LT | EN | RU | LV | PL | EE    Litwa | Łotwa | Estonia
 
 
 
Dodać   

Prikelta naujam gyvenimui senjorė katytė Monikutė. Prašome paramos

Gyveni žmogus, džiaugiesi, planuoji, bet nuo liūdno likimo apsaugoti negali niekas. Ar dažnas iš mūsų susimąstome apie tai, kokia senatvė laukia mūsų? Kaip mes gyvensime? Kaip gyvens mūsų artimieji? O mūsų gyvūnai?

Monikutės istorija gan paprasta, banali... Gyveno moteris, augino katytę ir jos draugę kalytę. Visų trijų gyvenime nestigo šilumos ir meilės, atjautos ir rūpesčio. Bet nutinka ir taip, kai tavo mylimas žmogus IŠEINA iš šio gyvenimo ir tu žinai, suvoki, kad daugiau niekada jo NEBEPAMATYSI... Lieki vienišas, liūdnas, be artimos sielos šalia.

Monikutė, Monytė, Moncytė... Suvargusi, daugiau nei 20 METŲ SENJORĖ katytė. Tokį jos amžių mums patvirtino ir mirusios šeimininkės kaimynai. Senjorei vardo nekeisime, nes tik tai jai ir liko iš ankstesnio gyvenimo.

PERIMAME MONYTĖS GYVENIMĄ Į SAVO RANKAS. Žinome, kad globą arba namus rasti šansų nebeturime, todėl tiek, kiek skirta, katytė nugyvens mūsų savanorės globoje. O mes svajojame... ir dar daug planuojame.

Monikutę apžiūrėjo geroji mūsų daktarė Agnė. Atlikti išsamūs kraujo tyrimai parodė, kad gliukozė yra normoje, kepenų ir inkstų parametrai – taip pat. Kodėl katytė neturi vienos akytės, neaišku. Tai gali būti ir seniai buvusios ligos ar tiesiog senatvės pasekmė. Apkirpome susidariusius kaltūnus, kurie smarkiai tempė odą, patrumpinome nagučius, išvalėme ausis, kuriose buvo apsigyvenusios ištisos erkučių kolonijos, sulašinome lašus nuo išorės bei vidaus parazitų. Ausyse prasidėjęs uždegimas, bet, laimė, katytės klausai tai nepakenkė, Monikutė puikiai girdi ir reaguoja į savo vardą. Nenuostabu, juk juo šaukiama buvo daugiau kaip 20 metų.

Ausyčių, kaip matote, beveik nebelikę. Kaimynai sako, kad Monytė anksčiau labai kentėdavo nuo kiemo katinų. Tai tikriausiai kovų pasekmė. Kailyje knibždėjo šimtai blusų, o jų išmatos, vos palietus katytę, byrėjo ant žemės. Apžiūrėtas ant nugaros trūkęs pūlinys, kiek toliau esantis dar vienas auglys. Kol kas nuspręstą auglių nejudinti, o leisti katytei atsigauti. Širdutė plaka ritmiškai ir švariai. Katytė tiek dehidratavusi, keteros oda stovinti, kailis pasišiaušęs, o kauliukus galima suskaičiuoti. Venas vos radome. Sulašinome skysčius.

Monikutės dantukų likę tik minimumas, burnoje susidaręs žmogaus nago dydžio akmuo, kurį reikėtų šalinti, nes jis trukdo kokybiškai valgyti. Valgymo metu katytė vis kiša letenėles į burną ir bando iškrapštyti tai, kas jai kelia SKAUSMĄ ir NEMALONIUS POJŪČIUS. Kai pavyks atstatyti skysčius ir senjorė sustiprės, su lengva narkoze tai reikės šalinti.

Tiesiog baisu tokią trapią katytę ir ant rankų paimti. Bet ar mes bijome? Ne, mes priėmėme šį iššūkį ir padarysime viską, kad šis suvargęs gyvūnas atsigautų ir NUGYVENTŲ DAR GRAŽIUS METUS. Pavyzdingas katytės elgesys apžiūros ir net skausmingų procedūrų metu, nuoširdus ir dėkingas murkimas privertė mus apsiverkti. Ir tai, kad po apžiūros iki tol apatiška buvusi katytė ėmė praustis, švarintis kailiuką, įrodo tik tai, kad ji NORI GYVENTI!!

Džiugina tai, kad Moncytė turi puikų apetitą (kol kas sausiukų nevalgo, bet Gourmet paštetukus galėtų vienu kąsniu praryti), geria vandenį.

Na, o dabar apie finansinę, mums itin skausmingą, šio reikalo pusę. Gydytojos apžiūra ir tyrimai atsiėjo mums 44 eurus. Bent kas antrą dieną turime ir toliau lašinti skysčius, stiprinti, maitinti katytę kokybiškais konservais. Tad išlaidų dar laukia... Ar padėsite mums pasirūpinti šiuo nuostabiu gyvūnu? Jeigu galite nupirkti ir perduoti kokybiškų konservų, palučių, kraiko ir kitų Monytės priežiūrai reikalingų priemonių, skambinkite Anželikai 860263641, rašykite anzelika.lggd@gmail.com

Gavėjas: VŠĮ „KAIMO GRANDINĖ“
Paramos gavėjo kodas: 303410406
SwedBank sąskaita: LT167300010141516269
SwedBank SWIFT kodas: HABALT22
Paskirtis: Senjorei Monikutei 
PayPal parama: paypal@kaimograndine.lt
Mūsų globotiniams padėti galite ir skirdami GPM 2% paramą:
VšĮ „Kaimo grandinė“ paramos gavėjo kodas: 303410406
Daugiau informacijos: http://kaimograndine.lt/parama/
Finansinę, veiklos ir gyvūnų kaitos ataskaitas rasite mūsų svetainėje.

 

 


Społeczeństwa: Kaimo grandinė (prieglaudos neturi)

Zamieszczone: 2018-03-14
Numer ogłoszenia: 55924
Liczba odsłon ogłoszenia: 23750

« z powrotem Susijusios naujienos:

Reikalingas transportas pavežti senjorę Moncytę


Komentarze

Wilmante (2018-08-24)
ilsėkis, Moncyte, užuojauta:(
Day (2018-08-23)
Anželikos numyluota, nubučiuota. palepinta tuos mėnesius pragyveno. Senatvė :(
IlonaKolit (2018-08-23)
Laikykis, Edita.


Komentarze mogą pozostawić jedynie zarejestrowany użytkownikcy.


Statistika Online: 228
   

Komentarze

Wilmante (8:57) >>
Nuoširdus ačiū Mildai G. (10), Nijolei M. (7), Laimai Z. (15), Andriui V. (20), Argučio skola...
Wilmante (15:33) >>
Kalbėjau su prieglaudos veterinarijos gydytoja, Argutis jaučiasi neblogai, tik blogai, kad nori...
Wilmante (15:29) >>
Sekmadienį susidėjau padovanotą puikų antkaklį, tepaliuką žaizdoms, lašus nuo parazitų...
Birmanukas (15:46) >>
Liūdesėlis koks, ir labai gražus, drūtukas. Gal pralinksmės mažutis.
Alusia (13:19) >>
Šis milžinas dabar Šlapios nosytes globoje. Labai DĖKOJU už suteiktą šansą!
Alusia (13:01) >>
Šiandien paleisti atgal Rudulė ir Pipiras: https://youtu.be/fiwgJ8N9FV 4 gal kas turite...
Polio-mama (12:46) >>
Kokios žavingos :)
Alusia (9:03) >>
Dėkoju, Wilmante, bet pas pradingėlį virš lupos ryški balta dėmė, pas mano rastinuką nėra...
Wilmante (8:26) >>
labai mielas katulis, o tai negalėtų būt šis pradingėlis...
Alusia (23:23) >>
https://youtu.be/SS5FYPJDDH 4
Wilmante (8:55) >>
Savaigalį buvau aplankyti Argo. Niekas man nepaskambino, o šeštadienį vartai buvo uždaryti ir...
Wilmante (8:47) >>
Labai noriu pasidžiaugti, Šarpas pagaliau rado namus:) Įkėliau pirmą nuotrauką, išvykstant...
Wilmante (8:42) >>
ojej kaip liūdna... labai labai užjaučiu:(