LT | EN | RU | LV | PL | EE    Litwa | Łotwa | Estonia
 
 
 

Wyjechał do mnie

Opisanie:

Labai ieškau namukų mano mylimukėm sesėm Burbulytei ir Pūkutei. Sesės gyveno sandėliuke, sterilizuotos ir buvo paskiepytos. Nugriovė jų sandėliuką, kur jos turėjo loveles, ir kur pasislėpti nuo blogų žmonių, lietaus ir sniego. Laikosi viename apleistame bute, bet jį, rodos, tuoj išpirks žmonės. Myliu jas labiau už viską pasaulyje. Baisiai skamba, bet taip yra.
Mane operavo 2 mėn. atgal, dabar sunkiai vaikštau. Per tą operaciją pasiilgau jų labiausiai. Tegul neperskaito mano šeima.
Jos labai gražios, labai protingos, ypatingai jų vyresnėlė Burbulytė. Pūkutė jos klauso, be vyresnėlės ji žūtų, jos - neperskiriamos. Labai labai noriu josm gerų namų. Nebegaliu taip gyventi, sveikata visai neleidžia. Jomis žavisi praeiviai, jos būtų puošmena ir džiaugsmas namams.
Dabar vis toliau ir toliau lydi link namų, , apgaudinėju, po pamaitinimo visiaip slepiuosi ir pabėgu. O širdis plyšta nuo Burbulytės akučių žvilgsnio, tokio liūdno ir prašančio: ''nebepalik, neškis, myliu". Dievuli, kad būčiau tik aš. Aš tą meilę perduosiu ir Jums, aš ją padovanosiu.

Gatunek: kotka
Liczba zwierząt: 2
Rasa: Mieszaniec
Płeć: samiczka
Aktywność seksualna: kastrowany
Wiek: 1-3 lata
Rodzaj włosów: długie futro
Kolor: biały, szary
Region: Litwa, Vilnius City, Vilnius
Użytkownik: Airine1111

Numer ogłoszenia: 37025
Zamieszczone: 2011-09-01 | aktualizacja: 2016-12-03 | zdezaktywowane: 2013-11-19
Liczba odsłon ogłoszenia: 52846
Poprzedni status zwierzęcia: Do adopcji

Komentarze

Day (2013-11-09)
Użytkownik usunięty komentarz
Airine1111 (2013-11-09)
Na tikriausiai ne, tikriausiai niekada. Meilytė mano dideliausioji:) Maniškės klizmutės dar neleidžia ramiai pasivaikščioti Burbulytei. O ji tokia švelni ir mandagi, ir laukia vis jaukesnėse vietelėse pasislėpusi, kol maniškė, ypač Mažylė, leis Burbulytei ramiai gyventi. Tai mudvi pasiglamonėjam, prisimenam savo vargo laikus, siaube, kiek ilgai tai truko. O Pūkutė irgi buvo pradžioj komandoje su Mažyle. Bet tai keičiasi. Ji nulenda pas Burbulę ir kartu, atsieit, slepiasi. Šiaip tai mano vienas iš didesnių mano gyvenimo romanų:)
Mune58 (2013-11-09) (foto)
Airine1111, kaip laikosi Burbulytė? Ar jau bučiuojasi su sese Pūke? Gal jau nebedovanosite?D
Airine1111 (2013-09-15)
Ačiū, mielosios, didžiulis ačiū už mūsų su Burbulyte ir jūsų džiaugsmą ir palaikymą. Ačiū ačiū ačiū!!! Dideliausias ačiū puikiąjai ir jautriąjai Godai, kuriai kilo ranka tada, kada reikėjo, nors jaudulio buvo begaliniai didelio!!! Mes mokinamės gyventi namie, ko niekada Burbulytės gyvenime nebuvo. Aišku, ji ne viena namie, bet ji labai labai taiki ir švelni. Balkone dieną langas atidarytas buvo. Ant jo geras tinklas. Bet ji gi nesupranta to tinklo. Ir nesiruošia niekur šokti ir bandyti eiti. Ji labai myli mane, mylimoji mano Burbulytė:) Bus viskas gerai:)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-09-15)
Isijungiau minutei budama kitam pasaulio gale ir pamacius sia naujiena, negaliu patiketi!!! Burbulytes pagavimas buvo vienas is mano neigyvendintu iki galo darbu, vis galvodavau tuoj sals, tuoj ziema, na si karta tikrai ja turime pagauti. Juk bandeme ir su gaudykle, ir tinkla gavome, bet - Burbulyte superkate nepagaunamoji! Tiesiog negaliu patiketi ir labai labai dziaugiuosi uz Irena, pagaliau pailsesite. Aciu Goda!!!
Angelina (2013-09-15)
Irena ,Jus neisivaizduojat ,kokia as laiminga ir kaip dziaugiuosi uz jus.Matot ,svajones is tiesu issipildo:))))))
Vyta (2013-09-15) (foto)
Airine1111 sveikinu, na pagaliau kaciukei pasiseke :)
Airine1111 (2013-09-15)
Taip, Angelina, aš turiu savo meilę Burbulytę. Jau pagaliau:)))
Angelina (2013-09-15)
Irena ,jus pagavot Burbulyte?
Airine1111 (2013-09-15)
Kol kas gyvename atsargiai. Burbulytė gražiai pasisaugo mano chebros. Glamonės su manimi tęsiasi. Pūkutė dar į draugystes neina. Bet ir nebešnypščia. Naktį verkė tyliai Burbulytė, tai nešiausi į lovą, bet pabėgo. Tai išglosčiau ją, ir nurimo. O Rainelis tai uždarytas. Jis nė figa nesupranta:( Jis tik nori manęs:) Mat mano meilužis:) Dėl jo tai tikrai problemėlė:( Meilus visai šeimai, bet nenori mano gyventojų:( Vat. Jau valgom, jau š... Bus viskas gerai.
Flowere (2013-09-14)
Airine, gal kokių naujienų turite? :)
Yuta (2013-09-13) (foto)
atsiprašau- Godą. Pirštai prisipainiojo tamsoje:)
Yuta (2013-09-13) (foto)
ne tik katinai nepažįsta savų. Prieglaudoje atskyrėm baugfusią maitinti kalę nuo šuniukų, kad pratintųsi gyventi be mamos, tai po dviejų savaičių mama visai vaikais nesidomėjo, o po mėnesio ir vaikams nebelabai ji terūpėjo...Džiaugiamės, kad ši ilga istorija baigėsi taip puikiai. Sveikiname, pavydėjome jums atkaklumo – du metai vien šiam skelbimui, o istorija tai dar senesnė, kiek pamename. O Gogą Smilgę, Didžiąją Graibštininkę, reikės kviesti į Panevėžį:) Turime nutrūkusią vieną kalytę, jau senokai laksto po prieglaudos teritoriją jau kelias savaites nesugaunama. Niekaip artyn neprisileidžia, su kilpa be šansų prieiti. Gudri nesugaunamoji Tora http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.35734. Jei kas turite kokių minčių, kaip sugauti, pasidalinkite.
Gruodinukas (2013-09-13)
:) kad nepažįsta, tai nieko stebuklingo, Mikučio va tikra mama nepripažįsta, nors gerą tik mėnesį nesimatė. tokie jau tie katinai:) svarbu, kad sutartų.
Day (2013-09-13)
Użytkownik usunięty komentarz
Airine1111 (2013-09-13)
Taip, bravo moterys! Jos gynė mano katelę. O čia atėjo tokios niekdarės, ir pasigaus, ir turės, ir dar ką padarys:(
Day (2013-09-13)
Użytkownik usunięty komentarz
Airine1111 (2013-09-13)
Ačiū, mieloji Alina, už palaikymą, ačiū Gintarei už bandymus padėti, ačiū Laurai, už pagalbą ir palaikymą, ačiū Glomy, kuri irgi bandė padėti. Ačiū visoms, čia esančioms. Jūs man taip patinkat! Tai geriausi žmonės, jie visi čia.
Flowere (2013-09-13)
Paskaičiau istoriją ir nesuprantu, kodėl ta katytė dovanojama :))))
Airine1111 (2013-09-13)
Użytkownik usunięty komentarz
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2013-09-13) (foto)
Yeeeesss, Irena, labai labai dziugi zinia! Pagaliau!
Airine1111 (2013-09-13)
Dar tik pradedu atsitokėti. O tai įvyko jau užvakar (trečiadienį). Tą vakarą susijaudinusios buvome visos, kas dalyvavo, ir aš. Tik dabar galiu rašyti. Žinotųmėt, koks malonumas glostyti ir glamonėti švelniąją Burbulytę:) Pilviukas atverstas, ką nori, tą daryk:) Tik dabar dar balkone (užstiklintame) tokiam paruoštam guoliuke. Dar tik tik sukrimto porą savo kietukų skaniukų. Mat vakar mano durnas Rainelis, buvęs Burbulytės geriausias draugas, buvo laisvas ir nuėjo į balkoną į katytės guoliuką. O Burbulytė išlindo iš savo slėptuvės ir ėjo ten pat. Na ir ... šmikis tas, sudavė katelei, ir katelė vėl pasislėpė beveik pusei dienos. Gavo šmikis:( Pasodinau į "kalėjimą". Gal suprato. Kol kas jie po to nesusitiko. O sesytė Pūkutė buvo tyliai nuėjusi dar kai katytė sėdėjo narvelyje-suspaudėjyje. Ir ką, durnė, pauostė ir pabėgo. O šiandien nuėjo prie jos guoliuko spintelėje balkone ir apipūtė - cha cha cha:( Va, o aš galvojau, kad ji iš karto pažins sesę:( Bet bus, viskas bus:) Mylima katelė:) Ji jau nebešals:) O aš nešliaušiu per privačią teritoriją, kai užsidega budinti šviesa, kaip konclagery, o tu susirietęs bėgi iš ten pamaitinęs katelę ir bijai, kad negautum į kuprą:(
Day (2013-09-13)
Użytkownik usunięty komentarz
Goda Smilgė (Naminukai) (2013-09-13) (foto)
Airine1111, jausmas gaudyt katę, kuri žinai, kad kažkam reiškia kone visą gyvenimą, ir žmogui, kuris jos laukia jau ne pirmus metus- kažkas nepaprasto. Atvykome drauge su Erna beveik atsitiktinai (visai netoli paleidom katytę po PSP) ir staiga toptelėjo mintis „varom pažiūrėti Burbulytės!" ir tą akimirką kai pamatėm ją miegančią ant garažo stogo krašto, supratau- arba dabar, arba niekada. Lyg jausmas, kad turi pasisekti, kad tai vienintelis šansas, dar tik lipant iš automobilio ir galvoje kuriant gaudymo planą, rankos drebėjo kaip pas rimtą nervininkę. Mečiau tą graibštą ant jos giliai įmigusios, bet tą momentą ji pašoko ir kažkurią sekundės dalį jau maniau, kad ją praradau, kai išvydau- ji graibšte! Iš tiesų daug kačių esu pagavus, bet pripažinsiu- niekada dar nejaučiau tiek adrenalino, kad širdis kulnuose atsidurtų, dar niekada negaudžiau miegančios katės, ir kažkam tokios beprotiškai svarbios katės! Ačiū Ernai už puikų pakordinavimą ir pagalbą, be jos šis stebuklas nebūtų įvykęs. Beprotiškai džiaugiuosi už Burbulytę ir Ireną- dabar gyvensit sau ilgai ir laimingai, nes Burbulytė mano mintyse jau buvo tapus mistiniu fantomu :)
Audrone66 (2013-09-13)
Ai, net žodžių trūksta :):) Rašau-trinu, trinu-rašau.. Įsivaizduoju Jūsų džiaugsmą, Irena, ir ką čia bepridursi :):)
Airine1111 (2013-09-13)
Na va, pasidžiaukit kartu, jei skaitėt apie nepagaunamąją Burbulytę, už Burbulę, mane ir nuostabiąją Godą, be kurios tos minutės nebūtų: Telefono skambutis "Burbulytė jau pas mus mašinoje". Kiek būdavo pasvajodavau, kad tokia minutė bus. Ir įvyko:))))))))))) Tai padarė Goda man esant darbe. Padarė neįmanoma. Ji galėtų geriau papasakoti. Bet iš pasakojimo - graibštą Goda metė nuo žemės ant miegančios ant stogo katytės. Ir įvyko geriausia, kas įvyko mano gyvenime paskutiniu metu:))))))))) Myliu visus, dėkoju visiems, kas bandė padėti man ir Burbulytei. Ir žemai lenkiuosi puikiajai Godai! Ačiū ačiū ačiū ačiū. Mes abi su Burbulyte labai laimingos:)))))
Airine1111 (2013-09-02)
Žinot, bijau rašyti, kiek duočiau (daug, čia atvirų tokių paramų nebūna, kiek duočiau), kad kas sugautų. Jau buvo bandymų. Nesigauna kol kas niekam:(
AisteIgn (2013-09-01)
o tai gal kas gali pagelbėti su pagavimu?..
Xiri (2013-09-01)
oi kokios grazios katytes...tik nelabai supratau,paglostyt,pakasyt paausiukus leidziasi,o pagaunama ne?
Airine1111 (2013-09-01)
Liūdna:((( Negaliu pačiupti Burbulytės:( Jau dėl ko, nepasakosiu:( Viskas - glostymas, glamonėjimasis vyksta už grotelių:( Vaikštom kartu, sėdim ant tarpinio suoliuko, namai toli. Burbulytė labai gudri, mano sveikata (kojos) bloga:( Nėra bistrumo:( Aš jai vienintelė, ji daugiau nieko neturi. Ji be manęs neišgyvens:( O kiek aš dar pavaikščiosiu, ypač žiemą:((( O ji artėja - ta bjaurybė žiema:(((
Airine1111 (2013-01-16)
Laura, gydykitės ir sveikit. Ten bet kaip gaudyti sunku:( Aš ir taip ir kitaip galvoju. Tegu tik prasilaiko. Pagausim:) Sveikatos, Laura!
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-01-15)
Yra tinkslas, reikia tik kad padetu kas nors pagauti. Atsisaukite kas nors. As su bronchitu ir gresianciu plauciu uzdegimu;(
Airine1111 (2013-01-15)
Użytkownik usunięty komentarz
Airine1111 (2012-12-11)
Man labai reikia žvejyb. tinklo. Gal kas turite kelis metrus? Man reikia pasigauti Burbulytę. Ir reikia tiek ir taip, kad patiesti ant žemės. Labai prašau.
IlonaKolit (2012-11-09)
Mergaitės, kažkaip juk reikia pergudrauti tą katę. Šiam momentui išeina, kad ji - katė - gudresnė ir protingesnė už mus. Taigi nenusileiskime kažkokiai kieminiūkštei. Kūriam planą "Griebk Burbulytę, kad ją kur!.." O kodėl ta kutuvėla neina į gaudyklę, jai ten maistas per mažai kvepiantis?
Airine1111 (2012-11-09)
Gėda, skaudu, bloga man labai, kad negaliu pagauti Burbulytės. Myliu ją, ji mane. Jaučiu, namuose būtų daug daug glamonių. Net dabar tamsoje po mano darbo bėga pasivaikščioti su manim. Man šalta sėdėti ant to tarpinio suolo. Bet dėl jos viską padaryčiau, ir darau. Einu du kartus per dieną, klaupiuosi, išglostau Burbulytę už tų grotų, paausiukus iškasau. Man ir Pūkutei taip jos reikia :( Kylam, kad mūsų nepamištųmėt. Gal kada kas nors padės sugalvoti, kaip pagauti mano meilę. Juk namai, geri namai jos taip laukia.
Airine1111 (2012-08-28)
O va mano dižioji melė, mano mylimoji Burbulytė vis lauke. Prabėgo vasara :( Aš vis laukiau, tikėjausi ir svajojau, kaip aš pagausiu Burbulytę, kaip parsinešiu į namus, kaip myluosiu. O lauke jau rudenėja, koja vis labiau skauda, man nebepagauti mylimos Burbulytės :( Dieve, kaip tai padaryti? Vėl eisiu per ledą, arba jau nebepaeisiu, nes... Taip myliu, o negaliu turėti namie :((((((((
Airine1111 (2012-07-30)
Mano mylimoji Burbulytė, tu vis dar lauki manęs, o aš bėgu pas tave į tuos pasimatymus... Turi dabar draugą Rainelį. Ir jam padėsim. Aš vis vien įveiksiu savo nervus, savo kojų bėdą ir tave. AŠ PRAŠYSIU VĖL PAGALBOS. Mes su Pūkute labai laukiame tavęs... Šiandien per tą didelį lietų mažiukė laukė po mašina manęs. Suspėjau paimti ant rankų. Bet juk tik švelniai. Kad nesupyktų vėl glostydama paleidau, nes jėgų nėra :(
Airine1111 (2012-07-10)
Mes, t.y. Burbulytė, vis dar nepagaunama :( Myliu mažylę, ir ji laukia begalo manęs ir sekioja, kol sugebu palikti. Bet toliau neišeina.
Audrone66 (2012-06-06)
:):)
Airine1111 (2012-06-06)
Atėjo mano meilė :) Kaip niekur nieko. Labai meilės norėjo. Jėgos kažkaip po vakar apleido. Labai nervinausi. Turiu kažką rimčiau daryti, nes...
Airine1111 (2012-06-05)
Tai yra pakankamai toli. O ir tas kodas. Neis. Nematau galimybės. Dabar kad tik būtų laimingesnis rytas! O toliau kaip nors...
IlonaKolit (2012-06-05)
Įsivaizduoju, kaip neramu ir sunku nesulaukti savos bėdulės. Pergyvenau tą jausmą su Aja ir jos vaikais. Gal ji eitų su jumis iki pat buto? Nors man toks triukas su Kipšiumi nepavyko, įeidavo į laiptinę ir aukštyn nė už ką, mindžikuodavo apačioje kniaukdamas.
Airine1111 (2012-06-05)
Taip blogai šiandien :( Ryte Burbulytė bėgo nepaleisdama manęs iki, baisu kiek. Ir vis kniaukdama. O aš ratus sukau, kad tik ramią, geroj vietoj palikčiau Burbulytę. Tik ištiesiu draugiškai rankas paimti, šast, atgal. Tik apsisuku eiti, vėl bėga ir kniaukia. Taip sunku buvo palikti :( Vis žvalgiausi... O vakare po darbo aš vėl einu. Tai kaip ritualas. Mes pavalgom, pamaitinam dar mano mielą Rainelį. Tada einam link mano namų, pasėdim ten kieme ant suolo, o Burbulytė greta pasikrapšto, pasiprausia kailiuką, pažaidžia. Bet šiandien neradau jos. Ji kaip sargybinis laukia visada manęs. O šiandien ne. Vaikščiojau ilgai ilgai... Sunkiai užmigsiu. Kad prašvistų geresnė diena! Dieve, kiek atiduočiau, kad ji būtų mano namuose, mano mylima Burbulytė!
Airine1111 (2012-04-15)
Visai nežinau, ką sugalvoti. Man patarė vaikščioti visą laiką su tuo daiktu, su kuriuo gaudysiu, kad jo nebepastebėtų. O tik po kurio laiko panaudoti. O šiaip tai tik manim ir gyvena, tik manęs ir laukia, ir kad palikti ją, reikia labai gudrauti ir slapstytis. Aš irgi vis pralinksmėju, kai pamatau ją, mano mylimą katelę...
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-15) (foto)
Kaip liudna, kad vis dar nepavyksta joms susitikti :( Irena, ka cia sugalvojus, kaip pagauti kyce?
Linata (Gyvunugloba.lt) (2012-04-15)
Graži karalaitė pataluose:-)...Taip norėtųsi, kad ir sesytė į namus ateitų...bet matyt labai ji gudri, nepagaunamoji:-(..
Airine1111 (2012-04-15)
Ne, Alina, nepergudrauju Burbulytės.
Airine1111 (2012-04-15)
Yra jų naujos nuotraukos. Tik kur kartu, sena nuotrauka. Kitos gi nėra. Jos kol kas nesusitiko....
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-04-15) (foto)
Kokia "karaliska" trecia nuotrauka :) Irena, tai vis dar niekaip nepavyksta pagauti sesutes? :(
Airine1111 (2012-04-15)
Va kaip aš išskyriau seses : ( Tai aišku tik dėl negalėjimo pagauti ir mano, praktiškai, jau kaip ir negalios : ( Abiems ištikimai tarnauju: vienai namie, kitai lauke. Aš jau net nebesiguodžiu. Tiesiog labai noriu sesių susitikimo. Jos neužmiršo viena kitos...
Airine1111 (2012-03-23)
Użytkownik usunięty komentarz
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-03-21) (foto)
Labai liudna del 2 katyciu :(
Airine1111 (2012-03-21)
O skiepyti jau buvome pasiruošę, jau buvome vaistų nuo kirminų sudavę. Mažytė atrodė labai gerai, buvo graži ir atrodė sveikutė. Tai padarė Galinos gera širdis. Gal ji neturėjo blogų pavyzdžių, kai mažieji greitai užsikrečia. Dabar, sako, saugosis.
Moira (2012-03-21)
Panleukopenija:( mačiau, kaip mirė Galinos mazgė, negerai, kad į namus imami nesveiki gyvūnai, kai namuose yra maži neskiepyti.
Airine1111 (2012-03-21)
Nežinome. Tik kai mažutę nuvežė Galina į veterinarinę, tai gydytojas sakė - virusas. Ji buvo vos gyva, ten ir mirė:( Buvo jau per vėlai. O anksčiau visas dėmesys buvo šitai gelbėjamai katytei. Tik tai buvo ne mūsų jėgoms:(
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-03-19) (foto)
O nuo ko ji mire? Nuo nieziniu erkiu juk negalejo mirti. Ir dar uzkresti kitos katytes, kad ji irgi mirtu.
Airine1111 (2012-03-19)
Deja, tos katytės nepavyko išgelbėti:( Ir nusinešė jaunos 3-4 mėnesių gelbėjamos ir nespėtos paskiepyti katytės gyvybę:( Atleiskit!
Edda (Gyvunugloba.lt) (2012-03-19)
Wilma, http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.26282.
Wilma (2012-03-19) (foto)
Airine1111 nerandu tos naujienos, bet gal žinote kaip ta katytė, kur labai žaizdota buvo?
Airine1111 (2012-03-19)
Użytkownik usunięty komentarz
Virgau (2012-03-15) (foto)
yra tokios geruju bakteriju capsules,jogurt vadinasi.Galima i drungna vandenuka puse tos capsulytes milteliu ismaisyt ir su svirkstu sugirdyt,na kokiu 10ml.Jei stipriai nusividuriavo,vadinasi daug skysciu neteko,reik vis pagirdyt per prievarta,nes pats vargiai gers.
Cherry (2012-03-15)
Radau: ""„SOS gyvūnai“ nuoširdžiai dėkoja viešajai įstaigai „Vibrisė“ [...] apsinuodiję ir viduriuojantys gyvūnai sėkmingai gydomi žmonėms skirta priemone „Enterosgel“...
Edda (Gyvunugloba.lt) (2012-03-15)
Geriausiai padaryti is krakmolo ir vandens "kliju". Viduriavima sustabdys, bet jo priezasciu nepanaikins.
Mune58 (2012-03-15) (foto)
Airine1111, tai gal Smecta?
Cherry (2012-03-15)
SOS gyvūnuose buvo rašyta. Andre dienoraštis.
Angelina (2012-03-15)
As katinukamms duodavau Linex ,labai gerai padeda ,jei ne infekcines kilmes.
Airine1111 (2012-03-15)
Čia paklausiu: kažkur perskaičiau kažkokius žmonių vaistus nuo viduriavimo, tinkančius katytėms, ir labai gerai padedančius. Pavadinimo nerandu, neatsimenu, kur skaičiau. Labai reikia. Pas mano kaimynę labai viduriuoja katinėlis. Gal nuo kirmininių vaistų. pPrašykit, prašau, jeigu prisimenate ar žinote.
Airine1111 (2012-03-03)
Šiandien atšilę, tai katytė labai bėgo iš paskos ir kniaukė. Na, rodos, tik imk. Buvau atsisėdusi ant tokio nukritusio medžio, ji taip pat ant to medžio netoli. Bet vis atsargiai žiūrėjo, kad ne ne...Buvo šalta, bet sėdėjom. Jai gi čia pasivaikščiojimas ir prasiblaškymas. Ji gi ilgai viena, be sesės. Bijau dar kartą išgąsdinti ir sugadinti santykius. Prakeiktas tas kartas:( Ji niekaip jo neužmiršta. Man tolokai nuo to kiemo. Bijau judresnės gatvės. O ir jeigu dasivesčiau, bet ir netikiu, kad neišsigąstų toliau eiti, tai be paėmimo į rankas, neįsivesčiau pro duris su kodu. O į rankas tai tik šėrimo vietoje, ir tik atsargiai ir trumpai. O Pūkutė jau kaip visada ir visos labiau myli vyrą. Dar viskas atsargiai. Bet jis ramus ir tyliai tyliai... Bet tai ir malonu:) Nenori nenori, o pamilsta:)
Airine1111 (2012-02-28)
Oi, kaip čia jums papasakoti. Čia reikia daug aiškinti. Ta vieta toli nuo mano namų. Aš esu po rimtos kojų operacijos - pakeistas sąnarys, ir bijau nukristi, kad... Pasilenkti ir pritūpti mažai galiu. Slidu. Katytė stipri. Ji atsargiai ir tik kai kada leidžiasi paimama vos vos ant rankų. Ji mato, jeigu kas nors ateina su manim. Reiškia ir padėti niekas negali. Gaudyklę žino, graibštą žino. Buvo pagauta dar tada, kai visai laukinė buvo, ir sterilizuota. Abi sesės sterilizuotos. Duočiau prizą, jei kas nors ją pagautų. Šiaip myli mane, bėga iš paskos ir kniaukia. Bet toli, nenueiti saugiai.
Rita R. (2012-02-28)
Tai kaip cia yra su Burbulyte? Jei gerai supratau, katytė Jus ir prisileidzia, ir ant ranku paimti galite, tai pagauti visai nesunku turetu buti.
Airine1111 (2012-02-28)
Nebeturiu kada apie tave, Burbulyte, papasakoti. Einu, maitinu, kai kada paimu ant rankų, pamyluoju. Bėgi iš paskos, miauki, bet ne ne... Vis vedi ir rodai savo laikiną būstą. Slidu, baisu nukristi, nezgrebna esu. Bet būsi tu pas mane, turės tave sesė, sulauks tavęs Pūkutė:)
Airine1111 (2012-02-12)
Użytkownik usunięty komentarz
Airine1111 (2012-02-02)
Burbulytė gaudyklę žino. Joje jau buvo, kai vežėm sterilizuoti. Ir graibštą matė, kai buvo pagauta dingimo vietoje G. Vilty. Ir žiūri, ką nešiesi ir su kuo eini. Na, žodžiu, beveik neįmanoma ją paimti, ir dar man su savo kojom (po operacijos baisu nukristi ir skauda), nejudrumu, šalčiu ir su slidumu. Daug atiduočiau, net ..., jei kas padėtų ją paimti. Sesė gal dar neužmiršo Burbulytės. Tas grožis begalinis lipa į lovą, žaidžia su mano rankomis, bet paglostyti dar ne. Na ir namie kitos katės kartais puola, bet ir ji nepasiduoda. Bet tai visai nebaisu. Labai labai laukiam Burbulytės. Aišku, pati neateis. Aš ją kartais, jeigu spėju, kol neužlenda už grotų, paimu ant rankų. Bet tik atsargiai. Viena negaliu jos susikišti kur. Ji labai stipri. Duok dieve jai išsilaikyti, kol...
Rita R. (2012-02-02)
Użytkownik usunięty komentarz
Airine1111 (2012-01-19)
Einu kasdien ir po du kartus ir klaikiai bijau, kad neatsitiktų kas. Juk būtų kaip ir mano kaltė, kad nepagavau laiku. Einu ir kaip maldą sakau: "Viskas bus gerai". Sako, žodžiai materializuojasi. Burbulytė nori meilės, bet už grotų, kurios nuotraukoje matosi. Pakišus ranką po grotom, glostau glostau. Vakar nespėjus užlįsti jai už grotų, paėmiau ant rankų, išglosčiau, pamylėjau. Šiandien vėl per kojų skausmą ir neapsukrumą nesuspėjau, ir katytė vėl šmurkšt už grotų. Laukiu dar dviejų moterų pagalbos, vis su gudravimu begaliniu. O Pūkutė namie pamatė, kur laukinės durys, ir pradėjo taikytis išsmukti. Šiaip būtų su ja viskas pusėtinai, bet mano būrys kačių karts nuo karto puola, gal tik pažaisti. O Pūkutė bijo. Šiąnakt jos miegojimo vietelę užėmė mano Kieminukė (toks vardas ir liko). Tai jai buvo nerami naktis. Šį vakarą aprūpinsiu vietelėmis. Labai labai laukiam Burbulytės.
Airine1111 (2012-01-03)
Vakar pliaupė lietus, o dat ten kur Burbulytė, slidu. Ji kol kas turi kur pasislėpti. Praėjau pro šalį, aišku, liūdėdama, kad viskas taip. Šiandien ryte kažkodėl buvo jaukesnė. Aš kišu ranką po grotom ir išglostau išglostau išmiaukau savo katelę. Gal ji apsiramins ir atsiras variantai. Dieve duok jai išsilaikyti... O Pūkutė vakar truputį buvo įšokusi į lovą. Lovoje gulėjo tik viena mano katytė ir nieko nesakė. Pūkutė per kaldrą, bet arti arti prisiglaudė. Tokiom gražiom liūdnom akelėm pažiūrėdavo į mane, kai pajudėdavau. Bet ilgai bailiukė neišlaikė. Nuėjo už televizoriaus miegoti. Ten tokia kaip ir slėptuvė. Aš joms abiem pasakoju apie seses, kaip jos gyvena, ir kaip Pūkutė liūdi ir laukia Burbulytės. O Burbulytei juk liūdna vienai.
IlonaKolit (2012-01-02)
Airine, kaip sekasi?
Airine1111 (2011-12-30)
Aš jau taip ir darau. Einu šiaip pamaitinimui, nors negaliu... Ji be Pūkutės pasidarė daug atsargesnė. Ir tos prakeiktos grotos tarp sandėliuko ir garažo. Ji ten nulenda ir žinokis. O ką jei pamato, kas nepatinka, tuoj pabėga pro kitą grotų galą. Gerai kai būna jos draugas Juodukas. Ji tada mato, kad glostau juoduką, ir būna drąsesnė, ir truputį išlenda iš už grotų. Bet tada tas gerietis maišosi. Vis galvoju apie praleistas progas. Bet juk buvo ramentai, ir pritūpti ir dabar nelabai galiu. O tam darbui reikia bistrumo. O su kuo nors ji tuoj pamato ir jau labai atsargi būna. Tiesiog pabėga. Kol kas gaunasi, kad aš išskyriau seses.
IlonaKolit (2011-12-28)
Airine, katės labai jaučia visą jaudulį ir kėslus. Prieš metus mirusią Laimužę gaudžiau neįtikėtinai nevykusiai. Ją galėdavau paimti į rankas be problemų, tad nė kiek neabejojau, kad žmogui iš Vilniaus atvykus, tiesiog paimsiu ją, įdėsiu į boksą ir išlydėsiu. Deja, tądien ji neprisileido manęs arčiau nei porą metrų. Vienu momentu net suabejojau ar tai toji katytė, nes elgėsi lyg visai svetima ir nepažįstama. Taip ir nepagavau, po kelių dienų ją į rankas vėl galėjau imti. Pabandykite eiti pas ją nusiteikusi bet kaip: pavyks- imsit, nebus progos- tiek to. Burbulėlė nebejaus jūsų jaudulio ir kažkurį momentą turėtų pavykti. O gal profesionalios gaudytojos galėtų padėti, jei neklystu Gintarė moka puikiai tai daryti?
Airine1111 (2011-12-24)
Ilona, viską bandžiau. Ji mane dabar sieja su pagavimu. O kad jai bus gerai, ji nesupranta, gal. O ir šalta ir tamsu. Ir dar tos grotos. Dirbu. Pasimatymai vis tamsoje. Tik išeiginės šviesios. Ir tas beprotiškas nuovargis nuo sunkaus darbo ir didelio noro pagauti Burbulytę. Jau darbe visai blogai. Išeičiau iš darbo. Bet pinigų reikia. Juk daug turiu miaukių. Geros progos pagavimui praleistos. Ir namai toli. Įsivilioti negalima. Dar laikau rezerve patį sunkiausią pagavimo būdą. Dar noriu, kad dvi geros moterys be manęs pabandytų. Aš jai asocijuojuosi su pagavimu. Tris dienas nešiojau graibštą į darbą ir atgal. Gal pasiseks...Beviltiška. Ji žiūri į rankas, ką neši, ir su kuo esi ir tarsi klausia "kodėl neliko Pūkutės, tu kalta". Pūkutė gyvena pakankamai gerai. Su manim nelabai bendrauja. Bet gerai valgo. Mes tiesiog abi laukiam Burbulytės, mes labai laukiam...
IlonaKolit (2011-12-22)
Airine, o kaip dėl valerijono, ar jau bandėte?
Airine1111 (2011-12-22)
Użytkownik usunięty komentarz
Airine1111 (2011-12-18)
Użytkownik usunięty komentarz
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2011-12-15) (foto)
Irena, kantrybes, turi pasisekti galiausiai
Airine1111 (2011-12-15)
Użytkownik usunięty komentarz
Airine1111 (2011-12-12)
Użytkownik usunięty komentarz
Airine1111 (2011-12-10)
Użytkownik usunięty komentarz
Airine1111 (2011-12-09)
Pūkutei labai reikia Burbulytės... Ji prisiglaudžia prei Burbulytės ir pasidaro gera ir lipšni. Prakeikta ta tamsa, šaltis ir žiema. Ir Burbulytę jau reikia tik jėga gaudyti. Vasarą galėjo gal ir kitaip, bet šeima neleido. Dabar jau manęs pagailo - išverkiau. Kaip toliau bus, nežinau. Dabar gaudomės, jaukinamės, na ir visa kita. Kad tik greičiau, nes oras vis blogėja. Dar bijau, kad mano didelę meilę, norą pagauti, ir iš to kylantį nervingumą Burbulytė jaučia, deja. Kad ji žinotų, kad jos labai laukia Burbulytė...
IlonaKolit (2011-12-09)
AIRINE, pusė darbo jau padaryta. Pabandykite (jei yra tokia galimybė) atidaryti balkono duris, lai Pūkutė įeina. O jus sėdėkite sau tyloje ir nejudėkite. Svarbiausia, kad judesys ar garsas jos neišgąsdintų. Po kurio laiko tylutėliai ją pakvieskite, ji arba susidomės ir žiūrės į jus, arba grįž į balkoną. Bet durų neuždarykite. Gal po keleto minučių ji vėl pabandys ateiti.
Airine1111 (2011-12-09)
Pūkutę pagavau vienos moters pagalba jau trečiadienį. Dar papasakosiu, kaip apie penkios dienos atgal aš vaikščiojau apie tą namą. Vis negalėjau rasti Burbulytės. Kai jau radau, pavalgydinau, leidausi nuo to kalniuko ir staiga ... Mašina tik sudžeržgė, tur būt,stabdė, o iš po ratų išsirito pūkuotas kamuoliukas, kuris greitai greitai nusirito, nubėgo. Tai buvo mano Pūkutė. Mano akyse per plauką vos neatsitiko nalaimė. Aš stovėjau sustingusi. Ilgai vaikščiojau netoliese, bet rodėsi, kad viskas gerai. Ryte buvo tikrai viskas gerai:) Dabar ji jau namuose. Buvo porą dienų balkone. Dabar atidariau balkono duris, tai nuėjo tyrinėti namus. Naktį šaukė Burbulytę. Jai liūdna ir baisu:(. Ji pučia ant manęs ir tikriausiai brėžtų, jei bandyčiau priartėti. Ji juk Burbulytės jaunesnioji sesutė ir daro taip, kaip Burbulytė daro. Burbulytė mano draugė. Bet oi kokiu reikia būti gudriu su ja. Ji vis vien atsargi, ir po mūsų susipykimo laikosi atstumo. Šiandien gaudėm ją, bet deja:) Pūkutei aiškinu, kad ateis, tikrai ateis Burbulytė:)
Airine1111 (2011-11-21)
Ačiū
Edda (Gyvunugloba.lt) (2011-11-21)
Airine, gyvunu prekiu parduotuvese buna pirkti grauzikams skirtas sienas. Pokas apie 5 - 6 Lt kainuoja.
Airine1111 (2011-11-21)
Użytkownik usunięty komentarz
Airine1111 (2011-11-21)
Bandėm, bet dar bandysim. Jos jau buvo gaudyklėj apie 2 metųs atgal. Tada jas sterilizavau ir vaikiukus jų gelbėjau. Pūkutė "žiopliukė", buvo gaudyklėj per klaidą du kartus. Ji gali ir dar patekti. Burbulytė buvo pagauta, nuvežta į vieną vet.kliniką sterilizacijai ir iš ten pabėgo per langą dar iki operacijos (rašiau naujienose). Tada ieškojau 1,5 mėnesio ten (prie Jakovo klinikos, toli nuo namų), radau, ilgai gaudžiau, į gaudyklę nėjo, pagavau su graibštu. Parvežiau į savo vietelę, į savo sandėliuką, pas savo sesę. Dabar vėl gaudau...
Irene (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2011-11-21)
O su gaudykle bandete jau pagauti? Valerijonas ne visiems, bet kai kuriems tai tikras masalas:).
Vikikute (2011-11-20)
Valerijoną pabandyti verta, bet ne visad jis padeda :) Realiai būna katinų/kačių, kuriem visai nerūpi, o būna ir tokių ant kurių stebuklingai suveikia...
S.ginte (LGGD, Vilnius schronisko) (2011-11-20)
Is patirties sakau : statykit gaudykle, viduj jos valerijonu apipilta lapeli ir koncervu :)
Airine1111 (2011-11-20)
Użytkownik usunięty komentarz
Airine1111 (2011-11-20)
Użytkownik usunięty komentarz
IlonaKolit (2011-11-20)
Pabandykit. O valerijono budrumui užliuliuoti nebandėte?
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2011-11-20) (foto)
O gal vel mums su graibstu pabandyti?
Airine1111 (2011-11-20)
Użytkownik usunięty komentarz
Airine1111 (2011-11-13)
Użytkownik usunięty komentarz
Airine1111 (2011-11-09)
Użytkownik usunięty komentarz
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2011-11-08) (foto)
Pakelkit skelbima!
Airine1111 (2011-11-06)
Użytkownik usunięty komentarz
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2011-10-19) (foto)
davar supratau:)
Airine1111 (2011-10-19)
Użytkownik usunięty komentarz
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2011-10-19) (foto)
taip ir nesupratau:(
Airine1111 (2011-10-14)
Użytkownik usunięty komentarz
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2011-10-14) (foto)
Airine, ar teisingai supratau, kad Jus prasot pagalbos pagauti katukes? Ir jas prigalusit? Ar klystu?..
Airine1111 (2011-10-14)
Użytkownik usunięty komentarz
JR (2011-10-14)
Burbuliukes nemaciau. Gal kazkur netoliese buvo?
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2011-10-14) (foto)
O ir Burbulyte yra?
JR (2011-10-14)
Si ryta maciau Pukute. Berods viskas gerai. Tupejo ant kazkadais buvusio ir jau senokai nugriauto ju namo sienos likuciu. Kaip gerai butu, jei jas kazkas priglaustu. Nuostabios katules, rupesciu prisidetu nedaug, nereiklios jos, o namams dziaugsmo ir jaukump suteiktu labai labai daug.
Airine1111 (2011-10-09)
Va kaip būna. Pažiūrėjus į tą veiduką iš karto kilo tas vardas - toks mielumas ir apskritaveidiškumas. Linkiu abiems Burbulytėms nebešalti šią žiemą.
Laiburg (2011-10-09)
Norėjau pasakyti, kad toks sutapimas, lygiai tokios pat išvaizdos ir tokiu pačiu vardu yra pas mane darbe, aš prėjusią žiemą prižadėjau savo Burbulytei, kad daugiau nereikės šalti, bet savo pažado iki šiol taip ir neištesėjau :(
Airine1111 (2011-10-09)
Burbulytė ta, kur trečioj nuotraukoj prieky stovi. Ji ne pūkuota, tik pilnutė apskritaveidė. Burbulytės ta antra spalva po baltos - raina, Pūkutės antra spalva - gražiai pilka. Ji ir yra pūkuota. Viena moteris sakė, kad ryte matė Pūkutę. Tai lyg ramiau. Bet pailsėjusi eisiu pažiūrėti. Tai ne mano kiemas.
Laiburg (2011-10-09)
Burbulytė tamsesnė?
Airine1111 (2011-10-09)
Ką tik iš ten einu. Pūkutės nemačiau. Burbulytė ėjo iš paskos ir tyliai tyliai kniaukė. Gal kas Pūkutei atsitiko? Tegu tik taip nebūna. Truputį pailsėsiu ir vėl eisiu ten. Ačiū, gerosios. Ašaros byra.
Edda (Gyvunugloba.lt) (2011-10-09)
Kai tik buvo patalpintas skelbimas cia, buvau sudejusi gal i 12 portalu skelbimus.
Mune58 (2011-10-09) (foto)
patalpinau ir į "Skelbiam.info".
Mune58 (2011-10-09) (foto)
Alinakiu, dedu į Mice.lt, o po to iš šio tinklapio dar mokamai per SMS užsakysiu į kažkuriuos kitus.
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2011-10-09) (foto)
Merginos, ar galit paplatinti forumuose? As galesiu imesti i kelis tinklapius
Airine1111 (2011-10-09)
Tik čia. Jeigu galite, patarkite, kaip tai daryti. Ir kokiuose tinklapiuose? O gal galite kur nors įdėti? Būsiu dėkinga.
Mune58 (2011-10-09) (foto)
Airine1111, ar dar kituose tinklapiuose yra patalpinti katyčių skelbimai, ar tik čia?
Airine1111 (2011-10-09)
Būdama Valakampių sanatorijoje po operacijos pro langą matydavau gražias sodybas, ir jų daug. Ir daug tuščių žalių kiemų. Pagalvodavau, kaip gera būtų sesėms tuose kiemuose dūkti. Ir kad joms būtų saugu ten. Ir kaip jos ten gražiai atrodytų. Tiesiog puoštų ir gyvintų tuos tylius kiemus. Aišku, kad būtų mylimos tuose ar kituose namuose. O gal... Jau tikrai šalta. O jos tokios geros, protingos ir gražios:)
IlonaKolit (2011-10-06)
JR, pritariu. Tik liūdna, kad neatsiranda joms prieglobsčio, labai liūdna.
JR (2011-10-05)
Zinau sias katules, matau ja globojancia p.Irena. Pukute isidemejau nuo mazumes. Kai as ja matau, galvoje tik viena mintis - tokios grazios katules noriu visa savo gyvenima! Balta spalva su pilka, kailis pusilgis, tokia prabangi, tokia grazi! Jos sese Burbulyte irgi grazuole, akys tokios protingos, tokia lietuviskai raina. Ji nuostabi. Beveik kiekviena diena matau jas abi kartu, seses visa gyvenima kartu. Kaip butu gera, kad atsirastu zmones ir jas paimtu drauge, neisivaizduoju ju atskrai. Juk gyvunai irgi turi meiles ir prieraisumo jausma. O dvi kateles prie namu dideliu rupesciu nesukeltu, o matyti jas kartu tai taip grazu, idomu. Tai tobula draugyste, zmonems reiktu pasimokyti is musu mazuju draugu.
IlonaKolit (2011-10-01)
O dienelės jau pradeda vėsti... Šiandien stebėjau, kaip linksmai ir nerūpestingai žaidė mano kiemelio mažieji benamiukai, vaikydamiesi vėjo nešiojamus lapus, o aš tegalvojau apie tai, kad nežino jie dar, kas tai yra žiemos speigai...
Airine1111 (2011-10-01)
Jau pasilenkiu, pakeliu Burbulytę, pabučiuoju ir pažadu... Truputį laiko... Tik tegu išsilaiko mano mylimukės.
IlonaKolit (2011-09-28)
AIRINE, suprantu jūsų nerimą, jūsų skausmą, rūpestį. Orai dar gan šilti (dėkui dievui), tai galima dar bandyti laukti kitų pasiūlymų. Bet labai prašau jūsų, neatmeskite galutinai pasiūlymo dėl prieglaudėlės, laikykite tai atsarginiu variantu.
Airine1111 (2011-09-28)
Użytkownik usunięty komentarz
Airine1111 (2011-09-26)
Użytkownik usunięty komentarz
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2011-09-26) (foto)
Użytkownik usunięty komentarz
Airine1111 (2011-09-26)
Użytkownik usunięty komentarz
Moira (2011-09-18)
Na mano padovanoti bratanai į Saločius išstorėjo kaip buivolai, nes gauna kaimišką pieną, grietinę, šviežią mėsą, sausiakus ir keista, kad pienas nesukelia viduriavimo:)
Vikikute (2011-09-18)
Puiku :) Čia didžiausia nelaimė tas jos svoris buvo :D pas mane pateko dviratis, todėl, matyt ir nelabai mokėjo pamatuoti, kiek norisi to maisto (o pas mane kaime kaimynė (kuri pamaitindavo ir įleisdavo/išleisdavo katę į namuką) nė už ką neduodavo normuotai, kai manęs/senelės nebūdavo - juk katė daaar nori :D)
Moira (2011-09-18)
Viktorija, matau kabi:) Amaja gyvena Krinčine nuosavame name, gyvena gerai ir sočiai, nes padovanotų kačių gyvenimas yra pastoviai kontroliuojamas:) Ne tokia pampuška, kaip buvo, nes pastoviai migruoja namai-prieglauda, katė vaikšto su raudonu antkakliu (visos dovanotos katės su antkakliukais, mergytės raudonais, berniukai mėlynais), nuo kurio nuimtas skambaliukas, nes su skambaliuku nelabai išeina peliauti:)
Moira (2011-09-18)
Viki, žinau, kad su tuo žmogumi bendrauti nėra lengva:) ir žinau, kad tai ką ji daro, duok D, darytų kiekviena iš čias besilankančių ir būtų tokie ne visai sukalbami, kaip ji:) Be to ji dar visiškai "žalia" šioje veikloje ir jai reikia viskeriopos pagabos, nes vadybininkė iš jos prasta, bet jau šunis ir kates tikrai myli. Buvau toje prieglaudoje, kaip minėjau, ne viena GG galėtų užpavydėti:) Ačiū, kad ištrynei šmeižikišką nuorodą juodajame saraše:)
Vikikute (2011-09-18)
Irena, pastebėjau pirmiau būtent šmeižusiojo (ne apšmeižtojo) komentarą (jis buvo ištrintas keliomis minutėmis anksčiau, tik po to pastebėjau, kad neiškentęs žmogus ir "atkeršijo" tuo pačiu). Todėl ir sakau, kad reikėjo pranešti mums, o ne tuo pačiu atsakyti. Tiesą pasakius juodojo sąrašo niekad neskaitau, be to, atsekti kiekvieną istoriją sunkoka, todėl abu tuos komentyarus tik šiandien pastebėjau (netyčia pagooglinus ir pakraupus dėl kokių nesąmonių kartais žmonės įrašo vieni kitus ten).
Moira (2011-09-18)
Tam, kam skirta tikrai nepamatys ir šis komentaras tikrai ne į temą:) Jei tai būtų parašyta apie mane, šiuo metu vyktų rašiusiojo baudžiamasis persekiojimas už įžeidimą viešoje erdvėje paskelbus privačius duomenis (šiuo atveju telefoną), ko pasėkoje šmeižikas turėtų visas prielaidas likti be "paskutinių kelnių":) Todėl, Viltorija, prieš rašydama panašius komentarus, gal galite išsiaiškinti, kas ir kur. Gaila, kad buvo pastebėtas tik susijaudinusio apšmeižto žmogaus komentaras, o šmeižiko "kabojo" viešoje erdvėje daugiau kai porą mėn, tai sudarydamas prielaidas įtikėti šmeižtu.
Vikikute (2011-09-18)
O čia truputį labai ne į temą, bet kam skirta, tikiuosi, supras/pamatys: Juodasis sąrašas - ne vieta santykių aiškinimuisi. Mums sekti, kas ten kokių nesamonių prirašo ir kokie barniai ten vyksta, bei trinti neadekvačius įrašus - papildomas laiko gaišimas, kuriuo užsiimti niekas didelio noro neturi. Jei kiekvieną žmogų, su kuriuo nuomonės išsiskyrė, įrašytume į juodąjį sąrašą, nes nepatiko kažkas, tai vos ne kiekvienas čia besilankantis jau tikriausiai būtų tame sąrašė. Jis ne tam skirtas. O jei kažkas kažką nepelnytai ten patalpina, nebūtina keršyti tuo pačiu :) Tiesiog parašykite GG adminams ir pažiūrėsime, kas ten per situacija ir, jei tikrai žmogus nepelnytai įrašytas, ištrinsim :)
Vikikute (2011-09-17)
Moira, jei kada kalbėsite, galite paklausti, kaip Amajai sekasi (gal nesumaišiau Kristinų gyvenančių Pasvalyje ir prieglaudą neseniai atidariusių) :) Reiks kada surašyt/suskambinti buvusiems globotiniams, tikriausiai tuo užsiimsiu jau kai būsiu UK ir įsivažiuos normaliai mokslai tai daugiau laiko nieko neveikimo turėsiu :)
Moira (2011-09-17)
Iš mano ten nuvežtų nepadovanota tik Dinka iš grindos, nes tokia nelabai meilūnas:), visos kitos turi tai, ko dauguma kacų gali tik užpavydėti:) Vika, parašyk jai, ar paskambink, arba aš galiu jos paklausti, tik dabar ji užsiknisus, nes veža į Šiaulius į nemokamą PSP kates.
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2011-09-17) (foto)
Irena, as neissakiau abejoniu, o uzklausiau daugiau info. Manau, kad kaip ir visiems savanoriams, man norisi zinoti apie nauja/kita prieglauda.
Vikikute (2011-09-17)
Tai jau atidarė prieglaudėlę :) vasaros pradžioje Kristina priglaudė (sau, visam laikui) vieną mano globotinukę http://www.lese.lt/lt/visi/g.12297 (tik tuo metu manęs nebuvo Lietuvoje, tai bendravo su senele, po to tėtis nuvežė katytę, tai ir su juo labiau), sakė, kad galvoja atidaryti prieglaudėlę :) Nors aš nedaug bendravau (tik email'u) tikrai labai malonus žmogus pasirodė (o tėtis ir senelė irgi tokį įspūdį susidarė) :)
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2011-09-17) (foto)
Nelabai zinau, kaip cia viskas vyksta! Ponia Moira palaikau 100%. Airine, parasiau Jums i AZ!
Moira (2011-09-17)
Na man iš karto googlas išmetė, tame tarpe ir nuorodą į FB:) Alina, jei jau taip abejoji mano pasiūlymu, gal paimk kates į Lesę, visiems žinoma prieglauda ir katėmis ten labai rūpinamasi, ir Vilniuje, ir p.Airine bus užganėdinta.
Airine1111 (2011-09-17)
Użytkownik usunięty komentarz
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2011-09-17) (foto)
Alinakiu, jei Moira siulo pagalba, reiskia TAI TIKRA PAGALBA! Belieka tik pasitiketi! Beje, ne visos prieglaudos skelbiasi cia:)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2011-09-17)
O cia FB: http://www.facebook.com/profile.php?id=100002435568047
Edda (Gyvunugloba.lt) (2011-09-17)
Alina, http://plakantisirdis.lt/
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2011-09-17) (foto)
O kaip ieskoti per google? Koks yra pavadinimas? Pasvalio gyvunu prieglauda? Irena, cia nera tardymas, tiesiog sios prieglaudos nera sarasuose, kurie cia yra viesai prieinami. Todel naturalu, kad kyla toks klausimas (tiek klausimu).
Moira (2011-09-17)
Alina, aišku, kad galima FB, ar per google, kai to nori:) Tik matai tamstos "tardytojiški" norai šiek tiek mane suglumino:)
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2011-09-17) (foto)
Beje, i Lese irgi kreipiasi zmones su klausimais, kokia pas mus prieglauda, kaip laikomi gyvunai ir kaip dovanojami, ar migdomi/gydomi, ar ne. Tai yra naturalus rupestis. Tokiu atveju kvieciami atvykti pas mus ir isitikinti. Net buvo kilusi ideja irengti web-cameras kambariuose, kad zmones is kitu miestu galetu pamatyti "gyvai".
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2011-09-17) (foto)
O kur galima pamatyti tuos ex kulturos namus? Jie turi savo interneto svetaine? Kaip ir kokia tvarka yra dovanojami gyvunai is tos prieglaudos? Manyciau, kad issisklaidytu p. Irenos abejones, reiketu daugiau viesumo ir daugiau informacijos apie prieglauda, jos vadovybe, jei tokia yra, gyvunu laikymo ir dovanojimo tvarka. Tada zmogus gales ramiai apsispresti.
IlonaKolit (2011-09-17)
Mieloji Irena, aš taip pat norėčiau pritarti sakantiems, kad nereikia bijoti kito miesto. Ką jus jaučiate žinau, nes pati ilgą laiką kone kasvakar žliumbdama grįždavo po šėrimo, kiekvienas šunelių sulojimas, vaikų garsesnis riktelėjimas versdamo stipriau plakti širdį ir lėkti prie lango žiūrėti, ar tik ne maniškes skriaudžia. Katytės bus saugios, sočios, šilumoje. Ką gali žinoti, gal negi kas ir abi jas pasiims. O norą sekti tolesnį jų likimą irgi suprantu. Stengiuosi palaikyti ryšius su tais, kam dovanojau, tikėdamąsi, kad neįkyriu. Susirašome, susiskambiname, atsiunčia nuotraukėlių, buvau svečiuose. Štai netrukus įkelsiu nuotraukėlę laukinukės Ajos, dėl kurios praliejau daug ašarų. Prašau, pažiūrėkite ir paklauskite savo širdies ar tikrai nenorėtumėte gauti tokios nuotraukos, ar tikrai tą vaizdą iškeistumėte į tai, ką matote dabar. Ilgai nerimavau išlydėjusi Ają, nežinojau, kaip ji, visiška laukinukė elgisis, galvojau, kad geriau ji būtų kieme, man ant akių, tai bent žinočiau, kaip ji. Gauta nuotrauka atsako į visas mano dvejones. Manau, kad atsakys ir į jūsiškius svarstymus.
Moira (2011-09-17)
Čia ne mano prieglauda, aš vilnietė:) Čia prieglauda žmogaus, kuris tp nėra meilus ir geras žmonėms:), tai prieglauda žmogaus, kuris turi dvi didžiąsias gyvenimo meiles - sūnelį ir gyvūnus:) Aš su tuo žmogumi bendrauju ir jam padedu, o pati prieglauda yra buvusiuose kaimo kultūros namuose, tokia, kokios kurios ne kurios Lietuvos priglaudos galėtų pavydėti:)
Airine1111 (2011-09-17)
Użytkownik usunięty komentarz
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2011-09-17) (foto)
Irena, dar karta zemai lenkiuosi pries Jus uz viska, ka del ju padarete ir darote!
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2011-09-17) (foto)
Airine, gerai, kad viska supratot!
Airine1111 (2011-09-17)
Ačiū, Moira, man reikėjo tų paaiškinimų, jei Jūs ir supykote. Aš tiesiog norėjau, kad tai vyktų Vilniuje. Dar turėjau svajonę pati jas parsinešti į namus. Bet namie turiu rimtų ligonių, ir jau bijau prašyti. Aš turiu dabar daug naujų galvojimų.
JutaB (2011-09-17)
Użytkownik usunięty komentarz
Moira (2011-09-17)
Nu Airine, nemėgstu viešo girimosi, bet jei jau jums reikia :) Per 1,5 metų išgelbėjau, sterilizavau, kastravau,paskiepijau, išgydžiau, kai to reikėjo ir padovanojau su savo kolege arti 100 kačių, katinų ir kačiukų. Visa tai padaryta be prieglaudos. Tikrai nesiruošiu jums nieko įrodinėti ir aiškintis (kokia aš gera ir meili; jei būčiau kaip jūs "gera", arti šimto kačių būtų pas šv.Pranciškų:)), visai akivaizdu, kad pagalbos katėms jūs nepageidaujate, jums jūs pati svarbiau, jums svarbesni jūsų keisti jausmai ir meilė. Ačiū už dėmesį, manau debatai baigti:) Vargšės katės...
Braske (2011-09-17)
Sakot "As noriu"... ramiai pagalvokite ko nori katės, gi visų pirma norite padėti joms, o ne sau. Prieglaudoje joms nereikės kęsti šlapio oro, šalčio. Visada turės maisto po nosimi, na o vėliau ir šeimininkai atsiras. Žinokit prieglauda ne koks konslageris...katės ir pasivaikščioti išeina po patalpą ir paglostinėjimų tikrai sulaukia. Jūs galite sekti Jų likimą per atstumą, nebūtina gi prie visko pačiai prisiliesti. Tiesiog gerai pagalvokit.
Milkė (LGGD, Vilnius schronisko) (2011-09-17) (foto)
Niekad nesuprasiu žmonių, kurie taip labai "myli" gyvūnus, kad geriau jau leis jiems nuo šalčio ar piktų žmonių nusibaigt, negu priims pagalbą. Pagalvokit geriau apie katytes ir kas joms geriau, o ne apie tai, kas jums pačiai labiau priimtina.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2011-09-17) (foto)
Airine, apsiraminkit:)
Airine1111 (2011-09-17)
Użytkownik usunięty komentarz
Airine1111 (2011-09-17)
Użytkownik usunięty komentarz
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2011-09-17) (foto)
Airine, pati atidaviau siandiena Meila i Panevezi. Nebijokit tu kitu miestu, priimkit zmoniu pagalba! Vardan katyciu geroves, prasau...
Colomba (Lesė) (2011-09-17)
Airine, aš patį vežčiau katę kad ir autobusu ar traukiniu, į Pasvalį, Klaipėdą ar dar kur, jeigu tik kas pasiūlytų prieglobstį jai... Jeigu tik žinočiau, kad ja ten pasirūpins, kad jai nereikės šalti, negrės pavojus, vežčiau...
Linux111 (Penkta Koja) (2011-09-17)
airine1111,bukite gera,nustokite galvoti apie save.Jusu katineliams siulo pagalba,toli grazu ne visi jos sulaukia.Prieglauda kad ir Klaipedoje,koks gi skirtumas.Svarbiausia kad jie surastu gerus namus ir butu mylimi,turetu savo lova.Nes per jusu principus katineliai gali taip ir likt lauke.
Moira (2011-09-17)
Jei kada atsikvošėsite ir suprasite, kad pasaulis sukasi ne apie jus, parašykite, kokiu adresu katės vargsta, mes jas paimsime.
Moira (2011-09-17)
Tai jau tikrai, kad reikia, jei meilė tokia "didelė", kad geriau tos katės tegu kenčia, šala, gali būti bet kada išvežtos į grindą, gali būti bet kada suluošintos blogų žmonių ar piktų šunų, bet tegu tai vyksta jūsų akyse:D Gal nustokite graudžiais verkšlenimais terorizuoti žmones, jums nereikia pagalbos katėms, jums reikia pagalbos jums.
Airine1111 (2011-09-17)
Użytkownik usunięty komentarz
Moira (2011-09-17)
Nežinau, ar labai jau jums plyšta širdis p.Airine:) 09.02. ar 03. skambinau jums siūlydama pagalbą, kurios taip čia virkaujate. Katėms buvo pasiūlyta vieta prieglaudoje iki dovanojimo. Jūs atsisakėte, motyvuodama, kad cituoju: "taip myliu šias kates, kad negaliu su jomis skirtis, man baisu, kad jų daugiau nematysiu ir t/t". Gal galėtumėte paaiškinti viešai, koks yra jūsų tokio elgesio motyvas ir kodėl atsisakius pagalbos toliau jos prašote?
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2011-09-17) (foto)
Ikelkit kas moka i 15min, nes ziema tikrai ne uz kalnu:(
Airine1111 (2011-09-17)
Użytkownik usunięty komentarz
Airine1111 (2011-09-13)
Użytkownik usunięty komentarz
IlonaKolit (2011-09-12)
Katytės Naujininkuose... Tik štai atėjo ruduo. Mažės neturi kur pasislėpti, juk ir žolynai tuoj nunyks. Pamenu, kaip verkdavau palikusi savo Ają lauke. Bet ji turėjo, kur įlisti. O šitų laukia kraupi ateitis... Nebežinau iš nevilties ir skausmo, ką sugalvoti, kaip kreiptis, kad joms atsirastų kampelis... Nežinau, kaip...
Ingridukas (2011-09-12)
Jei būtų parašyta, kokiame rajone šie gražučiai yra, gal kas nors galėtų pagelbėti su pamaitinimu
Airine1111 (2011-09-10)
Użytkownik usunięty komentarz
Airine1111 (2011-09-10)
Użytkownik usunięty komentarz
Airine1111 (2011-09-10)
Użytkownik usunięty komentarz
Liūdna (2011-09-09)
Bandžiau kalbinti katytę tą pūkuota, aišku, ji nepasitiki žmonėm, pripyliau ant laiptų prie laiptinės sauso maisto, bet ryte jį ir radau.
IlonaKolit (2011-09-04)
Nežinau ir, tiesą sakant, bijau net bandyti įsivaizduoti, kaip prigriebtam ligos dar rasti jėgų ir pasirūpinti bedaliais. Kaip turi skaudėti ne tiek fiziškai, kiek širdį, kad nepajėgi, kad nėra kas padeda...
Airine1111 (2011-09-04)
Aš Burbulytę imu ant rankų. Ji seka mane link namų. Namai mano už kokių 5 minučių kelio. Pūkutę sugalvočiau, kaip paimti. Blogiausia, mano ramentai. Bet turint kur paimti, ieškočiau ir rasčiau pagalbą.
IlonaKolit (2011-09-03)
Ir kaip jas iš ten griebti?..
Moira (2011-09-02)
Ačiū, matau?)
Mune58 (2011-09-02) (foto)
Moira, štai tos pačios sesytės (ir kontaktai skelbime yra).
Airine1111 (2011-09-01)
Taip, tai tos dvi gražios, žavingos katytės. Žiūriu, globoju jas jau seniai. O aš ta - dabar su ramentais - moteris. Kaip man sunku, vienas dievas žino. Kaip aš jas myliu, gal Jis irgi žino. Lauksiu, gal įvyks stebuklas. Jos vertos geriausių namų. Kiekvieną dieną bijau blogos žinios. Aš namie turiu daug katyčių, o sveikatos nebeturiu. Lauksiu ir tikėsiuosi...
Liūdna (2011-09-01)
čia kartais ne iš pelesos gatvės šios katytėS?
Laiburg (2011-09-01)
Tokių labiausiai gaila, labai gražios katytės


Komentarze mogą pozostawić jedynie zarejestrowany użytkownikcy.


Statistika Online: 123
   

Komentarze

Evelina1987 (23:31) >>
Katinas jau namie. Ačiū neabėjingėms žmonėms!!!
Vyta (15:55) >>
Ir dar viena foto noriu pasidalinti . Tai tiems kas buvote kartu su istorija Nulepausis ir Mona....
Vyta (15:50) >>
Visus tuos metus nuo 2013 m. Gile gyveno Kruonyje. Visa laika bendravome su seimininke. liepos 7 d....
Bestblogsan (10:29) >>
also visit my net web page - https://www.bestblogsandart icles.com
Myxsider (10:01) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 2013-03-04 - 2022-07-08
Myxsider (9:57) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 20213-04-03 - 2022-07-08.
Alinakiu (17:32) >>
Labai dėkoju p. Violetai už paramą, jau visi pinigėliai surinkti, skola padengta. Be galo...
Vyta (14:26) >>
Kokia sena istorija, ir kaip liudna kad ji baigesi labai blogai...
Sandra0193 (23:35) >>
Pabėgo Naujininkuose, Brolių g.
Villi (9:36) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.138394
Villi (9:30) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.140572
Villi (9:29) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.141118
Villi (19:58) >>
RUDIS vis dar laukia naujų namų