LT | EN | RU | LV | PL | EE    Litwa | Łotwa | Estonia
 
 
 

Darowizny

Opisanie:

Reg.366 vokiečių aviganis patelė 2m. atvesta vakcinuota

Funkcje: zaszczepione
Gatunek: pies
Liczba zwierząt: 1
Rasa: Mieszaniec
Płeć: samiczka
Aktywność seksualna: nie kastrowany
Wiek: 1-3 lata
Kategoria wysokość: średnie (30 - 60 cm)
Rodzaj włosów: krótkie futro
Kolor: brązowy , czarny
Region: Litwa, Vilnius City, Vilnius
  
Nazwa właściciela: Grinda, Vilnius m. schronisko dla zwierząt
Adres: L. Giros g. 131, Vilnius
Strona internetowa: Grinda.lt
Konto bankowe: n/d
Kod : n/d

Numer ogłoszenia: 43613
Zamieszczone: 2012-03-16 | aktualizacja: 2012-03-17 | zdezaktywowane: 2012-03-17
Liczba odsłon ogłoszenia: 11201
Poprzedni status zwierzęcia: Do adopcji

Komentarze

Tadas_LY2BAW (2015-08-06)
to: "Spiritus_flat,_ubi_vult" - atsakant viena fraze - "Spiritus flat ubi vult...".
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-08-05) (foto)
Użytkownik usunięty komentarz
Tipsiukas (2015-08-05)
Kas kam įdomu... Mane asmeniškai taip pat labai ta kačių šeimyna sudomino. Kadangi čia jau seniai nebe skelbimas , o laimingo augintinio labai graži istorija, tai tikrai įdomu , kas ten jo aplinkoje darosi. Tuo labaiu, kad šeimininkas pats ir suintrigavo :)))
Birmanukas (2015-08-05)
Tadas_LY2BAW, labai džiugi žinia apie Martą. Linkiu ilgos ir gražios draugystės. :) Norėjau teirautis, kokią katinų šeimyną ji prižiūri, kaip minėjote ankstesniame komentare. Kodėl ją reikia prižiūrėti, nuo ko? Ačiū už atsakymą.
SasananA (2015-08-05) (foto)
Man įdomiau būtų, kas tie paukščiai, o ne kas ta kačių šeimyna. Bet skelbimas gražuolės Martos, o dėl jos nepaprastai džiaugiuosi. Nepaprastai gera ir malonu skaityti tokias laimingas istorijas. Ši meilė ir atsidavimas savo šeimininkui man labai primena buvusios LGGD globotinės Raidos (tarp kitko, Vynos ir Lėjos draugės) meilę šeimininkui, dėl to net įsivaizduoju tą Martos džiaugsmą kiekvieną kartą pamačius savąjį žmogų. :)) Man, asmeniškai, tai ko gero nuostabiausias dalykas, kurį galiu matyti - tokį nuoširdų begalinį džiaugsmą išvydus šeimininką. Tai matydama ne mažiau džiaugiuosi už patį šunį. :)
Gruodinukas (2015-08-05)
manykit, kad čia ir yra klausimas. atsiprašau visų, kas mato tik šunį.
P.nijole (2015-08-05)
Na, tai imkit ir paklauskit. Kodel turi "kas nors" paklausti.
Gruodinukas (2015-08-05)
aš tai vis galvoju, ar kas nors paklaus, kas ta "kačių šeimyna", kurią riekia prižiūrėti, ar tiek to?..
KeriFiesta (2015-08-05)
Tokie geri jausmai užplūsta, kai paskaitai apie tokius nuostabius išduotų šunelių likimus. Mergaitės (aš čia ne prie ko), tai pats aukščiausias Jūsų darbo, bemiegių naktų, nerimo ir kitokių tikrų Žmogiškų jausmų įvertinimas. Pasisekė Martai, labai pasisekė. Linkiu ir toliau Tadui ir Martai puikių bendravimo akimirkų ir ilgų metų kartu.
Cherry (2015-08-05)
Nagi tikrai Ingos Vyna-Lėja. Tiksliau, tik Vyna. Telefono numerį turėjau pasitikrinti, ar ta pati.
Čip (2015-08-05)
geras, po straipsniu - ir Vynos dovanojimo skelbimas :) kaip viskas pasiketė...
Linari (2015-08-05)
Cherry, štai jos istorija: http://www.delfi.lt/pilietis/naujienos/ieskau-namu-vilkes-martos-klausimas-zmogui-ar -trecias-kartas-nemeluos.d?id=57123355 . Ir išties, jau daugiau kaip trys metai praėjo...
Mune58 (2015-08-05) (foto)
kiek ir pamenu, visada dievinau VA šunis. Jie man tokie galingi, tvirti, stiprūs, protingi:) Prie kiekvieno VA pažiūrėto skelbimo prisimenu savo buvusį kaimietuką draugą Torą http://www.gyvunugloba.lt/lt/fates/g.38038 . Linkiu Martai ir jos šeimininkui ilgų ir sveikų draugystės gyvenimo metų. Būkite laimingi:)
Cherry (2015-08-05)
Labai graži Marta. Tokia "real lady". Ar galima rasti kokią nuorodą į jos ankstesnio gyvenimo aprašymą (čia minimas straisnis). Labai smagu skaityti apie šitaip pasisukusius likimus. Ilgos ir gražios draugystės Martai ir jos Žmogui.
Tadas_LY2BAW (2015-08-05)
Miela Lina, Dėkui už gražius žodžius - būtinai perduosiu juos ir Martai. O parašiau čia, paskambinau Jums dėl to, kad pamatytumėte, kad išgirstumėte, kokį paparastą ir tuo pat metu nuostabų stebuklą darote savo sielos gerumu, kokį puikų Dievo sutvėrimą išgelbėjote savo pastangomis tuo metu, kai jaunutei ir žmonių taip skaudžiai nuviltai Martai, buvusiai siaubingam strese, jau antrą kartą beveik realiai į nugarą kvėpavo šalta mirtis iškviesta tų iš mūsų, kuriais Marta buvo pasiruošusi pasiaukojamai rūpintis... Martai prireikė net 1000 dienų, net trijų metų, kad atsigautų, kad nusiramintų, kad pajaustų ramybę savo širdyje, savo vertę ir savo vietą po Saule, kad nepradėtų virpėti vos išgirdusi kiek garsiau ištartą žodį, kad žaibo greitumu nešoktų šalin staigiau ištiesus į ją ranką ar išgirdusi populiarų keiksmažodį "bl...." - galima spėti, kad būtent po šio žodžio, matyt, kazkada sekdavo ir smūgis... Dabar tai - sodybos karalienė Marta, rūpestingai valdanti jai patikėtą erdvę, žinanti savo pareigas ir sugebanti išmintingai pateikti visus savo pageidavimus bei norus. Pavyzdžiui, priėjusi savo šalta nosimi paliečia į ranką ir veda prie šaldytuvo tada, kai užsimano savo ten esančio savo deserto - skanaus kauliuko. Kai Marta neapskaičiuoja jėgų ir to deserto dar lieka daug, įsikandusi kauliuką kviečia prie durų, neša savo desertą laukan ir rūpestingai jį slepia tik jai vienai žinomose vietose suvokdama, kad jai patinkantis puikus ilgiau pagulėjusio kauliuko kvapas kažkodėl nelabai tinka namuose... Kartu su Marta džiaugiamės, kad mus prisimena daug nuostabių žmonių, dar kartą nuoširdžiai dėkojame mielai savanorei Linai už jos pasiaukojimą, už jėgas ir beribį rūpestį padedant į bėdą patekusiems ištikimiems mūsų pagalbininkams ir mums.
Linari (2015-08-05)
Ačiū labai, Tadai, kad pasidalinote Martos gyvenimu. Tikrai buvo netikėtai smagu vakar sulaukti skambučio, pasakojimo apie šunytę, pamatyti šiandien Martos nuotraukas. Labai gera, kai gyvūnas, dėl kurio išgyveni, nemiegi naktį ir galvoji, kaip čia jam padėt, sulaukia tokios dovanos- nuostabiausių, rūpestingiausių šeimininkų ir nuostabaus likimo. Didelis dėkui Tadui, kad tuomet paskaitė ir ryžosi padėti išduotajai Martai. Nenuostabu, Tadai, kad ji tokia protinga, kaip sakėte ir rašėte. Ji yra tiesiog dėkinga už suteiktus namus ir saugumą, kurį turės, neabejoju, iki paskutinių savo dienelių. Sėkmės ir ilgų Jums metų kartu!
Friske (2015-08-05)
Labai smagu tokiu geru naujienu ir graziu foto sulaukti :) Sekmes tau, didzioji ir grazioji darbininke, o seimininkui aciu uz rupesti ir meile ;)
Daina1 (2015-08-05)
pažiūrėjau ir apsiverkiau. mano senoji Marta jau pusantrų metų laisvos medžioklės plotuose, O ši Martutė tokia panaši. Gyvenk, Martute, ilgai laimingai,ištikimai. Tau tiek žmonių sėkmės linkėjo, tiek šunelių bučinukus siuntė. :) Tavo šeimininkas -Žmogus, jis su tavimi bus visada. Sėkmės ir Žmogui, ir Martuskai. :)
Tipsiukas (2015-08-05)
Vaje, koks svajonių šuo... Gražuola.
Aldona T. (2015-08-04) (foto)
Kur jau ne profesionalai? Aštuntą foto galima siųsti į bet kokį konkursą - laurai garantuoti :) Ačiū, kad dalinatės geromis naujienomis. Nuskilo Martai, bet ir Jums nuskilo :)
Tadas_LY2BAW (2015-08-04)
Ka tik baigiau ruosti sio vakaro Martos "foto sesijos" nuotraukas. Marta joje noriai sudalyvavo, pozavo... Vakaro saule mums lyg ir nelabai padejo... Ir nuotrauku kokybe nera auksta, atleiskite. O ir mes su Marta tikrai ne foto profesionalai. http://foto.qrz.lt/ly2baw/gamta/Suniukai/Marta/
Cherry (2015-08-04)
Širdis džiaugiasi beskaitant. Gero šeimininko ir šunys protingi. Labai lauksim nuotraukų. O dabar nelabai į temą pastebėjimas. Štai radau VirgaU komentarą, rašytą (žemiau) prieš trejus metus: "Kazi ar ateis ta didi diena,kai Grinda imsis sterilizaciju savo klinikoj". Atrodė visiška utopija. O atėjo.
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-08-04) (foto)
Użytkownik usunięty komentarz
Daina1 (2015-08-04)
:) čia gi mūsų nubučiuota Marta :)
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-08-04) (foto)
Użytkownik usunięty komentarz
Tadas_LY2BAW (2015-08-04)
Zmogau "Spiritus_flat,_ubi_vult", atkreipk dėmesį, jog čia gi sena Martos nuotrauka, daryta 2012-03-16, Grindoje, į kurią skirtingų ankstesnių šeimininkų Marta buvo atvesta net du kartus!
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-08-04) (foto)
Użytkownik usunięty komentarz
Tadas_LY2BAW (2015-08-04)
Vis dar "netekejusi"... Netilpo žodis... Nuotrauką įkelsiu, jei sugebėsiu, rytoj...
Tadas_LY2BAW (2015-08-04)
2015-08-04, Vilnius Visiems linkejimai nuo aviganės Martos! Ji sveika ir gyva, kiekvieną dieną po darbo ir savaitgaliais laiminga laksto po sodybą prie Širvintu. Darbo jai sodyboje daug - pastoviai prižiūri katinų seimyna, rūpinasi paukščiais, visiems primena kur jie turi būti. Tačiau, kad ir kaip Marta butu užimta, šuoliais skuba iš bet kurios vietos pakviesta namo. Labai prisirišusi prie šeimininko, pastoviai sekoja visur iš paskos kad ir ką jis bedarytų. Prisipažinsiu - buvo nelengva prie to priprasti... Kai šeimininkas išvažiuoja - ji ramiai dirba savo darbą, bet dažniausiai neliečia nei savo maisto, nei vandens. Ir kas kartą tiesiog kraustosi iš proto kai pamato šeimininką sugrįžtant namo... Nors Marta lauke turi savo erdvią būdą, ji dažniausiai guli pavėsyje prie namo duru jei nori būti lauke. O namuose, nors turi savo lova, Marta dažniausia budi prie šeimininko lovos jautriai reaguodama i bet kokius garsus ar veiksmus lauke. Marta nerealiai pastabi, protinga ir turi labai gerą atmintį. Visuomet pažadina prieš suskambant žadintuvui darbo dieną ir nežadina tuo pat metu savaitgaliais! Taip pat tyliai pažadina į kiemą atėjus bet kokiam atėjūnui. Marta visus šeimininko ryto darbus žino - ji labai akylai viską stebi ir viska daro pati, be jokių žodžių ar komandų. Paėmus jos dubenius su vandeniu ir maistu, pati, be kvietimų, visuomet eina į savo "darbo vietą" visai darbo dienai. Labai protinga, paklusni, linksma, Ypač mėgsta būti šukuojama - oriai tupi ant jai skirto suolo ir pati apsuka reikiama puse šukavimui. Pastoviai nori išdykauti, žaisti. Tiesa, žaidimus Marta dabar mėgsta labiau "vyriškus" - mėgsta vaikytis ir gaudyti, užpulti, rimtai pasigrumti. Ranka dažnokai būna suspaudžiama dantimis iki mėlynių, o kūnas - net apdraskytas kaip po rimto karo... Vienu žodžiu - tikra vilkė, tikros ir jos treniruotės. Ačiu mielai Savanorei Linai, kurios parašytas straipsnelis apie Martai reikalingą pagalba padėjo mums abiems - ir Martai, ir man. Vis dar Tadas
RutaRim (2012-03-17)
Pakeiskit, prašau,statusą- surado namus (Grindos info).
Snizokas (2012-03-17)
Marta gyveno voljere , dabar taip pat keliaus i voljera prie namo , seimininkas atrodo labai atsakingas ir rupestingas .
Daina 1 (2012-03-16)
Pasiuto tie šeimininkai. :(( reik ir jį išbučiuot- mygom paims :DD
Daina 1 (2012-03-16)
Na va, nubučiuota, prilinkėta, tiksliai gerai gyvens. :))
Linari (2012-03-16)
Tiesa, grindos puslapyje ir vėl atvestą šarpėjų matau - kastruotas, vakcinuotas (čia dar nėra skelbimuko) http://gyvunai.grinda.lt/nuotraukos/main.php?g2_itemId=4325 kodėl jis ten pakliuvo, kažin?
Čip (2012-03-16)
Ai, tada ir ne VA Trolis siunčia linkėjimus :)
Linari (2012-03-16)
Snizokai, o kur gyvens Marta- bute, name ar lauke? Ir kur ji ligtol gyvenus?
Daina 1 (2012-03-16)
Tai tada ir 5metų juoda VA Lada į nosytę butuką siunčia :))
Edit3737 (2012-03-16)
pati vakar mačiau, kaip šeimininkas vedė į Grindą..O šunytė ėjo vizgindama uodegą, nesuprantanti, kur ją veda... :(
Virgau (2012-03-16) (foto)
6 metu tos pacios rusies grazuole Panele Palma, siuncia bucki ir linki sekmes kuo didziausios:)
Friske (2012-03-16)
Mano mažvaikė VA irgi bučkį siunčia ir gerų namų linki :) tik tiek linkėjimai mažoki - vos 7 mėn. :)
Daina 1 (2012-03-16)
xi xi , bučkis Martai jaunutei, nuo mano VA Martos 10-tės.Gerų tau namučiu ir mylinčių šeimininkų. :))
Friske (2012-03-16)
Super, kad nereikėjo merginukei ilgai grindoj marinuotis
Snizokas (2012-03-16)
Marta iškeliaus į gerus namus ,laukia šeiminkų iki rytojaus paims .
Friske (2012-03-16)
Duok Die, kad iš grindos pas gerus šeimininkus išeitų...silpnybę vokietukams turiu, gal todėl ir nedašunta kodėl juos priduoda, juk gali iš namų padovanoti jei jau toks reikalas prispyrė
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2012-03-16)
As pati susimaisiau:) Skaitau ir galvoju, jau visai perkaitau - nepamenu kada cia taip galejau parasyti:):):)
Virgau (2012-03-16) (foto)
kad tik i geras rankas pakliutu:(
Dinka (2012-03-16)
Bet jei skiepytas, jam kaip ir karantino neturėtų taikyti, šeimininkų ieškot ir nereikia, kaip ir gali iškart atiduoti
Audrone66 (2012-03-16)
Użytkownik usunięty komentarz
Dinka (2012-03-16)
Virgau, aš bijau, kad skiepas tik nuo pasiūtligės gali būti....nes tik tokio prašo grinda...
Virgau (2012-03-16) (foto)
bent tiek gerai kad skiepyta,svarbiausia kad daugintojams nepatektu.Kazi ar ateis ta didi diena,kai Grinda imsis sterilizaciju savo klinikoj.
Mune58 (2012-03-16) (foto)
Virgau, o kaip jums šis grožis?
Mune58 (2012-03-16) (foto)
Alina.V. gal nesusipainiosite, nes LAURA.V turi Penktą koją, o LauraV jų turi tik dvi:D:D
Juoduke (2012-03-16)
AA.. vėl vargšas VA...;((
Dinka (2012-03-16)
:)
Alina.V (2012-03-16) (foto)
As ziauriai atsiprasau, taciau kreipiuosi i LAURA.V :) Ar galetumete kazkoki kita nick'a sugalvoti, nes manau ne as viena dabar nuolat painioju Jus su LauraV :)
Ajuka (2012-03-16)
Nelabai suprantu iš kur tiek VA Grindoj, praktiškai nuolat yra iš namų atvedamų. Tingi žmonės dresuoti, užsiimti ar kaip. Manau neatsakingas šios veislės veisimas iki be proto ir pardavimas visiems norintiems, daro tai, kad tiek VA atsikratoma. Tikiuos greitai bus pastebėta ši gražuolė.
Laura91 (2012-03-16)
Jau grozis neapsakytas...vietos yra,bet nera voljiero :((((( Jai butu,tai sau tikrai pasimciau.
Friske (2012-03-16)
visai nublūdo žmonės...ir vėl vokietukas :(
Vil. (2012-03-16) (foto)
vajei, šeimininkai patys pridavė? :/


Komentarze mogą pozostawić jedynie zarejestrowany użytkownikcy.


Statistika Online: 148
   

Komentarze

Alusia (9:13) >>
Šventiniu laikotarpiu dovanojama nebus
Alusia (9:13) >>
Šventiniu laikotarpiu dovanojama nebus
Alusia (20:56) >>
Edita, beprotiškai dėkinga!!! +10 Eur. Mes kovosim kiek galėsim!!!
Alusia (21:46) >>
Jau globoje pas Naminukų savanorę, labai DĖKOJU!!!
Alusia (19:02) >>
Jūratė, katuką sutiko Naminukai kuruoti, bus ir nuotraukos, aš tikrai negalėjau jų padaryti,...
Birmanukas (18:24) >>
Kokia daili katytė Simba. Mažuliukė...laikykitės.
Birmanukas (18:22) >>
Ala, gal dienos metu įmanoma foto padaryti, gal šėrėja galėtų? Fantastiško grožio katinas,...
Alusia (11:15) >>
Simba niekada nebus dovanojama, šiandien gavome negailestingą atsakymą iš laboratorijos, mažam...
Day (18:43) >>
Skelbime nenurodyta, kad katinas, vedžiojamas su pavadėliu, išsinėrė išsigandęs šuns, prie...
Day (18:33) >>
Manau, kad įlindo į radijo stoties sodo teritoriją. Ta sodo teritorija labai didelė, galėjo...
PauleVit (20:06) >>
Dovanojamas su Utenos prieglaudos sutartimi, tačiau šiuo metu yra globoje Vilniuje. Numeris...
Alusia (13:47) >>
Šiandien ryte vėl mačiau valkataujant, kaip užburta, bet globos nulis:(
Diroma (13:43) >>
Iškeliavo į katukų rojų :-(