LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Desperatiškas pagalbos šauksmas prieš šalčius - du ligoniukai Viršuliškėse, reikalinga parama gydymui

Naujienos 01-14

       

Po ilgo laiko, truputį atslūgus šalčiams, iš mokyklos rūsio išlindo Šepetukas. Katytis pasidarė labai atsargus, baikštus, visas suvargęs, susivėlęs. Po keletos dienų vilionių Šepetukas ištirpo ir leidosi net paimamas ant rankų :) Užsitęsę šalčiai ir ilgas laikas ramybės būsenoje sužalotai kojytei buvo naudingas. Šepetukas jau visom keturiom stovi ant žemės :) Jam jau geriau! Matyt mažyliui buvo labai stiprus sumušimas ar tiesiog išnarinta kojytė. Žinoma, jaukiam katinėliui išgyventi lauke yra didžiulis išbandymas. Nežinai kada vėl kas jį nuskriaus. Šiandien labai reikalingas visų palaikymas Giliukui. Katinėlis serga ir dar negreit paliks stacionaro narvą. Gydymas bus brangus ir ilgas. Ačiū visiems aukojusiems ir padedantiems Giliukui pasveikti!


Naujienos 01-04

Giliukas sparčiai sveiksta, labai ieškome namų globos!Naujienos 12-29

13 valandą suplanuota operacija: uodegėlės tvarkymas (galiukas bus amputuotas), kastracija (taip, tai vistik jis, Giliukas), ką daryti su ausies kirpimu, ar įvyks stebuklas - gal atsirastų namų globa?...


Naujienos 12-28

Gilytę pavyko pagauti! Nuvežta į kliniką.

Šepetukas klaikiai bijo šalčio, maitintojai nesisekė jo išvilioti iš rūsio, miaukia ir - neina :( bandys prisivilioti toliau, nes kiekviena praleista diena lūžio atveju, tragedija..Kalėdų savaitgalis, ilgos šventės, visi sotūs ir laimingi šiltuose namučiuose, pas gimines, draugus. Atrodo, niekas niekur nevyksta, laikas sustojo, visi ilsisi. Bet ne visi..... Katinukus maitinančios moterys niekada nesiilsi, juk mažiukams nepasakysi - palauk, aš šiandien pašvęsiu, o jūs keletą dienelių pakentėkit. Tada aš jus vėl pamaitinsiu. Ir kaip jaustis, kai atėjęs maitinti pamatai sužeistą naujoką, kuris net nemoka prieglobsčio susirasti? O kai jų net du?  Desperatiškas pagalbos šauksmas dėl katuliukų, kai laiko tiesiog nėra, kai tuoj tuoj drastiškai nukris temperatūros. Ligoniukams tokiu atveju šansai žemesni negu minimalūs..


*********************************************

Padėkite... Nebepatempsiu...

Ir vėl Viršuliškės, ir vėl Levo Karsavino mokykla.Tik šiuo metu jau ne vienas, o du sunkūs ligoniukai. Pagalbos reikia čia ir dabar. Gilė (raina su baltu) mano naujokė. Katytė atsirado iš niekur ir jau sužalota. Gilytei nuo uodegos galiuko nutraukta oda. Žaizda baisi, sutinusi, kraujuoja, net letenytės vargšelės kruvinos. Antras ligoniukas - Šepetukas (rainas pūkuotas). Berniukas atsirado dar vasarą, lygiai taip pat kaip Gilė - iš niekur. Šepetuko jau buvo sužeista akytė. Negana to, nelaimės jam nesibaigė. Vieną rytą mažylį radau pievutėje, visą purviną, išvoliotą, su sulaužyta kojyte. Nežinia, kas taip su juom pasielgė...

Man prašyti visuomet labai sunku. Bet daugiau nebepajėgsiu... PRAŠAU padėkite, jei kas nors dar galite...

Loreta, tel. 860268084 


**********************************************


Rainiuką jau bandyta gaudyti keletą kartų, porą kartų tą darė žmogus, kuris labai norėjo padėti, bet nelabai gavosi, nes nežinojo kaip, o vieną kartą išgąsdino šalia paleisti fejerverkai. Kojytė greičiausiai lūžusi, reikės rentgeno, o po to ko gero operacijos (jei nekastruotas, tuo pačiu ir kastracijos).

Kyciukei uodega jau tinsta, pastoviai sunkiasi skysčiai, baisu kad neprasidėtų kraujo užkrėtimas, jai labai skubios pagalbos reikia - tvarkyti uodegą, ko gero antibiotikų kurso. Greičiausiai - ir sterilizacijos.

O abiems dar be to reiktų stebuklo - namų globos, nes po gydymo jie visiškai neturi kur grįžti, nebent ten pat, prie tos pačios mokyklos. Rainiukas dar sugeba rasti užuovėją, žino kelią į paskutinį neužkaltą rūsį, kyciukė deja per žiopla, nemoka eiti iš paskos, glaudžiasi gatvėje už kažkokios atremtos lentos...


Išlaidų tikslesnes sumas žinosim po apžiūrų, bet jau dabar maldaujam galinčių pagelbėti maitintojai su tokiom neplanuotom išlaidom, nes jos visi pinigėliai nueina milžiniško gatvės katinėlių būrio maitinimui....


Pinigus galima pervesti su prierašu "Viršuliškių ligoniukams":

„Rainiukas“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 302733794
Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928

 
„Rainiukas“ VšĮ
info@rainiukas.lt
+370 615 58898, +370 689 73782
LT 56 7300 0101 3075 8928
http://www.rainiukas.lt
Trūkstama parama: 0 EUR
Surinkta parama: 150 EUR
Organizacijos pavadinimas: Rainiukas
Įmonės kodas: 302733794
Banko sąskaita: LT 56 7300 0101 3075 8928
Pavedimo nurodymas:
PayPal sąskaita:

Šaltinis:  „Rainiukas“ VšĮ
Nuoroda į šaltinį: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/77514
Organizacija: Rainiukas

Sukurta: 2015-12-28 | atnaujinta: 2016-01-08
Naujienos numeris: 44404
Peržiūrėjimų skaičius: 5381

« grįžti

Komentarai

Nopka (2016-01-18)
Vakar aplankiau Giliuką. Uodegiukas atrodo gražiai, jau ir kailiukas pradeda želti. Liūdi mažiukas, jam reikia žmogaus. Pavalgėm, pasiglaustėm, patrepsėjom kojytėm, o pabaigai dar ir dainelę katinišką sutraukėm :) Net akytės pradėjo labiau spindėti! Gaila buvo palikti, kai žinai, jog Giliukas belaukdamas naujo gyvenimo, praleis dar ne vieną savaitę klinikos narve. Dar pakentėk, mažyli...Giliukui labai reikia tiek moralinio, tiek finansinio palaikymo. Ačiū.
Nopka (2016-01-14)
Po ilgo laiko, truputį atslūgus šalčiams, iš mokyklos rūsio išlindo Šepetukas. Katytis pasidarė labai atsargus, baikštus, visas suvargęs, susivėlęs. Po keletos dienų vilionių Šepetukas ištirpo ir leidosi net paimamas ant rankų :) Užsitęsę šalčiai ir ilgas laikas ramybės būsenoje sužalotai kojytei buvo naudingas. Šepetukas jau visom keturiom stovi ant žemės :) Jam jau geriau! Matyt mažyliui buvo labai stiprus sumušimas ar tiesiog išnarinta kojytė. Žinoma, jaukiam katinėliui išgyventi lauke yra didžiulis išbandymas. Nežinai kada vėl kas jį nuskriaus. Šiandien labai reikalingas visų palaikymas Giliukui. Katinėlis serga ir dar negreit paliks stacionaro narvą. Gydymas bus brangus ir ilgas. Ačiū visiems aukojusiems ir padedantiems Giliukui pasveikti!
Nopka (2016-01-09)
Nuoširdus Jums ačiū, Birtue, už tokią dosnią auką mano ligoniukams.
Birtue (2016-01-09)
+120 EUR ligoniukams.
Nopka (2016-01-08)
Orinta, visas naujienas rasiau prie ikelto pagalbos prasymo siems katineliams. Sepetuko nemaciau nuo tos dienos, kai prasidejo salciai. Einu ziuret kasdien, rytais ir vakarais. Deja, jokiu dziugiu ziniu. Ramybe, visi tarsi ismire...Va ka daro saltis.
O.V. (Rainiukas) (2016-01-07)
O čia ir nebuvo komentarų? Nesupratau? Manau, atėjo laikas sukurti Giliukui naują pagalbos prašymą. Kur būtų renkama parama jo išlaikymui stacionare ir ieškoma globa bei namai, aprašomas jo charakteris. Merginos, jei tik galėsite, išdėstykite savo gražias mintis apie Giliuką. Yra gražios, naujos nuotraukos. Ačiū labai Jūratei. Reikia trumpo tekstuko apie Giliuką, kuris tiktų ir į naujieną soc. tinkluose ir į skelbimus. Ačiū labai. Kokia situacija su Šepetuku? Ar jį matėte?
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-12-30) (foto)
Lankytojas pašalino komentarą


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 145

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

10.16 Prašau patarimų, rekomendacijų (2)
10.13 Pastebėta raina katė
10.11 Kaip gauti pigių sterilizacijų? (1)
10.10 Kas žinote? Padėkite rasti! Vilnius. Prie Bigo. S. Nėries g. (1)
10.04 Padėkite rasti namus jaunam katinui/ arba suteikite laikiną globą (1)
10.01 Istorija apie kačiukus ,kuri nenustebins ,bet realiai tai...
09.30 Prašau padėti atsivežti biokraiką (1)
09.27 15 geriausių gyvūnų mylėtojų darbų?
09.17 Katinukas Mamonis globa rasta (2)
09.17 Gimę tą pačią dieną... (1)

Komentarai

Edda (21:47) >>
Vyta, ačiū.
Karoselis (21:16) >>
prasau istrinti skelbima. aciu.
Vyta (19:55) >>
Radau tokią info, kuri pakankamai svarbi manau: Naudoti ribotą baltymų kiekį turinčią, daug...
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
VilijaG (11:27) >>
Padovanotas
Day (22:23) >>
Kaip jautriai ir taikliai parašėte:)
Kaštonas (20:17) >>
Antrosios Kaštono metinės. Rastas 20181018. Dabar žiūrint į jį, man be galo skaudu...
Edda (8:18) >>
Nepraraskit vilties, merginos ❤️
Diroma (23:01) >>
https://www.youtube.com/wat ch?v=CUWuWBFodFQ
Alusia (20:10) >>
Taip, Edita, ačiū, reikės atnaujint nuotraukas ir vėl bandyt. Tik kai nesuskaičiuojamai...
Edda (16:45) >>
Gal galima juos pakartoti? Kartoti ir dar kartą kartoti...
Edda (16:42) >>
Ar katytės skelbimai feisbuke buvo?
Alusia (13:52) >>
paleisti atgal nebėra kur, kaimynai užpuolė maitinančią moterį ir ji nebemaitina katinų,...