LT | EN | RU | LV | PL | EE    Litwa | Łotwa | Estonia
 
 
 
Dodać   

Tyliai anka niekieno neglobojami gražuoliai katinėliai. Prašome finansinės pagalbos, pagalbos transportu, GLOBOS.

Niekieno teritorija, nėra globėjo, galinčio bent pagalbos prašymą įkelti. Dievo užmirštas Viršuliškių kvartalas, kur gero žmogaus su žiburiu nerasi. Keturios nesterilizuotos katės ir septyni jų vaikučiai (trys ryžiukai, du juodbalčiukai "kamuoliukai", juodukas ir marmurytė). Akytės dar mato, bet kasdien prasčiau - tyliai anka.

Gal kuri nors organizacija galėtų kuruoti juos?

Nes mes tik pavieniai žmonės, negyvenantys greta jų, tiesiog juos pamatėm ir skaudu dėl jų. O gelbėjimui reikia ir finansų, ir mašinos, ir gaudytojų, ir globėjų.  Juoda neviltis.                                                                                          
Všį "Naminukai" suteikia galimybę naudotis jų sąskaita, bet daugiau niekuo padėti negali.

PRAŠOME PAAUKOTI "Viršuliškių vargšiukams"
Rekvizitai paramai:
Všį "Naminukai"
A/S LT557300010130312940 (Swedbank)
Kodas 302712405   
Mokėjimo paskirtis - "Viršuliškių vargšiukams"            

Nuotraukos neatspindi padėties tragizmo, nes nesimato akyčių. Bet ką turim, tą ir įkeliu. Bendromis jėgomis bandytume padėti ligoniukams ir sterilizuoti kates.                                 

     


Zamieszczone: 2015-08-13 | aktualizacja: 2016-01-24
Numer ogłoszenia: 42787
Liczba odsłon ogłoszenia: 14178

« z powrotem

Komentarze

Nopka (2016-07-18)
Ir pabaigai. Is ryzuju seimyneles likes kaciukas jau uzaugo ir visu musu nuostabai tapo mama :) Buvom isitikine, kad tai berniukas, juk labai retai tokios spalvos buna mergytes. Pirma vada ir tik vienas nelaimingas vaikelis. Kodel nelaimingas? O todel, kad mazyle niekada nematys savo mamos, niekada nematys kaip atrodo pasaulis. Ji visiskai akla. Neaisku ar tai ligos pasekmes, ar apsigimimas. Labai liudna, nes vaikeliui viso labo tik pusantro menesio..... Duosim mazylei sansa gyventi ir ieskosime namuciu. Apie mazaja bus kita naujiena. Mamyte sterilizuota ir jau siandien paleista i savo valdas.
Daina A. (2015-11-17)
Na, nejaugi vienam mažam katinukui neatsiras kur vietelės. O jeigu ir išgyvens, tai tik maitintojų dėka. Nopka maitina šitiek katinukų, kad nors kas būtų pasiūlęs pagalba bent maisteliu.
Nopka (2015-11-17)
Nuoširdus ačiū visiems aukojusiems šios istorijos varguoliams.Jūsų dėka daug nuveikėme.Sterilizavome visas mamytes. Pavasarį sterilizacijų laukia likę paaugliai. Iš juodbalčių šeimynėlės lauke liko vienas katinėlis,kitas padovanotas. Žinoma, labai gaila, kad vienam buvo suteiktas šansas, o kitas liko vargti lauke be mamos ir be sesutės. Artėja pirmoji mažylio žiema...Tokia gyvenimo tiesa, ne visiems kelias rožėm klotas. Jautiesi kaltu, kad šitą dūšelę tarsi atskyrei, pasmerkei...Ačiū visiems kas mums padėjote. Ačiū Godai.
Tipsiukas (2015-10-20)
Butent, kad gali tik pastebet... Ir kiek tokiu varguoliu kiemuose, net baisu.
IlonaKolit (2015-10-20)
Pastebėti, tai pastebimi ir šie varguoliukai. Tik štai padėti niekaip :(
Daina A. (2015-10-14)
Kaip matau jokios reakcijos ar dėmesio šiems katinukams. Labai gaila. Gaila, kad jie ne karališkos išvaizdos, kaip tie trys katinukai iš Antakalnio. Beje, ten rašoma buvo, kad yra 5 katinukai. Gražesni paimti, o koks likusių likimas. Nieko čia nepadarysi, taip jau yra. O gal dar yra ir jiems nors maža vitis?
Dalia D. (2015-10-12)
Dabar iš 12 maitinamų šnypštalų (kačių prie namų, sode ir darbo) jau keletas snargliuojasi.Gerai , kad mažių pirmi metai nebeturime.Parsitempiu katiną namo maniškę po to reikia gydyti, neėda palenda po sofa ir gali jos savaitėmis nebūti., ir dabar stresuoja, nors ir atskiruose kamariuose. Gal žinote, kiek laiko peršalimas(sloga) gydomas stacionare? Reikia gaudyti nes bijau, kad kiti neužsikrėstų ar per vėlu nebūtų.
Friske (2015-10-12)
Tas ir liūdniausia, kad finansiškai nebeįmanoma patempti :(
Daina A. (2015-10-12)
Rytoj bus 2 mėn., kai prasidėjo liūdna ši istorija. Situacija tikrai labai liūdna. Du ryžiukai, kiek žinau rado namus. O šie mažyliai neteko ir mamos, kuri per tą laiką dar labiau susirgo. Pagalbos sulaukė per vėlai ir buvo užmigdyta, nes pasirodo sunkiai sergančios laukinukės negydomos. Katinukai liko visiškai vieni. Gerai, kad yra gerų moteriškių, kurios pamaitina. Bet naktys labai šaltos, o jie irgi sirguliuoja. Todėl labai prašau nepalikite nabagiukų. Sakysit, kodėl pati nepaima. Užbėgdama už akių atsakysiu. Šiuo metu visi kampeliai užiimti. Anksčiau, kai buvo šilta, galima būtų laikyti ir lauko virtuvėje. O jau ir finansiškai patempti tapo sunku, deja, tenka ir tą pripažinti. Jeigu niekas negalės padėti, tuomet reikės kažką galvoti. Jeigu, kas turite pasiūlymų, rašykite.
Nopka (2015-10-10)
Nezinau, kodel kai kuriems katineliams taip nesiseka... Del siu mazyliu(2 juodbalciuku) jau buvo kreiptasi ne karta, bet jie taip ir liko niekieno nepastebeti. Kol dar buvo silta vasara mazyliai taip ir gyveno po krumu su savo mama. Taciau ziaurus likimas is ju vakar ateme ir mamyte :-((( Katyte baisiai apsirgo ir teko su ja atsisveikinti. Mazyliai prarado viska....Mociute, kuri rupinasi jais, man skundesi, kad naslaiteliai labai supanikavo, nebeateina valgyti, nebelenda i savo dezute, tik sedi vidury apsalusios pievutes ir laukia savo mamos. Maciau ir as pati, vaizdas privercia asaroti....Nenustoju galvoti apie juos, todel kreipiuosi i visus, kam rupi sios 2 duseles. Ieskome naslaiciams globos arba siltu namu!!! Gal bent si karta likimas nenusisuks nuo ju ir juos kazkas pastebes. Vienas is katineliu yra jaukus, kitas siek tiek drovesnis, labai grazus.
Nopka (2015-09-01)
Sioje istorijoje labai noriu padekoti Godai. Goda zinodama savo darbu kruvi mums zadejo- tik paskolinti "Naminuku" saskaita. Taciau ji is tu zmoniu, kuri manes niekada nepaliko bedoje. Si karta taip pat. Nors ryziuku gelbejimas pakeite Godos planus, ji neatsisake mums padeti. ACIU jai uz tai!!! Merginos, juodbalciu seimynele niekur nedingusi, kaip gyveno po krumu, taip ir gyvena. Jau paauge, labai grazus, ypatingai tankaus kailiuko ir panasus kaip dvyniai. Aisku, liga paliko pasekmes-abu katineliai turi po viena pazeista akyte. Vizualiai nelabai matosi,dar reikia iziureti. Vienas is ju labai jaukus, galima paglostyti. Taip, jie uz Marsa ir Jupiteri siek tiek jaunesni. Trecia seimynele, kurios nuotrauku neturime irgi jau uzaugo. Grazuole pukuota marmuryte ir juodukas ar juoduke. Juodajam katineliui liga ateme akyte :-( Nors ir bandziau gydyti, bet laukinukus lauko salygom isgydyti nelengva, nes nueiti ten galiu tik sutemus.
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2015-09-01) (foto)
Ir as norejau paklausti del juodbaltuku - ar jie bent matosi dar? Kaip suprantu, jie yra mazesni nei Marsas su Jupiteriu?
Tasmanija (2015-09-01)
O kaip tie du juodbalčiai katinėliai? Kaip jų akys?
Goda Smilgė (Naminukai) (2015-09-01) (foto)
Čia naujienos tokios: kadangi globėja kategoriškai atsisakė į savo narvą priimti abu broliukus, ir sutiko globot tik po vieną, teko keisti planus ir suktis iš situacijos, persirikiavom savo "katinyną" "Naminukų" kambarėlyje ir abu broliai iš stacionaro atkeliavo pas mus. Marsas su Jupiteriu (tokie nuo šiol jų vardai) jaučiasi daug geriau, jau nukirminuoti, nuparazitinti. Bandėme gaudyti trečiąjį likusį brolį, bet prie gaudyklės net nesiartina (įtariam, kad gali būti ne tik dėl baimės, o ir dėl to, kad vis dar serga ir neužuodžia maisto). Planuose dar laukia bandymas pagauti tą patį brolį, ir sterilizuoti kelias likusias nesterilias kates toje teritorijoje (tas kurias pavyks pagauti). Vis dar reikalingas Jūsų palaikymas ir pagalba: transportu, gaudymu, parama. Ačiū visiems, kam įdomi ši istorija. O Marsas su Jupiteriu siunčia linkėjimus iš savo laikinos pastogės: http://www.naminukai.org/lt/news/view/id/76051.
Nopka (2015-08-29)
Aciu, IlonaKolit, jau spaudziam paskutinius lasus :-)
IlonaKolit (2015-08-29)
Stiprybės jums :)
Nopka (2015-08-29)
Siandien i gimtuosius namus grazinome 2 sterilizuotas katytes. Vakare, artejant maitinimo laikui buvo truputi neramu, ar katytes ateis, ar susirado mazasis ryziukas savo mama. Atejusi i stadiona, kur maitinamos katytes, maloniai nustebau, susirinko visos, o tarp ju ir abi PSP katytes. Veliau, nuejusi pamaitinti mazyliu, radau mazaji (ryziuka) naslaiteli "apsikabinusi" savo mama! Jausmas nerealus! Gaudysim ir tave, mazyli, tu tikrai neprastesnis uz savo broliukus. Kadangi esi maziausias is visu, tu privalai surasti pacius geriausius namucius :-)
AisteIgn (2015-08-29)
Matot, kaip yra, visada turi paimti kazkas mistinis, kazkas tik ne as, va lygiai taip tikisi ir visi visi skambinantys ir norintys ka nors priduot. Jei narvas didelis, tai ir trys tilptu, galima hamakeli pakabinti, kad jiems daugiau erdves gulejimui butu .
Goda Smilgė (Naminukai) (2015-08-29) (foto)
Day, Jūs turite narvą, kačiukai abu ryži, gražuoliai, anksčiau ar vėliau namus ras, tad ar tikrai jokiais būdais yra neįmanoma pasitupdyti ne vieną, o du broliukus į tą narvą? Nes jei išskiriame juos ir vienas "lieka stacionare", už narvą ir toliau mokėsime tiek pat, tuomet ar iš viso yra parsmė juos skirti??? Geriau ieškokime globos tam, kuris liko lauke ir vis dar laukia (kuris beje nebuvo "negaudytas" dėl kažkokios priežasties, o tiesiog- nepasigavo).
Nopka (2015-08-28)
Aciu, Mua :-)
Nopka (2015-08-28)
Nuosirdziai dekoju p.Aldonai t. uz paaukotus 20 euru. Pinigeliai skirti vienos mamytes sterilizacijai.
Day (2015-08-28)
Użytkownik usunięty komentarz
Day (2015-08-28)
Użytkownik usunięty komentarz
Daina A. (2015-08-28)
Nuotraukoje trys ryžiukai. Koks trečiojo likimas? Jis buvo sveikas, kad negaudomas buvo? Vargšai katinėliai, kai sunku rasti jiems globą, jau apie namus net nekalbu. Globėjų iš tiesų mažai. Tai turbūt tikrai neišsprendžiama problema. Kaip ir sterilizuotų kačių paleidimas į kiemą. Turiu omenyje tai, kad dar jos nebūna pilnai pagijusios, dažnai reikalinga leisti antibiotikus (būna sterilizuojamos ir sergančios, tai irgi ne paslaptis). Kas žino, kaip viskas pasibaigia. Klinikose ne visada sugeba tinkamai pasirūpinti gyvūnu (tai irgi teigiu drąsiai iš savo skaudžios patirties), o ką jau bekalbėti gyvenimą gatvėje. Tai kaip užburtas ratas.
Day (2015-08-28)
Użytkownik usunięty komentarz
Goda Smilgė (Naminukai) (2015-08-27) (foto)
Gal galima pakelti? Ačiū visiems, kas jau prisidėjo, ir ačiū jei dar kas nors prisidės prie jų gelbėjimo. Čia naujienos tokios, kad šiandien su Nopka iš tos vietos pagavome dvi suaugusias kates sterilizacijai, ir du mažuosius "ryžiukus". Visi nuvežti į stacionarą, katės po sterilizacijos grįš į kiemą, o ryžiukai po pirminio "sutvarkymo" ir kai bus pradėtas gydymas (jiems rinotracheitas) keliaus pas Day į globą. Jei norime, kad šioje vietoje reikalai dar pajudėtų į priekį, labai reikalingos papildomos pajėgos, nes viena su vežiojimais nesusitvarkysiu (visko labai labai per daug, išskyrus laiko, jėgų ir lėšų). Todėl ieškoma transporto pagalba, kas sterilizuotas katytes galėtų grąžinti atgal į teritoriją; kas galėtų globėjai nuvežti kačiukus; kas galėtų pafotografuoti juos kai bus globoje; kas galėtų sudalyvauti kitame gaudyme bandant pagauti likusias kelias nesterilizuotas kates (ir nuvežti juos iki gydyklos), o taip pat ir likusiems mažyliams namų globa. Jei galite pasiūlyti kažką iš išvardintų dalykų- ačiū labai, nes bus galima tęsti "misiją" toliau. Na ir, žinoma, visada labai aktuali ir finansinė pagalba, nes kaip taisyklė dažniausiai pradėjus gelbėti, nepavyksta įsipaišyti į turimą biudžetą.
Day (2015-08-26)
Użytkownik usunięty komentarz
Mua (2015-08-26)
+10E
Nopka (2015-08-22)
Yra geru ir neabejingu mazyliu kancioms zmoniu. Nuosirdziai dekoju: Amarilei, Ausrinei2014 ir Thaliiii.
Thaliiii (2015-08-22)
+30 kaciukams :)
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-08-22) (foto)
gal kuriam nors atsirado globa? Negi niekas niekas negalit pagelbėt? O gal tiesiog nerūpi galintiems?
Thaliiii (2015-08-22)
aciu Mune58 :)
Mune58 (2015-08-22) (foto)
gal čia galite prisijungti prie paramos http://www.naminukai.org/lt/page/view/name/financialsupport
Thaliiii (2015-08-22)
Gal turite Paypal? , pervesciau ir as, bet ne Lietuvoj esu :)
Day (2015-08-21)
Użytkownik usunięty komentarz
Ausrine2014 (2015-08-21)
+10
Daina A. (2015-08-21)
Loreta (Nopka) yra tikrai nuoširdus ir begalo mylintis gyvūnus žmogus. Todėl labai prašau, gal kas galite, padėkite. Deja, šiuo metu pati negaliu padėti, nes turiu problemų. Šitokio atsidavimo katinukams aš dar nesu mačiusi. Ačiū.
Amarile (2015-08-21)
Na, PADĖKITE PRAŠAU šioje situacijoje kas nors. Loreta (Nopka) maitina 40 kačiukų, eina per visą rajoną, ir toliau... Savo lėšomis visus sterilizuoja ir išlaiko klinikoje. Dar po tragiškos istorijos su katyte Mėlynyte neatsigavusi. Vienas Žmogus negali tiek aprėpti, tai tiesiog neįmanoma. Visi žino, koks tai sunkus darbas ir kokie didžiuliai pinigai. Viską daro tyliai, nes nemoka prašyti. Taip reikia žmogaus su transportu...Dar kažkiek prisidėčiau savo lėšomis vėliau, kai tik galėčiau.
Day (2015-08-20)
Użytkownik usunięty komentarz
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-08-20) (foto)
turbūt kreipės kur galėjo, kas galėjo, leido bent savo rekvizitais naudotis, gyvūnų per daug, kad visi sulauktų pagalbos, galinčių padėti per mažai ir tie patys dar tarpusavio 'razborkėm' užsiiminėja
DaivaVa (2015-08-19)
sitie vargsai greiciausiai tyliai ir apaks:(((( pasikreipkit i didesnes organizacijas, gal gi pades
DaivaVa (2015-08-19)
Labai liudna del situ katinuku:((((((
Day (2015-08-18)
Użytkownik usunięty komentarz
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2015-08-18) (foto)
Day, o kokia situacija su mazyliais? Ar jie visi dar lauke?
Day (2015-08-18)
Użytkownik usunięty komentarz
Nopka (2015-08-16)
Aciu visiems- kas prijaucia, kas aukoja! Cia tikrai labai reikalinga visokeriopa pagalba. Kad uzdaryt ta uzburta rata, kad daugiau nebematyt nuolat serganciu ir merdejanciu mazyliu- mamytes butina sterilizuoti. Padetis tame kieme tokia: jei susieme nepadarysime mes-vis tie patys gyvunu myletojai(nors ir labai neturime tam laiko ir lesu),vadinasi nepadarys niekas. Visgi gal kas galetu prisijungti prie musu. Puikiai zinau, kad visi turime savu bedu, savu globotiniu, bet sie padareliai yra nekalti, kad jie yra NIEKIENO :-((((( Jie yra MUSU visu. Jie taip pat nori gyventi, valgyti, buti sveiki...Sia savaite butu galima gaudyti viena mamyte sterilizacijai, bet neturime transporto ja nuvezti i klinikas. Jei atsirastu geras zmogus, kas galetu katyte pavezti, viena problema butu jau isspresta. Siandien aplankiau visas seimyneles, padetis tikrai liudna. Vienas kaciukas is ryziuku seimyneles jau atsisako valgyti. Gal pabandykime jiems padeti....
Day (2015-08-14)
Użytkownik usunięty komentarz
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-08-14) (foto)
Amarile, Jūsų mintis išties nebloga, bet reikia bent vieno žmogaus, kuris kasdien pareigingai juos lankytų ir gydytų
Amarile (2015-08-14)
Nuo mūsų 5 eurai iš swedbanko. Sunki vasara, visais aspektais...o vargšiukams taip reikia pagalbos.
Amarile (2015-08-14)
O negalima jų lauko sąlygomis gydyti? Bent antibiotikų, lizino įdėti, jeigu nesugaunami?
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-08-14) (foto)
AR KAS NORS GALIT JIEMS KUO NORS PADĖTI?
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-08-14) (foto)
būtent, kad ne vien tik apaks, bet ir neišgyvens jie ten, jei nebus gydomi :(
Birmanukas (2015-08-14)
Siaubas siaubuotas :((. Apaks iki vasaros pabaigos mažiukai.
Day (2015-08-14)
Użytkownik usunięty komentarz
Edda (Gyvunugloba.lt) (2015-08-14)
O cia reiketu ir "Naminuku" saskaita nurodyti.
Day (2015-08-14)
Użytkownik usunięty komentarz
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-08-13) (foto)
ar kas nors galit patart KAIP įkelti pagalbos prašymą, kad viskas būtų kaip reikiant?
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-08-13) (foto)
gal kas iš administratorių (ar pan.) gali paaiškinti kas vyksta pastaruoju metu su puslapiu, kad ne tik nuotraukų, bet jau ir teksto normaliai įkelti nebeįmanoma? Net ir kai kurie pagalbos prašymai lieka be atsako, o ką jau kalbėt apie tai, kad pagalbos sulauktų gyvūnai kurie net pagalbos prašymų normalių neturi
Day (2015-08-13)
Użytkownik usunięty komentarz


Komentarze mogą pozostawić jedynie zarejestrowany użytkownikcy.


Statistika Online: 115
   

Komentarze

Alinakiu (17:32) >>
Labai dėkoju p. Violetai už paramą, jau visi pinigėliai surinkti, skola padengta. Be galo...
Vyta (14:26) >>
Kokia sena istorija, ir kaip liudna kad ji baigesi labai blogai...
Sandra0193 (23:35) >>
Pabėgo Naujininkuose, Brolių g.
Villi (9:36) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.138394
Villi (9:30) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.140572
Villi (9:29) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.141118
Villi (19:58) >>
RUDIS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:32) >>
Šuns Grindoje nėra, tik koks jo likimas, negaliu atsekti
Villi (11:32) >>
MARLIS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:31) >>
GRUNTAS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:31) >>
NERLIS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:30) >>
Šuns Grindoje nėra, tik koks jo likimas, negaliu atsekti
Villi (11:30) >>
LITAS vis dar laukia naujų namų