LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija    
 
 
 

Padovanotas gyvūnas

Aprašymas:


SENAMIESTYJE atklydusiam mažyliui skubiai reikia pagalbos!

Prieš mėnesį laiko internetinėje erdvėje rašėme apie katinėlį atklydusį prie Aušros vartų, kuriam reikėjo skubiai pagalbos. Paskutinė foto. Naujiena https://www.facebook.com/priglausk.lt/posts/1564028086987837

Kadangi pasiūlymų globai nesulaukėme, gydėme lauko sąlygomis - nublusintas, lašinti lašeliai į akis, leisti 3 dienų veikimo antibiotikai kelis kartus. Katinukui pagerėjo, jis ateina kas dieną pavalgyti, dieną leidžia kol žmonės dirba patalpoje, deja vakare vėl tenka jį išleisti. Kur jis leidžia naktis, nežinoma.

Tačiau Pilkutis atsivedė mažylį, kokių 2 mėnesių. Atrodęs bailiukas ir laukinukas, labai greitai suprato kad žmogus ne toks ir baisus, pats užėjo į patalpą ir nieko kito nebeliko kaip tik uždaryti duris.

O kas dabar?

Sulaukę skambučio, tikrai nežinojome ką daryti, nebeturime globėjų, eame perpildyti gyvūnais. Taigi greitai suorganizavome narvą, į kurį katuliukas patalpintas.. jame stresuoja.
Taigi yra išeitis kelioms dienoms, bet pirmadienį situacija turi būti išspręsta. Katuliukas nebešals, jo nesuvažinės automobilis, bet situacija kritiškai skubi.

Skubiai, labai skubiai ieškoma pagalba mažyliukui.

Jei galite padėti skambinkite 861563248 arba mums 860882128 ir vaicekauskaite.laura@gmail.com

Gyvūno rūšis: katė
Gyvūnų skaičius: 1
Veislė: Mišrūnas
Lytis: patinėlis
Lytinis aktyvumas: neatlikta kastracija/ sterilizacija
Amžius: 1-6 mėnesiai
Kailio tipas: trumpaplaukis
Spalva: raina, balta
Vietovė: Lietuva, Vilniaus m., Vilnius
  
Šeimininko vardas: Priglausk (neturi prieglaudos)
Adresas: V. Pietario g. 5-6, Vilnius
Banko sąskaita: LT927044060008079609
įstaigos kodas: 304181362

Skelbimo numeris: 134920
Sukurta: 2017-09-30 | atnaujinta: 2018-01-18 | išimta: 2018-01-18
Peržiūrėjimų skaičius: 38324
Buvęs gyvūno statusas: Rastas ir dovanojamas

Komentarai

XRumerTest (LKF, Juglos prieglauda) (2018-09-25)
Administratoriai pašalino komentarą
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2018-01-18)
Katinėlį pasiliko darbuotoja P. Regina. Mes tik apmokėjome jo gydymą, nes ilgai sirgo rinotrechaitu, taip pat kompensavome ateityje numatytą skiepą ir kastraciją. Sėkmės tau mažyli.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-10-05)
Tikrai taip. As labai viliuosi.
Wilmante (2017-10-05)
na, ne taip svarbu kas lėmė, svarbu katulis globą turi, o gal pamilę ir įsikatins jį:)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-10-05)
Cia yra geru ziniu - katinuka i namu globa sutiko paimti darbuotoja. Nezinau, kas tai leme, bet labai dziaugiuosi.
Moiros (2017-10-05)
Mantai, jei esmi toks sąžiningas, tai vartok viešai erdvei tinkamus išsireiškimus:D Manau,kad jūs , tamstele esate neteisus, teigdamas, kad VMĮ nereikia pateikti finansinių ataskaitų:) Gal jos vadinamos kitaip, gal vadinamos metiniu pajamų/išlaidų balansu, bet, jei aš tai pavadinau finansine ataskaita, aš, a priori, nesuklydau ir "nemelavau":)). Ši informacija skelbiama: [1.10.17.8] Paramos gavimo ir panaudojimo metinė ataskaita (FR0478) Registracijos numeris KD-5512 Data 2013.05.04 Paramos gavimo ir panaudojimo metinės ataskaitos FR0478 formą privalo teikti Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymo 7 str. 1 dalyje išvardyti paramos gavėjai, gavę ir (arba) suteikę paramą ir (arba) labdarą Labdaros ir paramos įstaymo nustatyta tvarka. Formą FR0478 privalo pateikti AVMI skyriams pagal vienetų registravimo mokesčių mokėtojais vietas, kalendoriniams metams pasibaigus iki kitų kalendorinių metų gegužės 15 d.". Taip ir likau nesupratus, ar KG pridavė, VMĮ metinę paramos/labdaros gavimo ataskaitą?:)
AisteIgn (2017-10-05)
"meluoja" ar "nežino" yra du skirtingi dalykai. nu bet dėkui už informaciją, bent įdomu buvo sužinot
Vale (2017-10-05)
Lankytojas pašalino komentarą
Settle (2017-10-05) (foto)
Moteriškės, tiek čia prisimelavot viena kitai, kad net linksma pasidarė skaityt. Trumpai sakant, yra taip:
1) Veiklos ataskaita yra įstatyme aiškiai apibrėžtas dokumentas, labai aiškiai apibrėžta, kokia informacija joje privalo būti pateikta. Ši ataskaita jau daugel metų privalo būti teikiama Registrų centrui ir paskelbta įstaigos svetainėje.
2) Nei Makatukai, nei Priglausk veiklos ataskaitos nėra pateikę Registrų centrui.
3) Nuo pernai Registrų centrui privaloma pateikti ir finansines ataskaitas iki birželio pirmos, berods. Priglausk - pateikė pavėluotai, Makatukai - nepateikė.
4) Ataskaitų pateikimas Registrų centrui yra nemokamas. Moiros kažkodėl daug meluoja.
5) Finansinių ataskaitų VMI ir juolab VMVT teikti nereikia. Moiros kažkodėl daug meluoja.
6) Taip, daugelis didžiųjų prieglaudų vengia teikti ataskaitas, nors privalo tai daryti pagal teisės aktus


Byla baigta. Abi pusės neteisios.


+Geroji naujiena - nuo 2018-ųjų Registrų centras pradės naikinti paramos gavėjo statusus už veiklos ataskaitų nepateikimą, taip, kad abiems pusėms siūlyčiau jas pateikti. Be to, nuo 2018-ųjų veiklos ataskaitos bus visiems Registrų centre prieinamos nemokamai.

Taip, kad siūlau visoms apsiraminti ir ramiai palaukti 2018-ųjų. Artėja diena, kai visi atsikalbinėjimai baigsis ir visos NPO ataskaitas pateiks, nes kitaip neteks teisės rinkti paramą.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-10-04)
vajei, nemaciau, kad cia tiek prirasyta vel komentaru.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-10-04)
Siandien su katinuku vykome i klinika, kam kyla klausimu kaip galima laikyti gyvuna WC, ikeliau filmuka https://www.youtube.com/watch?v=cHQtYZLlIoo . Nu tikrai, patikekite, ne is geros situacijos tenka taip elgtis, taciau kai negali daugiau, bandai bent taip padeti gyvunui. Tikiuosi suprasite. Katinukas apie 4 men, apziuros metu murke, jis persales, tad skirti laseliai gentamicin ir stebejimas. Kol kas Aleksandras antibiotiku neskyre. Grizo katukas atgal.
Moiros (2017-10-04)
:))) Kaip visada, Vale, o gaila:( Vietoj to, kad pati Vale, kuri sukėlė visą šį šaršalą GG, priglaustų šio skelbimo katiną, toliau ir toliau šmeižia, žemina tuos, kurie, jos manymu, pabrėžiu, liguistu manymu, nenuovokiu manymu, jai prieštarauja:( Nesekmės, Vale, ko ir linkiu:(((
Vale (2017-10-04)
Jooo. Eikit geriau Moira kraikdėžės valyti, tai jums geriau sekasi, nei įstatymus skaityti. Kas moka skaityti, tas suprato.
Moiros (2017-10-04)
Skrydis virš gegutės lizdo:((( tai filma apie nenutuokiačius dabartinės erdvės:(( Vale, tai, ką bandote įpiršti tėra įstatymo redakcija, kuri, gal būt, bus įteisinta nuo 2018 metų. Apsiraminkit, išgerkite žolelių arbatėlės ir nustokite detgtis GG portale. Ačiū.
Vale (2017-10-04)
3. Viešosios įstaigos metinių finansinių ataskaitų rinkinį, o tais atvejais, kai auditas atliktas, audituotą metinių finansinių ataskaitų rinkinį kartu su auditoriaus išvada pateikia juridinių asmenų registrui. Viešosios įstaigos, priskiriamos viešojo sektoriaus subjektams, metinių finansinių ataskaitų rinkinį, o tais atvejais, kai auditas atliktas, audituotą metinių finansinių ataskaitų rinkinį kartu su auditoriaus išvada juridinių asmenų registrui teikia Vyriausybės arba jos įgaliotos institucijos nustatyta tvarka. TAR pastaba. 3 dalies nuostatos dėl metinių finansinių ataskaitų rinkinio teikimo Juridinių asmenų registrui taikomos teikiant 2015 m. sausio 1 d. ir vėliau prasidedančių ataskaitinių laikotarpių metinių finansinių ataskaitų rinkinius.
Vale (2017-10-04)
https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.1E52802BE548/iqwqVGCnqx Lietuvos Respublikos viešųjų įstaigų įstatymas, aktuali redakcija nuo 2015.06.01 11 straipsnis. Viešosios įstaigos buhalterinė apskaita, finansinių ataskaitų rinkinys ir auditas 12 straipsnis. Viešosios įstaigos veiklos ataskaita PDF įstatymo failą galiu persiusti į paštą, čia nežinau kaip prikabinti.
Moiros (2017-10-04)
Vale ar ne gėda? Pasirodo 12str 4 dalis neegzistuoja visiškai, o tai kuo remiatės bus įteisinta tik nuo sekančių 2018 metų??? 115 kartą klausiu, ar priglausite šį nabagą katiną, Vale?? Ko gero esmi teisi, tas, kas kitą siunčia pasigydyti, pats yra norimas pasigydyti( Ačiū.
Moiros (2017-10-04)
Išvaliau pusę kraikdėžių:) Negaliu nekomentuoti:) " Vale (2017-10-04) Nuo jo, VŠĮ Makatukai matyt ne Lietuvos įstatymai galioja. Pakartoju LR VŠĮ įst. 11 str. 3 d., jau nekalbu apie 12 str. 4 d. kuris sako kad "Viešosios įstaigos veiklos ataskaita yra viešas dokumentas" (o VŠĮ Makatukų matyt karinė paslaptys). Įstatymas yra laisvai surandamas internete, visi norintis gali surasti ir susipažinti" Pirma: 12str. 4d. neegzistuoja aplamai:DD" 12 straipsnis. Finansinės veiklos kontrolė 1. Viešosios įstaigos finansinės veiklos vidaus kontrolės tvarka nustatoma jos įstatuose. 2. Valstybės ir savivaldybių kontrolės institucijos turi teisę įstatymų nustatyta tvarka tikrinti viešosios įstaigos veiklą. 3. Viešosios įstaigos administracija privalo pateikti valstybės (savivaldybės) kontrolės institucijoms bei įstaigos įstatuose nustatytiems finansinės veiklos kontrolės subjektams jų reikalaujamus viešosios įstaigos dokumentus." Tai, ką bandote "prisiūti"tėra tik nepatvirtos seimo nuostatos. Toliau 11 straipsnis. Viešųjų įstaigų valdymas; 3. Susirinkimo kompetencijai priklauso: 1) keisti ir papildyti įstatus; 2) nustatyti privalomas veiklos užduotis; 3) nustatyti paslaugų, darbų bei produkcijos kainas ir tarifus bei jų apskaičiavimo taisykles, jeigu to nenustato Vyriausybė; 4) skirti ir atleisti iš pareigų viešosios įstaigos administracijos vadovą ir nustatyti jo atlyginimą; 5) nustatyti kolegialaus valdymo organo narių ir revizoriaus (auditoriaus) atlyginimą; 6) tvirtinti metinę finansinę atskaitomybę; 7) steigti viešosios įstaigos filialus, reorganizuoti ir likviduoti viešąją įstaigą. 4. Eilinį viešosios įstaigos visuotinį susirinkimą administracija privalo sušaukti kasmet per 3 mėnesius nuo ūkinių metų pabaigos. 5. Viešosios įstaigos visuotinis susirinkimas gali būti šaukiamas teismo sprendimu, jei jis nebuvo sušauktas šio įstatymo ir viešosios įstaigos įstatų nustatyta tvarka ir dėl to į teismą kreipėsi viešosios įstaigos dalininkas, administracijos vadovas, revizoriu"
Vale (2017-10-04)
Atsiprašau Lauros,kurį sukure šį skelbimą, bet teršti šį skelbimą pradėjau ne aš. Aš tik noriu išsiaiškinti, kodėl organizacijos taip aršiai reikalaujančios "sąžiningumo" iš kitų, pačios dirba nesilaikant LR įstatymų. Moiros, dar kartą siūlau pasiskaityti VŠĮ įstatymą, kuris yra privalomas vykdančioms VŠĮ veikla.
Moiros (2017-10-04)
Vale, katoju n'tajį kartą, ar priglausite šį nabagą katiną, kurio skelbimą teršiate savo nenumaldomomis įžvalgomis? Jei norite matyti Makatukų veiklos ataskaitas, manau, turite pateikti VMĮ ir VMVT savo asmeninius tam tikrus duomenis apie save ir pan. Manau, pateikusi savo duomenis, gausite tai ko norite. Beje, RC ataskaitos yra berekšmės, jei jos nėra patvirtintos/paremtos pateiktais VMĮ duomenimis. Ačiū už diskusiją, einu valyti 70 katinukų kraikdėžes:)) Viso ir sėkmės savo asmeniniame gyvenime:)
Vale (2017-10-04)
Moiros, priglausti negaliu, neturiu tam sąlygų, nei sodo namelio, nei namo su pribamsasais. Kai galiu padėti, padedu, kam padėjau tas žino, kam nepadėjau - atsiprašau, ne visagali esu.
Vale (2017-10-04)
Nuo jo, VŠĮ Makatukai matyt ne Lietuvos įstatymai galioja. Pakartoju LR VŠĮ įst. 11 str. 3 d., jau nekalbu apie 12 str. 4 d. kuris sako kad "Viešosios įstaigos veiklos ataskaita yra viešas dokumentas" (o VŠĮ Makatukų matyt karinė paslaptys). Įstatymas yra laisvai surandamas internete, visi norintis gali surasti ir susipažinti.
AisteIgn (2017-10-04)
aš galiu matyti tik ką leidžia vieša paieška, registruoti mato kažkiek daugiau
Moiros (2017-10-04)
Atsakau visiems ir visoms - Makatukai pateikė visas privalomas ataskaitas:) RC, kur tai daryti neprivalu, nebent norint dalyvauti tam tikruose projektuose, nepateikė ko gero, nes kiekvienas pateikimas kainuoja, o mes visus savo ir suaukotos pinigėlius skiriame gyvūnėliams. Gal kam ir krebžda širdelė, nes RC, ko gero vienintelis leidžia matyti:) Vėl ir vėl kalbu - Vale, būkite gera, paimkite globon šį varganą katiną, kurio skelbime diskutuojame.
Valio (2017-10-04)
Vale, o kaip dėl katinuko? Priglausite?
Vale (2017-10-04)
Sos gyvūnai yra, bet irgi neteikia: http://www.registrucentras.lt/jar/p/dok.php?kod=301536872 Moiros, VŠĮ įstatymo 11 str. 3 d. "Viešosios įstaigos metinių finansinių ataskaitų rinkinį, o tais atvejais, kai auditas atliktas, audituotą metinių finansinių ataskaitų rinkinį kartu su auditoriaus išvada pateikia juridinių asmenų registrui." jokių išimčių dėl "Aukok" projekto tai nenumato. Informacija apie VŠĮ veikla turi būti vieša, taip VMI tuo neleidžia, tai RC funkciją.
Valio (2017-10-04)
Moira, kabinėjimasisi prie finansinių ataskaitų tėra būdas nukreipti dėmesį nuo tikrosios problemos ir "..konkrečių žmonių...". Tai žinoma puolimo taktika, kurios tikslas priversti jus teisintis ir nebekomentuoti. Neleiskite savęs įvelti į šį beprasmišką ginčą.
AisteIgn (2017-10-04)
iš tų ką jau peržiūrėjau, radau porą raudonų organizacijų, pvz "Lesės" paskutiniai matomi registruoti dokumentai 2011 metų, bet labai abejoju, ar juos kas dėl to persekioja, jeigu RC dokumentų pateikimas yra laisva neprivaloma tvarka.
Moiros (2017-10-04)
Pasikartosiu:) Vale, būkite gera, paimkite ir priglauskite šį nabagą katiną, kuris, kaip rašė "Priglausk" šiuo metu gyvena šikinyke ir net gali būti paleistas į gatvę. Na būkite, gera, užjaučianti ir mylinti gyvūnus, paimkite šį katulį globoti. Ačiū.
AisteIgn (2017-10-04)
peržiūrėkit krūvą VšĮ, palyginkite duomenis :) Pvz "Gyvenimo darnos" registruoti dokumentai visi 2015 metų, bet jie toli gražu ne raudoni. Kodėl?
Valio (2017-10-04)
Vale, jūs skaityti mokat? Sprendžiu, kad mokat, nes mokate rašyti, bet, deja, suprasti nesugebat. Pabandysiu paskutinį kartą paaiškinti . Taigi, ne apie pinigus šita istorija , o apie "...konkrečių žmonių.." SĄŽINĘ, arba tiksliu - NESĄŽININGUMĄ. Todėl jiems visaip ir bandoma pasiūlyti pasidaryti pirmiausiai savo "SĄŽINĖS ataskaitas" . Gaila, kad dauguma skaitančių tik per pinigų prizme gali vertinti įvikius ar žmones. Nors pinigai labai svarbūs gyvūnų globos veikloje, bet šiuo atveju tai nėra svarbiausia. Na , bet aš jūsų suvokimo nepakeisiu. Kas suprato, tas suprato, o kitiems ir aiškinti neverta.
Vale (2017-10-04)
AisteIgn, Registrų centrui pateikti dokumentai atsiranda pateiktų dokumentų sąraše jau kitą dieną, raudona spalva -kurie daugiau nei 12 mėn. neteikia ataskaitų, šiam momentui tai tie kas nepateikė už 2014 metus. VSĮ Makatukai egzistuoja pagal RC duomenys nuo 2016 m. tai turėjo pateikti iki 2017 m. birželio, todėl 12 mėn. terminas dar nesibaigė, todėl dar ne raudoni.
AisteIgn (2017-10-04)
pavyzdžiui Sos gyvūnų išvis nėra Registrų centre :D
Moiros (2017-10-04)
Gerai bent tai, kad šio nabago skelbimas skaitomas ir matomas:) Vale, gal priglausite bent laikinai varguolį?
Moiros (2017-10-04)
Vale asmeniškai:) Tas, kas priklauso įstatymo numatyta tvarka, Makatukai pristatė visą praėjusių metų ataskaitą: VMĮ, VMVT. Registrų centrui ataskaitą reikia priduoti laisva tvarka, norint dalyvauti "Aukok" projekte. Kai Makatukų samdoma finansistė grįš iš atostogų, pabandysime pateikti praėjusių metų ataskaitą ir Registrų centrui, vien tam, kad pabandyti sudalyvauti "Aukok" projekte, ne daugiau:) Tik nereikia ieškoti priekabių, ten, kur jomis nekvepia:)) Manau, kad VMVT ir VMĮ neleidžia disponuoti tam tikra informacija, todėl ir tokios diskusijos iš Jūsų pusės:) Ačiū už pastabas. Sėkmės:)
AisteIgn (2017-10-04)
Jei dokumentas nepaskelbtas, dar nereiškia kad jis nepateiktas. Cituoju pastabą iš RC puslapio: Pastaba: Raudona spalva išskirti juridiniai asmenys, ilgiau nei 12 mėnesių Registro tvarkytojui nepateikę metinės finansinės atskaitomybės dokumentų.
Vale (2017-10-04)
"Kur nereikia" "akli" gal ir nemato, bet kur reikia: VĮ Registrų centras: Juridinis asmuo: VšĮ "Makatukai", kodas 304164509 Paskutinis pateiktas dokumentas 2016.07.22 - įstatai http://www.registrucentras.lt/jar/p/dok.php?kod=304164509
Moiros (2017-10-04)
"Akliems' teigiu - Makatukų metinė ataskaita jau pateikta visur kur reikia ir nereikia:)
Vale (2017-10-04)
O kada "sąžiningos" VŠĮ Gyvenimo darna ir VŠĮ Makatukai sąžiningai atliks pareigą numatyta VŠĮ įstatyme, t.y. pateiks Registrų centrui metinė finansinę atskaitomybę ir veiklos ataskaitą? Kad informuoti visuomenę apie VŠĮ veiklą ir veiklos rezultatus. "Nesąžininga" VŠĮ Priglausk tai jau padarė ir norintis gali susipažinti.
Moiros (2017-10-04)
:)) Gyvenimiška patirtis ir net tų pačių specialistų pastebėjimai(mes neakli ir nekurti, mokame naudotis viešos erdvės sklaidos privalumais) - tas, kas siunčia kitą pas tam tikros rūšies specialistus, paprastai, ir net visada, pats turi tam tikrų specialios paskirties problemėlių:)
Balta katyte (2017-10-04)
Lankytojas pašalino komentarą
Valio (2017-10-04)
Moiros, o kam LauraiV (Priglausk (neturiu prieglaudos)) rūpesčiai? Ji nori gyventi švariai? Paterorizuos meistriškai ir kieno nors nervai neišlaikys - priims pas save rūpestėlį. "O dėl stacionaro ji manau terorizuoja tik kaip ir visi". Citata iš Alusios žinutės. Taktika plačiai naudojama. Gal reikėtų pabandyti?
Valio (2017-10-04)
LauraV (Priglausk (neturiu prieglaudos)), kodėl nenorite pažaisti kitokių"žaidimų"? Kodėl visi turi tik jūsų žaidimus žaisti ir dar tylėti ? Tas pats žaidimas visada kada nors nusibosta. Man jūsų žaidimai jau nusibodo. Pažaiskime kitaip - viešai, be melo, į akis, o ne apkalbomis už monitoriaus ekrano, asmenininėmis žinutėmis , skambučiais į darbą ir gasdinimais. Beje, priminsiu, kad valstybinės įstaigoes nėra kalėjimai. Čia asmeninis telefono ir interneto ryšys nėra uždraustas. Gal nustebsite, bet žmones gali bendrauti su išoriniu pasauliu , rašyti ir skambinti artimiesiems ar su reikalais. Neuždrausta domėtis įvykiais už tarnybos ribų, tuo labiau, susijusiais su tarnybos funkcijomis. GG nėra madų žurnalas. Gal aš klystu? Ir dar, apie pokalbio įrašą. Vėl meluojate? Aš gi su jumis nekalbėjau.
Valio (2017-10-04)
Labai klystate Amarile, apgaulingas pasyvumas tik viešoje erdvėje, už monitoriaus ekrano vyksta labai aktyvi veikla ir diskusijos. Dauguma žmonių nenori reikšti savo nuomonės viešai, kad išvengti puldinėjimų visokių laurų, aldonų ir panašių. Žmones nenori, kad juos terorizuotų žinutėmis, skambučiauis į darbą, kad knaisiotų jų asmeninį gyvenimą ir panašiai. Ir mane perspėjo, kad nekiščiau rankų į GG š*ą , ilgą laiką aš taip ir dariau. Būčiau ir toliau tylėjusi, jei ne alusios žaidimėliai. Padėkokite jai, tai ji mane paskatino pagaliau garsiai prabilti apie apie tam tikrą GG "bendruomenės dalį" ir "... konkrečius žmones..." , kurie siekdami išvengti papildomų globos gyvūnais rūpesčių , terorizuodami kitą bendruomenės dalį užkrauna tuos rūpesčius kitiems arba meluodami spekuliuoja gyvūnais ir žmonių emocijomis tik stengdamiesi pritraukti sau dėmsį. Skaitykit apie Spirgutės ir Giriaus globą.
Amarile (2017-10-04)
Valio, vis pasyviai stebiu Jūsų verbalinę veiklą, bet, manding, intrigomis energetiškai pasikraunate. Yra žmonių, kitaip neišgalinčių. Jūsų puldinėjimas daugiau nei keistas, o noras diskredituoti bendruomenę ar konkrečius žmones panašus į apsėdimą. Gal nevertėtų taip sau pačiai monopolizuotis ir tiesą, ir gerumą, ir sąžinę. Tiesiog nustokite šmeižti.
Katinas Miau (2017-10-03)
Darbo metu daug kas komentuoja.Žmogus turi pertraukėlę,tai ir parašo.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-10-03)
Kai klauset 16val buvo 14,siuo metu 12,nes baltus mazylius isveziau i globa.
Moiros (2017-10-03)
ps "Vargas tau Jeruzale" yra šv Jeremijaus, o ne Aldusios:)) Laura, suprantu Jūsų nepsitenkinimą, o bet tačiau?? Gal galite paviešinti, kiek , neturinti prieglaudos, "Priglausk" globoja savuose namuose katinukų? Savuose, ne globėjų. Aš , pvz, globoju savame sodo name 70vnt uodegyčių. Klausiu - kiek globoja "Priglausk", neturinti prieglaudos, savame gyvename, su katiline ir visais kitais pribambasais name, katinukų?? Čia šiaip, ne piktai:)
Aldona T. (2017-10-03) (foto)
Vargas tau, Jeruzale...
Valio (2017-10-03)
LauraV Priglausk (neturiu prieglaudos), labai prašau paviešinkite tą įrašą. Labai visiems bus įdomu. Kalbėti apie viešus kometarus prašau viešai, o ne asmeninėmis žinutėmis arba pokalbiais telefonu. Jūs pripratę už monitoriaus ekrano viską aptarinėti, apkalbinėti ir panašiai. Ten nesivaržote, o va viešai baisu. Jūs bijote viešumo, kaip velnias kryžiaus, "interesante". Ir kodėl jūs manote, kad galite man nurodinėti ar prašynėti "...prasymo nekomentuoti skelbimu ir darbo metu uzsiimti tiesioginiu darbu..." ką man ir kada daryti? ........" Turiu irasyta tel pokalbi, o uz smeizta yra numatomos bausmes. " Puiku, prisijunkite prie Abaravičienės, ji kelis skundus apie šmeižtą ant manęs parašė. Galite su ja pasikonsultuoti arba parašyti kolektyvinį.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-10-03)
Kas nors, be manes galetumet paskambinti tel nr moters, pas kuria darbe siuo metu mazylis. Kad info butu ne mano vienos info, ne a la taktika ar dar kazkas panasaus, kas siekiama parodyti ir patvirtinti gg bendruomenei. Aciu.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-10-03)
Ne grasinimu, o prasymo nekomentuoti skelbimu ir darbo metu uzsiimti tiesioginiu darbu, t.y. pagalba zmonems ir gyvunams. Turiu irasyta tel pokalbi, o uz smeizta yra numatomos bausmes. Gaila, kad VMVT dirba tokie darbuotojai, kurie meto rageli skambinantiems interesantams. Ir tikrai taip, jei nesugebate kalbetis gyvai (ko siekiau skambuciu), bendrausime rastu per atitinkamas institucijas, nes gerb. p. Virgina Sadauskaite as Jusu zaidimu nezaisiu.
Rikita10 (2017-10-03)
Grasinimu taktika labai girdėta ir naudojama ne vienos cia jau seniai egzistuojančių ale "organizacijŲ"
Valio (2017-10-03)
Ką tik tarnybiniu telefonu sulaukiau grąsinimu iš Priglausk (neturiu prieglaudos) paskambinti mano vadovams dėl rašomų komentarų. Tarybinaiis laikasi taip grasindavo - pranešiu tavo viršininkui ir tave išmes iš darbo. Kas nepatinka? Teisybė? Labai norisi užčiaupti. O man labai norisi, kad jūs nustotumėt meluoti.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-10-03)
Tel nr moters kuri suteiks info 861563248
Valio (2017-10-03)
Priglausk (neturiu prieglaudos), vėl terorizuojate? Čia kaip Spirgutę irgi laikė rūsyje? Jūs gi irgi organizacija, tai ko nepriglaudžiat?
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2017-10-03)
Jokių pasiūlymų. Katinukas laikomas viešąjame tualete:( neatsiradus pasiūlymų, planuoja žmonės paleisti, nes kreipėsi į visas organizacijas, tiek dideles, yutinčias patalpas, tiek mažas, tiek aktyviai vykdančias veiklą, tiek nelabai. Visi atsakė, kad neturi vietų. Niekas neįkėlė net skelbimo apie jį. Liūdnuma.
Birmanukas (2017-09-30)
Ojei, koks gražus katuliukas.


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 136

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

11.18 Kai vienas lauke - ne karys
11.11 Labai reikia namų...
11.10 Apie tai, kas neaišku ir neapibrėžta arba dar vienas iššūkis... (2)
10.04 Katytė Tija ieško nuolatinių namų
09.16 Tokia Uodegytės be uodegytės istorija... (5)
09.10 Čipė ir Deilas: burundukų kelionė namo (namai rasti, bet labai... (15)
08.27 Šeškinės katinėliams maisto ( Nebetruksta) (205)
07.13 Išgelbėta nuo mirties mažylių šeimynėlė (1)
07.13 Dovanojami kačiukai (Kaunas) (2)
07.13 Ligoniukė Kycė (1)

Komentarai

Polio-mama (19:18) >>
Tokia žavinga kačiukė nieko nesudomino? Neįtikėtina! Kaip supratau, kitos mažylės rado...
Narys14567 (13:46) >>
Ieškantiems geriausių pasiūlymų aplankykite https://www.superaugintinis .lt/akcijos Pasiūlymai...
Diroma (22:44) >>
Daugiau mažylių nuotraukyčių rasite šioje nuorodoje...
Vilmante (9:04) >>
Na, bet jei nieko nedarysim, niekaip negalėsim katuliams padėt:( LABAI PRAŠOM PAGALBOS
Vilmante (9:03) >>
Raseiniškiai, būkit geri, pagalvokit, gal atsirastų vietelė paglobot kokį katulį? Mes Kaune,...
Kasia777 (11:17) >>
Lapkricio 11 d. turetu pasiimti si kaciuka su broliuku, kadangi prioritetas rasti namus abiems...
Kasia777 (11:17) >>
Lapkricio 11 d. turetu pasiimti si kaciuka su broliuku, kadangi prioritetas rasti namus abiems...
Kasia777 (11:16) >>
Atnaujinimas: turime rade seimininkus, turetu paimti abu kaciukus ketvirtadieni, lapkricio 11d. Kol...
Alusia (17:51) >>
Edita labai, labai DĖKOJU Jums už paramą!!! Labai skauda, mažas angelėlis mus paliko......
Karolis3215 (12:23) >>
Tikiuosi kačiukas ras šiltus namus :) visos prekės katėms...
Alusia (6:32) >>
Gitana B. DĖKOJU Jums labai už paramą!!!
Ukl (11:13) >>
https://www.thepornsitelist s.com There was once a blind man who had so fine a sense of...
Kriste0 (23:28) >>
Dar turite katyte?

_____________________________________

Visos transporto paslaugos vienoje naujienoje: http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.35932