LT | EN | RU | LV | PL | EE    Litwa | Łotwa | Estonia
 
 
 

Potrzebuję pomocy

Opisanie:

mano pagautoji Ajerų g. vyresnio amžiaus beglobiukė.
2015.09.27 sterilizuota pagal PSP programą KS sąskaita. Pakirpta ausytė, sulašinti lašai nuo išorės parazitų. Nėra laukinukė, nekanda, nedrasko, leidžiasi glostoma. Paleista atgal į savo buvusį kiemą. Jos šėrimu iki šiol rūpinuosi pati.

2016.05.28 papildymas: Susirgo katulė. Buvo dingusi kelias savaites, o kai pamačiau, tai pažinau tik iš pakirptos ausytės:( Visai neseniai (05.22 d.) čia rašiau komentarą, kad po serbentų krūmu po langais miega naujokas/naujokė. Kai prisiruošiau nueiti, išsigandusi pabėgo, o iš tolo gerai neįžiūrėjau. Pasirodo, šita pati mano kirptaausė katukė, kailis (ypač kojos) negražiai plinka, šonuose taip pat yra nuplikimų. Gal būt, plaukagraužis? Bet didžiausia bėda, kad ji labai sloguoja. Jau visą savaitę ateina vakarienės kartu su visais, bet vakar aiškiai girdėjau jos čiaudėjimą, kai valgo, tai kvėpuoja negražiai. O išskyros kvėpuojant net matosi iš nosytės. Kol kas ne pūlingos, o ir akytės neatrodo baisiai. Kaip jai padėti????

Gatunek: kotka
Liczba zwierząt: 1
Rasa: Mieszaniec
Płeć: samiczka
Aktywność seksualna: kastrowany
Wiek: 4-8 lata
Rodzaj włosów: długie futro
Kolor: czarny, biały
Region: Litwa, Kaunas City, Kaunas (Prašau globos)
Użytkownik: Mune58

Numer ogłoszenia: 86929
Zamieszczone: 2015-10-11 | aktualizacja: 2020-01-20 | zdezaktywowane: 2018-05-30
Liczba odsłon ogłoszenia: 73690
Poprzedni status zwierzęcia: Potrzebuję pomocy

Komentarze

Mune58 (2019-12-13) (foto)
Vakar nešiau šiaušaliukę paskutiniam vizitui. Iš viso lankėmės 6 kartus, praleidžiant 2 dienas. Ir taip pabaigėm antibiotikų kursą. Tuo pačiu sulašinti Advocate lašiukai, nukirpti nagučiai. Susimokėjau už viską 38 Eur. Dabar karaliauja su kitais 2 katuliais šiltame kambaryje, išsitiesusi ant sofos. Veterinaras apžiūrėjo dantukus, yra nelabai gražių, turi dantų apnašų (kvapas iš burnelės ne koks), bet kol dar normaliai kramsnoja, nenešiu tvarkyt dantukų. Tiesiog, finansine prasme sunkai pavežu (namie 6 ir lauke 9). Maistas, kraikas, gydymas iš savo pajamų, tai tikrai nemažos išlaidos. "ну, как нибудь перезимуем"
Mune58 (2019-11-28) (foto)
vis neprisėdu parašyti. Šiaušaliukė pričiupta antradienį. Veterinaras suleido ilgesnio veikimo antibiotikų, priešuždegiminius vaistus ir vit.C. Sulašinti lašiukai į nosytę. Abi akelės paraudusios Ačiū D, kad neužpūliavę, nevarvančios. Susimokėjom (su nuolaida) 6 Eur. Į kiemą atgal nepaleidau. Tupi įkalinta narve. Labai gero charakterio damutė. Jau toookia rami, gera, kiša galvytę į delną paglostymams. Sekantis vizitas rytoj - penktadienį, o dar sekantis - pirmadienį.
Mune58 (2019-11-26) (foto)
Mano bėdulė Šiaušaliukė be daktarų neapseis. Čiaudėjo čiaudėjo, dabar jau lygtai nosytė užsikimšus, liūliai giliai viduje nosiaryklėje. Šiandien bandžiau įkišt į boksą, bet nepavyko. Sudrąskė ranką ir išsprūdo. Nevėkšla aš:( Kai ją radau snūduriuojančią būdelėje, reikėjo kokia nors lentuke uždengt angą, po to prikišt prie skylės boksą. O aš kišau boksą prie būdelės angos ir ji išlindo. Pagaliau pačiupau ant rankų, bet išsprūdo dedant į boksą. Nu, bandysiu laimę vėliau.
Mune58 (2019-10-28) (foto)
per savaitgalį pagaminau katulei naują putplasčio būdelę ir vakare šėrimo metu nunešiau, dar įdėjus šieno. O seną išmečiau, nes kažkodėl į aną būdelę nelipo, o miegodavo šalia jos. Ir ką jūs manot? Šiandien ryte niekaip jos negalėjau iškrapštyti pusryčių. Taip ir palikau šiltame guolyje tebesiilsinčią.
Mune58 (2019-10-26) (foto)
Šiaušaliukė jau maždaug prieš avaitę laiko ištisai čiaudi, ką su ja daryti, kaip jai padėti?
Mune58 (2019-07-26) (foto)
Ilgai ilgai ruošiausi ir pagaliau išlaisvinau šiaušaliukę iš sąvėlų pančių https://www.part.lt/perziura/e0a40854c94f89cfcb99295a7116afeb801.jpg ir dar https://www.part.lt/perziura/58e6e3d3aaf8672c1bbfc1700cc6412567.jpg Argi ji ne nuostabi?
Mune58 (2018-05-30) (foto)
Šiaušaliukė taip ir tebegyvena savo eglynėlyje. Kas vakarą pasitinka pati pirmoji iš kirptaausiukių (jų yra keturios). Rytais einu susirinkt indelių, nunešu vandens, tai ir rytais ji nepamiršta man priristatyti, laukdama pusrytėlio. Praeitą savaitę sulašinau Advocate lašiukų. Gaila, kad tik jai vienai iš ketvertuko. O jai vienai dėl to, kad likusios 3 yra bailiukės, o šita glostoma katė. Aišku, svetimiems žmonėms ji atsargi, o aš ją galiu paimti ant rankų.
AisteIgn (2018-03-16)
Sakes, as dar vakar pasidziaugiau, kad aciu D eziu dar ner... Nu po kokios savaites dar visur jie prades list
Mune58 (2018-03-15) (foto)
nu, merginos šėrėjos, laikykimės, nes dar normaliai žiema nesibaigė, o jau teks pradėt nešt kieminukams papildomą porciją. Dabar, vakare, mano šėrykloj jau apsilankė visai nelauktas svečias ežys. Pabandžiau pajudinti, o jis visai nebijo, pūpso prie sausiukų ir pabandyk pastumti tą spyglį:D Negalėjau patikėti savo akimis. Nors jie lankydavosi ne vieną sezoną, bet kad šitaip anksti, tai tikrai nesitikėjau.
Mune58 (2017-12-22) (foto)
Šiaušaliukė šiandien gavo antrą injekciją Betamox. Gydymas į gerą. Valgydama nešnirpščioja nosyte, kvėpuojant švokštimo ar čiaudėjimo nesigirdi. Paklojau dar šieno, nes ankstesnis vietomis nelabai sausas (šiandien smulkiai smulkiai lijo).
Mune58 (2017-12-20) (foto)
Šiaušaliukė šiandien gavo pirmą injekciją antibiotikų Betamox, priešuždegiminių injekciją bei lašiukų į trumpą nosytę. Po procedūrų spruko po mašina. Bijau, kad neprarasčiau pasitikėjimo sekantiems kartams, kai reikės paimti ant rankų. Teks kažkaip prie jos blatintis su skanėstais. Labai ačiū p.Viletai, kuri pabuvo daktaryte ir suleido kuo puikiausiai mano pristatytus vaistus. Sveik, mano mylimuke:)*
Mune58 (2017-12-12) (foto)
bet aš pati jai daugiau niekuom padėti negaliu. Namo daugiau nebetįsiu nė vieno, nekaupsiu, o globos jai taip pat nesitikiu. Gaila jos be galo, ji ne laukinukė, ji žmogaus katė, tik benamiukė. Tai Sniegės likimo draugė. Jos iš to paties bomžų kiemo. Tikriausiai, "šeimininkė" jas laikė, pakol turėjo sveikatos ir naudos. Girdėjau kalbų, kad veždavo kačiukus į Aleksoto turgų. Kai anūkės šeima ją išvijo, liko vargšytės katukės su būriu paaugliukų kačiukų. Taip iš gailesčio ir užsikroviau sau rūpestėlį, pradedant nuo PSP. Jeigu matysiu, kad jai labai blogai, padėsiu nebevargti jai šioj žemelėj:(((
AisteIgn (2017-12-11)
Kazi vargsei ar pades antibai be silto prieglobscio :( gaila zuikiu, su maistu ir vandeniu tikrai jau problema, viskas stingsta.... Kiek suvalgo tuomkart, tiek suvalgo, konservus reik vos ne ant siltos pusles nestis, kad dar iki valgymo nesusaltu..
Mune58 (2017-12-11) (foto)
mano Šiaušaliukė ir vėl vargsta kelintą žiemą po egle. Deja, šustresnis pajuodėlis http://www.gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.125871 ją išvijo iš šieno gūštos. Ir ne tik išvijo, bet ir skriaudžia visas 5 kirptaausiukes. Jau visos jo įbaugintos, atbėga vakarienės pavieniui. Artėja šalčiai, tuo pačiu artėja ir badas, kai sušals šlapias maistelis į ledą:(O ši nabagutė, neįsivaizduoju, kur dabar glaudžiasi:( Jau peršalusi, šnirpščioja. Reikėtų nugabenti pas veterinarą, kad bent suleistų ilgesnio veikimo antibiotikų. Bet transporto neturiu. Ant savo kupros kelis km sunkiai patempsiu, kadangi pati lankiau ir dar lankysiu procedūras dėl stuburo.
Mune58 (2017-10-05) (foto)
ir vėl grįžtu prie savo Šiaušaliukės skelbimo. Labai skauda širdį dėl šios kirptaausiukės. Ji vienintelė, kuri neina kažkur pasislėpti poguliui po vakarienės ar pusryčių:( Ji jau trečios žiemos laukia, kas naktį susisukusi tiesiog po egle:( Kažkokios dėžės negaliu ten dėti, nes žmonės ištrenks, šieno paklosiu, bet smarkiai lyjant, vistiek lašai nuo eglių krenta tiesiai ant jos. Vis dar viliuosi, gal atsiras jai globa. Sutikčiau susispaudusi perlaikyti ją poskiepiniam laikotarpiui. Ji visiška naminė katulytė, nepuola kitų kačių, nebijo žmonių, o ir šunis žmonės vedžioja netoli jos "buveinės", bet ji nebėga.
Mune58 (2017-06-08) (foto)
Šiaušaliukės likimas žinomas. Nežinau, kokį statusą palikti, tai pasirinkau "grįžo namo", tiksliau grįžo į savo kiemą.Ji puikiai peržiemojo eglynėlyje šieno gūžtoj, sustambėjus, riebuilė, sveika. Kas vakarą su savo visa kirptaausiukių chebra atbėga pasitikti, kai pamato, kad ateinu su vakariene.
Mune58 (2017-01-07) (foto)
Šiaušaliukė iš eglynėlio nesitraukia nei lietuj lyjant, nei sningant, nei dabar - per didžiausius speigus:( Ji naminė, glostoma katukė, ją mato ir jau pažįsta dauguma praeinančių žmonių, bet neturi ji angelo sargo:(Kelis kartus pirkau šieną, dėjau į jos guolį po egle, bet nežinau, ar ji šitaip ištemps žiemą sveika. Jau dabar šnirpščioja. Šiandien ryte apšarmojęs kailiukas, kviečiau pusryčių, bet ji nesusidomėjo šlapiu maistu. Galvojau, gal jau "amen, kaput", bet įlindau vos ne keturpėsčia pas ją su putplasčio lėkštele, įdėjus konservų, tai atsibudo ir pradėjo laižyti. Palikau guoliuke maistelį. Nekenčiu žiemos, baisuma. Jos siaubingai nenoriu vien tik dėl lauke šąlančių gyvūnėlių.
Mune58 (2016-08-17) (foto)
Šiaušaliukės kailiukas jau atauginėja. Reiškia, jai ne grybas, o gal koks plaukagraužis ar kiti kokie parazitai. Dabar laukiu, pakol baigsis lietūs, kad galėčiau pakartotinai sulašinti Advocate lašiukų. Šiaip atrodo sveika, nesnargliuoja, labai valgi, prie bliūdelių vakare pati pirmoji atidunda:)
Mune58 (2016-06-17) (foto)
čia taip pat įdėjau foto (trečia), kaip Šiaušaliukė atrodo dabar.
Mune58 (2016-06-11) (foto)
vakar susileidom trečią ir jau paskutinę antibiotikų injekciją. Šiaušaliukės sloga traukiasi, bet ar ji pasveiko pilnai, negaliu nei patvirtinti, nei paneigti. Dabar laukiu geresnio oro, kad galėčiau sulašinti Advocate lašiukų (liko nuo ankstesnių globotinių), nes šiuo metu lašinti beprasmiška - lietus nuplaus. Kokius parazitus mes įveiksime su šiuo vaistu ir ar visus įveiksime, taip pat negaliu pasakyti, nes nežinau, dėl ko jai kailiukas vietomis nuplikęs. Vienu žodžiu, kadangi jos į namus parsitempti negaliu, bus gydymas "iš akies":(
Mune58 (2016-06-07) (foto)
vakar vakare vėl susileidom ilgo veikimo antibiotikų injekciją. Trečias kartas ir jau paskutinis bus ketvirtadienio vakare. Katulei kažkiek geriau. Kai valgo, jau nesigirdi tokio šnarpštimo pro nosytę. Negaliu pažadėti, kad kiemo sąlygomis mes išsveiksim pilnai, bet pagal savo galimybes darau, kiek galiu ir didžiulė padėka veterinarui, kuris paėmė pinigėlį tik už vaistų savikainą (3 antibiotikų injekcijos mums kainavo 3 Eur). O katulė ne laukinukė. Ji - žmogaus katė. Kai paimu ant rankų, visai nesipriešina, leidžiasi glostoma.
Mune58 (2016-06-04) (foto)
į mūsų pagalbos prašymą taip niekas ir neatsiliepė:(Ką turi šita vargšytė šiam pasaulyje, išskyrus mane, tai daugiau nieko. Parsinešiau iš veterinaro 1 dozę, pritrauktą į švirkštą ilgesnio veikimo antibiotikų (lygtai Betadin vadinasi), vakarienės metu su dukra sėkmingai suleidom į čiupriną (ji leidžiasi glostoma). Sekantis kartas numatomas pirmadienį. Kas liečia jos kailio nuplikimus, kol kas negalvoju. Pirmiausia bandysiu išgydyti baisulingą slogą kiemo sąlygomis.
Mune58 (2016-05-31) (foto)
jeigu PSP katė TIK šėrėjos galvos skausmas, tai galiu pasakyti, kad jau man trūksta finansų sausam maistui (1 mėnesiui neužtenka 2 maišų Joseros), namuose globotinių lraikui (1 mėnesiui beveik 5 maišai po 10 ltr). O kur dar šlapias maistas? Gydymu, tąsymu po daktarus (be transporto) tikrai neužsiimsiu. Aš gi taip pat dirbantis žmogus, kaip alia ne kurie pabrėžia:(
Wilmante (2016-05-31)
oi kaip jai reikėtų į stacionarą, taip sunkiai išgydisi, bet vėl viskas remiasi į šlamančius...:( Gal nunešus pas daktarą suleistų ilgiau veikiančių antibiotikų, gal tai padėtų, savo laukinukui krūmuose kai akytės varvėjo, į maistą įdėdavau Doxaciklino, bet jis ateidavo kas rytą, tai taip ir išgydžiau, o čia sunkiau, vargšas katukas:(
Mune58 (2016-05-31) (foto)
oj, kaip skauda dūšią dėl šios nabagės:(((. Šeštadienį išsiunčiau dukrą pas veterinarę, kad nupirktų Sniegei Ipakitine ir tuo pačiu įdėjau laiškelį dėl šios katukės. Gavau Synulox antibiotikų, kuriuos reikia suduoti 2 kartus dienoj, gydymo kursas 5 dienos. Pirmą vakarą paruošiau "sumuštinukus": 1/4 tabletės mėsos gabaliuke. Du sukramtė, 2 paliko. Antrą ir trečią vakarą neradau. Galbūt, atėjo vėliau vakarienės. Nors palyginus einam labai vėlai, apie 23.30 val. Šiandien bandysiu (jeigu atbėgs) sukišti tabletę be jokių priedų. Bet kas iš tokio gydymo kiemo sąlygomis, tai tik žaidimas, kuris jokio teigiamo rezultato neduos:( Namo tempti negaliu, nes rizika susirgti namuose esantiems globotiniams. Kieme taip pat bijau, kad nuo jos nesusirgtų likusios 5 (3 kirptaausės paaugliukės ir 2 kirptaausės suaugusios katės). Juk jos visos kramto iš tų pačių indelių, bet nei viena neskiepyta komplekiniu anei jokiu kitokiu skiepu:(
Mune58 (2016-04-10) (foto)
likimas žinomas. Katukė gyva ir sveika, mėgaujasi laisve, Kas vakarą padraugaujam:)


Komentarze mogą pozostawić jedynie zarejestrowany użytkownikcy.


Statistika Online: 185
   

Komentarze

Neba (3:01) >>
16 metų mažutė sulaukė, pats geriausias šunelis buvo...
Waddenis (16:09) >>
Labai geras, galiu paimti. Dabar, tiesą sakant, neturiu tam laiko, nes plėtoju savo verslą ir...
Waddenis (16:08) >>
Labai geras, galiu paimti. Dabar, tiesą sakant, neturiu tam laiko, nes plėtoju savo verslą ir...
Asta29 (12:15) >>
Tiems, kas buvo Ajai neabejingi... O jūsų tiek daug.... Šiandien 2024 m. liepos 8 d. 00:33...
Waddenis (12:52) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
Waddenis (12:51) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
Waddenis (12:49) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
KaylyTittensor (17:46) >>
Legal casinos offer a safe and regulated gaming experience....
Violeta N (0:06) >>
Atsirado!
Altair (15:04) >>
Laiminga pabaiga. Kicutė pati atrado naujus šeimininkus. Kaimynė grįžinėjo vakare iš darbo,...
Skrebas (14:48) >>
Katytė kori sveika, linksma, ir tikra namų šeimininkė , vokiečių aviganiui parodo kieno čia...
Dylangg (14:48) >>
Man atrodo, kad jei jus domina ši tema ir norite rasti ne itin brangių bilietų iš Oslo į...
Jake (14:14) >>
Sveikinu visus. Norėčiau rasti lėktuvo bilietus iš Oslo į Vilnių. Ar galite man padėti?