LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Igaunija
 
 
 
   

Komentāri

(205)
1 2 3 4 5 6 7 >  >>
Elzyte (2017-07-05) >>
TEL.: 861525518
Elzyte (2017-02-21) >>
Ačiū labai už komentarus. Aš jį ir ruošiuosi dovanoti, tik mes grybelį pasigavom tai dabar dar negaliu dovanoti kol neišgydžiau iki galo, bet taip ir maniau, kad čia tiesiog jų per daug vienoj vietoj. Jiems stresas. Dabar užsisakiau šitų dar feromonų http://www.vetparduotuve.lt/prieziuros-priemones/feromonai/feliway-sklaidytuvas-su-f eromonais, bandysiu su jais dar truputį pagerinti padėtį.
Elzyte (2016-12-15) >>
Ačiū labai už patarimus, viską teisingai darau. Visiems katinukams jau labai neblogai sekasi, jie gyja, nes praeitą sekmadienį visus paskiepinau Biocan M skiepu, tik viena juoda katytė niekaip nepasiduoda gydymui. Tik apgydai vieną vietą jau peršoka į kitą, tik apgydau tą kitą vietą ir vėl peršoka kur nors kitur. O šiaip kantrybės aš turiu, gyvenu nuomojamam bute su 10 katulių viena, taigi tikrai turiu ką veikti, susitvarkysiu ir su grybu. Ačiū jums visoms labai labai už patarimus. :) :) ;)
Elzyte (2016-12-14) >>
Imuverolį ir naudoju, bet galvoju gal dar kažkas yra veiksmingesnio.
Elzyte (2016-11-30) >>
Reikia pagalbos transportu !!!!! Smaragdas. Gražuolis, fainuolis, meilūnas ir murkalas. Jis rado šiltus, saugius namus, kur jo labai jau laukia. Bet tie namučiai tolokai - Marijampolėje. Todėl ieškau žmogaus kuris galėtų man padėti su mašina nuvešti Smaragdą į jo naujus namučius šį šeštadienį gruodžio 3 dieną. Deja už kurą sumokėti dabar negalėsiu,nebent vėliau susimokėčiau po algos. Jeigu kas nors galėtų mane su Smaragdu nuvešti iš Vilniaus iki Marijampolės 12.03 iš ryto, labai lauksiu jūsų skambučio. Tel.: 863446692. ☺
Elzyte (2016-11-22) >>
Katinėlis labai meilus, glaustūnas murkalas, labai mėgsta žmogaus draugiją. Labai ieško namų be kitų gyvūnų, norėtų namuose gyventi vienas.
Elzyte (2015-11-27) >>
Globa rasta, sekmadienį katytė keliauja į naujus namučius.
Elzyte (2015-11-26) >>
Neįkelia man foto, nesuprantu kodėl
Elzyte (2015-09-30) >>
https://www.facebook.com/gyvunu.globa/videos/1033005933385932/ čia galite pažiūrėti filmuotą medžiagą apie Šansą.
Elzyte (2015-09-23) >>
Labai geras ir draugiškas šuo. Puikiai jaučiasi ant savo trijų kojų. Kai jį vedžiojau priėjome ganėtinai statų kalną į kurį mums teko užkopti. Galvoju pamėginkime, o jei Šansui bus per sunku užlipti gryšime atgal ir eisim kitu keliu. Bet jis ne tik kad neužlipo į tą kalną, o užbėgo paskui save užsitempdamas ir mane. Aš vos spėjau paskui jį kojas dėlioti. Taigi jo gailėti nereikia, jis puikiai jaučiasi. Jį reikia mylėti, jis nori dėmesio, bendravimo. Kas nepabijos jį įsišuninti, turės puikų kompanioną ir draugą.
Elzyte (2015-09-23) >>
Padaryta. :)
Elzyte (2015-09-22) >>
Labai reikalingas transportas Kaunas - Alytus artimiausiam savaitgaliui nuvešti mažą draugišką katytę. Arba Kėdainiai - Alytus. Katytė būtų transportavimo dėžutėje - bokse. Galinčius padėti skambinti telefonu 863446692 Asta
Elzyte (2015-05-07) >>
Labai gaila bet turiu pripažinti kad Druskininkiečiai nemyli kačių. Net nenori nieko apie jas girdėti. Kaip sako:- manes tai neliečia. Labai labai liūdna.
Elzyte (2015-05-05) >>
Labai reikalingas transportas Druskininkai - Vilnius pavežti katę su kačiukais. Katė sėdės transportavimo dėžutėje. Galintys padėti skambinkite: Asta 863446692
Elzyte (2015-05-05) >>
Atsiprašau , kad nuotrauka aukštyn kojom. Nemoku jos apversti. Telefone rodo gerai, o kai įkelia gaunasi aukštyn kojom.
Elzyte (2015-05-05) >>
Kačiukus matėme tik tris. Mamytę pamaitinom ir palikom kol kas ramybėje.
Elzyte (2014-11-09) >>
Sveiki, kadangi Garfildą iš gatvės paėmiau aš, tiesiog naglai įsiprašiau pas Orintą, kad man padėtų, ir matau, kad jo skola vis dar kabo, tai dengiu visą Garfido skolą. +100lt. Garfildui. Nuoširdus ir didelis Tau Ačiū Orinta, aš nepažysto kito tokio gero, mielo, užjaučiančio ir niekada nepavargstančio žmogaus , kaip Tu. Tu tik laikykis. Tu man esi mokytoja, iš kurios aš mokausi, kaip reikia gyventi, iš kurios imu pavyzdį, kiek daug galima padaryti per parą, jei nedejuoti, neverkšlenti, kad neturi laiko, galimybių, o imti ir daryti, Ačiū Tau Orinta, man didžiulė garbė pažinoti tokį žmogų kaip Tu. Tu pakeitei mano gyvenimą. Už tai tau lieku skoloj ir būsiu dėkinga visada. Ir visada stengsiuosi Tau padėti. Didelis Ačiū visai Rainiukio komandai. :) :) ;)
Elzyte (2014-11-09) >>
Sveiki, kadangi Garfildą iš gatvės paėmiau aš, tiesiog naglai įsiprašiau pas Orintą, kad man padėtų, ir matau, kad jo skola vis dar kabo, tai dengiu visą Garfido skolą. +100lt. Garfildui. Nuoširdus ir didelis Tau Ačiū Orinta, aš nepažysto kito tokio gero, mielo, užjaučiančio ir niekada nepavargstančio žmogaus , kaip Tu. Tu tik laikykis. Tu man esi mokytoja, iš kurios aš mokausi, kaip reikia gyventi, iš kurios imu pavyzdį, kiek daug galima padaryti per parą, jei nedejuoti, neverkšlenti, kad neturi laiko, galimybių, o imti ir daryti, Ačiū Tau Orinta, man didžiulė garbė pažinoti tokį žmogų kaip Tu. Tu pakeitei mano gyvenimą. Už tai tau lieku skoloj ir būsiu dėkinga visada. Ir visada stengsiuosi Tau padėti. Didelis Ačiū visai Rainiukio komandai. :) :) ;)
Elzyte (2014-10-06) >>
Na merginos man tada su katinais žiauriai pasisekė, turiu cielus penkis namuose,dabar,vieno kambario bute, trys mano asmeniniai, suaugę ir du maži neklaužados globotiniai ir nė vienas iš penkių niekada nėra man pridares kur nors,tik į tualetą. O dėl tų pykimūsi čia ir apsižodžiavimų, tai tikrai suaugę moterys, o elgiasi kaip įskaudinti vaikai iš kurių atėmė saldainį. Kvaila, kai žmogaus ambicijos nugali sveiką protą. Nepamirškit ko mes čia visi susirinkom - daryti gerus darbus ir padėti silpnesniems ir mažesniems už mus. Visada čia būdamos tai prisiminkite. O geri darbai tikrai yra daromi dažniausiai tyliai, nuoširdžiai ir su džiaugsmu. :) ;) O dėl to kurčiųjų puslapio tai labai gera idėja. Aš pabandysiu paieškoti. Jei ką rasiu duosiu žinoti.
Elzyte (2014-10-04) >>
Na va ačiū Dievui ir Ačiū Orintai, ir Garfildas jau klinikoje. Nuotraukas sukelsiu rytoj, nes šiandien jau nėra jėgų, ką tik pati gryžau namo. Garfildas tikras šaunuolis, visu keliu tylėjo, nė garselio neišleido,klinikoje irgi elgėsi kaip tikras vyras,leido gydytojai apžiūrėti ir temperatūrą pamatuoti, nė nebandė įdrėksti, sėdėjo ramus ir atidžiai viską stebėjo. Pabuves namie greitai taps rankinis, meilus gražuolis. Ačiū Dievui temperatūra buvo normali, stiprus mažius, tikimės, kad greitai sveiks. Tik dėl akelės tai prognozės labai liūdnos. Dar pirmadienį pora gydytojų konsultuosis ar įmanoma jam bandyti išsaugoti akytę ar teks šalinti, bet greičiausiai,kad laukia operacija. Bet jis ir be tos akelės bus labai gražus, nuostabus katinas. Ilgesnio plauko, labai mielo snukučio.
Elzyte (2014-10-03) >>
Deja mažius dar gatvėje. Stacionarai, kaip ir globėjai užkišti iki lubų, daugiau jau nėra kur. Aš pati namie turiu savo tris kates ir dar du globoju, o butas vieno kambario, nuomojamas. Irgi negaliu jau daugiau rizikuoti. Jei tik atsirastų mažiui laikina globa, iškart veštumėme jį gydyti, bet jei nereikės jam akelės operuoti, tai jį reikia imti namo, lašinti vaistus į akis,gydyti namie. Bet deja kol kas laikinos globos nieks nesiūlo.
Elzyte (2014-10-01) >>
Sveikos merginos. Aš visa prapuolus katiniškuose reikaluose tai vis pritrūksta laiko prisėsti prie kompo. Bandau padėti ryžam kačiukui iš gretimo kiemo, nes jo akytė pūliuoja, na žodžiu, bet čia ne apie tai. Pipiras auga ir gražėja. Išdykes kaip velniukas, su sese arba su mano katėm dūksta per dienų dienas. Gėles jau visas sunaikino, kurias tik sugebėjo pasiekti. Ir žolės jiems iš kiemo nešiau ir daigus auginau, nieks nepadeda nei citrina, nei gražūs žodžiai, nei barimasis, gėlėms amen. Jau ne tokie bailūs, jau ir ant rankų pabūna, labai tuo džiaugiuosi. O dėl uodegos, jos visas grožis pasimato, kai jie dūksta, būna įsiaudrinę ar kažko išsigasta ir uodega pasipučia, bet tada negaliu jų nufotkinti, nes negaliu sugaudyti. Jų abiejų su sese uodegos kažkokios keistos. Prie pat užpakaliuko labai plonos, o toliau stora stora išsipūtus ir tada tik plonėja iki galiuko. Mano kačių tai tolygiai nuo užpakaliuko plonėja iki pat galo, o jų ne, jų kažkokia įdomi. Gaila nepavyksta jų nufotkinti kai jie būna pašiaušę uodegą.
Elzyte (2014-08-18) >>
Sveikos merginos. Noriu pasidalinti savo naujienomis ir pasidžiaugti. Trys laisvos dienos nenuėjo veltui. Ačiū Jums labai visoms už patarimus. Bandėm visokius dalykus. Ir rezultatas labai patenkinantis. Berniuką jau galiu paimti plikom rankom ir palaikyti prie saves, paglostyti, aišku jis dar labai nejaukiai jaučiasi, muistosi ir veržiasi pasprukti, bet palyginus su pirmom dienom, kai tik sėdėjo pasislėpę, tai čia labai didelis žingsnis į priekį. Glostyti berniuką galiu jau beveik laisvai, labai retai išsigąsta ir sprunka, dažniau jau mėgaujasi glostymu. Miega pas mane prie kojų. Na su mergyte dar sunkiau. Buvau jau ir ją paėmus pora kartų ant rankų, bet ji dar labai bijo. Bet pažanga yra ir nemaža. Manau dar pora savaičių ir bernas pats atbėgs pasiglostyti. O su mergyte tas etapas truks ilgiau, bet manau ir su ja susitvarkysim. Taigi dėkui už patarimus.
Elzyte (2014-08-15) >>
Na su gaudymu ir niurkymu nieko neišėjo, nes jie vaikšto laisvai po visus namus, tai jau nebegaudau, nes tik įvarau jiems dar daugiau streso. Bet jie turi puikų patėvį, mano Pikčiuką,prie kurio prilipo iškart, nuo pirmos dienos. Vaikšto paskui jį, stengiasi net miegoti prie jo arba arti jo. Iš jo koncervą atiminėja. Su juo dūksta ir gaudymo žaidžia. Tai va kai tik būnu namie, stengiuosi kuo dažniau jų žaidimuose dalyvauti, kuo daugiau su jais užsiiminėti. Ir ką Jūs manot? Šį rytą prabudus pamačiau, kad vienas juoduliukas ( kol kas vardų dar jiems nesugalvojau) miega pas mane ant lovos, prie mano rankos. Net pajudėti bijojau, kad tik neišgazdinčiau. Aišku kai tik pabudi jis iškart pabėgo, bet manau, kad tai geras ženklas, kaip Jūs galvojat?
Elzyte (2014-08-02) >>
:( Na va kaip išėjo, nespėjau nė pasidžiaugti šiuo mažu išdykėliu, o jau padovanoti teko. Jis nepaprastas kačiukas, judrus - tai nieko nepasakyta. Jis tikras Lambordžinis. Jo viduje įmontuota naujos kartos baterija, kuri niekada neišsijungia. Jis ištisai, kiaurą dieną laksto, dūksta, žaidžia , bėgioja, šokinėja..................... Tikiuosi, kad atidavėm į geras rankas, bet vistiek širdį skaudėjo ir naktis be jo buvo nerami ir sunki. Jis tikrai įpatingas, nerealus katinėlis. Jis buvo labai susidraugaves su mano katinu Pikčiuku. Abu lakstydavo po visus namus ir gaudymo žaizdavo, vaikydavosi vienas kitą. Tai šiandien net mano katinėlis liūdnas, miauksi , vaikšto po namus ir mažylio ieško, nesupranta niekaip kur jis dingo ir kodėl jis neturi su kuo bėgioti ir gaudymo žaisti. Sunku atiduoti globotinius, bet linkiu jam kuo geriausios kloties. Jį paėmė šeima, kuri neteko savo katino 16 metų. Taigi manau, kad jam viskas bus gerai. Sėkmės šitam išskirtiniam mažyliui.
Elzyte (2014-07-24) >>
Nei šitų ryžų katinėlių, nei jų brolio balto ten jau nėra. Nuoširdžiai viliuosi,kad juos paėmė geri žmonės. Gal jiems pasisekė, tikėkimės. Taigi šita naujiena neaktuali.
Elzyte (2014-07-19) >>
Jo, šitas katiniukas išaugs į tikrą rimtą labai gražų ir bebaimį katiną. Jis tik pirmą naktį praleido po mano lova. O dabar ramiai apšnypščia visas tris mano suaugusiais kates ir uodegą iškėles eina ten kur jam reikia. Nufotografuoti kolkas nesigauna, nes jis nejuda tik tada kai miega. O visą kitą laiką laksto, bėgioja, žaidžia, dūksta, nerimsta, ant mano kačių šokinėja. Žodžiu tikra dūkimo mašina - tikras LAMBORDŽINIS. Ir dar, jis moka pamėgdžioti Lambordžini variklio garsą, taigi su vardu tikrai merginos neapsiriko, kai pradedu jį glostyti, jis taip murkia, kad net visas jo mažas kūnelis vibruoja nuo to murkimo. Žodžiu, vakare pasistengsiu nufilmuoti, nes nufotkinti kol kas be šansų, nebent miegantį. :D
Elzyte (2014-06-21) >>
Vakar lijo lietus,tai kačiukų nebuvo, buvo kažkur pasislėpę. O šiandien buvo atvažiavus Daiva, bet prisivilioti kačiukų nepavyko, jie prie žmonių neina. Buvo atėję ir moterys, kurios juos maitina, bet jų irgi neprisileidžia. Taigi teks gaudyti su gaudykle. Beje šiandien kažkodėl buvo tik vienas ryžas ir baltas, antro ryžo nebuvo. :(
1 2 3 4 5 6 7 >  >>


Statistika Tiešsaistē: 115    

Alio.lt | Facebook | MySpace | Draugiem.lv | RSS | Blogger
   

Jaunumi

06.05 TIUTĖ (1)
06.03 Atiduodu maistą katėms (6)
06.02 Dingo katytė Ausyte , Vilnius Kapsų g Grizo (1)
05.25 Arnikos bėdos (15)
05.12 JONAVA. Ieškomi namai katytei Pilkei
05.08 Iš širdies - į širdį...
05.04 Dovanoja vaistus Vilniuje
04.30 Nemėžio Markizas (42)
04.27 Barbutė ir kita Šančių chebra (parama gauta, dėkui) (4)
04.21 Dovanoju būdą (2)

Komentāri

Wilmante (15:24) >>
tuo pačiu noriu padėkot šuniukų kirpėjai Ingai, kuri tris valandas kirpo Tiutę, išmaudė,...
Alusia (14:33) >>
Dėkoju, Vale už maistą Skaidiškių katėms!
Wilmante (8:20) >>
prie Simutės vaistų prisidėjo Jūratė, ačiū labai. Šiandien vienintelė likusi kalytė...
Wilmante (8:14) >>
po praeito savaitgalio vėjų Argo akys vėl užpūliavo:( Kalnai skaldų aplink ir vėl visos...
Wilmante (8:07) >>
Meškute, būk laiminga:)
Alusia (19:08) >>
Maistą beglobiukams jau vežu, dėkoju :)
Alusia (10:42) >>
Vale, labai, labai Jums DĖKOJU!!!
Tasmanija (9:59) >>
Alusia, parašiau jums asmeninę žinutę.
Vale (9:41) >>
+20 Arnikai (per paypal)
Alusia (21:13) >>
Vyta, nuoširdžiai Jums dėkoju!!!
Vyta (20:50) >>
+prisidesiu trupineli
Alusia (16:50) >>
Gal galite man kontaktus savo parašyti? Ačiū
Alusia (16:11) >>
manau kad tikrai panaudos, bet pasiimt galiu arba rytoj po darbo arba kitą savaitę, nes...