LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Sigita - kritinėje situacijoje. Ieškome, kas galėtų paremti kačių maistu bei lėšomis! (Prasymas kartojamas)

Kartoju prasyma, kuri sioje svetaineje paskelbiau rugsejo 12 d. Po pirmo paskelbimo atsiliepe pora nuostabiu moteru, kurios perdave Sigitai kaciu maisto ir viena puiki moteris, kuri pervede siek tiek pinigeliu. Sigita ir as dekojame joms nuosirdziai, o taip pat visiems, kurie atkreipe demesi i si prasyma. As taip pat Sigitai perdaviau maisto, taciau parama jai yra reikalinga bent keleta menesiu, kol ji finansiskai atsistos ant koju po vasaros islaidu ir skolu. Asmeniniu duomenu, tokiu kaip pavarde Sigita nenori skelbti, todel negaliu paskelbti ir jos saskaitos numerio. Jeigu ji persigalvos, tuomet paskelbsiu.

Dekui is anksto visiems, kurie atkreips demesi i si prasyma.

Ramune

+370 685 36600 (rasykite, skambinkite)

 

Labai prašome paramos Sigitai, kuri rūpinasi 38 benamiais katinukais Vilniuje, ir kuri šiuo metu yra kritinėje situacijoje.

Sigita yra jauna, miela moteris, besirūpinanti 38 benamiais katinukais Vilniuje. Ji niekada nėra prašiusi paramos katinukų maitinimui, nes stengiasi iš paskutinių jėgų ir išteklių maitinti juos savo jėgomis. Deja, šiuo metu Sigita yra priėjusi kritinę ribą ir jau nebeįstengia to daryti. Ji nebeturi pinigų ne tik benamiukams maitinti. Per savo gerą širdį, ji nebeturi už ką net ir sau maisto nusipirkti. Todėl labai prašau padėti jai. Sigita labai džiaugtųsi, jei kas galėtų nupirkti katėms maisto, kad ji toliau galėtų savo benamiukais rūpintis tol, kol ji pati atsistos ant kojų.

Sigita maitina benamius katinukus Gaono g., Paupio g. bei Subačiaus g. Iš viso net 38 kates!

Gaono gatvėje gyvena 8 benamiai katinukai, iš kurių Sigita 4 sterilizavo su „Grindos“ pagalba, 1-ą su „Lesės“ pagalba, o likusius sterilizuos, kai sulauks 6 mėn. amžiaus. Čia katinukai gyvena apleistame pastate, kurio vartai užrakinti su spyna ir į vidų niekas negali įeiti. Jie nemato žmonių ir yra visiški laukinukai. Maistą tenka pakišti po vartais. Žmonės šių katinukų nemato ir net nežino, kad jie ten gyvena.

Paupio gatvėje gyvena 18 benamių katinukų. Beveik visi sterilizuoti. Šiais metais jauniklius kačiukus (6 mėn.) Sigitai padėjo sterilizuoti Vesta („Lesė“). Mažiems kačiukams Sigita taip pat padeda rasti namučius. Jei katinukai suserga, ji juos gydo, žinoma, iš savo lėšų. Vieną katinuką gydyti stacionare padėjo „Rainiukas“.

Paupio gatvės katinukų padėtis yra labai tragiška. Katinukai glaudžiasi po gaisro sudegusiame name ir prie jo esančiuose sandėliukuose kiaurais stogais. Aplinkinių namų gyventojai yra nepatenkinti, kad ten gyvena tiek daug benamių katinų. Jie norėtų, kad jų ten iš vis nebūtų. Ne vieną kartą Sigitai teko girdėti grasinimus, kad katinukus išnuodys. Be to, tą sklypą, kur gyvena katinukai, šį pavasarį kažkas išsinuomojo, aptvėrė tvora ir ruošiasi griauti sudegusį namą bei visus sandėliukus ir statyti naują namą. Tuomet katinukai iš vis liks gatvėje ant asfalto. Norėdama rasti bent laikiną išeitį, Sigita šiuo metu tvarko dokumentus Vilniaus miesto savivaldybėje dėl benamių katinų šėrimo vietos įregistravimo Paupio g. pagal „Bešeimininkių kačių kastravimo programą“. Pagal šią programą visi likusieji katinukai turi būti sterilizuoti (kastruoti), vakcinuoti, nukirminti, nublusinti. Sigita nori šėrimo vietoje pastatyti katinukams būdas (slėptuves), kad žiemą neliktų gatvėje ant asfalto.

Sigita deda visas pastangas, kad būtų įregistruota katinų šėrimo vieta bei pastatyti jiems nameliai. Beveik visi Paupio g. gyvenantys katinukai yra labai mieli, draugiški, visada laukia jos, o pamatę ateinančią, bėga jos pasitikti, glaudžiasi prie jos kojų. Tokių mielų benamių katinukų Sigita sako dar nėra mačiusi. Ji juos labai myli ir negaili nei laiko, nei jėgų, nei pinigų jais rūpindamasi.

Deja, Sigita gauna itin mažą atlyginimą ir nors labai stengiasi maksimaliai apriboti savo poreikius, šiuo metu jai nebeužtenka pinigų benamių katinukų maitinimui. Iš savo atlyginimo jau nebeįstengia jų išmaitinti. 

Gerieji žmonės, būtume Jums labai dėkingos, jei galėtumėte suteikti paramą Sigitai, kad ji galėtų toliau rūpintis katinukais. Su didžiausia viltimi laukiame Jūsų paramos maistu ar lėšomis. Nuoširdžiai dėkojame.

Sigitos telefono numeris 8 677 38014.

Galite skambinti ir man, Ramunei: 8 685 36600.

Sigitos vardu
Ramunė

Vilnius

 


Šaltinis:  Ramune0527

Sukurta: 2016-10-19 | atnaujinta: 2016-11-16
Naujienos numeris: 50999
Peržiūrėjimų skaičius: 20889

« grįžti

Komentarai

Gruodinukas (2016-11-16)
jei skambinsit, pasakykit, kad parašytų į info@sos-gyvunai.lt paštą, kartais prisikaupia maisto, kurį galima atiduoti. gaila, kad žmogus netikrina žinučių.
Alusia (2016-11-16)
Vitalijau, gal Jus galite paskambinti tekste nurodytais telefonais, nes naujienos autore paskutini karta cia lankesi spalio 19 d., gali ilgai dar nepamatyti Jusu komentaro.
VitalijusS (2016-11-16)
o tai kaip pinigus perduoti? gal a.z parasykite saskaitos nr man?
ReginaG (2016-10-21)
Minimaliai prisidėsiu maisteliu, jau sutarėm, kaip susitiksim, po trupinuką gal dar kas?
Birmanukas (2016-10-20)
Nejau niekas neprisidės? :(


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 150

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

02.13 Mirė šeimininkė, katinėliui reikia naujų namų
02.10 Prašau,gal turite gliukozės matavimo aparatui "Contour TS"... (2)
02.05 (Rado namus)Namų arba globos jaukiai katei Vilnius (1)
01.30 Šilti linkėjimai iš namų:) (3)
01.28 Nemėžio Markizas (23)
01.28 pagalba nufotografuoti katinuką Žirmūnuose(Rasta) (3)
01.27 Vilnius. Žirmūnai.
01.21 JONAVA. Ieškomi namai Rainiui
01.15 Prašymas (parama gauta, dėkui) (7)
01.13 Šlapia nosytė ieško globėjų! (1)

Komentarai

Mune58 (13:07) >>
Edita stiprybės. Liūdna be galo ir graudu. Sunku bus pamiršti išsiskyrimą, bet laikykitės,...
IlonaKolit (19:05) >>
Edita, visa širdimi užjaučiu tave, judu su Liukučiu tiek daug atlaikėte, tiek kovojote.
Birmanukas (0:18) >>
Užuojauta, be galo liūdna. Liukučio pas jus praleido geriausius gyveniom metus, kaip karalaitis,...
Diroma (12:29) >>
Daugiau Šeinos foto šioje nuorodoje...
Wilmante (8:16) >>
Edita, be galo liūdna, užjaučiu ir kartu verkiu...:(
AisteIgn (13:04) >>
labai liudna :(
Vyta (11:22) >>
Stiprybes Edita...
Alusia (9:46) >>
Edita, žinote, kaip puikiai Jus suprantu, nes pas mane labai, labai panašus du viename namuose ir...
Polio-mama (9:38) >>
Du viename... Labai pažįstama, artima, sava. Užjaučiu, Edita. Daugiau nei nėra ką pasakyti...
Edda (9:26) >>
Mūsų nebėra... Jo nebėra. Likau tik aš viena... Vakar atsisveikinom. Liukui staigiai pradėjo...
Irene (19:29) >>
Paprastai isigijant nauja aparata jis nieko nekainuoja, tik juosteles.
AisteIgn (18:57) >>
ivedus i www.vaistai.lt paieska Contour TS diagnostinės juostelės N50, ismeta kelis variantus...
Wilmante (16:36) >>
pačios geriausios žinios:)