LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Igaunija
 
 
 
   

Komentāri

(27)
Ssimonyte (2021-06-22) >>
Gal kas nors zino kokia klinika Lenkijoje,kur tailkoma radioterapija? arciau nei Wroclavas?
Ssimonyte (2018-03-09) >>
Jei kam idomu po 3m : Snaige laikosi puikiai :) mylimos haskytes jau neturime, deja :'( o su juoduliu katinu Mefistofeliu (irgi atrastas per gyvunugloba.lt),nors dar ir buna baisiu pestyniu, bet jau seima :) norejau ideti foto,bet nesigauna kazkodel. zodziu, katyte turi baisingai dideli apetita, del ko reikia kovoti su antsvoriu :)
Ssimonyte (2015-10-13) >>
Snaigė :) jau sveikutė ir sustiprėjusi-pastorėjusi pradeda socializaciją namuose :) Bet pradžia nekokia-šiandien namie karo padėtis: juodulys ir haskė turi aiškią nuomonę naujokės atžvilgiu-ir ta nuomonė labai neigiama :) bus ką veikti, žodžiu :D
Ssimonyte (2015-10-07) >>
Vieną kartą glostant pasmakriuką normaliai įsegė į ranką, o šian glostant prie ausies taip iš šono...reiks pastebėti,gal tikrai skauda...
Ssimonyte (2015-10-07) >>
Kam įdomu katytės likimas, raportuoju :))) antra diena nebėra tempos, praplovimai humer vandenuku nosiui tikrai padeda-jau žyyyymiai mažiau sloguoja :))) ryt,tikriausiai, paskutine antibų dozė :D leidžiami vitaminai dar bus...ėda daug ir dar springdama, matyt,iš įpročio,ar baimės, kad nieks neatimtų. konservai skaniau nei sausiakas :) ech, gudri katka :D tik dar nesuprantu aš jos-glostau glostau, ji murkia, glaustosi ir nei iš šio nei iš to kąsti bando ir šnypšti pradeda. po minutės vėl viskas ok :) įdomi persona, žodžiu :)
Ssimonyte (2015-10-07) >>
Vargšiukas dar Grindoje :( galėtų kas nors paimti tokį grožį...
Ssimonyte (2015-10-03) >>
Na bet čia tai istorija!atsidariau tą įmestą nuorodą-ir negaliu patikėt skaitydama.katinukui net vaistų nuo skausmo nebuvo suleista????!!!nežinau ką tokiam veterinarui pasakyt ar padaryt reikėtų...
Ssimonyte (2015-10-02) >>
Tai jo, žinau ir neleidžiu nei šuns,nei kačiaus arti dar :) ,,piktą" didelį ciuciką pamatė sėdėdama boxe, kol aviausi batus, o direktorius bandė apžiūrėti baltukę pro pravirų durų kamputį-kai pamačiau, nuvariau ponaitį iš karto ;) jaučiu,kad tikrai tas rino...,nes į vakarą jau ir akys tokios ašarotos pasidarė,o ir čiaudo, ir baubas iš nosiaus bėga...bet užtai valgo kaip už du :D bet kuriuo atveju, kol nepasveiks, tikrai nebus jokiu artimesnių pažinčių su namų keturkojais :)
Ssimonyte (2015-10-02) >>
Ateinu pasidžiaugti katukės sveikata :) po dviejų dozių antibų, šiandien jau prakvėpuoja lengviau, nors ir čiaudo, ir dar ryja sunkokai. greičiausiai kažkoks virusas, ar netipiškas rinotracheitas...ryte panelę jau atradau sėdint ant palangės ir stebint aplinką-tai jau pažanga,nes dvi dienas nekišo nosies iš savo namelio :) O vat santykiai su keturkojais namiškiais dar baisiai įtempti: vakar direktorius norėjo tik žvilgert į naujokę, o ji jau baisu piestu stojosi ir šnypštė. apie santykius su šunyte net nekalbu :))) nieko,po truputį, pabuvus atskirai kambaryje,gal susidraugaus taip kaip direktorius su haske :))))
Ssimonyte (2015-10-02) >>
Mačiau šitą gražuolį grindoj! :( gaila,kad niekas į jį neatkreipia dėmesio-meilus ir apvalutis :) galėčiau,tai visus iš ten susirinkčiau :(
Ssimonyte (2015-10-01) >>
Nejaugi taip niekas ir nepadės???? :(
Ssimonyte (2015-09-30) >>
Buvom pas vete šian, tiksliau net pas 2. kažkas negerai su katuke, nes visąlaik prasižiojusi būna,sunku kvėpuoti. padarė rentgeną- plaučiukai švarūs...ryt konsultuosimės pas Vaitkų,žiūrėsim ką jis sakys, nes tos kur buvome, nežino kas yra. gal polypai, o gal su širdute (labai labai nesinorėtų).Katukė išsekusi-galvo vitC ir ežiuolės injekciją, paskyrė vitaminų.išdžiuvusi visa.žodžiu, baisu toje įstaigoje!
Ssimonyte (2015-09-30) >>
Agha, suradau savo ponaitį :)))) buvo sušąlęs,susižeidęs ir,matyt,visas tas savaites neėdęs...bet va jau vėl namų direktorium patapo :D
Ssimonyte (2015-09-30) >>
Direktorius dar nematė naujos gyventojos, tik girdėjo,tai dar gal neusuprato kas ten buvo :)) atskiram kambary baltukę palaikysiu,kol apsipras...o haskė tai nuo durų nesitraukia,baisiai įdomu ką ten tokio parnešiau :D na,tikiuosi viskas bus gerai dėl ligų ir dėl santykių :)
Ssimonyte (2015-09-30) >>
Pasiėmiau pati šitą gražuolę ;)
Ssimonyte (2015-09-28) >>
+15eu katinukams, aukit sveiki! ;)
Ssimonyte (2015-09-25) >>
Šiandien įsitikinau, jog bailiukai tikrai toli nebėga :) jei neskaitėtę, paskaitykite mūsų istoriją-irgi dingusio bailio juoduliuko ieškojome 4 savaites ir atradome prie namų esančiame miškelyje...iš visos širdies linkiu, kad rastumėte savo juoduliukę!!!!
Ssimonyte (2015-09-25) >>
Na va, jau iš gydytojo mes-liūdniau, nei tikejausi,bet viskas bus ok :) matyt kažkas vijo į medį ir belipdamas 2nagiukus išsiplėše, vienas pirštukas jau gangrenuot pradėjęs, tai teko dalį pašalinti...dabar laukia 10dienų antibų kursas, kažkiek lašinių, namų šiluma ir namiškių meilė bei rūpestis :))))))))
Ssimonyte (2015-09-25) >>
Ačiū visiems dar kartą! pakuojamės pas gydytoją apžiūrai,nes perdrėksta letenėlė liūdnai atrodo, o ir užkimęs visas...ech,rankos iš laimės rašant dar tebedreba :D
Ssimonyte (2015-09-25) >>
Radau miškelyje netoli namų, kurį kaip rašiau,šimtą kartų buvome su vyru iššukavę ;) slėpėsi kažkur visą tą laiką ir šiandien, laimingo atsitiktinumo dėka,po eilinio skelbimų perklijavimo, užmačiau savo pabėgėlį :) tai va, mūsų atvejis iš tų, kur pabėgėliai katukai toli nenueina :)))) tie,kurie ieškote pradingėlių-jei tikrai mylite savo augintinį, jokiais būdais nenuleiskite rankų!!!!
Ssimonyte (2015-09-25) >>
Šiandien esu neišpasakytai laiminga!!!!parsinešiau namo savo mylimą kačių!!!!!!!!!sukūdęs baisiai, nepramurkiantis, perpjauta letenėle,bet NAMUOSE!!!pagaliau ir vėl saugus, mylinčiose rankose :))))))))))Ačiū visiems už palaikymą ;) įsitikinau, jog už įdedamas didžiules pastangas tikrai atlyginama ;)
Ssimonyte (2015-09-24) >>
Perpiet vedu haskę palakstyt, tai skelbimus aptikrinam, apklausinėjam vietinių ,,bomžų", butelių rinkikų ir tt, (net kiemsargius 2 ,,įdarbinau) ar nematė mūsų kačiaus. O naktimis ieškau,nes žinau savo bailių-jis gal tik musės nebijo...sąžiningai keliuosi 3h ar 3:30h, pasiimu žirkles į rankas ir einu ,,apsiginklavusi" :) vat tokia jau ketvirta savaitė. o kitiems širdis nesudreba augintinį išmest iš namų.ir pikta, ir graudu.
Ssimonyte (2015-09-24) >>
Vienoje stotelėje kasdien tenka skelbimą su nuotrauka perklijuoti- vakar jau ir moralą suraičiau skelbime, bet nesitikiu,kad kažkas nuo to pasikeis (dar netikrinau,ar nenuplėštas). norisi palinkėti tokiems psichams-skelbimų plėšytojams, kad rankos nukristų!!! Nežinau kur tas mano bailys įlindęs, bet prie namų visi krūmai,medžiai ir miškelis iššukuotas. o ir maitintojų aplink nėra,tik už gatvės,bet ten maitinančios moterys naujų burnų nematė :( nebežinau kur eiti,kur ieškoti,bet rankų nuleisti tikrai negaliu!
Ssimonyte (2015-09-24) >>
Ech,kiek pasaulyje neteisybės! kasdien peržiūrinėdama visus man žinomus ir naujai atrastus puslapius/portalus apie dingusius-randamus-dovanojamus augintinius, randu tiek daug istorijų apie išmestus ne(be)reikalingus gyvūnėlius! kai tuo tarpu va jau ketvirta savaitė einu iš proto dėl pradingusio savo mylimo kačiaus! :(((((((
Ssimonyte (2015-09-16) >>
Kreipiuosi į visus, kurie gali, netingi ir yra neabejingi šio juoduliuko likimui- būkite geri, pasidalinkite su draugais, pažįstamais iš fabijoniškių/ visorių mūsų skelbimu! patys jau padarėme viską, ką galėjome, paieškų nenutraukiame , bet žinių apie katuką nulis. labai nerimauju dėl greit prasidėsiančių lietingų ir šaltų dienų/naktų dėl to, kad katinukas pavasarį turėjo problemų su sveikata, jam reikia specialaus maistelio :( ką jau ir bekalbėti apie tai,jog jis naminukas ir be galo baikštus...:( padėkite susigrąžinti mylimą katuką!!! AČIŪ!!!
Ssimonyte (2015-09-14) >>
Kokia gražutė! tikiuosi greit ras namus ar bent globą...
Ssimonyte (2015-09-12) >>
Ar tikrai geras tel.nr nurodytas-ryte skambinau, atsiliepusi moteris teigė nieko nežinanti apie katiną...


Statistika Tiešsaistē: 122    

Alio.lt | Facebook | MySpace | Draugiem.lv | RSS | Blogger
   

Jaunumi

05.03 Saldi porelė ieško namų su šeimininku
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)
11.18 Kai vienas lauke - ne karys
11.11 Labai reikia namų... (1)
11.10 Apie tai, kas neaišku ir neapibrėžta arba dar vienas iššūkis... (2)
10.04 Katytė Tija ieško nuolatinių namų
09.16 Tokia Uodegytės be uodegytės istorija... (5)
09.10 Čipė ir Deilas: burundukų kelionė namo (namai rasti, parama... (17)

Komentāri

Alinakiu (17:32) >>
Labai dėkoju p. Violetai už paramą, jau visi pinigėliai surinkti, skola padengta. Be galo...
Vyta (14:26) >>
Kokia sena istorija, ir kaip liudna kad ji baigesi labai blogai...
Sandra0193 (23:35) >>
Pabėgo Naujininkuose, Brolių g.
Villi (9:36) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.138394
Villi (9:30) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.140572
Villi (9:29) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.141118
Villi (19:58) >>
RUDIS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:32) >>
Šuns Grindoje nėra, tik koks jo likimas, negaliu atsekti
Villi (11:32) >>
MARLIS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:31) >>
GRUNTAS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:31) >>
NERLIS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:30) >>
Šuns Grindoje nėra, tik koks jo likimas, negaliu atsekti
Villi (11:30) >>
LITAS vis dar laukia naujų namų