LT | EN | RU | LV | PL | EE    Litwa | Łotwa | Estonia
 
 
 
Dodać   

DĖMESIO! Keturiems kačių kavinės gyventojams reikalingi nauji namai! (Surado namus)

Kačių kavinukė Murrr Cafe, kuri buvo tapusi kai kurioms katytėms namais, užsidaro. Todėl buvę kavinės gyventojai: Margutė, Kleopatra, Faustas ir Milka turi išsikraustyti.

Visi katinėliai yra jauni (1-3 m.), čipuoti, sveiki, skiepyti, sterilizuoti, kitaip sakant- tobulai paruošti būsimiems šeimininkams. Kadangi visi jie gyveno kompanijoje, šurmulyje, tarp nuolat besikeičiančių žmonių veidų, katinėliai yra jaukūs, drąsūs, draugiški ir socialūs.

Juodasis pūkuotukas Faustas- tikras lyderis, išdidus valdovas dėl kurio galvą buvo pametusios visos kavinės katės. 

Gražuolė Kleopatra- tikra karalienė, išskirtinės spalvos, jos pavilnė- balta, o plaukų galiukai- juodi, todėl susidaro įspūdis, kad katytė yra tarsi sidabru tviskanti. O prie visos savo egzotiškos išvaizdos dar ir draugiška, rami, gera ir tvarkinga. 

Katytė Margutė pasipuošusi visomis žemės spalvomis, turi nuostabias smaragdines akis bei nepriekaištingą būdą! 

Milka (juodai balta katytė)- pati švelniausia, ramiausia ir nuolankiausia kompanijos narė, labai mėgsta žmones ir skleidžia šiltą, gerą energiją. 

Reikia paminėti, kad šie katinėliai ne tokie kaip visi, juk beveik kiekvieną savaitę kartu su kavinės lankytojais jie dalyvaudavo "katiniškuose protmūšiuose", todėl yra itin išprusę bei intelektualūs! O kiek dar išdalinę džiaugsmo vaikams per gimtadienius… Dabar to džiaugsmo ieško patys.

Visiems jiems žūt būt reikia surasti gerus šeimininkus. Galbūt turite galimybę vienam iš jų padovanoti namus ir draugystę? Galbūt esate vienas iš kavinukės lankytojų ir pažįstate šiuos geruolius katinėlius asmeniškai bei galite prisidėti prie namų paieškos?

Jei galite priglausti vieną iš jų, skambinkite 8 673 27926 (Vilnius)!„Naminukai“ VšĮ
info@naminukai.org
+370 648 30077
LT 55 7300 0101 3031 2940
http://www.naminukai.org

źródło:  „Naminukai“ VšĮ
łącze: http://www.naminukai.org/lt/news/view/id/74376
Społeczeństwa: Naminukai

Zamieszczone: 2015-05-27 | aktualizacja: 2015-06-05
Numer ogłoszenia: 42156
Liczba odsłon ogłoszenia: 7059

« z powrotem

Komentarze

Birmanukas (2015-06-05)
skelbimas, kad parduodama: Parduodama MURRR CAFE - pirmoji kačių kavinė Pabaltijy (tarp kavine ir pabaltijy ištrink tarpą, kai nuoroda atisdarysi): http://www.verslopaieskos.lt/turinys/parduodama-murrr-cafe-pirmoji-ka%C4%8Di%C5%B3-k avin%C4%97-pabaltijy
Birmanukas (2015-06-05)
Użytkownik usunięty komentarz
Polio-mama (2015-06-05)
Tai, kaip suprantu, tos katytės, kurios buvo paimtos iš globos organizacijų, grįžo ne į jas, o rado tikrus namus? Gerai, jei iš tiesų taip. Diskutuoti, matyt, tikrai nebėra dėl ko. Nebent garsiai pagalvoti: tikriausiai grynas sutapimas yra tai, kad praėjo 2 procentų paramos skyrimo terminas ir "neverslas" pasibaigė :)
Gruodinukas (2015-06-05)
ai, Lapke, nenoriu aš su juo diskutuoti:) dabar jau kai padovanotos, pasakysiu atvirai, man ta įstaiga didelio pasitikėjimo nekėlė ir nei vienos savo katės nebūčiau davus į "kažkur", kas gyvuos "nežinia kiek" ir yra komercinis projektas. nors dar blogiau, savininkas sakydavo, kad tai "dūšiai", o ne tikras verslas. ir kad galėtų dar daugiau kačių paimti pagal plotą. galvoju, tu gal išprotėjai, o ką darysi, jei tavo neverslas bankrutuos? tik nemaniau, kad tai nutiks taip sparčiai. "Cat cafe", matai, iš europinių pinigų startą gavo, tai turbūt negali taip greit užsilenkti:D nors tie bent ieško namų katėms, o ne "čia mūsų draugai, jie nedovanojami". tikėsimės, kad tikrai visos katelės normalius namus gavo (nors kaži, kaip buvusius globėjus informuoja, nes Godos komentaras apie Kleopatrą keliom dienom prasilenkia su ta savaite, kai Kleopatra "gyvena tikruose namuose"). bent jau sterilizuotos ir t.t. Beje, pavasarį rašinėjo kažkokie entuziastai (iš tų, kurie į išsamų neigiamą atsakymą nei nekriukteli:)), ar negali prieglauda duoti mažų kačiukų kačių terapijos projektui, gal matėt jutube, ant žolytės laikinas pastatas, žmogus įeina ir tada kačiukai atbėga. mintys gal ir geros, bet prieglaudoms kačiukai ne priemonė, o iš jų parašymo matėsi, kad aneinieko neraukia nei apie sveikatos reikalavimus, nei apie prieglaudų situaciją, nei galbūt apie pačius kačiukus:) nebent sėdėt su jais ir kap sakoma, smegenis plauti, - generuoti, kokius iš tiesų leidimus reik gauti ir kas už ką atsakytų, bet... noro nepareiškė...:) negirdėjau, kad kas būtų pradidėjęs su tokiu projektu, iš esmės pačiai GG organizacijai ir reiktų daugumą drbų daryti, tai jei pradėjo - didelės kantrybės.
Lapke (2015-06-05) (foto)
Už kavinei skirtus 2 procentus gal irgi dėkoja?..
Gruodinukas (2015-06-05)
iš FB: Liudas Basiulis Murrr Cafe savininkas dėkoja už rūpestį ir sako, kad visi 4 draugai jau padovanoti draugams.
Gruodinukas (2015-06-04)
"SOSų" FB yra komentaras, kad Kleopatra "jau savaitę gyvena savo namuose".
Tasmanija (2015-05-29)
Margutė ir Milka jau rado namus :)
Goda Smilgė (Naminukai) (2015-05-27) (foto)
Kleopatra buvo paimta iš Naminukų, Margutė- iš mūsų pažįstamos globėjos, Faustas iš privataus žmogaus, o Milka jei neklystu iš ML. Bet koks skirtumas ir kas iš to? Jiems bet kuriuo atveju reikia namų, o ne atgal išsidalinti po prieglaudas. Taip, blogiausiu atveju, šioms katytėms prieglauda yra variantas, bet- tai pats blogiausias variantas. Todėl- ieškom namų!
Kary (2015-05-27)
Reiktu per kokius Delfus ar TV paplatinti. Jei kas lankesi toje kavineje, tai gal nores ir katukams pagelbeti? O jie gal buvo paimti is kokios prieglaudos ?
Kary (2015-05-27)
Kaip gaila, kad tokia originali kavine taip neilgai gyvavo.
Goda Smilgė (Naminukai) (2015-05-27) (foto)
Galbūt kas atrastų laiko paplatinti šį skelbimuką plačiau po internetą? Visgi suaugę katinėliai (šiuo jau prasidėjusiu mažylių laikotarpiu) sunkiau randa namus, todėl labai reikia kuo optimalėsnės reklamos. Labai prašau ir kitų organizacijų pagal galimybes savo fb puslapiuose patalpinti šį pranešimą.


Komentarze mogą pozostawić jedynie zarejestrowany użytkownikcy.


Statistika Online: 178
   

Komentarze

Alinakiu (17:32) >>
Labai dėkoju p. Violetai už paramą, jau visi pinigėliai surinkti, skola padengta. Be galo...
Vyta (14:26) >>
Kokia sena istorija, ir kaip liudna kad ji baigesi labai blogai...
Sandra0193 (23:35) >>
Pabėgo Naujininkuose, Brolių g.
Villi (9:36) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.138394
Villi (9:30) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.140572
Villi (9:29) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.141118
Villi (19:58) >>
RUDIS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:32) >>
Šuns Grindoje nėra, tik koks jo likimas, negaliu atsekti
Villi (11:32) >>
MARLIS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:31) >>
GRUNTAS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:31) >>
NERLIS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:30) >>
Šuns Grindoje nėra, tik koks jo likimas, negaliu atsekti
Villi (11:30) >>
LITAS vis dar laukia naujų namų