LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Prašome Alytiškių dėmesio! Tai tikrai skubu!

Gyvenimas deja laikinas ir blogiausia, kai esi vienišas arba tavo šeimos nariai nenori rūpintis tavo gyvu palikimu...

Pasimirė senukas, liko šuneliukas Džeris. Socialinis būstas kuriame jie gyveno jau rytoj turi būti atlaisvintas, taigi šuneliui beliks tik benamio likimas.
Draugai, padėkite, nelikite abejingi ir prisijunkite prie gyvybės išgelbėjimo.
Skubiai, labai skubiai, jau ŠIANDIEN ieškoma globa mielam, nedideliam, kambariniam, be galo draugiškam šuneliui. Globa reikalinga bent laikinai kol bus rasta išeitis ar nauji namai.

Daugiau informacijos suteiks pasikreipusi pagalbos moteris 860588949

Jei turite kažkokių pasiūlymų skambinkite ir mums 860882128 arba rašykite vaicekauskaite.laura@gmail.com


Organizacija: Priglausk (neturi prieglaudos)

Sukurta: 2017-01-31
Naujienos numeris: 52719
Peržiūrėjimų skaičius: 11574

« grįžti

Komentarai

LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-02-05)
Lankytojas pašalino komentarą
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-02-05)
Aciu Moira, butinai.
Moiros (2017-02-05)
Administratoriai pašalino komentarą
DaivaVa (2017-02-05)
zinot, as irgi galvoju, kad tiesiog parodykite, kad suniukas saugus ir gyvena ten kur jam gera. O visa kita issiaiskinsit tarpusavy jau, nes kai esi tik stebetojas tai jau ir nebezinai kas cia kur teisus, vieni vienaip raso, kiti kitaip.
Cherry (2017-02-05)
Na, mane asmeniškai domina tik šuniuko likimas, ir jeigu jis saugus, o ne pas kažkokią galimai neadekvačią moteriškę, kaip rašoma FB, tai visas veiksmas antrame plane - tik paįvairinimas.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-02-05)
Kam idomus kitos puses situacijos ivertinimas, kreipkites asmeniskai. Cia tik faktai: Sunelis ispirktas ir sumoketa 30 eur; suneliui prireike vet. pagalbos; uzpultas zmogus, sulauzyti akiniai, delto kviesta policija sutramdymui; parasytas pareiskimas abieju pusiu; bus kreiptasi i atitinkamas institucijas del gyvunu geroves nesilaikymo.
DaivaVa (2017-02-05)
Lankytojas pašalino komentarą
Cherry (2017-02-05)
Neskubėkime su išvadomis. Kol kas žinoma tik vienos pusės versija. Jeigu šuniukui viskas gerai, tai gal nėra ko piktintis. Būtų gerai sužinoti ir altera pars, jei įmanoma, t.y. kas su šuniuku nutiko.
MeiLLi (2017-02-05)
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1926529134245954&id=100006666578338 Paskutinės naujienos čia,neina gaila nukopijuot
DaivaVa (2017-02-05)
paaiskinkit kaip suprast pagrobe? kaip suprast kita prieglauda? tai kazkuri prieglauda pagrobe is Lauros suni? daugiau papasakokit. pasaulio pabaiga....grobia jau sunis vieni is kitu
MeiLLi (2017-02-05)
Tai kas vakar ar šiandien įvyko dėl Džerio yra bjauru. Žinosiu ko neremti ir kitus nukreipsiu apeiti ratu prieglaudą,kuriai principai aukščiau visko or atvažiuot į kitą prieglaudą,pulti tiesioginia prasme Laurą,atimti čipuotą šunį yra žema
Cherry (2017-02-05)
O koks dabar Džeriuko likimas? FB skaičiau, kad atvažiavo kažkokios trys moteriškės, kurių viena prisistatė Džeriuko šeimininke, ji buvusi galimai neblaivi ir agresyvi, apdraskė Laurą (Ališauskienę), iškvietė policiją ir paėmė šuniuką. Pirminiame skelbime jokia šeimininkė neminima. tik miręs senukas ir kad šuniukui gresia benamio likimas.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-02-03)
Del 2 mazyliu, Ruta, susisiek su Utenos Jolanta, ji sutiko priimti Pagiriukus, bet vienam jau radome namus vietoje, paskutinis da nepagautas. Gal kaip tik savaitgali transportas butu.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-02-03)
Megės (tikras Foxes) seimininkai siandien atrasti. Mergyte dingusi 12 25. Visa laime jie talpino skelbimus internetinje erdveje. Ir as vel apie ta pati - nu reikia cipuoti sunelius, tikrai reikia.
DaivaVa (2017-02-03)
Laura, o kiek neduoda? siaubas gi. juk tiek istoriju priraso, kad tarkim beglobis nedave sosams, arba ten dar kazkas kazkam kazko nedave, o jeigu jau atidave, tai tada tas kuris atidave, tai viskas, apipilamas nuo galvos iki koju, nes atidave del to, kad nesugeba pasirupinti ir pan. todel ir neduodami gyvunai is dalies. O musu atveju taip, mes pasielgem buten kaip geriau gyvunui, jus galejot tuo metu ja rupintis namie, as negalejau, galejau neduot is prinsipo, kad nepasirodyt nekompetetinga ir pan., nes ta istorija tokia ir buvo padaryta.... bet as galvojau butent apie katyte, o ne apie save. Kaip ir su ryzu buvo matyt, davet nes katinas rupejo.
DaivaVa (2017-02-03)
Lankytojas pašalino komentarą
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-02-03)
Ir DaivaVa, normalios prieglaudos tarpininkauja tarpusavyje, juk Jus man davete Elzyte, juk as Jums daviau ryzika irgi kazkada... tai nera jau taip, kad neduodama is principo.
Rūta N (Rainiukas) (2017-02-03)
taip, šios http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.52779 gali atsidurti Grindoje :(
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-02-03)
Cia esme visai kitame, ta gal ir nebesteskim diskusiju.
DaivaVa (2017-02-03)
ir va naujiena, vargses dvi kalytes, prasom, dalinkiites: naujienos numeris 52779
DaivaVa (2017-02-03)
Telefono numeris: 867236356. Galime atvežti į kitus miestus. Atiduoti daiktus, kiek turime jos. Istorija: Sveiki. Čia Megė. Užvakar ją radome kelyje link Alytaus, maždaug 60km nuo Vilniaus. Važiavome į Lenkiją ir pamatėme, kad prieš mus mašina vos nesuvažinejo šio mielo padarėlio. Blaškėsi gatvėje. Sustojome, atidarėme dureles ir iš kart įšoko į automobilį. Pirmas įspūdis, koks mielas, gražus lapiuko snukutis.. O po to suspaudė širdį, kai pamatėme visą sulysusi kūnelį, atrodė, kad nevalgė tikrai ne vieną dieną, gal savaitę.. Kojos taip pat atrodė tragiškai: visos purvinos, sulipusios sušalusios. Megė nuolat jas laižė, galvojom gal sužeistos, bet greičiausiai prausė nuo druskų ir dar šildė jas taip. Alytuj nupirkom jai maistelio, vandens, labai godžiai mėgavosi tuo. Kely neišleido nė garselio, visą laiką stengėsi atgauti jėgas, kurių visiškai buvo netekusi... Grįžę į Vilnių iš kart nuvežėme pas veterinarą apžiūrai. Tai išsiaiškinome, jog jai apie 2metukus, jau rujojus, nusilpusi, bet šiaip sveika. Gavo lašiukų nuo blusų ir kitų gyvių. Tokia šios mergaitės istorija. Ką per šį laikotarpį sužinojome apie ją? Labai labai gerietė. Itin mėgsta būti prie žmonių. Neįkiri. Viską atlieka lauke. Žinot, tokia tikra močiučių šunytė. O vienas didžiausių minusų, tai kad nemėgsta kačių. Mes turime dvi kates ir labai mažą gyvenamąjį plotą, tad tikrai čia didelė problema. Plius, nelabai turime galimybę prisiimti šią didelę atsakomybę, nes į gyvūnus žiurime rimtai, suprantame, kiek laiko, dėmesio ir kitų niuansų reikalauja naujasis šeimos narys. Tad prašau jūsų visų pagalbos, suraskime šiai (ne)laimingajai namus! Mergaitė Vilniuje.
DaivaVa (2017-02-03)
taigi cia labai normali praktika musuose, kad viena prieglauda neduoda kitai prieglaudai gyvuno nors tu ka, visiskai pritariu P.Nijolei cia tik principai, viena uzsispyre neduot, o kita zutbut ji gaut, niekam cia jau nerupi uzsienis cia ar ne uzsienis. draskysis iki kraujo turbut:) visas fb pilnas sito sunioko:) ir tikrai, yra suniukas, seima atiduoda, paimkit gi, padarykit laimingus du gyvunus, nesiplese del vieno.
Wilmante (2017-02-03)
sorriuks, sumaišiau, bet užsienis yra užsienis, toli, nežinojau, kad Nadiuša ten prieglaudoj, gerai, kad gyva.
Polio-mama (2017-02-03)
Wilmante, Nadiuša buvo iškeliavusi į Daniją, pas ten gyvenančią lietuvę. Bet svarbu ne konkreti valstybė, o pats faktas, kad gyvūnas atsiduria užsienyje, kur labai daug nežinomųjų (valstybės politika gyvūnų gerovės klausimu, įstatyminė bazė, institucijų sistema ir įgaliojimai ir t.t.), todėl kokių nors nesklandumų atveju labai sunku kuo operatyviau pagelbėti gyvūnui. Taip buvo su Nadiuša, kuri galiausiai atsidūrė daniškoje prieglaudoje.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-02-03)
Principu neturi buti jei rupi gyvuno gerove. Man asmeniskai net neleisti susitikti ir pabendrauti atrodo nenormalu.
P.nijole (2017-02-03)
Na, kaip ten bebutu, kiekviena prieglauda pagal savus kriterijus atsirenka noretojus. Jei jau suzaide principai ir nutare, kad vienam ar kitam asmeniui neduos, tai ir neduos. Ir ar nuleisk rankas, ar pakelk i virsu, kitaip gi nebus. Telieka palinketi, kad suneliui pasisektu pakliuti pas gerus zmones.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-02-03)
Lauros prieglaudeles atstovai neina i kompromisus labai gaila.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-02-03)
Palaukite, jei Jums ikrenta i sirdi gyvunas, as tai uz tai kad tikrai nenuleisti ranku. Juk kaip tik prieglaudoje gyvunui ne vieta, ar ne taip?
MeiLLi (2017-02-03)
Gal šunelis jau buvo pažadėtas nepagalvojus, kad atsiras ir Jūsų draugė,ir panorės susigražinti šunelį giminaičiai,kurie jį ir atidavė.Bet kokiu atveju toki nepasidalinimai kenkia labiausiai abejom prieglaudom. Reikėjo paklausinėt Lauros apie tuos žmones daugiau,gal jie tikrai rimtai nusiteikę tuo labiau ,kad per juos jau buvo perduotas kitas prieglaudos šunelis,o gal dar jie atkris vien todėl,kad šuo žymi teritoriją. Abi pusės šuneliui nori tik gero tai negi tyliai,ramiai negalima rasti kompromisų?
P.nijole (2017-02-03)
Na bet negavo sito, gali pasirinkti kita. Taigi ir apie ana suneli nezino nieko - nei koks charakteris. As tikrai ne uz Norvegija. Bet ir Lietuvoje daug pavyzdziu apie tragiskus padovanojimus. Ir nepazistu bei nieko nezinau (isskyrus spauda ir komentarus FB) apie Lauros prieglaudele. Bet nedave tai nedave. Na man neduoda Charizmos. Tai ka dabar daryti?
Wilmante (2017-02-03)
nu bet kam tam Džeriukui Norvegija, jūs man pasakykit, jei yra namai Lietuvoj? Tikrai baisūs prisiminimai apie vargšę katytę Nadiušą, kuri jau ir taip kažkokių urodų čia nuskriausta, nupjautom ausytėm ir t.t. iškeliavo į Norvegiją, paskui pradingo kaip į vandenį, nors Erika buvo prašius grąžinti tos bobšės Norvegijoj, ir kelionė būtų apmokėta...:( Kas taip toli važiuos, jei panašiai, ko labai nelinkiu, įvyktų, kam rizikuoti?
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-02-03)
Nijole, yra normalu kad žmonės jei renkasi gyvuna, renkasi atsakingai, juk gyvunas gyvena 15 metu ir yra seimos narys. Cia tas pasakymas kad daug suneliu ir paimkite bet ka netinka, patys suprantate.
P.nijole (2017-02-03)
Ar pritrūko šunelių "ant Lietuvos"? Galiu pasiūlyti vieną. Kaip tik atsirado niekam nereikalingas. Neveislinis. Ir nepanašus į kažkokią veislę. Būtų šaunu, kad ir prie jo eilės norėtojų susidarytų.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-02-03)
kaip tik reikėjo ir iš karto tą pačia dieną, taigi prieglaudos atstovų nesutikimas leisti bent jau su juo susipažinti atrodo daugiau nei keistas...
MeiLLi (2017-02-03)
Pasiskaitinėkit prieš susidarant nuomonę Lauros fb kas vyksta dėl šio šunelio. Nereikėjo jo niekam kol pas Laurą nenukeliavo
Kubos šeimininkė (2017-02-03)
Reikia pasitikslinti informaciją apie Lauros prieglaudėlę, nes: 1. Gyvūnų globėjų sąraše Lauros prieglaudėlės nėra: http://vmvt.lt/node/348 2. http://www.15min.lt/naujiena/gyvunu-klubas/kita/kauno-rajone-aptikta-nelegali-lauros -prieglaudele-gyvunai-neturejo-net-elementariu-salygu-177-494437
Polio-mama (2017-02-03)
Kažkodėl nesistebiu. Ir principai, manau, čia ne prie ko...
P.nijole (2017-02-03)
Kaip ir daug kur - suzaidzia principai.
Wilmante (2017-02-03)
tada čia tikrai jau kažkas negerai:( Kodėl Lauros prieglaudėlė neatiduoda? Tik dėl to, kad nori atiduot į Norvegiją ar yra kitų priežasčių? Jei taip - reikia viešinti, ar toj prieglaudoj viskas tvarkoj?
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-02-02)
Čia rimta, su prieglauda susikalbėti nepavyksta.
Polio-mama (2017-02-01)
Jei jau klausiama nuomonės... :) Aš - už namus čia, Lietuvoje. Sudėtinga su tais užsieniais. Nadiušos, kurią, Laura, manau, prisimenate, istorija turėtų būti labai pamokanti. Ne viskas auksas, kas auksu žiba.
Wilmante (2017-02-01)
tai labai smagu, kad atsirado namai:) Tikrai sėkmės vaikis tas Džeriukas, reik oprganizuotis transportą ir parsivežti šunelį. Manau, kad Norvegijai galima surasti ir Kaune kokį nabagą, pilna gi jų vargšiukų, o šis nekabotų, taip sakant, ore tiek laiko... Manau, Laura tikrai sutiks, ji gi pati globoja gyvūnus, tai turbūt juos ir myli, tikrai suteiks Džeriukui tokį šansą:)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-02-01)
Šuneliui namus siūlo P. Irena iš Vilniaus, sėkmingas tas Džeriukas:) Šeimininkė nuvyktų pati pasiimti į Kauną, tačiau Džeriui anot prieglaudos vadovės yra planuoja šeima Norvegijoje. bet juk tiek ilgai laukti kol bus suruoštas (skiepas, karantinas), juk namus galėtų turėti jau čia ir dabar. nedaugeliui taip pasiseka. Kokia Jūsų nuomonė?
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-01-31)
Ką tik sužinojau kad šunelį paėmė Lauros prielauda Kaune.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-01-31)
Foto šunelio čia https://www.facebook.com/priglausk.lt/posts/1353870594670255


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 130

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

08.05 Pagalbos prašymas mirus šeimininkei liko 7 kates ..likimas... (9)
08.04 Atiduodu Epato Plus pastą (Vilnius)
08.01 Kas paėmė ryžą katiną nuo Bigo Maximos? Vilnius
07.22 Paramos Darsei (17)
07.20 Noriu dar kartą padėkoti Vestai :) (2)
07.20 Rasta kate Vilniuje.Ieškoma globa (3)
07.16 Atiduodu vaistus, papildus (1)
07.16 Šlapia nosytė prašo paramos
07.16 Baltas angelėlis tarp degėsių (2)
07.15 Nauji juoduliai katukai, gal kam dingo Kaune, Žemuose Šančiuose? (1)

Komentarai

Vyta (20:57) >>
Katinu likimas nezinomas Мы определили котиков уже дали временно...
Alusia (10:45) >>
Vargšę Simbą, Arnikos vaiką nuvežiau į Jakovo kliniką operuoti polipo, ji labai blogai...
Vyta (13:20) >>
Vilmante as tik dalinuosi , realiai info turiu labai mazai , prašiausi kad isileistu i butą...
Wilmante (13:07) >>
Vyta, tai įrašykit savo sąskaitą skelbime, na, manau, tikrai atsiras aukojančių žmonių,...
Vyta (12:51) >>
Pridursiu tik tiek kad manau jie badavo realiai didele laiko dali :( nes moteris kuri mire du metus...
AisteIgn (12:50) >>
panasu kad parnese, neatrodo kad butu ju sumazeje labai
Vyta (12:39) >>
Aš platinau vakar FB. Pries pora metų buvo pas ją Grinda, dali isveze , dalies nepagavo. Paskui...
AisteIgn (11:56) >>
ta melyna katuli reiketu Mykolui atgal isudyti, jis ji atgrudo pas ja is Seimyniskiu gatves
AisteIgn (11:55) >>
siaubas koks, as esu pas ja buvusi, ji tada daugiau ju turejo pries kelis metus...
Wilmante (8:13) >>
o jetau, kaip baisu:( Kur joms dingti:( Gal kas paplatintų FB visuose puslapiuose kur įmanoma,...
Alusia (16:23) >>
Pagaliau sudėjau skelbimus ir Arnikos vaikų, susipažinkime: Vanilė, bet ji jau pavergė jaunos...
Alusia (15:50) >>
Rytoj Arnika bus sterilizuota, labai labai ieškau jai bent laikinos globos, pas mane su daug...
Alusia (15:14) >>
Laimingo gyvenimo, tikiuosi kad dabar jau radai savo laimę:)