.ltKviečiame visus gerus žmones prisidėti prie Lvovo gydymo ir gelbėjimo. Katinėlis prieš mėnesį atsirado Lvovo gatvėje. Va, kas atsitinka naminiams gyvūnams per tokį  trumpą laiką gatvėje. Tą lietingą vakarą (2015-11-17) jis jau nebegalėjo niekur eiti, nebenorėjo valgyti ir kvėpuoti, tiesiog gulėjo, tyliai dejavo ir laukė kažkokios pabaigos. Na, o mes gavome pranešimą ir prasidėjo "nauja pradžia". Vėl naujokas, kuris negali laukti - vėl amžinas klausimas, ką reikės su juo daryti, kur padėti, kaip ir už ką gydyti. (Dirbame be prieglaudos).


Gydykloje buvo nustatyta, kad lūžę dubens kaulai, vienos kojos girnelė visiškai sutraiškyta, dešinė letena nesilanksto. Kojų traumos senos, viskas neteisingai sugiję, bet katinėlis geba vaikščioti visų gydytojų nuostabai! Kol kas siūloma neliesti suaugusių lūžių - ateity bus aišku, ar jis gali taip gyventi. Uodega visiškai nupuvusi, ją teko amputuosi. Katinėlis dar jaunas, gali būti 3-5 m. Greičiausiai dėl patirtų traumų nulaužtos iltys. Dėl vienos Lvovas kentė komplikuotą sinusitą. Iltis pašalinta. Panašu, kad gyvūnas neteko daug kraujo, todėl po operacijų gavo lašelinių, šildomas po gydomosiomis lempomis. Operacijos metu katinukas iškastruotas. Teko Lvovą išmaudyti, nes visas kūnas buvo kruvinas - dabar jau švarus ir kvepia šampūnais.

Laukia ilgas gydymas. O kas po gydymo? Kaip naminį gyvūną vėl paleisti į gatvę? Todėl jau dabar ieškome laikino globėjo! (12015-11-24) turime jį pasiimti iš stacionaro. Deja, nėra jokių globos variantų. Dauguma "įkandamų" stacionarų yra užimti mūsų gyvūnėliais.

Prašome gerų žmonių prisidėti prie Lvovo gydymo. Paramos paskirtyje nurodykite "Lvovui". (Vien tik operacija, kastracija, rentgenai ir pirmoji diena kainavo 150 eur. - tolimesnės išlaidos nedžiugins, nes reikės stacionaro, gydymo)

Padėkite mums gelbėti bent jau tuos "ekstra" atvejus. Jei visų išgelbėti negalime, tegul bent jau turi šansą tie, kurie be mūsų įsikišimo rytojaus nesulauks.

Nuoširdžiai dėkojame.


Dėkojame Dianai, kuri nepraėjo pro šalį, paskambino, ieškojo pagalbos, pasiėmusi Lvovą į glėbį atvežė iki klinikos.

Lvovas labai geras, ramus katinėlis, murkia, prašo žmogaus dėmesio ir labai nori gyventi. Nesinori nė galvoti apie tai, kiek jam teko kentėti ir kovoti už savo gyvybę.


„Rainiukas“ VšĮ
info@rainiukas.lt
+370 615 58898, +370 689 73782
LT 56 7300 0101 3075 8928
http://www.rainiukas.lt
Trūkstama parama: 0 EUR
Surinkta parama: 475 EUR
Organizacijos pavadinimas: Rainiukas
Įmonės kodas: 302733794
Banko sąskaita: LT 56 7300 0101 3075 8928
Pavedimo nurodymas:
PayPal sąskaita:

Šaltinis:  „Rainiukas“ VšĮ
Nuoroda į šaltinį: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/77013
Organizacija: Rainiukas

Sukurta: 2015-11-17 | atnaujinta: 2015-12-20
Naujienos numeris: 43472
Peržiūrėjimų skaičius: 4996

« grįžti

Komentarai

O.V. (Rainiukas) (2015-11-27)
Lvovukas labai geras katinėlis, taikus, draugiškas, labai tvarkingas - stacionare vienas kaip pirštas, neturi draugijos. Neduok valgyt - duok prisiglausti. Sesutės negali keisti maisto, tvarkyti narvo - tas puola myluotis, draugauti, lipa ant rankų. Ar yra galinčių priglausti Lvovą? Ruošiamės skiepams. Galbūt po skiepų būtų kažkam drąsiau? Nenusisukimo. Katinėlis teiks džiaugsmą ir vers Jus šypsotis. Esu tikra, sutars su kitais gyvūnais! Negali jis amžinai gyventi stacionare. Reikalinga globa. Taip pat būtumėm dėkingi už paramą. Kol kas ir toliau kapsi pinigėliai už stacionarą.
O.V. (Rainiukas) (2015-11-19)
Naujienos ir tekste. Po vakarykščio pokalbio su gydytoju apėmė ir liūdesys, kad dar vienas toks vargšiukas, ir didžiulis džiaugsmas, kai pasakė, kad atigavęs, kad jam nebeskauda, šildomas, gauna lašinių, išmaudytas, pats sau kvepia. Spėjome jam padėti. Reiktų tuo pasidžiaugti. Gydykloje buvo nustatyta, kad lūžę dubens kaulai, vienos kojos girnelė visiškai sutraiškyta, dešinė letena nesilanksto. Kojų traumos senos, viskas neteisingai sugiję, bet katinėlis geba vaikščioti visų gydytojų nuostabai! Kol kas siūloma neliesti suaugusių lūžių - ateity bus aišku, ar jis gali taip gyventi. Uodega visiškai nupuvusi, ją teko amputuosi. Katinėlis dar jaunas, gali būti 3-5 m. Greičiausiai dėl patirtų traumų nulaužtos iltys. Dėl vienos Lvovas kentė komplikuotą sinusitą. Iltis pašalinta. Panašu, kad gyvūnas neteko daug kraujo, todėl po operacijų gavo lašelinių, šildomas po gydomosiomis lempomis. Operacijos metu katinukas iškastruotas. Visų mūsų draugų ir bičiulių labai prašau prisidėti prie Lvovo gydymo. Be Jūsų paramos ir pagalbos tokių likimo skaudulių negalime rinkti į savo lopšį. Ačiū visiems už gerumą.


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 163

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

10.16 Prašau patarimų, rekomendacijų (2)
10.13 Pastebėta raina katė
10.11 Kaip gauti pigių sterilizacijų? (1)
10.10 Kas žinote? Padėkite rasti! Vilnius. Prie Bigo. S. Nėries g. (1)
10.04 Padėkite rasti namus jaunam katinui/ arba suteikite laikiną globą (1)
10.01 Istorija apie kačiukus ,kuri nenustebins ,bet realiai tai...
09.30 Prašau padėti atsivežti biokraiką (1)
09.27 15 geriausių gyvūnų mylėtojų darbų?
09.17 Katinukas Mamonis globa rasta (2)
09.17 Gimę tą pačią dieną... (1)

Komentarai

Edda (21:47) >>
Vyta, ačiū.
Karoselis (21:16) >>
prasau istrinti skelbima. aciu.
Vyta (19:55) >>
Radau tokią info, kuri pakankamai svarbi manau: Naudoti ribotą baltymų kiekį turinčią, daug...
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
Day (22:23) >>
Kaip jautriai ir taikliai parašėte:)
Kaštonas (20:17) >>
Antrosios Kaštono metinės. Rastas 20181018. Dabar žiūrint į jį, man be galo skaudu...
Edda (8:18) >>
Nepraraskit vilties, merginos ❤️
Diroma (23:01) >>
https://www.youtube.com/wat ch?v=CUWuWBFodFQ
Alusia (20:10) >>
Taip, Edita, ačiū, reikės atnaujint nuotraukas ir vėl bandyt. Tik kai nesuskaičiuojamai...
Edda (16:45) >>
Gal galima juos pakartoti? Kartoti ir dar kartą kartoti...
Edda (16:42) >>
Ar katytės skelbimai feisbuke buvo?
Alusia (13:52) >>
paleisti atgal nebėra kur, kaimynai užpuolė maitinančią moterį ir ji nebemaitina katinų,...