LT | EN | RU | LV | PL | EE    Litwa | Łotwa | Estonia
 
 
 
Dodać   

DĖMESIO! Pupai-Viltei reikalinga skubi pagalba! (Sugavom, serga...)

Justiniškėse šąla trumpaplaukė taksiuko mišrūniukė, gyventojai sako, kad ji atsirado vietovėse apie rugpjūčio vidurį, turime įtarimą, kad šunytė laukiasi. Jai taip pat kažkas negerai su priekine kojyte, apsiblausę ir nesveikos atrodo ir akytės, matyt nuo minusinių šalčių naktimis.

Buvome nuvažiavę ketvirtadienio vakare prieš 19 val., apieškojom didelį plotą, bet jos jau neberadome. Sužinojome, kad kiekvieną dieną 7-17 val. šunytė būna prie Taikos pagrindinės mokyklos stadiono. Ten yra didelė vaikų aikštelė, matosi prie nr. 127 ir aplinkinių namų.

Šiandien, penktadienį 9 ryto buvome ten, bandėme pusantros valandos ją pagauti, bet nepavyko.

Šiaip Pupa-Viltė (tokį vardą davėme) labai draugiška, matosi, kad buvo naminė kalytė, kol nemato pavadėlio, valgo iš rankos, leidžiasi paglostoma, mielai eina prie žmonių, draugiška su visais vedžiojamais šuniukais. Problema tame, kad bijo pavadėlio, pradeda loti, jei jau neriam ant kaklo, vienai moteriškei, kuri ją maitina, bandant aktyviau užnerti, nežymiai įkando į pirštą. Bet kokiu atveju, loja ne isteriškai ar agresyviai, tiesiog iš pavadėlio baimės.

LABAI SKUBIAI reikia galinčių padėti savanorių, ypač gyvenančių Justiniškėse pagalba pagaunant, nes Pupą-Viltę sutiko priimti Tautmilės prieglaudėlė, bet vieta laisva ilgai nebus, taip pat labai šalta naktimis, o šunytė maža, trumpaplaukė ir jau sirguliuoja, liko nedaug laiko...

Mano tel.: +37068770767 jei ką, bet kadangi neturiu patirties gaudant ir transporto, nelabai kuo galiu padėti, pagrindinę informaciją surašiau… Kas nors, būkite žmonės, padėkite…

NUOTRAUKŲ čia kol kas įkelti nesigauna, tai foto įdėjau čia: https://www.facebook.com/muzaite/posts/965870396832819?notif_t=like

NAUJIENOS 14d. 11 val.

NAUJIENOS apie Pupą-Viltę iš Justiniškių. Šiandien jau nebebuvo kur dėtis ir reikėjo imtis kraštutinių priemonių kalytei pagauti. Jos viena akytė jau visiškai nuraudonavus, matosi, kad sušąlus ir sirguliuojanti. Per savaitės bandymus pagauti ji dar labiau pradėjo šalintis žmonių, nes suprato, kad yra gaudoma.

Niekada negalvojau, kad rašysiu tokią padėką, bet YPATINGAI AČIŪ Grindos kolektyvui, kad sutiko padėti pagauti vargšiukę (vienam vyrui bandant užmauti kilpą, išsigandus perkando pirštą). Be dviejų vyrų ir specialių priemonių, dabar jau drąsiai galiu sakyti, niekam nebūtų jau pavykę jos pagauti... Nepaprastai ačiū už supratingumą ir pagalbą, taip pat begalinis AČIŪ TAUTMILEI, kuri, neturėdama vietų, sutiko Pupą-Viltę priimti, ji jau prieglaudoje, deja, kol kas narve (kadangi initingai kando gaudyklės kotą, dar ir kraujas iš burnytės pradėjo bėgti, kol kas neįmanoma apžiūrėti, dėl ko, apsikakojo mažė... ).

Deja, čia tik trumpas palengvėjimas prieš ilgą kelią. Dabar lauksime žinių iš Tautmilės, ką toliau darome, reikės lėšų šunytės gydymui, laiko nuraminimui... Tikrai dar reikės visų pagalbos surenkant reikalingą sumą visai reabilitacijai.

Dėkoju ir kiekvienam, kuris stengėsi, važiavo, bandė pagauti šunytę, labai džiugu, kad net nesisekant nepasidavėme.

Jau atidarome Pupos-Viltės kraitelį veterinaro vizitams ir labai dėkojame kiekvienam, kuris bent lašeliu prisidės prie šunytės tolimesnio kelio link gražesnio gyvenimo:

VšĮ „Tautmilės globa“
A/S: LT 67 7300 0101 3036 2000 (Swedbank)
Kodas: 302710895
Paskirtis: Pupai Viltei

 


Zamieszczone: 2015-10-09 | aktualizacja: 2015-10-14
Numer ogłoszenia: 43181
Liczba odsłon ogłoszenia: 5538

« z powrotem

Komentarze

Egleee (2015-10-14)
super naujienos! šaunuolės:))
Monika2011 (2015-10-14)
Prašau pakelti naujieną, reikalai pagaliau pajudėjo, bet tai - tik pradžia...


Komentarze mogą pozostawić jedynie zarejestrowany użytkownikcy.


Statistika Online: 86
   

Komentarze

Wilmante (15:24) >>
tuo pačiu noriu padėkot šuniukų kirpėjai Ingai, kuri tris valandas kirpo Tiutę, išmaudė,...
Alusia (14:33) >>
Dėkoju, Vale už maistą Skaidiškių katėms!
Wilmante (8:20) >>
prie Simutės vaistų prisidėjo Jūratė, ačiū labai. Šiandien vienintelė likusi kalytė...
Wilmante (8:14) >>
po praeito savaitgalio vėjų Argo akys vėl užpūliavo:( Kalnai skaldų aplink ir vėl visos...
Wilmante (8:07) >>
Meškute, būk laiminga:)
Alusia (19:08) >>
Maistą beglobiukams jau vežu, dėkoju :)
Alusia (10:42) >>
Vale, labai, labai Jums DĖKOJU!!!
Tasmanija (9:59) >>
Alusia, parašiau jums asmeninę žinutę.
Vale (9:41) >>
+20 Arnikai (per paypal)
Alusia (21:13) >>
Vyta, nuoširdžiai Jums dėkoju!!!
Vyta (20:50) >>
+prisidesiu trupineli
Alusia (16:50) >>
Gal galite man kontaktus savo parašyti? Ačiū
Alusia (16:11) >>
manau kad tikrai panaudos, bet pasiimt galiu arba rytoj po darbo arba kitą savaitę, nes...