LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Į vet. kliniką atvežtas toyterjeras. Namų globa rasta. Prašome fin. paramos (trūksta 77 EUR)

2016.06.09 Fredis paskiepytas.

2016.04.23 Fredis po operacijos jaučiasi gerai, tikrai atsigavęs, be galo mielas ir meilus:) Šiuo metu laukia skiepas ir namų paieškos. 

2016.03.31 Rytoj Fredžio laukia išvaržos šalinimo ir dantukų tvarkymo operacijos. Mums labai reikėtų Jūsų palaikymo - tiek moralinio, tiek fianansinio. Jei galite padėti, pavedime nurdykite "Fredžiui"

 Viešoji įstaiga „Priglausk"
Įmonės kodas: 304181362
Banko sąsk.:LT927044060008079609, (Seb)

2016.03.25 Fredis bendru susitarimu su jo šeimininkais perduotas VŠĮ Priglausk. Po konstruktyvaus pokalbio ir atsižvelgiant tik į šunelio gerovę, nepasaint visų emocijų ir ambicijų buvo priimtas būtent toks, mūsų manymu protingiausias sprendimas. Tad pristatome Jums toyterjerą Fredį :) Šunelis labai protingas, išauklėtas, tačiau paaiškėjo, kad turi sveikatos problemų, jam reikia operuoti išvaržą ir tvarkyti dantukus, nes negali normaliai valgyti. Tai planuojame daryti kai pilnai atsigaus ir praeis pirminis stresas.

Fredžio po Velykų laukia dviguba operacija - išvaržos operacija ir dantukų tvarkymas, taigi mums tikrai labai reikia Jūsų finansinio palaikymo. Jei galite padėti, prašome nurodykite kad "parama Fredžiui". Iš anksto dkėui visiems neabejingiems žmonėms!

 Viešoji įstaiga „Priglausk"
Įmonės kodas: 304181362
Banko sąsk.:LT927044060008079609, (Seb)

 

NAUJIENOS PAPILDYMAS.

 

Vakar po 2,5 valandų paieškų ir važinėjimų po Pavilnį, pagaliau suradome šunelio šeimininkę. Dauguma Pavilnyje gyvenančių žmonių šį šunelį žino kaip lakstantį gatvėmis jau ilgiau nei pusmetį be antkaklio, keleta žmonių pasakė kad jį reguliariai maitina, nes jis alkanas, anot kitų žmonių jis yra paliktas senai močiutei kuri nesugeba jo prižiūrėti, dar keletas žmonių prašė jam padėti, nes baisu kad greitu laiku įvyks nelaimė, kadangi šunelis kasdieną laksto gatvėmis ir jį bet kada gali partrenki automobilis. Kuo arčiau artėjome Versmių g, tuo daugiau informacijos gaudavome ir taip suradome šunelio namus kurie yra Žemojoje g. Pavyko pakalbėti su šeimininke, kuriai buvo pasiūlyta važiuoti į kliniką, šunelį sučipuoti, uždėti antkaklį su telefono numeriu, kad jį jei pabėgtų pavyktų greičiau surasti. Deja šeimininkė nesileido į kalbas, nesutiko čipuoti (nes to anot jos nereikalauja įstatymas), reikalavo šunelį grąžinti. Tačiau labiausiai jos kalboje neramino tai, kad pasirodo jai yra normalu kad tik 2 kg sveriantis naminis mažylis laksto gatvėmis vienas, kad jis dažnai pabėga, iš mokyklos einanys vaikai jį gali nusivesti kur nori, ir kad kažkokie asocialūs asmenys jį pasiima į namus. Juk taip palakstęs jis visad grįžta! Bet ar šis pavyzdys kai nepažįstami žmonės tik sėkmės dėka išgelbėjo šunelį nuo kitų šunų, nuvežė į kliniką, kurioje jį apžiūrėjo veterinaras neparodo kad nelaimė buvo visai šalia? Gerai, kad šį kartą šunelis nesužeistas, tik išsigandęs, o kas jei jis būtų atsidūręs sanitarinėje tarnyboje kurioje galėjo mirtinai susirgti, nes nežinia net ar jis skiepytas? Argi toks požiūris ir elgesys šeimininkų yra atsakingas? Mes suabejojome, ir kai šeimininkė atsisakė važiuoti į kliniką sučipuoti šunelį, nusprendėme jo neatiduoti, kol situacija nebus išspręsta bendru susitarimu. Mums rūpi šunelio gerovė, dabar jo likimas patikėtas mums ir mes džiaugiamės, kad neįvyko nelaimė, kuri galėjo negrįžtamai pakeisti jo likimą.

NAUJIENOS PRADŽIA. 

Skubu! Į vet kliniką atvežtas toyterjeras rastas Žiedų g. Pavilnyje. Šunelį buvo užuolę kiti šunys, taigi žmonės jį išgelbėjo ir atveže patikrinti čipo. Jo deja nera, žmonės patys ne Vilniečiai, išvyksta ir laikyti nebegali.

 

Šuneliui skubiai reikia namų globos. Jis vet. klinikoje gali likti iki vakaro.

Jei galite padėti skambinkite 8608 82128 arba rašykite vaicekauskaite.laura@gmail.com 

Trūkstama parama: 77 EUR
Surinkta parama: 75 EUR
Organizacijos pavadinimas: Priglausk (neturi prieglaudos)
Įmonės kodas: 304181362
Banko sąskaita: LT927044060008079609
Pavedimo nurodymas:
PayPal sąskaita:

Organizacija: Priglausk (neturi prieglaudos)

Sukurta: 2016-03-17 | atnaujinta: 2016-07-16
Naujienos numeris: 46276
Peržiūrėjimų skaičius: 6947

« grįžti

Komentarai

LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-09-23)
Senos skolos labai slegia. pakelkite sia naujiena dekui.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-07-16)
Pakelkite jei nesunku, dekui.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-07-16)
Fredis pasiliko pas globėjus, tai tikrai mums nuostabi žinia, nes nebereiks šuneliui vėl pratintis prie naujų namų, stresuoti, o ir Fredžio globėjai nuostabūs žmonės kartu per globos laikotarpį ištvėrę ir įvairias baimes, ir priežiūrą po operacijų ir t.t. Ačiū visiems neabejingiems. Yra likusi skola, kurią po truputį tikimės kad pavyks padengti su Jūsų pagalba:)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-07-16)
Dėkui labai Tatjanai (20 Eur) ir Agneškai (10 Eur) už paramą Fredžio skolai apmokėti:)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-06-09)
Pakelkite sia naujiena, dekui labai.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-06-09)
Fredis šį rytą paskiepytas. Prašome labai fin. paramos.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-04-27)
Mums čia labai reikėtų fin. paramos. Atkreipkite dėmesį, ačiū labai.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-04-23)
pakelkite prasau. ačiū
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-04-23)
Ačiū už paramą Tatjanai Fredžiui, skola 15 eur mažėja:)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-04-23)
Fredis po operacijos jaučiasi gerai, tikrai atsigavęs, be galo mielas ir meilus:) Šiuo metu laukia skiepas ir namų paieškos.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-04-14)
Ačiū labai Rūtai už paramą šuneliui 30 eur.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-04-01)
Fredis po operacijos, atsigaudinėja, operacija pavyko - ir išvarža pašalinta, ir dantukai sutvarkyti. Kol kas klinikoje stebimas iki vakaro, nes mažylis labai mažo svorio, taigi kad palaikyti temperatūra laikomas ant šildyklės. Ačiū visiems kuriems rūpi ir esat kartu.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-03-31)
Pakelkite aciu. Rytoj Fredžiui bus operuojama išvarža ir tvarkomi dantukai. Mums labai reikėtų fin. palaikymo.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-03-25)
pakelkite si prasyma, aciu.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-03-25)
Šis mažutis bendru susitarimu su jo šeimininkais perduotas VŠĮ Priglausk. Po konstruktyvaus pokalbio ir atsižvelgiant tik į šunelio gerovę, nepasaint visų emocijų ir ambicijų buvo priimtas būtent toks, mūsų manymu protingiausias sprendimas. Tad pristatome Jums toyterjerą Fredį smile emoticon Šunelis labai protingas, išauklėtas, tačiau paaiškėjo, kad turi sveikatos problemų, jam reikia operuoti išvaržą ir tvarkyti dantukus, nes negali normaliai valgyti. Tai planuojame daryti kai pilnai atsigaus ir praeis pirminis stresas.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-03-21)
Beje sunelio vardas Fredis:)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-03-21)
Suleista nuskausminamuju ir keletui dienu palikta pastebeti. Is tikruju rekomenduota pastiprinti organizma kazkiek laiko ir operuoti.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-03-21)
Penktadieni seimininkams pasiulyta suneli atiduoti organizacijos atsakomybei, zmonems paaiskinta kad jam bus surasti nauji namai. Zmones per keleta dienu zadejo pagalvoti, kol kas ziniu neturime. Taip pat sestadieni sunelis buvo liudnas, daug laiko gulinejo, taigi nuveztas globejos i klinika. Apziurejus nustatyta, kad pas suneli yra labai prasto bukles dantukai, kad jis negali valgyti nes jam skauda, taip pat gan didele kaip tokio mazumo suneliui isvarza sone, kuria reiketu taip pat tvarkyti. Sunelio kunelis nusetas randais, kurie seni, bet parodo kad daug gyvenime jam teko neteisybes patirti.
IndreJ (2016-03-18)
Laura, neatiduokite.. kiek gi gali šitas pipiriukas vargti ir nuolat rizikuoti gatvėse, stebuklas, kad jis iš viso dar gyvas ir sveikas
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-03-18)
turime ziniu is globejos :"Sveiki, viskas labai gerai. Miegojo su mama visa nakti, labai ramus. Siandien du kartus isvedem i lauka, nes prasesi. Namie ant palutes irgi padare. Labai protingas suniukas. Jau ir valge, daug energingesis nei vakar."
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-03-18)
Man irgi yr toks noras, bet kazkaip na gal semininkai pasimokins is savo klaidu, gal gi sunelio daugiau nepaleis. Kazkaip gal reiktu duoti jiems sansa. Na vat nezinau..
Villi (2016-03-18)
Laura, neatiduokitė nė už ką. Senutė nesirūpins ir pražudys šunėlį tikrai, be to, ji neturi jokių įrodymų, kad šuo jos. Tegul kreipiasi į teismą.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-03-17)
Šunelį nuvežėme į laikiną globą, prieš tai klinikoje nupirkę sausiuko ir keleta konservų. Ačiū labai Karolinai atsišaukusiai į šį pagalbos prašymą.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-03-17)
Po 2,5 valandų paieškų ir važinėjimų po Pavilnį, pagaliau suradome šunelio šeimininkę. Dauguma Pavilnyje gyvenančių žmonių šį šunelį žino kaip lakstantį gatvėmis jau ilgiau nei pusmetį be antkaklio, keleta žmonių pasakė kad jį reguliariai maitina, anot žmonių jis yra paliktas senai močiutei kuri nesugeba jo prižiūrėti, dar keletas žmonių prašė jam padėti, nes baisu kad greitu laiku įvyks nelaimė, nes šunelis kasdieną laksto gatvėmis ir jį bet kada gali partrenki automobilis. Kuo arčiau artėjome Versmių g, tuo daugiau informacijos gaudavome ir taip suradome šunelio namus kurie yra Žemojoje g. Pavyko pakalbėti su šeimininke, kuriai buvo pasiūlyta važiuoti į kliniką, šunelį sučipuoti, uždėti antkaklį su telefono numeriu, kad jį jei pabėgtų pavyktų greičiau surasti. Deja šeimininkė nesileido į kalbas, nesutiko čipuoti (nes to anot jos nereikalauja įstatymas), reikalavo šunelį grąžinti. Tačiau labiausiai jos kalboje neramino tai, kad pasirodo jog yra normalu kad tik 2 kg sveriantis naminis mažylis laksto gatvėmis vienas, kad jis dažnai pabėga, iš mokyklos einanys vaikai jį gali nusivesti kur nori, ir kad kažkokie asocialūs asmenys jį pasiima į namus. ir taip palakstęs jis visad grįžta. Bet ar šis pavyzdys kai kažkokie žmonės tik sėkmės dėka išgelbėjo šunelį nuo kitų šunų, nuvežė į kliniką, jį apžiūrėjo veterinaras, šunelis nesužeistas tik išsigandęs. Argi toks požiūris ir elgesys šeimininkų yra atsakingas? Mes suabejojome, ir kai šeimininkė atsisakė važiuoti į kliniką sučipuoti šunelį, nusprendėme jo neatiduoti, kol situacija nebus išspręsta bendru susitarimu. Mums rūpi šunelio gerovė, gal gi ne šiaip sau jo likimas patikėtas mums, gal gi jau rytoj būtų įvykusi nelaimė negrįžtamai pakeitusi jo likimą.
Daina1 (2016-03-17)
pasidalinau FB, gal atsiras šeimininkai.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-03-17)
gal kas galetumete pagloboti bent trumpai, bent narve, gal gi atsiras seimininkai.
Birmanukas (2016-03-17)
Lankytojas pašalino komentarą
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2016-03-17)
Turiu foto, klinikos darbuotojai atsiunte man, Edita gal idetum, aciu.


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 56

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

07.01 papildas Hyaloral sanariam katem/sunim . Gal kam?
06.23 JONAVA. Dovanojama šunytė (Pasiliko sau)
06.22 JONAVA. Dingo šuo
06.08 Globos ryžam katinėliui (11)
06.05 TIUTĖ ir SIMUTĖ (papildyta) (6)
06.03 Atiduodu maistą katėms (6)
06.02 Dingo katytė Ausyte , Vilnius Kapsų g Grizo (1)
05.25 Arnikos bėdos (17)
05.12 JONAVA. Ieškomi namai katytei Pilkei
05.08 Iš širdies - į širdį...

Komentarai

Polio-mama (22:08) >>
Taigi, čia pastelinė marmurytė :) į
Alusia (14:06) >>
Čia Ex Žaibo, silpniausio Arnikos kačiuko video, dabar ji Sagutė, suklydau aš, galvojau visi...
Vyta (21:02) >>
ok, norejau tik patarti
Alusia (20:33) >>
Vyta, aš puikiai suprantu kam skirtas eritropoetinas, rašau kad nepadeda, turiu galvoje, kad...
Vyta (19:51) >>
Iš patirties...eritropoetinas .. atstato kraujo rodiklius.Bet tikrai ne katino liga panaikina....
Irene (17:40) >>
Kol kas svarbiausia, kad valgo. Mums eritropoetinas irgi nepadejo, svelniai tariant...
Alusia (17:05) >>
Kol kas taip pat, tuštintis didžiulė problema, valgo, daug geria ir atrodo baltai...:( man toks...
Irene (16:03) >>
Alusia, džiaugiuosi, kad užsirašėte pasikonsultuoti dėl dar vienos nuomonės, tai tikrai...
Alusia (10:30) >>
Kaip Simutė?
Alusia (10:29) >>
Ralfas paskiepytas, čipuotas išvyko į laikiną globą, dėkojame Gabijai! Ralfas pagaliau kaip...
Alusia (10:22) >>
Užsirašėme pas onkologą Viktorą Jakovo klinikoje šeštadienį 13:30 val., dar vienai nuomonei...
Alusia (9:21) >>
Dėkoju nuostabiam žmogui Liliai K. už palaikymą ir paramą Subačiuko gydymui +30 Eur!!! Ačiū...
Alusia (16:16) >>
Arnikos naujos nuotraukos, už poros savaičių bus sterilizuota ir laabai ieškos tikrų namų!