LT | EN | RU | LV | PL | EE    Litwa | Łotwa | Estonia
 
 
 
Dodać   

Skroblų g. 21. DABAR įstrigęs lange katinas. (Gabenamas į gydyklą) (mirė)

Kažkas katinėlį ištraukė. Į vietą nuskubėjo Lesės savanorė Vika. Ačiū jai labai. Rado kačiuką leisgyvį, greičiausiai sulaužyti visi šonkauliai, ar stuburas. Tragedija. Sunku ką ir pakomentuoti. Kol tokia "sistema", tol bus beprasmiškų mirčių, daugybė mirčių.
Šiuo metu Vika lekia į Jakovo gydyklą. Kad tik dar būtų galima kažką padaryti.. Neaišku, kaip kas jį traukė, kaip lupo iš to plyšio.
Tiesa, nepaisant to, kad gaisrininkai negalėjo važiuoti, vis dėlto nuvažiavo, bet jau nebereikėjo jų pagalbos. Ačiū už tai, kad neliko abejingi. Ačiū ir Dainai, kuri taip pat atsiliepė į šį pagalbos prašymą. Dabar laukiam žinių. Žinau, kad Jakovo gydykloje, kuri arčiausiai, labai užkišta.


______________________________________
SOS!!! Nei policija, nei gaisrinė nevažiuoja. Gaisrinė važiuotų, jei ten būtų mūsų atstovas.  Pirmame aukšte įstrigęs lange katinėlis!!! Skubiai ten reikia žmogaus!!!!
Tada važiuos gaisrinė. Skambinkite: 861558898. Greičiau, gyvūnas tuoj žus. Žmonės lango nelaužia, bijo.


„Rainiukas“ VšĮ
info@rainiukas.lt
+370 615 58898, +370 689 73782
LT 56 7300 0101 3075 8928
http://www.rainiukas.lt

źródło:  „Rainiukas“ VšĮ
łącze: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/76147
Społeczeństwa: Rainiukas

Zamieszczone: 2015-09-10
Numer ogłoszenia: 42966
Liczba odsłon ogłoszenia: 7326

« z powrotem

Komentarze

7alamandra (2015-09-13)
Na, jei manęs kas klaustų ar nusipelnė ta šeimininkė baudos - sakyčiau - ne. Ji nėra žiaurus žmogus, tiesiog, ji nuoširdžiai netiki, kad katė pati ten galėtų lipti. Baudos ji nesumokėtų, neturi už ką. Galų gale aš irgi vieną kartą nesužiūrėjau savo katės :( Buvau jauna, jokių gyvūnų globos organizacijų nebuvo, informacijos irgi. Ta moteris gal vos 20, jau su vaiku, su menkais socialiniais įgūdžiais, bet kate paimta iš gatvės rūpinosi kaip mokėjo. Šiaip, esu tikrai, kad pamoką ji išmoko.
Birmanukas (2015-09-11)
Moiros, "meškutes" vežioti į Germanus lengviau - išveži kartą per 10metį vieną meškutę ir vadini save kovojančiu už gyvūnų teises. Haha. O šimtai katinukų ir ciucinų ir toliau kasdien kankinami su oficialiais merų palaiminimais per Nuarus, Grindas ir įvairius komunalinius ūkius, jau nekalbant apie statistinius marijos žemės gyventojus.
O.V. (Rainiukas) (2015-09-11)
Sutenku, bet yra ir nepiktybinių žmonių, kurie nepagalvoja arba naiviai tiki "mano katė niekada nelipa.. netilps... nelįs", todėl reiktų įspėjimo apie V, kad būtų žmonės budrūs.
Dinka (2015-09-11)
visom keturiom už ...
Moiros (2015-09-11)
Administrator usunął komentarz
Moiros (2015-09-11)
Administrator usunął komentarz
O.V. (Rainiukas) (2015-09-11)
Būtinai spręsime šį klausimą. (Šiuo metu daug jų sprendžiame su dabartiniu meru ir jo komanda). Labai norėčiau paprašyti mokančių rašyti, kad įkeltų į delfi straipsniuką apie tuos nelemtus langus. Labai skaudu, daugybė katukų taip žūsta. Visus būsimus mūsų šeimininkus apie tai įspėjame, net prašome pakartoti, ar suprato, kas ta "V" raidė atvėrus langą. Tai mirties skylė smalsuoliams katulyčiams. Iš tikrųjų būtų labai gerai, jei kažkas prisidėtų prie katytės veterinarinių procedūrų. Reikalinga parama - 24.30 Eur. Gaisrininkai minėjo, kad turi kažkokią sutartį su gyvūnų globėjais. Kas jie? Negali pasakyti. Labai nustebo, kad negauname už vykimą į vietą pinigų. Klausė, kas mums už tai moka? Nereikia mokėti - esmė ta, kad negali savanoris visą laiką budėti ir laukti katino ant medžio ar kur kitur užstrigusio - didžioji dauguma "atstovų" turi darbus, iš kurių negali pabėgti vidury dienos. Pažymėsiu, kad "atstovui" privalu dalyvauti net ir tada, kai medyje sėdinčio katino savininkas stovi šalia. Tikrai nėra problema, kur padėti katiną jį nukėlus.
Kodel (2015-09-11)
na gaisrininkai privalo padėti tada, kai pavojus gresia žmogui, o gyvūnų gelbėjimas, jau yra tik jų geraširdiškumas. Tad ar rašytinis, ar žodinis tas mero nurodymas, manau nieko tai nepakeis
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-09-10) (foto)
tikrai vertėtų, Tasmanija, žmonės net neįtaria kokie pavojingi yra tokie langai, kol neatsitinka nelaimė
Amarile (2015-09-10)
Tik perskaičiau. Kaip liūdna ir skaudu.
Tasmanija (2015-09-10)
Labai labai gaila katytės... Radau anksčiau minėtą R. Šimašiaus komentarą. Tik ten eina kalba apie žodinį nurodymą, o ne rašytinį. Cituoju jo birželio 28 d. pasisakymą FB:"Savaitės bajeris: iš gyvūnų globos organizacijų sužinojau, kad jei koks katinas įsilipa į medį ir negali išlipti, tai gaisrininkai jį iškelia tik su tų organizacijų atstovo priežiūra (net jei tai jūsų asmeninis gyvūnas užsikabarojo), nes tokia tvarka, "nes taip Šimašius liepė". Ryt kaip nors paaiškinsiu, kad neliepiau. Nes biurokratija užknisa juodai." Gal vertėtų šitą nelaimingą atsitikimą į spaudą straipsnio pavidalu įdėt? Žmonės darsyk būtų perspėti apie pravertų langų pavojus ir gal mero nurodymas reikšmingesniu taptų.
Gruodinukas (2015-09-10)
liūdnas atsitikimas:( ar jums reikės fin pagalbos?
7alamandra (2015-09-10)
Tai va, katės, kurią per skubėjimą pavadinau savo vardu, jau nėra. Atėjusi į tą kiemą katės lange nebebuvo, nusprendžiau paklausinėti kiemo vaikų ir pafotografuoti tą langą, kad nuraminčiau Rainiuko savanorę, kuri prašė pagalbos ir jaudinosi dėl katės Vikos. Vaikai pasakė, kad žino kur guli ta katė, todėl paprašiau parodyti, nes paprastai katės po tokių nuotykių neguli, o tupi piktos kampe. Jie nuvedė mane į butą, kažkokią landynę, radau tą katę. Kraujotaka buvo galutinai nutrūkus, ji jau apačioje buvo sustingus. Aš paskambinau Rainiukui, nes katė atrodė nenormaliai. O tiksliau taip kaip atrodo katės, kurias reikia migdyti dėl stuburo traumos. Savanorė paprašė manęs nunešti ją pas veterinarą, o moteris, kurios bute gulėjo katė nedavė man gyvūno, pradėjau klausinėt kodėl, ir pasirodė, kad čia šeimininkė, katę ištraukė grįžus, pati buvo darbo biržoj, vaikas jos globos namuose ir katė per tą laiką lange pastrigo ir ji neturi pinigų į kliniką ją nešt. Situacija ir taip įtempta buvo, paėmiau tą katę ir pasakiau šeimininkei kad nereikės mokėt nieko, tik tada ji man atidavė gyvūną. Aš ją nunešiau man šeimininkė ją įdėjo į kačių kraiko dėžę, kitos neturėjo. Taip aš su nešvaria kraiko dėže ir katę užfiksuota ant kartono (dar naiviai tikėjausi stebuklo) atėjome į kliniką, kurioje jokio stebuklo neįvyko. Per susijaudinimą ir įtampą katę užregistravau savo vardu. Tad šiandien, katė vardu Vika, žuvo dėl šeimininkų neišprusimo. O logika paprasta - jei yra tarpas į kurį katei įdomu įlįsti - ji ir įlįs. O jei tarpas yra lango (siaurėjantis) ir katė ten gali užstrigti, katė ir užstrigs. O katės kauliukai ne švininiai - lūžta. Sulūžo dar viena katė neuždarytame lange. Uždarykit, prašau, langus.
Day (2015-09-10)
Użytkownik usunięty komentarz
Polio-mama (2015-09-10)
Vadovaujantis logika, jei toks teisės aktas (t.y. taisyklė, pagal kurią privalo dalyvauti organizacijos atstovas) ir yra, jis nebent koks nors vidinis dokumentas. Ir to reikalavimo paaiškinimas, mano nuomone, tegali būti toks: kai yra atstovas, gelbėtojams nereikia sukti galvos kur dėti gyvūną, ypač, kai jis sužalotas ir būtų labai jau nehumaniška jį tiesiog palikti ten pat, kur vyko gelbėjimo operacija. Kitų paaiškinimų, kiek besukčiau galvą, tiesiog nerandu. Žinoma, jei kažkoks vidinis teisės aktas ir yra, jis - labai "skylėtas": o kaip tose gyvenamosiose teritorijose, kuriose apskritai nėra jokių veikiančių organizacijų, bet yra neabejingų, humaniškų piliečių, pranešančių apie bėdon paliuvusį gyvūną? Manau, tęsti svarstymus nėra prasmės. Vargšė katytė...
Irene (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2015-09-10)
Neabejoju, kad tai ir buvo tiesiog komentaras, isreiskiantis nusistebejima, kuris, be abejones, bent kol kas i joki teises akta nepavirto:(.
O.V. (Rainiukas) (2015-09-10)
Labai prašau, kas turite FB ir matėte Šimašiaus šį komentarą, tegul parašo teisės akto pavadinimą, t.y. jo sprendimą, kad nebereikia mūsų. Tikrai, galima plaukus nusirauti. Katytės jau nebėra gyvos. Viskas. Nespėjom. Ilgai kalbėjomės su priešgaisrine tarnyba: jie turi sutartį su kažkokuo - ale gyvūnų gelbėtojais, kad važiuoja, esant jų atstovams. Būna gi kad ir ant medžio - ir savininkas šalia stovi! Vis tiek negali važiuoti!!!! O jei savanoris darbe? Kaip, iš darbo pabėgti, kad padėtum gyvūnui? Negalima darbe ir komentuoti, rašyti jokių pagalbos prašymų, tikriausiai visi suprantate. Katastrofiška diena. Šį kartą nuvažiavo gaisrinė. Bet veltui. Tai kaip jie kitą kartą važiuos? Jei va mes ten stovėtumėm, kontaktuotumėm, kad padėtis tokia ar anokia, tada jie veltui nebūtų atvažiavę. Dabar va vėl, kad ir iš geros labai širdies, bet veltui. Su visa gremėzdiška technika, tonomis vandens ir pan. Aš juos suprantu puikiausiai. Tik kas tada turi važiuoti į įvykio vietą???? Kaip spėti padėti gyvūnui???
Day (2015-09-10)
Użytkownik usunięty komentarz
O.V. (Rainiukas) (2015-09-10)
Katinėlis ištrauktas, labai sunkios būklės, pakeliui į gydyklą, tekstas paredaguotas.
O.V. (Rainiukas) (2015-09-10)
Dieve, galiausiai, laužt liepiau tą langą, apmokėsim, bet bijo ten stovintys, negali nieko padaryti. Labai prašau, kas galite, skubiai lėkite į tą vietą.


Komentarze mogą pozostawić jedynie zarejestrowany użytkownikcy.


Statistika Online: 124
   

Komentarze

Alinakiu (17:32) >>
Labai dėkoju p. Violetai už paramą, jau visi pinigėliai surinkti, skola padengta. Be galo...
Vyta (14:26) >>
Kokia sena istorija, ir kaip liudna kad ji baigesi labai blogai...
Sandra0193 (23:35) >>
Pabėgo Naujininkuose, Brolių g.
Villi (9:36) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.138394
Villi (9:30) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.140572
Villi (9:29) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.141118
Villi (19:58) >>
RUDIS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:32) >>
Šuns Grindoje nėra, tik koks jo likimas, negaliu atsekti
Villi (11:32) >>
MARLIS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:31) >>
GRUNTAS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:31) >>
NERLIS vis dar laukia naujų namų
Villi (11:30) >>
Šuns Grindoje nėra, tik koks jo likimas, negaliu atsekti
Villi (11:30) >>
LITAS vis dar laukia naujų namų