LT | EN | RU | LV | PL | EE    Литва | Латвия | Эстония
 
 
 

подаренный

Oписание:

" Pūkuotauodegės būna ne tik voverės, kai kurios lietuviškos murklės pastarosioms niekuo nenusileidžia. Aš kaip tik ir esu tokia katytė-voverytė, kuri 2014 m. vasario 26 d. priklydo Belmonto gatvėj, Vilniuje. Dar nespėjau savo pirmojo gimtadienio atšvęsti, o jau gavau paragauti valkataujančio gyvūno duonos. Laimei, labai trumpai.

Mano globėjai, pavadinę mane Oira, sako, kad esu nepaprastai jauki, prieraiši, meili absoliučiai naminė katytė, jau nekalbant apie tai, kad išskirtinė gražuolė minkštučiu ilgu kailiu ir karališka uodega, kuri labiau turbūt stručio plunksną nei katės uodegą primena. Prisipažįstu, kad esu kiek padykusi, bet jauni katukai visi juk tokie būna. Mėgstu žaisti, miegoti, skaniai pasistiprinti ir vėl žaisti. Daug žaisti. Užtat man reikia daug meilės ir dėmesio, o mano puošniam kailiukui – laiko tinkamai jo priežiūrai (ir kokybiško subalansuoto maisto, kad mano kailinukai ir toliau išliktų tokie pat švelnūs, purūs ir blizgūs).
Šuniukų nebijau, jei tik jei manęs neskriaudžia, kitų katinėlių kompanija labai nesidžiaugiu, bet esu nepiktybiško sugyvenamo būdo, kaip ir dera tokiai voverytei. Jau spėjau apsilankyti pas katinėlių gydytoją, kuris po apžiūros ir kraujo tyrimų patvirtino, kad esu kliniškai sveika katytė, kuri drąsiai gali keliauti į naujus namus.
Jeigu kritau Jums į akį ir širdį, skambinkite 8 603 32591 ir atvykite su manimi susipažinti. Prižadu, nenusivilsite!"

Oсобенности : игривый , может жить в доме только, дружелюбный, вакцинированный
Имя животного: Oira
Вид: кошка
Количество животных: 1
Порода: Помесь
Пол: самка
Cексуальная активность: кастрированные
Возраст: 7-12 месяцев
Тип волос: мех средней длины
Цвет: полосатый
Регион: Литва, Vilnius City, Vilnius
юзер: Linata

номер объявления: 66333
Pазмещено: 2014-03-04 | обновлен: 2014-09-29 | деактивировано: 2014-09-29
просмотров объявления: 18052
Прошлый статус животного: Найден и даримый

Комментарии

Friske (2014-09-29)
Padovanota 5-dienį :) :) "Mergaitei" 3-jų metų sukakties proga :D :D Galės toliau sėkmingai gaudynes-slėpynes ir žaidimą "pavok kaulą" žaisti :)
Friske (2014-05-20)
Vakar Oira griaustinio išsigando:):) Turbiniu greičiu į lovą atvarė ir, kaip urvinis šuo kaldrą išrausus, po ja saugiai prisiparkavo :D Iki ašarų juokiausi :D :D Matyt labai netikėtai trinktelėjo, nes šiaip jinai griaustinio nebijo :)
Friske (2014-05-19)
Oirulė-rurė - katė nurautu stogu :) :) labai gerai moka į kojas ir rankas įsisegti :) gali apyranke ar apykoje dirbti. Merginukė visai savo gabaritų nejaučia, mažą ir pasiutusį kačiuką vaidina :D
Rita R. (2014-05-06)
Na, Oira gi nei velnias, nei gegutė, užtat ką gali žinot, ko iš tokios tikėtis. O atrodo miela iki negalėjimo, nors prie žaizdos dėk.
Wiwi (2014-05-06) (foto)
Посетитель удалил комментарий
Friske (2014-05-06)
Ponia Oira naujus namus pasimatavo, bet...iki ausų prisičiūdino, prisikiaulino, teigiamiems sabokams isteriją įvarė ir pas mane po paros su trupučiu sugrįžo. Dabar vėl teigiama bajeristė ir tampoma mazgotė :) :) Tik sugrįžus taip puolė Tibrą šveisti, kad ta net kame šaknys nesuprato :) :)
Friske (2014-05-05)
Oira visiška mazgotė pasidarė...tampoma, niurkoma, lovinė, o kai oras "ataušo" - pokaldrinė :) :) 6-dienį Tibra maudynių sezoną atidarė ir smėlio kopas prinešė...Oirai džiaugsmas nesveitnas buvo po tas kopas voliotis, net prašluoti neleido - viskuo, ką dievulis davė, į šluotą kibo :) :)
Friske (2014-05-05)
Vargšiukė Oirutė sušalo....miegoti po kaldra prisiparkavo :) :)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2014-04-23)
Svarbu, kad kankinys gyvas, o tos nagu paliktos zymes - baika ;-))
Polio-mama (2014-04-23)
Glosteris ir šukos. "O, kas čia? Parodyk...". Pirmas brūkšt tvirtai laikant "klientą" rankose. "Tu ką? Durna gal? Man gi nepatinka!!!!" (snukutis - nepatenkintas nepatenkintas). "Paleisk!!!! Paleeeeeeisk!!!". Staigus bandymas rautis iš rankų (nesėkmingas). Dar keli brūkšt. "Pyp!!!! Pyp pyp pypyyyp!!!! Papjausiu!!!!". Dar vienas bandymas, šį kartą staigiai "įjungti atbulinį". Nepavyko. "Aaaaaa!!!!! Žudooooo!!!! Kailį nori nudirtiiiii!!!!". Kankinys paleidžiamas, apžiūrimos nagų paliktos žymės. Scenos pabaiga ;)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2014-04-23)
Aplinka kalta... ;-)) O kad jie mokosi vienas is kito ir ypatingai blogu dalyku, tai cia faktas kaip blynas ;-)
Friske (2014-04-23)
Oira išvis keiktis mėgėja pasidarė :) :)Nžn, kur išmoko, iš maniškių tik Šarka pliurpalas :) :) Kiti tyliai zapadlo daro :D :D
Edda (Gyvunugloba.lt) (2014-04-23)
Pas mane irgi toks vienas keikunas gyvena ;-) Kai sukuoji, burbuliuoja, rekia, urzgia, keikiasi, ikasti bando, po visu proceduru vel silkiniu katineliu tampa ;-)) Nors prie zaizdos dek ;-)
Friske (2014-04-23)
Oira turi priešą Nr. 1 - šukas :) :) Tai nuoširdžiai jų nekenčia, kad tik rankose pamačius keiktis (burbuliuot po nosim) pradeda ir taikosi į siauriausią plušelį įsimontuoti... o šeriasi pana konkrečiai :) :)
Friske (2014-04-23)
Tada Oirai dar yra kur tobulėt :):) kol kas jinai tiek tikrai nesveria :)
Polio-mama (2014-04-23)
Ieva, mano Mikulskis, svėręs 7,8 kg, kai nutardavo "kopti į kalnus", per kelnių klešnę užsilipdavo ant pečių ;) Laimei, ne man :D:D
Friske (2014-04-23)
Nu jau ta Oira-oirurė, visai stogą pametė...šįryt kaip mažas kačiukas per kelnes laipiojo, o merginukė jau įmitus, gerokai sunkesnė negu tik atvažiavus buvo :) :) Dar tokio bajerio nė viena suaugus katė nesugalvojo...aiškiai vaikystę prisiminė :)
Friske (2014-04-16)
Vakar teko laaaabai nepatenkintos Oiras "aimanas" išgirsti. Kol spintelę ir plyteles "Faustui" bandžiau atkrauti, šita čiučiundra visur nosį kišo ir per nugarą laipiojo :) Vien dėl jos pačios saugumo (kad netyčia neprispausčiau, nes apsisukt nelabai kur liko) 5 min. poniutę uždariau. Vajeckauuuuu, kokią kakarynę "vargšas gyvūnas" paleido, lyg odą gyvai lupčiau :) :) Ech, teko toliau su ponia užpakaliais stumdytis :D :D
Friske (2014-04-14)
Oira irgi ramuolė-inteligentė kažkada buvo :) :) dbr nei velnias, nei gegutė :) :) Beveik kasdien naujų zbitkų iš kolektyvo prisimoko arba sugalvoja :) :)
AisteIgn (2014-04-14)
na, Pavarotis yra švelnus inteligentas, tai ir reakcijos gal švelnesnės atitinkamai :))))) pas mane tik nuo valerijono visiems beprotiškos reakcijos :D :D Mykolas užlipa bet kur, jei nors kažkiek užuodžia valerijoną, įgauna neįtikėtinų galių ir vikrumo :)))) gal kiti taip nereaguotų kaip Kvazimodas :)))))
Friske (2014-04-14)
Turėjau pora žaisliukų su katžole, tik pora kačių su juo žaidė, o labiausiai tas daiktas vokietką domino :) :)
Rita R. (2014-04-14)
Kvazius buvo gavęs dovanų vieną medžiaginį žaisliuką su katžole iš mano kolegės. Tą pačią dieną turėjau atimti, nes jis ne žaidė su juo, o graužė, plėšė gabalais ir ėdė, teko traukti medžiagas iš gerklės. Tai jeigu draskyklę taip katžole ištrynus, tai turbūt kašaras bebru pavirstų. Bet gal dėl to taip stipriai reagavo, kad nekastruotas, nežinau.
Rita R. (2014-04-14)
Ačiū, bet tikrai nereikia. Atšils oras, gauja pradės "porcijomis" eit į lauką su pavadukais, prisigaląs nagus į natūralią medieną į valias. Galima būtų porą storų, tinkamai išlenktų šakų ir viduje pastatyti, bet tada bardakas dar didesnis ir dar sunkiau išvalomas nei nuo kartono.
AisteIgn (2014-04-14)
che che :)) vargšės sofos :))) šiaip gražios tos sieninės draskyklės, nieko gadint neturėtų :)) o pripratinti galima katžolės pagalba :)) Pavarotis kai buvo pas mano mamą, pakabinom tą draskyklę, ištrynėm katžole ir užkrovėm letenas ant draskyklės, tai dvi dienas striptizą ten šoko :))) o paskui jau be problemų ten ėjo kasytis :)))
Justė (2014-04-14)
Vitalija užsiima drąskyklėmis ir gali pagaminti pagal užsakymą http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/user.7002186;g.66584
Rita R. (2014-04-14)
Aha, Kvazius turi tokią plokščią, dar su pliušinio peliuko galva, spėkit, ar naudojasi :)? Dvi sofos pas mus senos kaip pasaulis, spyruoklinis tarybinės gamybos "antikvariatas", tad tikrai negaila. Specialiai nuimam užtiesalus, kad kacai galėtų į valias nagus prisigaląsti (jos tokios šiurkščios, nagai labai gerai kimba), tada vėl užtiesiam ir visai pusėtinai dar atrodo :) O naują sofą svetainėj mano močiutė saugo kaip savo akį, tiek nuo nagų, tiek nuo palukų (apskritai svetainė yra močiutės teritorija, ten tik viena katė, mūsų vyriausioji, turi teisę įeiti, kitos neleidžiamos, nes jų negali pakęsti nei močiutė, nei vyriausioji katė).
Rege (2014-04-14)
O kada svaigti, jei ne pavasarį?....Kampinę draskykle mačiau gyvūnų prekių parduotuvėje, gal ir gerai būtų, jei močiutei neužklius, kad gadina interjerą....
AisteIgn (2014-04-14)
Rita, Regina, jei nėra vietos, būna draskyklės tos kur prie sienos kabinamos/sukamos/kalamos, plokščios arba plokščios-kampinės, jos kacams irgi visai patogios, galima aukštį nusireguliuot kur kabint, o vietos užima lygiai nulį :))
Friske (2014-04-14)
Pas mane viduj irgi statyt be šansų...būtų ne tik nagams, bet ir dantims galąsti :) :) Gerai, kad vienas balkonas didelis ir plastiku stiklintas, kur žiemą nešalta ir kacai bet kada gali vidun pareiti - ten ir ištremsiu visą jų gėrį :) :)
Rita R. (2014-04-14)
Mama, nesvaik, kur mes savo gaujai statysim tą draskyklę, ir taip namuose vietos vos apsisukt. Duokgeriau porą naujų kartoninių dėžių, didesnį gėrį jiems (ypač juodai baltiems) vargiai, ar rasi. Aišku, jeigu netingi paskui bardaką šluot :)
Friske (2014-04-14)
Betos kuponuose akcija-atrakcija buvo (gal ir tebėra, nežiūrėjau) :) Buvau kitur draskyklę išsirinkus, bet 350 ir 220 mokėt...."truputį" skirtumas yra :)
Rege (2014-04-14)
Tirai lb smagu skaityti Friskės komentarus apie jos kompanijos, o ypač Oiros ir Tibros, gyvenimą. Iš karto nuotaiką pakelia.... O kur draskyklę užsakėte? Mūsų gaujai toks daiktas irgi parverstų, nes dabar visi galandasi negus į seną sofą.
Friske (2014-04-14)
Paryčiais labai fainai Oirą su Tibra (VA) smigusias mačiau :) Oira visas keturias lapces ant Tibros užmetus, o galva ant lovos krašto kabo :) :)
Friske (2014-04-11)
Dar vienas vakarykštis pani Oiros bajeris. Grįžom su šuniu iš lauko, Oira tradiciškai jam bučkį išrašė...o po sekundės susiraukė, snukin užvežė ir pradėjo, lapces pasilaižydama, savo veidelį šveisti :) :) maždaug "aš gi nežinau, ką tu nosimi lauke arei...gal kokį fuuuuuu parnešei" :) :)
Friske (2014-04-10)
Užsakiau kolektyvui pobrangiai draskyklę su spec. "kaušu" ožkai Oirai drybsoti (senoji jau taip suvaryta, kad net pačiai žiūrėt graudu) :) :) Darysiu balkone kacų vasaros rezidenciją su visais navarotais - kakdėžėm, draskykle ir soliariumu :) :) :) Labai tikiuosi, kad bent jau vasarai išdegs gaują iš lovos iškomandiruoti :) :)
Zet (2014-04-10) (foto)
tikrai pakelia nuotaiką jos komentarai :)
IndreJ (2014-04-10)
Friske, jūs tiesiog privalote pradėti knygas apie kates rašyt - kaip tik jūsų komentaras - taip gatavas jumoristinis vaizdelis!:))
Friske (2014-04-10)
Kokia Oira kandžiulnykė :) :) Nagų visai nenaudoją, bet dantys.... :) :) Naują zbitką išmoko - patampo vokietę už uodegos ir į kojas deda, o jei pakeliui kita katė pasimaišo - čiuozia laminatu išsišiepusios, kol kur nors atsitrenkia :) :) :)
Postremo (2014-04-09)
:D patinka man jusu gaujos nuotykius skaityti :))))
Friske (2014-04-09)
Šįryt su Oira kartu duše prausėmės :) aš užsimiegojus po gaujos lakstymo, Oira dar nuo dūkimo neatvėsus :) :) Nuvirto ta kerėpla, vonios kraštu migruodama, tiesiai į vonią :) :) O kokiu greičiu visa šlapia lauk varė....tik sukūdusios uodegos galą pamatyti spėjau ir dviaukštį keiksmažodį išgirsti (jinai šneka kartais) :D :D
Friske (2014-04-09)
Yra kam labiau Akropolio reikia :)
AisteIgn (2014-04-09)
nežinau, maniškiams šiąnakt irgi kažkas "įkirpo"... Sakiau kad kiaunės nebemiegos daugiau su manim, gal kokios magnetinės audros ar ką?.. o kodėl Oira išregistruota? :)
Rita R. (2014-04-09)
Oira oficialiai išregistruota iš eilės į SOS Gyvūnų "Akropolio" namelį.
Rita R. (2014-04-09)
Ieva, čia gi gauja rytinį masažą Jums darė, "batareikas įsistatę" :)
Friske (2014-04-09)
Šiandien pabudau su Mumba-Jumba genties karo šūksniu lūpose, kurį google vertėjas išverstų maždaug taip "kad-jus-kur-velniai-nujotų-subinės-kudlotos" :) :) Nežinau, kokia mėnulio fazė mano gaują paveikė, kad nuo 4 ryto kaip batareikas įsistačiusios lakstyti pradėjo. Aš tai dar galiu kaldrą ant galvos užsitraukti ir apsimesti, kad nejaučiu pusdramblių tabūno per nugarą lakstančio, bet šį kartą ypač pagailo apačioj gyvenančių, ir taip jau labai pakančių, kaimynų :)
Rita R. (2014-04-08)
Vikšrelis :) :) :)
Friske (2014-04-08)
Oira naują pravardę turi - kirmėle vadinu :) :) Kai gerai įsisiautėja, įsibėgėjus aplink koją 2 kartus apsivynioja arba pasišokėjus aplink ranką :) :)
AisteIgn (2014-04-07)
medžioklinė :D :D
Friske (2014-04-07)
Jos veidelis tik atrodo nekaltas :) :) Į vieną kambarį leisti nenorėjau, tai per pečius sugebėjo užlipti ir tenai įsibrauti :D :D
Rita R. (2014-04-07)
:) Pasiutėlė, pasirodo. O veidelis toks nekaltas atrodo, vos ne prie žaizdos dėk :)
Friske (2014-04-07)
Baigėsi era, kai Oirą ramule vadinti galėjau :) Suprato mergina, kad su kompanija galima daug, oi daug ką "gero" nuveikti :) :) Labai pamėgo įsibėgėjus ant šono griūti ir visu ilgu koridorium čiuožti :) Ją stumtelėjus išmoko iš paskos "keršydama" bėgti ir į kojas kabintis (tiesa, švelniai, be nagų)..o jau kaip paukščius per balkono langą medžioja...:D :D maniškės tik žandikauliais kalena, o Oira taip ardosi, kad atrodo lyg ją elektros srovė purtytų :D :D Dreba viskas - nuo ūsų iki uodegos galiuko :D
Friske (2014-04-04)
Už gerą geru atsilygina :) :) būna, kad kacams nuo stalo vagiant, koks dešros gabaliukas ar sumuštinis nukrenta:) kadangi šuva nieko nuo stalo neima, kacai juo pasirūpina :D :D
AisteIgn (2014-04-04)
bet koks paslaugus sobakinas :)))
AisteIgn (2014-04-04)
na, Mykolas į dėžutes eina vartytis tik kai ten ideali švara (prainspektuoja iš pradžių), o kadangi aptarnaujančio personalo nėr, tai pliažą pačiam tenka pasidaryt :) keista, bet kitiems nėra tokio poreikio... turbūt ne visi taip daro :D
Friske (2014-04-04)
Dėžutės švarios (na, beveik) buvo :) pati apsižioplinau, kad kraiko likučio nepaslėpiau...Ta chebrytė, matyt, bendradarbiavimo sutartį pasirašė - šuva pliažą padaro, o kacai juo naudojasi :D :D
AisteIgn (2014-04-04)
oi, mano Mykolas taip daro :)) jei dėžutėse nėr švaraus kraiko, išsiima iš maišų :)) spa :)))))
Friske (2014-04-04)
Oi ta Oira...tikra šiukšlyno princesė :) :) Vakar šuva apie 3 kg. kraiko ant grindų pasėjo (beliko pasidžiaugti, kad maiše tik 3, o ne 20 kg buvo likę). Šitą panelytę raudau kraike besivartančią ir net murmančią iš malonumo :D :D
Friske (2014-04-03)
Oira ne tik šuniui lapce per snukį tepa :) Visi "Labas rytas" žurnalistai ir kiti kalbėtojai jau "snukin" nuo jos gavę :) Rytais guli virtuvėj ant teliko ir dalina "snukin" visiems iš eilės, jokių autoritetų nepaisydama :) :):)
Polio-mama (2014-04-03)
:) Mūsų Glosteriukas yra gyvas įsikūnijimas posakio "bijokite svajonių, nes jos gali ir išsipildyti" ;) Kalbėjo kalbėjo šeimininkas, kad gerai būtų koks vaikinas į panelių kompaniją. Ir gavo. Glosterį :D:D
Friske (2014-04-03)
Na, kiek apie Glosterį girdėjus, tai tas padaras greičiau diagnozė, negu katinas :D :D :D
Polio-mama (2014-04-03)
Ieva, aš Tau Glosteriuką "atkomandiruosiu" ;) Sužinosi, kad "gyventi" galima visur :D
Friske (2014-04-03)
Modeliuk, o aš jau maniau, kad Oira šiuo klausimu originali....pasirodo, baisingai klydau :D :D daugiau niekas iš mano šaikos tokių čiūdų nekrečia :) Pirmą kartą net loštelėjau pamačius, kas kibire gyvena :D :D
Friske (2014-04-03)
Lina, nereik Akropolio...kažkur rašiau, kad vietą užleidžiam neturinčiam kur pasidėt nelaimėliui. Oira man truputį per prabangi, bet arba vis dėlto liks pas mane, arba bus tiek, kiek reikės, kol patys pačiausi šeimininkai atsiras :) :)
Modeliukas (2014-04-03)
Ir mano kacai iškart šiukšlių kibiran įsibraklina, vos tik maišą išimu :). Klausimas tik, kuris pirmas :).
Gruodinukas (2014-04-03)
aha, tai va yra toks dalykas, nesidžiauk per anksti, kol gyv8nas nepaimtas ir nepagyveno namuose bent savaitę... tai priminkit Akropoliui, jei ką, kad Oira laukia:)
Friske (2014-04-03)
Lina, kažkur išlakstė norėtojai, kol mergiotė snarglį gydėsi. Porą naujų įpročių Oira išsiugdė: sukasi šuniui aplink kojas, o kai tas nosį prikiša - duoda lapce snukin, tiesa be nagų, tiesiog šiaip, žaismingai :) arba tik maišą su šiukšlėm iš kibiro išimu, o grįžus randu pilną kibirą ta pūstauodege užpildytą :) tupi kibire ir akis varto :):)
Gruodinukas (2014-04-02)
o tai ji laukia namų dar ar pabėgo norėtojai?
Friske (2014-04-01)
Vakar teko ramulkos Oiros dantis pajusti :) :) Jau, kad įsidūkus buvo, tai oi, oi....užtekdavo ranką pajudint, o tada kaip laukinė ant rankos šokdavo, švelniai lapcėm apsikabindavo ir "ragaut" pradėdavo :) :) Faktas, kaip blynas, kad dantis visai neblogus mergiotė turi :DDDD
Friske (2014-03-31)
Oira jau visiškai atkuto, net naglėt pradėjo :) Buvau susirūpinus, kodėl gi mergaitė tokia be apetito, bet.....pasirodo, savo sausiuko maišą prakrapštė ir vaišinasi kada nori :) :) O jau kokia "pagalbininkė" grindis nuo plaukų valant :) būtinai turi į surinktų plaukų krūvą atsigulti ir, besisukdama apie savo ašį, letenom mataruot, kad neduok D, tų plaukų nepaimčiau :) :) Ir, žinoma, taip plaukais "pasipuošus" smagu į švarią lovą pasivartyti nulėkti :)
Judita 1 (2014-03-29)
Aš priauginau žolės ,skirtos katėms,tai abu eilėje stovėjo :)Tikiuosi paliks visus kvietkų,paprikų ir pomidorų daigus ramybėje,nes naktį kažkuris jau vaikščiojo po petunijas ir lobelijas..
Rita R. (2014-03-29)
Mūsų Konkolija ir Coliukė taip pat labai "ūkiškos", net kaktusų apgenėti ir "persodinti" nevengia. Tik jokiu būdu ne kartu, Konkė sutarimo su kitais katinais atžvilgiu dar blogesnė už Kvazimodą.
Friske (2014-03-28)
Dūkdamos ir lėkdamos, kaip galvas pametusios, Oira su Šarka į posūkį neįsipaišė...."ragais" vos durų neišvertė :) :) O jau snukelių išraiška po atsitrenkimo buvo - griūk negyvas :)
Friske (2014-03-26)
Oira vazoninių gėlių priešas Nr. 1 ir dar kerėpla konkreti :) :) kažkaip sugebėjo į kambarį, kur kvietų yra įlįsti ir "žemės ūkio" veikla užsiimti :) :)
Rita R. (2014-03-21)
Oiros reitingai kyla kaip ant mielių po delfio ir savaitgalinio skelbimų portalų šturmo. Panašu, kad tuoj galėsim oficialiai išsibraukti iš laukiančiųjų vietos SOS Akropolio namuke eilės :)
Friske (2014-03-19)
Kacai kaip vaikai...uztenka prasciau pasijusti ir paguodos prireikia. Kol snarglio nepasigavo, Oiros net su vistos kulsim ant koju pagulet neprisikviesdavau, o dbar net dviese guli - Oira ir snarglys ;)
Friske (2014-03-19)
Dovanojimas truputį nusikelia...ir aš, ir mano šaika su Oira priešaky apsisnargliavom :( Ne į sveikatą tokie atšalimai-atšilimai :(
Rita R. (2014-03-17)
Oira turi pirmą norėtoją. Sakiau mamai, kad atsiklausus leidimo nukreiptų ją pas Oiros fėją-krikštamotę, jei tik ši sutiks skirti dar šiek tiek laiko ir "ištardyti" norėtoją, nes mano mama neturi patirties dovanojant katinukus.
Rita R. (2014-03-15)
Посетитель удалил комментарий
Rita R. (2014-03-14)
Na va, kaip gerai :)
Friske (2014-03-14)
Po kelionių Oira beveik dvigubą porciją sušveitė (visą dieną alkana išbuvus), staigiai visus kampus patikrino ir mėgstamiausioj vietoj - virtuvėj ant televizoriaus mirtinu miegu smigo :)
Rita R. (2014-03-13)
Ar galima būtų pakelti? Aš vis dar kvailai viliuosi, kad na gi gal kas Oiros vis dėlto ieško...
Friske (2014-03-13)
Matyt nepyksta :) šiandien ir taip jai nuotykių užteko - troliku iki centro vežiausi, kabinetą patikrino, iki klinikos keliavo...varlė keliauninkė :)
Lapke (2014-03-13) (foto)
Na va kaip smagu - ir pinigėlių susitaupys, ir rūpesčių mažiau, o Oira turbūt visai nepyksta dėl nuskusto kailio;-)
Friske (2014-03-13)
Pasirodo, jau Oira sterilizuota....kad jau kliniką šiandien pasiekė, tai gaus skiepą :) Teks iš naujo panikei kailį ant pilvo atsiauginti :)
Friske (2014-03-12)
Bus ryt nuotykių šitam vaikui. Ryte kartu į darbą važiuosim kontoros pakontroliuot, o paskui sterilizacijai.
Friske (2014-03-12)
Vakar pusę dienos Oira šuns prineštus kankorėžius gainiojo :) Mergiotė jau visai su saboku susigyveno :) dar kartu nelaksto, bet jau nebesišiaušia, kai tas baisus padaras ją nosim pastumia. Esu jos pastoviai kontroliuojama ar gerai nusiprausiau... ta kontrolė jau ritualu tapo :) :)
Friske (2014-03-10)
Buvo Oirai skrandis sustreikavęs, matyt, nelabai jai josera maistas tinka :( Gauna dabar purinos maisto ir viskas ok :) Keisčiausia, kad jinai niekad iš svetimo indelio neėda, visad tvarkingai laukia kol jai bus įdėta :) Reaguoja pavadinta madam :D :D Čia ne katė, o pasaulinio lygio cackė-inteligentė :)
Rita R. (2014-03-08)
Pakelkite, ačiū. Taip kvaila, kai negali "savų" skelbimų nei įkelti, nei paskui atnaujinti.
Friske (2014-03-07)
Vis dėlto Oira ypatingai rami katė. Vaikšto iš paskos kaip šuniukas, o žaidžia labai švelniai ir atsargiai, net netyčia jokio nago neišleidžia.
Rita R. (2014-03-06)
Посетитель удалил комментарий
Rita R. (2014-03-05)
Na va, katės, pasirodo, padeda ir gimtąją kalbą praturtinti:)
Cherry (2014-03-05)
Koks man žodis gražus - dūkinys.
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-03-05) (foto)
Pakeiciau
Friske (2014-03-05)
Aišku :) šiaip nėra jinai dūkinys, greičiau elegantiška dama :)
Rita R. (2014-03-05)
Ne, nesterilizuota. Ne aš dėjau skelbimą, o Lina nežinojo. Kai prisijungs, paprašysiu pakeisti.
Friske (2014-03-05)
eeeee.....o jinai tikrai sterilizuota?
Rita R. (2014-03-05)
Посетитель удалил комментарий


Комментарии могут оставить только зарегистрированны пользователи.


Statistika На сайте: 189
   

Комментарии

Vyta (20:57) >>
Katinu likimas nezinomas Мы определили котиков уже дали временно...
Alusia (10:45) >>
Vargšę Simbą, Arnikos vaiką nuvežiau į Jakovo kliniką operuoti polipo, ji labai blogai...
Vyta (13:20) >>
Vilmante as tik dalinuosi , realiai info turiu labai mazai , prašiausi kad isileistu i butą...
Wilmante (13:07) >>
Vyta, tai įrašykit savo sąskaitą skelbime, na, manau, tikrai atsiras aukojančių žmonių,...
Vyta (12:51) >>
Pridursiu tik tiek kad manau jie badavo realiai didele laiko dali :( nes moteris kuri mire du metus...
AisteIgn (12:50) >>
panasu kad parnese, neatrodo kad butu ju sumazeje labai
Vyta (12:39) >>
Aš platinau vakar FB. Pries pora metų buvo pas ją Grinda, dali isveze , dalies nepagavo. Paskui...
AisteIgn (11:56) >>
ta melyna katuli reiketu Mykolui atgal isudyti, jis ji atgrudo pas ja is Seimyniskiu gatves
AisteIgn (11:55) >>
siaubas koks, as esu pas ja buvusi, ji tada daugiau ju turejo pries kelis metus...
Wilmante (8:13) >>
o jetau, kaip baisu:( Kur joms dingti:( Gal kas paplatintų FB visuose puslapiuose kur įmanoma,...
Alusia (16:23) >>
Pagaliau sudėjau skelbimus ir Arnikos vaikų, susipažinkime: Vanilė, bet ji jau pavergė jaunos...
Alusia (15:50) >>
Rytoj Arnika bus sterilizuota, labai labai ieškau jai bent laikinos globos, pas mane su daug...
Alusia (15:14) >>
Laimingo gyvenimo, tikiuosi kad dabar jau radai savo laimę:)