LT | EN | RU | LV | PL | EE    Litwa | Łotwa | Estonia
 
 
 
Dodać   

Ar laikei kada rankose šuns širdį? (Papildyta 2015 10 18. Maksas galvoja, kad rado savo namus...)

Žinoma, ne tikrą. O tą, kuri kupina meilės ir atsidavimo. Ar kada suteikei namus tam, kuris pasauly – vienui vienas? Sakoma, kad namų neturėjusio šuns meilė yra ypatinga, nes apipinta dideliais dėkingumo žiedais. „Draugai per amžius“ – sako šuns akys. Kartu – iki pabaigos. Ar ne dovana būti besąlygiškai mylimam?

Maksas nori rasti tą, kuriam galėtų dovanoti viską. Ir savo daug iškentėjusią širdį, ir didžiulį dėkingumą, kuris peržengia jo pasaulio ribas. Maksas pasiruošęs ir iš anapus grįžti keturkoju angelu sargu, kad atitarnautų Savo Žmogui iki galo, kad tesėtų pažadą – amžinai. Tik tas, kuris kentėjo beveik visą gyvenimą, gali suprasti, kokie jausmai užplūsta, vilčiai sušvitus ten, kur jos ieškoti jau pavargai.

Kai buvo mažas, tiesa, Maksas galvojo, kad turi Savo Žmogų – jis per miglą mena jo balsą, jo akis. Ir skausmą, kai Jo Žmogus vieną dieną atvežė Maksą į purvinus garažus ir paliko. Apleistas šuo – tai sustingęs laukimas. O gyventi visgi reikia, todėl Maksas buvo dėkingas tiems, kuriems pagailo jo. Pagailo tiek, kad sukaltų būdą ir atneštų buizos. Bet ne tiek, kad pasakytų pačius svarbiausius Maksui žodžius: „Na, eikš čia, einam namo“.

Negirdint tų žodžių, prabėgo dešimt metų. Dešimt metų be savo sauso minkšto guolio. Dešimt metų be kasdienio žinojimo – šiandien ir vėl gausiu valgyt. Be savo namų. Be Savo Žmogaus, kuris tave visada parsives į šilumą iš lietaus, kuris visada bus ten, kai pabėgėjęs atsisuksi, kuris nusišypsos ir tau pasakys – „Geras šuo“.

Maksas susitaikė su savo vienatve. Tačiau kartais šuniška širdis išdavikiškai suvirpėdavo, ir jis nesusilaikęs bėgdavo paskui išeinančius žmones, tikėdamas, jog jie supras – aš su jumis, aš būsiu geras, paimkite mane drauge, prašau. Jis bandydavo lipti į mašinas, nes matė, kaip jose už langų išdidžiai sėdi kiti keturkojai. Jis žinojo – jie važiuoja namo. Namo norėjo ir jis.

Maksas vis dar ieško tų, kuriems prie kojų galėtų padėti savo didelę šunišką širdį. Kurie suprastų, koks ištvermingas, koks stiprus ir geras šuo jis yra. Kuriuos jis galėtų išmokyti – gyvenime svarbiausia atsilaikyti. Ir atleisti.

 
Šunelį iš garažų išgelbėję savanoriai Maksui surado laikiną globą – vietą, kur jo laikas labai ribotas. Jis išsigydė sunkaus gyvenimo „padovanotas“ ligas, yra švarus, tvarkingai moka eiti į lauką, nereikalauja daug dėmesio. Yra vidutinio dydžio (apie 30 kg), neišrankus maistui, lengvai auklėjamas, sutaria su dauguma gyvūnų. Norintys suteikti Maksui namus, prašome skambinti telefonu 8 681 52432 (Deividas) arba 8 611 99440 (Ieva).
___________________________________________________________________________________________________________________
 

PAPILDYTA 2015 04 16. Globėjai Simonai pasakius, kad Makso globoti ji nebegali, šunelis nukeliavo atgal pas Vilmantę, už ką iki gyvenimo galo liksim dėkingi ir skolingi. Ir, nors ji šunelį labai myli ir puikiai prižiūri, gal dėl pasikeitusios aplinkos, gal tiesiog dėl prieš tai patirtų negandų ir metų naštos, Makso sveikata vėl pablogėjo. Atsinaujino dusulys ir kosulys, šuo pradėjo labai daug gerti ir itin daug šlapintis.

Todėl 1dienį keliavome pas gydytoją E. Diržinauską. Gydytojas iškart paaiškino, kodėl Maksas sunkiai lipa laiptais – jo galinių kojų raumenys labai sunykę, todėl jis instinktyviai juos saugo ir nenori lipti laiptais į viršų, kai pagrindinis krūvis tenka galinėms letenoms. Kodėl raumenys sunyko, pasakyti jau sunku – gal dėl senatvės, kažkada patirtos displazijos, traumos ar pan. Tačiau jam būtina jas naudoti, nes kitu atveju raumenys sunyks visiškai.

Širdies auskultavimas padėjo nustatyti, kad Maksas kenčia nuo širdies ritmo sutrikimo. Dėl to jam buvo išrašyti dveji vaistai, kurie turėtų padėti. Rengenograma parodė, kad Makso plaučių stovis atitinka širdies būklę, kitaip sakant, yra normalus sergant tokia liga.

Blogiausia naujiena išaiškėjo po kraujo tyrimo. Makso kepenų rodikliai labai stipriai pakitę ir rodo kepenų degeneraciją. Dėl to šuo instinktyviai daug geria ir šlapinasi, taip bandydamas išsivalyti organizmą nuo toksinų, kurie kaupiasi nedirbant kepenims. Deja, šio proceso sustabdyti neįmanoma. Pristabdyti galima bandyti, todėl šuniui paskirti dveji kepenų darbą skatinantys papildai, šiuo metu ieškom ir natūralių margainio sėklų maišyti į maistą.

Po dviejų savaičių važiuosime darytis pakartotinio kraujo tyrimo ir žiūrėti, kaip veikia paskirtas gydymas. Ir melsimės, kad kepenų stovis būtų pagerėjęs, nes šunelis nusipelnė dar pagyventi šiame pasaulyje ir pasidžiaugti pirmą kartą jaučiama meile ir šiluma.

O iš linksmesnės pusės.... tai Maksas klinikoje nustebino ir mane, ir gyd. Diržinauską :) Šuniui veterinarinės procedūros – ne naujiena. Kartu numynėm ne vienos klinikos procedūrinius. Pradžioje gydymo ir rentgenogramas darėmės kartu be jokių papildomų priemonių, ir kraują ėmėm ne kartą, ir temperatūra kiek matuota, ir t.t. Tačiau šį kartą Maksimilijanas klinikoje sukūrė tikrą spektaklį – ant rentgeno aparato bandė man įkąsti, turėjom ieškoti antsnukio, kad apsigintumėm nuo seniokiško pikto spyriojimosi, lydimo dantų kaukštelėjimais :) O kraujo ėmimą interpretavo lyg nago plėšimą be narkozės, krito ant žemės, staugė išsijuosęs, muistėsi ir kitais būdais darė man gėdą :) Dėl šuns surengto šou likau apsipylus prakaitu :) Veterinaro komentaras: „Taip, prie gero gyvenimo greitai priprantama... Tada ir charakterį norisi parodyti“ :)
 
_________________________________________________________________________________________________________
 

PAPILDYTA 2015 06 07. Makso kelionė į mūsų namus buvo nelengva. Apipinta klausimais „Kaip mes tai padarysime?“ „Kaip nešiosime laiptais 32 kg sveriantį šunį, nes jie per statūs jam užlipti ir nulipti?“ „Kaip reaguos mūsų 5 katės, kurios neturės kur pasislėpti nuo jas vaikančio stambaus senioko?“ „Kaip 28 kvadratiniuose metruose sutalpinti 2 suaugusius žmones, 5 kates ir 3 šunis?“ Atsakymai mus pačius nustebino – Amor vincit omnia :) (lot. Meilė nugali viską)

Mūsų naujausias globotinis labai stengiasi padėti mums ir sau. Labai stengiasi lipti stačiais senamiesčio namo laiptais ir, stipriai prilaikomas petnešomis, dažniausiai tai sugeba. Narvo guolis, kuriame miega naktį, ne kiekvieną naktį būna prišlapintas. Katės ne visada būna vaikomos, kartais joms leidžiama vaikščioti pro pat nosį, ir tokiais vakarais namie vyrauja ramybė. Labai stengiasi ir kiti mūsų „prieglaudos“ gyvūnai – ne kiekvieną dieną daiktai žyra po kojomis, ir ne kiekvieną vakarą lydi apsilojimas ar apsišnypštimas. Žodžiu, mes laikomės :) Ir apsieiname be būdos ar voljero, kuriuose ligotas senas šuo nunyktų.

Diena prasideda nuo rytinio pasivaikščiojimo, baisiai stengiantis neprišlapinti tik išėjus iš narvo. Tada rytiniai vaistai: „Pananginas“, „Digoxinas“, „Carsilis“ arba „Legaphytonas“, leidžiamas „Engystolis“, „Canarualas“ į ausis, „Mezymas“, gerosios bakterijos. Tada keičiamės sauskelnes ir tepamės sušutusias vietas „Cortyzemu“. Tada valgome – paaukotą „Specificą“ su  mėsos ar konservo gabaliukais (nes kitaip nevalgome). Ir grįžtame į guolį. Per pietus papildai kepenims, laukas, sauskelnės ir pietūs. Vakare romantika Kauno senamiesčio gatvėmis ir vakarienė :) Naktį rytinių vaistų bastiono vakarinė dozė, šlapias bučinys ir miegas kas dieną valomame narve su kas dieną skalbiamu guoliu. Kas penktadienį maudomės. Kas savaitę važiuojame pas veterinarą. Nes, deja, be šlubuojančių kepenų, inkstų ir širdies, teko pergyventi ir insultą. Ausų uždegimas – tik smulkmena.

Sakysite, kankiname seną ligotą šunį, neleisdami jam pasitraukti iš gyvenimo? Sakysite, nėra prasmės sudėti tiek pastangų į neperspektyvų gyvūną? Užsukite pas mus į svečius, tuomet :) Labai laukiame! Pamatykite, kaip šis šuo trokšta gyvent. Prisiekėme sau – padėsim jam išeit, kai tik pamatysim, kad jis pavargo. Tačiau kol kas net nepanašu į tai.

Maksas labai mėgsta važiuoti su mumis į sodą, kur pririšamas ilgu pavadžiu prie mūsų diemedžio. Ten žolėje arba pievoje prie tvenkinio jis vartosi kaip mažas šuniukas, mojuodamas savo nesveikomis kojomis ore ir leisdamas keistus urgzčiojimo garsus. Kai pirmą kartą pamatėme tai, vos neapsiašarojome. Kaip uodega sekioja mus, vaikščiodamas be pavadžio, ir klupdamas nesveikomis letenomis vejasi, jei atsilieka. Inkščia prie durų, jei išeidami nepasiimam jo kartu. Jei dingstame iš akipločio, loja, kol vėl nepamato mūsų. Atsigulęs šalia, prisiglaudžia visu kūnu. Žaidžia... Labai mėgsta važinėtis mašina, iškišus galvą per langą, dairosi. Aršiai gina namus. Ypač myli Deividą – spėjam, nes pirmasis jį beglobiu padaręs šeimininkas buvo vyras.

Po 12 kančios metų Maksas turi viską, apie ką svajojo. Jis kovos su savo ligomis iki paskutinio jėgų krislelio, nes, pagaliau tai gavęs, nenori prarasti. Jam jau padėjo labai daug žmonių – Simona, Vilmantė, visi aukojusieji, nedidukė savanoriška organizacija „Miesto katė“. Deja, tos pagalbos reikia ir toliau, nes troškimo gyventi nepakanka.

Lėtinė kova su demodekoze (stiprūs vaistai negalimi dėl kepenų būklės), kepenų/inkstų/širdies stiprinimas, išgyventas insultas stipriai patuštino „Miesto katės“ sąskaitą. Mes prašome padėti šiai nedidelei organizacijai padengti šias išlaidas: nuolatiniai vizitai pas gyd. Diržinauską ir į „Vetvilą“, keturguba „Advocate“ dozė demodeksui gydyti, specialūs šampūnai odai, papildai inkstams stiprinti „Legaphytone“, steroidai po insulto, lašelinė, vaistai periferinei kraujotakai gerinti „Carsivan“, vaistai kraujospūdžiui mažinti, ausų priežiūra, kraujo tyrimai, sauskelnės.

Mes patys dengiame tiek išlaidų, kiek tik galime. Perkame dalį šampūnų, „Pananginą“, „Digoxiną“, „Mezymą“, „Carsilį“, vaistus skrandžio sutrikimams, gerąsias bakterijas, sauskelnes, palutes, „Canarualą“, leidžiamą „Engystolį“, mėsą organizmui stiprinti, skalbimo miltelius kasdieniams skalbimams, antsnukį ir t.t. Kuro nuolatinėms kelionėms pas veterinarą net neįskaičiuojame.

Todėl labai prašome padėti „Miesto katei“ finansiškai arba, jei taip patogiau, padėti Maksiukui daiktais. Mums nuolat reikia:

-          Sauskelių „Tena Slip Super Medium“ (pasiteisino tik ši rūšis, kerpant angą uodegai – Maksui jos patogios, viską sugeria, jų nenusidrasko)

-          „Cortyzemo“ šutimams

-          Skalbimo miltelių

-          Palučių narvui

-          „Panangino“ ir „Digoxino“ (gyd. Diržinauskas sakė, jog dėl sutrikusio širdies ritmo Maksui juos gerti reikės iki mirties)

-          „Mezymo“ ir gerųjų bakterijų (po insulto stipriai sutriko skrandžio veikla)

-          Spec. šampūnų, kurie tinka demodekozės pažeistai odai raminti (tokio dydžio šuniui susinaudoja pusė buteliuko vienam kartui)

-          Pledukų nuolatinei guolių higienai palaikyti

-          Žalios mėsos arba jos produktų, gerų konservų (juos maišome su „Specific“, nes vieno jo nevalgo)

-          „Canarualo“ (vis grįžta ausies uždegimas)

-          „Advocate“ (dar turime, bet ateity gali prireikti, nes imuniteto šuoliai vis iššaukia demodekozę)

-          „Engystol“ (stiprina imunitetą)

-          „Carsylio“, „Legaphytono“ arba margainio sėklų (kepenims ir inkstams)

Ir dar labai reikia JŪSŲ PALAIKYMO. Mums. O svarbiausia – Maksui. Gyvenimo sulaužytam šuniui, kuris džiaugsmo sulaukė tik jo gale. O sulaukęs turi nuolat kovoti su per 12 metų susirankiotom ligom. Bet jis kovos – džiaugdamasis kiekviena jam dovanota diena, atsargiai su dėkingumu lyžteldamas jį glostančią ranką, pasitikdamas grįžtantį į namų žmogų, nors kojelės sunkiai laiko, vertindamas tai, ką gauna kas dieną. Jis kovos.

Ar padėsite jam?

________________________________________________________________________________________________________

PAPILDYTA 2015 10 18. Štai ir prabėgo ne tik Makso vasara, bet ir ruduo jau spėjo įpusėti. Norime pranešti, kaip mums sekasi gyventi.

Gali būti, kad Maksas gyvena savo paskutinius metus. Iki dabar paaiškėjo, kad streikuoja beveik visi jo gyvybiniai organai: sutrikęs širdies ritmas, degeneruoja kepenys, neaiškūs vėžiniai procesai sėklidėse, navikiniai audiniai plaučiuose, sutrikusi kasos ir skrandžio veikla. Kaip ir žmogui, šuniui senatvė – ne džiaugsmas. O dar nugyvenus tokį sunkų gyvenimą... Veterinarės Kristinos žodžiais tariant, jis kaip senas automobilis – užlopai vieną vietą, nukrenta kita detalė, pritaisai tą, jau skylė kitam kampe...

Tačiau, kas keisčiausia, Maksas jaučiasi ganėtinai neblogai. Jei ne lėtai stiprėjantis dusulys, galėtume sakyti, kad net puikiai. Nors jame nėra sveikos vietos, šuo gyvena pilnavertį gyvenimą: labai noriai eina į lauką, veržiasi važiuoti automobiliu, tiesiog dievina sodą, kur gali laisvai tursenti, nesiskundžia apetitu, daug bendrauja ir rodo savo prisirišimą. Tiesą sakant, nors objektyvūs rodikliai sako ką kitą, atrodytų, kad jo savijauta net gerėja. Štai, pavyzdžiui, nuo vasaros vidurio bando bėgioti, o kartais, kai yra labai susijaudinęs ir patenkintas, net šuoliuoti. Tiesa, greitai sustoja praradęs kvapą, bet prieš atsidurdamas pas mus, Maksas tik lėtai tapendavo, o po insulto visai vos vilko kojeles.

Todėl manome, kad dėl visko kalta psichosomatika. Jis pirmąkart jaučiasi turįs tikrus namus ir netgi visą nuosavą gaują. Būna be galo patenkintas, jei pasivaikščioti einame visi drauge – mes su Deividu, du mūsų mažiai ir Maksas. Puikiai pažįsta mūsų mašiną, žino maitinimo valandas ir namų rutinas, visa tai jam suteikia saugumo ir laimės. Ir todėl jis atsisako pripažinti, kad yra mirtinas ligonis. Ir bent jau kol kas jo kūnas pasiduoda smegenų įtakai. O realybė lai eina velniop J

O mes su realybe draugauti mėgstam, todėl jau susitaikėme su mintimi, kad Makso globa ir baigsis mūsų namuose. Padovanoti seną nepagydomai sergantį šunį, kuriam kasdien reikia dukart dienoje duoti 7 rūšių vaistus, kuris turi elgesio problemų ir kuriam reikia dėti sauskelnes – nerealu. O ir Maksas jau vargiai sugebėtų dar kartą kažkam atverti savo surambėjusią, pasitikėti žmonėmis nemokančią ir daug sykių jų išduotą širdį.

Todėl eisime su Maksu jo gyvenimo keliu iki galo. Kol jis bus laimingas šuo, kol džiaugsis gyvenimu ir tik jo gale atrastais namais, ramybe bei saugumu, tol padėsime jam visomis išgalėmis. O kai psichosomatikos stebuklai išgaruos, ir jis pavargs gyventi – padėsime jam ramiai išeit.

Makso priežiūra finansiškai yra didelė našta. Mums padeda savanoriška organizacija „Miesto katė“, apmokėdama Makso sąskaitas „Vetviloje“, nupirkdama jam reikalingo sauso maisto „Specific“ ir sauskelnių. Tai labai reikalinga pagalba, todėl prašome paremti šią nedidelę organzaciją, kad ji ir toliau galėtų padėti mums.

Didžiąją dalį Makso vaistų, mėsą ir konservus perkamės patys, į kliniką ir kitais reikiamais maršrutais vežiojamės jį ir kurą tam pilamės irgi patys, taigi, jei atsirastų mus reikiamais daiktais norinčių žmonių, prašome kreiptis telefonu 8 611 99440 (Ieva).         

_________________________________________________________________________________________________________

Pavedimo nurodymas: Maksui

VšĮ „Miesto katė“

Įmonės kodas: 302720537

Banko sąskaita: LT627300010130595181 

Taip pat turime ir PayPal sąskaitą norintiems prisidėti iš užsienio, mūsų PayPal sistemoje naudojamas el. paštas yrainfo@miestokate.lt.

_________________________________________________________________________________________________________

 

Dėkojame už Jūsų gerumą. 

  

Zamieszczone: 2015-02-06 | aktualizacja: 2015-10-19
Numer ogłoszenia: 41398
Liczba odsłon ogłoszenia: 18689

« z powrotem Susijusios naujienos:

Šuneliui Maksui, garažų sargeliui, reikalinga globa arba pastovūs namai


Komentarze

Wilmante (2016-12-29)
na, iš viso netrumpo Maksimkos gyvenimo paskutinieji dveji metai buvo laimingi, bent tiek galėjom jam duoti, bent tiek jis buvo tikrai mylimas ir laimingas
P.nijole (2016-12-29)
Vaje :((( Taip neilgai laime pasidziaugti spejo...
Wilmante (2016-12-29)
Maksas, Maksimka.... nebėra jo, žydint sodams išėjo:( Didis, nepaprastasis, nuostabusis šuo, mylėtas visų, ką sutiko savo kelio pabaigoje, iki paskutinių dienų rūpestingai slaugytas Ievos ir Deivido, išėjo lengvai, nesikankindamas, nebeatsikėlė:( Palaidojo sode, visada prisiminsiu jį, gyvenimo audrų mėtytą ir blaškytą, bet tiek atsidavusį ir rodantį meilę žmogui, tiek džiaugsmo suteikusį...
P.nijole (2016-12-29)
Kazin, kaip Maksas gyvena.
Kata (2015-10-19)
Kai galėsite, pakelkite, prašau.
Angel (2015-06-15) (foto)
Kata, o jūs EPATO 1500 papildo kepenims nebandėt? Pakelio užtektų mėnesiui, kaina apie 14 Eur. vet vaistinėse (internetu užsakant pigiau). Veiklioji medžiaga ta pati, tik nešamosios kitos, pritaikytos šunims, todėl veikia šiek tiek efektyviau. Kai kurie šunys patys valgo, jiems skanu.
Tasmanija (2015-06-14)
+10 eur. Sveikatos šuneliui :)
Kata (2015-06-11)
Maksas baksteli didele šlapia nosimi Elviną, dėkodamas už du didelius "Kippy" konservus. Maksas mėgsta "Kippy". Po vakarykščio vizito į kliniką mėgsta ir Elviną :) Ačiū labai.
Kata (2015-06-09)
Labai dėkojame Ritai, kuri mums atidavė 17 "Carsilio" tablečių, kurios liko nuo jos jau Anapilin išėjusio šunelio Lakio - Maksui jų užteks beveik 6 dienoms :) Šiandien Maksius žaidė kaip jaunas šunytis, vis suimdamas savo dideliais žabtais mano rankas, ko pasekoje ant jų liko nemažų mėlynių :) Senis - Tėvas - Maksimusas - Maksiausiasis (visos jo pravardės mūsų namuose) šiandien buvo ypač geros ir žaismingos nuotaikos :) Katės žyra į šalis :))
Kata (2015-06-08)
Labai dėkojame mano draugei Aurikai, kuri Makso gydymo išlaidoms padengti paaukojo 30 svarų (142 lt.) :)
Kata (2015-06-07)
SasananA, Maksas turi globėjUs - mano draugas Deividas rūpinasi juo kaip ir visos jam padėjusios moteriškos lyties atstovės :) Ir myli Maksas Deividą, reikia pripažint, labiau už mane... Kažkoks vyrų reikalas čia, matomai :)
SasananA (2015-06-07) (foto)
Kokios gražios vasariškos Makso nuotraukos! Pajutęs meilę, gavęs daug rūpesčio ir priežiūros, daug jaunesnis šuo atrodo nei iš pradžių. Nuostabus Tu, Maksimilianai! Ir Tavo globėjos tokios. ;)
Kata (2015-06-07)
Pakelkite, prašom.
Wilmante (2015-05-14)
Maksimką užvakar išleidau į kitus namus - pas Ievą, abu gerokai pavargom, Maksimka su naktiniais kosuliais ir dusuliais laipiojant į 4 a., o ir man jau be išeiginių sunku buvo su visais namiškiais tvarkytis:( Liūdna labai, bet nieko nepadarysi, Maksimkai namų niekas nesiūlo, nors dabar ir kepenys susitvarkę, ir odos problemos minimalios, tik tas dusimas kamuoja... Bet vistik tikiu, kad jis sulauks savo laimingos valandos ir džiugins šalia esančių širdis, laikykis Maksiuk, išlauk...
Wilmante (2015-05-06)
vakar apsilankėm pas Diržinauską, Maksimkai paėmė kraują, pažiūrėjo ir visus nudžiugino, kad kepenų veikla gerokai pasitaisius lyginant su ankstesniais tyrimais:) Maksimka laikėsi šauniai, lengvai pernešė kraujo paėmimą, nerodė jokio nepasitenkinimo, kaip tikras vyras:)
Wilmante (2015-05-04)
pakelkit prašau kas galit į viršų, dėkui
Airine1111 (2015-04-30)
MAKSIMKAI reikia, labai reikia NAMŲ SU KIEMU. kaimo, PIEVOS!!! AU AU AU AU!!!!!! Jau labai gaila šunelio, ir Vilmantės:( Dūšia gelia:((((
Wilmante (2015-04-30)
dėkui labai, SasananA, gavau pampersiukus, manau, kad Maksimkai tikrai tiks, gal nenusiplėš, nes dabar jau tragedija, anuos pradėjo nusiplėšinėt, o vieną iš viso surijo beveik visą, tai dvi dienas kakojo pampersu:( Jau apvynioju ir su lipnia juosta ir vietiek kartais nusidrasko, būna švenčių, kad ir ne. Sunkiai spėjam dabėgt laiptais ir iki kiemo, jei atsibunda sausas po ilgesnio laiko, stengiasi, bet būna, kad laiptinėj pradeda sroventi... Kaip jam reikėtų kokio kiemo, kad galėtų laisvai vaikščioti, nes kad ir geria vaistus, vistiek dūsta lipant į viršų, kosti, šiaip gi jis tvirtas, stiprus šuo, bet tas laipiojimas tikrai jam ne į naudą:( Dar ir pasargautų kokioj sodyboj, nes visus aploja, kas apsilanko svečiuose, dabar jau šilta, gulėtų sau kokioj pievutėj ir vaikytų museles, o ne mano kateles:) Paieškokim bendrai jam tokių namų, jis tikrai labai geras, tiesiog sąlygos pas mane jam visiškai netinkamos...
Wilmante (2015-04-24)
:) SasananA, aišku, kad Maksiui tiktų, bile ne iš vaikiškų, nes tos tai jau niekaip:) Vakar užpirkau poką mažiausių iš suaugusių 30 vnt. (ačiū Marijai už paaukotus pinigėlius), dabar turėtų ilgėliau užtekt, juolab, kad šiandien po nakties radau karalaitį sausą, nors jau ir prabudusį 5 val., tai neskubant galit man siųsti tuo pačiu adresu, kaip ir lašiukus nuo erkių (dar kartą dėkui ir už juos). O vakar apsilankėm pas gyd. Diržinauską, apžiūrėjo, apklausinėjo, sakė skrandukas biški buvo sustojęs ir suleido vaistų, kas Maksimkai labai nepatiko, gerai, kad laikėm abu su Deividu, tai negalėjo kaip ožys šokinėt, tik bandė atsilygindamas įkąst:) Išrašė dar vienų vaistų skrandžio rūgštingumui reguliuoti, ir jau grįžęs Maksimka surijo išvirtą ryžių košę su vištienos faršu, pabarstytą Margainių sėklomis, pasivaikščiojom, pavaikėm kates, užsidėjom pampersą ir - labanakt:) Klausiau dėl žolių valgymo, sakė galima duot tas žoles jei jis nori, tikrai blogiau nebus ir atrydamas jas neužsprings, nes, na kaip čia paaiškint kaip daktaras aiškino - kažkokie kanalai gerklėj yra, kad jis niekaip žolėm užspringt negali, o krenta ant šono atryjant dėl to, kad užspazmuoja ir biškeliuką deguonis į smegenukus nedaeina, nieko sakė baisaus. Tai va tokie mūsų vakarykščiai nutikimai:)
SasananA (2015-04-24) (foto)
O gal tuomet Maksui jos tiktų pabandymui? :DD Man nesunku jas ir paštu išsiųsti. Tik dabar jau vėloka, šiandien iš karto po darbo grįžtu pas savo ciucį (į kitą miestą), sauskelnes specialiai palikau namuose Vilniuje, kad Maksui išsiųsti, tad dabar tiktai pirmadienį galėsiu išsiųsti tuos kelis vnt. pabandymui. :) Jeigu tiks, patiks, pritiks, galima bus daugiau jų parūpinti, jei dar jų rasiu ten pat. :)
Kata (2015-04-23)
Šiandien Maksas šeštai valandai keliauja pas Diržinauską.
Wilmante (2015-04-23)
:) oi, SasananA, man, dėkui dievui, pampersų dar nereikia:))) Tas siuntimas gal Jums brangiai kainuos, gal sutartume kai mano sūnus grįžinės Kaunan iš sostinės, užvažiuotų paimt. O jei rimčiau, tai dedu pagal P.nijolės pasiūlytą modelį, tik vyrišką galą apima pampersas, o ties nugara sulipinu iš šonų, nenudrasko, nors vakar po darbo radau nuimtą, pilną ir padraskytą, matyt, pačiam buvo įdomu kas tai per daiktas:) Dabar susiskambinom su Rita, kuri dieną atvažiavo išvest, tai reikalai pagerėję, apetitas atsirado, šlapiankę su vaistai sučiaumojo ir konsrvus nulaižė nuo sauso maisto, šiknius nenori vieno sausiuko valgyt:( Rita pakeitė privarytą pampersą ir paliko pamaitintą, išvedžiotą ir sutvarkytą iki man grįžtant:)
SasananA (2015-04-23) (foto)
Jo, maniškis irgi kartais pradeda graužti namuose esančius augalus (tiksliau pagrinde tai vieną tokį aštriais lapais, kurio pavadinimo nepamenu (principas jo kaip jukos)), kai pilvukas daugiau gurgti pradeda. O vėliau tas žolytės išvemia. Vasarą kartais lauke jas graužia ir greitai po to išleidžia jas atgal „augti“. Dėl pampersų tai aš saviškiam, 56 cm tie ketera, irgi bandžiau ieškoti vet. parduotuvėse. Man reikėjo jų, kad stambesnių reikaliukų nepaliktų kur užsimano, tai tokio principo sauskelnės yra tik mažiem šuniukam. O didesniems telieka tik žmonių vaistinėse ieškoti ir kirpti uodegai skylę sauskelnėse. Tačiau, jeigu sauskelnių reikia tik šlapimui, tai Ozo Kikoje radau įvairaus dydžio sauskelnių. Nepamenu tiksliai išmatavimų, bet ėjo daug maž iki 30 cm, 30-60 cm ir nuo 60 cm ūgio šunims. Kadangi prieš tai jau irgi buvau pasimokiusi su per mažais pampersais, o mano šuo yra labai ties riba tarp 30-60 ir nuo 60 cm sauskelnių dydžių, tai kažkodėl susišvietė paimti tokias sauskelnes (t.y. šlapimui, apie kurias kalbėjo P.nijole, kur per liemenį susiklijuoja, nors šlapimą, tfu tfu tfu, jis laiko) saviškiui to didžiausio dydžio. Savo šunimi vadinu šunį, su kuriuo praktiškai užaugau ir jam dabar jau 16m., tačiau šiuo metu jis gyvena su mama kitame mieste, tai tų sauskelnių keli vnt. kol kas dar nenuvežti jam ir yra Vilniuje. Jei Jums, Vilmante, tinka, galėčiau juos atsiųsti Jums pabandymui.
It (2015-04-23)
Tai tam žoles ir ėda, kad skrandį išsivalyti.
Friske (2015-04-23)
Mano VA kaip karvė žolę ryja, bet tik pavasarį, vasarą žolė nebedomina :) tos pačios žolės ir kacų chebrai parnešu :) pasičepsėdami žiaumoja, tik vėliau pakampėm ta žole privėmalioja :)
Wilmante (2015-04-23)
na, čia jau žiūriu pagal savo kates, kiekvieną rytą pjaunu joms žoles, nes jei neparnešu - tai jau skandalas ir baisus nepasitenkinimas. Gaunasi prieš pusryčius vegetariškas patiekalas, po to kartais atrajojama ir išstumiamas plaukų gniužulas, kitoms nieko, mano šunys irgi kartais žoles skabo. Aišku, Maksimkos sveikata nelabai kokia, nors jis ir jaunesnis (kaip gyd. Diržinauskas nustatė apie 12 metų) už maniškius, Gritei - 15, Biksui 12, bet jo ir gyvenimas sunkus buvo, ne taip kaip maniškių. Ieva užrašius vežimą pas gyd. Diržinauską pažiūrėt kaip po vaistų jam, gal reikės prašytis greičiau
AisteIgn (2015-04-23)
Wilmante, gyvunu gebejimas atsirinkti augalus yra pervertinamas, nieko jie neatsirenka, geriau neleiskit. Gal inkstus jam reik tikrint? :(
Wilmante (2015-04-23)
Maksiukas šiandien jaučiasi nekaip:( nebenorėjo valgyt ir vaistų niekaip negalėjau suduot:( Kažkaip labai garsiai pilvas gurgia, gal kas su skrandžiu, nes lauke bando skabyti žoles, po to pradeda vemt, sunkiai, tąsydamasis... Sako neleist tų žolių skabyt, bet šuo turbūt pats atsirenka kada jam reikia, šiaip gi jų neėda. Liūdnas toks, taip ir palikau kambary su pampersu ir nepusryčiavusį, neramu...
Wilmante (2015-04-21)
naktį Maksimkinas miegojo su pampersu, taip sakant, dėl šventos ramybės. Iš ryto pradarius duris galvojau, kad pataikiau į dujų kamerą, tiek pirdukas buvo prisipirdinęs, pampersas nenuplėštas, pilnas, Maksius guli laimingas ir vizginasi uodega:) Kadangi tokio dydžio pampersą turėjau tik vieną, tai sulipdžiau iš dviejų vaikiškų vieną ir prilipinau lipučkėm, nežinau ką rasim grįžę... Faktas, kad vaikis supranta jo reikšmę ir visiškai nebando nusiplėšti:)
Wilmante (2015-04-18)
pašvilpkit į uodegą, nenori Maksimka pampersų, šiandien paliktas vienas nuo 12 val. iki 19 prakentėjo, bet jau taip varė greit laiptais, taip stengėsi:)) Ieva, palik mano kates ramybėj, jos dar turi sąžinę-ne visą filiuką sugraužė:) pati proto turėk, kaip jos paliks tokį skanumą paliktą ant akių nelietę
Kata (2015-04-18)
Taip, Diržinauskas minėjo ir tokį būdą, jis paprastai taikomas taksams, sakė. Tačiau sakė ir kad dažnai tinka uždedant su skyle uodegoje. Taikysim pagal tai, kaip Maksui bus patogiau :) Tikimės, kad neprireiks išvis :)
P.nijole (2015-04-18)
Teko matyti, kaip suo (patinas) nesioja pampersus. Jam ne taip dedama, kaip vaikui, ir uodegos prakirpineti nereikia. Uzdedami tiesiog po pilvu (apglebiant pilva), kad pimpalas butu pampersuose, o susegami "lipuckemis" tiesiog virs nugaros. Uodega ir sikniukas lieka atviri.
Kata (2015-04-18)
Beje, Vilmante, išsiauklėk savo kates :D Nes jos ne tik kad sudorojo mano šią savaitę Maksui atvežtą vištos krūtinėlę, bo palikau ant kriauklės atšilti, bet ir kažkokiu nematomu negirdimu būdu per kelias minutes sugebėjo pragraužti koridoriuje padėtą "Specific"o maišą ir maloningai pakviesti Grytutę prisidėti prie puotos :))) Čia per maždaug 5 minutes :)
Kata (2015-04-18)
Vakar Maksas vėl išsimaudė ir matavosi Vilmantės nupirktas sauskelnes - jo, padarius angą uodegai, manau, tikrai tiks. Tik tikimės, kad, gerėjant kepenų veiklai, sumažės poreikis tiek daug lakti ir, automatiškai, tiek daug šlapintis. Tada Vilmantės grindys bus saugios, ir gal sauskelnių išvis nebereikės :) Šiandien Maksas lašinsis padovanotus lašiukus nuo blusų ir erkių - labai dėkojame juos padovanojusiai merginai. Labai dėkojame ir savanorei Jurgai, kuri Maksiukui nupirko visą didelį maišą puikaus "Specific" maisto - Makso kepenims reikia maistą taikyti, jas saugant. Patys vargiai būtume tokį įpirkę. Labai dėkojame ir savanorei Linai, kuri Maksui padovanojo margainio maltų sėklų - jų niekaip su Vilmante neradome vaistinėse. Ateity Lina žada ir daugiau jų duoti, išbaigus esamas. Naujose nuotraukose Maksas savo kassavaitinėse maudynėse, po kurių seka energingas šluostymasis (Maksas tai ne itin mėgsta). Taip pat miegantis Maksas - tokį jį visada randame, atvažiavę jo vedžioti. Dėkojame ir savanorei Ritai, kuri padeda važinėti per pietus, Vilmantei esant darbe, Makso vedžioti. Mažyli, tave myli ir palaiko daug žmonių!
Wilmante (2015-04-17)
:) ir dar - vakar Maksius sulaukė svetės-moters, kuri jį maitindavo ir prižiūrėdavo, kai dar gyveno Maksimka prie garažų:) Gavom kruopų papildymo, 17 EUR Maksiaus reikmėms, išėjo abu prasivaikščioti lauke, reikalų padaryti:) Dėkui labai, labai:) Šiandien Ieva atvažiuoja dūsautojo maudyt:) Esam ne vieni ir tai labai mus palaiko, tiesiog jaučiamės stipresni:) Dėkui visiems, palaikantiems ir gero mums linkintiems:)
Friske (2015-04-17)
Su nuotykiais...pampersiniais :) Žinoma, smagiau jei tų sumautų pampersų nereikia :)
Wilmante (2015-04-17)
Maksimka ir pampersai, kad juos kur velniai:) Nupirkau, bandėm, ir taip dėjau, ir kitaip, per maži nors tu ką. Aišku, kur buvo mano protas, kai pirkau vaikiškus, šitokis gi vyruks nemenkas:) Vaistinėj vėl žiūriu, iš akies mieruoju jau suagusių, vaistininkė klausinėja koks svoris, ar reik, kad daugiau sugertų, ar mažiau... Pasakiau kam bus skirtas, nusijuokė, abi nusprendėm, kad vieni turėtų tikt:) Parsinešiau namo, ale vis laiko nebuvo primatuot karalaičiui, dabar gi žiūriu - jau antra para sausas, mažu jam nepatiko anoji primierka, į protą vaikis atėjo:)
Kata (2015-04-16)
Pakelkit, prašau.
Kata (2015-04-16)
Dar norėčiau pasidžiaugti dėl kai ko. Į mane kreipėsi buvusi Kauno prieglaudos savanorė, visada paprašyta mums pagelbėjanti profesionaliomis nuotraukomis. Norėjo padėti kažkuo gyvūnams, todėl paprašiau jos gero sauso maisto Maksiukui. Taigi "Vetviloje" mums jau užsakytas "Specific"o maistas, važiuosiu po darbo jo pasiimti. Ačiū visiems geriems žmonėms už pagalbą mums, ji be galo brangi.
Kata (2015-04-16)
Naujoje nuotraukoje Maksas priiminėja kassavaitines vonias, kuriomis kartu su imuniteto stiprinimu ginamės nuo demodekso :) Toks gydymas padeda, nes visa Makso papilvė, paslėpsniai ir kaklas vėl apaugo plaukais :) Kailiukas blizga, šuo nebesikaso taip intensyviai, tik retkarčiais. Rytoj vėl maudysimės, vėl teks kovoti su šlapiu milžinu, kuris tik ir taikosi nuspurtyti tau šampūno purslus į veidą :)
Wilmante (2015-04-13)
labai dėkui, SasananA, už ampules nuo erkių Maksimkai, būsim ramūs 3 mėnesius:)
Wilmante (2015-04-10)
šiandien Ievos stiprių rankų dėka Maksimka vėl buvo "įtarabanytas" į vonią, kuo nebuvo labai patenkintas, bet niekur nedingsi ir dūsavimai nepadėjo:) Dabar guli, kvepia visas, ilsisi po procedūros:) Pirmadienį keliaus pas gyd. Diržinauską patikrinimui kaip ta didelė jo širdelė veikia, kodėl taip dūsauja ir kosti lipdamas laiptais
Wilmante (2015-04-08)
Maksimka, prūdas ir antys. Saulė žeme ritinėjasi, dvelkia tikru pavasariu, susiruošėme su Maksium į Kalniečių parką pasižmonėti, na, kartu ir "pasišunėti", kiek gi galima būt kambary uždarytam. Kelionė Maksimkai ne tokia ir trumpa, todėl nusileidom prie prūdo, kurio galėjo greit nelikt, nes Maksimka taip sriobė vandenį, taip ištroškęs buvo. Atsisėdom ant žolės pailsėti ir gamta pasigėrėti, ogi žiū - atplaukia dvi krykiančios raibosios. Maksimka atsistojo, priėmė šuolio poziciją ir savo bosu tas antis "dėjo į šuns dienas":) Niekšelės visai nekreipė dėmesio plaukiojo šalimais ir dar atsakė kry-kry, kas sukėlė didelį Maksimkos pasipiktinimą, vaikinas būtų tikrai įšokęs į prūdą, todėl bosisto "kamanas" suėmiau tvirčiau ir nuskubėjom pas netoliese lakstančius gentainius, su visais Maksiukas draugavo, kas pradžioj bijojo, kai susipažino su šiuo geruoliu galiūnu, lydėjo mus iš paskos:) Dabar grįžęs gulinėja, vartosi kaip jaunuolis ir bando išardyt frotinį rankšluostį, nežinau kodėl jam taip įdomus šis darbelis:) Viena baisu, kad vaikščiojant po parką neprikibtų kokia zarazna erkė, todėl turim didelį prašymą - gal kas galėtumėt Maksimkai padovanoti antkaklį nuo erkių, mums tikrai būtų ramiau ten slampinėti, būtume labai labai dėkingi:)
Wilmante (2015-04-07)
dėkui už pagyrimus, dėkui už linkėjimus:) Šiandien beveik nebešlubuojam ir šiaip truputį lengviau, nes Grytutei praėjo ruja, o tai Maksimka-kavalieraitis visai ramybės jai nedavė, ta slepiasi po lova, Maksimka bando irgi palįst, bet kur tau - tai tik cypčioja, dūsauja įsimylėjėlis, jei nepasiekia Grytutės, bando klibint Biksiuką, bet mano vaikinas nelabai linkęs į tokias draugystes, tai tik parodo dantis - Maksimka ir nueina... Kačių medžioklė toliau vyksta, bet jos jau pasirinkę savo strategiją ir, man rodos, net tyčia erzina Maksimką:)
SasananA (2015-04-06) (foto)
Kaip užkeiktas Maksas, vargšas, ieškant tų vienintelių namų. Bet pasisekė jam labai, kad jo gyvenime atsirado toks žmogus kaip Vilmantė. O kad greičiau atsirastų dar vienas toks žmogus, kuris Maksą norėtų priglausti jau su visam.
Airine1111 (2015-04-06)
Tikrai, juk liftai būna. Mielieji, Vilmante ir Maksimka, linkiu jums geriausio geriausio gyvenimo!!!
Dianita (2015-04-06)
Geras ir smagus šunelis, kad taip jam geri šeimininkai atsirastų... ir nebūtinai pirmame aukšte, gali būti ir aukštai, svarbu, kad liftas būtų..:)
Wilmante (2015-04-06)
labai prašau pakelti mūsų skelbimą, Maksimka bėgdamas laiptais nikstelėjo užpakalinę koją, jis kenčia, nenori pridaryti namie, todėl bėgam į lauką laiptais, labai skuba ir...:( Dar iš ryto ant lovos ėjom ristynių, Maksimka verčiasi ant nugaros, kasau jį ir kai nori atsikelt, vel nuverčiu, apžioja savo krokodilo žiabtais mano ranką ir švelniai sukanda, paleidžia ir vėl laukia, kad versčiau, dūkom, visai kaip jaunas šunėkas įsismagino ir ko anskčiau nebuvo, vis bandė lyžtelt man veidą:) Sveikinam visus su šventėm, linkim, kad visi būtų sveki, laimingi ir turėtų namus, linkiu ir Maksimkai to paties:)
Nopka (2015-04-04)
Wilmante,Jus esate zmogus is didziosios raides!!! Aciu Jums uz viska!
Airine1111 (2015-04-03)
Namų PIRMAME aukšte. Padėkite prašau šuneliui, padėkite Vilmantei, šv. Velykų proga!!!
Airine1111 (2015-04-03)
Kaip gaila šunelio:( Vilmante, ačiū Jums už gerumą. O Maksui labai reikia namų, labai:(((
Wilmante (2015-04-03)
taip, Dianita, amžius daro savo, bet jei gyventų name ar pirmam aukšte, jam būtų daug lengviau, kai einam pasivaikščiot, jis gali nueiti gerą kelio galą ir be jokių sustojimų ar pavargimų, o dabar - aš dažnai jo net vest į lauką negaliu, kad nereikėtų lipti paskui taip aukštai:(
Dianita (2015-04-03)
Širdutė silpnoka jei dūsta... :(
Wilmante (2015-04-03)
pakelkit prašau, Maksimka vis sunkiau lipa į ketvirtą aukštą, vis dažniau sustojam ilsėtis, pradėjo vėl dust ir kosėt...:( Atšventėm kartu Kalėdas, atšvęsim ir Velykas, bet taip norisi, kad jis greičiau rastų tikruosius namus, sunku jam...
Wilmante (2015-03-29)
Maksas ir namai. O jų nebėra:( Globėja nebegali jo pasiimti atgal... "Žemė - žmonių planeta". NETIESA! Tai ir jų planeta, tik jie nerėkia apie tai visa gerkle, o tyli ir kantriai laukia - kada suprasit, kad ji tokia pat mūsų, kaip ir jūsų? Ir taip pat turim teisę čia būti, turėti namus, artimą. Kodėl be jokių abejonių atiduodam savo širdį ir ištikimybę, nesirinkdami - koks tu žmogau-geras ar blogas, senas ar jaunas, gražus ar ne... Tik žmogus pasvarstys ar verta įsileist į namus seną šunį, gal jis nesargaus ir neatidirbs už košės samtį, gal maišysis be reikalo po kojom, gal gal gal... Tik ŽMOGUS supras niekam nereikalingo šuns kančią ir padrąsindamas padės kartu nueiti ta likusia kelio atkarpa iki Vaivorykštės...
Wilmante (2015-03-26)
vakar Maksiukas priiminėjo kvepiančias vandens procedūras, Ieva, iš tikro nežinau iš kur tiek jėgų, bet įkėlė galiūną į vonią, atkentėjo vaikis, bet jau toks dabar kvepiantis kvepiantis, švelnus švelnus... ir vis paskui Grytutę:))) O gal?:)
Wilmante (2015-03-22)
Maksimka ir jausmai. Tai nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio... Man buvo net keista kodėl Maksius visai nekreipia dėmesio į Grytutę, sakau, Maksiau, žiūrėk kokia gražuolė šalia, o tu? Konkursantė mano, net nuotrauką siuntėm Valentino dienai, tiesa, nelaimėjom, bet kas žiūrėjo sakė labai graži, o čia... Prireikė savaitės, kol Maksimka atsikvošėjo ir kaip toj knygoj "Valiusei reikia Alekso", taip ir čia: Maksimkai reikia Grytutės:) Pavasaris daro savo, abu veik vienmečiai, abu vienodo spalvų darinio, tik kažkodėl dabar Grytutė jau mauna į kitą kambarį kai Maksimka nerangiai bando asistuot:) Na, gal dar po savaitės ir Maksimka iš Grytutės sulauks atsako, ką čia supaisysi ką širdis pakuždės...
Wilmante (2015-03-18)
Maksimka ir "ožiukas". Šiandien ryte, eidami pasivaikščiot su Maksiuku, sutikom ožiuką. Tiek prisikabino, kad niekaip negalėjau nuvyt, tiesiog verste vertė Maksimką eit priešingai nei reikia, du prieš vieną - nelabai smagus dalykas, o abu dar įsispyrę, kojas įbedę priešinasi:( Šiaip ne taip gražiuoju pavyko saviškį apsukt 180 lapsnių į namų pusę, dėkui dievui, tas ožiukas atsikabino:) Bet neramu, jaučiu, ryt tas ožiukas vėl mūsų lauks...
Wilmante (2015-03-16)
Maksimka ir akiniai. - Beždžionė, nu tikra beždžionė. Maksimka, baik aš galiu ir supykti, čia akiniai nuo saulės. Tai aš ir sakau...
Wilmante (2015-03-15)
:) tokia ir yra ta mūsų kasdienybė, nes su Maksiuku tikrai neliūdna, vien žiūrėt kaip jis ruošiasi užpult vieną iš tų netikusių sutvėrimų yra didelis mlonumas:) Gi žino, kad negalima, viską išsiaiškinom ir vistiek... Tada jau toks nelaimingas žvilgsnis į mane, paskui į taikinį, na, dar dėl visa ko uodegos pavizginimas, Maksimka juokingas iki negalėjimo:)
SasananA (2015-03-15) (foto)
Sudėjus Makso smagumą ir jūsų, Vilmante, šmaikštumą, taip juokinga skaityti, kaip laikosi Maksas. :D Rodos, tokie kasdieniški nutikimai, bet taip nekasdieniškai papasakojami. :)
Wilmante (2015-03-15)
Maksimka ir liftas. Šiandien susiruošėme į svečius pasiimti labdaros kaimyniniame name. Eidama galvojau kaip čia Maksimką reikės į liftą įstūmt, laiptais neužlipsim, vis tik ašuntas akštas... Atvažiavus liftui atrodė taip, kad Maksius visą gyvenimą liftu ir važinėjo:) Gražiai įėjo, gražiai atsisėdo ir pirmyn, t.y. aukštyn:) Kiekviena diena mums atneša vis kažką naujo, smagaus ir nesvarbu, kad katės jam nelabai patinka, pagal Maksimką, jos tik ir gviešiasi iš jo maistą pavogt, netikę sutvėrimai, ir vis lenda į kambarį pažiūrėt kas bliūde liko:)
SasananA (2015-03-14) (foto)
Kad ir klajoklis, bet bent visur mylimas ir niekas jo neskriaudžia. :)
Wilmante (2015-03-14)
Maksimka ir katės. -Kas čia pralėkė toks dryžuotas? Maksimka, čia katė. O čia? Čia irgi katė. Meluoji, sakei ta dryžuota katė, o čia juodai balta. Na taip, jų visokių būna. Per Kalėdų šventes jų nebuvo nė vienos, ar nori pasakyt, kad tiek spėjo per tą laiką privisti? Maksimka, jos buvo, tik negalvojom, kad tu norėsi jas pamatyt:) Nu gerai, lai laksto, ar nevagia maisto? Na, gal kartais... Pasakyk, kad geriau nevogtų. Ok, Maksimka, einu į pardę, uždarysiu tavo kambario duris. Tu ką-manim nepasitiki? Gink dieve, tiesiog nenoriu, kad tau juodos, juodai baltos ir dryžuotos trukdytų:) Gerai, tik grįžk greičiau, žadėjai išvirti makaronų su vištiena. Nepamiršau, ikiuks,Maksiuk:)
Wilmante (2015-03-12)
o čia naujienos liūdnesnės... globėja turi išvažiuot ir Maksimka ryt vėl atsikraustys pas mane, iš didelių plotų pasivaikščiojimui vis labiau saulės šildomame lauke į kambarį, aišku, labai jo pasiilgau ir netveriu kada galėsiu jį apsikabint, bet... Kurgi jūs, Maksiukui skirtieji šeimininkai, kada jo-klajūno dalia pasisuks laiminga kryptim?
Wilmante (2015-03-09)
o čia labai labai reikalingi namai, Maksimka greit neturės kur eiti, globėja labai juo rūpinasi, sveikata jau taip pat pasitaisusi, bet ilgai jis ten būt negalės. Padėkit rasti namus, toks ramus ramus ir mielas šuo, tereikia pabendrauti su juo, patys pamatytumėt, jis daug dėmesio nereikalauja, tiesiog reikalingas kampelis namuose, švelnus paglostymas, pagyrimas ir Maksiukas atiduos jums visą savo didelę šidį...
Kata (2015-02-15)
Pakelkite, prašau.
Kata (2015-02-10)
Gruodinuk, gal todėl, kad tie žmonės pasiruošę jį nuvežti į bet kurią Lietuvos vietą, atsiradus rimtam pasiūlymui, todėl lokacija - neaktualu. Bet taip, jūs teisi, tai įrašyti reikėjo. Ačiū už pastebėjimą :) Kail Vilmantė ir sakė, nors pas globėją Makso sveikata sparčiai gerėja, jis ten pasilikti negali, todėl sustiprėję toliau ieškome namų.
Wilmante (2015-02-09)
deja, Maksiukas gyvena ne tikruose savo namuose, o pas globėją šalia Vilniaus, kuri labai juo rūpinasi, gydo. Jau ne vienas straipsniukas apie Maksiuką čia įkeltas, iš garažų persikraustė pas mane, vėliau iškeliavo link sostinės... Labai jam ten būtų gerai, dideli plotai šalia miško pasivaikščioti, du draugai šuneliai, tik tikrai rimtos aplinkybės neleidžia jam ten ilgam pasilikti, todėl labai prašau kartu paieškot šiam be galo geram šuneliui tikrų namų ir mylinčių šeimininkų, jis tikrai to nusipelnė, daug atkentėjo per savo nugyventus metus..
Tasmanija (2015-02-08)
O jis nebuvo jau susiradęs namų?
Gruodinukas (2015-02-08)
šis šuo Vilniuje. sunku suprasti, kodėl žmonės pamiršta tokį dalyką įrašyti.


Komentarze mogą pozostawić jedynie zarejestrowany użytkownikcy.


Statistika Online: 118
   

Komentarze

Alinakiu (17:32) >>
Labai dėkoju p. Violetai už paramą, jau visi pinigėliai surinkti, skola padengta. Be galo...
Vyta (14:26) >>
Kokia sena istorija, ir kaip liudna kad ji baigesi labai blogai...
Sandra0193 (23:35) >>
Pabėgo Naujininkuose, Brolių g.
Villi (9:36) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.138394
Villi (9:30) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.140572
Villi (9:29) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.141118
Villi (19:58) >>
RUDIS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:32) >>
Šuns Grindoje nėra, tik koks jo likimas, negaliu atsekti
Villi (11:32) >>
MARLIS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:31) >>
GRUNTAS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:31) >>
NERLIS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:30) >>
Šuns Grindoje nėra, tik koks jo likimas, negaliu atsekti
Villi (11:30) >>
LITAS vis dar laukia naujų namų