LT | EN | RU | LV | PL | EE    Litwa | Łotwa | Estonia
 
 
 

Wyjechał do mnie

Opisanie:

Mano mylimas Rainelis :) Nuostabus, meilus, rankinis katinėlis.

Žiemą atsirado, įlindo pas Burbulytę į slėptuvę. Žiemą, esant beveik visada tamsai, galvojau, kad tai katytė, nes smulkus, su pilvuku buvo. Taigi, juokinga, bet porą kartų stovėjau su gaudykle ir gaudžiau. Bijojau, kad "katytė" išduos Burbulytės slėptuvę, pasigimdys ten. Pagauti nepavyko. "Katytė" nepagimdė.

Prašvito pavasaris. Pasirodo, tai mažas smulkus švelnus rainas katinėlis :) Nukrito pilvukas po Cestalio.

Katinėlio labai gražios akutės. Tom akytėm nupirktų visus. Mane tai tikrai. Nuostabus. Tikras draugiukas ir mylimukas. Jis dabar mano Burbulytės draugas, geriausias draugas.

Katinėliui reikia namų. Jau atvargo žiemelę lauke. Žiūrėdavo tokiom prašančiom akelėm, kad sušildyčiau. Ir šildydavau paėmusi ant rankų kojeles. Dabar vasara. Labai norėčiau surasti mažiukui (nes jis mažiukas ir smulkutis) namus, kad nebetektų katinėliui šalti.

2013-09-23 Katinėlis dar savaitę namų globoje. Jis jokio lauko visai nenori. Nors kiemo, savo kiemo, visi katinai norėtų:)

Bet katinėliui reikia už savaitės palikti šituos namus:((((((
Katinėliui skubiai reikia namų globos.

Funkcje: płochliwy, kocha dzieci, figlarny, mogą żyć tylko wewnątrz domu, zaszczepione
Nazwa zwierzaka: Joriukas
Gatunek: kotka
Liczba zwierząt: 1
Rasa: Mieszaniec
Płeć: samczyk
Aktywność seksualna: kastrowany
Wiek: 1-3 lata
Rodzaj włosów: krótkie futro
Kolor: mora, mora
Region: Litwa, Vilnius City, Vilnius
Użytkownik: Airine1111

Numer ogłoszenia: 46393
Zamieszczone: 2012-06-20 | aktualizacja: 2015-05-28 | zdezaktywowane: 2014-06-09
Liczba odsłon ogłoszenia: 33928
Poprzedni status zwierzęcia: Do adopcji

Komentarze

IlonaKolit (2014-06-09)
AIRINE, kur dabar Rainelis, kaip jis laikosi?
Judita 1 (2013-10-18)
Gal Rainelį,jau kas nužiūrėjo?
Xiri (2013-10-01)
dabar rainiuku sekmes metas...pasiseks ir siam grazuoliukui ir meilunui
Gruodinukas (2013-10-01)
Rainelis vis dar ieško globos: http://pilietis.delfi.lt/ieskaunamu/rainelis-iesko-tikrosios-laimes.d?id=62920509 o gal tikrų namų? Airinei bus sunku jį paleisti bet nebijokite, švelnumas ir kantrybė padės jam prisirišti prie naujų žmonių.
Airine1111 (2013-09-21)
Atsiliepkite kas nors, prašau! Jau už kokios savaitės katinėlis turės eiti... nežinia kur:(((
Airine1111 (2013-09-19)
Tik tai jau ne katinėlio problemos. Tai šeimos narių ligos:(
Airine1111 (2013-09-19)
Čia yra sudėtingiau. Ne tik tai.
AisteIgn (2013-09-19)
galgi susigyvens :) pas mane dabar irgi namie yra biškį šnypštimo ir konfliktų, nugaros vis riečiasi, vis kažkas kažką bando pagąsdinti, bet kol nekabina vieni kitiems akių, tai tegu sau šnypščia.... :)) labiau bijo vieni kitų, negu kad puola :)) labai juokinga, vis kas nors kur nors išbilda su trenksmais :))
Airine1111 (2013-09-19)
Mums labai reikia namų arba naujos globos. Tiesiog Raineliui reikia iš čia dingti:(
Xiri (2013-09-01)
net saldu darosi,kai isivaizduoku toki meiluna...kad man toki...et.visa gvardija turiu nemeiliu
Airine1111 (2013-09-01)
Tik dėl savo katyčių ar dėl katinėlio kaltės, ar dėl savo nemokėjimo susitvarkyti, nesuprantu, gyvename su narveliu - tai narvelis, tai virtuvėj vienas, tai kambary vienas, o visos kitos katytės už durų, ir vėl ratu... Labai reikia katinėliui namų, kur nereikėtų narvelio. Labai labai meilus katinėlis. Labai gražus veidelis jo. Žiūri į jį ir negali atsižiūrėti:) Atėjus pas jį ar pakvietus jį, pakelia savo rankeles - kelk, ir prisiglaudžia meiliai meiliai:) Niekas kitas taip nemoka.
Xiri (2013-09-01)
labai labai mielas rainiukas...isivaizduoju kaip myluoja jis seimininke
Airine1111 (2013-07-18)
O myli katinėlis namie visus visus. Ir jį labai myli visi - kaip tokio meilūnėlio nemylėsi:)
Airine1111 (2013-07-18)
Neperrašau skelbimo, nesusikaupiu. Myliu labai katinėlį meilužėlį. Tik jis nemyli mano katyčių. Lauke labai sugyveno su Burbulyte. O čia neįveikiama:( Bet keliuosi į viršų, kad nedingtųme. O namų jam labai labai reikia, nes aš jo nesuleidžiu su savo katelėmis. O tai dviejuose kambariuose su *keliomis katelėmis labai sunku:( Kankinu katinėlį:( Kad man toks protingas žmogus iš ANIMAL, kuris sutvarko santykius tarp katyčių. Ir į sodą su vyru būčiau įdavusi. Bet ten pas vyrą gyvena kaimyno katelė, kuri visus gena - nė už ką neįleidžia nieko:( Jau keli išginti "navsegda":(
Airine1111 (2013-02-07)
"Myliu myliu jau visus :) Noriu daug daug meilės :)" Norit mylimuko burbulo, kaip pavadino daktaras, sunkaus (dar nepasvėriau), dovanosiu (labai gailėdama) labai geram žmogui, jau dabar tik tokiam. Jau ta jo meilė nesusvietna. Prisiglaudžia veiduku po kaklu, net nekvėpuoja. Ir tarsi sako: "radau mamą, radau sesę, radau radau radau... :) O kiek ieškojau, niekur nemačiau :) Kur jūs buvot, kai aš vargau laukely :("
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-01-21)
puikios naujienos apie Raineli:)
Airine1111 (2013-01-21)
Mažas prieina, nosiuku švelniai baksi į veidą:"Ei, aš myliu tave, labai labai myliu". Šiandien grįžusi namo po darbo radau Rainelį ant kelių pas vyrą švelniai švelniai prisiglaudusį: "Myliu myliu tave"-jau vyrą myli :)
Airine1111 (2013-01-13)
Katinėlis labai labai meilus su žmogumi (manimi, dukra ir vyru). Mes, gaunasi, jo giminės :) O katytės gal pačios jį blogai sutiko. Buvo muštynių. Dabar bijodama susidūrimų laikau kiek galiu atskirai. Butas nedidelis. Sunku vis atskirti. O juk mano nepagaunamoji Burbulytė buvo lauke jo geriausia draugė. Galvoju, kad tai aš neprotingai parnešusi jį padėjau iš karto į būrį kačių. Joms jis nepatiko, jis kitoks...O kad taip žmogus, kurį jis taip mylėtų, kaip mane:) Meilūno didesnio neįsivaizduoju. Aplaižo, savo gražiom akutėm žiūri - mylėk ir tu jį :) Nesitrauikia, myli :) Jam reikia tokių namų su tokiu žmogumi, tokiu, kurį jis pamiltų besąlygiškai. Nes tada meilė begalinė :)
Airine1111 (2013-01-02)
Jis jau kastruotas. Aš tik nebuvau pakeitusi aprašyme, užmiršau.
Morgana (2013-01-02)
Tai gal kai iskastruosit pasikeis situacija - dings tas priesiskumas? Mano mamos kieminukes po sterilizacijos su riksmais snypstimais visus katinus, kurie ateidavo pas morciuojancia vienintele uzsilikusia dama, oi kad vydavo! Kaip susitare visos pulku!
Airine1111 (2013-01-02)
Rainelis gyvena įvairiai: mane jau taip myli, kad daugiau negalima, išlaižo rankas, veidą. Ir jau tomis gražiomis atsidavusiomis akytėmis taip žiūri, kad nėra žodžių:) Aš jam matyt kaip mama. Jis matyt neturėjo mamos meilės. Taip pat su vyru. Jau ir su juo labai draugauja. Bet santykiai su katytėmis mergytėmis galima sakyti kol kas negeri. Kas kaltas, nežinau. Jos pasitiko katinėlį labai priešiškai. Dabar gal to rezultatas - katinėlis jau mušėsi gal su visomis. Dabar laikau Rainelį naktį ir pusę dienos virtuvėje, ir labai prižiūriu, kad nebūtų susidūrimų. Ten jie su vyru, kuris nedirba, labai susidraugavo. Pavakare pasiimu į savo kambarį. Čia vėl kaifuojame, vėl meilė meilė.... Kaip juos sutaikyti? Dar taip nebuvo. Mano katytės tokios ramios susigyvenę. O čia viskas kitaip:(
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-01-02)
Kaip Rainelis gyvena?
Jumarita (2012-12-05)
Użytkownik usunięty komentarz
Wiwi (2012-12-05) (foto)
Użytkownik usunięty komentarz
Airine1111 (2012-12-05)
Va dabar jau aiškiau: katinėlyje atgimė vyriukas - smirda. Jeigu tik vyras neišvarys mūsų abiejų, tai šeštadienį važiuojam kastruotis. O šiaip tai maniškės, na gal ne visos, muša mažių. Tai išsiskirirstę miegam su visur uždarytom durim. Dieną viskas gerai, t.y. kol kas sėdi po ta mano lova. Naktį nori tyliai pasivaikščioti, ir eina, tyliai tyliai atsargiai, nes gėda, smirdim. Už tai ir gauna bachūras nuo panų, nu ne nuo visų. Bet tai ne liga, tai sutvarkysim. Mažylis po lova aplaižo rankas, myli vėl. Bus viskas gerai.
Jumarita (2012-12-03)
Kaip reikaliukai,kas naujasnio?Gal yra gerų žinių?
Moira (2012-11-29)
Nemeluok Airine:D Ne tik jūs myli:) Niurkiau jūsų Rainį, gražiai pasiniurkėme, nesuėdė jis manęs:) Gal ir tiesa, jam reikia žmogaus su šeštuoju jausmu, taip norėtojams ir reikia pasakyti, reikia pasakyti, kad Rainiaus adaptacija g/b sunkesnė ir ilgesnė, negu eilinio/naminio:)
Airine1111 (2012-11-29)
Ačiū, gerosios mergaitės, už supratimą. Taip ir yra. Jis kol kas matyt tik mane myli ir man labai labai meilus. Aišku, aš nevarginsiu merginos, jeigu nesigaus. Jau ko tik namuose neprigalvojau ir nepergalvojau. Matysim. kaip bus. O jau kad "laukinis, kandžiojasi, puola..." - tai iš baimės, galvoju.
Zet (2012-11-29) (foto)
Būtent supratimo šioj situacijoj ir trūksta:-(
Zet (2012-11-29) (foto)
Net iš nuotraukų akivaizdu, kad jis jaukus
Zet (2012-11-29) (foto)
100% pritariu Ritai. Naujoji šeimininkė tiesiog nemoka su juo elgtis, o dovanotoja aprašė katiną taip kaip jį mato.
Myxsider (2012-11-29)
išvada, tokius katinus reikia globoti patyrusiems, turintiems supratimą globėjams... labai tikiuosi,kad jis greitai apsirpas, ir kad tai tik pirmasis šokas naujoje vietoje ;)
Rita R. (2012-11-29)
Joks čia ne žvėris, paprasčiausiai gyvūnas pripratęs prie jį kieme maitinusios/globojusios moters, ją prisileidžia, prie jos glaustosi, o naujos globėjos nepažįsta, nežino, ko iš jos tikėtis, maža to, dar ir aplinka kardinaliai pasikeitė, svetimi kvapai, nežinomi kampai ir t.t. Gal dar kitų gyvūnų ar šiaip triukšmo kokio yra, o žmogus, jei nepatyręs, nežino, kaip sukurti katinui saugumo jausmą ir pradėti pratinti prie savęs ir kitų gyvių (jei jų yra namuose). Daugumai žmonių atrodo, kad gyvūnui reikia laisvės, erdvės, - atsiveža į naujus, jam nepažįstamus namus ir iškart paleidžia po visus kambarius pasidžiaugti. O vargšas gyvūnas paklaiksta nuo erdvės pertekliaus, nes niekur nesijaučia saugus ir iš visų pusių tikisi galimo puolimo. Bailiukai iš prigimties skuodžia į artimiausią kampą ar palovį, drąsesnės natūros tuo tarpu užima poziciją "geriausia gynyba-puolimas". Katinui pradžiai reikia nedidelės uždaros ramios ir tik jam skirtos patalpos, kurioje dar būtų mažesnis saugesnis tik viena siena atviras prieglobstis (boksas, pravira spintelė ar pan.), iš kur katinas galėtų stebėti savo aplinką ir pamažu tolti nuo "saugaus taško", tyrinėdamas, kas čia ir kaip, bet visada žinodamas, kad kilus pavojui turi kur pasislėpti. Prie savęs pratinti reiktų pradėti su maistu - atneši maisto, kalbini, kai ima ėsti, lėtai ir švelniai prilieti sprandą (jokiu būdu ne kaktą ar snukutį), jei neatšoka, paglostyti, bet ne per daug. Kantriai kantriai po truputį vis daugiau ir daugiau. Paskui jau ir be maisto leisis paglostomas. Ir jokiu būdu nieko nedaryti per prievartą.
Myxsider (2012-11-28)
labai gali būti tiap,kaip Skaja sako. Mūsų meilūnė Fifa, kuri rytais žadindavo meiliais lyžt, naujuosius šeimininkus irgi pasitiko draskymaisis..
Skaja (2012-11-28)
Pagal pirmą foto nepanašu, kad jis visiškas laukinukas. Mano itin draugiška ir meili mūsų šunims ir mums- šeimininkams naminė katė jau ne vieną veterinarą apkandžiojo bei apdraskė, tad , manyčiau, naujoje aplinkoje ne vieną gyvūną ir globėją užpultų, apdraskytų bei apkandžiotų, kol nepriprastų. Tokiems jautriems gyvūnams reikia laiko apsipratimui naujoje aplinkoje. Supratau, kad katinas visai neseniai pas naują globėją atsirado. Katinas gražus ir net neabejoju, kad draugiškas, tik laiko ir kantrybės reikia. Sėkmės!
Wiwi (2012-11-28) (foto)
Użytkownik usunięty komentarz
Myxsider (2012-11-28)
kitavertus, gali nuo patirtų stresų būt toks žvėriūga,o pasku "sujaukėt" ;)
Myxsider (2012-11-28)
tai jau tikrai tuomet. nesąžininga tokius skelbimus rašyti,beje, dėl kastracijos, lauke netgi tikslingiau kastruoti - daugiau riebalų kacai tuomet sukaupia,o ir į peštynes nesivelia ;)
Wiwi (2012-11-28) (foto)
Użytkownik usunięty komentarz
Airine1111 (2012-11-24)
Tai vyks ryt, sekmadienį, arba po savaitgalio. Visi buvome labai užsiėmę.
Morgana (2012-11-24)
Tai ar nepriglaude jo ta mergina, kur FB skelbesi? Jei neklystu treciadieni ji rase, kad pasiima ji rytoj - ketvirtadieni...
Airine1111 (2012-11-19)
Mylimas Rainelis sėdi stacionare narvelyje. Nežinau, ar tai jam asmeniškai geriau, ar laukas būtų geriau? Bet taip norėjau katinėliui šilumos. Jis labai mielas:) Jis laukia savo žmogaus, to gerojo žmogaus:) Pažiūrėkite, kokios jo gražios akelės:) Jis jau beveik storutis, jis jau išlepintas:) Bet deja kol kas laukia stacionare narvelyje :(((
Airine1111 (2012-11-08)
Mylimas Rainelis tebeieško namų, geriausių namų. Jis bus meiliukas, jis pasižada :)
Airine1111 (2012-11-08)
Użytkownik usunięty komentarz
Wiwi (2012-10-30) (foto)
Kai ikelet naujas nuotraukas, visai kitas reikalas, katukas tikrai traukia aki ir atrodo labai mielas:)
Gruodinukas (2012-10-30)
oo, koks meilutis rainutis:)
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2012-10-30) (foto)
Irena, GG galima tik 3 nuotraukas i skelbima ikelti. Jei noretumet parodyti daugiau nuotrauku, reikia arba nuoroda patalpinti i sias nuotraukas, arba talpinti naujiena, tuomet iki 9 nuotrauku galima ikelti...
Wilma (2012-10-30) (foto)
Skelbime galima tik 3 nuotraukas kelti.Labai gražus rainiukas. O ir meilūnas atrodo. Su tokiom foto gal greičiau namus rasite:)
Airine1111 (2012-10-30)
Niekaip negaliu sukelti nuotraukų. O ir kaip, kai noriu keturias, o rodo tik tris vietas, pridėti dar vienč?
Airine1111 (2012-10-17)
Rainelis Joriukas grįžta iš Kauno globėjos prasikarantinavęs. Ačiū labai globėjai ir Laurai už užleistą vietą pasigloboti. O toliau nežinomybė...
Jumarita (2012-09-16)
Kaip man rūpi šis padarėlis.Pamylau dar nemačiusi.Linkiu mažyli namo su kiemu,kuriame galėtum gaudyt drugelius.Ir nuotraukyčių kad kas gerų dar įkeltų į skelbimuką,tai butų džiūgu.
Airine1111 (2012-09-16)
Ačiū ačiū ačiū :) Taigi grįžtu ir važiuojam į Filaretus. Dar jei mes patiksim. Bet jau man - tai katinėlis-meilužis :) Jau tos akelės, na tikro meilužio, tokios saldžios saldžios :) Pasižiūri, švelniai susimerkia, vsio, tokiam jau viską...
Moira (2012-09-16)
Nenoriu suteikti tuščių vilčių, bet pažįstų trisdešimtmetį vaikiną, kuris, šiuo metu ieškosi buto Vilniuje ir norėtų ramaus, kastruoto, minkšto, subrendusio, sveiko draugo:) Norėtų suaugusio ir galinčio iškentėti ilgalaikes vienatvės valandas, nes vaikinas daug dirba, todėl jam netinka mažas kačiukas, kuris nuo vienatvės sužvėrėtų. Kada katino įnaminimas įvyks negaliu prognozuoti, nes vyras dar tik ieško pirktis butą, o šiuo metu gyvena "na ptičjix pravax".
Day (2012-09-16)
Użytkownik usunięty komentarz
Airine1111 (2012-09-16)
Mažutėlis jau šąla, bet yra dar ir saulėtų dienų. Vakar jau nusprendžiau - vežu į Filaretus po savo kelių dienų kelionės į Alytų - kastracijai na ir visiems kitiems reikalams. Bet ir vėl, iš ten reikia rasti globą ar namus. O jei ne, tai mažulėlis vėl, dar kastruotas, mažas, bučiuoklis ir į lauką :( Bet gal pasiseks. Jis toks mažutis, toks mielas vaikas. Pasiūlykit prašau globą ar namus po dviejų savaičių. Mielas Rainelis sugyventų su visais, tai garantuotai. Aišku, šunų kol kas lauke jis bijo.
Myxsider (2012-07-06)
Koks mielas aprašymas :)) perskaičius, visai kitaip ir kycius žiūrisi. Ateis šventė ir į jo kemą, tikrai tikrai. Turi ateiti :)
Airine1111 (2012-07-06)
Tokie grožiai dovanojasi, ir ne, ne pasidovanojimo laikas :( Mes kukliai palauksime. Katulio dar nepagavo šungaudžiai, dar neužmušė mašina, dar nepapjovė pikti šunys. Mes dar laikomės, tfu tfu tfu tfu... Katinėlis dar randa, kur pasislėpti nuo mašinų, nuo šunų, nuo blogų vaikų, nuo lietaus... Mes tik norime, kad ir mus pastebėtų, nes katutis toks švelnus, meilus ir labai nori namų.
Airine1111 (2012-06-28)
Jeigu pagaučiau Burbulytę, tada įgyčiau jėgų ir rasčiau išeitį. Dabar visai sukaustyta tuo nesugavimu :( Netikša aš:(
IlonaKolit (2012-06-27)
Airine taip nuoširdžiai jaudinasi ir pergyvena dėl kiekvieno savojo bedaliuko. Tik KAIP jai ir jiems padėti...
Airine1111 (2012-06-27)
Ačiū, nepailstančioji Erika!
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-06-27) (foto)
Irena, Jus taip siltai visada rasot:)
Airine1111 (2012-06-27)
Šiandien lankiau katytes kelis kartus. RAINELIS vis ištikimai laukė ir prašėsi savo gražiom akelėm ant rankų. Išsiglamonėjom. RAINELIUI pažadėjau rasti rudeniui šilumą... Oras šiandien blogas. Burbulytė kažkur matyt šiltai įsitaisiusi miegojo. Bet ne, aš kaip erkė turėjau pamatyti prieš naktį Burbulytę. Mielas RAINELIS vis lakstė kartu ir ieškojo Burbulytės. Ir toks laimingas buvo, kai pamatė draugę. Tada nuėjau palikusi draugus kartu. Ramios ir šiltos nakties, draugiukai!
Airine1111 (2012-06-21)
Viską padarysiu - paskiepysiu, nusexinsiu, kai žinosiu, kad gaus namus. Dabar gyvena mažius vasariniuose nameliuose, pavėsinėse, sandėliukuose. Toks gerietis nepakartojamas :) Turėjau katinėlių, bet šitas būtent švelnus GERIETIS :)


Komentarze mogą pozostawić jedynie zarejestrowany użytkownikcy.


Statistika Online: 137
   

Komentarze

Evelina1987 (23:31) >>
Katinas jau namie. Ačiū neabėjingėms žmonėms!!!
Vyta (15:55) >>
Ir dar viena foto noriu pasidalinti . Tai tiems kas buvote kartu su istorija Nulepausis ir Mona....
Vyta (15:50) >>
Visus tuos metus nuo 2013 m. Gile gyveno Kruonyje. Visa laika bendravome su seimininke. liepos 7 d....
Bestblogsan (10:29) >>
also visit my net web page - https://www.bestblogsandart icles.com
Myxsider (10:01) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 2013-03-04 - 2022-07-08
Myxsider (9:57) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 20213-04-03 - 2022-07-08.
Alinakiu (17:32) >>
Labai dėkoju p. Violetai už paramą, jau visi pinigėliai surinkti, skola padengta. Be galo...
Vyta (14:26) >>
Kokia sena istorija, ir kaip liudna kad ji baigesi labai blogai...
Sandra0193 (23:35) >>
Pabėgo Naujininkuose, Brolių g.
Villi (9:36) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.138394
Villi (9:30) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.140572
Villi (9:29) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.141118
Villi (19:58) >>
RUDIS vis dar laukia naujų namų