LT | EN | RU | LV | PL | EE    Litwa | Łotwa | Estonia
 
 
 
   

Komentarze

(27)
Ssimonyte (2021-06-22) >>
Gal kas nors zino kokia klinika Lenkijoje,kur tailkoma radioterapija? arciau nei Wroclavas?
Ssimonyte (2018-03-09) >>
Jei kam idomu po 3m : Snaige laikosi puikiai :) mylimos haskytes jau neturime, deja :'( o su juoduliu katinu Mefistofeliu (irgi atrastas per gyvunugloba.lt),nors dar ir buna baisiu pestyniu, bet jau seima :) norejau ideti foto,bet nesigauna kazkodel. zodziu, katyte turi baisingai dideli apetita, del ko reikia kovoti su antsvoriu :)
Ssimonyte (2015-10-13) >>
Snaigė :) jau sveikutė ir sustiprėjusi-pastorėjusi pradeda socializaciją namuose :) Bet pradžia nekokia-šiandien namie karo padėtis: juodulys ir haskė turi aiškią nuomonę naujokės atžvilgiu-ir ta nuomonė labai neigiama :) bus ką veikti, žodžiu :D
Ssimonyte (2015-10-07) >>
Vieną kartą glostant pasmakriuką normaliai įsegė į ranką, o šian glostant prie ausies taip iš šono...reiks pastebėti,gal tikrai skauda...
Ssimonyte (2015-10-07) >>
Kam įdomu katytės likimas, raportuoju :))) antra diena nebėra tempos, praplovimai humer vandenuku nosiui tikrai padeda-jau žyyyymiai mažiau sloguoja :))) ryt,tikriausiai, paskutine antibų dozė :D leidžiami vitaminai dar bus...ėda daug ir dar springdama, matyt,iš įpročio,ar baimės, kad nieks neatimtų. konservai skaniau nei sausiakas :) ech, gudri katka :D tik dar nesuprantu aš jos-glostau glostau, ji murkia, glaustosi ir nei iš šio nei iš to kąsti bando ir šnypšti pradeda. po minutės vėl viskas ok :) įdomi persona, žodžiu :)
Ssimonyte (2015-10-07) >>
Vargšiukas dar Grindoje :( galėtų kas nors paimti tokį grožį...
Ssimonyte (2015-10-03) >>
Na bet čia tai istorija!atsidariau tą įmestą nuorodą-ir negaliu patikėt skaitydama.katinukui net vaistų nuo skausmo nebuvo suleista????!!!nežinau ką tokiam veterinarui pasakyt ar padaryt reikėtų...
Ssimonyte (2015-10-02) >>
Tai jo, žinau ir neleidžiu nei šuns,nei kačiaus arti dar :) ,,piktą" didelį ciuciką pamatė sėdėdama boxe, kol aviausi batus, o direktorius bandė apžiūrėti baltukę pro pravirų durų kamputį-kai pamačiau, nuvariau ponaitį iš karto ;) jaučiu,kad tikrai tas rino...,nes į vakarą jau ir akys tokios ašarotos pasidarė,o ir čiaudo, ir baubas iš nosiaus bėga...bet užtai valgo kaip už du :D bet kuriuo atveju, kol nepasveiks, tikrai nebus jokiu artimesnių pažinčių su namų keturkojais :)
Ssimonyte (2015-10-02) >>
Ateinu pasidžiaugti katukės sveikata :) po dviejų dozių antibų, šiandien jau prakvėpuoja lengviau, nors ir čiaudo, ir dar ryja sunkokai. greičiausiai kažkoks virusas, ar netipiškas rinotracheitas...ryte panelę jau atradau sėdint ant palangės ir stebint aplinką-tai jau pažanga,nes dvi dienas nekišo nosies iš savo namelio :) O vat santykiai su keturkojais namiškiais dar baisiai įtempti: vakar direktorius norėjo tik žvilgert į naujokę, o ji jau baisu piestu stojosi ir šnypštė. apie santykius su šunyte net nekalbu :))) nieko,po truputį, pabuvus atskirai kambaryje,gal susidraugaus taip kaip direktorius su haske :))))
Ssimonyte (2015-10-02) >>
Mačiau šitą gražuolį grindoj! :( gaila,kad niekas į jį neatkreipia dėmesio-meilus ir apvalutis :) galėčiau,tai visus iš ten susirinkčiau :(
Ssimonyte (2015-10-01) >>
Nejaugi taip niekas ir nepadės???? :(
Ssimonyte (2015-09-30) >>
Buvom pas vete šian, tiksliau net pas 2. kažkas negerai su katuke, nes visąlaik prasižiojusi būna,sunku kvėpuoti. padarė rentgeną- plaučiukai švarūs...ryt konsultuosimės pas Vaitkų,žiūrėsim ką jis sakys, nes tos kur buvome, nežino kas yra. gal polypai, o gal su širdute (labai labai nesinorėtų).Katukė išsekusi-galvo vitC ir ežiuolės injekciją, paskyrė vitaminų.išdžiuvusi visa.žodžiu, baisu toje įstaigoje!
Ssimonyte (2015-09-30) >>
Agha, suradau savo ponaitį :)))) buvo sušąlęs,susižeidęs ir,matyt,visas tas savaites neėdęs...bet va jau vėl namų direktorium patapo :D
Ssimonyte (2015-09-30) >>
Direktorius dar nematė naujos gyventojos, tik girdėjo,tai dar gal neusuprato kas ten buvo :)) atskiram kambary baltukę palaikysiu,kol apsipras...o haskė tai nuo durų nesitraukia,baisiai įdomu ką ten tokio parnešiau :D na,tikiuosi viskas bus gerai dėl ligų ir dėl santykių :)
Ssimonyte (2015-09-30) >>
Pasiėmiau pati šitą gražuolę ;)
Ssimonyte (2015-09-28) >>
+15eu katinukams, aukit sveiki! ;)
Ssimonyte (2015-09-25) >>
Šiandien įsitikinau, jog bailiukai tikrai toli nebėga :) jei neskaitėtę, paskaitykite mūsų istoriją-irgi dingusio bailio juoduliuko ieškojome 4 savaites ir atradome prie namų esančiame miškelyje...iš visos širdies linkiu, kad rastumėte savo juoduliukę!!!!
Ssimonyte (2015-09-25) >>
Na va, jau iš gydytojo mes-liūdniau, nei tikejausi,bet viskas bus ok :) matyt kažkas vijo į medį ir belipdamas 2nagiukus išsiplėše, vienas pirštukas jau gangrenuot pradėjęs, tai teko dalį pašalinti...dabar laukia 10dienų antibų kursas, kažkiek lašinių, namų šiluma ir namiškių meilė bei rūpestis :))))))))
Ssimonyte (2015-09-25) >>
Ačiū visiems dar kartą! pakuojamės pas gydytoją apžiūrai,nes perdrėksta letenėlė liūdnai atrodo, o ir užkimęs visas...ech,rankos iš laimės rašant dar tebedreba :D
Ssimonyte (2015-09-25) >>
Radau miškelyje netoli namų, kurį kaip rašiau,šimtą kartų buvome su vyru iššukavę ;) slėpėsi kažkur visą tą laiką ir šiandien, laimingo atsitiktinumo dėka,po eilinio skelbimų perklijavimo, užmačiau savo pabėgėlį :) tai va, mūsų atvejis iš tų, kur pabėgėliai katukai toli nenueina :)))) tie,kurie ieškote pradingėlių-jei tikrai mylite savo augintinį, jokiais būdais nenuleiskite rankų!!!!
Ssimonyte (2015-09-25) >>
Šiandien esu neišpasakytai laiminga!!!!parsinešiau namo savo mylimą kačių!!!!!!!!!sukūdęs baisiai, nepramurkiantis, perpjauta letenėle,bet NAMUOSE!!!pagaliau ir vėl saugus, mylinčiose rankose :))))))))))Ačiū visiems už palaikymą ;) įsitikinau, jog už įdedamas didžiules pastangas tikrai atlyginama ;)
Ssimonyte (2015-09-24) >>
Perpiet vedu haskę palakstyt, tai skelbimus aptikrinam, apklausinėjam vietinių ,,bomžų", butelių rinkikų ir tt, (net kiemsargius 2 ,,įdarbinau) ar nematė mūsų kačiaus. O naktimis ieškau,nes žinau savo bailių-jis gal tik musės nebijo...sąžiningai keliuosi 3h ar 3:30h, pasiimu žirkles į rankas ir einu ,,apsiginklavusi" :) vat tokia jau ketvirta savaitė. o kitiems širdis nesudreba augintinį išmest iš namų.ir pikta, ir graudu.
Ssimonyte (2015-09-24) >>
Vienoje stotelėje kasdien tenka skelbimą su nuotrauka perklijuoti- vakar jau ir moralą suraičiau skelbime, bet nesitikiu,kad kažkas nuo to pasikeis (dar netikrinau,ar nenuplėštas). norisi palinkėti tokiems psichams-skelbimų plėšytojams, kad rankos nukristų!!! Nežinau kur tas mano bailys įlindęs, bet prie namų visi krūmai,medžiai ir miškelis iššukuotas. o ir maitintojų aplink nėra,tik už gatvės,bet ten maitinančios moterys naujų burnų nematė :( nebežinau kur eiti,kur ieškoti,bet rankų nuleisti tikrai negaliu!
Ssimonyte (2015-09-24) >>
Ech,kiek pasaulyje neteisybės! kasdien peržiūrinėdama visus man žinomus ir naujai atrastus puslapius/portalus apie dingusius-randamus-dovanojamus augintinius, randu tiek daug istorijų apie išmestus ne(be)reikalingus gyvūnėlius! kai tuo tarpu va jau ketvirta savaitė einu iš proto dėl pradingusio savo mylimo kačiaus! :(((((((
Ssimonyte (2015-09-16) >>
Kreipiuosi į visus, kurie gali, netingi ir yra neabejingi šio juoduliuko likimui- būkite geri, pasidalinkite su draugais, pažįstamais iš fabijoniškių/ visorių mūsų skelbimu! patys jau padarėme viską, ką galėjome, paieškų nenutraukiame , bet žinių apie katuką nulis. labai nerimauju dėl greit prasidėsiančių lietingų ir šaltų dienų/naktų dėl to, kad katinukas pavasarį turėjo problemų su sveikata, jam reikia specialaus maistelio :( ką jau ir bekalbėti apie tai,jog jis naminukas ir be galo baikštus...:( padėkite susigrąžinti mylimą katuką!!! AČIŪ!!!
Ssimonyte (2015-09-14) >>
Kokia gražutė! tikiuosi greit ras namus ar bent globą...
Ssimonyte (2015-09-12) >>
Ar tikrai geras tel.nr nurodytas-ryte skambinau, atsiliepusi moteris teigė nieko nežinanti apie katiną...


Statistika Online: 142
   

Komentarze

Alinakiu (17:32) >>
Labai dėkoju p. Violetai už paramą, jau visi pinigėliai surinkti, skola padengta. Be galo...
Vyta (14:26) >>
Kokia sena istorija, ir kaip liudna kad ji baigesi labai blogai...
Sandra0193 (23:35) >>
Pabėgo Naujininkuose, Brolių g.
Villi (9:36) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.138394
Villi (9:30) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.140572
Villi (9:29) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.141118
Villi (19:58) >>
RUDIS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:32) >>
Šuns Grindoje nėra, tik koks jo likimas, negaliu atsekti
Villi (11:32) >>
MARLIS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:31) >>
GRUNTAS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:31) >>
NERLIS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:30) >>
Šuns Grindoje nėra, tik koks jo likimas, negaliu atsekti
Villi (11:30) >>
LITAS vis dar laukia naujų namų